XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
220 utakmica za dan Subota, 20 Novembar 2021


Fudbal

20.11
13:00
Borac
Sloga (T)
2
0
20.11.2021 13:00 2 : 0
20.11
13:00
Progres
BSK
2
2
20.11.2021 13:00 2 : 2
BSK
20.11
13:00
Sloga (S)
─îelinac
2
1
20.11.2021 13:00 2 : 1
20.11
13:00
Laktaši
Dubrave
2
0
20.11.2021 13:00 2 : 0
20.11
13:00
Proleter
Jedinstvo (Br)
4
3
20.11.2021 13:00 4 : 3
20.11
13:00
Mladost (G)
Glasinac 1936
6
0
20.11.2021 13:00 6 : 0
20.11
13:00
Ili─çka 01
Drina HE
4
2
20.11.2021 13:00 4 : 2
20.11
13:00
Famos
Mladost (R)
4
0
20.11.2021 13:00 4 : 0
20.11
13:00
Vele┼ż
Mili─çi
8
0
20.11.2021 13:00 8 : 0
20.11
13:00
Crvena zvijezda
Hajduk (B)
0
2
20.11.2021 13:00 0 : 2
20.11
13:00
Trebava
Rudanka
5
1
20.11.2021 13:00 5 : 1
20.11
13:00
Omladinac
Gomionica
3
0
20.11.2021 13:00 3 : 0
20.11
13:30
Modran
Piperci
3
0
20.11.2021 13:30 3 : 0
20.11
13:30
Radnik
Zvijezda
0
1
20.11.2021 13:30 0 : 1
20.11
13:30
Gradina
Jedinstvo
3
0
20.11.2021 13:30 3 : 0
20.11
13:30
Mladost
Orašje
0
2
20.11.2021 13:30 0 : 2
20.11
13:30
Gora┼żde
Igman
1
1
20.11.2021 13:30 1 : 1
20.11
13:30
Travnik
Rudar
3
3
20.11.2021 13:30 3 : 3
20.11
13:30
Bratstvo
Budu─çnost
2
0
20.11.2021 13:30 2 : 0
20.11
13:30
Podgrme─Ź
Krajišnik
0
0
20.11.2021 13:30 0 : 0
20.11
13:30
Krajina
Iskra
0
0
20.11.2021 13:30 0 : 0
20.11
13:30
Bosna (K)
Lokomotiva
1
0
20.11.2021 13:30 1 : 0
20.11
13:30
Od┼żak 102
Mladost (K)
3
2
20.11.2021 13:30 3 : 2
20.11
13:30
Bosna
Baton
1
0
20.11.2021 13:30 1 : 0
20.11
13:30
Krivaja
Famos
0
3
20.11.2021 13:30 0 : 3
20.11
13:30
UNIS
Moševac
2
0
20.11.2021 13:30 2 : 0
20.11
13:30
Turbina
Višići
5
3
20.11.2021 13:30 5 : 3
20.11
13:30
─îapljina
Troglav 1918
3
1
20.11.2021 13:30 3 : 1
20.11
13:30
Mramor (M)
Trebava
2
0
20.11.2021 13:30 2 : 0
20.11
13:00
IMT
Radni─Źki (SM)
1
1
20.11.2021 13:00
IMT
1 : 1
20.11
13:00
Timok 1919
Mladost GAT
0
1
20.11.2021 13:00 0 : 1
20.11
13:00
Zlatibor
Budu─çnost
0
2
20.11.2021 13:00 0 : 2
20.11
17:00
Ma─Źva
Loznica
0
1
20.11.2021 17:00 0 : 1
20.11
13:00
OFK ┼Żarkovo
Rad
0
1
20.11.2021 13:00 0 : 1
Rad
20.11
16:00
Zeta
Budu─çnost
0
0
20.11.2021 16:00 0 : 0
20.11
13:00
Podgorica
Jezero
1
0
20.11.2021 13:00 1 : 0
20.11
15:00
Mornar
Rudar
0
1
20.11.2021 15:00 0 : 1
20.11
15:00
OFK Petrovac
Iskra
0
1
20.11.2021 15:00 0 : 1
20.11
17:00
Sutjeska
De─Źi─ç
0
2
20.11.2021 17:00 0 : 2
20.11
16:00
Huddersfield Town
West Bromwich Albion
1
0
20.11.2021 16:00 1 : 0
20.11
16:00
Middlesbrough
Millwall
1
1
20.11.2021 16:00 1 : 1
20.11
16:00
Swansea City
Blackpool
1
1
20.11.2021 16:00 1 : 1
20.11
16:00
Hull City
Birmingham City
2
0
20.11.2021 16:00 2 : 0
20.11
16:00
Bristol City
Blackburn Rovers
1
