Proleter
Teslić
|
|
Sloga (T)
Trn
|
04.06.2023 17:30 | Proleter | 3 : 0 | Sloga (T) | ||||||
Borac (Š)
Šamac
|
|
Ukrina
Čečava
|
04.06.2023 17:30 | Borac (Š) | 4 : 1 | Ukrina | ||||||
Čelinac
Čelinac
|
|
Gorica
Šipovo
|
04.06.2023 17:30 | Čelinac | 2 : 3 | Gorica | ||||||
Brdo
Hambarine
|
|
Jedinstvo
Žeravica
|
04.06.2023 13:00 | Brdo | 8 : 2 | Jedinstvo | ||||||
Dubrave
Dubrave
|
|
Polet 1926
Brod
|
04.06.2023 17:30 | Dubrave | 4 : 2 | Polet 1926 | ||||||
Crni vrh
Jaružani
|
|
BSK
Banja Luka
|
04.06.2023 17:30 | Crni vrh | 1 : 4 | BSK | ||||||
Progres
Kneževo
|
|
Sloga (S)
Srbac
|
04.06.2023 17:30 | Progres | 3 : 1 | Sloga (S) |
Velež
Nevesinje
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
04.06.2023 17:30 | Velež | 7 : 1 | Ilićka 01 | ||||||
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Drina HE
Višegrad
|
04.06.2023 17:30 | Vlasenica | 1 : 1 | Drina HE | ||||||
Mladost (G)
Gacko
|
|
Glasinac 1936
Sokolac
|
04.06.2023 17:30 | Mladost (G) | 3 : 2 | Glasinac 1936 | ||||||
Budućnost
Pilica
|
|
Podrinje
Tršić
|
04.06.2023 17:30 | Budućnost | 7 : 2 | Podrinje | ||||||
Rudar 1925
Ugljevik
|
|
Proleter
Dvorovi
|
04.06.2023 17:30 | Rudar 1925 | 3 : 2 | Proleter | ||||||
Hercegovac
Bileća
|
|
Romanija
Pale
|
04.06.2023 17:30 | Hercegovac | 1 : 2 | Romanija | ||||||
Jedinstvo
Brodac
|
|
Guber
Srebrenica
|
04.06.2023 17:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | Guber | ||||||
Stakorina
Čajniče
|
|
Mladost (R)
Rogatica
|
04.06.2023 17:30 | Stakorina | 1 : 2 | Mladost (R) |
Mladost
Kotor Varoš
|
|
Slaven
Dobrljin
|
04.06.2023 18:00 | Mladost | 9 : 0 | Slaven | ||||||
Budućnost
Banja Luka
|
|
Naprijed
Banja Luka
|
04.06.2023 18:00 | Budućnost | 1 : 4 | Naprijed | ||||||
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
|
13 Skojevki
Grbavci
|
04.06.2023 18:00 | Sloga DIPO | 2 : 0 | 13 Skojevki | ||||||
Krajina
Banja Luka
|
|
Plamen
Donje Vodičevo
|
04.06.2023 18:00 | Krajina | 1 : 3 | Plamen | ||||||
Svodna
Svodna
|
|
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
|
04.06.2023 | Svodna | 0 : 3 | Polet Krajišnik | ||||||
Sloga
Saničani-Rakelići
|
|
Lauš
Banja Luka
|
04.06.2023 18:00 | Sloga | 1 : 3 | Lauš | ||||||
Lijevče
Nova Topola
|
|
Bratstvo
Kozarac
|
04.06.2023 18:00 | Lijevče | 2 : 2 | Bratstvo |
Željezničar
Doboj
|
|
Hajduk (B)
Batkuša
|
04.06.2023 18:00 | Željezničar | 4 : 5 | Hajduk (B) | ||||||
