Kozara
GradiŔka
|
|
Slavija
IstoÄno Sarajevo
|
28.09.2019 16:00 | Kozara | 4 : 2 | Slavija | ||||||
ModriÄa Alfa
ModriÄa
|
|
Jedinstvo
BrÄko
|
28.09.2019 16:00 | ModriÄa Alfa | 5 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
ŽeljezniÄar Sport Team
Banja Luka
|
28.09.2019 16:00 | Podrinje | 0 : 0 | ŽeljezniÄar Sport Team | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Tekstilac
Derventa
|
28.09.2019 16:00 | Rudar Prijedor | 3 : 0 | Tekstilac |
Sloga (S)
Srbac
|
|
Jedinstvo
Žeravica
|
28.09.2019 16:00 | Sloga (S) | 1 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Sloboda (NG)
Novi Grad
|
|
LaktaŔi
LaktaŔi
|
28.09.2019 16:00 | Sloboda (NG) | 3 : 0 | LaktaŔi | ||||||
Sloga (D)
Doboj
|
|
Proleter
TesliÄ
|
28.09.2019 16:00 | Sloga (D) | 2 : 0 | Proleter | ||||||
LjubiÄ
Prnjavor
|
|
Sloga (T)
Trn
|
28.09.2019 16:00 | LjubiÄ | 4 : 1 | Sloga (T) | ||||||
Borac (KD)
Kozarska Dubica
|
|
Omarska
Omarska
|
28.09.2019 16:00 | Borac (KD) | 3 : 1 | Omarska |
Drina HE
ViŔegrad
|
|
Drina
Zvornik
|
28.09.2019 16:00 | Drina HE | 0 : 1 | Drina | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Mladost (G)
Gacko
|
28.09.2019 16:00 | Leotar | 6 : 0 | Mladost (G) |
Mladost
Kotor VaroÅ”
|
|
Progres
Kneževo
|
28.09.2019 16:00 | Mladost | 2 : 2 | Progres |
OFK Podgrab
Podgrab
|
|
Željeznica
Trnovo
|
28.09.2019 16:00 | OFK Podgrab | 1 : 3 | Željeznica |
Župa
Milosavci
|
|
Kozara
Turjak
|
28.09.2019 16:00 | Župa | 3 : 6 | Kozara |
Lokanj
Lokanj
|
|
Polet
Kravica
|
28.09.2019 16:00 | Lokanj | 5 : 1 | Polet | ||||||
Borac
Osmaci
|
|
Jadar
Nova Kasaba
|
28.09.2019 16:00 | Borac | 1 : 0 | Jadar |
7. Republika
Svodna
|
|
Radnik Urije
Prijedor
|
28.09.2019 16:00 | 7. Republika | 7 : 0 | Radnik Urije | ||||||
Kiseljak
Koprivna
|
|
MoŔtanica
BožiÄi
|
28.09.2019 16:00 | Kiseljak | 3 : 0 | MoŔtanica |
Krbeti
Krbeti
|
|
Äelik
Grbavica
|
28.09.2019 16:00 | Krbeti | 5 : 0 | Äelik | ||||||
Polet
ÄoviÄ Polje
|
|
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
28.09.2019 16:00 | Polet | 6 : 2 | Sava 04 |
Modran
Modran
|
|
Borac
UgljeviÄka Obrijež
|
28.09.2019 16:00 | Modran | 3 : 1 | Borac |
Rudar
Kakanj
|
|
TOÅ K
TeŔanj
|
28.09.2019 15:30 | Rudar | 2 : 1 | TOÅ K | ||||||
Bratstvo
GraÄanica
|
|
BuduÄnost
BanoviÄi
|
28.09.2019 15:30 | Bratstvo | 3 : 1 | BuduÄnost | ||||||
OraŔje
OraŔje
|
|
Jedinstvo
BihaÄ
|
28.09.2019 15:30 | OraŔje | 2 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Äapljina
Äapljina
|
28.09.2019 15:30 | Slaven | 2 : 0 | Äapljina | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Igman
Konjic
|
