Jedinstvo
Žeravica
|
|
Ukrina
Čečava
|
06.11.2021 13:30 | Jedinstvo | 6 : 0 | Ukrina | ||||||
Borac
Šamac
|
|
Čelinac
Čelinac
|
06.11.2021 13:30 | Borac | 2 : 0 | Čelinac | ||||||
Progres
Kneževo
|
|
Polet 1926
Brod
|
06.11.2021 13:30 | Progres | 2 : 0 | Polet 1926 | ||||||
Sloga (S)
Srbac
|
|
Dubrave
Dubrave
|
06.11.2021 13:30 | Sloga (S) | 2 : 2 | Dubrave | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
Željezničar
Doboj
|
06.11.2021 13:30 | Laktaši | 13 : 0 | Željezničar |
Proleter
Dvorovi
|
|
Drina HE
Višegrad
|
06.11.2021 13:30 | Proleter | 3 : 3 | Drina HE | ||||||
Mladost (G)
Gacko
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
06.11.2021 13:30 | Mladost (G) | 1 : 1 | Rudar 1925 | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Stakorina
Čajniče
|
06.11.2021 13:30 | Ilićka 01 | 1 : 3 | Stakorina |
FSA
Prijedor
|
|
Mladost
Kotor Varoš
|
06.11.2021 13:30 | FSA | 2 : 0 | Mladost | ||||||
Lijevče
Nova Topola
|
|
Sloga
Saničani(Rakelići)
|
06.11.2021 13:30 | Lijevče | 5 : 2 | Sloga |
Trebava
Osječani
|
|
Borac
B.Lužani
|
06.11.2021 13:30 | Trebava | 4 : 3 | Borac |
Obradovac
Gradiška
|
|
Bratstvo
Kozinci
|
06.11.2021 14:00 | Obradovac | 1 : 0 | Bratstvo |
Mladost Farmaprom
Zalužani
|
|
Sloboda
Piskavica
|
06.11.2021 13:30 | Mladost Farmaprom | 4 : 1 | Sloboda | ||||||
Omladinac
Banja Luka
|
|
Vrbas
Banja Luka
|
06.11.2021 13:30 | Omladinac | 7 : 2 | Vrbas |
Ljeskovac
Ljeskovac
|
|
Obarska
Velika Obarska
|
06.11.2021 14:00 | Ljeskovac | 5 : 2 | Obarska |
Sloga United
Bijeljina
|
|
OFK Crnjelovo
Gornje Crnjelovo
|
06.11.2021 14:00 | Sloga United | 1 : 1 | OFK Crnjelovo | ||||||
Borac
Trnjaci
|
|
Tavna
Banjica
|
06.11.2021 14:00 | Borac | 4 : 1 | Tavna |
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
06.11.2021 13:30 | Tomislav | 1 : 0 | Zvijezda | ||||||
Radnik
Hadžići
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
06.11.2021 13:30 | Radnik | 2 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Igman
Konjic
|
06.11.2021 13:30 | Gradina | 2 : 0 | Igman | ||||||
Mladost
Doboj-Kakanj
|
|
Rudar
Kakanj
|
06.11.2021 13:30 | Mladost | 1 : 1 | Rudar | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Simm Bau
Kosova
|
06.11.2021 13:30 | Goražde | 1 : 0 | Simm Bau |
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Krajišnik
Velika Kladuša
|
06.11.2021 13:30 | Sloga | 4 : 1 | Krajišnik | ||||||
NK Vitez
Vitez
|
|
Iskra
Bugojno
|
06.11.2021 13:30 | NK Vitez | 0 : 0 | Iskra | ||||||
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
06.11.2021 13:30 | Podgrmeč | 4 : 1 | Novi Travnik | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
06.11.2021 13:30 | Krajina | 3 : 1 | Kiseljak |
Slaven
Živinice
|
|
Mladost (M)
Malešići
|
06.11.2021 13:30 | Slaven | 0 : 2 | Mladost (M) | ||||||
Odžak 102
Odžak
|
|
Dinamo
Donja Mahala
|
06.11.2021 13:30 | Odžak 102 | 2 : 0 | Dinamo |
Bosna
Visoko
|
|
Borac
Jelah
|
06.11.2021 13:30 | Bosna | 5 : 0 | Borac | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
UNIS
Vogošća
|
06.11.2021 13:30 | Krivaja | 1 : 3 | UNIS |
Mramor (M)
Mramor
|
|
Mramor (B)
Babice
|
06.11.2021 13:30 | Mramor (M) | 2 : 1 | Mramor (B) |
Nemila
Nemila
|
|
Žepče
Žepče
|
06.11.2021 13:00 | Nemila | 0 : 6 | Žepče | ||||||
Čelični grad-Steel City
Zenica
|
|
Sporting
Zenica
|
06.11.2021 13:00 | Čelični grad-Steel City | 0 : 2 | Sporting |
