Ognjen sanja svoj fudbalski san

Mladi fudbaler iz Petrova Ognjen Cvjetkovic prve korake napravio je  u FK Ozren Petrovo.Prošao  je omladinsku školu a kasnije nastupao i za prvi tim Drugoj ligi Republike Srpskie, grupa Zadap.   Prošlog  ljeta mu je  došao poziv iz "Alfa Modriča" gdje je sve skoro bilo dogovoreno, ali iz privatnih razloga vratio se u...

07.04.2019 15:49 Administrator DC

Radniku bodovi u Simin Hanu

Omladinci Radnika savladali Tuzla Siti rezultatom 3:1 U okviru 2. kola Razvojne lige za kadete, fudbaleri Radnika savladali su Tuzla Siti rezultatom 3:1 i stigli do veoma bitne pobjede. Domaći tim je u 32. minuti susreta stigao do prednosti preko Kasumovića, ali su gosti deset minuta kasnije preko Lalovića poravnali rezultat. Radnik je do potpunog preokreta stigao u 45. minuti...