Sloboda
MrkonjiÄ Grad
|
|
Leotar
Trebinje
|
18.11.2023 13:00 | Sloboda | 3 : 1 | Leotar | ||||||
LaktaŔi
LaktaŔi
|
|
Drina
Zvornik
|
18.11.2023 13:00 | LaktaŔi | 1 : 0 | Drina | ||||||
Famos
VojkoviÄi
|
|
Kozara
GradiŔka
|
18.11.2023 13:00 | Famos | 1 : 1 | Kozara | ||||||
Sutjeska
FoÄa
|
|
Slavija
IstoÄno Sarajevo
|
18.11.2023 13:00 | Sutjeska | 1 : 0 | Slavija | ||||||
ŽeljezniÄar
Banja Luka
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
18.11.2023 13:00 | ŽeljezniÄar | 1 : 1 | Rudar Prijedor | ||||||
LjubiÄ
Prnjavor
|
|
Velež
Nevesinje
|
18.11.2023 13:00 | LjubiÄ | 2 : 0 | Velež |
Äelinac
Äelinac
|
|
Sloga (T)
Trn
|
18.11.2023 13:00 | Äelinac | 2 : 1 | Sloga (T) | ||||||
Naprijed
Banja Luka
|
|
Polet 1926
Brod
|
18.11.2023 13:00 | Naprijed | 5 : 1 | Polet 1926 | ||||||
Progres
Kneževo
|
|
Dubrave
Dubrave
|
18.11.2023 13:00 | Progres | 2 : 3 | Dubrave | ||||||
Brdo
Hambarine
|
|
FSA
Prijedor
|
18.11.2023 13:00 | Brdo | 2 : 1 | FSA | ||||||
Proleter
TesliÄ
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
18.11.2023 13:00 | Proleter | 8 : 0 | Sloboda |
Stakorina
ÄajniÄe
|
|
IliÄka 01
BrÄko
|
18.11.2023 13:00 | Stakorina | 4 : 3 | IliÄka 01 | ||||||
Drina HE
ViŔegrad
|
|
Glasinac 1936
Sokolac
|
18.11.2023 13:00 | Drina HE | 4 : 0 | Glasinac 1936 | ||||||
Guber
Srebrenica
|
|
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
18.11.2023 13:00 | Guber | 1 : 2 | Zadrugar |
Karanovac
Karanovac
|
|
Mladost
Kotor VaroÅ”
|
18.11.2023 13:00 | Karanovac | 1 : 1 | Mladost |
ŽeljezniÄar
Doboj
|
|
Trebava
OsjeÄani
|
18.11.2023 14:00 | ŽeljezniÄar | 4 : 2 | Trebava | ||||||
Rudanka
Rudanka
|
|
Ozren
Petrovo
|
18.11.2023 13:00 | Rudanka | 6 : 2 | Ozren | ||||||
NaŔa krila
Kostajnica
|
|
Hajduk (B)
BatkuŔa
|
18.11.2023 13:00 | NaŔa krila | 8 : 1 | Hajduk (B) |
Napredak
Donji Å epak
|
|
Ljeskovac
Ljeskovac
|
18.11.2023 13:00 | Napredak | 3 : 1 | Ljeskovac | ||||||
BuduÄnost
Skelani
|
|
Brezik
Gornji Brezik
|
18.11.2023 13:00 | BuduÄnost | 4 : 0 | Brezik | ||||||
Tabanci
Tabanci
|
|
Mladost
Velika Obarska
|
18.11.2023 13:00 | Tabanci | 1 : 1 | Mladost | ||||||
Podrinje
TrÅ”iÄ
|
|
Å ekoviÄi
Å ekoviÄi
|
18.11.2023 13:00 | Podrinje | 3 : 0 | Å ekoviÄi |
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Zmijanje
Kola
|
18.11.2023 13:00 | OFK Spartak 2013 | 6 : 0 | Zmijanje |
Pecka
RoÄeviÄ
|
|
Branjevo
Branjevo
|
18.11.2023 13:00 | Pecka | 0 : 7 | Branjevo | ||||||
Borac
Osmaci
|
|
Äelopek
Äelopek
|
18.11.2023 13:00 | Borac | 0 : 0 | Äelopek | ||||||
Bratstvo
Bratunac
|
|
Jadar
Nova Kasaba
|
18.11.2023 13:00 | Bratstvo | 3 : 1 | Jadar |
Mladost
Doboj-Kakanj
|
|
Rudar
Kakanj
|
18.11.2023 13:30 | Mladost | 1 : 0 | Rudar | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Radnik
HadžiÄi
|
18.11.2023 13:30 | Goražde | 0 : 0 | Radnik | ||||||
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Gradina
