XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
320 utakmica za dan Subota, 8 Oktobar 2022


Fudbal

08.10
15:00
Leotar
Sloga Meridian
4
1
08.10.2022 15:00 4 : 1
08.10
17:00
┼Żeljezni─Źar
Zrinjski
0
1
08.10.2022 17:00 0 : 1
08.10
15:00
Sloboda
Široki Brijeg
0
3
08.10.2022 15:00 0 : 3
08.10
17:00
Sarajevo
Borac
1
0
08.10.2022 17:00 1 : 0
08.10
15:00
Slavija
Sloboda (MG)
5
0
08.10.2022 15:00 5 : 0
08.10
15:00
Zvijezda 09
Rudar Prijedor
2
2
08.10.2022 15:00 2 : 2
08.10
15:00
Podrinje
┼Żeljezni─Źar
2
0
08.10.2022 15:00 2 : 0
08.10
15:00
Sloboda (NG)
Drina
3
0
08.10.2022 15:00 3 : 0
08.10
15:00
Modri─Źa
Ljubi─ç
3
0
08.10.2022 15:00 3 : 0
08.10
15:00
Kozara
Famos
1
0
08.10.2022 15:00 1 : 0
08.10
15:00
Krupa
Sutjeska
5
1
08.10.2022 15:00 5 : 1
08.10
15:00
Laktaši
Tekstilac
2
1
08.10.2022 15:00 2 : 1
08.10
15:00
BSK
Polet 1926
2
0
08.10.2022 15:00
BSK
2 : 0
08.10
15:00
Sloga (S)
Jedinstvo
1
1
08.10.2022 15:00 1 : 1
08.10
15:00
Progres
Gorica
1
0
08.10.2022 15:00 1 : 0
08.10
15:00
FSA
Sloga (T)
1
0
08.10.2022 15:00
FSA
1 : 0
08.10
15:00
Guber
Proleter
2
1
08.10.2022 15:00 2 : 1
08.10
15:00
Mladost (R)
Podrinje
4
0
08.10.2022 15:00 4 : 0
08.10
15:00
Rudar 1925
Vlasenica
3
2
08.10.2022 15:00 3 : 2
08.10
15:00
Budu─çnost
Mladost (G)
7
2
08.10.2022 15:00 7 : 2
08.10
15:30
Lauš
Slaven
3
0
08.10.2022 15:30 3 : 0
08.10
15:30
Bratstvo
Polet Krajišnik
0
2
08.10.2022 15:30 0 : 2
08.10
15:30
Lijev─Źe
Plamen
2
0
08.10.2022 15:30 2 : 0
08.10
Vu─Źijak
Ozren
2
1
08.10.2022 2 : 1
08.10
15:30
Tabanci
Bira─Ź
0
3
08.10.2022 15:30 0 : 3
08.10
15:30
Janja 2009
Partizan
1
6
08.10.2022 15:30 1 : 6
08.10
15:30
Mladi Krajišnik
Kozara
3
1
08.10.2022 15:30 3 : 1
08.10
20:00
OFK Banja Luka
Spartak 2013
1
1
08.10.2022 20:00 1 : 1
08.10
15:30
Mladost Farmaprom
Vrbas
4
0
08.10.2022 15:30 4 : 0
08.10
15:30
Borac
Omladinac
5
0
08.10.2022 15:30 5 : 0
08.10
15:30
Karanovac
Sloboda
2
0
08.10.2022 15:30 2 : 0
08.10
15:30
Sloboda GS
Zborište
2
0
08.10.2022 15:30 2 : 0
08.10
15:30
Sloga 94
Obarska
3
3
08.10.2022 15:30 3 : 3
08.10
15:00
Bratstvo
Radni─Źki
2
10
08.10.2022 15:00 2 : 10
08.10
15:00
Napredak
Pecka
3
0
08.10.2022 15:00 3 : 0
08.10
15:30
Mladost
Stevan Duki─ç
0
3
08.10.2022 15:30 0 : 3
08.10
16:00
Milan
Bratstvo
2
1
08.10.2022 16:00 2 : 1
08.10
