XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 356 utakmica za dan
Nedelja, 22 Maj 2022


Fudbal

Radnik
Bijeljina
22.05.2022
16:30
Rudar Prijedor
Prijedor
22.05.2022 16:30
Radnik
:
Rudar Prijedor
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
22.05.2022
16:30
Posušje
Posušje
22.05.2022 16:30
Tuzla City
:
Posušje
Borac
Banja Luka
22.05.2022
16:30
Velež
Mostar
22.05.2022 16:30
Borac
:
Velež
Sarajevo
Sarajevo
22.05.2022
16:30
Sloboda
Tuzla
22.05.2022 16:30
Sarajevo
:
Sloboda
Željezničar
Sarajevo
22.05.2022
16:30
Široki Brijeg
Široki Brijeg
22.05.2022 16:30
Željezničar
:
Široki Brijeg
Ukrina
Čečava
22.05.2022
17:00
Jedinstvo
Žeravica
22.05.2022 17:00
Ukrina
:
Jedinstvo
Sloga (T)
Trn
22.05.2022
17:00
Proleter
Teslić
22.05.2022 17:00
Sloga (T)
:
Proleter
BSK
Banja Luka
22.05.2022
17:00
Gorica
Šipovo
22.05.2022 17:00
BSK
:
Gorica
Čelinac
Čelinac
22.05.2022
17:00
Borac
Šamac
22.05.2022 17:00
Čelinac
:
Borac
Polet 1926
Brod
22.05.2022
17:00
Progres
Kneževo
22.05.2022 17:00
Polet 1926
:
Progres
Dubrave
Dubrave
22.05.2022
17:00
Sloga (S)
Srbac
22.05.2022 17:00
Dubrave
:
Sloga (S)
Sloboda
Mrkonjić Grad
22.05.2022
17:00
Brdo
Hambarine
22.05.2022 17:00
Sloboda
:
Brdo
Željezničar
Doboj
22.05.2022
17:00
Laktaši
Laktaši
22.05.2022 17:00
Željezničar
:
Laktaši
Jedinstvo (Br)
Brodac
22.05.2022
17:00
Glasinac 1936
Sokolac
22.05.2022 17:00
Jedinstvo (Br)
:
Glasinac 1936
Drina HE
Višegrad
22.05.2022
17:00
Proleter
Dvorovi
22.05.2022 17:00
Drina HE
:
Proleter
Rudar 1925
Ugljevik
22.05.2022
17:00
Mladost (G)
Gacko
22.05.2022 17:00
Rudar 1925
:
Mladost (G)
Stakorina
Čajniče
22.05.2022
17:00
Ilićka 01
Brčko
22.05.2022 17:00
Stakorina
:
Ilićka 01
Mladost (R)
Rogatica
22.05.2022
17:00
Romanija
Pale
22.05.2022 17:00
Mladost (R)
:
Romanija
Sloga
Gornje Crnjelovo
22.05.2022
17:00
Guber
Srebrenica
22.05.2022 17:00
Sloga
:
Guber
Milići
Milići
22.05.2022
17:00
Famos
Vojkovići
22.05.2022 17:00
Milići
:
Famos
Velež
Nevesinje
22.05.2022
17:00
Vlasenica
Vlasenica
22.05.2022 17:00
Velež
:
Vlasenica
Slaven
Dobrljin
22.05.2022
17:00
Mladost
Kotor Varoš
22.05.2022 17:00
Slaven
:
Mladost
Svodna
Svodna
22.05.2022
17:00
Naprijed
Banja Luka
22.05.2022 17:00
Svodna
:
Naprijed
Crni vrh
Jaružani
22.05.2022
17:00
Krajina
Banja Luka
22.05.2022 17:00
Crni vrh
:
Krajina
Plamen
Donje Vodičevo
22.05.2022
17:00
Rekreativo
Banja Luka
22.05.2022 17:00
Plamen
:
Rekreativo
Lijevče
Nova Topola
22.05.2022
17:00
13 Skojevki
Grbavci
22.05.2022 17:00
Lijevče
:
13 Skojevki
Bratstvo
Kozarac
22.05.2022
17:00
Sloga
Saničani(Rakelići)
22.05.2022 17:00
Bratstvo
:
Sloga
FSA
Prijedor
22.05.2022
17:00
Lauš
Banja Luka
22.05.2022 17:00
FSA
:
Lauš
Hajduk (B)
Batkuša
22.05.2022
17:00
Ozren
Petrovo
22.05.2022 17:00
Hajduk (B)
:
Ozren
Sloga (DP)
Dugo Polje
22.05.2022
17:00
Crvena zvijezda
Obudovac
22.05.2022 17:00
Sloga (DP)
:
Crvena zvijezda
Hajduk (K)
Kožuhe
22.05.2022
17:00
Naša krila
Kostajnica
22.05.2022 17:00
Hajduk (K)
:
Naša krila
Mineral
Banja Vrućica
22.05.2022
17:00
Vučijak
Majevac
22.05.2022 17:00
Mineral
:
Vučijak
Rudanka
Rudanka
22.05.2022
17:00
Sloga (J)
Jakeš
22.05.2022 17:00
Rudanka
:
Sloga (J)
Skugrić
Skugrić
22.05.2022
17:00
Zvijezda
Kakmuž
22.05.2022 17:00
Skugrić
:
Zvijezda
Borac
B.Lužani
22.05.2022
17:00
Trebava
Osječani
22.05.2022 17:00
Borac
:
Trebava
Šekovići
Šekovići
22.05.2022
17:30
Sloboda
Donji Zagoni
22.05.2022 17:30
Šekovići
:
Sloboda
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
22.05.2022
17:30
Trnovica
Trnovica
22.05.2022 17:30
Mladost (BS)
:
Trnovica
Jedinstvo
Roćević
22.05.2022
17:30
Partizan
Donja Trnova
22.05.2022 17:30
Jedinstvo
:
Partizan
Zadrugar
Donje Crnjelovo
22.05.2022
17:30
Lokomotiva
Brčko
22.05.2022 17:30
Zadrugar
:
Lokomotiva
Birač
Derventa
22.05.2022
17:30
Omladinac
Potočari
22.05.2022 17:30
Birač
:
Omladinac
Janja 2009
Janja
22.05.2022
17:30
Podrinje
Tršić
22.05.2022 17:30
Janja 2009
:
Podrinje
Hercegovac
Bileća
22.05.2022
17:00
Radnički
Novo Goražde
22.05.2022 17:00
Hercegovac
:
Radnički
Rasavci
Rasavci
22.05.2022
17:00
Ravan
Međeđa
22.05.2022 17:00
Rasavci
:
Ravan
Brzi
Busnovi
22.05.2022
17:00
Podgrmeč
Oštra Luka
22.05.2022 17:00
Brzi
:
Podgrmeč
Gomjenica
Prijedor