Srebrenik
|
18.11.2023 13:30 | Tomislav | 2 : 1 | Gradina | ||||||
Bratstvo
GraÄanica
|
|
BuduÄnost
BanoviÄi
|
18.11.2023 13:30 | Bratstvo | 0 : 1 | BuduÄnost | ||||||
TOÅ K
TeŔanj
|
|
Jedinstvo
BihaÄ
|
18.11.2023 13:30 | TOÅ K | 2 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Simm Bau
Kosova
|
|
Sloboda
Tuzla
|
18.11.2023 13:30 | Simm Bau | 1 : 2 | Sloboda |
Krajina
Cazin
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
18.11.2023 13:30 | Krajina | 3 : 2 | Novi Travnik | ||||||
FK Vitez
Vitez
|
|
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
18.11.2023 13:30 | FK Vitez | 0 : 4 | Bratstvo | ||||||
Brnjaci
Brnjaci
|
|
PodgrmeÄ
Sanski Most
|
18.11.2023 13:30 | Brnjaci | 5 : 0 | PodgrmeÄ | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Romari
Vitez
|
18.11.2023 13:30 | Travnik | 2 : 0 | Romari | ||||||
Rudar (HB)
Han Bila
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
18.11.2023 13:30 | Rudar (HB) | 4 : 1 | Kiseljak | ||||||
Bajer 99
VelagiÄi
|
|
NK Vitez
Vitez
|
18.11.2023 13:30 | Bajer 99 | 1 : 3 | NK Vitez |
DizdaruŔa
BrÄko
|
|
Mladost (K)
KikaÄi
|
18.11.2023 13:30 | DizdaruŔa | 4 : 2 | Mladost (K) | ||||||
Bosna (K)
Kalesija
|
|
Lokomotiva
MiriÄina
|
18.11.2023 13:30 | Bosna (K) | 6 : 2 | Lokomotiva | ||||||
ProkosoviÄi
ProkosoviÄi
|
|
Seona
Seona
|
18.11.2023 13:30 | ProkosoviÄi | 0 : 2 | Seona | ||||||
Omladinac 68
Mionica
|
|
Priluk
Priluk
|
18.11.2023 13:30 | Omladinac 68 | 3 : 2 | Priluk | ||||||
Dinamo
Donja Mahala
|
|
Mladost (D)
Domaljevac
|
18.11.2023 13:30 | Dinamo | 4 : 1 | Mladost (D) | ||||||
Napredak
MatiÄi
|
|
Bosna (M)
Mionica
|
18.11.2023 13:30 | Napredak | 2 : 2 | Bosna (M) | ||||||
RadniÄki
Lukavac
|
|
Svatovac
Poljice
|
18.11.2023 13:30 | RadniÄki | 4 : 1 | Svatovac | ||||||
Orahovica 74
Orahovica
|
|
Sloga
TojÅ”iÄi
|
18.11.2023 13:30 | Orahovica 74 | 5 : 3 | Sloga |
Bosna
Visoko
|
|
Baton
Sarajevo
|
18.11.2023 13:30 | Bosna | 5 : 1 | Baton | ||||||
UNIS
VogoÅ”Äa
|
|
Natron
Maglaj
|
18.11.2023 13:30 | UNIS | 0 : 0 | Natron | ||||||
Borac
Jelah
|
|
Usora
Žabljak-Usora
|
18.11.2023 13:30 | Borac | 4 : 2 | Usora | ||||||
Igman
Ilidža
|
|
IlijaÅ”
IlijaÅ”
|
18.11.2023 13:30 | Igman | 3 : 0 | IlijaÅ” | ||||||
Famos
Hrasnica
|
|
ŽepÄe 1919
ŽepÄe
|
18.11.2023 13:30 | Famos | 3 : 0 | ŽepÄe 1919 | ||||||
Nemila
Nemila
|
|
MoÅ”Äanica
Sarajevo
|
18.11.2023 13:30 | Nemila | 6 : 1 | MoÅ”Äanica |
Äapljina
Äapljina
|
|
LjubuŔki
LjubuŔki
|
18.11.2023 13:30 | Äapljina | 1 : 2 | LjubuÅ”ki | ||||||
Klis
ButuroviÄ Polje
|
|
Neum
Neum
|
18.11.2023 13:30 | Klis | 3 : 1 | Neum |
DSK
Devetak
|
|
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
18.11.2023 13:30 | DSK | 3 : 1 | Ingram |
Jedinstvo (Ub)
Ub
|
|
RFK GrafiÄar
Beograd
|
18.11.2023 13:00 | Jedinstvo (Ub) | 3 : 1 | RFK GrafiÄar | ||||||
Metalac
Gornji Milanovac
|
|
OFK Beograd
Beograd
|
