Svjetsko prvenstvo u nogometu 2022 Kladionica
XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 295 utakmica za dan
Subota, 12 Novembar 2022


Fudbal

Velež
Mostar
4 : 4
Široki Brijeg
Široki Brijeg
12.11.2022 13:00
Velež
4 : 4
Široki Brijeg
Famos
Vojkovići
2 : 2
Slavija
Istočno Sarajevo
12.11.2022 13:00
Famos
2 : 2
Slavija
Ljubić
Prnjavor
2 : 0
Tekstilac
Derventa
12.11.2022 13:00
Ljubić
2 : 0
Tekstilac
Drina
Zvornik
0 : 2
Laktaši
Laktaši
12.11.2022 13:00
Drina
0 : 2
Laktaši
Željezničar
Banja Luka
1 : 3
Krupa
Krupa na Vrbasu
12.11.2022 13:00
Željezničar
1 : 3
Krupa
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 0
Kozara
Gradiška
12.11.2022 13:00
Rudar Prijedor
1 : 0
Kozara
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
3 : 0
Modriča
Modriča
12.11.2022 13:00
Zvijezda 09
3 : 0
Modriča
Podrinje
Janja
0 : 1
Sloboda (NG)
Novi Grad
12.11.2022 13:00
Podrinje
0 : 1
Sloboda (NG)
Sloga (T)
Trn
4 : 0
Proleter
Teslić
12.11.2022 13:00
Sloga (T)
4 : 0
Proleter
Jedinstvo
Žeravica
0 : 0
Brdo
Hambarine
12.11.2022 13:00
Jedinstvo
0 : 0
Brdo
Polet 1926
Brod
0 : 5
Dubrave
Dubrave
12.11.2022 13:00
Polet 1926
0 : 5
Dubrave
Borac (KD)
Kozarska Dubica
2 : 1
FSA
Prijedor
12.11.2022 13:00
Borac (KD)
2 : 1
FSA
BSK
Banja Luka
2 : 0
Crni vrh
Jaružani
12.11.2022 13:00
BSK
2 : 0
Crni vrh
Sloga (S)
Srbac
3 : 2
Progres
Kneževo
12.11.2022 13:00
Sloga (S)
3 : 2
Progres
Ilićka 01
Brčko
1 : 5
Velež
Nevesinje
12.11.2022 13:00
Ilićka 01
1 : 5
Velež
Drina HE
Višegrad
1 : 3
Vlasenica
Vlasenica
12.11.2022 13:00
Drina HE
1 : 3
Vlasenica
Proleter
Dvorovi
5 : 2
Rudar 1925
Ugljevik
12.11.2022 13:00
Proleter
5 : 2
Rudar 1925
Guber
Srebrenica
0 : 2
Jedinstvo
Brodac
12.11.2022 13:00
Guber
0 : 2
Jedinstvo
Naša krila
Kostajnica
0 : 2
Vučijak
Majevac
12.11.2022 14:00
Naša krila
0 : 2
Vučijak
Mineral
Banja Vrućica
6 : 1
Rudanka
Rudanka
12.11.2022 13:30
Mineral
6 : 1
Rudanka
Trebava
Osječani
2 : 1
Crvena zvijezda
Obudovac
12.11.2022 13:30
Trebava
2 : 1
Crvena zvijezda
Janja 2009
Janja
0 : 3
Jedinstvo
Roćević
12.11.2022 13:00
Janja 2009
0 : 3
Jedinstvo
Borac (Š)
Šibovska
1 : 2
Biseri
Čatrnja
12.11.2022 14:00
Borac (Š)
1 : 2
Biseri
Vrbas
Banja Luka
2 : 2
Sloboda
Piskavica
12.11.2022 14:00
Vrbas
2 : 2
Sloboda
Spartak 2013
Banja Luka
0 : 0
Karanovac
Karanovac
12.11.2022 14:00
Spartak 2013
0 : 0
Karanovac
Mladost Farmaprom
Zalužani
2 : 5
Borac
Drvar
12.11.2022 14:00
Mladost Farmaprom
2 : 5
Borac
Ljeskovac
Ljeskovac
7 : 0
Kolektiv
Međaši
12.11.2022 13:30
Ljeskovac
7 : 0
Kolektiv
Sloga 94
Bijeljina
0 : 3
VSK
Velino Selo
12.11.2022 13:30
Sloga 94
0 : 3
VSK
Pecka
Roćević
4 : 4
Branjevo
Branjevo
12.11.2022 13:00
Pecka
4 : 4
Branjevo
Bratstvo
Bratunac
3 : 0
Mladost
Divič
12.11.2022 13:00
Bratstvo
3 : 0
Mladost
Goražde
Goražde
1 : 3
Tomislav
Tomislavgrad
12.11.2022 13:30
Goražde
1 : 3
Tomislav
Rudar
Kakanj
1 : 1
Budućnost
Banovići
12.11.2022 13:30
Rudar
1 : 1
Budućnost
Bratstvo
Gračanica
1 : 0
Simm-Bau
Kosova
12.11.2022 13:30
Bratstvo
1 : 0
Simm-Bau
Gradina
Srebrenik
1 : 3
Radnik
Hadžići
12.11.2022 13:30
Gradina
1 : 3
Radnik
Zvijezda
Gradačac
4 : 0
Mladost
Doboj/Kakanj
12.11.2022 13:30
Zvijezda
4 : 0
Mladost
Travnik
Travnik
0 : 1
Radnički
Lukavac
12.11.2022 13:30