Krušik
Gornje Vukovije
|
|
Jablanica
Barice
|
06.11.2021 13:30 | Krušik | 4 : 1 | Jablanica |
Kabel
Novi Sad
|
|
Inđija
Inđija
|
06.11.2021 13:00 | Kabel | 0 : 3 | Inđija | ||||||
Železničar
Pančevo
|
|
OFK Žarkovo
Beograd
|
06.11.2021 13:00 | Železničar | 2 : 2 | OFK Žarkovo | ||||||
Budućnost
Dobanovci
|
|
Mačva
Šabac
|
06.11.2021 13:00 | Budućnost | 1 : 1 | Mačva | ||||||
Mladost GAT
Novi Sad
|
|
RFK Grafičar
Beograd
|
06.11.2021 13:00 | Mladost GAT | 2 : 0 | RFK Grafičar | ||||||
Timok 1919
Zaječar
|
|
Zlatibor
Čajetina
|
06.11.2021 13:00 | Timok 1919 | 1 : 2 | Zlatibor |
Budućnost
Podgorica
|
|
Dečić
Tuzi
|
06.11.2021 17:00 | Budućnost | 1 : 2 | Dečić | ||||||
Iskra
Danilovgrad
|
|
Sutjeska
Nikšić
|
06.11.2021 17:00 | Iskra | 0 : 0 | Sutjeska |
Mladost
Podgorica
|
|
Arsenal
Tivat
|
06.11.2021 13:30 | Mladost | 1 : 2 | Arsenal | ||||||
OFK Titograd
Podgorica
|
|
Kom
Podgorica
|
06.11.2021 13:30 | OFK Titograd | 0 : 1 | Kom | ||||||
Igalo
Herceg Novi
|
|
Berane
Berane
|
06.11.2021 13:30 | Igalo | 3 : 0 | Berane | ||||||
Bokelj
Kotor
|
|
Cetinje
Cetinje
|
06.11.2021 13:30 | Bokelj | 1 : 0 | Cetinje | ||||||
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
|
Grbalj
Radanovići
|
06.11.2021 13:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | Grbalj |
Alaves
Vitoria-Gasteiz
|
|
Levante
Valencia
|
06.11.2021 18:30 | Alaves | 2 : 1 | Levante | ||||||
Celta Vigo
Vigo
|
|
Barcelona
Barcelona
|
06.11.2021 16:15 | Celta Vigo | 3 : 3 | Barcelona | ||||||
Espanyol
Barcelona
|
|
Granada
Granada
|
06.11.2021 14:00 | Espanyol | 2 : 0 | Granada | ||||||
Real Madrid
Madrid
|
|
Rayo Vallecano
Madrid
|
06.11.2021 21:00 | Real Madrid | 2 : 1 | Rayo Vallecano |
Bayern
München
|
|
Freiburg
Freiburg im Breisgau
|
06.11.2021 15:30 | Bayern | 2 : 1 | Freiburg | ||||||
RB Leipzig
Leipzig
|
|
Borussia Dortmund
Dortmund
|
06.11.2021 18:30 | RB Leipzig | 2 : 1 | Borussia Dortmund | ||||||
Wolfsburg
Wolfsburg
|
|
Augsburg
Augsburg
|
06.11.2021 15:30 | Wolfsburg | 1 : 0 | Augsburg | ||||||
Stuttgart
Stuttgart
|
|
Arminia
Bielefeld
|
06.11.2021 15:30 | Stuttgart | 0 : 1 | Arminia | ||||||
Bochum
Bochum
|
|
Hoffenheim
Sinsheim
|
06.11.2021 15:30 | Bochum | 2 : 0 | Hoffenheim |
Cagliari
Cagliari
|
|
Atalanta
Bergamo
|
06.11.2021 20:45 | Cagliari | 1 : 2 | Atalanta | ||||||
Juventus
Torino
|
|
Fiorentina
Firenze
|
06.11.2021 18:00 | Juventus | 1 : 0 | Fiorentina | ||||||
Spezia
La Spezia
|
|
Torino
Torino
|
06.11.2021 15:00 | Spezia | 1 : 0 | Torino |
Bordeaux
Bordeaux
|
|
PSG
Paris
|
06.11.2021 21:00 | Bordeaux | 2 : 3 | PSG | ||||||
Lille
Villeneuve d'Ascq
|
|
Angers
Angers
|
06.11.2021 17:00 | Lille | 1 : 1 | Angers |
Leotar
Trebinje
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
06.11.2021 13:00 | Leotar | 1 : 3 | Široki Brijeg | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
06.11.2021 17:00 | Radnik | 0 : 1 | Sarajevo | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Borac
Banja Luka
|
06.11.2021 19:00 | Zrinjski | 4 : 1 | Borac |
Modriča Alfa
Modriča
|
|
Drina
Zvornik
|
06.11.2021 13:30 | Modriča Alfa | 3 : 0 | Drina | ||||||
Budućnost
Pilica
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
06.11.2021 13:30 | Budućnost | 1 : 0 | Borac | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Podrinje
Janja