18.11.2023 13:00 | Metalac | 2 : 0 | OFK Beograd | ||||||
GFK Sloboda
Užice
|
|
Tekstilac
Odžaci
|
18.11.2023 13:00 | GFK Sloboda | 0 : 2 | Tekstilac | ||||||
MaÄva
Å abac
|
|
Kolubara
Lazarevac
|
18.11.2023 15:00 | MaÄva | 1 : 0 | Kolubara | ||||||
OFK VrŔac
VrŔac
|
|
RadniÄki (SM)
Sremska Mitrovica
|
18.11.2023 13:00 | OFK VrÅ”ac | 1 : 0 | RadniÄki (SM) |
LovÄen
Cetinje
|
|
Igalo
Herceg Novi
|
18.11.2023 13:00 | LovÄen | 2 : 2 | Igalo | ||||||
Grbalj
RadanoviÄi
|
|
Iskra
Danilovgrad
|
18.11.2023 13:00 | Grbalj | 1 : 0 | Iskra | ||||||
Podgorica
Podgorica
|
|
Bokelj
Kotor
|
18.11.2023 16:00 | Podgorica | 2 : 1 | Bokelj | ||||||
Ortrant - Olimpic
Ulcinj
|
|
Berane
Berane
|
18.11.2023 13:00 | Ortrant - Olimpic | 2 : 0 | Berane |
Sloga
Doboj
|
|
Gornji RahiÄ
Gornji RahiÄ
|
18.11.2023 14:00 | Sloga | 14 : 0 | Gornji RahiÄ |
Novi Grad
Sarajevo
|
|
SAÅ K Napredak
Sarajevo
|
18.11.2023 13:30 | Novi Grad | 3 : 0 | SAÅ K Napredak |
Fortuna
Zenica
|
|
Äelik
Zenica
|
18.11.2023 13:30 | Fortuna | 0 : 2 | Äelik | ||||||
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Natron
Maglaj
|
18.11.2023 13:30 | Kiseljak | 2 : 0 | Natron | ||||||
Krivaja
ZavidoviÄi
|
|
TOÅ K
TeŔanj
|
18.11.2023 13:30 | Krivaja | 0 : 4 | TOÅ K |
Brotnjo
Äitluk
|
|
Äapljina
Äapljina
|
18.11.2023 13:30 | Brotnjo | 0 : 0 | Äapljina | ||||||
Grude
Grude
|
|
Velež
Nevesinje
|
18.11.2023 13:30 | Grude | 6 : 0 | Velež |
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
|
Polet Stars
NikÅ”iÄ
|
18.11.2023 15:00 | Jedinstvo | 4 : 1 | Polet Stars | ||||||
Mornar
Bar
|
|
Internacional
Podgorica
|
18.11.2023 15:00 | Mornar | 2 : 2 | Internacional | ||||||
Arsenal
Tivat
|
|
Brskovo
Brskovo
|
18.11.2023 15:00 | Arsenal | 3 : 0 | Brskovo |
OFK Titograd
Podgorica
|
|
Igalo
Igalo
|
18.11.2023 13:00 | OFK Titograd | 2 : 1 | Igalo | ||||||
Stari Aerodrom
Podgorica
|
|
Mornar 1923
Bar
|
18.11.2023 16:00 | Stari Aerodrom | 3 : 4 | Mornar 1923 | ||||||
Zabjelo
Zabjelo
|
|
Jezero
Plav
|
18.11.2023 14:00 | Zabjelo | 3 : 0 | Jezero |
Zrinjski
Mostar
|
|
Zvijezda 09
Etno selo StaniÅ”iÄ
|
18.11.2023 15:00 | Zrinjski | 2 : 0 | Zvijezda 09 | ||||||
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
|
|
GoŔk
Gabela
|
18.11.2023 12:00 | Široki Brijeg | 2 : 2 | GoŔk | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Velež
Mostar
|
18.11.2023 14:00 | Sarajevo | 4 : 3 | Velež | ||||||
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
|
Tuzla City
Tuzla
|
18.11.2023 14:00 | ŽeljezniÄar | 7 : 2 | Tuzla City | ||||||
Igman
Konjic
|
|
PosuŔje
PosuŔje
|
18.11.2023 13:00 | Igman | 1 : 2 | PosuŔje | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Sloga
Doboj
|
18.11.2023 14:00 | Borac | 4 : 3 | Sloga |
Sloga
Doboj
|
|
Gornji RahiÄ
Gornji RahiÄ
|
18.11.2023 16:00 | Sloga | 4 : 2 | Gornji RahiÄ |
SkugriÄ
SkugriÄ
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