Travnik
0 : 1
Radnički
NK Vitez
Vitez
2 : 1
Rudar (K)
Kamengrad
12.11.2022 13:30
NK Vitez
2 : 1
Rudar (K)
Bratstvo
Bosanska Krupa
3 : 1
Novi Travnik
Novi Travnik
12.11.2022 13:30
Bratstvo
3 : 1
Novi Travnik
Vitez
Bužim
0 : 0
Sloga
Bosanska Otoka
12.11.2022 13:30
Vitez
0 : 0
Sloga
Krajina
Cazin
5 : 1
FK Vitez
Vitez
12.11.2022 13:30
Krajina
5 : 1
FK Vitez
Iskra
Bugojno
1 : 0
Romari
Vitez
12.11.2022 13:30
Iskra
1 : 0
Romari
Famos
Hrasnica
5 : 4
Borac
Jelah
12.11.2022 13:30
Famos
5 : 4
Borac
Rudar
Breza
1 : 2
Bosna
Visoko
12.11.2022 13:30
Rudar
1 : 2
Bosna
Krivaja
Zavidovići
3 : 2
UNIS
Vogošća
12.11.2022 13:30
Krivaja
3 : 2
UNIS
Čelik
Zenica
5 : 0
Azot
Vitkovići
12.11.2022 13:30
Čelik
5 : 0
Azot
Čapljina
Čapljina
1 : 2
Neum
Neum
12.11.2022 13:30
Čapljina
1 : 2
Neum
Stolac
Stolac
0 : 1
Ljubuški
Ljubuški
12.11.2022 13:30
Stolac
0 : 1
Ljubuški
DSK
Devetak
1 : 2
Mladost 78
Donje Vukovije
12.11.2022 13:30
DSK
1 : 2
Mladost 78
Cim
Cim
0 : 4
Međugorje
Međugorje
12.11.2022 14:30
Cim
0 : 4
Međugorje
Mladost (Sol.)
Solina
3 : 0
Krušik
Gornje Vukovije
12.11.2022 13:30
Mladost (Sol.)
3 : 0
Krušik
Konjuh
Kladanj
1 : 1
Toplice
Gornja Lukavica
12.11.2022 13:30
Konjuh
1 : 1
Toplice
TSC
Bačka Topola
2 : 0
Radnički (N)
Niš
12.11.2022 17:00
TSC
2 : 0
Radnički (N)
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
12.11.2022 19:00
Vojvodina
2 : 1
Radnički 1923
Mladost (L)
Lučani
2 : 0
Kolubara
Lazarevac
12.11.2022 15:00
Mladost (L)
2 : 0
Kolubara
OFK Vršac
Vršac
1 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
12.11.2022 13:00
OFK Vršac
1 : 0
Metalac
Inđija Toyo Tires
Inđija
0 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
12.11.2022 13:00
Inđija Toyo Tires
0 : 1
Radnički (SM)
RFK Grafičar
Beograd
6 : 1
Rad
Beograd
12.11.2022 13:00
RFK Grafičar
6 : 1
Rad
OFK Petrovac
Petrovac
1 : 2
Mornar
Bar
12.11.2022 16:00
OFK Petrovac
1 : 2
Mornar
Jezero
Plav
0 : 0
Iskra
Danilovgrad
12.11.2022 13:00
Jezero
0 : 0
Iskra
Jedinstvo
Bijelo Polje
0 : 1
Budućnost
Podgorica
12.11.2022 14:00
Jedinstvo
0 : 1
Budućnost
Arsenal
Tivat
1 : 2
Dečić
Tuzi
12.11.2022 17:00
Arsenal
1 : 2
Dečić
Sutjeska
Nikšić
4 : 0
Rudar
Pljevlja
12.11.2022 15:00
Sutjeska
4 : 0
Rudar
AFC Bournemouth
Bournemouth, Dorset
3 : 0
Everton
Liverpool
12.11.2022 16:00
AFC Bournemouth
3 : 0
Everton
Liverpool
Liverpool
3 : 1
Southampton
Southampton, Hampshire
12.11.2022 16:00
Liverpool
3 : 1
Southampton
Manchester City
Manchester
1 : 2
Brentford
12.11.2022 13:30
Manchester City
1 : 2
Brentford
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
1 : 0
Chelsea
London
12.11.2022 18:30
Newcastle United
1 : 0
Chelsea
Nottingham Forest
1 : 0
Crystal Palace
London
12.11.2022 16:00
Nottingham Forest
1 : 0
Crystal Palace
Tottenham Hotspur
London
4 : 3
Leeds United
12.11.2022 16:00
Tottenham Hotspur
4 : 3
Leeds United
West Ham United
London
0 : 2
Leicester City
Leicester
12.11.2022 16:00
West Ham United
0 : 2
Leicester City
Wolverhampton
Wolverhampton
0 : 2
Arsenal
London
12.11.2022 20:45
Wolverhampton
0 : 2
Arsenal
1899 Hoffenheim
1 : 2
VfL Wolfsburg
Wolfsburg
12.11.2022 15:30
1899 Hoffenheim
1 : 2
VfL Wolfsburg
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
2 : 0
VfB Stuttgart
Stuttgart