|
06.11.2021 13:30 | Kozara | 4 : 0 | Podrinje | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
06.11.2021 13:30 | Krupa | 4 : 1 | Ljubić | ||||||
Tekstilac
Derventa
|
|
Sutjeska
Foča
|
06.11.2021 13:30 | Tekstilac | 0 : 0 | Sutjeska | ||||||
Sloboda
Novi Grad
|
|
Sloga
Doboj
|
06.11.2021 13:30 | Sloboda | 2 : 0 | Sloga | ||||||
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
|
Omarska
Omarska
|
06.11.2021 13:30 | Zvijezda 09 | 5 : 2 | Omarska |
Radnik (B)
Bijeljina
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
06.11.2021 12:30 | Radnik (B) | 5 : 1 | Rudar Prijedor | ||||||
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
06.11.2021 14:00 | Široki Brijeg | 2 : 0 | Krupa | ||||||
Tuzla City
Simin Han
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
06.11.2021 11:00 | Tuzla City | 0 : 0 | Zvijezda 09 |
Baton
Sarajevo
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
06.11.2021 13:30 | Baton | 1 : 2 | Slavija | ||||||
Stupčanica
Olovo
|
|
Goražde
Goražde
|
06.11.2021 13:30 | Stupčanica | 4 : 1 | Goražde |
Brotnjo
Čitluk
|
|
GOŠK
Gabela
|
06.11.2021 13:30 | Brotnjo | 0 : 1 | GOŠK | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Ljubuški
Ljubuški
|
06.11.2021 12:30 | Igman | 5 : 1 | Ljubuški | ||||||
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Klis
Buturović polje
|
06.11.2021 13:30 | Branitelj | 6 : 0 | Klis |
Velež
Mostar
|
|
Leotar
Trebinje
|
06.11.2021 17:00 | Velež | 2 : 1 | Leotar |
Baton
Sarajevo
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
06.11.2021 11:00 | Baton | 2 : 0 | Slavija | ||||||
Stupčanica
Olovo
|
|
Goražde
Goražde
|
06.11.2021 11:00 | Stupčanica | 3 : 3 | Goražde |
Brotnjo
Čitluk
|
|
GOŠK
Gabela
|
06.11.2021 11:00 | Brotnjo | 3 : 0 | GOŠK | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Ljubuški
Ljubuški
|
06.11.2021 10:00 | Igman | 7 : 1 | Ljubuški | ||||||
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Klis
Buturović polje
|
06.11.2021 11:00 | Branitelj | 5 : 0 | Klis |
Sloga (T)
Trn
|
|
FSA Prijedor
Prijedor
|
06.11.2021 14:00 | Sloga (T) | 3 : 1 | FSA Prijedor |
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Lauš
Banja Luka
|
06.11.2021 11:30 | Sloboda | 1 : 0 | Lauš | ||||||
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Gorica
Šipovo
|
06.11.2021 14:30 | Željezničar Sport Team | 6 : 0 | Gorica |
Ozren
Petrovo
|
|
Trebava
Osječani
|
06.11.2021 10:00 | Ozren | 3 : 0 | Trebava | ||||||
Vučijak
Majevica
|
|
Borac
Bosanski Lužani
|
06.11.2021 10:00 | Vučijak | 7 : 2 | Borac |
Gomila
Stijena
|
|
Sloga
Bosanska Otoka
|
06.11.2021 13:00 | Gomila | 2 : 3 | Sloga | ||||||
Brekovica 78
Brekovica
|
|
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
|
06.11.2021 13:00 | Brekovica 78 | 4 : 1 | Mladost 1938 |
Jedinstvo
Lukavica
|
|
Rainci
Gornji Rainci
|
06.11.2021 11:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Rainci | ||||||
Memići
Memići
|
|
Seona
Seona
|
06.11.2021 11:00 | Memići | 2 : 3 | Seona | ||||||
Tuzla
Tuzla
|
|
Proleter
Slavinovići
|
06.11.2021 11:00 | Tuzla | 0 : 3 | Proleter |
Radnik
Hadžići
|
|
Glasinac 1936
Sokolac
|
06.11.2021 09:00 | Radnik | 0 : 4 | Glasinac 1936 |
Vratnik
Sarajevo
|
|
Romanija
Pale
|
06.11.2021 10:00 | Vratnik | 0 : 3 | Romanija | ||||||
Omladinac
Doglodi
|
|
Mlade Nade
Sarajevo
|