28.09.2019 15:30 | Travnik | 2 : 1 | Igman |
Brekovica 78
Brekovica
|
|
NK Vitez
Vitez
|
28.09.2019 15:30 | Brekovica 78 | 2 : 1 | NK Vitez | ||||||
FK Vitez
Vitez
|
|
KrajiŔnik
Velika KladuŔa
|
28.09.2019 15:30 | FK Vitez | 3 : 0 | KrajiŔnik | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Vitez
Bužim
|
28.09.2019 15:30 | Krajina | 6 : 1 | Vitez | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
BusovaÄa
BusovaÄa
|
28.09.2019 15:30 | Iskra | 5 : 2 | BusovaÄa |
Sloga
TojÅ”iÄi
|
|
ProkosoviÄi
ProkosoviÄi
|
28.09.2019 15:30 | Sloga | 2 : 3 | ProkosoviÄi | ||||||
Mladost
MaleÅ”iÄi
|
|
RadniÄki
Lukavac
|
28.09.2019 15:30 | Mladost | 5 : 1 | RadniÄki | ||||||
Odžak 102
Odžak
|
|
Priluk
Priluk
|
28.09.2019 15:30 | Odžak 102 | 3 : 2 | Priluk |
MoÅ”Äanica
Sarajevo
|
|
Bosna
Visoko
|
28.09.2019 15:30 | MoÅ”Äanica | 1 : 1 | Bosna | ||||||
Famos
Hrasnica
|
|
ŽepÄe
ŽepÄe
|
28.09.2019 15:30 | Famos | 3 : 2 | ŽepÄe | ||||||
Vis Simm Bau
Kosova
|
|
Igman
Ilidža
|
28.09.2019 15:30 | Vis Simm Bau | 4 : 0 | Igman |
Brotnjo
Äitluk
|
|
LjubuŔki
LjubuŔki
|
28.09.2019 15:30 | Brotnjo | 0 : 2 | LjubuŔki |
Fojnica
Fojnica
|
|
Dnoluka
KruÅ”Äica
|
28.09.2019 15:30 | Fojnica | 4 : 3 | Dnoluka |
Sloga (P)
Prud
|
|
Mladost (DS)
Donji Svilaj
|
28.09.2019 15:30 | Sloga (P) | 3 : 0 | Mladost (DS) |
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
|
DSK
Devetak
|
28.09.2019 15:30 | Ingram | 4 : 0 | DSK | ||||||
Jedinstvo
Lukavica
|
|
Mladost (K)
KikaÄi
|
28.09.2019 15:30 | Jedinstvo | 0 : 1 | Mladost (K) |
Hrid
Sarajevo
|
|
UNIS
VogoÅ”Äa
|
28.09.2019 17:00 | Hrid | 1 : 2 | UNIS |
Stup
Sarajevo
|
|
Ozren
Semizovac
|
28.09.2019 16:00 | Stup | 3 : 0 | Ozren | ||||||
Mladost
ŽupÄa
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
28.09.2019 16:30 | Mladost | 4 : 2 | Novi Grad |
OFK Lugovi
Lugovi
|
|
Romari
Vitez
|
28.09.2019 15:30 | OFK Lugovi | 1 : 2 | Romari |
Mladost
Solina
|
|
Vrana
BanoviÄi Selo
|
28.09.2019 15:30 | Mladost | 3 : 1 | Vrana | ||||||
Grivice
Grivice
|
|
BuduÄnost
Donja Lukavica
|
28.09.2019 15:30 | Grivice | 3 : 1 | BuduÄnost |
Zelinja 76
Donja Zelinja
|
|
OgraÄenovac
OgraÄenovac
|
28.09.2019 15:30 | Zelinja 76 | 0 : 3 | OgraÄenovac |
Konjuh
Kladanj
|
|
Toplice
Gornja Lukavica
|
28.09.2019 15:30 | Konjuh | 2 : 1 | Toplice |
SpreÄa
Donji Rainci
|
|
Gornje Dubrave
Gornje Dubrave
|
28.09.2019 15:30 | SpreÄa | 4 : 2 | Gornje Dubrave | ||||||
MemiÄi
MemiÄi
|
|
Sapna
Sapna
|
28.09.2019 15:30 | MemiÄi | 0 : 0 | Sapna |
Crvena zvezda
Beograd
|
|
MaÄva
Å abac
|
28.09.2019 19:00 | Crvena zvezda | 3 : 1 | MaÄva | ||||||
RadniÄki (N)
NiÅ”
|
|
Partizan