12.11.2022 15:30
Bayer 04 Leverkusen
2 : 0
VfB Stuttgart
FC Augsburg
Augsburg
0 : 1
VfL Bochum
12.11.2022 15:30
FC Augsburg
0 : 1
VfL Bochum
FC Schalke 04
Gelsenkirchen
0 : 2
Bayern München
München
12.11.2022 18:30
FC Schalke 04
0 : 2
Bayern München
Hertha BSC
Berlin
2 : 0
1. FC Köln
Köln
12.11.2022 15:30
Hertha BSC
2 : 0
1. FC Köln
Werder Bremen
Bremen
1 : 2
RB Leipzig
Leipzig
12.11.2022 15:30
Werder Bremen
1 : 2
RB Leipzig
Stade Rennais
2 : 1
Toulouse
Toulouse
12.11.2022 21:00
Stade Rennais
2 : 1
Toulouse
RC Lens
2 : 1
Clermont Foot 63
12.11.2022 17:00
RC Lens
2 : 1
Clermont Foot 63
Bologna
Bologna
3 : 0
Sassuolo
Sassuolo
12.11.2022 20:45
Bologna
3 : 0
Sassuolo
Napoli
Napoli
3 : 2
Udinese
Udine
12.11.2022 15:00
Napoli
3 : 2
Udinese
Sampdoria
Genova
0 : 2
Lecce
Lecce
12.11.2022 18:00
Sampdoria
0 : 2
Lecce
Omarska
Omarska
2 : 4
BSK
Banja Luka
12.11.2022 13:00
Omarska
2 : 4
BSK
Baton
Sarajevo
0 : 3
Igman
Ilidža
12.11.2022 13:30
Baton
0 : 3
Igman
SAŠK Napredak
Sarajevo
3 : 7
Radnik
Hadžići
12.11.2022 12:30
SAŠK Napredak
3 : 7
Radnik
Fortuna
Zenica
1 : 2
Mladost
Doboj/kakanj
12.11.2022 13:30
Fortuna
1 : 2
Mladost
Leotar
Trebinje
1 : 0
Branitelj
Rodoč-Jasenica
12.11.2022 10:00
Leotar
1 : 0
Branitelj
Brotnjo
Čitluk
4 : 0
Klis
Buturović Polje
12.11.2022 13:30
Brotnjo
4 : 0
Klis
Podgorica
Podgorica
4 : 1
Mornar 1923
Bar
12.11.2022 13:00
Podgorica
4 : 1
Mornar 1923
Zeta
Podgorica
0 : 2
Berane
Berane
12.11.2022 13:00
Zeta
0 : 2
Berane
Budućnost
Podgorica
8 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
12.11.2022 13:00
Budućnost
8 : 0
Jedinstvo
Rudar
Pljevlja
2 : 5
Mladost
Donja Gorica
12.11.2022 13:00
Rudar
2 : 5
Mladost
Budva
Budva
0 : 1
Sutjeska
Nikšić
12.11.2022 13:00
Budva
0 : 1
Sutjeska
Arsenal
Tivat
2 : 1
Brskovo
Mojkovac
12.11.2022 13:00
Arsenal
2 : 1
Brskovo
Dečić
Tuzi
1 : 4
Grbalj
Grbalj
12.11.2022 13:00
Dečić
1 : 4
Grbalj
Igman
Konjic
4 : 2
Sloga
Doboj
12.11.2022 13:15
Igman
4 : 2
Sloga
Sloboda
Tuzla
6 : 1
Posušje
Posušje
12.11.2022 14:00
Sloboda
6 : 1
Posušje
Željezničar
Sarajevo
3 : 1
Sarajevo
Sarajevo
12.11.2022 13:00
Željezničar
3 : 1
Sarajevo
Zrinjski
Mostar
3 : 0
Tuzla City
Tuzla
12.11.2022 14:00
Zrinjski
3 : 0
Tuzla City
Široki Brijeg
Široki Brijeg
3 : 2
Velež
Mostar
12.11.2022 12:00
Široki Brijeg
3 : 2
Velež
Baton
Sarajevo
1 : 0
Igman
Ilidža
12.11.2022 11:00
Baton
1 : 0
Igman
SAŠK Napredak
Sarajevo
2 : 5
Radnik
Hadžići
12.11.2022 10:00
SAŠK Napredak
2 : 5
Radnik
Fortuna
Zenica
2 : 2
Mladost
Doboj/Kakanj
12.11.2022 11:00
Fortuna
2 : 2
Mladost
Brotnjo
Čitluk
3 : 1
Klis
Buturović Polje
12.11.2022 11:00
Brotnjo
3 : 1
Klis
Omladinac
Banja Luka
7 : 1
Lauš
Lauš
12.11.2022 09:00
Omladinac
7 : 1
Lauš
Omladinac
Modriča
2 : 0
Skugrić
Skugrić
12.11.2022 13:30
Omladinac
2 : 0
Skugrić
Sloga (DP)
Dugo Polje
6 : 2
Hajduk
Batkuša
12.11.2022 13:30
Sloga (DP)
6 : 2
Hajduk
Vučijak
Majevac
0 : 9
Rudar
Stanari
12.11.2022 10:00
Vučijak
0 : 9
Rudar
Zvijezda
Kakmuž
4 : 3
Trebava
Osječani
12.11.2022 10:00
Zvijezda
4 : 3
Trebava
Rudanka
Rudanka
10 : 1
Ukrina
Čečava
12.11.2022 10:00
Rudanka
10 : 1
Ukrina
Romanija
Pale
4 : 1
Drina HE
Višegrad
12.11.2022 10:00
Romanija
4 : 1
Drina HE
Rudar
Sanski Most
2 : 2
Mladost
Polje-Cazin