22.05.2022
17:00
Ljubija
Ljubija
22.05.2022 17:00
Gomjenica
:
Ljubija
Mrakovica
Kozaruša
22.05.2022
17:00
Berek 1975
Prijedor
22.05.2022 17:00
Mrakovica
:
Berek 1975
Knežopoljac
Knežica
22.05.2022
17:00
Kozara
Donji Orlovci
22.05.2022 17:00
Knežopoljac
:
Kozara
Bratstvo
Kozinci
22.05.2022
17:30
Mladi Krajišnik
Kukulje
22.05.2022 17:30
Bratstvo
:
Mladi Krajišnik
Torpedo
Cerovljani
22.05.2022
17:30
Obradovac
Gradiška
22.05.2022 17:30
Torpedo
:
Obradovac
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
22.05.2022
17:30
Laminci
Laminci
22.05.2022 17:30
Sloga DIPO
:
Laminci
Sloboda
Donji Podgradci
22.05.2022
17:30
Omladinac
Brestovčina
22.05.2022 17:30
Sloboda
:
Omladinac
Polet
Elezagići
22.05.2022
17:30
Kozara
Turjak
22.05.2022 17:30
Polet
:
Kozara
Borac (M)
Maglajani
22.05.2022
17:30
Biseri
Čatrnja
22.05.2022 17:30
Borac (M)
:
Biseri
Sloboda
Piskavica
22.05.2022
17:00
Mladost Farmaprom
Zalužani
22.05.2022 17:00
Sloboda
:
Mladost Farmaprom
Gomionica
Bronzani Majdan
22.05.2022
17:00
Budućnost
Banja Luka
22.05.2022 17:00
Gomionica
:
Budućnost
Vrbas
Banja Luka
22.05.2022
17:00
Omladinac
Banja Luka
22.05.2022 17:00
Vrbas
:
Omladinac
OFK Spartak 2013
Banja Luka
22.05.2022
17:00
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
22.05.2022 17:00
OFK Spartak 2013
:
Polet Krajišnik
Zborište
Zborište
22.05.2022
17:00
Sloboda
Grabovica
22.05.2022 17:00
Zborište
:
Sloboda
OFK Pridjel
Pridjel Donji
22.05.2022
17:00
4. juli
Pojezna
22.05.2022 17:00
OFK Pridjel
:
4. juli
BSK
Bušletić
22.05.2022
17:00
Zadrugar
Sijekovac
22.05.2022 17:00
BSK
:
Zadrugar
Polet
Podnovlje
22.05.2022
17:00
Rudar
Stanari
22.05.2022 17:00
Polet
:
Rudar
Borac (O)
Osinja
22.05.2022
17:00
Ozrenski sokolovi
Boljanić
22.05.2022 17:00
Borac (O)
:
Ozrenski sokolovi
Budućnost
Gornja Slatina
22.05.2022
17:00
Crkvina
Crkvina
22.05.2022 17:00
Budućnost
:
Crkvina
Sloga 73
Ždreban
22.05.2022
17:00
Zadrugar
Tarevci
22.05.2022 17:00
Sloga 73
:
Zadrugar
Dobor
Modriča
22.05.2022
17:00
Trebavac
Vranjak
22.05.2022 17:00
Dobor
:
Trebavac
Mladost
Srpska Tišina
22.05.2022
17:00
Partizan
Koprivna
22.05.2022 17:00
Mladost
:
Partizan
Posavina
Miloševac
22.05.2022
17:00
Omladinac
Modriča
22.05.2022 17:00
Posavina
:
Omladinac
Kladari Gornji
Kladari Gornji
22.05.2022
11:00
Višnjik
Modriča
22.05.2022 11:00
Kladari Gornji
:
Višnjik
Pelagićevo 21
Pelagićevo
22.05.2022
17:00
Crvena zvijezda
Gajevi
22.05.2022 17:00
Pelagićevo 21
:
Crvena zvijezda
Majevica
Lopare
22.05.2022
17:30
OFK Brezik
Gornji Brezik
22.05.2022 17:30
Majevica
:
OFK Brezik
Strijelac
Tutnjevac
22.05.2022
17:30
Jugović
Gredice
22.05.2022 17:30
Strijelac
:
Jugović
Mladost (L)
Lončari
22.05.2022
17:30
Jedinstvo
Koretaši
22.05.2022 17:30
Mladost (L)
:
Jedinstvo
Mladost (S)
Sandići
22.05.2022
17:30
Gredice
Gredice
22.05.2022 17:30
Mladost (S)
:
Gredice
Mladost 2003
Popovo Polje
0 : 3
Crvena zvijezda
Donji Žabar
22.05.2022 17:30
Mladost 2003
0 : 3
Crvena zvijezda
Grčica
Brčko
22.05.2022
17:30
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
22.05.2022 17:30
Grčica
:
Bobetino Brdo
Priboj
Priboj
22.05.2022
18:00
Drina (A)
Amajlije
22.05.2022 18:00
Priboj
:
Drina (A)
Sloga 94
Bijeljina
22.05.2022
18:00
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
22.05.2022 18:00
Sloga 94
:
OFK Magnojević
Panteri
Zagoni
22.05.2022
18:00
Balatun
Balatun
22.05.2022 18:00
Panteri
:
Balatun
Jedinstvo
Suvo Polje
22.05.2022
18:00
Kolektiv
Međaši
22.05.2022 18:00
Jedinstvo
:
Kolektiv
Obarska
Velika Obarska
22.05.2022
18:00
Novo doba
Čardačine
22.05.2022 18:00
Obarska
:
Novo doba
Jadar
Nova Kasaba
22.05.2022
17:00
Jasenica
Jasenica
22.05.2022 17:00
Jadar
:
Jasenica
Čelopek
Čelopek
22.05.2022
17:00
Radnički
Karakaj
22.05.2022 17:00
Čelopek
:
Radnički
Budućnost
Skelani
22.05.2022
17:00
Polet
Kravica
22.05.2022 17:00
Budućnost
:
Polet
Jardan
Jardan
22.05.2022
17:00
Branjevo
Branjevo
22.05.2022 17:00
Jardan
:
Branjevo
Romanovci
Romanovci
22.05.2022
17:30
Borac
Mašići
22.05.2022 17:30
Romanovci
:
Borac
Mladost
Seferovci
22.05.2022
17:30
Stevan Dukić
Rogolji
22.05.2022 17:30
Mladost
:
Stevan Dukić
Kalemi
Trebovljani
22.05.2022
17:30
Ratar
Stara Topola
22.05.2022 17:30
Kalemi
:
