29.02
14:00
Metalac
Zlatibor
1
1
|
29.02.2020 14:00 | 1 : 1 | |||||||
29.02
14:00
RadniÄki 1923
OFK Žarkovo
2
2
|
29.02.2020 14:00 | 2 : 2 | |||||||
29.02
14:00
OFK BaÄka
Trayal
1
0
|
29.02.2020 14:00 | 1 : 0 | |||||||
29.02
14:00
Dinamo
Kolubara
2
3
|
29.02.2020 14:00 | 2 : 3 | |||||||
29.02
14:00
Kabel
BuduÄnost
0
0
|
29.02.2020 14:00 | 0 : 0 | |||||||
29.02
14:00
RadniÄki (P)
RFK GrafiÄar
0
3
|
29.02.2020 14:00 | 0 : 3 |
29.02
20:00
Zeta
Iskra
1
1
|
29.02.2020 20:00 | 1 : 1 |
|
||||||
29.02
20:00
Rudar
Sutjeska
5
1
|
29.02.2020 20:00 | 5 : 1 |
|
||||||
29.02
20:00
Podgorica
OFK Titograd
1
1
|
29.02.2020 20:00 | 1 : 1 |
|
||||||
29.02
20:00
Kom
Grbalj
0
1
|
29.02.2020 20:00 | 0 : 1 |
|
||||||
29.02
20:00
OFK Petrovac
BuduÄnost
0
1
|
29.02.2020 20:00 | 0 : 1 |
|
29.02
16:00
Bournemouth
Chelsea
2
2
|
29.02.2020 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
29.02
13:30
Brighton
Crystal Palace
0
1
|
29.02.2020 13:30 | 0 : 1 |
|
||||||
29.02
16:00
Newcastle United
Burnley
0
0
|
29.02.2020 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
29.02
18:30
Watford
Liverpool
3
0
|
29.02.2020 18:30 | 3 : 0 |
|
||||||
29.02
16:00
West Ham
Southampton
3
1
|
29.02.2020 16:00 | 3 : 1 |
|
29.02
13:00
Eibar
Levante
3
0
|
29.02.2020 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
29.02
21:00
Granada
Celta de Vigo
0
0
|
29.02.2020 21:00 | 0 : 0 |
|
||||||
29.02
18:30
LeganƩs
Deportivo AlavƩs
1
1
|
29.02.2020 18:30 | 1 : 1 |
|
||||||
29.02
16:00
Valencia
Real Betis
2
1
|
29.02.2020 16:00 | 2 : 1 |
|
29.02
15:30
Borussia Dortmund
Freiburg
1
0
|
29.02.2020 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
29.02
15:30
Hoffenheim
Bayern MĆ¼nchen
0
6
|
29.02.2020 15:30 | 0 : 6 |
|
||||||
29.02
15:30
Mainz 05
Paderborn
2
0
|
29.02.2020 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
29.02
00:00
Augsburg
Borussia M'gladbach
2
3
|
29.02.2020 00:00 | 2 : 3 |
|
||||||
29.02
18:30
Kƶln
Schalke 04
3
0
|
29.02.2020 18:30 | 3 : 0 |
|
29.02
15:00
Lazio
Bologna
2
0
|
29.02.2020 15:00 | 2 : 0 | |||||||
29.02
20:45
Napoli
Torino
2
1
|
29.02.2020 20:45 | 2 : 1 |
29.02
20:00
Amiens SC
Metz
0
1
|
29.02.2020 20:00 | 0 : 1 |
|
||||||
29.02
20:00
Brest
Angers
0
1
|
29.02.2020 20:00 | 0 : 1 |
|
||||||
29.02
17:30
PSG
Dijon
4
0
|
29.02.2020 17:30 | 4 : 0 |
|
||||||
29.02
20:00
Toulouse
Rennes
0
2
|
29.02.2020 20:00 | 0 : 2 |
|
||||||
29.02
20:00
Monaco
Reims
1
1
|
29.02.2020 20:00 | 1 : 1 |
|
||||||
29.02
20:00
Montpellier
Strasbourg
3
0
|
29.02.2020 20:00 | 3 : 0 |
|
29.02
17:30
Zrinjski