Ozren
Petrovo
|
|
Omladinac
Modriča
|
04.06.2023 18:00 | Ozren | 2 : 1 | Omladinac | ||||||
Vučijak
Majevac
|
|
Naša krila
Kostajnica
|
04.06.2023 18:00 | Vučijak | 7 : 6 | Naša krila | ||||||
Sloga
Dugo Polje
|
|
Skugrić
Skugrić
|
04.06.2023 18:00 | Sloga | 1 : 0 | Skugrić | ||||||
Zvijezda
Kakmuž
|
|
Hajduk (K)
Kožuhe
|
04.06.2023 18:00 | Zvijezda | 3 : 1 | Hajduk (K) | ||||||
Rudanka
Rudanka
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
04.06.2023 18:00 | Rudanka | 3 : 0 | Mineral | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Trebava
Osječani
|
04.06.2023 18:00 | Crvena zvijezda | 3 : 1 | Trebava |
Lokomotiva
Brčko
|
|
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
04.06.2023 18:00 | Lokomotiva | 2 : 1 | OFK Brezik | ||||||
Budućnost
Skelani
|
|
OFK Trnovica
Trnovica
|
04.06.2023 18:00 | Budućnost | 4 : 3 | OFK Trnovica | ||||||
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
|
Šekovići
Šekovići
|
04.06.2023 18:00 | Zadrugar | 3 : 0 | Šekovići | ||||||
Mladost (VO)
Velika Obarska
|
|
Birač
Derventa
|
04.06.2023 18:00 | Mladost (VO) | 5 : 0 | Birač | ||||||
Jedinstvo
Roćević
|
|
Janja 2009
Janja
|
04.06.2023 18:00 | Jedinstvo | 4 : 0 | Janja 2009 | ||||||
Omladinac
Potočari
|
|
Lokanj
Lokanj
|
04.06.2023 18:00 | Omladinac | 2 : 0 | Lokanj |
Berek 1975
Prijedor
|
|
Ljubija
Ljubija
|
04.06.2023 17:30 | Berek 1975 | 1 : 1 | Ljubija | ||||||
Podgrmeč
Oštra Luka
|
|
Moštanica
Božići
|
04.06.2023 17:30 | Podgrmeč | 8 : 0 | Moštanica | ||||||
Knežopoljac
Knežica
|
|
Gomjenica
Prijedor
|
04.06.2023 17:30 | Knežopoljac | 0 : 2 | Gomjenica | ||||||
Rasavci
Rasavci
|
|
Brzi
Busnovi
|
04.06.2023 17:30 | Rasavci | 3 : 3 | Brzi | ||||||
Ravan
Međeđa
|
|
Kozara
Donji Orlovci
|
04.06.2023 17:30 | Ravan | 1 : 1 | Kozara |
Potkozarje
Aleksandrovac
|
|
Laminci
Laminci
|
04.06.2023 18:00 | Potkozarje | 4 : 2 | Laminci | ||||||
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
|
Obradovac
Gradiška
|
04.06.2023 18:00 | Mladi Krajišnik | 1 : 0 | Obradovac | ||||||
Polet
Elezagići
|
|
Bratstvo
Kozinci
|
04.06.2023 18:00 | Polet | 0 : 3 | Bratstvo | ||||||
Torpedo
Cerovljani
|
|
Borac (Mag.)
Maglajani
|
04.06.2023 18:00 | Torpedo | 2 : 3 | Borac (Mag.) | ||||||
Borac (Š)
Šibovska
|
|
Župa
Milosavci
|
04.06.2023 18:00 | Borac (Š) | 1 : 2 | Župa | ||||||
Borac (Maš.)