06.11.2021 10:00 | Omladinac | 0 : 1 | Mlade Nade | ||||||
Young Boys
Sarajevo
|
|
Atletiko
Sarajevo
|
06.11.2021 10:00 | Young Boys | 0 : 3 | Atletiko |
Zeta
Podgorica
|
|
Brskovo
Mojkovac
|
06.11.2021 13:30 | Zeta | 4 : 2 | Brskovo | ||||||
Sutjeska
Nikšić
|
|
Mladost
Donja Gorica
|
06.11.2021 13:30 | Sutjeska | 4 : 0 | Mladost | ||||||
Grbalj
Grbalj
|
|
Rudar
Pljevlja
|
06.11.2021 13:30 | Grbalj | 4 : 1 | Rudar | ||||||
Mornar 1923
Bar
|
|
OFK Titograd
Podgorica
|
06.11.2021 13:30 | Mornar 1923 | 0 : 2 | OFK Titograd | ||||||
Petrovac
Petrovac
|
|
Arsenal
Tivat
|
06.11.2021 13:30 | Petrovac | 0 : 1 | Arsenal |
Velež
Mostar
|
|
Leotar
Trebinje
|
06.11.2021 15:00 | Velež | 6 : 0 | Leotar |
Radnik Urije
Prijedor
|
|
Sloga
Doboj
|
06.11.2021 10:00 | Radnik Urije | 0 : 9 | Sloga | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
Kozara
Gradiška
|
06.11.2021 10:00 | Željezničar | 0 : 10 | Kozara | ||||||
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Borac (Š)
Šamac
|
06.11.2021 10:00 | OFK Spartak 2013 | 7 : 0 | Borac (Š) | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
06.11.2021 10:00 | Krupa | 6 : 1 | Mineral | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
06.11.2021 10:00 | Proleter | 2 : 4 | Ljubić | ||||||
Borac (BL)
Banja Luka
|
|
Modriča Alfa
Modriča
|
06.11.2021 10:00 | Borac (BL) | 3 : 0 | Modriča Alfa | ||||||
Tekstilac
Derventa
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
06.11.2021 10:00 | Tekstilac | 0 : 2 | Željezničar Sport Team |
Pelagićevo
Pelagićevo
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
06.11.2021 10:00 | Pelagićevo | 1 : 0 | Ilićka 01 | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Mladost
Bogutovo selo
|
06.11.2021 10:00 | Podrinje | 3 : 0 | Mladost |
Omarska
Omarska
|
|
Omladinac
Draksenić
|
06.11.2021 13:00 | Omarska | 5 : 4 | Omladinac |
Naprijed
Banja Luka
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
06.11.2021 09:30 | Naprijed | 2 : 6 | Omladinac | ||||||
Vrbas
Banja Luka
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
06.11.2021 10:00 | Vrbas | 1 : 0 | OFK Spartak 2013 | ||||||
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Lauš
Lauš - Banja Luka
|
06.11.2021 10:00 | Sloboda | 4 : 1 | Lauš | ||||||
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
|
Gorica
Šipovo
|
06.11.2021 13:00 | Željezničar Sport team | 11 : 0 | Gorica |
Rudar
Kamengrad
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
06.11.2021 11:00 | Rudar | 0 : 0 | Podgrmeč |
Mladost (V)
Vrnograč
|
|
Krajina
Cazin
|
06.11.2021 11:00 | Mladost (V) | 2 : 4 | Krajina | ||||||
Krajišnik
Velika Kladuša
|
|
Mladost (P)
Polje - Cazin
|
06.11.2021 11:00 | Krajišnik | 1 : 0 | Mladost (P) |
Borac
Jelah
|
|
Pobjeda
Tešanjka
|
06.11.2021 11:30 | Borac | 12 : 0 | Pobjeda | ||||||
Usora
Usora - Žabljak
|
|
Žepče 1919
Žepče
|
06.11.2021 11:30 | Usora | 1 : 9 | Žepče 1919 | ||||||
Simm Bau
Kosova
|
|
Don Bosco
Žepče
|
06.11.2021 11:30 | Simm Bau | 2 : 1 | Don Bosco |
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
06.11.2021 09:30 | Slavija | 1 : 0 | Novi Grad | ||||||
Igman
ilidža
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
06.11.2021 10:30 | Igman | 3 : 0 | Ilijaš |
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
06.11.2021 14:00 | Novi Grad | 0 : 3 | Željezničar | ||||||
Mlade Nade
Ilidža