Beograd
|
28.09.2019 15:00 | RadniÄki (N) | 1 : 4 | Partizan |
Zeta
Golubovci
|
|
Kom
Podgorica
|
28.09.2019 15:00 | Zeta | 0 : 0 | Kom | ||||||
Podgorica
Podgorica
|
|
OFK Petrovac
Petrovac
|
28.09.2019 15:00 | Podgorica | 1 : 0 | OFK Petrovac | ||||||
Rudar
Pljevlja
|
|
BuduÄnost
Podgorica
|
28.09.2019 15:00 | Rudar | 0 : 3 | BuduÄnost | ||||||
Iskra
Danilovgrad
|
|
Grbalj
RadanoviÄi
|
28.09.2019 15:00 | Iskra | 1 : 0 | Grbalj | ||||||
Sutjeska
NikÅ”iÄ
|
|
OFK Titograd
Podgorica
|
28.09.2019 16:00 | Sutjeska | 1 : 1 | OFK Titograd |
Sheffield United
Sheffield
|
|
Liverpool
Liverpool
|
28.09.2019 13:30 | Sheffield United | 0 : 1 | Liverpool | ||||||
Bournemouth
Bournemouth
|
|
West Ham
London
|
28.09.2019 16:00 | Bournemouth | 2 : 2 | West Ham | ||||||
Aston Villa
Birmingem
|
|
Burnley
Burnley
|
28.09.2019 16:00 | Aston Villa | 2 : 2 | Burnley | ||||||
Chelsea
London
|
|
Brighton
Brighton
|
28.09.2019 16:00 | Chelsea | 2 : 0 | Brighton | ||||||
Crystal Palace
London
|
|
Norwich City
Norwich
|
28.09.2019 16:00 | Crystal Palace | 2 : 0 | Norwich City | ||||||
Tottenham
London
|
|
Southampton
Southampton
|
28.09.2019 16:00 | Tottenham | 2 : 1 | Southampton | ||||||
Wolverhampton
Wolverhampton
|
|
Watford
Watford
|
28.09.2019 16:00 | Wolverhampton | 2 : 0 | Watford | ||||||
Everton
Liverpool
|
|
Manchester City
Manchester
|
28.09.2019 18:30 | Everton | 1 : 3 | Manchester City |
Athletic Club
Bilbao
|
|
Valencia
Valencia
|
28.09.2019 13:00 | Athletic Club | 0 : 1 | Valencia | ||||||
AtlƩtico Madrid
Madrid
|
|
Real Madrid
Madrid
|
28.09.2019 21:00 | AtlƩtico Madrid | 0 : 0 | Real Madrid | ||||||
Getafe
Getafe (Madrid)
|
|
Barcelona
Barcelona
|
28.09.2019 16:00 | Getafe | 0 : 2 | Barcelona | ||||||
Granada
Granada
|
|
LeganƩs
LeganƩs
|
28.09.2019 18:30 | Granada | 1 : 0 | LeganƩs |
RB Leipzig
Leipzig
|
|
Schalke 04
Gelsenkirchen
|
28.09.2019 15:30 | RB Leipzig | 1 : 3 | Schalke 04 | ||||||
Hoffenheim
Sinsheim
|
|
Borussia M'gladbach
Mƶnchengladbach
|
28.09.2019 15:30 | Hoffenheim | 0 : 3 | Borussia M'gladbach | ||||||
Mainz 05
Mainz
|
|
Wolfsburg
Wolfsburg
|
28.09.2019 15:30 | Mainz 05 | 0 : 1 | Wolfsburg | ||||||
Augsburg
Augsburg
|
|
Bayer Leverkusen
Leverkusen
|
28.09.2019 15:30 | Augsburg | 0 : 3 | Bayer Leverkusen | ||||||
Paderborn
Paderborn
|
|
Bayern MĆ¼nchen
MĆ¼nchen
|
28.09.2019 15:30 | Paderborn | 2 : 3 | Bayern MĆ¼nchen | ||||||
Borussia Dortmund
Dortmund
|
|
Werder Bremen
Bremen
|
28.09.2019 18:30 | Borussia Dortmund | 2 : 2 | Werder Bremen |
Juventus
Torino
|
|
SPAL
Ferrara
|
28.09.2019 15:00 | Juventus | 2 : 0 | SPAL | ||||||