Mašići
|
|
Biseri
Čatrnja
|
04.06.2023 18:00 | Borac (Maš.) | 3 : 2 | Biseri |
Mladost Farmaprom
Zalužani
|
|
Rekreativo
Banja Luka
|
04.06.2023 17:30 | Mladost Farmaprom | 1 : 3 | Rekreativo | ||||||
OFK Banja Luka
Banja Luka
|
|
Zmijanje
Kola
|
04.06.2023 17:30 | OFK Banja Luka | 4 : 0 | Zmijanje | ||||||
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
|
|
Karanovac
Karanovac
|
04.06.2023 17:30 | Šnjegotina | 2 : 1 | Karanovac | ||||||
Vrbas
Banja Luka
|
|
Sloga Nektar
Potkozarje
|
04.06.2023 17:30 | Vrbas | 3 : 3 | Sloga Nektar | ||||||
Omladinac
Banja Luka
|
|
Gomionica
Bronzani Majdan
|
04.06.2023 17:30 | Omladinac | 5 : 0 | Gomionica |
Pelagićevo 21
Pelagićevo
|
|
Mladost (D)
Dobrinja
|
04.06.2023 18:00 | Pelagićevo 21 | 3 : 0 | Mladost (D) | ||||||
Trebavac
Vranjak
|
|
Posavina
Miloševac
|
04.06.2023 18:00 | Trebavac | 2 : 1 | Posavina | ||||||
Bratstvo
Donja Dubica
|
|
Crkvina
Crkvina
|
04.06.2023 18:00 | Bratstvo | 1 : 3 | Crkvina | ||||||
Budućnost
Gornja Slatina
|
|
Višnjik
Modriča
|
04.06.2023 18:00 | Budućnost | 2 : 1 | Višnjik | ||||||
Vranjak
Vranjak
|
|
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
04.06.2023 18:00 | Vranjak | 1 : 5 | Kladari Gornji | ||||||
Mladost (ST)
Srpska Tišina
|
|
Sloga 73
Ždreban
|
04.06.2023 18:00 | Mladost (ST) | 8 : 2 | Sloga 73 | ||||||
Crvena zvijezda
Gajevi
|
|
Zadrugar
Tarevci
|
04.06.2023 18:00 | Crvena zvijezda | 4 : 0 | Zadrugar | ||||||
Sloga
Jakeš
|
|
Partizan
Koprivna
|
04.06.2023 18:00 | Sloga | 2 : 1 | Partizan |
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
|
|
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
04.06.2023 17:30 | Bobetino Brdo | 4 : 5 | Crvena zvijezda | ||||||
Grčica
Brčko
|
|
Zadrugar
Bukvik
|
04.06.2023 17:30 | Grčica | 4 : 3 | Zadrugar | ||||||
Jugović
Gredice
|
|
Majevica
Lopare
|
04.06.2023 17:30 | Jugović | 4 : 2 | Majevica | ||||||
Gredice
Gredice
|
|
Obilić
Krepšić
|
04.06.2023 17:30 | Gredice | 3 : 0 | Obilić | ||||||
Mladost (S)
Sandići
|
|
Jedinstvo
Koretaši
|
04.06.2023 17:30 | Mladost (S) | 1 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Mladost (L)
Lončari
|
|
Strijelac
Tutnjevac
|
04.06.2023 17:30 | Mladost (L) | 0 : 3 | Strijelac |
Sloga 94
Bijeljina
|
|
Semberija
Popovi
|
04.06.2023 17:30 | Sloga 94 | 2 : 1 | Semberija | ||||||
Panteri
Zagoni
|
|
VSK
Velino Selo
|
04.06.2023 17:30 | Panteri | 2 : 2 | VSK | ||||||
Ljeskovac
Ljeskovac
|
|
Balatun
Balatun
|
04.06.2023 17:30 | Ljeskovac | 5 : 2 | Balatun | ||||||
Obarska
Velika Obarska
|
|
Jedinstvo
Suvo Polje
|
04.06.2023 14:00 | Obarska | 3 : 2 | Jedinstvo | ||||||
Drina
Amajlije
|
|
Gorica
Pučile
|
04.06.2023 17:30 | Drina | 5 : 2 | Gorica | ||||||
Borac
Trnjaci
