Krupa preokretom do novih bodova

Poslije neugodnog poraza od Šnjegotine (0:5) u prošlom kolu u gostima fudbaleri Krupe, aktuelnog šampiona Republike Srpske u osmom kolu Područne lige Banjaluka preokretom su kod kuće došli do bodova protiv drvarskog Borca.

Poveli su Drvarčani u 44. minutu golom Slobodana Mihajlovića i to je bio rezultat prvog dijela susreta. U nastavku su Krupljani prvo izjednačili u 73. minutu pogotkom mladog Vladana Vidovića, a pobjedu, šestu prvenstvenu, izabranicima trenera Draška Žarića donio je Srđan Ducanović u 86. minutu.

Krupa – Borac (D)    2:1 (0:1)

Stadion: FK Krupa u Krupi na Vrbasu. Gledalaca: 70. Sudija: Vedran Šukalo (Banjaluka). Strijelci: 0:1 Mihajlović (44), 1:1 V. Vidović (73), 2:1 Ducanović (86). Žuti kartoni: Bojanić (Krupa), Bajić, Špiranović, Pećanac, J. Savić (Borac).
KRUPA: Kesić, Ducanović, P. Čivčić, M. Čivčić (od 46. Trivunović), Erak (od 89. Blagojević), D. Vidović (od 46. Bojanić), Ilić, Strika, V. Vidović, Orozović (od 68. Tovilović), Ilić (od 68. Šamara).
BORAC (D): Miočević, Špiranović (od 67. Stojanović), Đukanović, Bjeljac (od 67. Jeremić), Rujević, Pećanac (od 62. Marjanović), V. Savić, Mihajlović, Bajić (od 75. Dodig), J. Savić, Miočević.

Sloga Nektar : Gomionica
Krupa : Šnjegotina
Zmijanje : Borac (ID)
OFK Spartak 2013 : Rekreativo
Piskavica : Omladinac
OFK Banja Luka : Mladost