18.11.2023 13:00 | SkugriÄ | 7 : 1 | Crvena zvijezda | ||||||
Sloga (DP)
Dugo Polje
|
|
Hajduk
BatkuŔa
|
18.11.2023 13:00 | Sloga (DP) | 0 : 2 | Hajduk |
Proleter
Dvorovi
|
|
Guber
Srebrenica
|
18.11.2023 11:30 | Proleter | 8 : 0 | Guber |
Radnik (H)
HadžiÄi
|
|
Baton
Sarajevo
|
18.11.2023 11:00 | Radnik (H) | 0 : 0 | Baton | ||||||
Novi Grad
Sarajevo
|
|
SAÅ K Napredak
Sarajevo
|
18.11.2023 11:00 | Novi Grad | 5 : 1 | SAÅ K Napredak |
Fortuna
Zenica
|
|
Äelik
Zenica
|
18.11.2023 11:00 | Fortuna | 0 : 5 | Äelik | ||||||
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Natron
Maglaj
|
18.11.2023 11:00 | Kiseljak | 7 : 0 | Natron | ||||||
Krivaja
ZavidoviÄi
|
|
TOÅ K
TeŔanj
|
18.11.2023 11:00 | Krivaja | 0 : 2 | TOÅ K |
Brotnjo
Äitluk
|
|
Äapljina
Äapljina
|
18.11.2023 11:00 | Brotnjo | 6 : 0 | Äapljina | ||||||
Grude
Grude
|
|
Velež
Nevesinje
|
18.11.2023 11:00 | Grude | 5 : 1 | Velež | ||||||
Branitelj
RodoÄ-Jasenica
|
|
Stolac
Stolac
|
18.11.2023 11:00 | Branitelj | 0 : 1 | Stolac |
Baton
Sarajevo
|
|
Glasinac
Sokolac
|
18.11.2023 09:00 | Baton | 4 : 1 | Glasinac | ||||||
Igman
Ilidža
|
|
Novi Grad
Sarajevo - Novi Grad
|
18.11.2023 10:00 | Igman | 2 : 0 | Novi Grad | ||||||
Ozren
Semizovac
|
|
FA Akademika
Sarajevo
|
18.11.2023 11:00 | Ozren | 0 : 4 | FA Akademika | ||||||
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
|
Famos
Hrasnica
|
18.11.2023 09:00 | ŽeljezniÄar | 14 : 1 | Famos |
Fortuna
Mostar
|
|
Klis
ButuroviÄ Polje
|
18.11.2023 09:00 | Fortuna | 5 : 1 | Klis |
Mladost (SU)
Suha
|
|
Proleter
SlavinoviÄi
|
18.11.2023 10:00 | Mladost (SU) | 1 : 6 | Proleter | ||||||
Mladost (VB)
Velika Brijesnica
|
|
Orahovica 74
Donja Orahovica
|
18.11.2023 13:15 | Mladost (VB) | 1 : 1 | Orahovica 74 | ||||||
Rudar
Bukinje
|
|
Betaklub Tango
Devetak
|
18.11.2023 10:00 | Rudar | 3 : 0 | Betaklub Tango |
Zrinjski
Mostar
|
|
Zvijezda 09
Etno selo StaniÅ”iÄ
|
18.11.2023 13:00 | Zrinjski | 1 : 2 | Zvijezda 09 | ||||||
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
|
|
GoŔk
GoŔk
|
18.11.2023 10:30 | Široki Brijeg | 4 : 1 | GoŔk | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Velež
Mostar
|
18.11.2023 12:00 | Sarajevo | 2 : 1 | Velež | ||||||
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
|
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
18.11.2023 12:00 | ŽeljezniÄar | 4 : 0 | Tuzla City | ||||||
Igman
Konjic
|
|
PosuŔje
PosuŔje
|
18.11.2023 11:00 | Igman | 1 : 2 | PosuŔje | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Sloga
Doboj
|
18.11.2023 12:00 | Borac | 4 : 0 | Sloga |
Omarska
Omarska
|
|
Borac (BL)
Banja Luka
|
18.11.2023 19:00 | Omarska | 0 : 16 | Borac (BL) | ||||||
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Proleter
TesliÄ
|
18.11.2023 11:30 | OFK Spartak 2013 | 10 : 1 | Proleter | ||||||
Sloga (T)
Trn
|
|
BSK
Banja Luka