Ratar
Vilusi
Vilusi
22.05.2022
17:30
Bratstvo
Orahova
22.05.2022 17:30
Vilusi
:
Bratstvo
Nožičko
Nožičko
22.05.2022
17:30
Tamaris
Mrčevci
22.05.2022 17:30
Nožičko
:
Tamaris
Župa
Milosavci
22.05.2022
19:00
Polet
Mali Sitneši
22.05.2022 19:00
Župa
:
Polet
Mladost
Bajinci
22.05.2022
11:00
Milan
Kosjerovo
22.05.2022 11:00
Mladost
:
Milan
Budućnost
Donji Galjipovci
22.05.2022
17:30
Crvena zemlja
Nova Ves
22.05.2022 17:30
Budućnost
:
Crvena zemlja
Vrbas
Prijebljezi
22.05.2022
17:30
Bratstvo
Povelič
22.05.2022 17:30
Vrbas
:
Bratstvo
Čelik
Grbavica
22.05.2022
11:00
Polet
Čović Polje
22.05.2022 11:00
Čelik
:
Polet
Sveti Jovan
Donji Brezik
22.05.2022
11:00
Krbeti
Krbeti
22.05.2022 11:00
Sveti Jovan
:
Krbeti
Mladost
Trnjaci
22.05.2022
11:00
Sava 04
Brezovo Polje Selo
22.05.2022 11:00
Mladost
:
Sava 04
Jedinstvo
Donja Čađavica
22.05.2022
17:30
Gorica
Pučile
22.05.2022 17:30
Jedinstvo
:
Gorica
Kovačići 08
Kovačići
22.05.2022
17:30
Modran
Modran
22.05.2022 17:30
Kovačići 08
:
Modran
Ljeljenča
Ljeljenča
22.05.2022
17:30
Piperci
Piperci
22.05.2022 17:30
Ljeljenča
:
Piperci
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
22.05.2022
17:30
Omladinac
Gornja Čađavica
22.05.2022 17:30
Magnojević 2001
:
Omladinac
Koridor 2011
Bijeljina
22.05.2022
17:30
Budućnost
Ravno Polje
22.05.2022 17:30
Koridor 2011
:
Budućnost
Proleter
Gornji Dragaljevac
22.05.2022
17:30
Stević Jovan
Vršani
22.05.2022 17:30
Proleter
:
Stević Jovan
Pobjeda
Triješnica
22.05.2022
17:30
OFK Crnjelovo
Gornje Crnjelovo
22.05.2022 17:30
Pobjeda
:
OFK Crnjelovo
Glogovac
Glogovac
22.05.2022
17:30
VSK
Velino Selo
22.05.2022 17:30
Glogovac
:
VSK
Tavna
Banjica
22.05.2022
17:30
Sloga United
Bijeljina
22.05.2022 17:30
Tavna
:
Sloga United
Zenit
Bijeljina
22.05.2022
17:30
Sloga
Dazdarevo
22.05.2022 17:30
Zenit
:
Sloga
Polet
Gornji Kojčinovac
22.05.2022
17:30
Borac
Trnjaci
22.05.2022 17:30
Polet
:
Borac
OFK Batković
Batković
22.05.2022
17:30
Mladen Perić
Glogovac
22.05.2022 17:30
OFK Batković
:
Mladen Perić
Nacional
Bijeljina
22.05.2022
10:30
Sloboda
Donji Dragaljevac
22.05.2022 10:30
Nacional
:
Sloboda
Sloga
Donja Bukovica
22.05.2022
10:30
Buk
Gornja Bukovica
22.05.2022 10:30
Sloga
:
Buk
Koviljuše
Bijeljina
22.05.2022
10:30
Borac
Ugljevička Obrijež
22.05.2022 10:30
Koviljuše
:
Borac
Sava
Gradac
22.05.2022
10:30
Majevica
Donje Zabrđe
22.05.2022 10:30
Sava
:
Majevica
GOŠK
Gabela
22.05.2022
17:30
Zvijezda
Gradačac
22.05.2022 17:30
GOŠK
:
Zvijezda
TOŠK
Tešanj
22.05.2022
17:30
Igman
Konjic
22.05.2022 17:30
TOŠK
:
Igman
Krajišnik
Velika Kladuša
22.05.2022
17:30
Sloga
Bosanska Otoka
22.05.2022 17:30
Krajišnik
:
Sloga
Iskra
Bugojno
22.05.2022
17:30
NK Vitez
Vitez
22.05.2022 17:30
Iskra
:
NK Vitez
Novi Travnik
Novi Travnik
22.05.2022
17:30
Podgrmeč
Sanski Most
22.05.2022 17:30
Novi Travnik
:
Podgrmeč
Kiseljak
Kiseljak
22.05.2022
17:30
Krajina
Cazin
22.05.2022 17:30
Kiseljak
:
Krajina
Vlašić
Turbe
22.05.2022
17:30
Rudar (HB)
Han Bila
22.05.2022 17:30
Vlašić
:
Rudar (HB)
FK Vitez
Vitez
22.05.2022
17:30
Rudar (K)
Kamengrad
22.05.2022 17:30
FK Vitez
:
Rudar (K)
Brekovica 78
Brekovica
22.05.2022
17:30
Brnjaci
Brnjaci
22.05.2022 17:30
Brekovica 78
:
Brnjaci
Mladost (M)
Malešići
22.05.2022
17:30
Slaven
Živinice
22.05.2022 17:30
Mladost (M)
:
Slaven
Radnički
Lukavac
22.05.2022
17:30
Prokosovići
Prokosovići
22.05.2022 17:30
Radnički
:
Prokosovići
Priluk
Priluk
22.05.2022
17:30
Svatovac
Poljice
22.05.2022 17:30
Priluk
:
Svatovac
Lokomotiva
Miričina
22.05.2022
17:30
Dizdaruša
Brčko
22.05.2022 17:30
Lokomotiva
:
Dizdaruša
Mladost (K)
Kikači
22.05.2022
17:30
Bosna (M)
Mionica
22.05.2022 17:30
Mladost (K)
:
Bosna (M)
Gornji Rahić
Gornji Rahić
22.05.2022
17:30
Bosna (K)
Kalesija
22.05.2022 17:30
Gornji Rahić
:
Bosna (K)
Dinamo
Donja Mahala
22.05.2022
17:30
Odžak 102
Odžak
22.05.2022 17:30
Dinamo
:
Odžak 102
Seona
Seona
22.05.2022
17:30
Orahovica 74
Orahovica
22.05.2022 17:30
Seona
:
Orahovica 74
Mošćanica
Sarajevo
22.05.2022
17:30
Usora
Žabljak-Usora
22.05.2022 17:30
Mošćanica
:
Usora
Rudar
Breza
22.05.2022
17:30
Azot
Vitkovići
22.05.2022 17:30
Rudar
:
Azot
Baton
Sarajevo
22.05.2022
17:30
Natron
Maglaj
22.05.2022 17:30
Baton
:
Natron
Čelik