15:00
Polet
Sloboda
2
2
08.10.2022 15:00 2 : 2
08.10
15:00
Zvijezda
Gora┼żde
2
1
08.10.2022 15:00 2 : 1
08.10
15:00
Travnik
Gradina
1
0
08.10.2022 15:00 1 : 0
08.10
15:00
Jedinstvo
Rudar
3
1
08.10.2022 15:00 3 : 1
08.10
15:00
Radni─Źki
TOŠK
3
1
08.10.2022 15:00 3 : 1
08.10
15:00
Mladost
Tomislav
0
1
08.10.2022 15:00 0 : 1
08.10
15:00
Radnik
GOŠK
0
2
08.10.2022 15:00 0 : 2
08.10
15:00
Simm-Bau
Budu─çnost
2
0
08.10.2022 15:00 2 : 0
08.10
15:00
Krajina
Vitez
7
1
08.10.2022 15:00 7 : 1
08.10
15:00
Iskra
Bratstvo
0
1
08.10.2022 15:00 0 : 1
08.10
15:00
Sloga
Rudar (K)
1
0
08.10.2022 15:00 1 : 0
08.10
15:00
Novi Travnik
Rudar (HB)
1
0
08.10.2022 15:00 1 : 0
08.10
15:00
Od┼żak 102
Gornji Rahi─ç
2
1
08.10.2022 15:00 2 : 1
08.10
15:00
Mladost (M)
Orahovica 74
0
0
08.10.2022 15:00 0 : 0
08.10
15:00
Krivaja
Ilijaš
1
1
08.10.2022 15:00 1 : 1
08.10
15:00
UNIS
Famos
0
0
08.10.2022 15:00 0 : 0
08.10
15:00
Bosna
Baton
4
1
08.10.2022 15:00 4 : 1
08.10
15:00
Omladinac 75
Mladost 1938
7
2
08.10.2022 15:00 7 : 2
08.10
15:00
Bajer 99
Klju─Ź
4
0
08.10.2022 15:00 4 : 0
08.10
15:00
Hajduk
Vitanovi─çi 78
0
3
08.10.2022 15:00 0 : 3
08.10
15:00
Sloga (T)
Dinamo 75
2
0
08.10.2022 15:00 2 : 0
08.10
15:00
Mramor
Slatina
0
0
08.10.2022 15:00 0 : 0
08.10
16:30
Mostar
Neretva 2020
0
2
08.10.2022 16:30 0 : 2
08.10
15:00
Mladost (Solina)
Partizan
1
0
08.10.2022 15:00 1 : 0
08.10
15:00
Krušik
Jablanica
3
1
08.10.2022 15:00 3 : 1
08.10
15:00
Trešnjevka
Napredak
4
2
08.10.2022 15:00 4 : 2
08.10
15:00
Frankopan
Mladost (S)
2
1
08.10.2022 15:00 2 : 1
08.10
15:30
Sapna
Teo─Źak
1
1
08.10.2022 15:30 1 : 1
08.10
17:00
Kolubara
Mladost GAT
0
0
08.10.2022 17:00 0 : 0
08.10
15:00
Mladost (L)
Napredak
3
1
08.10.2022 15:00 3 : 1
08.10
19:00
Vojvodina
TSC
1
2
08.10.2022 19:00 1 : 2
TSC
08.10
15:00
IMT
OFK Vršac
4
2
08.10.2022 15:00
IMT
4 : 2
08.10
15:00
┼Żelezni─Źar
Rad
4
1
08.10.2022 15:00 4 : 1
Rad
08.10
15:00
Zlatibor
Loznica
2
3
08.10.2022 15:00 2 : 3
08.10
17:00
Trayal
Radni─Źki (SM)
0
0
08.10.2022 17:00 0 : 0
08.10
15:00
Jedinstvo (Ub)
Metalac
3
1
08.10.2022 15:00 3 : 1
08.10
15:00
RFK Grafi─Źar
In─Ĺija Toyo Tires
1
1
08.10.2022 15:00 1 : 1
08.10
16:00
AFC Bournemouth
Leicester City
2
1
08.10.2022 16:00 2 : 1
08.10
16:00
Chelsea
Wolverhampton
3
0
