Dobila i Zvijezda 09

Gosti iz Semberije su konačno prekinuli niz poraza. U Premijer ligi im ne cvjetaju ruže, ali su u Kupu Republike Srpske stigli do narednog kola.

Igrači Zvijezde 09 su kao gosti porazili ekipu Laktaša sa 0:2. Poveli su u 10. minuti, a mrežu Tadića je zatresao Sedad Subašić.

To minimalno vođstvo Zvijezda 09 je čuvala do četiri minute prije kraja kada je mrežu domaćina pogodio Krsta Đorđević.

Laktaši  Zvijezda 09 0:2 (0:1)

Laktaši. Stadion: Gradski stadion. Gledalaca: 100. Sudije: Mario Jelić (Banja Luka) [Glavni], Gojko Crnobrnja (Banja Luka) [Pomoćnik], Tomislav Gračanin (Banja Luka) [Pomoćnik], Strijelci: Sedad Subašić 10', Krsta Đorđević 86', [Zvijezda 09 (ES Stanišići)]. Žuti kartoni: Luka Janković 17', Dajan Ponjević 51', [Zvijezda 09 (ES Stanišići)];

Laktaši: Dragan Tadić (G) , Amar Smailović (66. Ognjen Škorić), David Vuković , Bojan Marković , Igor Trivić (58. Dalibor Milić), Rade Džombić (66. Sergej Dojčinović), Boris Ostojić (K) , Džafo Hadžić (66. Stefan Milojević), Vuk Tešić , Branko Keleman , Sergej Đapa (66. Danijel Gavrić)

Zvijezda 09: Lazar Kulić (G) , Luka Janković (46. Filip Račić), Mouhamed Ndiaye , Predrag Ristanović (90. Bubakar Sane), Saša Tomanović , Aleksa Raca (46. Mujedin Kajode Saliman), Nebojša Gavrić (K) , Milan Savić , Sedad Subašić (73. Goran Milovanović), Krsta Đorđević , Dajan Ponjević