1
20.11.2021 16:00 1 : 1
20.11
13:30
Sheffield United
Coventry City
0
0
20.11.2021 13:30 0 : 0
20.11
16:00
Fulham
Barnsley
4
1
20.11.2021 16:00 4 : 1
20.11
16:00
Reading
Nottingham Forest
1
1
20.11.2021 16:00 1 : 1
20.11
16:00
Stoke City
Peterborough United
2
0
20.11.2021 16:00 2 : 0
20.11
16:00
Preston North End
Cardiff City
1
2
20.11.2021 16:00 1 : 2
20.11
18:30
Atletico Madrid
Osasuna
1
0
20.11.2021 18:30 1 : 0
20.11
21:00
Barcelona
Espanyol
1
0
20.11.2021 21:00 1 : 0
20.11
14:00
Celta Vigo
Villarreal
1
1
20.11.2021 14:00 1 : 1
20.11
16:15
Sevilla
Alaves
2
2
20.11.2021 16:15 2 : 2
20.11
15:30
Borussia Dortmund
Stuttgart
2
1
20.11.2021 15:30 2 : 1
20.11
15:30
Bayer 04 Leverkusen
Bochum
1
0
20.11.2021 15:30 1 : 0
20.11
18:30
Union Berlin
Hertha BSC
2
0
20.11.2021 18:30 2 : 0
20.11
15:30
Borussia M'gladbach
Greuther F├╝rth
4
0
20.11.2021 15:30 4 : 0
20.11
15:30
Hoffenheim
RB Leipzig
2
0
20.11.2021 15:30 2 : 0
20.11
15:30
Arminia
Wolfsburg
2
2
20.11.2021 15:30 2 : 2
20.11
15:00
Atalanta
Spezia
5
2
20.11.2021 15:00 5 : 2
20.11
20:45
Fiorentina
Milan
4
3
20.11.2021 20:45 4 : 3
20.11
18:00
Lazio
Juventus
0
2
20.11.2021 18:00 0 : 2
20.11
17:00
PSG
Nantes
3
1
20.11.2021 17:00
PSG
3 : 1
20.11
21:00
Rennes
Montpellier
2
0
20.11.2021 21:00 2 : 0
20.11
17:00
Tuzla City
Zrinjski
0
2
20.11.2021 17:00 0 : 2
20.11
15:00
Sarajevo
Sloboda
1
0
20.11.2021 15:00 1 : 0
20.11
13:00
Budu─çnost
Drina
0
0
20.11.2021 13:00 0 : 0
20.11
13:00
Slavija
Modri─Źa Alfa
4
0
20.11.2021 13:00 4 : 0
20.11
13:00
Kozara
Borac
1
2
20.11.2021 13:00 1 : 2
20.11
13:00
Krupa
┼Żeljezni─Źar ST
2
1
20.11.2021 13:00 2 : 1
20.11
13:00
Tekstilac
Podrinje
3
1
20.11.2021 13:00 3 : 1
20.11
13:00
Sloboda
Ljubi─ç
3
1
20.11.2021 13:00 3 : 1
20.11
13:00
Zvijezda 09
Sutjeska
2
1
20.11.2021 13:00 2 : 1
20.11
12:00
Proleter
Mineral
0
10
20.11.2021 12:00 0 : 10
20.11
13:30
Ilijaš
Sutjeska
3
0
20.11.2021 13:30 3 : 0
20.11
13:30
Baton
Novi Grad
2
0
20.11.2021 13:30 2 : 0
20.11
13:30
Stup─Źanica
Sarajevo
0
7
20.11.2021 13:30 0 : 7
20.11
13:30
┼Żep─Źe
Krivaja
2
1
20.11.2021 13:30 2 : 1
20.11
13:30
FK Vitez
Fortuna
0
0
20.11.2021 13:30 0 : 0
20.11
13:30
TOŠK
Romari
0
5
20.11.2021 13:30 0 : 5
20.11
13:30
─îelik
NK Vitez
2
1
20.11.2021 13:30 2 : 1
20.11
12:30
Vele┼ż
Ljubuški
5
1
20.11.2021 12:30 5 : 1
20.11
10:30
Stolac
Leotar
0
1
20.11.2021 10:30 0 : 1
20.11
13:30
Branitelj
Neum
0
0
20.11.2021 13:30 0 : 0
20.11
13:30
Troglav 1918
Klis
6
1
20.11.2021 13:30 6 : 1
20.11
13:00
Kom
Jezero
9
0
20.11.2021 13:00 9 : 0
20.11
14:00
Široki Brijeg
Borac
0
2
20.11.2021 14:00 0 : 2
20.11
10:00
Proleter
Mineral
0
4
20.11.2021 10:00 0 : 4
20.11
11:00
Ilijaš
Sutjeska
2
1
