Junajted prešao Koridor

Lider Prve opštinske lige Bijeljine, grupa Istok tim Sloge junajteda  zabilježio je peti uzastopni trijumf. Savladali su ekipu Koridora 2011 sa 5:2. Gosti su poveli golom Njegoša Mitrića, da bi izjednačio Boriša Bodiroga svojim prvim, a postigao je ukupno tri gola.

Igrala se 28. minuta kada je Bajro Delibašić još jednom obradovaoa navijače i igrače Koridora 2011. Radost im je trajala samo četiri minute. Poravnao je Filip Vujić, a kompletan preokret donio je svojim drugom golom Boriša Bodiroga.

U nastavku sureta domaćin je još u dva navrata pogađao mrežu Dede Suljića.

Sloga junajted – Koridor 2011 5:2 (3:2)

Bijeljina. Stadion: Tombak. Gledalaca: 50. Sudije: Boban Kovačević (Bijeljina) [Glavni], Stefan Todorović (Bijeljina) [Pomoćnik], Alesandro Manojlović (Bijeljina) [Pomoćnik], Strijelci: Boriša Bodiroga  23.  34. 75.  Filip  Vujić  32.  Dragan Pjanić  62.  (Sloga junajted), a Njegoš Mitrić  14. Bajro Delibašić 28.

Sloga junajted: Aleksandar Jelisić (G) (K) , Đorđe Koprivica , Zoran Jovanović , Boriša Bodiroga , Miodrag Ivanišević , Filip Vujić , Dragan Pjanić , Dragan Vasiljević , Marinko Vasilić , Boriša Jeftić , Viktor Vrlješ

Koridor 2011: Dedo Suljić (G) , Spasoje Bradarić (K) , Miroslav Jovanović , Vasilije Erić , Began Beganović , Miloš Mićić , Njegoš Mitrić , Zoran Delić , Bajro Delibašić , Aleksandar Tojagić , Božidar Tanasić

Sloga Junajted 5 : 2 Koridor 2011
OFK Crnjelovo 2 : 0 Koviljuše
Polet 0 : 1 Sloga
Novo doba 5 : 1 Modran
Pobjeda 8 : 0 Glogovac
Tavna 1 : 2 Zenit