Zenica
22.05.2022
17:30
Kolina
Ustikolina
22.05.2022 17:30
Čelik
:
Kolina
Borac
Jelah
22.05.2022
17:30
Bosna
Visoko
22.05.2022 17:30
Borac
:
Bosna
Famos
Hrasnica
22.05.2022
17:30
Jahorina
Prača
22.05.2022 17:30
Famos
:
Jahorina
Moševac
Moševac
22.05.2022
17:30
Stupčanica
Olovo
22.05.2022 17:30
Moševac
:
Stupčanica
UNIS
Vogošća
22.05.2022
17:30
Krivaja
Zavidovići
22.05.2022 17:30
UNIS
:
Krivaja
Klis
Buturović Polje
22.05.2022
17:30
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
22.05.2022 17:30
Klis
:
Sloga
Čapljina
Čapljina
22.05.2022
17:30
Stolac
Stolac
22.05.2022 17:30
Čapljina
:
Stolac
Neum
Neum
22.05.2022
17:30
Troglav 1918
Livno
22.05.2022 17:30
Neum
:
Troglav 1918
Turbina
Jablanica
22.05.2022
17:30
Rama
Prozor-Rama
22.05.2022 17:30
Turbina
:
Rama
Ljubuški
Ljubuški
22.05.2022
17:30
Višići
Višići
22.05.2022 17:30
Ljubuški
:
Višići
Kamešnica
Podhum
22.05.2022
17:30
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
22.05.2022 17:30
Kamešnica
:
Bjelopoljac
Grude
Grude
22.05.2022
17:30
Brotnjo
Čitluk
22.05.2022 17:30
Grude
:
Brotnjo
Bilalovac
Bilalovac
22.05.2022
17:30
Kaćuni
Kaćuni
22.05.2022 17:30
Bilalovac
:
Kaćuni
Romari
Vitez
22.05.2022
17:30
Fojnica
Fojnica
22.05.2022 17:30
Romari
:
Fojnica
OFK Lugovi
Lugovi
22.05.2022
17:30
Šantići
Šantići
22.05.2022 17:30
OFK Lugovi
:
Šantići
Kreševo
Kreševo
22.05.2022
17:30
Busovača
Busovača
22.05.2022 17:30
Kreševo
:
Busovača
Dnoluka
Kruščica
22.05.2022
17:30
Radnik
Donji Vakuf
22.05.2022 17:30
Dnoluka
:
Radnik
Nova Bila
Nova Bila
22.05.2022
17:30
Jajce
Jajce
22.05.2022 17:30
Nova Bila
:
Jajce
Karaula
Karaula
22.05.2022
17:30
Mladost
Nević Polje
22.05.2022 17:30
Karaula
:
Mladost
Sport Prevent
Bugojno
22.05.2022
17:30
Gorica
Guča Gora
22.05.2022 17:30
Sport Prevent
:
Gorica
Mladost (D)
Domaljevac
22.05.2022
17:30
Hajduk
Orašje
22.05.2022 17:30
Mladost (D)
:
Hajduk
19 srpanj
Oštra Luka
22.05.2022
17:30
Mladi zadrugar
Donji Rahić
22.05.2022 17:30
19 srpanj
:
Mladi zadrugar
Sloga (T)
Tolisa
22.05.2022
17:30
Mladost (DS)
Donji Svilaj
22.05.2022 17:30
Sloga (T)
:
Mladost (DS)
Dragovoljac
Novo Selo
22.05.2022
17:30
Kostrč
Kostrč
22.05.2022 17:30
Dragovoljac
:
Kostrč
Vitanovići 78
Vitanovići
22.05.2022
17:30
Sloga (P)
Prud
22.05.2022 17:30
Vitanovići 78
:
Sloga (P)
Mladost (S)
Sibovac
22.05.2022
17:30
Napredak
Matići
22.05.2022 17:30
Mladost (S)
:
Napredak
Doboj Istok
Doboj Istok
22.05.2022
17:00
Trešnjevka
Maoča
22.05.2022 17:00
Doboj Istok
:
Trešnjevka
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
22.05.2022
17:00
Mladost 78
Donje Vukovije
22.05.2022 17:00
Ingram
:
Mladost 78
Mramor (M)
Mramor
22.05.2022
17:00
Jedinstvo 1952
Vučkovci
22.05.2022 17:00
Mramor (M)
:
Jedinstvo 1952
Rijeka
Šerići
22.05.2022
17:00
Mramor (B)
Babice
22.05.2022 17:00
Rijeka
:
Mramor (B)
Mladost (B)
Velika Brijesnica
22.05.2022
17:00
Vražići 92
Vražići
22.05.2022 17:00
Mladost (B)
:
Vražići 92
Omladinac 68
Mionica
22.05.2022
17:00
Trebava
Donja Zelinja
22.05.2022 17:00
Omladinac 68
:
Trebava
Mladost (P)
Puračić
22.05.2022
17:00
Sloga
Tojšići
22.05.2022 17:00
Mladost (P)
:
Sloga
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
22.05.2022
17:00
Slatina
Bašigovci
22.05.2022 17:00
Mladost (GŽ)
:
Slatina
Pobjeda
Tešanjka
22.05.2022
17:00
Napredak
Šije
22.05.2022 17:00
Pobjeda
:
Napredak
Žepče
Žepče
22.05.2022
17:00
Fortuna
Zenica
22.05.2022 17:00
Žepče
:
Fortuna
Proleter
Makljenovac
22.05.2022
17:00
Vareš
Vareš
22.05.2022 17:00
Proleter
:
Vareš
Borac
Tetovo -Zenica
22.05.2022
17:00
Nemila
Nemila
22.05.2022 17:00
Borac
:
Nemila
Čelični grad-Steel City
Zenica
22.05.2022
17:00
Novi Šeher
Novi Šeher
22.05.2022 17:00
Čelični grad-Steel City
:
Novi Šeher
Cim
Cim
22.05.2022
17:00
Međugorje
Međugorje
22.05.2022 17:00
Cim
:
Međugorje
Neretva 2020
Čeljevo
22.05.2022
17:00
Branitelj
Rodoč-Jasenica
22.05.2022 17:00
Neretva 2020
:
Branitelj
Lokomotiva
Mostar
22.05.2022
17:00
Blagaj
Blagaj
22.05.2022 17:00
Lokomotiva
:
Blagaj
Kruševo
Kruševo
22.05.2022
17:00
Iskra
Stolac
22.05.2022 17:00
Kruševo
:
Iskra
Drinovci
Drinovci
22.05.2022
17:00
Kupres 97
Kupres
22.05.2022 17:00
Drinovci
:
Kupres 97
Rakitno
Rakitno
22.05.2022
17:00
Junak
Srđevići