20.11.2021 11:00 2 : 1
20.11
11:00
Baton
Novi Grad
5
0
20.11.2021 11:00 5 : 0
20.11
11:00
Stup─Źanica
Sarajevo
0
5
20.11.2021 11:00 0 : 5
20.11
11:00
┼Żep─Źe
Krivaja
2
1
20.11.2021 11:00 2 : 1
20.11
11:00
FK Vitez
Fortuna
1
1
20.11.2021 11:00 1 : 1
20.11
11:00
TOŠK
Romari
0
6
20.11.2021 11:00 0 : 6
20.11
11:00
─îelik
NK Vitez
3
0
20.11.2021 11:00 3 : 0
20.11
10:00
Vele┼ż
Ljubuški
2
3
20.11.2021 10:00 2 : 3
20.11
11:00
Branitelj
Neum
1
2
20.11.2021 11:00 1 : 2
20.11
11:00
Troglav 1918
Klis
8
0
20.11.2021 11:00 8 : 0
20.11
12:00
Tuzla
Konjuh
3
0
20.11.2021 12:00 3 : 0
20.11
11:30
Rainci
Memi─çi
3
4
20.11.2021 11:30 3 : 4
20.11
09:00
┼Żeljezni─Źar
FA Akademica
0
3
20.11.2021 09:00 0 : 3
20.11
13:00
De─Źi─ç
Kom
0
2
20.11.2021 13:00 0 : 2
20.11
13:00
OFK Titograd
Berane
5
2
20.11.2021 13:00 5 : 2
20.11
13:00
Mladost
Budva
2
1
20.11.2021 13:00 2 : 1
20.11
13:00
Igalo
Mornar 1923
1
4
20.11.2021 13:00 1 : 4
20.11
13:00
Budu─çnost
Grbalj
8
0
20.11.2021 13:00 8 : 0
20.11
13:00
Brskovo
Sutjeska
1
2
20.11.2021 13:00 1 : 2
20.11
12:30
Široki Brijeg
Borac
0
0
20.11.2021 12:30 0 : 0
20.11
10:00
┼Żeljezni─Źar
Polet 1926
0
5
20.11.2021 10:00 0 : 5
20.11
10:00
OFK Spartak 2013
Sloga
2
2
20.11.2021 10:00 2 : 2
20.11
10:00
Krupa
Kozara
0
5
20.11.2021 10:00 0 : 5
20.11
10:00
Proleter
Borac (Š)
2
2
20.11.2021 10:00 2 : 2
20.11
10:00
Borac (BL)
Mineral
2
0
20.11.2021 10:00 2 : 0
20.11
10:00
Tekstilac
Ljubi─ç
8
0
20.11.2021 10:00 8 : 0
20.11
10:00
┼Żeljezni─Źar Sport Team
Modri─Źa Alfa
0
0
20.11.2021 10:00 0 : 0
20.11
10:00
Ljubi─ç
┼Żeljezni─Źar Sport Team
1
5
20.11.2021 10:00 1 : 5
20.11
10:00
Mineral
Tekstilac
1
1
20.11.2021 10:00 1 : 1
20.11
10:00
Borac (Š)
Borac (BL)
0
1
20.11.2021 10:00 0 : 1
20.11
10:00
Kozara
Proleter
7
0
20.11.2021 10:00 7 : 0
20.11
10:00
Sloga
Krupa
1
1
20.11.2021 10:00 1 : 1
20.11
10:00
Polet 1926
OFK Spartak 2013
0
4
20.11.2021 10:00 0 : 4
20.11
10:00
Radnik Urije
┼Żeljezni─Źar
0
2
20.11.2021 10:00 0 : 2
20.11
10:00
Lokomotiva
Podrinje
3
1
20.11.2021 10:00 3 : 1
20.11
10:00
Naprijed
D┼żaja
4
1
20.11.2021 10:00 4 : 1
20.11
11:00
Sloga United
Omladinac
1
4
20.11.2021 11:00 1 : 4
20.11
12:00
Ljubi─ç
┼Żeljezni─Źar Sport Team
0
8
20.11.2021 12:00 0 : 8
20.11
12:00
Borac (Š)
Borac (BL)
0
14
20.11.2021 12:00 0 : 14
20.11
12:00
Kozara
Proleter
4
0
20.11.2021 12:00 4 : 0
20.11
12:00
Sloga
Krupa
10
0
20.11.2021 12:00 10 : 0
20.11
12:00
Polet 1926
Spartak 2013
1
7
20.11.2021 12:00 1 : 7
20.11
11:00
Gomjenica
FSA Prijedor
0
3
20.11.2021 11:00 0 : 3
20.11
10:00
Rudar (K)
─îelik
4
0
20.11.2021 10:00 4 : 0
20.11
13:00
Mašinac
Crvena zvezda
1
2
20.11.2021 13:00 1 : 2
20.11
13:00
SFK 2000
Emina
1
0
20.11.2021 13:00 1 : 0