12.11.2022 13:00
Rudar
2 : 2
Mladost
Brnjaci
Brnjaci
0 : 0
Novi Travnik
Novi Travnik
12.11.2022 12:00
Brnjaci
0 : 0
Novi Travnik
Jajce
Jajce
3 : 1
Radnik
Donji Vakuf
12.11.2022 14:00
Jajce
3 : 1
Radnik
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
0 : 15
Vlašić
Turbe
12.11.2022 13:00
Sloga
0 : 15
Vlašić
Glasinac 1936
Sokolac
4 : 0
Famos (V)
Vojkovići
12.11.2022 11:30
Glasinac 1936
4 : 0
Famos (V)
Igman
Ilidža
4 : 0
Famos (H)
Hrasnica
12.11.2022 10:30
Igman
4 : 0
Famos (H)
Novi Grad
Sarajevo
0 : 4
Željezničar
Sarajevo
12.11.2022 13:30
Novi Grad
0 : 4
Željezničar
Sokolac
Sokolac
3 : 4
Miske - Akademija
Sarajevo
12.11.2022 14:00
Sokolac
3 : 4
Miske - Akademija
Bosna
Kalesija
2 : 4
Mladost
Velika Brijesnica
12.11.2022 10:00
Bosna
2 : 4
Mladost
Igman
Konjic
0 : 4
Sloga
Doboj
12.11.2022 11:30
Igman
0 : 4
Sloga
Sloboda
Tuzla
1 : 3
Posušje
Posušje
12.11.2022 12:00
Sloboda
1 : 3
Posušje
Željezničar
Sarajevo
2 : 1
Sarajevo
Sarajevo
12.11.2022 11:00
Željezničar
2 : 1
Sarajevo
Zrinjski
Mostar
0 : 3
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
12.11.2022 12:00
Zrinjski
0 : 3
Tuzla City
Široki Brijeg
Široki Brijeg
0 : 0
Velež
Mostar
12.11.2022 10:00
Široki Brijeg
0 : 0
Velež
Tekstilac
Derventa
1 : 2
Sloboda
Mrkonjić Grad
12.11.2022 10:00
Tekstilac
1 : 2
Sloboda
Modriča Alfa
Modriča
0 : 4
Spartak 2013
Banja Luka
12.11.2022 10:00
Modriča Alfa
0 : 4
Spartak 2013
Ljubić
Prnjavor
4 : 0
Sloga
Doboj
12.11.2022 10:00
Ljubić
4 : 0
Sloga
Željezničar
Doboj
1 : 1
Borac
Banja Luka
12.11.2022 10:00
Željezničar
1 : 1
Borac
Mineral
Banja Vrućica
3 : 2
Krupa
Krupa na Vrbasu
12.11.2022 10:00
Mineral
3 : 2
Krupa
Polet 1926
Brod
0 : 10
Željezničar Sport Team
Banja Luka
12.11.2022 10:00
Polet 1926
0 : 10
Željezničar Sport Team
Proleter
Teslić
1 : 7
Kozara
Gradiška
12.11.2022 10:00
Proleter
1 : 7
Kozara
Laktaši
Laktaši
1 : 3
Rudar Prijedor
Prijedor
12.11.2022 10:00
Laktaši
1 : 3
Rudar Prijedor
Lokomotiva
Brčko
3 : 0
Vlasenica
Vlasenica
12.11.2022 10:00
Lokomotiva
3 : 0
Vlasenica
Ilićka 01
Brčko
3 : 1
Mladost
Bogutovo selo
12.11.2022 10:00
Ilićka 01
3 : 1
Mladost
Omarska
Omarska
5 : 0
Brzi
Busnovi
12.11.2022 10:00
Omarska
5 : 0
Brzi
FSA
Prijedor
2 : 0
Gomjenica
Prijedor
12.11.2022 10:00
FSA
2 : 0
Gomjenica
Omladinac
Banja Luka
3 : 0
Lauš
Lauš - Banja Luka
12.11.2022 10:30
Omladinac
3 : 0
Lauš
Mladost Farma prom
Banja Luka
0 : 4
Mladost
Kotor Varoš
12.11.2022 11:00
Mladost Farma prom
0 : 4
Mladost
Gorica
Šipovo
0 : 2
BSK
Banja Luka
12.11.2022 10:00
Gorica
0 : 2
BSK
Omladinac
Potočari
3 : 0
Sloga United
Bijeljina
12.11.2022 11:00
Omladinac
3 : 0
Sloga United
Romanija
Pale
7 : 0
Drina HE
Višegrad
12.11.2022 12:00
Romanija
7 : 0
Drina HE
Podgrmeč
Sanski Most
4 : 1
Radnički (R)
Ripač
12.11.2022 11:00
Podgrmeč
4 : 1
Radnički (R)
Jezerski
Jezerski
0 : 3
Vitez
Bužim
12.11.2022 11:00
Jezerski
0 : 3
Vitez
Krajina
Cazin
1 : 2
Gomila
Stijena
12.11.2022 11:00
Krajina
1 : 2
Gomila
Mladost (V)
Vrnograč
1 : 3
Radnički
Ćoralić
12.11.2022 11:00
Mladost (V)
1 : 3
Radnički
Novi Grad 1
Sarajevo
1 : 0
Igman
ilidža
12.11.2022 11:00
Novi Grad 1
1 : 0
Igman
Ilijaš
Ilijaš
1 : 2
Baton 1
Sarajevo
12.11.2022 13:00
Ilijaš
1 : 2
Baton 1
Famos (H)
Hrasnica
0 : 2
Željezničar
Sarajevo
