Sloga posle penal lutrije bolja od Ilićke 01

U 1/8 finala juniorskog kupa Republike Srpske Sloga iz Doboja je posle boljeg izvođenja jedanaesteraca slavila pobjedu protiv Ilićke 01 iz Brčkog i plasirala se u 1/4 finala.

Odlična utakmica viđena je danas u Brčkom, domaćin je diktirao tempo stvorio par izglednih šansi ali je izostala realizacija,  gosti su to iskoristili i u 44.minutu dolaze do prednosti golom Malešića.

Proteklo je i drugo poluvrijeme u inicijativi domaće ekipe, a svoj trud iskoristili su u 80.minutu kada Trivunović lijepim golom poravnava na 1:1.

Imala je Sloga prililu da u regularnom dijelu izbori prolaz dalje, al' je sa "bijele tačke" u 83.mimutu  bio neprecizan Tatić.

Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao, pa su o putniku u 1/4 finala odlučivali penali.

Posle pet serija jedanaesteraca, Sloga je slavila rezultatom 5:4, ispostavilo se da je penal koji je u prvoj seriji golman Kuzmić odbranio Čeliku bio presudan za pobjedu i prolazak u narednu rundu takmičenja.

Za Slogu su pogađali Stevanović, Barbarić, Malešić, Lazarević i Nedić, dok su u ekipi Ilićke 01 Antunović, Topalović, Cetić i Trivunović bili precizni.