Željo bodove odnio kući

Kadeti Željezničara novi šampionat su počeli pobjedom. Kao gosti slavili su u Konjicu protiv Igmana sa 2:0. Mrežu domaćina zatresli su Sanin Mešić u 41. minuti, te Arman Džafo, pet minuta prije kraja meča.

Igman – Željezničar 0:2 (0:1)

Konic. Stadion: Igmana . Gledalaca: 100. Sudije: Nihad Ljajić (Sarajevo) [Glavni], Amir Kadić (Sarajevo Ilidža) [Pomoćnik], Antonio Tomić (Kreševo) [Pomoćnik], Strijelci: Sanin Mešić 41', Arman Džafo 85', [Željezničar (Sarajevo)]. Žuti kartoni: Faris Brković 46', Ibrahim Ibrić 79', [Igman (Konjic)]; Armin Halilović 26', Afan Fočo 81', [Željezničar (Sarajevo)];

Igman: Alvin Ćosić (G) (K) , Ibrahim Ibrić , Kenan Kovačević , Harun Hero , Nedim Sivrija , Hamza Macić (82. Anes Macić), Hamza Boloban (66. Emrah Mandžuka), Anes Suša , Ermin Ćosić (74. Ahmed Graho), Sven Špago , Faris Brković

Željezničar: Dejan Trapara (G) , Bilal Joldić , Dino Grebović , Amar Hamidović (80. Alem Džafić), Sanin Mešić , Afan Fočo (K) , Arman Džafo , Armin Halilović , Zejd Kujović (54. Filip Grgić), Dino Šaran (65. Vedran Đorda), Anur Haskić

Zvijezda 09 2 : 2 Velež
Tuzla City 6 : 0 Gošk
Zrinjski 7 : 0 Posušje
Borac 1 : 2 Široki Brijeg
Sloga 1 : 0 Sarajevo
Igman 0 : 2 Željezničar