Sloboda
2
0
|
29.02.2020 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
29.02
14:30
Mladost
Å iroki Brijeg
2
3
|
29.02.2020 14:30 | 2 : 3 |
|
||||||
29.02
16:30
Borac
Sarajevo
0
2
|
29.02.2020 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
29.02
14:30
Zvijezda 09
ŽeljezniÄar
0
3
|
29.02.2020 14:30 | 0 : 3 |
|
29.02
12:00
Podrinje
RadniÄki
2
1
|
29.02.2020 12:00 | 2 : 1 |
|
29.02
15:00
ŽeljezniÄar
Radnik
1
2
|
29.02.2020 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
29.02
15:00
Tuzla City
Sarajevo
0
0
|
29.02.2020 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
29.02
12:00
Mladost
Sloboda
0
2
|
29.02.2020 12:00 | 0 : 2 |
|
29.02
10:00
Podrinje
RadniÄki
2
0
|
29.02.2020 10:00 | 2 : 0 |
|
29.02
13:00
ŽeljezniÄar
Radnik
4
1
|
29.02.2020 13:00 | 4 : 1 |
|
||||||
29.02
13:00
Tuzla City
Sarajevo
0
7
|
29.02.2020 13:00 | 0 : 7 |
|
||||||
29.02
10:00
Mladost
Sloboda
6
2
|
29.02.2020 10:00 | 6 : 2 |
|
29.02
10:00
Borac
Mineral
|
29.02.2020 10:00 |
|
|||||||
29.02
10:00
Polet 1926
Krupa
2
1
|
29.02.2020 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
29.02
10:00
Rudar Prijedor
ŽeljezniÄar Sport Team
|
29.02.2020 10:00 |
|
|||||||
29.02
10:00
ŽeljezniÄar
OFK Spartak 2013
|
29.02.2020 10:00 |
|
|||||||
29.02
10:00
Proleter
Alfa ModriÄa
|
29.02.2020 10:00 |
|
|||||||
29.02
10:00
Sloga
Tekstilac
|
29.02.2020 10:00 |
|
29.02
11:30
Polet 1926
Radnik Urije
1
5
|
29.02.2020 11:30 | 1 : 5 |
|
29.02
18:30
Crvena zvezda
Sloga
2
0
|
29.02.2020 18:30 | 2 : 0 | |||||||
29.02
12:00
MaŔinac Trejs PZP
Spartak
0
1
|
29.02.2020 12:00 | 0 : 1 |
29.02
15:00
BuduÄnost
ObiliÄ
3
0
|
29.02.2020 15:00 | 3 : 0 |
29.02
19:00
Sloga
Centar
5
5
|
29.02.2020 19:00 | 5 : 5 |
|
||||||
29.02
18:30
Seljak
Salines
1
4
|
29.02.2020 18:30 | 1 : 4 |
|
29.02
20:30
Jahorina
Brod
3
0
|
29.02.2020 20:30 | 3 : 0 | |||||||
29.02
18:00
Nevesinje
Policajac
6
5
|
29.02.2020 18:00 | 6 : 5 |
|
||||||
29.02
17:00
Kotor VaroÅ”
Glasinac
3
7
|
29.02.2020 17:00 | 3 : 7 |
|
29.02
12:30
Borac
Dubica
3
0
|
29.02.2020 12:30 | 3 : 0 |
29.02
18:30
LjubiÄ
JoŔavka
1
10
|
29.02.2020 18:30 | 1 : 10 |
|
||||||
29.02
20:45
Derventa
Doboj
2
6
|
29.02.2020 20:45 | 2 : 6 |
|
29.02
18:00
Lilium
Drina
5
6
|
29.02.2020 18:00 | 5 : 6 |
|
||||||
29.02
14:00
Iskra Vrbas
Neimari
6
7
|
29.02.2020 14:00 | 6 : 7 |
|
29.02
16:00
Bubamara
Neretva
6
4
|
29.02.2020 16:00 | 6 : 4 |
|
29.02
12:00
Lux
BanoviÄi
1
3
|
29.02.2020 12:00 | 1 : 3 |
|
||||||
29.02
16:30
Lukavac
Klanac
3
2
|
29.02.2020 16:30 | 3 : 2 |
|
29.02
18:00