|
18.11.2023 11:30 | Sloga (T) | 2 : 1 | BSK | ||||||
LjubiÄ
Prnjavor
|
|
Mineral
Banja VruÄica
|
18.11.2023 11:30 | LjubiÄ | 4 : 1 | Mineral | ||||||
ŽeljezniÄar
Doboj
|
|
Sloboda
MrkonjiÄ Grad
|
18.11.2023 11:30 | ŽeljezniÄar | 2 : 1 | Sloboda | ||||||
Sloga (D)
Doboj
|
|
Polet 1926
Brod
|
18.11.2023 11:30 | Sloga (D) | 4 : 2 | Polet 1926 | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
ModriÄa Alfa
ModriÄa
|
18.11.2023 13:00 | Rudar Prijedor | 1 : 2 | ModriÄa Alfa | ||||||
Kozara
GradiŔka
|
|
Tekstilac
Derventa
|
18.11.2023 11:30 | Kozara | 4 : 3 | Tekstilac |
IliÄka 01
BrÄko
|
|
Janja 2009
Janja
|
18.11.2023 12:00 | IliÄka 01 | 5 : 2 | Janja 2009 | ||||||
IliÄka 01
BrÄko
|
|
Mladost
Velika Obarska
|
18.11.2023 10:00 | IliÄka 01 | 1 : 3 | Mladost |
Proleter
Dvorovi
|
|
Guber
Srebrenica
|
18.11.2023 10:00 | Proleter | 3 : 1 | Guber |
Mladost 1938
B. Petrovac
|
|
AN Jedinstvo
BihaÄ
|
18.11.2023 11:00 | Mladost 1938 | 8 : 0 | AN Jedinstvo | ||||||
Rudar
Kamengrad
|
|
Jedinstvo
BihaÄ
|
18.11.2023 11:00 | Rudar | 0 : 6 | Jedinstvo |
Gomila
Stijena
|
|
Mladost
Polje - Cazin
|
18.11.2023 11:00 | Gomila | 0 : 6 | Mladost | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
KrajiŔnik
Velika KladuŔa
|
18.11.2023 11:00 | Krajina | 4 : 0 | KrajiŔnik | ||||||
Jezerski
Jezerski
|
|
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
18.11.2023 11:00 | Jezerski | 2 : 3 | Bratstvo |
PelagiÄevo
PelagiÄevo
|
|
Dinamo 75
Prijedor
|
18.11.2023 14:30 | PelagiÄevo | 5 : 0 | Dinamo 75 | ||||||
OraŔje
OraŔje
|
|
Izbor
BrÄko
|
18.11.2023 10:00 | OraŔje | 6 : 0 | Izbor |
Novi Grad 1
Sarajevo
|
|
Igman
ilidža
|
18.11.2023 17:00 | Novi Grad 1 | 2 : 4 | Igman | ||||||
Baton
Sarajevo
|
|
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
18.11.2023 11:00 | Baton | 4 : 1 | ŽeljezniÄar | ||||||
Famos (H)
Hrasnica
|
|
Slavija
IstoÄno Sarajevo
|
18.11.2023 10:00 | Famos (H) | 4 : 1 | Slavija |
Å ator
GlamoÄ
|
|
Grude
Grude
|
18.11.2023 11:30 | Å ator | 1 : 4 | Grude | ||||||
Drinovci
Drinovci
|
|
KameŔnica
Podhum
|
18.11.2023 11:30 | Drinovci | 2 : 1 | KameŔnica | ||||||
LjubuŔki
LjubuŔki
|
|
Å iroki brijeg
Å iroki brijeg
|
18.11.2023 15:30 | LjubuŔki | 0 : 2 | Široki brijeg |
Cim
Mostar
|
|
Rama
Uskoplje /Rama
|
18.11.2023 11:30 | Cim | 2 : 1 | Rama | ||||||
Stolac
Stolac
|
|
Blagaj
Blagaj
|
18.11.2023 10:00 | Stolac | 3 : 0 | Blagaj |
Zvijezda
GradaÄac
|
|
Kolibri
Husino
|
18.11.2023 11:00 | Zvijezda | 3 : 0 | Kolibri |
Sloboda
Tuzla
|
|
OFK Tuzla
Tuzla
|
18.11.2023 09:30 | Sloboda | 2 : 0 | OFK Tuzla | ||||||
Di - Five
Doboj - Istok
|
|
Eurogol
Živinoce
|
18.11.2023 11:00 | Di - Five | 0 : 3 | Eurogol |
Omarska
Omarska
|
|
Borac (BL)
Banja Luka
|
18.11.2023 17:30 | Omarska | 1 : 7 | Borac (BL) | ||||||
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Proleter
TesliÄ
|