Sampdoria
Genova
|
|
Internazionale
Milano
|
28.09.2019 18:00 | Sampdoria | 1 : 3 | Internazionale | ||||||
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
|
|
Atalanta
Bergamo
|
28.09.2019 20:45 | Sassuolo | 1 : 4 | Atalanta |
Nice
Nice
|
|
Lille
Villeneuve d'Ascq
|
28.09.2019 20:00 | Nice | 1 : 1 | Lille | ||||||
Bordeaux
Bordeaux
|
|
PSG
Paris
|
28.09.2019 17:30 | Bordeaux | 0 : 1 | PSG | ||||||
Angers
Angers
|
|
Amiens SC
Amiens
|
28.09.2019 20:00 | Angers | 1 : 1 | Amiens SC | ||||||
Monaco
Monaco
|
|
Brest
Brest
|
28.09.2019 20:00 | Monaco | 4 : 1 | Brest | ||||||
Metz
Longeville-lĆØs-Metz
|
|
Toulouse
Toulouse
|
28.09.2019 20:00 | Metz | 2 : 2 | Toulouse | ||||||
Olympique Lyonnais
Lyon
|
|
Nantes
Nantes
|
28.09.2019 13:30 | Olympique Lyonnais | 0 : 1 | Nantes | ||||||
NƮmes
NƮmes
|
|
Saint-Ćtienne
Saint-Ćtienne
|
28.09.2019 00:00 | NĆ®mes | 0 : 1 | Saint-Ćtienne | ||||||
Reims
Reims
|
|
Dijon
Dijon
|
28.09.2019 20:00 | Reims | 1 : 2 | Dijon |
Zvijezda 09
Etno Selo StaniÅ”iÄi
|
|
Radnik
Bijeljina
|
28.09.2019 16:00 | Zvijezda 09 | 1 : 4 | Radnik | ||||||
Tuzla Siti
Simin Han-Tuzla
|
|
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
28.09.2019 16:00 | Tuzla Siti | 2 : 2 | ŽeljezniÄar | ||||||
Äelik
Zenica
|
|
Sloboda
Tuzla
|
28.09.2019 19:00 | Äelik | 0 : 0 | Sloboda |
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
|
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
|
28.09.2019 14:00 | ŽeljezniÄar | 4 : 0 | Å iroki Brijeg | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Travnik
Travnik
|
28.09.2019 10:00 | Sarajevo | 2 : 0 | Travnik |
Igman
Ilidža
|
|
Radnik
HadžiÄi
|
28.09.2019 12:00 | Igman | 1 : 2 | Radnik | ||||||
IlijaÅ”
IlijaÅ”
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
28.09.2019 12:30 | IlijaÅ” | 1 : 1 | Sarajevo | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
Bosna
Visoko
|
28.09.2019 15:00 | Olimpik | 0 : 4 | Bosna | ||||||
Sutjeska
FoÄa
|
|
UNIS
VogoÅ”Äa
|
28.09.2019 12:30 | Sutjeska | 5 : 2 | UNIS |
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
TOÅ K
TeŔanj
|
28.09.2019 12:30 | Novi Travnik | 2 : 1 | TOÅ K | ||||||
Borac
Jelah
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
28.09.2019 12:30 | Borac | 1 : 2 | Kiseljak | ||||||
Äelik
Zenica
|
|
Iskra
Bugojno
|
28.09.2019 13:00 | Äelik | 6 : 0 | Iskra | ||||||
Krivaja
ZavidoviÄi
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
28.09.2019 12:30 | Krivaja | 0 : 4 | Radnik |
Stolac
Stolac
|
|
GOÅ K
Gabela
|
28.09.2019 12:30 | Stolac | 1 : 2 | GOÅ K |
Sloboda
Tuzla
|
|
Radnik
Bijeljina