08.10.2022 16:00 3 : 0
08.10
16:00
Manchester City
Southampton
4
0
08.10.2022 16:00 4 : 0
08.10
16:00
Newcastle United
Brentford
5
1
08.10.2022 16:00 5 : 1
08.10
18:30
Brighton & Hove Albion
Tottenham Hotspur
0
1
08.10.2022 18:30 0 : 1
08.10
15:30
1. FSV Mainz 05
RB Leipzig
1
1
08.10.2022 15:30 1 : 1
08.10
15:30
Bayer 04 Leverkusen
FC Schalke 04
4
0
08.10.2022 15:30 4 : 0
08.10
18:30
Borussia Dortmund
Bayern M├╝nchen
2
2
08.10.2022 18:30 2 : 2
08.10
15:30
FC Augsburg
VfL Wolfsburg
1
1
08.10.2022 15:30 1 : 1
08.10
15:30
VfL Bochum
Eintracht Frankfurt
3
0
08.10.2022 15:30 3 : 0
08.10
17:00
Olympique de Marseille
AC Ajaccio
1
2
08.10.2022 17:00 1 : 2
08.10
21:00
Stade de Reims
Paris Saint-Germain
0
0
08.10.2022 21:00 0 : 0
08.10
20:45
Bologna
Sampdoria
1
1
08.10.2022 20:45 1 : 1
08.10
18:00
Milan
Juventus
2
0
08.10.2022 18:00 2 : 0
08.10
15:00
Sassuolo
Inter
1
2
08.10.2022 15:00 1 : 2
08.10
16:15
Atl├ętico Madrid
Girona FC
2
1
08.10.2022 16:15 2 : 1
08.10
21:00
Getafe
Real Madrid
0
1
08.10.2022 21:00 0 : 1
08.10
18:30
Sevilla
Athletic Club
1
1
08.10.2022 18:30 1 : 1
08.10
14:00
UD Almer├şa
Rayo Vallecano
3
1
08.10.2022 14:00 3 : 1
08.10
15:00
Mornar
Kom
4
1
08.10.2022 15:00 4 : 1
08.10
11:00
Petrovac
Arsenal
4
1
08.10.2022 11:00 4 : 1
08.10
15:00
Budu─çnost
Mladost
4
2
08.10.2022 15:00 4 : 2
08.10
15:00
Bokelj
Jedinstvo
1
4
08.10.2022 15:00 1 : 4
08.10
15:00
Borac
Radnik (B)
5
0
08.10.2022 15:00 5 : 0
08.10
13:00
┼Żeljezni─Źar
┼Żeljezni─Źar Sport team
2
3
08.10.2022 13:00 2 : 3
08.10
15:00
Široki Brijeg
Vele┼ż
4
0
08.10.2022 15:00 4 : 0
08.10
13:30
Neum
Igman
4
1
08.10.2022 13:30 4 : 1
08.10
13:30
Grude
Stolac
1
2
08.10.2022 13:30 1 : 2
08.10
13:30
Klis
Branitelj
1
4
08.10.2022 13:30 1 : 4
08.10
13:30
SAŠK Napredak
Bosna
0
1
08.10.2022 13:30 0 : 1
08.10
13:30
Stup─Źanica
┼Żeljezni─Źar
1
2
08.10.2022 13:30 1 : 2
08.10
13:30
Novi Grad
Igman
0
3
08.10.2022 13:30 0 : 3
08.10
13:30
Fortuna
Iskra
1
3
08.10.2022 13:30 1 : 3
08.10
13:30
┼Żep─Źe 1919
Travnik
2
0
08.10.2022 13:30 2 : 0
08.10
13:30
Romari
─îelik
2
2
08.10.2022 13:30 2 : 2
08.10
17:00
Vele┼ż
Igman
4
0
08.10.2022 17:00 4 : 0
08.10
16:00
Tuzla City
Posušje
1
0
08.10.2022 16:00 1 : 0
08.10
09:30
┼Żeljezni─Źar Sport Team
Sloboda
4
0
08.10.2022 09:30 4 : 0
08.10
11:00
SAŠK Napredak