Futsal

20.11
16:00
Sarajevo
Salines
5
1
20.11.2021 16:00 5 : 1
20.11
15:30
Bosna Kompred
Kaskada
6
3
20.11.2021 15:30 6 : 3
20.11
20:30
Doboj
Hercegovina
5
1
20.11.2021 20:30 5 : 1
20.11
19:00
Ugljevik
Jahorina
8
5
20.11.2021 19:00 8 : 5
20.11
17:00
Leotar
Glasinac
7
3
20.11.2021 17:00 7 : 3
20.11
21:00
Br─Źko Zdravlje
┼Żeljeznica
1
2
20.11.2021 21:00 1 : 2
20.11
17:00
Kalinovik
Radni─Źki
4
7
20.11.2021 17:00 4 : 7
20.11
19:30
Derventa
Obili─ç
1
3
20.11.2021 19:30 1 : 3
20.11
19:00
Jošavka
Kotor Varoš
2
5
20.11.2021 19:00 2 : 5
20.11
18:00
Lukavac
Banovi─çi
7
2
20.11.2021 18:00 7 : 2
20.11
18:00
Konjic
─îulin Mlin
4
2
20.11.2021 18:00 4 : 2
20.11
20:00
Mostarske Kiše
Zrinjski
1
2
20.11.2021 20:00 1 : 2
20.11
19:00
Seljak
─îapljina
4
0
20.11.2021 19:00 4 : 0
20.11
19:00
Biha─ç 1260
Mujo Hrnjica
2
3
20.11.2021 19:00 2 : 3
20.11
Onogošt
Titograd
4
3
20.11.2021 4 : 3
20.11
13:00
Studentski dom
Brskovo
3
4
20.11.2021 13:00 3 : 4
20.11
16:00
Cattaro 2019
Ulcinj
2
5
20.11.2021 16:00 2 : 5
20.11
18:30
Dolcinium
Mirabile Moda
11
5
20.11.2021 18:30 11 : 5