|
|
Baton 2
Sarajevo
|
06.11.2021 14:00 | Mlade Nade | 1 : 2 | Baton 2 |
Una Premium
Sarajevo
|
|
Sporting
Ilidža
|
06.11.2021 12:00 | Una Premium | 1 : 6 | Sporting |
Stolac
Stolac
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
06.11.2021 11:00 | Stolac | 0 : 5 | Brotnjo | ||||||
Mostar
Mostar
|
|
Rama
Prozor /Rama
|
06.11.2021 11:00 | Mostar | 2 : 1 | Rama | ||||||
Velež
Mostar
|
|
GOŠK
Gabela
|
06.11.2021 11:00 | Velež | 2 : 2 | GOŠK | ||||||
Branitelj
Rodoč/Jasenica
|
|
Blagaj
Blagaj
|
06.11.2021 11:00 | Branitelj | 2 : 1 | Blagaj | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Čapljina
Čapljina
|
06.11.2021 11:00 | Zrinjski | 3 : 1 | Čapljina | ||||||
Neum
Neum
|
|
Igman
Konjic
|
06.11.2021 11:00 | Neum | 1 : 1 | Igman |
Betaclub Tango
Lukavac
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
06.11.2021 11:00 | Betaclub Tango | 2 : 1 | Bratstvo | ||||||
Eurofudbal
Stjepan Polje
|
|
Gradina
Srebrenik
|
06.11.2021 11:00 | Eurofudbal | 0 : 3 | Gradina |
Sloboda
Tuzla
|
|
Bambi
Tuzla
|
06.11.2021 14:30 | Sloboda | 3 : 0 | Bambi |
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Sloga
Doboj
|
06.11.2021 12:00 | Rudar Prijedor | 3 : 0 | Sloga | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
Kozara
Gradiška
|
06.11.2021 12:00 | Željezničar | 3 : 2 | Kozara | ||||||
Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Borac (Š)
Šamac
|
06.11.2021 12:00 | Spartak 2013 | 14 : 0 | Borac (Š) | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
06.11.2021 12:00 | Proleter | 1 : 0 | Ljubić | ||||||
Borac (BL)
Banja Luka
|
|
Modriča Alfa
Modriča
|
06.11.2021 12:00 | Borac (BL) | 10 : 0 | Modriča Alfa | ||||||
Tekstilac
Derventa
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
06.11.2021 12:00 | Tekstilac | 0 : 4 | Željezničar Sport Team |
Omarska
Omarska
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
06.11.2021 11:00 | Omarska | 3 : 0 | Rudar Prijedor |
Rudar
Kamengrad
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
06.11.2021 09:30 | Rudar | 1 : 1 | Podgrmeč |
Gomila
Stijena
|
|
Jezerski
Jezerski
|
06.11.2021 09:30 | Gomila | 2 : 1 | Jezerski | ||||||
Mladost (V)
Vrnograč
|
|
Krajina
Cazin
|
06.11.2021 09:30 | Mladost (V) | 1 : 1 | Krajina | ||||||
Krajišnik
Velika Kladuša
|
|
Mladost (P)
Polje - Cazin
|
06.11.2021 09:30 | Krajišnik | 0 : 5 | Mladost (P) |
Sporting
Zenica
|
|
Borac - Tetovo
Zenica
|
06.11.2021 10:00 | Sporting | 9 : 1 | Borac - Tetovo | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Bosna
Visoko
|
06.11.2021 10:00 | Čelik | 1 : 3 | Bosna |
Borac
Jelah
|
|
Pobjeda
Tepanjka
|
06.11.2021 10:00 | Borac | 1 : 0 | Pobjeda | ||||||
Usora
Usora
|
|
Žepče 1919
Žepče
|
06.11.2021 10:00 | Usora | 0 : 0 | Žepče 1919 | ||||||
Simm Bau
Kosova
|
|
Don Bosco
Žepče
|
06.11.2021 10:00 | Simm Bau | 3 : 1 | Don Bosco |
Bambinosi
Sarajevo
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
06.11.2021 09:00 | Bambinosi | 6 : 0 | Slavija |
Igman
Ilidža
|
|
J Academy
Sarajevo
|
06.11.2021 09:00 | Igman | 0 : 3 | J Academy |
Betaclub Tango
Lukavac
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
06.11.2021 10:00 | Betaclub Tango | 1 : 0 | Bratstvo | ||||||
Eurofudbal
Stjepan Polje
|
|
Gradina
Srebrenik
|
06.11.2021 10:00 | Eurofudbal | 0 : 1 | Gradina |
Sloboda
Tuzla
|
|
Bambi
Tuzla
|