|
|
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
04.06.2023 17:30 | Borac | 1 : 3 | OFK Magnojević |
Branjevo
Branjevo
|
|
Pecka
Roćević
|
04.06.2023 18:00 | Branjevo | 3 : 0 | Pecka | ||||||
Jadar
Nova Kasaba
|
|
Jardan
Jardan
|
04.06.2023 15:00 | Jadar | 7 : 1 | Jardan | ||||||
Polet
Kravica
|
|
Radnički
Karakaj
|
04.06.2023 18:00 | Polet | 5 : 2 | Radnički | ||||||
Mladost
Divič
|
|
Bratstvo
Bratunac
|
04.06.2023 18:00 | Mladost | 3 : 0 | Bratstvo | ||||||
Napredak
Donji Šepak
|
|
Jasenica
Jasenica
|
04.06.2023 18:00 | Napredak | 8 : 0 | Jasenica |
Polet
Mali Sitneši
|
|
Vrbas
Prijebljezi
|
04.06.2023 16:00 | Polet | 5 : 1 | Vrbas |
Stević Jovan
Vršani
|
|
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
04.06.2023 18:00 | Stević Jovan | 0 : 2 | Magnojević 2001 | ||||||
Borac
Ugljevička Obrijež
|
|
Omladinac
Gornja Čađavica
|
04.06.2023 18:00 | Borac | 1 : 2 | Omladinac | ||||||
Sloga
Donja Bukovica
|
|
Majevica
Donje Zabrđe
|
04.06.2023 18:00 | Sloga | 4 : 2 | Majevica | ||||||
Ljeljenča
Ljeljenča
|
|
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
04.06.2023 18:00 | Ljeljenča | 2 : 2 | Jedinstvo | ||||||
Piperci
Piperci
|
|
Koridor 2011
Bijeljina
|
04.06.2023 10:30 | Piperci | 0 : 3 | Koridor 2011 | ||||||
Budućnost
Ravno Polje
|
|
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
04.06.2023 18:00 | Budućnost | 4 : 4 | Proleter |
Polet
Gornji Kojčinovac
|
|
Glogovac
Glogovac
|
04.06.2023 17:30 | Polet | 5 : 6 | Glogovac | ||||||
Pobjeda
Triješnica
|
|
OFK Batković
Batković
|
04.06.2023 17:30 | Pobjeda | 1 : 5 | OFK Batković | ||||||
Modran
Modran
|
|
Zenit
Bijeljina
|
04.06.2023 17:30 | Modran | 1 : 5 | Zenit | ||||||
Tavna
Banjica
|
|
Sloga United
Bijeljina
|
04.06.2023 17:30 | Tavna | 2 : 0 | Sloga United | ||||||
Koviljuše
Bijeljina
|
|
Sloga
Dazdarevo
|
04.06.2023 10:30 | Koviljuše | 2 : 2 | Sloga | ||||||
Kovačići 08
Kovačići
|
|
OFK Crnjelovo
Gornje Crnjelovo
|
04.06.2023 17:30 | Kovačići 08 | 4 : 3 | OFK Crnjelovo |
Stupčanica
Olovo
|
|
Radnički
Lukavac
|
04.06.2023 17:30 | Stupčanica | 3 : 0 | Radnički |
Prokosovići
Prokosovići
|
|
Lokomotiva
Miričina
|
04.06.2023 17:30 | Prokosovići | 0 : 9 | Lokomotiva | ||||||
Svatovac
Poljice
|
|
Odžak 102
Odžak
|
04.06.2023 17:30 | Svatovac | 10 : 0 | Odžak 102 | ||||||
Dizdaruša
Brčko
|
|
Mladost (M)
Malešići
|
04.06.2023 17:30 | Dizdaruša | 2 : 2 | Mladost (M) | ||||||
Bosna (M)
Mionica
|
|
Napredak
Matići
|
04.06.2023 17:30 | Bosna (M) | 1 : 0 | Napredak | ||||||
Dinamo
Donja Mahala
|
|
Priluk
Priluk
|
04.06.2023 17:30 | Dinamo | 8 : 0 | Priluk | ||||||
Seona
Seona
|
|
Bosna(K)
Kalesija
|
04.06.2023 17:30 | Seona | 3 : 4 | Bosna(K) | ||||||
Mladost (K)