12.11.2022 10:00
Famos (H)
0 : 2
Željezničar
FA Akademika
Sarajevo
3 : 0
Miske - Akademija
Sarajevo
12.11.2022 11:45
FA Akademika
3 : 0
Miske - Akademija
Mlade Nade
Ilidža
0 : 3
Betaklub
Doglodi
12.11.2022 14:30
Mlade Nade
0 : 3
Betaklub
Igman
ilidža
1 : 7
Baton 2
Sarajevo
12.11.2022 09:00
Igman
1 : 7
Baton 2
Romanija
Pale
0 : 8
Željezničar
Sarajevo
12.11.2022 12:00
Romanija
0 : 8
Željezničar
Sloga
Gornji Vakuf - Uskoplje
3 : 0
Drinovci
Drinovci
12.11.2022 11:30
Sloga
3 : 0
Drinovci
Šujica
Šujica
0 : 7
Ljubuški
Ljubuški
12.11.2022 11:30
Šujica
0 : 7
Ljubuški
Kupres 97
Kupres
2 : 2
Šator
Glamoč
12.11.2022 11:30
Kupres 97
2 : 2
Šator
Kamešnica
Podhum
1 : 0
Široki brijeg
Široki brijeg
12.11.2022 11:30
Kamešnica
1 : 0
Široki brijeg
Tomislav
Tomislavgrad
9 : 2
Grude
Grude
12.11.2022 11:30
Tomislav
9 : 2
Grude
Kruševo
Kruševo
4 : 0
Blagaj
Blagaj
12.11.2022 11:00
Kruševo
4 : 0
Blagaj
GOŠK
Gabela
0 : 1
Mostar
Mostar
12.11.2022 10:30
GOŠK
0 : 1
Mostar
Di - Five
Doboj - Istok
1 : 4
Eurofudbal
Stjepan Polje
12.11.2022 11:00
Di - Five
1 : 4
Eurofudbal
Betaklub Tango
Devetak
4 : 1
Zvijezda
Gradačac
12.11.2022 11:00
Betaklub Tango
4 : 1
Zvijezda
Eurogol
Živinoce
0 : 2
Sloboda
Tuzla
12.11.2022 11:00
Eurogol
0 : 2
Sloboda
Proleter
Tuzla
0 : 0
Kolibri
Husino
12.11.2022 11:00
Proleter
0 : 0
Kolibri
OFK Tuzla
Tuzla
1 : 2
Miri
Miričina
12.11.2022 12:00
OFK Tuzla
1 : 2
Miri
Tekstilac
Derventa
4 : 0
Sloboda
Mrkonjić Grad
12.11.2022 12:00
Tekstilac
4 : 0
Sloboda
Modriča Alfa
Modriča
1 : 3
Spartak 2013
Banja Luka
12.11.2022 12:00
Modriča Alfa
1 : 3
Spartak 2013
Ljubić
Prnjavor
0 : 12
Sloga
Doboj
12.11.2022 12:00
Ljubić
0 : 12
Sloga
Željezničar
Doboj
1 : 4
Borac
Banja Luka
12.11.2022 12:00
Željezničar
1 : 4
Borac
Mineral
Banja Vrućica
2 : 2
Krupa
Krupa na Vrbasu
12.11.2022 12:00
Mineral
2 : 2
Krupa
Polet 1926
Brod
0 : 6
Željezničar Sport Team
Banja Luka
12.11.2022 12:00
Polet 1926
0 : 6
Željezničar Sport Team
Proleter
Teslić
1 : 2
Kozara
Gradiška
12.11.2022 12:00
Proleter
1 : 2
Kozara
Laktaši
Laktaši
0 : 9
Rudar Prijedor
Prijedor
12.11.2022 12:00
Laktaši
0 : 9
Rudar Prijedor
Omarska
Omarska
5 : 1
Ljubija
Ljubija
12.11.2022 11:30
Omarska
5 : 1
Ljubija
FSA
Prijedor
1 : 2
Gomjenica
Prijedor
12.11.2022 11:30
FSA
1 : 2
Gomjenica
Zenit
Bijeljina
4 : 1
Pelagićevo
Pelagićevo
12.11.2022 12:00
Zenit
4 : 1
Pelagićevo
Lokomotiva
Brčko
1 : 4
Vlasenica
Vlasenica
12.11.2022 12:00
Lokomotiva
1 : 4
Vlasenica
Krajina
Cazin
11 : 1
Gomila
Stijena
12.11.2022 09:30
Krajina
11 : 1
Gomila
Di - Five
Doboj - Istok
3 : 0
Eurofudbal
Stjepan Polje
12.11.2022 10:00
Di - Five
3 : 0
Eurofudbal
Betaklub Tango
Devetak
2 : 4
Zvijezda
Gradačac
12.11.2022 10:00
Betaklub Tango
2 : 4
Zvijezda
Eurogol
Živinice
1 : 3
Sloboda
Tuzla
12.11.2022 10:00
Eurogol
1 : 3
Sloboda
Proleter
Tuzla
0 : 3
Kolibri
Husino
12.11.2022 10:00
Proleter
0 : 3
Kolibri
Šampion 2017
Tuzla
1 : 3
Bambi
Tuzla
12.11.2022 10:00
Šampion 2017
1 : 3
Bambi
Nova Bila
Nova Bila
0 : 5
Novi Travnik
Novi Travnik
12.11.2022 12:00
Nova Bila
0 : 5
Novi Travnik
Sarajevo
Sarajevo
4 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
12.11.2022 10:00
Sarajevo
4 : 0
Slavija
JAcademy
Sarajevo
7 : 0
Unis
Vogošća
12.11.2022 12:30