06.11.2021 13:30 | Sloboda | 3 : 0 | Bambi |
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
|
|
Fortuna
Živinice
|
06.11.2021 14:00 | Lokomotiva | 1 : 3 | Fortuna |
Borac (BL)
Banja Luka
|
|
Modriča Ducla
Modriča
|
06.11.2021 15:00 | Borac (BL) | 2 : 0 | Modriča Ducla | ||||||
Prijedor
Prijedor
|
|
Mladost
Rogatica
|
06.11.2021 12:00 | Prijedor | 7 : 1 | Mladost |
Drina
Zvornik
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
06.11.2021 12:30 | Drina | 0 : 2 | Široki Brijeg | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
06.11.2021 14:00 | Iskra | 1 : 4 | Radnik Bumerang |
Brotnjo
Čitluk
|
|
Mostar SG
Mostar
|
06.11.2021 20:00 | Brotnjo | 0 : 3 | Mostar SG |
Boračka
Gradiška
|
|
Radnik Siti
Bijeljina
|
06.11.2021 19:30 | Boračka | 5 : 8 | Radnik Siti |
Starčevica
Banja Luka
|
|
Viktorija
Ribnik
|
06.11.2021 19:30 | Starčevica | 4 : 3 | Viktorija |
Kalinovik
Kalinovik
|
|
Medicinski fakultet
Foča
|
06.11.2021 17:00 | Kalinovik | 5 : 3 | Medicinski fakultet |
Teslić
Teslić
|
|
Obilić
Prnjavor
|
06.11.2021 18:30 | Teslić | 4 : 3 | Obilić | ||||||
Derventa
Derventa
|
|
Čelinac
Čelinac
|
06.11.2021 20:00 | Derventa | 8 : 3 | Čelinac | ||||||
Rudar
Stanari
|
|
Jošavka
Jošavka
|
06.11.2021 19:00 | Rudar | 2 : 2 | Jošavka |
Neimari
Zenica
|
|
Vitez
Vitez
|
06.11.2021 20:00 | Neimari | 2 : 1 | Vitez |
Odžak
Odžak
|
|
Klanac
Brčko
|
06.11.2021 21:00 | Odžak | 1 : 11 | Klanac |
Konjic
Konjic
|
|
Čapljina
Čapljina
|
06.11.2021 18:00 | Konjic | 8 : 2 | Čapljina |
Cattaro 2019
Kotor
|
|
Gorštak
Kolašin
|
06.11.2021 17:30 | Cattaro 2019 | 5 : 1 | Gorštak | ||||||
Dolcinium
Ulcinj
|
|
Titograd
Podgorica
|
06.11.2021 18:00 | Dolcinium | 3 : 6 | Titograd | ||||||
Pruška
Bijelo Polje
|
|
Brskovo
Mojkovac
|
06.11.2021 18:00 | Pruška | 1 : 5 | Brskovo |
Cedevita Olimpija
Ljubljana
|
|
Split
Split
|
06.11.2021 17:00 | Cedevita Olimpija | 86 : 60 | Split | ||||||
Mornar
Bar
|
|
Igokea
Aleksandrovac
|
06.11.2021 21:00 | Mornar | 82 : 76 | Igokea | ||||||
Partizan NIS
Beograd
|
|
FMP
Železnik
|
06.11.2021 19:00 | Partizan NIS | 74 : 69 | FMP |
Bratunac TRB
Bratunac
|
|
Posušje
Posušje
|
06.11.2021 17:00 | Bratunac TRB | 70 : 78 | Posušje |
Sutjeska
Foča
|
|
Akademija Borac BL
Banja Luka
|
06.11.2021 17:30 | Sutjeska | 81 : 74 | Akademija Borac BL | ||||||
Sloboda 73
Novi Grad
|
|
Budućnost BN
Bijeljina
|
06.11.2021 18:00 | Sloboda 73 | 72 : 76 | Budućnost BN | ||||||
Prijedor Spartak
Prijedor
|
|
Kozara
Gradiška
|
06.11.2021 19:00 | Prijedor Spartak | 81 : 80 | Kozara | ||||||
Drina Princip
Zvornik
|
|
Varda HE
Višegrad
|
06.11.2021 18:00 | Drina Princip | 85 : 76 | Varda HE |
Radnik Spark 2
Bijeljina
|
|
Best
Doboj
|
06.11.2021 18:30 | Radnik Spark 2 | 113 : 69 | Best | ||||||
Zvornik Basket
Zvornik
|
|
Modriča
Modriča
|
06.11.2021 18:30 | Zvornik Basket | 79 : 44 | Modriča | ||||||
Olimp
Šekovići
|
|
Budućnost Fabrika 2
Bijeljina
|
06.11.2021 18:30 | Olimp | 61 : 53 | Budućnost Fabrika 2 | ||||||
Derventa
Derventa
|
|
Šamac
Šamac
|
06.11.2021 18:30 | Derventa | 93 : 57 | Šamac |
RMU Banovići
Banovići
|
|
Konjic
Konjic
|
06.11.2021 16:30 | RMU Banovići | 77 : 37 | Konjic |
Bosna (S)
Sarajevo
|
|
Radnik
Bijeljina
|
06.11.2021 18:00 | Bosna (S) | 1 : 3 | Radnik | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Domaljevac
Domaljevac
|