18.11.2023 10:00 | OFK Spartak 2013 | 7 : 2 | Proleter | ||||||
Sloga (T)
Trn
|
|
BSK
Banja Luka
|
18.11.2023 10:00 | Sloga (T) | 1 : 0 | BSK | ||||||
LjubiÄ
Prnjavor
|
|
Mineral
Banja VruÄica
|
18.11.2023 10:00 | LjubiÄ | 0 : 1 | Mineral | ||||||
ŽeljezniÄar
Doboj
|
|
Sloboda
MrkonjiÄ Grad
|
18.11.2023 10:00 | ŽeljezniÄar | 6 : 1 | Sloboda | ||||||
Sloga (D)
Doboj
|
|
Polet 1926
Brod
|
18.11.2023 10:00 | Sloga (D) | 12 : 0 | Polet 1926 | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
ModriÄa Alfa
ModriÄa
|
18.11.2023 11:30 | Rudar Prijedor | 5 : 0 | ModriÄa Alfa | ||||||
Kozara
GradiŔka
|
|
Tekstilac
Derventa
|
18.11.2023 10:00 | Kozara | 5 : 0 | Tekstilac |
Gomjenica
Prijedor
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
18.11.2023 09:00 | Gomjenica | 0 : 3 | Rudar Prijedor |
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
|
|
AN Jedinstvo
BihaÄ
|
18.11.2023 09:30 | Mladost 1938 | 0 : 3 | AN Jedinstvo | ||||||
Rudar
Sanski Most
|
|
Jedinstvo
BihaÄ
|
18.11.2023 09:30 | Rudar | 0 : 7 | Jedinstvo |
Gomila
Stijena
|
|
Mladost (P-C)
Polje - Cazin
|
18.11.2023 09:30 | Gomila | 0 : 2 | Mladost (P-C) | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
KrajiŔnik
Velika KladuŔa
|
18.11.2023 09:30 | Krajina | 2 : 1 | KrajiŔnik | ||||||
Jezerski
Jezerski
|
|
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
18.11.2023 09:30 | Jezerski | 0 : 9 | Bratstvo |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Radnik
HadžiÄi
|
18.11.2023 09:00 | Sarajevo | 10 : 0 | Radnik |
KMN VogoÅ”Äa
VogoÅ”Äa
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
18.11.2023 13:30 | KMN VogoÅ”Äa | 0 : 3 | Novi Grad |
Cim
Mostar
|
|
Rama
Prozor - Rama
|
18.11.2023 10:00 | Cim | 2 : 0 | Rama |
Zvijezda
GradaÄac
|
|
Kolibri
Husino
|
18.11.2023 10:00 | Zvijezda | 3 : 0 | Kolibri |
Sloboda
Tuzla
|
|
Tuzla
Tuzla
|
18.11.2023 08:30 | Sloboda | 1 : 0 | Tuzla | ||||||
Di - Five
Doboj - Istok
|
|
Eurogol
Živinice
|
18.11.2023 10:00 | Di - Five | 0 : 4 | Eurogol |
Emina
Mostar
|
|
FK Sloboda
Tuzla
|
18.11.2023 14:00 | Emina | 10 : 1 | FK Sloboda |
Mladost
Rogatica
|
|
Leotar
Trebinje
|
18.11.2023 13:00 | Mladost | 1 : 7 | Leotar |
TSC
Kanjiža
|
|
Sloga
Zemun
|
18.11.2023 13:00 | TSC | 0 : 4 | Sloga | ||||||
Crvena zvezda
Beograd
|
|
Spartak
Subotica
|
18.11.2023 13:00 | Crvena zvezda | 4 : 1 | Spartak |
Breznica
Pljevlja
|
|
Zora
Spuž
|
18.11.2023 12:00 | Breznica | 9 : 0 | Zora | ||||||
Cvetex
Berane
|
|
Mladost 2015
Podgorica
|
18.11.2023 13:00 | Cvetex | 1 : 2 | Mladost 2015 |
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
|
Spartak 2013
Banja Luka
|
18.11.2023 12:00 | Radnik Bumerang | 6 : 0 | Spartak 2013 |
Dolcinium
Ulcinj
|
|
Cattaro 2019
Kotor
|
18.11.2023 20:00 | Dolcinium | 11 : 2 | Cattaro 2019 |
GradiŔka
GradiŔka
|
|
Derventa
Derventa
|
18.11.2023 17:00 | GradiŔka | 3 : 3 | Derventa |
StarÄevica
Banja Luka