22.05.2022 17:00
Rakitno
:
Junak
Šujica
Šujica
22.05.2022
17:00
Mesihovina
Mesihovina
22.05.2022 17:00
Šujica
:
Mesihovina
Frankopan
Špionica Srednja
22.05.2022
17:30
Napredak
Omerbegovača
22.05.2022 17:30
Frankopan
:
Napredak
Mladost
Vidovice
22.05.2022
17:30
Ratkovići
Ratkovići
22.05.2022 17:30
Mladost
:
Ratkovići
Korpar
Grebnice
22.05.2022
17:30
HAŠK Napredak
Ulović
22.05.2022 17:30
Korpar
:
HAŠK Napredak
Stjepan Polje
Stjepan Polje
22.05.2022
17:30
DSK
Devetak
22.05.2022 17:30
Stjepan Polje
:
DSK
Mladost
Doborovci
22.05.2022
17:30
25 maj
Uroža
22.05.2022 17:30
Mladost
:
25 maj
Špionica 1953
Špionica
22.05.2022
17:30
Sloga
Bikodže
22.05.2022 17:30
Špionica 1953
:
Sloga
Bukovik
Gornji Srebrenik
22.05.2022
17:30
Rudar
Zagorje
22.05.2022 17:30
Bukovik
:
Rudar
Željezničar
Dobošnica
22.05.2022
17:30
BSK
Bokavići
22.05.2022 17:30
Željezničar
:
BSK
Pribava
Pribava
22.05.2022
17:30
Jedinstvo
Lukavica
22.05.2022 17:30
Pribava
:
Jedinstvo
Turija
Turija
22.05.2022
17:30
Polet
Hrvati
22.05.2022 17:30
Turija
:
Polet
Koraj
Koraj
22.05.2022
17:30
Sloboda
Kerep
22.05.2022 17:30
Koraj
:
Sloboda
12 decembar
Rajska
22.05.2022
17:30
Željezničar
Jelovče Selo
22.05.2022 17:30
12 decembar
:
Željezničar
Mionica 85
Mionica
22.05.2022
17:30
Čelić
Čelić
22.05.2022 17:30
Mionica 85
:
Čelić
Izbor
Brčko
22.05.2022
17:30
Brka 1948
Brka
22.05.2022 17:30
Izbor
:
Brka 1948
Graničar
Brezovo Polje
22.05.2022
17:30
Biberovo Polje
Biberovo Polje
22.05.2022 17:30
Graničar
:
Biberovo Polje
Posavina
Brod
22.05.2022
17:30
OFK Međiđa
Donja Međiđa
22.05.2022 17:30
Posavina
:
OFK Međiđa
OFK Vida
Vida
22.05.2022
17:30
Voćar
Šatorovići
22.05.2022 17:30
OFK Vida
:
Voćar
Memići
Memići
22.05.2022
17:30
Krušik
Gornje Vukovije
22.05.2022 17:30
Memići
:
Krušik
Napredak
Tupkovići
22.05.2022
17:30
Jablanica
Barice
22.05.2022 17:30
Napredak
:
Jablanica
Grivice
Grivice
22.05.2022
17:30
Rainci
Gornji Rainci
22.05.2022 17:30
Grivice
:
Rainci
Rudar
Bukinje
22.05.2022
17:30
Srnica
Treštenica
22.05.2022 17:30
Rudar
:
Srnica
Mladost (Suh.)
Suha
22.05.2022
17:30
OFK Tuzla
Tuzla
22.05.2022 17:30
Mladost (Suh.)
:
OFK Tuzla
Budućnost
Donja Lukavica
22.05.2022
17:30
Omazići 1937
Omazići
22.05.2022 17:30
Budućnost
:
Omazići 1937
Ljiljan
Zimča
22.05.2022
14:30
Liješeva
Liješeva
22.05.2022 14:30
Ljiljan
:
Liješeva
Omladinac
Poriječani
22.05.2022
17:00
Kralupi
Kralupi
22.05.2022 17:00
Omladinac
:
Kralupi
Zmaj
Buzić Mahala
22.05.2022
17:00
Moštre
Moštre
22.05.2022 17:00
Zmaj
:
Moštre
Kološići
Visoko
22.05.2022
17:00
Poriječani
Poriječani
22.05.2022 17:00
Kološići
:
Poriječani
Dijamant
Grđevac
22.05.2022
14:30
Gračanica
Visoko
22.05.2022 14:30
Dijamant
:
Gračanica
Crvena zvezda
Beograd
22.05.2022
18:30
Voždovac
Beograd
22.05.2022 18:30
Crvena zvezda
:
Voždovac
Partizan
Beograd
22.05.2022
18:30
Radnički (N)
Niš
22.05.2022 18:30
Partizan
:
Radnički (N)
TSC
Bačka Topola
22.05.2022
18:30
Vojvodina
Novi Sad
22.05.2022 18:30
TSC
:
Vojvodina
Zlatibor
Čajetina
22.05.2022
17:30
OFK Bačka
Bačka Palanka
22.05.2022 17:30
Zlatibor
:
OFK Bačka
Budućnost
Dobanovci
22.05.2022
17:30
Rad
Beograd
22.05.2022 17:30
Budućnost
:
Rad
Chelsea
London
22.05.2022
17:00
Watford
Watford
22.05.2022 17:00
Chelsea
:
Watford
Alaves
Vitoria-Gasteiz
22.05.2022
20:00
Cadiz
Cádiz
22.05.2022 20:00
Alaves
:
Cadiz
Barcelona
Barcelona
22.05.2022
22:00
Villarreal
Villarreal
22.05.2022 22:00
Barcelona
:
Villarreal
Granada
Granada
22.05.2022
20:00
Espanyol
Barcelona
22.05.2022 20:00
Granada
:
Espanyol
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
22.05.2022
20:00
Mallorca
Palma de Mallorca
22.05.2022 20:00
Osasuna
:
Mallorca
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
22.05.2022
22:00
Atletico Madrid
Madrid
22.05.2022 22:00
Real Sociedad
:
Atletico Madrid
Sevilla
Sevilla
22.05.2022
22:00
Athletic Bilbao
Bilbao
22.05.2022 22:00
Sevilla
:
Athletic Bilbao
Elche
Elche
22.05.2022
17:30
Getafe
Getafe (Madrid)
22.05.2022 17:30
Elche
:
Getafe
Inter
Milano
22.05.2022
18:00
Sampdoria
Genova
22.05.2022 18:00
Inter
:
Sampdoria
Salernitana
Salerno
22.05.2022
21:00
Udinese
Udine
22.05.2022 21:00
Salernitana
:
Udinese
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