Bosna
3
0
08.10.2022 11:00 3 : 0
08.10
11:00
Stup─Źanica
┼Żeljezni─Źar
0
5
08.10.2022 11:00 0 : 5
08.10
11:00
Novi Grad
Igman
1
0
08.10.2022 11:00 1 : 0
08.10
11:00
Fortuna
Iskra
1
2
08.10.2022 11:00 1 : 2
08.10
11:00
┼Żep─Źe 1919
Travnik
6
2
08.10.2022 11:00 6 : 2
08.10
11:00
Romari
─îelik
2
0
08.10.2022 11:00 2 : 0
08.10
11:00
Grude
Stolac
5
3
08.10.2022 11:00 5 : 3
08.10
11:00
Klis
Branitelj
1
3
08.10.2022 11:00 1 : 3
08.10
11:00
Plamen
FSA
1
5
08.10.2022 11:00 1 : 5
FSA
08.10
13:00
Sloga
Borac
2
1
08.10.2022 13:00 2 : 1
08.10
11:30
─îelinac
OFK Spartak
2
0
08.10.2022 11:30 2 : 0
08.10
11:30
Mladost
Naprijed
3
1
08.10.2022 11:30 3 : 1
08.10
16:00
Sloga (J)
Pelagi─çevo 21
4
4
08.10.2022 16:00 4 : 4
08.10
10:00
Rudar
Zvijezda
12
0
08.10.2022 10:00 12 : 0
08.10
10:00
Rudanka
Pridjel
10
0
08.10.2022 10:00 10 : 0
08.10
10:00
Trebava
Hajduk
3
1
08.10.2022 10:00 3 : 1
08.10
13:00
Brekovica 78
ABC
1
1
08.10.2022 13:00 1 : 1
ABC
08.10
13:00
Kamenica
┼Żeljezni─Źar
2
4
08.10.2022 13:00 2 : 4
08.10
13:00
Jajce
Busova─Źa
7
1
08.10.2022 13:00 7 : 1
08.10
11:00
Vlašić
Fojnica
4
0
08.10.2022 11:00 4 : 0
08.10
10:00
Radnik
Novi Travnik
2
0
08.10.2022 10:00 2 : 0
08.10
11:00
Romanija
┼Żeljezni─Źar
1
1
08.10.2022 11:00 1 : 1
08.10
12:00
Famos (H)
Glasinac 1936
3
9
08.10.2022 12:00 3 : 9
08.10
14:00
Igman
Baton
2
1
08.10.2022 14:00 2 : 1
08.10
14:00
Turbina
Blagaj
1
3
08.10.2022 14:00 1 : 3
08.10
16:00
Rama
Cim
1
0
08.10.2022 16:00 1 : 0
Cim
08.10
10:00
Bosna
Vra┼żi─çi 92
0
4
08.10.2022 10:00 0 : 4
08.10
10:00
Mladost
Eurogol
1
8
08.10.2022 10:00 1 : 8
08.10
14:00
Sloboda
Mladost
3
1
08.10.2022 14:00 3 : 1
08.10
15:00
Vele┼ż
Igman
6
0
08.10.2022 15:00 6 : 0
08.10
14:00
Tuzla City
Posušje
0
2
08.10.2022 14:00 0 : 2
08.10
10:00
Borac
Sloboda
8
1
08.10.2022 10:00 8 : 1
08.10
10:00
Sloga
Krupa
2
4
08.10.2022 10:00 2 : 4
08.10
10:00
Spartak 2013
┼Żeljezni─Źar Sport Team
1
2
08.10.2022 10:00 1 : 2
08.10
11:00
Tekstilac
Kozara
0
3
08.10.2022 11:00 0 : 3
08.10
11:00
Modri─Źa Alfa
Rudar Prijedor
0
4
08.10.2022 11:00 0 : 4
08.10
10:30
Ljubi─ç
Laktaši
11
0
08.10.2022 10:30 11 : 0
08.10
10:00
┼Żeljezni─Źar
Proleter
3
0
08.10.2022 10:00 3 : 0
08.10
10:00
Mineral
Polet 1926
4
0
08.10.2022 10:00 4 : 0
08.10
10:00
Radni─Źki 1971
Mladost
0