06.11.2021 16:00 | Jedinstvo | 2 : 3 | Domaljevac | ||||||
Mladost
Brčko
|
|
Kakanj 78
Kakanj
|
06.11.2021 19:00 | Mladost | 3 : 2 | Kakanj 78 | ||||||
Ljubinje
Ljubinje
|
|
Bosna (K)
Kalesija
|
06.11.2021 19:00 | Ljubinje | 3 : 0 | Bosna (K) |
Modriča Novoprom
Modriča
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
06.11.2021 20:00 | Modriča Novoprom | 3 : 0 | Crvena zvijezda | ||||||
Maglić
Foča
|
|
Drina
Zvornik
|
06.11.2021 16:00 | Maglić | 3 : 2 | Drina | ||||||
Tempo
Ražljevo
|
|
Gacko
Gacko
|
06.11.2021 18:00 | Tempo | 2 : 3 | Gacko |
Krivaja
Zavidovići
|
|
Block Out
Zenica
|
06.11.2021 19:00 | Krivaja | 3 : 0 | Block Out | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Breza 1934
Breza
|
06.11.2021 18:00 | Ilijaš | 3 : 0 | Breza 1934 |
Budva
Budva
|
|
Galeb
Bar
|
06.11.2021 15:30 | Budva | 3 : 0 | Galeb |
Orašje
Orašje
|
|
Bimal-Jedinstvo
Brčko
|
06.11.2021 18:00 | Orašje | 0 : 3 | Bimal-Jedinstvo | ||||||
Jahorina
Pale
|
|
Gacko
Gacko
|
06.11.2021 18:00 | Jahorina | 1 : 3 | Gacko |
Ljubinje Bankom
Ljubinje
|
|
Velež
Nevesinje
|
06.11.2021 15:00 | Ljubinje Bankom | 1 : 3 | Velež | ||||||
Glasinac
Sokolac
|
|
Drina
Zvornik
|
06.11.2021 17:00 | Glasinac | 3 : 1 | Drina | ||||||
Hercegovac
Bileća
|
|
Borac
Banja Luka
|
06.11.2021 16:00 | Hercegovac | 0 : 3 | Borac |
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
|
Gradiška
Gradiška
|
06.11.2021 17:00 | Kotor Varoš | 3 : 1 | Gradiška | ||||||
Balkana MP
Mrkonjić Grad
|
|
Vožd
Prijedor
|
06.11.2021 16:00 | Balkana MP | 2 : 3 | Vožd | ||||||
Borac Stars
Banja Luka
|
|
Prijedor
Prijedor
|
06.11.2021 15:30 | Borac Stars | 0 : 3 | Prijedor |
Derventa
Derventa
|
|
Modriča -Novoprom
Modriča
|
06.11.2021 15:30 | Derventa | 3 : 0 | Modriča -Novoprom |
Mladost
Rogatica
|
|
Rudo
Rudo
|
06.11.2021 11:00 | Mladost | 0 : 3 | Rudo |
Napredak
Odžak
|
|
Srebrenik
Srebrenik
|
06.11.2021 18:00 | Napredak | 3 : 0 | Srebrenik | ||||||
Kula Gradačac
Gradačac
|
|
Smeč
Lukavac
|
06.11.2021 18:00 | Kula Gradačac | 3 : 2 | Smeč | ||||||
Maglaj
Maglaj
|
|
Žepče
Žepče
|
06.11.2021 19:00 | Maglaj | 1 : 3 | Žepče | ||||||
Bosna
Kalesija
|
|
Čelik-R
Zenica
|
06.11.2021 16:00 | Bosna | 3 : 1 | Čelik-R | ||||||
Bihać
Bihać
|
|
Mikasa
Tuzla
|
06.11.2021 16:00 | Bihać | 0 : 3 | Mikasa |
Troglav
Livno
|
|
Centar ORT
Sarajevo
|
06.11.2021 16:00 | Troglav | 3 : 2 | Centar ORT | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Vogošća
Vogošća
|
06.11.2021 16:00 | Ilijaš | 3 : 0 | Vogošća | ||||||
Kakanj
Kakanj
|
|
SA Volley
Sarajevo
|
06.11.2021 18:00 | Kakanj | 3 : 1 | SA Volley |
Stars
Živinice
|
|
Gračanica
Gračanica
|
06.11.2021 13:00 | Stars | 3 : 0 | Gračanica |
Krivaja
Zavidovići
|
|
Delminium
Tomislavgrad
|
06.11.2021 16:30 | Krivaja | 3 : 0 | Delminium |
Morača
Podgorca
|
|
Gimnazijalac
Kotor
|
06.11.2021 18:00 | Morača | 3 : 1 | Gimnazijalac | ||||||
Mediteran Bemaks
Budva
|
|
Budućnost
Podgorica
|
06.11.2021 19:00 | Mediteran Bemaks | 3 : 2 | Budućnost |
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
|
ORK Borac
Banja Luka
|
06.11.2021 20:00 | Kotor Varoš | 25 : 29 | ORK Borac | ||||||
Hercegovina
Nevesinje
|
|
Drina
Zvornik
|
06.11.2021 18:00 | Hercegovina | 31 : 21 | Drina |
Sloga 2
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
|
Goražde
Goražde
|
06.11.2021 19:00 | Sloga 2 | 26 : 38 | Goražde | ||||||