Krka
Partizan NIS
61
76
|
29.02.2020 18:00 | 61 : 76 | |||||||
29.02
20:00
Zadar
FMP
81
76
|
29.02.2020 20:00 | 81 : 76 |
29.02
18:00
Bratunac TRB
Äapljina
69
81
|
29.02.2020 18:00 | 69 : 81 |
|
||||||
29.02
18:00
Spars
Kakanj
81
74
|
29.02.2020 18:00 | 81 : 74 |
|
||||||
29.02
19:00
Leotar
Mladost
90
85
|
29.02.2020 19:00 | 90 : 85 |
|
29.02
19:30
Varda HE
Borac
73
84
|
29.02.2020 19:30 | 73 : 84 |
|
||||||
29.02
17:30
BuduÄnost BN
Sokolac
71
58
|
29.02.2020 17:30 | 71 : 58 |
|
||||||
29.02
20:00
Radnik BN
Drina-Princip
78
79
|
29.02.2020 20:00 | 78 : 79 |
|
||||||
29.02
19:00
Sutjeska
HEO
69
74
|
29.02.2020 19:00 | 69 : 74 |
|
29.02
16:00
Mladost Bulldogs
Hunters
81
63
|
29.02.2020 16:00 | 81 : 63 |
|
29.02
18:00
Å amac
Best
92
100
|
29.02.2020 18:00 | 92 : 100 |
|
||||||
29.02
18:00
WBS
Ozren
77
68
|
29.02.2020 18:00 | 77 : 68 |
|
29.02
17:30
RadniÄki
BoŔnjak
95
87
|
29.02.2020 17:30 | 95 : 87 |
|
||||||
29.02
18:00
Gen
Äelik
75
83
|
29.02.2020 18:00 | 75 : 83 |
|
||||||
29.02
18:00
Travnik
GraÄanica
72
89
|
29.02.2020 18:00 | 72 : 89 |
|
||||||
29.02
18:30
Turbina
BrÄko
94
73
|
29.02.2020 18:30 | 94 : 73 |
|
29.02
19:00
Mladi KrajiŔnik
Jedinstvo BHT
77
67
|
29.02.2020 19:00 | 77 : 67 |
|
||||||
29.02
17:00
BrÄanka
Leotar 03
54
97
|
29.02.2020 17:00 | 54 : 97 |
|
||||||
29.02
19:00
Rudar Sport
Äelik
49
76
|
29.02.2020 19:00 | 49 : 76 |
|
||||||
29.02
18:00
Konjic
RMU BanoviÄi
49
76
|
29.02.2020 18:00 | 49 : 76 |
|
29.02
15:00
BuduÄnost BN
Kozara
49
47
|
29.02.2020 15:00 | 49 : 47 |
|
||||||
29.02
16:30
UÅ”Äe
Feniks
56
76
|
29.02.2020 16:30 | 56 : 76 |
|
29.02
18:00
Jedinstvo
Bosna
3
0
|
29.02.2020 18:00 | 3 : 0 | |||||||
29.02
18:00
Kakanj 78
Domaljevac
3
1
|
29.02.2020 18:00 | 3 : 1 |
29.02
16:30
Radnik
Tempo
3
2
|
29.02.2020 16:30 | 3 : 2 |
29.02
16:00
Drina
Crvena zvijezda
1
3
|
29.02.2020 16:00 | 1 : 3 | |||||||
29.02
18:00
Ljubinje
GradiŔka
3
0
|
29.02.2020 18:00 | 3 : 0 |
29.02
16:00
Krivaja
Bosna
0
3
|
29.02.2020 16:00 | 0 : 3 | |||||||
29.02
20:00
7 Lukavac
Gradina-Herceg
3
0
|
29.02.2020 20:00 | 3 : 0 |
29.02
19:00
Gacko
Goražde
3
0
|
29.02.2020 19:00 | 3 : 0 |
29.02
14:00
SmeÄ
HE na Drini
3
0
|
29.02.2020 14:00 | 3 : 0 | |||||||
29.02
17:00
Mostar
Kula GradaÄac
3
1
|
29.02.2020 17:00 | 3 : 1 |
29.02
18:30
Drina
ModriÄa
3
2
|
29.02.2020 18:30 | 3 : 2 | |||||||
29.02
18:00
Jahorina
Hercegovac
3
0
|
29.02.2020 18:00 | 3 : 0 | |||||||
29.02
17:00
Slavija
Ljubinje
0
3
|
29.02.2020 17:00 | 0 : 3 |
29.02
16:00
Prijedor
Borac
0
3
|
29.02.2020 16:00 | 0 : 3 | |||||||
