Doboj ubjedljiv u derbiju, Željeznica odnijela bod iz Zvornika

Doboj se izjednačio sa Nevesinjcima na tabeli

Utakmicama u Doboju i Zvorniku danas je kompletirano peto kolo Prve lige Republike Srpske u futsalu.

U derbiju kola, pa i polusezone, Doboj je sa ubjedljivih 5:1 savladao Nevesinje u Osječanima. Nakon 12 minuta Dobojlije su imale 3:0 poslije golova Maksimovića, Huskanovića i Buljubašića. Nevesinje dobija nadu golom Vukovića da se može vratiti, ali Buljubašić i Huskanović otklanjaju dileme oko pobjednika.

Jang Bojs i Željeznica su odigrali tvrdu utakmicu u Zvorniku, a na kraju je završeno 1:1. Oba gola viđena su u finišu, oba u istoj minuti kada pogađaju Slobodan Elez za goste i Danijel Ćulum za domaće i to je na kraju bilo dovoljno za remi.

FC DOBOJ - KMF NEVESINJE 5:1 (3:1)
Dvorana OŠ "Radoje Domanović" u Osječanima
Gledalaca: 50
Sudije: Slavolju Gogić i Miroslav Bjelica (oba I.Sarajevo)
Strijelci: 1:0 Maksimović 3, 2:0 Huskanović 7, 3:0 Buljubašić 12, 3:1 R. Vuković 14, 4:1 Buljubašić 34, 5:1 Huskanović 36
Žuti kartoni: Kljakić, Radovanović (Nevesinje)

DOBOJ: Ninković, Ivanagić, Martić, Ristić, Huskanović, Mujkanović, Vidić, Lukić, Radulović, Maksimović, Buljubašić, Kovačević, Starčević, Kondžeić

NEVESINJE: Romović, Radovanović, Pudar, Kljakić, Kovačević, Andrić, Zečević, Adžić, R. Vuković, Đ. Vuković, Aćimović, Šešlija

KMF JANG BOJS - KMF ŽELJEZNICA 1:1 (0:0)