• Klikom na ikonicu sa zvedicom otvara se prozor gde mođete oceniti igrača
  • Igrače možete oceniti samo ako je utakmica odigrana u prethodnih 7 dana
  • Ako igrač kojeg želite oceniti nije na listi a igra u klubu možete ga prijaviti na strani kluba
Junajted prešao Koridor

Lider Prve opštinske lige Bijeljine, grupa Istok tim Sloge junajteda  zabilježio je peti uzastopni trijumf. Savladali su ekipu Koridora 2011 sa 5:2. Gosti su poveli golom Njegoša Mitrića, da bi izjednačio Boriša Bodiroga svojim prvim, a postigao je ukupno tri gola.

Igrala se 28. minuta kada je Bajro Delibašić još jednom obradovaoa navijače i igrače Koridora 2011. Radost im je trajala samo četiri minute. Poravnao je Filip Vujić, a kompletan preokret donio je svojim drugom golom Boriša Bodiroga.

U nastavku sureta domaćin je još u dva navrata pogađao mrežu Dede Suljića.

Sloga junajted – Koridor 2011 5:2 (3:2)

Bijeljina. Stadion: Tombak. Gledalaca: 50. Sudije: Boban Kovačević (Bijeljina) [Glavni], Stefan Todorović (Bijeljina) [Pomoćnik], Alesandro Manojlović (Bijeljina) [Pomoćnik], Strijelci: Boriša Bodiroga  23.  34. 75.  Filip  Vujić  32.  Dragan Pjanić  62.  (Sloga junajted), a Njegoš Mitrić  14. Bajro Delibašić 28.

Sloga junajted: Aleksandar Jelisić (G) (K) , Đorđe Koprivica , Zoran Jovanović , Boriša Bodiroga , Miodrag Ivanišević , Filip Vujić , Dragan Pjanić , Dragan Vasiljević , Marinko Vasilić , Boriša Jeftić , Viktor Vrlješ

Koridor 2011: Dedo Suljić (G) , Spasoje Bradarić (K) , Miroslav Jovanović , Vasilije Erić , Began Beganović , Miloš Mićić , Njegoš Mitrić , Zoran Delić , Bajro Delibašić , Aleksandar Tojagić , Božidar Tanasić

Međuopštinske lige Međuopštinske lige Prva Opštinska liga – Bijeljina – Istok Sloga Junajted Koridor 2011