|
|
Student
Banja Luka
|
18.11.2023 20:00 | StarÄevica | 6 : 2 | Student |
Rudar
Stanari
|
|
Ugljevik
Ugljevik
|
18.11.2023 20:00 | Rudar | 9 : 2 | Ugljevik |
Kalinovik
Kalinovik
|
|
Rudo
Rudo
|
18.11.2023 18:00 | Kalinovik | 7 : 2 | Rudo | ||||||
Akademac
Trebinje
|
|
Medi. fakultet
FoÄa
|
18.11.2023 16:30 | Akademac | 4 : 1 | Medi. fakultet |
Konjodor
Bužim
|
|
Borac
IzaÄiÄ
|
18.11.2023 18:00 | Konjodor | 8 : 5 | Borac | ||||||
Brekovica
BihaÄ
|
|
Sparta
Sanski Most
|
18.11.2023 19:30 | Brekovica | 2 : 12 | Sparta |
Odžak
Odžak
|
|
Živinice
Živinice
|
18.11.2023 16:00 | Odžak | 4 : 3 | Živinice | ||||||
Srebrenik
Srebrenik
|
|
BanoviÄi
BanoviÄi
|
18.11.2023 18:00 | Srebrenik | 6 : 5 | BanoviÄi |
Vitez
Vitez
|
|
Usora
Žabljak-Usora
|
18.11.2023 21:00 | Vitez | 4 : 6 | Usora |
Velež
Mostar
|
|
Rama
Rama
|
18.11.2023 17:00 | Velež | 4 : 6 | Rama |
Radnik - MD Shop
Bijeljina
|
|
KMF BrÄko Zdravlje
BrÄko
|
18.11.2023 13:30 | Radnik - MD Shop | 13 : 1 | KMF BrÄko Zdravlje | ||||||
Jahorina
Pale
|
|
KMF Tango
IstoÄno Sarajevo
|
18.11.2023 21:00 | Jahorina | 9 : 4 | KMF Tango |
FC Mostar SG
Mostar
|
|
MNK Hercegovina
Å iroki Brijeg
|
18.11.2023 13:00 | FC Mostar SG | 1 : 3 | MNK Hercegovina | ||||||
MNK Brotnjo
Äitluk
|
|
MNK Sloga
Gornji Vakuf - Uskoplje
|
18.11.2023 19:15 | MNK Brotnjo | 7 : 7 | MNK Sloga |
Igokea m:tel
Aleksandrovac
|
|
BuduÄnost VOLI
Podgorica
|
18.11.2023 17:00 | Igokea m:tel | 88 : 74 | BuduÄnost VOLI | ||||||
Borac Mozzart
ÄaÄak
|
|
FMP Soccerbet
Železnik
|
18.11.2023 19:00 | Borac Mozzart | 96 : 75 | FMP Soccerbet |
Spartak Office Shoes
Subotica
|
|
Å ibenka
Å ibenik
|
18.11.2023 18:00 | Spartak Office Shoes | 77 : 71 | Å ibenka | ||||||
MZT Skopje Aerodrom
Skopje
|
|
Borac WWIN
Banja Luka
|
18.11.2023 12:00 | MZT Skopje Aerodrom | 67 : 61 | Borac WWIN | ||||||
Å iroki
Å iroki Brijeg
|
|
Cedevita Junior
Zagreb
|
18.11.2023 15:00 | Å iroki | 84 : 65 | Cedevita Junior |
OKK Beograd
Beograd
|
|
Sloga
Kraljevo
|
18.11.2023 19:00 | OKK Beograd | 98 : 97 | Sloga | ||||||
Zdravlje Leskovac
Leskovac
|
|
ÄaÄak 94 Quantox
ÄaÄak
|
18.11.2023 17:00 | Zdravlje Leskovac | 78 : 88 | ÄaÄak 94 Quantox | ||||||
Mladost MaxBet
Zemun
|
|
SPD RadniÄki
Kragujevac
|
18.11.2023 16:30 | Mladost MaxBet | 70 : 76 | SPD RadniÄki | ||||||
VrŔac
VrŔac
|
|
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
|
18.11.2023 18:00 | VrŔac | 103 : 92 | OKK Novi Pazar | ||||||
Metalac
Valjevo
|
|
TamiÅ”
PanÄevo
|
18.11.2023 19:00 | Metalac | 63 : 56 | TamiÅ” |
Slavija
IstoÄno Sarajevo
|
|
Promo
Donji Vakuf
|
18.11.2023 19:30 | Slavija | 84 : 83 | Promo | ||||||
Bosna Meridianbet
Sarajevo
|
|
Prijedor - Spartak
Prijedor
|
18.11.2023 20:00 | Bosna Meridianbet | 81 : 60 | Prijedor - Spartak | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Leotar
Trebinje
|
18.11.2023 19:00 | Sloboda | 86 : 78 | Leotar |