JAcademy
7 : 0
Unis
Baton
Sarajevo
0 : 4
Radnik
Hadžići
12.11.2022 09:00
Baton
0 : 4
Radnik
Sparta
Sarajevo
13 : 1
Željezničar 2
Sarajevo
12.11.2022 15:00
Sparta
13 : 1
Željezničar 2
Olimp
Pale
0 : 0
Željezničar
Sarajevo
12.11.2022 10:00
Olimp
0 : 0
Željezničar
F.A. Akademika
Sarajevo
2 : 0
Bambinosi
Sarajevo
12.11.2022 10:00
F.A. Akademika
2 : 0
Bambinosi
Ilijaš
Ilijaš
0 : 2
Sparta
Sarajevo
12.11.2022 11:00
Ilijaš
0 : 2
Sparta
Fair - Play
Sarajevo
3 : 0
Sokolac
Sokolac
12.11.2022 12:30
Fair - Play
3 : 0
Sokolac
Borac
Banja Luka
1 : 0
Fortuna
Živinice
12.11.2022 12:00
Borac
1 : 0
Fortuna
Široki Brijeg
Široki Brijeg
13 : 0
Respekt
Sarajevo
12.11.2022 14:30
Široki Brijeg
13 : 0
Respekt

Futsal

Konjic
Konjic
1 : 5
Sarajevo
Sarajevo
12.11.2022 18:00
Konjic
1 : 5
Sarajevo
Doboj
Doboj
3 : 1
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
12.11.2022 20:30
Doboj
3 : 1
Sloga
Kotor Varoš
Kotor Varoš
6 : 2
Sokrates
Banja Luka
12.11.2022 20:00
Kotor Varoš
6 : 2
Sokrates
Leotar
Trebinje
6 : 0
Boračka
Gradiška
12.11.2022 16:30
Leotar
6 : 0
Boračka
Kozara
Gradiška
3 : 0
Dubica
Kozarska Dubica
12.11.2022 19:30
Kozara
3 : 0
Dubica
Starčevica
Banja Luka
0 : 8
Viktorija
Ribnik
12.11.2022 20:00
Starčevica
0 : 8
Viktorija
Jošavka
Jošavka
5 : 2
Kneževo
Kneževo
12.11.2022 19:30
Jošavka
5 : 2
Kneževo
Brčko Zdravlje
Brčko
1 : 3
Rudar
Stanari
12.11.2022 20:00
Brčko Zdravlje
1 : 3
Rudar
Jahorina
Pale
5 : 3
Tango
Istočno Sarajevo
12.11.2022 19:00
Jahorina
5 : 3
Tango
Bužim
Bužim
3 : 5
Mujo Hrnjica
Velika Kladuša
12.11.2022 18:00
Bužim
3 : 5
Mujo Hrnjica
Jajce
Jajce
5 : 7
Radnik 2022
Donji Vakuf
12.11.2022 18:00
Jajce
5 : 7
Radnik 2022
Fojnica
Fojnica
5 : 8
Vitez
Vitez
12.11.2022 18:00
Fojnica
5 : 8
Vitez
Neimari
Zenica
3 : 0
Žepče
Žepče
12.11.2022 19:30
Neimari
3 : 0
Žepče
Seljak
Livno
4 : 6
Iskra Vrbas
Bugojno
12.11.2022 18:30
Seljak
4 : 6
Iskra Vrbas
Pruška
Bijelo Polje
4 : 7
Zora
Spuž
12.11.2022 19:00
Pruška
4 : 7
Zora

Košarka

Sloboda 73
Novi Grad
56 : 68
Rogatica
Rogatica
12.11.2022 18:00
Sloboda 73
56 : 68
Rogatica
Prijedor Spartak
Prijedor
121 : 93
Derventa
Derventa
12.11.2022 18:00
Prijedor Spartak
121 : 93
Derventa
Drina Princip
Zvornik
84 : 51
Varda HE
Višegrad
12.11.2022 18:00
Drina Princip
84 : 51
Varda HE
Sutjeska
Foča
76 : 89
Sokolac
Sokolac
12.11.2022 19:30
Sutjeska
76 : 89
Sokolac
Akademija Borac MP 2
Banja Luka
88 : 77
Lijevče
Nova Topola
12.11.2022 19:00
Akademija Borac MP 2
88 : 77
Lijevče
Hunters
Prijedor
96 : 69
Mladost
Kotor Varoš
12.11.2022 19:00
Hunters
96 : 69
Mladost
Modriča
Modriča
102 : 62
Šamac
Šamac
12.11.2022 19:00
Modriča
102 : 62
Šamac
Vojvodina
Novi Sad
83 : 54
Kolubara LA 2003
Lazarevac
12.11.2022 18:00
Vojvodina
83 : 54
Kolubara LA 2003
Dynamic BalkanBet
Beograd
69 : 66
Zdravlje Leskovac
Leskovac
12.11.2022 18:00
Dynamic BalkanBet
69 : 66
Zdravlje Leskovac
Dunav
Stari Banovci
69 : 98
Metalac
Valjevo
12.11.2022 18:00
Dunav
69 : 98
Metalac
Vršac
Vršac
113 : 72
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
12.11.2022 18:00
Vršac
113 : 72
OKK Novi Pazar
Zrinjski 2010
Mostar
55 : 47
Kozara
Gradiška
12.11.2022 17:00
Zrinjski 2010
55 : 47
Kozara
RMU Banovići
Banovići
72 : 55
Play Off
Sarajevo
12.11.2022 19:00