2
08.10.2022 10:00 0 : 2
08.10
10:00
Full Time
Podrinje
0
0
08.10.2022 10:00 0 : 0
08.10
10:00
Zenit
Radnik
3
2
08.10.2022 10:00 3 : 2
08.10
10:00
Gomjenica
Rasavci
2
6
08.10.2022 10:00 2 : 6
08.10
14:00
Rudar Prijedor
Brzi
4
2
08.10.2022 14:00 4 : 2
08.10
10:00
─îelinac
Spartak 2013
2
0
08.10.2022 10:00 2 : 0
08.10
10:00
Mladost
Naprijed
6
1
08.10.2022 10:00 6 : 1
08.10
12:00
Sloga United
Partizan
4
0
08.10.2022 12:00 4 : 0
08.10
10:00
Zadrugar
Mladost
2
0
08.10.2022 10:00 2 : 0
08.10
11:00
Ili─çka 01
OFK Brezik
7
1
08.10.2022 11:00 7 : 1
08.10
10:00
Trnovica
Jadar
2
7
08.10.2022 10:00 2 : 7
08.10
11:00
Hercegovac
LeoStars
7
0
08.10.2022 11:00 7 : 0
08.10
11:00
OFK Biha─ç
Kolibri
2
1
08.10.2022 11:00 2 : 1
08.10
13:30
Metalac
Radni─Źki (Z)
12
0
08.10.2022 13:30 12 : 0
08.10
11:00
Krajišnik
Krajina
6
0
08.10.2022 11:00 6 : 0
08.10
11:00
Mladost (V)
Jezerski
2
1
08.10.2022 11:00 2 : 1
08.10
11:00
Radni─Źki
Mladost (P-C)
0
3
08.10.2022 11:00 0 : 3
08.10
10:00
Brnjaci
Busova─Źa
2
0
08.10.2022 10:00 2 : 0
08.10
10:00
Šantići
Fojnica
3
0
08.10.2022 10:00 3 : 0
08.10
10:00
Bilalovac
FK Vitez
9
0
08.10.2022 10:00 9 : 0
08.10
10:00
Romari
Ka─çuni
12
0
08.10.2022 10:00 12 : 0
08.10
10:00
Sport Prevent
Travnik
6
0
08.10.2022 10:00 6 : 0
08.10
11:30
Sporting
Tempo sport
2
3
08.10.2022 11:30 2 : 3
08.10
11:30
Borac
TOŠK
0
4
08.10.2022 11:30 0 : 4
08.10
11:30
Pobjeda
Krivaja
2
5
08.10.2022 11:30 2 : 5
08.10
13:30
Novi Šeher
Don Bosco
2
6
08.10.2022 13:30 2 : 6
08.10
12:00
Ilijaš
Radnik
3
2
08.10.2022 12:00 3 : 2
08.10
10:00
Famos (H)
Slavija
1
3
08.10.2022 10:00 1 : 3
08.10
09:00
Baton 1
Igman
4
1
08.10.2022 09:00 4 : 1
08.10
10:00
Šampion
Mladost
5
0
08.10.2022 10:00 5 : 0
08.10
11:00
Soker
Unis
0
1
08.10.2022 11:00 0 : 1
08.10
16:15
Novi Grad 1
Una Premium
2
0
08.10.2022 16:15 2 : 0
08.10
12:00
Igman
FA Akademika
0
9
08.10.2022 12:00 0 : 9
08.10
12:00
Romanija
AF Devetka
0
8
08.10.2022 12:00 0 : 8
08.10
08:30
Miske - Akademija
┼Żeljezni─Źar
4
0
08.10.2022 08:30 4 : 0
08.10
11:00
Baton 2
Betaklub
4
0
08.10.2022 11:00 4 : 0
08.10
11:00
Pro
Azot
2
1
08.10.2022 11:00
Pro
2 : 1
08.10
11:00
Orašje
Betaklub Tango
1
0
08.10.2022 11:00 1 : 0
08.10
11:00
Gornji Rahi─ç
Bratstvo
0
6
08.10.2022 11:00 0 : 6
08.10
11:00
Gradina
Eurofudbal