|
28.09.2019 11:30 | Sloboda | 2 : 3 | Radnik | ||||||
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
|
|
Äelik
Zenica
|
28.09.2019 13:30 | Å iroki Brijeg | 0 : 0 | Äelik |
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
28.09.2019 11:00 | Krupa | 3 : 0 | Rudar Prijedor |
Igman
Ilidža
|
|
Radnik
HadžiÄi
|
28.09.2019 10:00 | Igman | 2 : 2 | Radnik | ||||||
IlijaÅ”
IlijaÅ”
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
28.09.2019 10:00 | IlijaÅ” | 0 : 4 | Sarajevo | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
Bosna
Visoko
|
28.09.2019 13:00 | Olimpik | 7 : 1 | Bosna | ||||||
Sutjeska
FoÄa
|
|
UNIS
VogoÅ”Äa
|
28.09.2019 11:00 | Sutjeska | 0 : 2 | UNIS |
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
TOÅ K
TeŔanj
|
28.09.2019 10:00 | Novi Travnik | 2 : 3 | TOÅ K | ||||||
Borac
Jelah
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
28.09.2019 10:00 | Borac | 3 : 1 | Kiseljak | ||||||
Krivaja
ZavidoviÄi
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
28.09.2019 10:00 | Krivaja | 2 : 1 | Radnik |
Stolac
Stolac
|
|
GOÅ K
Gabela
|
28.09.2019 10:00 | Stolac | 0 : 0 | GOÅ K |
Jedinstvo
Žeravica
|
|
LjubiÄ
Prnjavor
|
28.09.2019 11:30 | Jedinstvo | 0 : 5 | LjubiÄ | ||||||
Dubrave
Dubrave
|
|
LijevÄe
LijevÄe
|
28.09.2019 11:30 | Dubrave | 1 : 0 | LijevÄe |
Mladost (R)
Rogatica
|
|
OFK Glasinac 2011
Sokolac
|
28.09.2019 10:00 | Mladost (R) | 0 : 0 | OFK Glasinac 2011 |
Sloboda
Tuzla
|
|
Radnik
Bijeljina
|
28.09.2019 09:30 | Sloboda | 1 : 1 | Radnik | ||||||
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
|
|
Äelik
Zenica
|
28.09.2019 12:00 | Å iroki Brijeg | 2 : 0 | Äelik |
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
28.09.2019 14:30 | OFK Spartak 2013 | 4 : 0 | Krupa | ||||||
Mineral
Banja VruÄica
|
|
Alfa ModriÄa
ModriÄa
|
28.09.2019 10:00 | Mineral | 2 : 2 | Alfa ModriÄa | ||||||
Tekstilac
Derventa
|
|
Kozara
GradiŔka
|
28.09.2019 10:00 | Tekstilac | 0 : 2 | Kozara | ||||||
Proleter
TesliÄ
|
|
Polet 1926
Brod
|
28.09.2019 10:00 | Proleter | 2 : 0 | Polet 1926 | ||||||
ŽeljezniÄar
Doboj
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
28.09.2019 10:00 | ŽeljezniÄar | 0 : 4 | Rudar Prijedor |
Zenit
Bijeljina
|
|
Jedinstvo
BrÄko
|
28.09.2019 10:00 | Zenit | 0 : 9 | Jedinstvo | ||||||
Rudar 1925
Ugljevik
|
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
28.09.2019 10:00 | Rudar 1925 | 0 : 0 | Sloboda |
Romanija
Pale
|
|
Slavija
IstoÄno Sarajevo
|
28.09.2019 10:00 | Romanija | 2 : 1 | Slavija | ||||||
Glasinac 2011
Sokolac
|
|
Drina HE
ViŔegrad
|