RMU Banovići
72 : 55
Play Off
Mladi Krajišnik
Banja Luka
81 : 40
Feniks
Banja Luka
12.11.2022 19:00
Mladi Krajišnik
81 : 40
Feniks

Odbojka

Jedinstvo
Brčko
3 : 1
Bosna
Sarajevo
12.11.2022 16:00
Jedinstvo
3 : 1
Bosna
Domaljevac
Domaljevac
3 : 0
Mladost
Brčko
12.11.2022 18:00
Domaljevac
3 : 0
Mladost
Radnik
Bijeljina
3 : 0
Ilidža
Ilidža
12.11.2022 18:00
Radnik
3 : 0
Ilidža
Ljubinje Bankom
Ljubinje
3 : 1
Modriča Novoprom
Modriča
12.11.2022 18:00
Ljubinje Bankom
3 : 1
Modriča Novoprom
Gradiška
Gradiška
3 : 2
Gacko
Gacko
12.11.2022 19:30
Gradiška
3 : 2
Gacko
Gradina
Srebrenik
1 : 3
Napredak
Odžak
12.11.2022 18:00
Gradina
1 : 3
Napredak
Krivaja
Zavidovići
3 : 1
Olovo
Olovo
12.11.2022 16:00
Krivaja
3 : 1
Olovo
Budva
Budva
12.11.2022
18:00
Jedinstvo
Bijelo polje
12.11.2022 18:00
Budva
:
Jedinstvo
Sloboda
Tuzla
1 : 3
Mostar
Mostar
12.11.2022 19:00
Sloboda
1 : 3
Mostar
Goražde
Goražde
3 : 1
Jahorina
Pale
12.11.2022 19:00
Goražde
3 : 1
Jahorina
Gacko
Gacko
3 : 0
Borac
Banja Luka
12.11.2022 18:00
Gacko
3 : 0
Borac
Bimal Jedinstvo
Brčko
3 : 1
Igman
Ilidža
12.11.2022 19:00
Bimal Jedinstvo
3 : 1
Igman
Maglić
Foča
3 : 0
Ljubinje Bankom
Ljubinje
12.11.2022 15:00
Maglić
3 : 0
Ljubinje Bankom
Bratunac
Bratunac
0 : 3
Slavija
Istočno Sarajevo
12.11.2022 16:00
Bratunac
0 : 3
Slavija
Inova
Banja Luka
3 : 0
Radnik
Bijeljina
12.11.2022 19:00
Inova
3 : 0
Radnik
Rudar
Ugljevik
3 : 2
Derventa
Derventa
12.11.2022 13:00
Rudar
3 : 2
Derventa
HE na Drini
Višegrad
3 : 0
Mladost
Rogatica
12.11.2022 18:00
HE na Drini
3 : 0
Mladost
Stars
Živinice
3 : 2
Orašje
Orašje
12.11.2022 15:00
Stars
3 : 2
Orašje
Maglaj
Maglaj
0 : 3
Lami
Brčko
12.11.2022 12:00
Maglaj
0 : 3
Lami
Kakanj
Kakanj
1 : 3
Novi Grad
Sarajevo
12.11.2022 13:00
Kakanj
1 : 3
Novi Grad
Čapljina
Čapljina
1 : 3
Centar ORT
Sarajevo
12.11.2022 17:00
Čapljina
1 : 3
Centar ORT
Block Out
Zenica
0 : 3
Gračanica
Gračanica
12.11.2022 17:30
Block Out
0 : 3
Gračanica
Krivaja
Zavidovići
0 : 3
Sloboda 2
Tuzla
12.11.2022 14:00
Krivaja
0 : 3
Sloboda 2
Student
Mostar
1 : 3
Bihać
Bihać
12.11.2022 13:30
Student
1 : 3
Bihać
Morača
Podgorca
12.11.2022
18:30
Albatros
Herceg Novi
12.11.2022 18:30
Morača
:
Albatros
Gimnazijalac
Kotor
12.11.2022
19:00
Jedinstvo
Bijelo Polje
12.11.2022 19:00
Gimnazijalac
:
Jedinstvo
Mediteran Bemaks
Budva
12.11.2022
19:00
Budućnost
Podgorica
12.11.2022 19:00
Mediteran Bemaks
:
Budućnost
Inova
Banja Luka
3 : 0
Pliva
Šipovo
12.11.2022 16:30
Inova
3 : 0
Pliva
Balkana MP
Mrkonjić Grad
3 : 2
Banjaluka volej
Banja Luka
12.11.2022 14:00
Balkana MP
3 : 2
Banjaluka volej
Medicinar
Prijedor
0 : 3
Prijedor
Prijedor
12.11.2022 13:00
Medicinar
0 : 3
Prijedor
Gradiška
Gradiška
0 : 3
Vožd Prijedor
Prijedor
12.11.2022 09:30
Gradiška
0 : 3
Vožd Prijedor
Ukrina
Prnjavor
0 : 3
Kozara
Gradiška
12.11.2022 15:00
Ukrina
0 : 3
Kozara
Borac Star
Banja Luka
0 : 3
Kotor Varoš
Kotor Varoš
12.11.2022 15:00
Borac Star
0 : 3
Kotor Varoš
Modriča Optima
Modriča
3 : 0
Sloga
Doboj
12.11.2022 12:00
Modriča Optima
3 : 0
Sloga
Bimal Jedinstvo
Brčko
0 : 3
Drina
Zvornik
12.11.2022 12:00
Bimal Jedinstvo
0 : 3
Drina
Radnik
Bijeljina
0 : 3
Bimal Jedinstvo
Brčko
12.11.2022
Radnik
0 : 3
Bimal Jedinstvo
Slavija
Istočno Novo Sarajevo
