Krupa, šampion Republike Srpske pobijedio u 90+2. minutu

Prvotimci FK Krupa FOTO: FK Krupa

Golom rezerviste Darka Blagojevića aktuelni šampion Republike Srpske na stažiranju u Područnoj ligi Banjaluka izvojevao je pobjedu u drugom minutu sudijske nadoknade u godini kada slavi jubilej – 40. rođendan.

Krupljani su tokom 90 minuta bili bolji rival, imali inicijativu protiv gostiju iz Potkozarja koju su materijalizovali tek u sudijskoj nadoknadi.

Krupa – Sloga Nektar    1:0 (0:0)

Stadion: FK Krupa u Krupi na Vrbasu. Gledalaca: 100. Sudija: Đorđe Ćibić (Banjaluka). Strijelac: 1:0 Blagojević (90+2). Žuti kartoni: Zec, Šamara (Krupa), Dobraš, Žujko (Sloga Nektar).

KRUPA: Kesić, Ducanović, O. Sember (od 64. L. Sember), Čivčić, Tovilović (od 87. N. Vidović), Ilić, Zec (od 64. Blagojević), Čivčić, V. Vidović, Orozović (od 78. Šamara), Bojanić.

SLOGA NEKTAR: Koljančić, Lugonja (od 73. Stanišić), Subotić, Krpelj, Žujko, Vujinović, Vasiljević, Milaković, Vasilić, Dobraš, Popović (od 83. Kovačević).

Sloga Nektar 5 : 1 Gomionica
Krupa 7 : 0 Šnjegotina
Zmijanje 0 : 9 Borac (ID)
OFK Spartak 2013 1 : 2 Rekreativo
Piskavica 2 : 0 Omladinac
OFK Banja Luka 3 : 4 Mladost