Košarka

20.11
21:00
Partizan NIS
Budu─çnost VOLI
75
66
20.11.2021 21:00 75 : 66
20.11
17:00
Cibona
FMP
66
69
20.11.2021 17:00 66 : 69
FMP
20.11
19:00
Krka
Borac
90
97
20.11.2021 19:00 90 : 97
20.11
20:00
Leotar
Borac
78
82
20.11.2021 20:00 78 : 82
20.11
18:00
Bratunac TRB
Spars Raywey
83
77
20.11.2021 18:00 83 : 77
20.11
18:00
Zrinjski
Mladost
83
89
20.11.2021 18:00 83 : 89
20.11
17:00
Radnik Elvaco MetPro
Posušje
71
70
20.11.2021 17:00 71 : 70
20.11
18:00
Promo
Sloboda
78
103
20.11.2021 18:00 78 : 103
20.11
19:00
Slavija 1996
Sutjeska
70
60
20.11.2021 19:00 70 : 60
20.11
19:00
Prijedor Spartak
Akademija Borac BL
91
73
20.11.2021 19:00 91 : 73
20.11
20:00
Drina Princip
Budu─çnost BN
73
56
20.11.2021 20:00 73 : 56
20.11
17:00
Rogatica
Kozara
82
77
20.11.2021 17:00 82 : 77
20.11
18:00
Student Igokea
Varda HE
82
76
20.11.2021 18:00 82 : 76
20.11
19:00
Lijev─Źe
Pliva
89
71
20.11.2021 19:00 89 : 71
20.11
18:30
Zvornik Basket
Rudar 2015
78
33
20.11.2021 18:30 78 : 33
20.11
18:30
Olimp
Best
92
76
20.11.2021 18:30 92 : 76
20.11
18:30
Derventa
Modri─Źa
97
59
20.11.2021 18:30 97 : 59
20.11
18:30
Šamac
Budu─çnost Fabrika 2
64
69
20.11.2021 18:30 64 : 69
20.11
20:00
Lavovi
Mladi Krajišnik
78
46
20.11.2021 20:00 78 : 46
20.11
17:00
─îelik
Jedinstvo D┼żenex
70
65
20.11.2021 17:00 70 : 65
20.11
13:00
Budu─çnost
Kozara
37
67
20.11.2021 13:00 37 : 67

Odbojka

20.11
20:00
Borac m:tel
Mladost
0
3
20.11.2021 20:00 0 : 3
20.11
18:00
Budva
Budu─çnost Volley Bemaxs
3
0
20.11.2021 18:00 3 : 0
20.11
18:00
Galeb
Sutjeska
3
0
20.11.2021 18:00 3 : 0
20.11
16:00
Magli─ç
Slavija
3
1
20.11.2021 16:00 3 : 1
20.11
00:00
Sloboda 2
Kula-Grada─Źac 2
3
1
20.11.2021 00:00 3 : 1
20.11
17:00
BL Volley
Bimal-Jedinstvo
0
3
20.11.2021 17:00 0 : 3
20.11
19:00
Mediteran Bemaks
Jedinstvo
20.11.2021 19:00 :