28.09.2019 10:00 | Glasinac 2011 | 1 : 1 | Drina HE | ||||||
Rudo
Rudo
|
|
Famos
VojkoviÄi
|
28.09.2019 15:30 | Rudo | 2 : 5 | Famos | ||||||
Mladost
Rogatica
|
|
Olimp
Pale
|
28.09.2019 10:00 | Mladost | 3 : 2 | Olimp |
LeoStars
Trebinje
|
|
Leotar
Trebinje
|
28.09.2019 11:00 | LeoStars | 1 : 10 | Leotar |
Jedinstvo
Žeravica
|
|
LjubiÄ
Prnjavor
|
28.09.2019 10:00 | Jedinstvo | 1 : 5 | LjubiÄ | ||||||
Dubrave
Dubrave
|
|
LijevÄe
LijevÄe
|
28.09.2019 10:00 | Dubrave | 2 : 7 | LijevÄe |
PosuŔje
PosuŔje
|
|
Grude
Grude
|
28.09.2019 11:30 | PosuŔje | 2 : 1 | Grude | ||||||
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Drinovci
Drinovci
|
28.09.2019 11:30 | Tomislav | 3 : 1 | Drinovci | ||||||
Å ator
GlamoÄ
|
|
Blato
Ljuti Dolac
|
28.09.2019 11:30 | Å ator | 2 : 0 | Blato |
PosuŔje
PosuŔje
|
|
Grude
Grude
|
28.09.2019 10:00 | PosuŔje | 3 : 0 | Grude | ||||||
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Drinovci
Drinovci
|
28.09.2019 10:00 | Tomislav | 4 : 1 | Drinovci | ||||||
Å ator
GlamoÄ
|
|
Blato
Ljuti Dolac
|
28.09.2019 10:00 | Å ator | 2 : 1 | Blato |
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Radnik Urije
Prijedor
|
28.09.2019 16:00 | OFK Spartak 2013 | 4 : 0 | Radnik Urije | ||||||
Mineral
Banja VruÄica
|
|
Alfa ModriÄa
ModriÄa
|
28.09.2019 11:30 | Mineral | 2 : 2 | Alfa ModriÄa | ||||||
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Kozara
GradiŔka
|
28.09.2019 11:30 | Tekstilac Kort | 0 : 12 | Kozara | ||||||
Proleter
TesliÄ
|
|
Polet 1926
Brod
|
28.09.2019 11:30 | Proleter | 6 : 1 | Polet 1926 | ||||||
ŽeljezniÄar
Doboj
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
28.09.2019 11:30 | ŽeljezniÄar | 2 : 0 | Rudar Prijedor |
LeoStars
Trebinje
|
|
Leotar
Trebinje
|
28.09.2019 10:00 | LeoStars | 0 : 2 | Leotar |
Ekonomist
NikÅ”iÄ
|
|
ObiliÄ
Herceg Novi
|
28.09.2019 12:00 | Ekonomist | 6 : 2 | ObiliÄ | ||||||
BuduÄnost
Podgorica
|
|
Breznica
Pljevlja
|
28.09.2019 15:30 | BuduÄnost | 0 : 3 | Breznica |
Banja Luka
Banja Luka
|
|
Prijedor
Prijedor
|
28.09.2019 14:00 | Banja Luka | 21 : 0 | Prijedor |
Äelik
Doboj
|
|
Borac
Å amac
|
28.09.2019 15:30 | Äelik | 5 : 0 | Borac |
Mladost
NeviÄ Polje
|
|
Sana 2014
Sanski Most
|
28.09.2019 15:00 | Mladost | 1 : 5 | Sana 2014 |
Troglav 1918
Livno
|
|
Brotnjo
Äitluk
|
28.09.2019 15:30 | Troglav 1918 | 0 : 2 | Brotnjo | ||||||
Inter
PosuŔje
|
|
ŽFK Sarajevo
Sarajevo
|
28.09.2019 15:30 | Inter | 18 : 0 | ŽFK Sarajevo |
Lokomotiva
BrÄko
|
|
Iskra
Bugojno
|
28.09.2019 16:00 | Lokomotiva | 0 : 5 | Iskra |
Bosna
Kalesija
|
|
Sloboda
Tuzla
|
28.09.2019 19:00 | Bosna | 3 : 1 | Sloboda |