29.02
14:00
Balkana MP
Kotor VaroÅ”
2
3
|
29.02.2020 14:00 | 2 : 3 | |||||||
29.02
16:00
SmeÄ
Pliva
3
0
|
29.02.2020 16:00 | 3 : 0 |
29.02
15:00
LaktaŔi
Panter
0
3
|
29.02.2020 15:00 | 0 : 3 |
29.02
15:00
Bratunac
Libero
3
2
|
29.02.2020 15:00 | 3 : 2 |
29.02
14:00
GraÄanica Fortex
Bosna
0
3
|
29.02.2020 14:00 | 0 : 3 | |||||||
29.02
14:00
Kakanj
BihaÄ
0
3
|
29.02.2020 14:00 | 0 : 3 | |||||||
29.02
16:00
Napredak
ŽepÄe
3
1
|
29.02.2020 16:00 | 3 : 1 |
29.02
13:00
Troglav
Centar ORT
3
0
|
29.02.2020 13:00 | 3 : 0 | |||||||
29.02
15:00
SA Volley
Igman
0
3
|
29.02.2020 15:00 | 0 : 3 | |||||||
29.02
16:30
Äapljina
AlipaŔino Polje
0
3
|
29.02.2020 16:30 | 0 : 3 |
29.02
13:00
Stars
Lami
3
0
|
29.02.2020 13:00 | 3 : 0 |
29.02
15:00
Turbina
Željezara
0
3
|
29.02.2020 15:00 | 0 : 3 | |||||||
29.02
15:00
Delminium
Mostar 2
3
0
|
29.02.2020 15:00 | 3 : 0 |
29.02
20:00
Goražde
Sloboda
26
24
|
29.02.2020 20:00 | 26 : 24 |
|
||||||
29.02
19:00
GraÄanica
Drina
30
21
|
29.02.2020 19:00 | 30 : 21 |
|
||||||
29.02
19:00
Maglaj
IzviÄaÄ CO
33
30
|
29.02.2020 19:00 | 33 : 30 |
|
||||||
29.02
19:00
Sloga (D)
Sloga (GV-U)
30
29
|
29.02.2020 19:00 | 30 : 29 |
|
||||||
29.02
19:00
Konjuh
Slavija
25
22
|
29.02.2020 19:00 | 25 : 22 |
|
||||||
29.02
19:30
VogoÅ”Äa PH
Leotar
26
15
|
29.02.2020 19:30 | 26 : 15 |
|
||||||
29.02
19:00
Iskra
Bosna Vispak
24
21
|
29.02.2020 19:00 | 24 : 21 |
|
||||||
29.02
16:00
Lokomotiva
Borac m:tel
25
28
|
29.02.2020 16:00 | 25 : 28 |
|
29.02
18:00
Rudar
Bosna TS
34
27
|
29.02.2020 18:00 | 34 : 27 |
|
||||||
29.02
19:00
Krajina
ŽepÄe
26
33
|
29.02.2020 19:00 | 26 : 33 |
|
||||||
29.02
19:00
GradaÄac
Krivaja
26
32
|
29.02.2020 19:00 | 26 : 32 |
|
||||||
29.02
17:00
Äelik Junior
Kakanj
28
28
|
29.02.2020 17:00 | 28 : 28 |
|
29.02
18:30
MeÄugorje
Jajce
30
28
|
29.02.2020 18:30 | 30 : 28 |
|
||||||
29.02
17:00
Travnik
Donji Vakuf
32
28
|
29.02.2020 17:00 | 32 : 28 |
|
||||||
29.02
19:30
RA Äapljina
Velež
29
28
|
29.02.2020 19:30 | 29 : 28 |
|
||||||
29.02
20:00
BrijeÅ”Äe
IzviÄaÄ CO 2
31
34
|
29.02.2020 20:00 | 31 : 34 |
|
29.02
19:00
Kotor VaroÅ”
Mladost
32
20
|
29.02.2020 19:00 | 32 : 20 |
|
||||||
29.02
19:00
Derventa
Jedinstvo 2015
31
23
|
29.02.2020 19:00 | 31 : 23 |
|
29.02
19:00
Krivaja
IzviÄaÄ
39
27
|
29.02.2020 19:00 | 39 : 27 |
|
||||||
29.02
19:00
Jedinstvo (B)
Borac
25
37
|
29.02.2020 19:00 | 25 : 37 |
|
||||||
29.02
18:00
Mira
Jedinstvo (T)
42
20
|
29.02.2020 18:00 | 42 : 20 |
|
||||||
29.02
19:30
Katarina
HadžiÄi
26
38
|
29.02.2020 19:30 | 26 : 38 |
|