Kikači
|
|
Sloga
Tojšići
|
04.06.2023 17:30 | Mladost (K) | 3 : 2 | Sloga | ||||||
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Orahovica 74
Orahovica
|
04.06.2023 17:30 | Gornji Rahić | 3 : 0 | Orahovica 74 |
Kolina
Ustikolina
|
|
Azot
Vitkovići
|
04.06.2023 17:30 | Kolina | 3 : 2 | Azot | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
UNIS
Vogošća
|
04.06.2023 19:00 | Čelik | 2 : 0 | UNIS | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Moševac
Moševac
|
04.06.2023 17:30 | Krivaja | 0 : 0 | Moševac | ||||||
Mošćanica
Sarajevo
|
|
Žepče
Žepče
|
04.06.2023 17:30 | Mošćanica | 2 : 2 | Žepče | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Bosna
Visoko
|
04.06.2023 17:30 | Ilijaš | 4 : 3 | Bosna | ||||||
Rudar
Breza
|
|
Baton
Sarajevo
|
04.06.2023 17:30 | Rudar | 3 : 0 | Baton | ||||||
Natron
Maglaj
|
|
Borac
Jelah
|
04.06.2023 17:30 | Natron | 3 : 2 | Borac | ||||||
Famos
Hrasnica
|
|
Usora
Žabljak-Usora
|
04.06.2023 17:30 | Famos | 4 : 0 | Usora |
Neum
Neum
|
|
Čapljina
Čapljina
|
04.06.2023 17:30 | Neum | 1 : 0 | Čapljina | ||||||
Ljubuški
Ljubuški
|
|
Stolac
Stolac
|
04.06.2023 17:30 | Ljubuški | 2 : 0 | Stolac | ||||||
Troglav 1918
Livno
|
|
Višići
Višići
|
04.06.2023 17:30 | Troglav 1918 | 2 : 0 | Višići | ||||||
Turbina
Jablanica
|
|
Klis
Buturović Polje
|
04.06.2023 17:30 | Turbina | 2 : 1 | Klis | ||||||
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
|
Kruševo
Kruševo
|
04.06.2023 17:30 | Sloga | 2 : 3 | Kruševo | ||||||
Rama
Prozor-Rama
|
|
Kamešnica
Podhum
|
04.06.2023 17:30 | Rama | 2 : 0 | Kamešnica | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Grude
Grude
|
04.06.2023 17:30 | Brotnjo | 2 : 2 | Grude |
HAŠK Napredak
Ulović
|
|
Mladost (DS)
Donji Svilaj
|
04.06.2023 17:30 | HAŠK Napredak | 2 : 2 | Mladost (DS) | ||||||
19 srpanj
Oštra Luka
|
|
Korpar
Grebnice
|
04.06.2023 17:30 | 19 srpanj | 3 : 0 | Korpar | ||||||
Mladi zadrugar
Donji Rahić
|
|
Kostrč
Kostrč
|
04.06.2023 17:30 | Mladi zadrugar | 4 : 2 | Kostrč | ||||||
Sloga (P)
Prud
|
|
Sloga (T)
Tolisa
|
04.06.2023 17:30 | Sloga (P) | 4 : 1 | Sloga (T) | ||||||
Mladost (D)
Domaljevac
|
|
Dinamo 75
Prijedor
|
04.06.2023 17:30 | Mladost (D) | 3 : 0 | Dinamo 75 | ||||||
Dragovoljac
Novo Selo
|
|
Vitanovići 78
Vitanovići
|
04.06.2023 17:30 | Dragovoljac | 3 : 0 | Vitanovići 78 |
Pobjeda
Tešanjka
|
|
Zmaj
Buzić Mahala
|
04.06.2023 17:00 | Pobjeda | 0 : 7 | Zmaj | ||||||
Nemila
Nemila
|
|
Liješeva
Liješeva
|
04.06.2023 17:00 | Nemila | 5 : 2 | Liješeva | ||||||
Borac
Tetovo -Zenica
|
|
Proleter
Makljenovac
|
04.06.2023 17:00 | Borac | 3 : 0 | Proleter | ||||||
Fortuna
Zenica
|
|
Sporting
Zenica
|
04.06.2023 | Fortuna | 3 : 0 | Sporting | ||||||