Breza 1934
Breza
|
|
Mladost
ŽepÄe
|
28.09.2019 19:00 | Breza 1934 | 3 : 0 | Mladost | ||||||
Block Out
Zenica
|
|
Krivaja
ZavidoviÄi
|
28.09.2019 17:30 | Block Out | 0 : 3 | Krivaja | ||||||
Ilidža
Ilidža
|
|
IlijaÅ”
IlijaÅ”
|
28.09.2019 12:00 | Ilidža | 3 : 2 | IlijaŔ |
Jahorina
Pale
|
|
Drina
Zvornik
|
28.09.2019 18:00 | Jahorina | 3 : 0 | Drina | ||||||
Ljubinje
Ljubinje
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
28.09.2019 17:00 | Ljubinje | 3 : 0 | Crvena zvijezda | ||||||
Glasinac
Sokolac
|
|
Radnik
Bijeljina
|
28.09.2019 18:00 | Glasinac | 3 : 0 | Radnik |
Sloboda
Tuzla
|
|
Goražde
Goražde
|
28.09.2019 20:00 | Sloboda | 37 : 21 | Goražde | ||||||
IzviÄaÄ CO
LjubuŔki
|
|
Maglaj
Maglaj
|
28.09.2019 19:00 | IzviÄaÄ CO | 34 : 27 | Maglaj | ||||||
Sloga (GV-U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
|
Sloga (D)
Doboj
|
28.09.2019 19:30 | Sloga (GV-U) | 29 : 29 | Sloga (D) | ||||||
Slavija
IstoÄno Sarajevo
|
|
Konjuh
Živinice
|
28.09.2019 19:00 | Slavija | 25 : 21 | Konjuh | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
VogoÅ”Äa PH
VogoÅ”Äa
|
28.09.2019 19:00 | Leotar | 23 : 19 | VogoÅ”Äa PH | ||||||
Bosna Vispak
Visoko
|
|
Iskra
Bugojna
|
28.09.2019 19:00 | Bosna Vispak | 35 : 29 | Iskra | ||||||
Borac m:tel
Banja Luka
|
|
Lokomotiva
BrÄko
|
28.09.2019 17:00 | Borac m:tel | 33 : 26 | Lokomotiva |
Jedinstvo 2015
BrÄko
|
|
Hercegovina
Nevesinje
|
28.09.2019 14:00 | Jedinstvo 2015 | 24 : 28 | Hercegovina | ||||||
Derventa
Derventa
|
|
Mladost
Banja Luka
|
28.09.2019 19:00 | Derventa | 28 : 23 | Mladost |
Prijedor 2
Prijedor
|
|
Sloga
Prnjavor
|
28.09.2019 18:00 | Prijedor 2 | 22 : 29 | Sloga |
GradaÄac
GradaÄac
|
|
Kakanj
Kakanj
|
28.09.2019 19:00 | GradaÄac | 45 : 29 | Kakanj | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Krivaja
ZavidoviÄi
|
28.09.2019 19:00 | Krajina | 21 : 39 | Krivaja | ||||||
Rudar
BanoviÄi
|
|
ŽepÄe
ŽepÄe
|
28.09.2019 18:00 | Rudar | 31 : 23 | ŽepÄe |
Jajce
Jajce
|
|
BrijeÅ”Äe
Sarajevo
|
28.09.2019 18:00 | Jajce | 29 : 30 | BrijeÅ”Äe | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Bosna
Sarajevo
|
28.09.2019 18:00 | Travnik | 20 : 23 | Bosna |
Borja
TesliÄ
|
|
Knežopoljka
Kozarska Dubica
|
28.09.2019 18:00 | Borja | 22 : 37 | Knežopoljka | ||||||
Borac 2
Banja Luka
|
|
Brod
Brod
|
28.09.2019 19:00 | Borac 2 | 26 : 28 | Brod |
Lokomotiva
Mostar
|
|
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
|
28.09.2019 17:30 | Lokomotiva | 22 : 37 | Sloga 2013 | ||||||
BihaÄ
BihaÄ
|
|
Živinice
Živinice
|
28.09.2019 19:00 | BihaÄ | 24 : 21 | Živinice |