Garčević koban za Zvijezdu 09

Na startu drugog dijela šampionata Bosne i Hercegovine za juniore snage odmjerili Tuzla siti i Zvijezda 09. Na samom startu izgledalo je da će ekipa iz Etno sela Stanišić doći do boda.

Već u 4. minuti su poveli golom Ristića, a na 0:2 povisio je Milenko Andrić u 21. minuti.

Do odlaska na odmor domaćin je smanjio prednost gosta, a mrežu Nikole Bunijevca je zatresao Vedad Garčević. Bilo je to u 26. minuti, a isti igrač je u nastavku susreta torpedovao Zvijezdu 09 sa još dva gola. Prvo je u 51. poravnao na 2:2, a samo pet minuta kasnije postavio i konačan rezultat.

Tuzla siti – Zvijezda 09 3:2 (1:2)

Stadion: 'BARE'. Gledalaca: 70. Sudije: Danijel Perić (Bijeljina) [Glavni], Radmilo Vuković (Bijeljina) [Pomoćnik], Bojan Makarić (Bijeljina) [Pomoćnik], Strijelci: Vedad Garčević 26', Vedad Garčević 51', Vedad Garčević 56', [Tuzla Siti (Tuzla)]; Mladen Ristić 4', Milenko Andrić 21', [Zvijezda 09 (ES Stanišići)]. Žuti kartoni: Emrah Sakić 75', Tarik Ibrić 87', [Tuzla Siti (Tuzla)]; Stefan Čonjić 23', Nikola Bunijevac 55', [Zvijezda 09 (ES Stanišići)];

Tuzla siti: Tarik Ibrić (G) , Elmir Džinić , Mahir Rizvić (89. Bakir Bećić), Azur Fehrić (89. Harun Mujkić), Emrah Sakić , Kenan Azabagić , Vedad Garčević , Armin Ramić (60. Đorđe Zekić), Amel Bošnjaković (80. Džanan Saburović), Adin Husejinović (K) , Vezir Nezirović (60. Mahir Husejnefendić)

Zvijezda 09: Nikola Bunijevac (G) , David Tomić , Đorđe Stupar (84. Saša Varešić), Miko Davidović , Ivan Gambelić , Stefan Čonjić (46. Đorđe Marković), Stefan Radonja (84. Đorđe Golić), Milenko Andrić (K) (68. Saša Erkić), Mladen Ristić , Mišo Jović (46. Jovan Milošević), Marko Bardak (46. Aleksandar Antonić)

Željezničar Sport team 2 : 0 Željezničar
Radnik (H) 1 : 0 Radnik (BN)
Sarajevo 4 : 1 Široki Brijeg
Sloboda 3 : 0 Kozara
Borac 2 : 0 Krupa
Zrinjski 4 : 0 Velež