Novi Šeher
Novi Šeher
|
|
Steel City
Zenica
|
04.06.2023 17:00 | Novi Šeher | 1 : 7 | Steel City | ||||||
Vareš
Vareš
|
|
Napredak
Šije
|
04.06.2023 17:00 | Vareš | 2 : 0 | Napredak |
Drina
Goražde
|
|
Jahorina
Prača
|
04.06.2023 15:00 | Drina | 1 : 5 | Jahorina | ||||||
BKB
Berič-Kiseljak
|
|
Radnički
Goražde
|
04.06.2023 13:00 | BKB | 5 : 1 | Radnički |
Šator
Glamoč
|
|
Šujica
Šujica
|
04.06.2023 17:00 | Šator | 0 : 3 | Šujica | ||||||
Drinovci
Drinovci
|
|
Kupres 97
Kupres
|
04.06.2023 17:00 | Drinovci | 3 : 0 | Kupres 97 |
Karaula
Karaula
|
|
Dnoluka
Kruščica
|
04.06.2023 15:30 | Karaula | 8 : 1 | Dnoluka |
Kralupi
Kralupi
|
|
Poriječani
Poriječani
|
04.06.2023 17:30 | Kralupi | 1 : 2 | Poriječani |
Fojnica
Fojnica
|
|
Jajce
Jajce
|
04.06.2023 17:30 | Fojnica | 0 : 0 | Jajce |
Atalanta
Ciserano
|
|
Monza
Monza
|
04.06.2023 21:00 | Atalanta | 5 : 2 | Monza | ||||||
Lecce
Lecce
|
|
Bologna
Bologna
|
04.06.2023 21:00 | Lecce | 2 : 3 | Bologna | ||||||
Milan
Milano
|
|
Hellas Verona
Verona
|
04.06.2023 21:00 | Milan | 3 : 1 | Hellas Verona | ||||||
Napoli
Napoli
|
|
Sampdoria
Genova
|
04.06.2023 18:30 | Napoli | 2 : 0 | Sampdoria | ||||||
Roma
Roma
|
|
Spezia
La Spezia
|
04.06.2023 21:00 | Roma | 2 : 1 | Spezia | ||||||
Udinese
Udine
|
|
Juventus
Torino
|
04.06.2023 21:00 | Udinese | 0 : 1 | Juventus |
Celta Vigo
|
|
Barcelona
Barcelona
|
04.06.2023 21:00 | Celta Vigo | 2 : 1 | Barcelona | ||||||
Elche CF
Elche
|
|
Cádiz CF
Cadiz
|
04.06.2023 21:00 | Elche CF | 1 : 1 | Cádiz CF | ||||||
Espanyol
Barcelona
|
|
UD Almería
Almeria
|
04.06.2023 21:00 | Espanyol | 3 : 3 | UD Almería | ||||||
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
|
|
Girona FC
Girona
|
04.06.2023 18:30 | Osasuna | 2 : 1 | Girona FC | ||||||
RCD Mallorca
Palma
|
|
Rayo Vallecano
Madrid
|
04.06.2023 18:30 | RCD Mallorca | 3 : 0 | Rayo Vallecano | ||||||
Real Betis Balompié
Seville
|
|
Valencia
Valencia
|
04.06.2023 21:00 | Real Betis Balompié | 1 : 1 | Valencia | ||||||
Real Madrid
Madrid
|
|
Athletic Club
Bilbao
|
04.06.2023 21:00 | Real Madrid | 1 : 1 | Athletic Club | ||||||
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
|
|
Sevilla
Sevilla
|
04.06.2023 18:30 | Real Sociedad | 2 : 1 | Sevilla | ||||||
Real Valladolid
Valladolid
|
|
Getafe
Getafe (Madrid)
|
04.06.2023 21:00 | Real Valladolid | 0 : 0 | Getafe | ||||||
Villarreal
Villarreal
|
|
Atlético Madrid
Madrid
|
04.06.2023 18:30 | Villarreal | 2 : 2 | Atlético Madrid |
Drina
Zvornik
|
|
Mineral
Teslić
|
04.06.2023 12:00 | Drina | 1 : 5 | Mineral |
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
OFK Spartak
Banja Luka
|
04.06.2023 12:00 | Sloboda | 0 : 5 | OFK Spartak | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