Radnički
Goražde
|
|
Rvacka
Livno
|
06.11.2021 19:00 | Radnički | 28 : 26 | Rvacka | ||||||
Respect
Sarajevo
|
|
Izviđač CO 2
Ljubuški
|
06.11.2021 19:00 | Respect | 26 : 40 | Izviđač CO 2 | ||||||
Međugorje
Međugorje
|
|
Vogošća 2
Vogošća
|
06.11.2021 19:00 | Međugorje | 36 : 32 | Vogošća 2 |
Jajce
Jajce
|
|
Gračanica 2
Gračanica
|
06.11.2021 | Jajce | 31 : 27 | Gračanica 2 | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Travnik
Travnik
|
06.11.2021 19:00 | Čelik | 42 : 30 | Travnik | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Sana 7
Sanski Most
|
06.11.2021 19:00 | Žepče | 50 : 40 | Sana 7 |
Knežopoljka
Kozarska Dubica
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
06.11.2021 18:00 | Knežopoljka | 28 : 28 | Krivaja | ||||||
Grude
Grude
|
|
Borac
Banjaluka
|
06.11.2021 18:00 | Grude | 32 : 27 | Borac | ||||||
Ilidža
Ilidža
|
|
Zrinjski
Mostar
|
06.11.2021 18:00 | Ilidža | 15 : 21 | Zrinjski | ||||||
Hadžići
Hadžići
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
06.11.2021 18:00 | Hadžići | 30 : 24 | Jedinstvo | ||||||
Mira
Prijedor
|
|
Izviđač CO
Ljubuški
|
06.11.2021 18:00 | Mira | 26 : 29 | Izviđač CO |
Borac 2
Banja Luka
|
|
Borja
Teslić
|
06.11.2021 14:00 | Borac 2 | 36 : 11 | Borja |
Goražde
Goražde
|
|
Bihać
Bihać
|
06.11.2021 17:00 | Goražde | 47 : 27 | Bihać | ||||||
Jedinstvo
Tuzla
|
|
Krajina
Cazin
|
06.11.2021 17:00 | Jedinstvo | 52 : 38 | Krajina | ||||||
Hadžići 2
Hadžići
|
|
Živinice
Živinice
|
06.11.2021 18:00 | Hadžići 2 | 35 : 26 | Živinice | ||||||
Turbina
Jablanica
|
|
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
|
06.11.2021 16:00 | Turbina | 36 : 35 | Sloga 2013 |
Brskovo
Mojkovac
|
|
Komovi
Andrijevica
|
06.11.2021 19:00 | Brskovo | 31 : 30 | Komovi | ||||||
Rudar
Pljevlja
|
|
Partizan 1949
Tivat
|
06.11.2021 17:30 | Rudar | 21 : 27 | Partizan 1949 | ||||||
Sutjeska
Nikšić
|
|
Budvanska rivijera
Budva
|
06.11.2021 17:00 | Sutjeska | 23 : 32 | Budvanska rivijera |
Brskovo
Mojkovac
|
|
Komovi
Andrijevica
|
06.11.2021 16:30 | Brskovo | 26 : 27 | Komovi | ||||||
Rudar
Pljevlja
|
|
Partizan 1949
Tivat
|
06.11.2021 15:00 | Rudar | 22 : 22 | Partizan 1949 | ||||||
Sutjeska
Nikšić
|
|
Budvanska rivijera
Budva
|
06.11.2021 14:30 | Sutjeska | 16 : 20 | Budvanska rivijera |
KVK Radnički
Kragujevac
|
|
Vojvodina
Novi Sad
|
06.11.2021 19:00 | KVK Radnički | 21 : 8 | Vojvodina | ||||||
Nais
Niš
|
|
Šabac
Šabac
|
06.11.2021 20:00 | Nais | 11 : 20 | Šabac | ||||||
Novi Beograd
Beograd
|
|
Valis
Valjevo
|
06.11.2021 19:45 | Novi Beograd | 20 : 7 | Valis | ||||||
BVK Crvena zvezda
Beograd
|
|
Partizan
Beograd
|
06.11.2021 21:00 | BVK Crvena zvezda | 10 : 11 | Partizan |
Bečej
Bečej
|
|
Taš
Beograd
|
06.11.2021 18:00 | Bečej | 7 : 11 | Taš | ||||||
Valjevo
Valjevo
|
|
Banjica
Beograd
|
06.11.2021 20:00 | Valjevo | 16 : 8 | Banjica | ||||||
Palilula
Beograd
|
|
Beograd
Beograd
|
06.11.2021 20:30 | Palilula | 9 : 20 | Beograd | ||||||
Rasina
Kruševac
|
|
NBG Vukovi
Novi Beograd
|
06.11.2021 19:00 | Rasina | 9 : 14 | NBG Vukovi |
Košutnjak
Beograd
|
|
ŽAK
Kikinda
|
06.11.2021 21:15 | Košutnjak | 7 : 15 | ŽAK | ||||||
Sava
Šabac
|
|
Singidunum
Beograd
|
06.11.2021 20:30 | Sava | 13 : 11 | Singidunum | ||||||
Banja Luka
Banja Luka
|
|
Vračar
Beograd
|
06.11.2021 19:00 | Banja Luka | 4 : 17 | Vračar |