22.05.2022
18:00
Milan
Milano
22.05.2022 18:00
Sassuolo
:
Milan
Spezia
La Spezia
22.05.2022
12:30
Napoli
Napoli
22.05.2022 12:30
Spezia
:
Napoli
Venezia
Venecia
22.05.2022
21:00
Cagliari
Cagliari
22.05.2022 21:00
Venezia
:
Cagliari
Radnik (H)
Hadžići
22.05.2022
13:00
Rudar Prijedor
Prijedor
22.05.2022 13:00
Radnik (H)
:
Rudar Prijedor
Tuzla City
Simin Han
22.05.2022
13:00
Željezničar Sport Team
Banja Luka
22.05.2022 13:00
Tuzla City
:
Željezničar Sport Team
Mladost
Doboj Kakanj
22.05.2022
13:00
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
22.05.2022 13:00
Mladost
:
Zvijezda 09
Sarajevo
Sarajevo
22.05.2022
13:00
Sloboda
Tuzla
22.05.2022 13:00
Sarajevo
:
Sloboda
Široki Brijeg
Široki Brijeg
22.05.2022
13:00
Borac
Banja Luka
22.05.2022 13:00
Široki Brijeg
:
Borac
Zrinjski
Mostar
22.05.2022
13:00
Krupa
Krupa na Vrbasu
22.05.2022 13:00
Zrinjski
:
Krupa
Radnik (B)
Bijeljina
22.05.2022
13:00
Željezničar
Sarajevo
22.05.2022 13:00
Radnik (B)
:
Željezničar
Brdo
Hambarina
22.05.2022
12:00
Krajina
Cazin
22.05.2022 12:00
Brdo
:
Krajina
Sloboda
Novi Grad
22.05.2022
12:00
OFK Spartak 2013
Banja Luka
22.05.2022 12:00
Sloboda
:
OFK Spartak 2013
Jedinstvo
Bihać
3 : 0
Borac
Kozarska Dubica
22.05.2022 12:00
Jedinstvo
3 : 0
Borac
Podgrmeč
Sanski Most
22.05.2022
12:00
BSK
Banja Luka
22.05.2022 12:00
Podgrmeč
:
BSK
Kozara
Gradiška
22.05.2022
12:00
Ljubić
Prnjavor
22.05.2022 12:00
Kozara
:
Ljubić
Zvijezda
Gradačac
22.05.2022
12:00
Borac
Šamac
22.05.2022 12:00
Zvijezda
:
Borac
Sloga
Doboj
22.05.2022
12:00
Bratstvo
Gračanica
22.05.2022 12:00
Sloga
:
Bratstvo
Tekstilac
Derventa
22.05.2022
12:00
Orašje
Orašje
22.05.2022 12:00
Tekstilac
:
Orašje
Budućnost (P)
Pilica
22.05.2022
12:00
Drina
Zvornik
22.05.2022 12:00
Budućnost (P)
:
Drina
Gradina
Srebrenik
22.05.2022
12:00
Radnički
Lukavac
22.05.2022 12:00
Gradina
:
Radnički
Željezničar
Sarajevo
22.05.2022
12:30
Ilijaš
Ilijaš
22.05.2022 12:30
Željezničar
:
Ilijaš
Slavija
Istočno Sarajevo
22.05.2022
12:30
Baton
Sarajevo
22.05.2022 12:30
Slavija
:
Baton
Sport Prevnet
Bugojno
22.05.2022
12:30
FK Vitez
Vitez
22.05.2022 12:30
Sport Prevnet
:
FK Vitez
Travnik
Travnik
22.05.2022
12:30
Čelik
Zenica
22.05.2022 12:30
Travnik
:
Čelik
Budućnost
Padgorica
22.05.2022
17:30
Podgorica
Podgorica
22.05.2022 17:30
Budućnost
:
Podgorica
Sutjeska
Nikšić
22.05.2022
17:30
Kom
Podgorica
22.05.2022 17:30
Sutjeska
:
Kom
Jezero
Plav
22.05.2022
17:30
Jedinstvo
Bijelo Polje
22.05.2022 17:30
Jezero
:
Jedinstvo
Dečić
Tuzi
22.05.2022
17:30
Bokelj
Kotor
22.05.2022 17:30
Dečić
:
Bokelj
Titograd
Podgorica
22.05.2022
17:30
Rudar
Pljevlja
22.05.2022 17:30
Titograd
:
Rudar
Cetinje
Cetinje
22.05.2022
17:30
Mornar
Bar
22.05.2022 17:30
Cetinje
:
Mornar
Željezničar Sport Team
Banja Luka
22.05.2022
10:00
Krajina
Cazin
22.05.2022 10:00
Željezničar Sport Team
:
Krajina
Sloboda
Novi Grad
22.05.2022
10:00
OFK Spartak
Banja Luka
22.05.2022 10:00
Sloboda
:
OFK Spartak
Jedinstvo
Bihać
3 : 0
Borac (KD)
Kozarska Dubica
22.05.2022 10:00
Jedinstvo
3 : 0
Borac (KD)
Podgrmeč
Sanski Most
22.05.2022
10:00
Borac (BL)
Banja Luka
22.05.2022 10:00
Podgrmeč
:
Borac (BL)
Kozara
Gradiška
22.05.2022
10:00
Ljubić
Prnjavor
22.05.2022 10:00
Kozara
:
Ljubić
Zvijezda
Gradačac
22.05.2022
10:00
Borac
Šamac
22.05.2022 10:00
Zvijezda
:
Borac
Sloga
Doboj
22.05.2022
10:00
Bratstvo
Gračanica
22.05.2022 10:00
Sloga
:
Bratstvo
Tekstilac
Derventa
22.05.2022
10:00
Orašje
Orašje
22.05.2022 10:00
Tekstilac
:
Orašje
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
22.05.2022
10:00
Budućnost (B)
Banovići
22.05.2022 10:00
Zvijezda 09
:
Budućnost (B)
Budućnost (P)
Pilica
22.05.2022
10:00
Drina
Zvornik
22.05.2022 10:00
Budućnost (P)
:
Drina
Gradina
Srebrenik
22.05.2022
10:00
Radnički
Lukavac
22.05.2022 10:00
Gradina
:
Radnički
Lokomotiva
Brčko
22.05.2022
10:00
Slaven
Živinice
22.05.2022 10:00
Lokomotiva
:
Slaven
Željezničar
Sarajevo
22.05.2022
10:00
Ilijaš
Ilijaš
22.05.2022 10:00
Željezničar
:
Ilijaš
Slavija
Istočno Sarajevo
22.05.2022
10:00
Baton
Sarajevo
22.05.2022 10:00
Slavija
:
Baton
UNIS
Vogošća
22.05.2022
10:00
Radnik
Hadžići
22.05.2022 10:00
UNIS
:
Radnik
Sport Prevent
Bugojno
22.05.2022
10:00
FK Vitez
Vitez