Rukomet

20.11
18:00
Iskra
Maglaj
33
30
20.11.2021 18:00 33 : 30
20.11
19:00
Vogošća
Krivaja
38
30
20.11.2021 19:00 38 : 30
20.11
19:00
Izvi─Ĺa─Ź CO
Sloga (GV/U)
36
25
20.11.2021 19:00 36 : 25
20.11
20:00
Bosna Eko Energija (V)
Borac M:TEL
23
26
20.11.2021 20:00 23 : 26
20.11
19:00
Gra─Źanica
Iskra
31
25
20.11.2021 19:00 31 : 25
20.11
19:30
Konjuh
Bosna (S)
29
23
20.11.2021 19:30 29 : 23
20.11
19:00
Grada─Źac
Sloga (D)
29
20
20.11.2021 19:00 29 : 20
20.11
17:30
Sloga (P)
Prijedor
35
26
20.11.2021 17:30 35 : 26
20.11
15:00
Borac m:tel 2
Tesli─ç
26
35
20.11.2021 15:00 26 : 35
20.11
13:00
Laktaši 2020
Kalu─Ĺer
28
37
20.11.2021 13:00 28 : 37
20.11
18:00
Jedinstvo 2015
Kozara (KD)
30
30
20.11.2021 18:00 30 : 30
20.11
19:00
Kotor Varoš
Višegrad
32
40
20.11.2021 19:00 32 : 40
20.11
16:30
Kozara (G)
Slavija
32
30
20.11.2021 16:30 32 : 30
20.11
19:30
Radni─Źki
Gora┼żde
21
29
20.11.2021 19:30 21 : 29
20.11
13:00
Respect
Zrinjski
31
25
20.11.2021 13:00 31 : 25
20.11
17:00
Me─Ĺugorje
Izvi─Ĺa─Ź CO 2
34
34
20.11.2021 17:00 34 : 34
20.11
18:00
Jajce
Sloboda 2
18
23
20.11.2021 18:00 18 : 23
20.11
20:00
Bosna TS
Donji Vakuf
36
35
20.11.2021 20:00 36 : 35
20.11
15:30
Rudar
Travnik
40
30
20.11.2021 15:30 40 : 30
20.11
18:00
Sana 7
Kakanj
28
34
20.11.2021 18:00 28 : 34
20.11
17:00
Gora┼żde
Bosna
38
18
20.11.2021 17:00 38 : 18
20.11
13:00
Jedinstvo
Biha─ç
43
27
20.11.2021 13:00 43 : 27
20.11
18:00
Trebjesa
Tivat
20
30
20.11.2021 18:00 20 : 30
20.11
18:00
Rudar
Levalea 2010
28
26
20.11.2021 18:00 28 : 26
20.11
18:00
Lov─çen
Danilovgrad
38
22
20.11.2021 18:00 38 : 22
20.11
17:30
Rudar
Budvanska rivijera
29
32
20.11.2021 17:30 29 : 32
20.11
17:30
Budu─çnost
Berane 1949
31
27
20.11.2021 17:30 31 : 27
20.11
20:00
Sutjeska
Komovi
22
36
20.11.2021 20:00 22 : 36
20.11
15:00
Lov─çen
Danilovgrad
21
16
20.11.2021 15:00 21 : 16
20.11
15:00
Rudar
Budvanska rivijera
23
15
20.11.2021 15:00 23 : 15
20.11
15:00
Budu─çnost
Berane 1949
17
28
20.11.2021 15:00 17 : 28
20.11
17:30
Sutjeska
Komovi
28
29
20.11.2021 17:30 28 : 29

Vaterpolo

20.11
18:00
Be─Źej
Valjevo
4
13
20.11.2021 18:00 4 : 13
20.11
20:00
Palilula
Taš
3
31
20.11.2021 20:00 3 : 31
20.11
19:45
Stari Grad
Banjica
12
12
20.11.2021 19:45 12 : 12
20.11
19:00
Rasina
Beograd
11
14
20.11.2021 19:00 11 : 14
20.11
19:45
NBG Vukovi
Mladost
18
6
20.11.2021 19:45 18 : 6
20.11
18:00
Sava
TENT
14
9
20.11.2021 18:00 14 : 9
20.11
19:00
Banja Luka
┼ŻAK
9
22
20.11.2021 19:00 9 : 22
20.11
20:00
Spartak Prozivka
Vra─Źar
11
7
20.11.2021 20:00 11 : 7