2 : 1
2 : 1
Bjelošu je kratko ukazana pomoć, a onda je izašao iz igre i ustupio mjesto Radakoviću
80'
Izmjena i u Leotaru. Umjesto Filipa Kolaka ušao je Goran Popović
80'
Šut na gol
Konačno uzbuđenje! Petar Dabić je odlično šutirao sa 25 metara, Mladen Milošević još ljepšom paradom izbacio u korner
80'
Sadržajno malo toga u drugom poluvremenu
77'
Žuti karton
Amar Beširević sada dobija žuti karton
76'
Žuti karton
Vasilije Gojković je požutio
69'
Žuti karton
Matija Glogovac rukama obara Bjeloša i prekida kontru, pa dobija žuti karton
67'
Izmjena u ekipi Slavije. Umjesto Slobodana Vučinića u igru ulazi Edhem Šupuk
67'
Žuti karton
Nikola Bjeloš prekida kontru Leotara i dobija žuti
64'
Šut na gol
Probao je Kristijan Penić, pored gola
57'
Trostruka izmjena u ekipi Slavije. Izlaze Vladan Mandić, Đorđe Avdalović i Vladan Mandić. U igru ulaze Benjamin Križevac, Goran Popović i Amar Beširević
57'
Još jedna odlična šansa za Slaviju. Petar Dabić je odigrao povratnu u sredinu, a poslije gužve u petercu od svega samo korner
52'
Šut na gol
Avdalović iz odlične šanse šutira preko gola
51'
Izmjena u Leotaru, umjesto Ognjena Krnete ulazi Luka Begić
46'
Nikola Bjeloš neodbranjivo šutira za vodstvo Sokolova
45'
Penal
Novi penal za Slaviju. Petar Dabić je sklonio loptu Cmiljanoviću, koji ga ruši, a Ernis Džemidžić uz malu zadršku ipak pokazuje na penal
44'
Šut na gol
Filip Kolak još jednom gotovo iz mrtvog ugla šutira, lopta se od prečke odbija u aut
40'
Šut na gol
Kolak sa 17-18 metara šutira pored gola
35'
Šut na gol
Petar Dabić proba svoj šut, Milošević još jednom potpuno siguran
32'
Kakva šansa ponovo za Slaviju. Đorđe Avdalović sa visine penala šutira tik iznad prečke
25'
Penal
Penal sada za Slaviju. Darko Đajić je faulirao Nikolu Bjeloša
23'
Nikola Bjeloš donosi izjednačenje Slaviji udarcem po sredini gola
23'
Penal za Leotar nakon što je Nemanja Čvoro oborio Ognjena Krnetu
21'
I poslije neiskorištenih prilika kako to obično biva slijedi kazna. Leotar golom Mihaila Cmiljanovića iz penala dolazi do vodstva od 1:0.
21'
Šut na gol
Kakva šansa za Slaviju! Sergej Tomić je sjajno iznio loptu iz posljednje linije, dodao Arbinji koji je gotovo sa centra krenuo u solo prodor, pronašao prostor za žut, ali lopta ide tik pored gola
20'
Šut na gol
Pet minuta potpune nadmoći Slavije. Šutira sada i Slobodan Vučinić iskosa sa lijeve strane Milošević hvata loptu
19'
Šut na gol
Iz kornera kratka kombinacija Bjeloša i Mahira Karića, ovaj drugi gađa kontra ugao, ali još jedna sjajna odbrana Mladena Miloševića
18'
Šut na gol
Odličan pokušaj Đorđa Avdalovića sa 22-3 metra, Mladen Milošević se izdužio koliko je mogao i izbacio loptu u korner
17'
Žuti karton
Žuti karton Vladan Mandić
15'
Bez većih uzbuđenja u prvih petnaestak minuta. Slavija je preuzela loptu i inicijativu, ali bez šansi
15'
Za Slaviju igraju: Sirćo, Gojković, Čvoro, Dabić, Bjeloš, Arbinja, Avadlović, Vučinić, Mandić, Karić, Tomić Na klupi su: Vlačo, Aškraba, Hošić, Beširević, Popović, Križevac, Stjepić, Šupuk, Radaković
Leotar: Milošević, Glogovac, Cmiljanović, Kapor, Babić, Đuderija, Krneta, Đajić, Šušnjar, Penić, Kolak Na klupi su: Šarović, Begić, Popović