22.05.2022 10:00
Sport Prevent
:
FK Vitez
Travnik
Travnik
22.05.2022
10:00
Čelik
Zenica
22.05.2022 10:00
Travnik
:
Čelik
Bratstvo
Kozarac
22.05.2022
12:30
Partizan
Kostajnica
22.05.2022 12:30
Bratstvo
:
Partizan
Radnik Urije
Prijedor
22.05.2022
10:00
Plamen
Donje Vodičevo
22.05.2022 10:00
Radnik Urije
:
Plamen
Sloga (S)
Srbac
22.05.2022
11:30
Sloga (T)
Trn
22.05.2022 11:30
Sloga (S)
:
Sloga (T)
Lauš
Banja Luka
22.05.2022
11:30
Sloboda
Mrkonjić Grad
22.05.2022 11:30
Lauš
:
Sloboda
Branjevo
Branjevo
22.05.2022
11:00
Trnovica
Trnovica
22.05.2022 11:00
Branjevo
:
Trnovica
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
22.05.2022
13:30
Gomila
Stijena
22.05.2022 13:30
Mladost 1938
:
Gomila
Krajišnik
Velika Kladuša
22.05.2022
10:00
Sloga
Bosanska Otoka
22.05.2022 10:00
Krajišnik
:
Sloga
Kamenica
Bihać
22.05.2022
13:30
Brekovica 78
Brekovica
22.05.2022 13:30
Kamenica
:
Brekovica 78
Bajer 99
Velagići
22.05.2022
13:30
Željezničar
Bosanska Krupa
22.05.2022 13:30
Bajer 99
:
Željezničar
Konjuh
Kladanj
22.05.2022
11:30
Eurogol
Živinice
22.05.2022 11:30
Konjuh
:
Eurogol
FA Akademica
Sarajevo
22.05.2022
09:15
Baton
Sarajevo
22.05.2022 09:15
FA Akademica
:
Baton
Romanija
Pale
22.05.2022
10:00
Mlade Nade
Sarajevo
22.05.2022 10:00
Romanija
:
Mlade Nade
Široki Brijeg
Široki Brijeg
22.05.2022
14:30
Rudar Prijedor
Prijedor
22.05.2022 14:30
Široki Brijeg
:
Rudar Prijedor
Mladost
Bogutovo selo
22.05.2022
10:00
Pelagićevo
Pelagićevo
22.05.2022 10:00
Mladost
:
Pelagićevo
Drina
Zvornik
22.05.2022
10:00
Lokomotiva
Brčko
22.05.2022 10:00
Drina
:
Lokomotiva
Lauš
Lauš - Banja Luka
22.05.2022
10:00
Sloboda
Mrkonjić Grad
22.05.2022 10:00
Lauš
:
Sloboda
Mladost Farmaprom
Zalužani
22.05.2022
10:00
Čelinac
Čelinac
22.05.2022 10:00
Mladost Farmaprom
:
Čelinac
Mladost
Velika Obarska
22.05.2022
10:00
Zenit
Bijeljina
22.05.2022 10:00
Mladost
:
Zenit
Partizan
Donja Trnova
22.05.2022
11:00
Zadrugar
Donje Crnjelovo
22.05.2022 11:00
Partizan
:
Zadrugar
Omladinac
Potočari
22.05.2022
11:00
Janja 2009
Janja
22.05.2022 11:00
Omladinac
:
Janja 2009
Čelopek
Čelopek
22.05.2022
10:00
Lokanj
Lokanj
22.05.2022 10:00
Čelopek
:
Lokanj
Young Boys 2018
Jardan
22.05.2022
10:00
Budućnost
Pilica
22.05.2022 10:00
Young Boys 2018
:
Budućnost
Jedinstvo
Bihać
22.05.2022
11:30
Rudar
Kamengrad
22.05.2022 11:30
Jedinstvo
:
Rudar
Ključ
Ključ
22.05.2022
11:30
Kolibri
Bihać
22.05.2022 11:30
Ključ
:
Kolibri
Mladost (P)
Polje - Cazin
22.05.2022
11:30
ABC
Podzvizd
22.05.2022 11:30
Mladost (P)
:
ABC
Čelični grad - Steel City
Zenica
22.05.2022
11:30
Tempo sport
Zenica
22.05.2022 11:30
Čelični grad - Steel City
:
Tempo sport
Rudar (K)
Kakanj
22.05.2022
11:30
Fortuna
Zenica
22.05.2022 11:30
Rudar (K)
:
Fortuna
Bosna
Visoko
22.05.2022
11:30
Stupčanica
Olovo
22.05.2022 11:30
Bosna
:
Stupčanica
Borac - Tetovo
Tetovo - Zenica
9 : 3
Čelik
Zenica
22.05.2022 11:30
Borac - Tetovo
9 : 3
Čelik
Žepče 1919
Žepče
22.05.2022
11:30
Simm Bau
Kosova
22.05.2022 11:30
Žepče 1919
:
Simm Bau
Nemila
Nemila
22.05.2022
11:30
Borac
Jelah
22.05.2022 11:30
Nemila
:
Borac
Baton
Sarajevo
22.05.2022
12:30
Željezničar
Sarajevo
22.05.2022 12:30
Baton
:
Željezničar
Slavija
Istočno Sarajevo
22.05.2022
17:00
Miske - Akademija
Sarajevo
22.05.2022 17:00
Slavija
:
Miske - Akademija
Baton
Sarajevo
22.05.2022
14:30
Mlade Nade
Ilidža
22.05.2022 14:30
Baton
:
Mlade Nade
Brotnjo
Čitluk
22.05.2022
10:30
Mostar
Mostar
22.05.2022 10:30
Brotnjo
:
Mostar
Iskra
Stolac
22.05.2022
13:30
Bjelopoljac
Bijelo Polje - Mostar
22.05.2022 13:30
Iskra
:
Bjelopoljac
Sloboda
Tuzla
22.05.2022
11:00
Betaclub Tango
Lukavac
22.05.2022 11:00
Sloboda
:
Betaclub Tango
Gradina
Srebrenik
22.05.2022
15:00
Di - Five
Doboj - Istok
22.05.2022 15:00
Gradina
:
Di - Five
Orašje
Orašje
22.05.2022
11:00
Perfekt
Srebrenik
22.05.2022 11:00
Orašje
:
Perfekt
Budućnost
Banovići
22.05.2022
11:00
Bambi
Tuzla
22.05.2022 11:00
Budućnost
:
Bambi
Colibri
Husino
22.05.2022
11:00
Slaven
Živinice
22.05.2022 11:00
Colibri
:
Slaven
Bratstvo
Kozarac
22.05.2022
11:00
Rudar Prijedor
Prijedor
22.05.2022 11:00
Bratstvo
:
Rudar Prijedor
Partizan
Kostajnica
22.05.2022
11:00
FSA Prijedor
Prijedor
22.05.2022 11:00
Partizan
:
FSA Prijedor
Omarska
Omarska
22.05.2022
11:00
Ljubija
Ljubija
22.05.2022 11:00
Omarska
:
Ljubija
Omladinac
Sanica
22.05.2022
10:00
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
22.05.2022 10:00
Omladinac
:
Mladost 1938
Jedinstvo
Bihać
22.05.2022
10:00
Rudar
Kamengrad
22.05.2022 10:00
Jedinstvo
:
Rudar
Ključ
Ključ
22.05.2022
10:00
Kolibri
Bihać
22.05.2022 10:00
Ključ
:
Kolibri
Bratstvo
Bosanska Krupa
22.05.2022
10:00
Jezerski
Jezerski
22.05.2022 10:00
Bratstvo
:
Jezerski
Vitez
Bužim
22.05.2022
10:00
Mladost (V)
Vrnograč
22.05.2022 10:00
Vitez
:
Mladost (V)
Mladost (P)
Polje - Cazin
22.05.2022
10:00
ABC
Podzvizd
22.05.2022 10:00
Mladost (P)
:
ABC
Čelični grad - Steel city
Zenica
22.05.2022
10:00
Tempo sport
Zenica
22.05.2022 10:00
Čelični grad - Steel city
:
Tempo sport
Rudar (K)
Kakanj
22.05.2022
10:00
Fortuna
Zenica
22.05.2022 10:00
Rudar (K)
:
Fortuna
Bosna
Visoko
22.05.2022
10:00
Stupčanica
Olovo
22.05.2022 10:00
Bosna
:
Stupčanica
Žepče 1919
Žepče
22.05.2022
10:00
Simm Bau
Kosova
22.05.2022 10:00
Žepče 1919
:
Simm Bau
Nemila
Nemila
22.05.2022
10:00
Borac
Jelah
22.05.2022 10:00
Nemila
:
Borac
Slavija
Istočno Sarajevo
22.05.2022
15:15
Bambinosi
Sarajevo
22.05.2022 15:15
Slavija
:
Bambinosi
Željezničar
Sarajevo
22.05.2022
15:00
Sarajevo
Sarajevo
22.05.2022 15:00
Željezničar
:
Sarajevo
Radnik
Hadžići
22.05.2022
10:00
Sarajevo 2
Sarajevo
22.05.2022 10:00
Radnik
:
Sarajevo 2
Sloboda
Tuzla
22.05.2022
10:00
Betaclub Tango
Lukavac
22.05.2022 10:00
Sloboda
:
Betaclub Tango
Gradina
Srebrenik
22.05.2022
14:00
Di - Five
Doboj - Istok
22.05.2022 14:00
Gradina
:
Di - Five
Orašje
Orašje
22.05.2022
10:00
Perfekt
Srebrenik
22.05.2022 10:00
Orašje
:
Perfekt
Budućnost
Banovići
22.05.2022
10:00
Bambi
Tuzla
22.05.2022 10:00
Budućnost
:
Bambi
Colibri
Husino
22.05.2022
10:00
Slaven
Živinice
22.05.2022 10:00
Colibri
:
Slaven
Široki Brijeg
Široki Brijeg
22.05.2022
15:00
Fortuna
Živinice
22.05.2022 15:00
Široki Brijeg
:
Fortuna
SFK 2000
Sarajevo
22.05.2022
15:00
Radnik Bumerang
Bijeljina
22.05.2022 15:00
SFK 2000
:
Radnik Bumerang
Emina
Mostar
22.05.2022
15:00
Iskra
Bugojno
22.05.2022 15:00
Emina
:
Iskra
Borac (Š)
Šamac
22.05.2022
11:00
Modriča Ducla
Modriča
22.05.2022 11:00
Borac (Š)
:
Modriča Ducla
Sloga (S)
Srbac
22.05.2022
18:00
BSK-Spartak 2013
Banja Luka
22.05.2022 18:00
Sloga (S)
:
BSK-Spartak 2013
Sana 2014
Sanski Most
22.05.2022
17:00
Libero
Goražde
22.05.2022 17:00
Sana 2014
:
Libero

Futsal

Mostar SG
Mostar
22.05.2022
20:00
Salines
Tuzla
22.05.2022 20:00
Mostar SG
:
Salines
Mirabile Moda
Podgorica
22.05.2022
15:00
Onogošt
Nikšić
22.05.2022 15:00
Mirabile Moda
:
Onogošt
Titograd
Podgorica
22.05.2022
18:00
Bajo Pivljanin
Plužine
22.05.2022 18:00
Titograd
:
Bajo Pivljanin

Košarka

Borac
Banja Luka
22.05.2022
21:00
Igokea
Aleksandrovac
22.05.2022 21:00
Borac
:
Igokea

Rukomet

Kotor Varoš
Kotor Varoš
22.05.2022
16:00
Jedinstvo 2015
Brčko
22.05.2022 16:00
Kotor Varoš
:
Jedinstvo 2015
ORK Borac
Banja Luka
22.05.2022
14:00
Kozara (G)
Gradiška
22.05.2022 14:00
ORK Borac
:
Kozara (G)
Derventa
Derventa
22.05.2022
18:00
Mladost
Banja Luka
22.05.2022 18:00
Derventa
:
Mladost
Prijedor
Prijedor
22.05.2022
Srbac
Srbac
22.05.2022
Prijedor
:
Srbac
ORK BL
Banja Luka
22.05.2022
Borac m:tel 2
Banja Luka
22.05.2022
ORK BL
:
Borac m:tel 2
Sava 2019
Brod
22.05.2022
Laktaši 2020
Laktaši
22.05.2022
Sava 2019
:
Laktaši 2020
Sloga 2
Gornji Vakuf-Uskoplje
22.05.2022
17:00
Radnički
Goražde
22.05.2022 17:00
Sloga 2
:
Radnički
Bosna 2
Visoko
22.05.2022
14:30
Respect
Sarajevo
22.05.2022 14:30
Bosna 2
:
Respect
Goražde
Goražde
22.05.2022
19:30
Velež
Mostar
22.05.2022 19:30
Goražde
:
Velež
Izviđač CO 2
Ljubuški
22.05.2022
15:00
Briješće
Sarajevo
22.05.2022 15:00
Izviđač CO 2
:
Briješće
Sloboda 2
Tuzla
22.05.2022
16:00
Čelik
Zenica
22.05.2022 16:00
Sloboda 2
:
Čelik
Čelik Junior
Zenica
22.05.2022
19:00
Kakanj
Kakanj
22.05.2022 19:00
Čelik Junior
:
Kakanj
Krivaja
Zavidovići
22.05.2022
17:00
Leotar
Trebinje
22.05.2022 17:00
Krivaja
:
Leotar
Grude
Grude
22.05.2022
17:00
Ilidža
Ilidža
22.05.2022 17:00
Grude
:
Ilidža
Zrinjski
Mostar
22.05.2022
18:00
Jedinstvo
Brčko
22.05.2022 18:00
Zrinjski
:
Jedinstvo