0 : 3
Jahorina
Pale
12.11.2022 14:00
Slavija
0 : 3
Jahorina
He na Drini
Višegrad
3 : 0
Mladost
Rogatica
12.11.2022 15:00
He na Drini
3 : 0
Mladost

Rukomet

Gračanica
Gračanica
31 : 25
Maglaj
Maglaj
12.11.2022 18:00
Gračanica
31 : 25
Maglaj
Borac m:tel
Banja Luka
23 : 25
Sloga
Doboj
12.11.2022 18:00
Borac m:tel
23 : 25
Sloga
Kakanj
Kakanj
29 : 28
Gradačac
Gradačac
12.11.2022 16:00
Kakanj
29 : 28
Gradačac
Sloboda
Tuzla
43 : 35
Goražde
Goražde
12.11.2022 16:30
Sloboda
43 : 35
Goražde
Bosna
Visoko
34 : 29
Hercegovina
Nevesinje
12.11.2022 18:00
Bosna
34 : 29
Hercegovina
Leotar
Trebinje
35 : 31
Konjuh
Živinice
12.11.2022 19:00
Leotar
35 : 31
Konjuh
Iskra
Bugojna
32 : 28
Krivaja
Zavidovići
12.11.2022 19:00
Iskra
32 : 28
Krivaja
Izviđač CO
Ljubuški
37 : 30
Vogošća
Vogošća
12.11.2022 19:00
Izviđač CO
37 : 30
Vogošća
Slavija
Istočno Sarajevo
32 : 24
Bijeljina
Bijeljina
12.11.2022 19:00
Slavija
32 : 24
Bijeljina
Kotor Varoš
Kotor Varoš
36 : 30
Glasinac
Sokolac
12.11.2022 16:00
Kotor Varoš
36 : 30
Glasinac
Derventa
Derventa
25 : 23
Kozara (KD)
Kozarska Dubica
12.11.2022 19:00
Derventa
25 : 23
Kozara (KD)
Borac M:TEL 2
Banja Luka
38 : 17
Srednjoškolac
Novi Grad
12.11.2022 15:30
Borac M:TEL 2
38 : 17
Srednjoškolac
Međugorje
Međugorje
19 : 24
Zrinjski
Mostar
12.11.2022 18:00
Međugorje
19 : 24
Zrinjski
Krajina
Cazin
26 : 31
Rudar
Banovići
12.11.2022 18:30
Krajina
26 : 31
Rudar
Donji Vakuf
Donji Vakuf
27 : 21
Sana 7
Sanski Most
12.11.2022 19:00
Donji Vakuf
27 : 21
Sana 7
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
27 : 34
Izviđač
Ljubuški
12.11.2022 19:00
Sloga 2013
27 : 34
Izviđač
Knežopoljka
Kozarska Dubica
31 : 23
Jedinstvo
Brčko
12.11.2022 18:00
Knežopoljka
31 : 23
Jedinstvo
Mira
Prijedor
26 : 32
Zrinjski
Mostar
12.11.2022 19:00
Mira
26 : 32
Zrinjski
Ilidža
Ilidža
27 : 28
Hadžići
Hadžići
12.11.2022 20:00
Ilidža
27 : 28
Hadžići
Krivaja
Zavidovići
24 : 37
Grude
Grude
12.11.2022 19:00
Krivaja
24 : 37
Grude
Mladost
Rogatica
19 : 42
Borac 2
Banja Luka
12.11.2022 18:00
Mladost
19 : 42
Borac 2
Leotar
Trebinje
23 : 30
Derventa
Derventa
12.11.2022 14:30
Leotar
23 : 30
Derventa
Mornar 7
Bar
21 : 32
Rudar
Pljevlja
12.11.2022 17:00
Mornar 7
21 : 32
Rudar
Levalea 2010
Nikšić
27 : 21
Ulcinj
Ulcinj
12.11.2022 19:00
Levalea 2010
27 : 21
Ulcinj
Krajina
Cazin
40 : 29
Goražde
Goražde
12.11.2022 16:00
Krajina
40 : 29
Goražde
Bihać
Bihać
23 : 29
Bosna
Tešanj
12.11.2022 16:00
Bihać
23 : 29
Bosna
Budućnost
Podgorica
21 : 34
Rudar
Pljevlja
12.11.2022 18:00
Budućnost
21 : 34
Rudar
Berane 1949
Berane
25 : 26
Partizan 1949
Tivat
12.11.2022 18:30
Berane 1949
25 : 26
Partizan 1949
Lovćen
Cetinje
34 : 15
Sutjeska
Nikšić
12.11.2022 20:00
Lovćen
34 : 15
Sutjeska
Mornar 7
Bar
31 : 28
Brskovo
Mojkovac
12.11.2022 19:00
Mornar 7
31 : 28
Brskovo

Vaterpolo

Nais
Niš
4 : 17
Proleter
Zrenjanin
12.11.2022 00:00
Nais
4 : 17
Proleter
Valis
Valjevo
8 : 20
Novi Beograd
Beograd
12.11.2022 00:00
Valis
8 : 20
Novi Beograd
NBG Vukovi
Novi Beograd
8 : 13
Partizan
Beograd
12.11.2022 00:00
NBG Vukovi
8 : 13
Partizan
Šabac
Šabac
15 : 7
Vojvodina
Novi Sad
12.11.2022 00:00
Šabac
15 : 7
Vojvodina
Vračar
Beograd
9 : 15
Rasina
Kruševac
12.11.2022 20:00
Vračar
9 : 15
Rasina