1
1
08.10.2022 11:00 1 : 1
08.10
10:00
Rudar
Partizan
5
0
08.10.2022 10:00 5 : 0
08.10
12:00
OFK Tuzla
Seona
2
0
08.10.2022 12:00 2 : 0
08.10
11:00
Proleter
Eurogol
1
1
08.10.2022 11:00 1 : 1
08.10
15:30
Bambi
Bosna
0
2
08.10.2022 15:30 0 : 2
08.10
11:00
Konjuh
┼áF ┼Żivinice 22
0
5
08.10.2022 11:00 0 : 5
08.10
11:00
Budu─çnost
Sloboda
2
1
08.10.2022 11:00 2 : 1
08.10
Cim
Iskra
5
0
08.10.2022
Cim
5 : 0
08.10
Turbina
Me─Ĺugorje
3
2
08.10.2022 3 : 2
08.10
Lokomotiva
Višići
16
0
08.10.2022 16 : 0
08.10
Klis
UŠS Fortuna
1
4
08.10.2022 1 : 4
08.10
11:00
Blagaj
Stolac
2
7
08.10.2022 11:00 2 : 7
08.10
11:00
Mostar
Rama
5
0
08.10.2022 11:00 5 : 0
08.10
11:00
Zrinjski
GOŠK
0
4
08.10.2022 11:00 0 : 4
08.10
10:30
Vele┼ż
Kruševo
0
3
08.10.2022 10:30 0 : 3
08.10
11:30
Drinovci
Kupres 97
3
0
08.10.2022 11:30 3 : 0
08.10
11:30
Kamešnica
Troglav 1918
0
5
08.10.2022 11:30 0 : 5
08.10
11:30
Tomislav
Šujica
18
0
08.10.2022 11:30 18 : 0
08.10
11:30
Šator
Posušje
4
0
08.10.2022 11:30 4 : 0
08.10
12:00
Borac
Sloboda
17
0
08.10.2022 12:00 17 : 0
08.10
12:00
Sloga
Krupa
10
0
08.10.2022 12:00 10 : 0
08.10
12:00
Spartak 2013
┼Żeljezni─Źar Sport Team
1
1
08.10.2022 12:00 1 : 1
08.10
12:00
Tekstilac
Kozara
1
0
08.10.2022 12:00 1 : 0
08.10
12:45
Modri─Źa Alfa
Rudar Prijedor
4
1
08.10.2022 12:45 4 : 1
08.10
09:00
Ljubi─ç
Laktaši
4
0
08.10.2022 09:00 4 : 0
08.10
12:00
┼Żeljezni─Źar
Proleter
1
0
08.10.2022 12:00 1 : 0
08.10
12:00
Mineral
Polet 1926
6
0
08.10.2022 12:00 6 : 0
08.10
12:00
Pelagi─çevo
Borac
3
2
08.10.2022 12:00 3 : 2
08.10
12:00
Full Time
Podrinje
4
3
08.10.2022 12:00 4 : 3
08.10
12:00
Zenit
Radnik
2
2
08.10.2022 12:00 2 : 2
08.10
11:30
Gomjenica
Slaven
3
0
08.10.2022 11:30 3 : 0
08.10
15:30
Rudar Prijedor
Ljubija
0
3
08.10.2022 15:30 0 : 3
08.10
10:00
13 skojevki
Borac
2
6
08.10.2022 10:00 2 : 6
08.10
09:00
Progres
┼Żeljezni─Źar Sport team
1
0
08.10.2022 09:00 1 : 0
08.10
13:00
─îelinac
Naprijed
0
2
08.10.2022 13:00 0 : 2
08.10
10:00
BSK
Lauš
3
0
08.10.2022 10:00
BSK
3 : 0
08.10
14:00
Mladost
D┼żaja
4
1
08.10.2022 14:00 4 : 1
08.10
10:00
Krajina
Vrbas
1
0
08.10.2022 10:00 1 : 0
08.10
16:00
Budu─çnost
Margo
0
1
08.10.2022 16:00 0 : 1
08.10
10:00
Gorica
Karanovac
1
0
08.10.2022 10:00 1 : 0
08.10
10:00
Hercegovac
LeoStars
0
0