Jahorina
Pale
|
|
Drina Princip
Zvornik
|
18.11.2023 18:00 | Jahorina | 79 : 68 | Drina Princip | ||||||
Sloboda 73
Novi Grad
|
|
BuduÄnost BN
Bijeljina
|
18.11.2023 18:00 | Sloboda 73 | 65 : 75 | BuduÄnost BN | ||||||
Sutjeska
FoÄa
|
|
Stars Basket
GradiŔka
|
18.11.2023 18:00 | Sutjeska | 73 : 80 | Stars Basket | ||||||
Radnik BN Basket
Bijeljina
|
|
Varda HE
ViŔegrad
|
18.11.2023 18:00 | Radnik BN Basket | 79 : 60 | Varda HE | ||||||
Olimp
Å ekoviÄi
|
|
Akademac
Banja Luka
|
18.11.2023 18:00 | Olimp | 77 : 100 | Akademac | ||||||
Derventa
Derventa
|
|
Student Igokea
Banja Luka
|
18.11.2023 18:00 | Derventa | 67 : 79 | Student Igokea |
Orlovi
Banja Luka
|
|
Lavovi
BrÄko
|
18.11.2023 18:00 | Orlovi | 85 : 57 | Lavovi | ||||||
Igman
IstoÄna Ilidža
|
|
RMU BanoviÄi
BanoviÄi
|
18.11.2023 16:00 | Igman | 73 : 82 | RMU BanoviÄi | ||||||
Leotar 03
Trebinje
|
|
Jumper
Zenica
|
18.11.2023 19:00 | Leotar 03 | 69 : 102 | Jumper | ||||||
Jedinstvo BHT
Tuzla
|
|
Kozara
GradiŔka
|
18.11.2023 16:00 | Jedinstvo BHT | 51 : 52 | Kozara | ||||||
Äelik
Zenica
|
|
Zrinjski 2010
Mostar
|
18.11.2023 17:00 | Äelik | 93 : 59 | Zrinjski 2010 | ||||||
Play Off
Sarajevo
|
|
Mladi KrajiŔnik
Banja Luka
|
18.11.2023 14:00 | Play Off | 56 : 49 | Mladi KrajiŔnik |
Bosna
Sarajevo
|
|
Domaljevac
Domaljevac
|
18.11.2023 17:00 | Bosna | 3 : 1 | Domaljevac | ||||||
Jedinstvo
BrÄko
|
|
Kakanj 78
Kakanj
|
18.11.2023 18:30 | Jedinstvo | 1 : 3 | Kakanj 78 | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Ljubinje
Ljubinje
|
18.11.2023 19:00 | Radnik | 3 : 0 | Ljubinje |
GradiŔka
GradiŔka
|
|
Mladost
BrÄko
|
18.11.2023 19:30 | GradiŔka | 3 : 1 | Mladost |
Bosna
Kalesija
|
|
Krivaja
ZavidoviÄi
|
18.11.2023 19:00 | Bosna | 3 : 1 | Krivaja |
Albatros
Herceg Novi
|
|
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
18.11.2023 18:00 | Albatros | 1 : 3 | Jedinstvo | ||||||
MoraÄa
Podgorca
|
|
Mediteran Bemaks
Budva
|
18.11.2023 18:30 | MoraÄa | 2 : 3 | Mediteran Bemaks |
Igman
Ilidža
|
|
Kula GradaÄac
GradaÄac
|
18.11.2023 17:00 | Igman | 3 : 1 | Kula GradaÄac | ||||||
Centar ORT
Sarajevo
|
|
Sloboda
Tuzla
|
18.11.2023 19:00 | Centar ORT | 2 : 3 | Sloboda | ||||||
Inova
Banja Luka
|
|
Goražde
Goražde
|
18.11.2023 14:00 | Inova | 3 : 1 | Goražde |
Slavija
IstoÄno Sarajevo
|
|
Borac
Banja Luka
|
18.11.2023 13:00 | Slavija | 0 : 3 | Borac |
Vožd
Prijedor
|
|
BL Volley 2
Banja Luka
|
18.11.2023 19:00 | Vožd | 3 : 0 | BL Volley 2 | ||||||
Prijedor
Prijedor
|
|
Kozara
GradiŔka
|
18.11.2023 17:00 | Prijedor | 0 : 3 | Kozara | ||||||
Kotor VaroÅ”
Kotor VaroÅ”
|
|
Balkana MP
MrkonjiÄ Grad
|
18.11.2023 17:00 | Kotor VaroÅ” | 3 : 0 | Balkana MP |
ModriÄa - Novoprom
ModriÄa
|
|
Sloga
Doboj
|
18.11.2023 17:30 | ModriÄa - Novoprom | 1 : 3 | Sloga |
HE na Drini
ViŔegrad
|
|
Hercegovac
BileÄa
|
18.11.2023 18:00 | HE na Drini | 3 : 2 | