Plamen četiri puta opržio Slaven

U komšijskom duelu u Donjem Vodičevu domaći Plamen je savladao Slaven iz Dobrljina sa ubjedljivih 4:0 i pobjegao sa pretposljednje pozicije na tabeli, preskočivši na tabeli banjalučki Rekreativo.
Poslije prvih 45 minuta domaćin je imao minimalnu prednost, a u nastavku je stigao do još tri pogotka, iako je u finišu susreta imao igrača manje na terenu jer je u 77. minutu drugi žuti karton zaradio Aleksandar Knežević

Plamen – Slaven    4:0 (1:0)

Igralište: FK Plamen u Donjem Vodičevu. Gledalaca: 50. Sudija: Nemanja Davidović (Prijedor). Strijelci: 1:0 Gligić (1), 2:0 S. Babić (74 – penal), 3:0 M. Babić (80), 4:0 Antonić (84). Žuti kartoni: Rajlić, Kostić, M. Babić, Antonić, Arbutina (Plamen), Lončar, Dragojević, Škarić (Slaven). Crveni karton: Aleksandar Knežević (Plamen) u 77. minutu.
PLAMEN: Ikić, Rajlić, Kostić, Gligić, S. Babić, Zorić, Antonić, Knežević, Stupar (od 90. Arbutina), Popović (od 46. Kovačević), M. Babić (od 84. Jandrić).
SLAVEN: Kukavica, Radić, Kolundžija, Linčar (od 86. Gligić), Kabić, Škarić, Kovačević, Dragojević (od 46. Novaković), Graonić, Vuković, Jelisavac.

Mladost 3 : 1 FSA
Lauš 2 : 1 Bratstvo
Sloga 1 : 2 Lijevče
13 Skojevki 2 : 0 Plamen
Rekreativo 1 : 3 Crni vrh
Krajina 9 : 0 Svodna