08.10.2022 10:00 0 : 0
08.10
09:30
Biha─ç
AN Jedinstvo
3
1
08.10.2022 09:30 3 : 1
08.10
09:30
Krajišnik
Krajina
1
3
08.10.2022 09:30 1 : 3
08.10
09:30
Radni─Źki
Mladost (PC)
2
0
08.10.2022 09:30 2 : 0
08.10
10:00
Rudar (B)
Bosna
1
0
08.10.2022 10:00 1 : 0
08.10
10:00
Stup─Źanica
Bosna
08.10.2022 10:00
08.10
10:00
Borac
TOŠK
4
2
08.10.2022 10:00 4 : 2
08.10
10:00
Pobjeda
Krivaja
0
4
08.10.2022 10:00 0 : 4
08.10
12:00
Novi Šeher
Don Bosco
3
11
08.10.2022 12:00 3 : 11
08.10
16:15
Sparta
JAcademy
4
2
08.10.2022 16:15 4 : 2
08.10
10:00
Olimp
Sarajevo
1
4
08.10.2022 10:00 1 : 4
08.10
10:00
Radnik
┼Żeljezni─Źar 2
1
0
08.10.2022 10:00 1 : 0
08.10
16:00
Fair - Play
Ilijaš
10
0
08.10.2022 16:00 10 : 0
08.10
12:00
Juve
F.A. Akademika
0
11
08.10.2022 12:00 0 : 11
08.10
14:00
Famos
Sparta
0
2
08.10.2022 14:00 0 : 2
08.10
10:00
Sokolac
Betaklub
3
0
08.10.2022 10:00 3 : 0
08.10
12:00
Šantići
Kreševo
4
0
08.10.2022 12:00 4 : 0
08.10
12:00
Nova Bila
FK Vitez
2
4
08.10.2022 12:00 2 : 4
08.10
12:00
Romari
Rudar
6
0
08.10.2022 12:00 6 : 0
08.10
12:00
Sport Prevent
Travnik
9
0
08.10.2022 12:00 9 : 0
08.10
10:00
Orašje
Betaklub Tango
3
2
08.10.2022 10:00 3 : 2
08.10
10:00
Gornji Rahi─ç
Bratstvo
0
3
08.10.2022 10:00 0 : 3
08.10
10:00
Gradina
Eurofudbal
4
1
08.10.2022 10:00 4 : 1
08.10
10:00
Proleter
Eurogol
0
4
08.10.2022 10:00 0 : 4
08.10
14:30
Bambi
Bosna
2
0
08.10.2022 14:30 2 : 0
08.10
10:00
Konjuh
┼áF ┼Żivinice 22
4
1
08.10.2022 10:00 4 : 1
08.10
10:00
Budu─çnost
Sloboda
0
2
08.10.2022 10:00 0 : 2
08.10
12:30
Sloboda
Mladost (ST)
1
0
08.10.2022 12:30 1 : 0
08.10
10:00
Svatovac
Radni─Źki
1
7
08.10.2022 10:00 1 : 7
08.10
10:00
Eurogol
Rijeka
9
0
08.10.2022 10:00 9 : 0
08.10
15:00
Lokomotiva
Borac
3
1
08.10.2022 15:00 3 : 1
08.10
10:30
Sloga (P)
Sloga (S)
4
0
08.10.2022 10:30 4 : 0
08.10
15:30
Brotnjo
Široki Brijeg
2
1
08.10.2022 15:30 2 : 1
08.10
12:00
Fortuna
Emina
2
0
08.10.2022 12:00 2 : 0

Košarka

08.10
19:00
Borac Mozzart
FMP Meridian
84
85
08.10.2022 19:00 84 : 85
08.10
19:00
Kolubara LA 2003
Sloga
72
86
08.10.2022 19:00 72 : 86
08.10
18:00
Sloboda
Vršac
72
71
08.10.2022 18:00 72 : 71

Odbojka

08.10
16:00
Ilid┼ża
Bosna
0
3
08.10.2022 16:00 0 : 3
08.10
19:00
Borac
Modri─Źa Novoprom
3
1
08.10.2022 19:00 3 : 1
08.10
16:00
Mladost