Krajina
Cazin
|
04.06.2023 12:00 | Laktaši | 7 : 1 | Krajina | ||||||
Omarska
Omarska
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
04.06.2023 12:00 | Omarska | 2 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Sloboda
Novi Grad
|
|
BSK
Banja Luka
|
04.06.2023 12:00 | Sloboda | 0 : 3 | BSK | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
04.06.2023 12:00 | Ljubić | 2 : 5 | Podgrmeč |
Famos
Hrasnica
|
|
Radnik
Hadžići
|
04.06.2023 12:30 | Famos | 0 : 2 | Radnik | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Sutjeska
Foča
|
04.06.2023 12:30 | Slavija | 2 : 1 | Sutjeska | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
04.06.2023 12:30 | Goražde | 3 : 6 | Ilijaš | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
UNIS
Vogošća
|
04.06.2023 12:30 | Željezničar | 13 : 0 | UNIS | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Igman
Ilidža
|
04.06.2023 12:30 | Sarajevo | 5 : 0 | Igman |
Rudar
Kakanj
|
|
Mladost
Doboj/kakanj
|
04.06.2023 12:30 | Rudar | 2 : 3 | Mladost | ||||||
Simm Bau
Kosova
|
|
Sport Prevent
Bugojno
|
04.06.2023 12:30 | Simm Bau | 2 : 7 | Sport Prevent | ||||||
FK Vitez
Vitez
|
|
NK Vitez
Vitez
|
04.06.2023 12:30 | FK Vitez | 2 : 1 | NK Vitez | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
04.06.2023 12:30 | Iskra | 1 : 3 | Kiseljak | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Čelik
Zenica
|
04.06.2023 12:30 | Travnik | 1 : 9 | Čelik |
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
04.06.2023 10:00 | Željezničar Sport Team | 4 : 2 | Rudar Prijedor | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
Krajina
Cazin
|
04.06.2023 10:00 | Laktaši | 3 : 1 | Krajina | ||||||
Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
04.06.2023 10:00 | Spartak 2013 | 2 : 0 | Sloboda |
Famos
Hrasnica
|
|
Radnik
Hadžići
|
04.06.2023 10:00 | Famos | 2 : 0 | Radnik | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Sutjeska
Foča
|
04.06.2023 10:00 | Slavija | 4 : 2 | Sutjeska | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
04.06.2023 10:00 | Goražde | 4 : 1 | Ilijaš | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
UNIS
Vogošća
|
04.06.2023 10:00 | Željezničar | 3 : 3 | UNIS | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Igman
Ilidža
|
04.06.2023 10:00 | Sarajevo | 3 : 4 | Igman |
Rudar
Kakanj
|
|
Mladost
Doboj/Kakanj
|
04.06.2023 10:00 | Rudar | 1 : 0 | Mladost | ||||||
Simm Bau
Kosova
|
|
Sport Prevent
Bugojno
|
04.06.2023 10:00 | Simm Bau | 4 : 0 | Sport Prevent | ||||||
FK Vitez
Vitez
|
|
NK Vitez
Vitez
|
04.06.2023 10:00 | FK Vitez | 1 : 2 | NK Vitez | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