Ljubinje Bankom
1
3
08.10.2022 16:00 1 : 3
08.10
19:00
Jedinstvo
Radnik
2
3
08.10.2022 19:00 2 : 3
08.10
18:00
Domaljevac
Kakanj 78
3
1
08.10.2022 18:00 3 : 1
08.10
18:00
Gacko
Gradiška
3
0
08.10.2022 18:00 3 : 0
08.10
13:30
Krivaja
Bosna
0
3
08.10.2022 13:30 0 : 3
08.10
17:00
Olovo
Ilijaš
0
3
08.10.2022 17:00 0 : 3
08.10
19:00
Igman
Mostar
2
3
08.10.2022 19:00 2 : 3
08.10
18:00
Jahorina
Kula
2
3
08.10.2022 18:00 2 : 3
08.10
17:00
Sloboda
Bimal Jedinstvo
0
3
08.10.2022 17:00 0 : 3
08.10
15:00
Inova
Magli─ç
3
0
08.10.2022 15:00 3 : 0
08.10
18:00
Drina
Bratunac
3
2
08.10.2022 18:00 3 : 2
08.10
16:30
Kozara
Kotor Varoš
3
1
08.10.2022 16:30 3 : 1
08.10
17:00
Rudo
OOK Leotar
3
2
08.10.2022 17:00 3 : 2
08.10
12:00
Mikasa
Stars
3
1
08.10.2022 12:00 3 : 1
08.10
19:00
Maglaj
Orašje
0
3
08.10.2022 19:00 0 : 3
08.10
19:00
┼Żep─Źe
Srebrenik
3
0
08.10.2022 19:00 3 : 0
08.10
13:00
Centar ORT
┼Żeljezara
3
0
08.10.2022 13:00 3 : 0
08.10
15:00
Gra─Źanica
Block Out
3
0
08.10.2022 15:00 3 : 0
08.10
13:30
Ilid┼ża
Turbina
3
0
08.10.2022 13:30 3 : 0
08.10
19:00
Mediteran Bemaks
Mora─Źa
3
2
08.10.2022 19:00 3 : 2
08.10
Drina
Bimal Jedinstvo
3
0
08.10.2022 3 : 0
08.10
Jahorina
Slavija
3
1
08.10.2022 3 : 1
08.10
Magli─ç
He na Drini
1
3
08.10.2022 1 : 3
08.10
┼ŻOK Leotar
Vele┼ż
0
3
08.10.2022 0 : 3

Rukomet

08.10
19:00
Leotar
Gra─Źanica
28
25
08.10.2022 19:00 28 : 25
08.10
19:00
Iskra
Bosna
31
29
08.10.2022 19:00 31 : 29
08.10
19:00
Izvi─Ĺa─Ź CO
Sloboda
33
24
08.10.2022 19:00 33 : 24
08.10
19:00
Vogošća
Kakanj
38
21
08.10.2022 19:00 38 : 21
08.10
19:00
Krivaja
Borac m:tel
33
30
08.10.2022 19:00 33 : 30
08.10
19:00
Konjuh
Maglaj
25
22
08.10.2022 19:00 25 : 22
08.10
19:00
Hercegovina
Sloga
26
21
08.10.2022 19:00 26 : 21
08.10
19:00
Gora┼żde
Grada─Źac
37
28
08.10.2022 19:00 37 : 28
08.10
19:30
Kozara (G)
Bijeljina
34
31
08.10.2022 19:30 34 : 31
08.10
18:00
Glasinac
Sloga
25
18
08.10.2022 18:00 25 : 18
08.10
19:00
Slavija
Drina
36
34
08.10.2022 19:00 36 : 34
08.10
19:00
Kotor Varoš
Kozara (KD)
30
28
08.10.2022 19:00 30 : 28
08.10
15:00
ORK BL
Prijedor
29
19
08.10.2022 15:00 29 : 19
08.10
14:30
Perihel
Laktaši 2020
36
31
08.10.2022 14:30 36 : 31
08.10
18:00
Me─Ĺugorje
Briješće
28
26
08.10.2022 18:00 28 : 26
08.10
19:00
Sloga
Vele┼ż
30
26
08.10.2022