04.06.2023 10:00 | Iskra | 1 : 0 | Kiseljak | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Čelik
Zenica
|
04.06.2023 10:00 | Travnik | 2 : 2 | Čelik |
Ozren
Petrovo
|
|
Rudar
Stanari
|
04.06.2023 10:00 | Ozren | 2 : 4 | Rudar | ||||||
Zvijezda
Kakmuž
|
|
Ukrina
Čečava
|
04.06.2023 11:00 | Zvijezda | 3 : 0 | Ukrina | ||||||
Pridjel
Pridjel Donji
|
|
Trebava
Osječani
|
04.06.2023 10:00 | Pridjel | 3 : 2 | Trebava |
Jang bojs
Sarajevo
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
04.06.2023 18:00 | Jang bojs | 0 : 2 | Željezničar |
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
04.06.2023 16:00 | Mineral | 1 : 1 | Željezničar Sport Team |
Mladost
Bogutovo selo
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
04.06.2023 10:00 | Mladost | 1 : 0 | Ilićka 01 | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Radnik
Bijeljina
|
04.06.2023 10:00 | Podrinje | 0 : 3 | Radnik |
Brdo
Hambarine
|
|
Bratstvo
Kozarac
|
04.06.2023 10:00 | Brdo | 1 : 8 | Bratstvo | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
04.06.2023 10:00 | Rudar Prijedor | 3 : 0 | Sloboda |
BSK
Banja Luka
|
|
Gorica
Šipovo
|
04.06.2023 10:00 | BSK | 3 : 1 | Gorica |
Sloga United
Bijeljina
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
04.06.2023 16:00 | Sloga United | 3 : 0 | Ilićka 01 | ||||||
Omladinac
Potočari
|
|
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
04.06.2023 11:00 | Omladinac | 1 : 2 | OFK Brezik |
Trnovica
Trnovica
|
|
Bratstvo
Bratunac
|
04.06.2023 10:00 | Trnovica | 3 : 9 | Bratstvo |
Čelik
Zenica
|
|
TOŠK
Tešanj
|
04.06.2023 17:00 | Čelik | 3 : 1 | TOŠK |
FA Akademika
Sarajevo
|
|
Igman
ilidža
|
04.06.2023 17:30 | FA Akademika | 5 : 0 | Igman |
Mladost
Malešići
|
|
Eurogol
Živinice
|
04.06.2023 10:00 | Mladost | 1 : 7 | Eurogol | ||||||
Partizan
Kiseljak
|
|
Seona
Seona
|
04.06.2023 10:00 | Partizan | 0 : 3 | Seona |
Branitelj
Rodoč/Jasenica
|
|
Stolac
Stolac
|
04.06.2023 10:30 | Branitelj | 2 : 5 | Stolac | ||||||
Kruševo
Kruševo
|
|
GOŠK
Gabela
|
04.06.2023 10:30 | Kruševo | 0 : 1 | GOŠK |
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
04.06.2023 17:45 | Mineral | 2 : 0 | Željezničar Sport Team |
Podrinje
Janja
|
|
Radnik
Bijeljina
|
04.06.2023 12:00 | Podrinje | 0 : 6 | Radnik |
Ljubija
Ljubija
|
|
Omarska
Omarska
|
04.06.2023 10:30 | Ljubija | 0 : 2 | Omarska | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
04.06.2023 11:30 | Rudar Prijedor | 3 : 0 | Sloboda |
BSK
Banja Luka
|
|
Krajina
Banja Luka
|
04.06.2023 13:00 | BSK | 1 : 0 | Krajina |
Tuzla
Tuzla
|
|
Eurogol
Živinice
|
04.06.2023 10:00 | Tuzla | 0 : 0 | Eurogol |
Budućnost
Podgorica
|
|
Zora
Spuž
|
04.06.2023 16:00 | Budućnost | 9 : 0 | Zora |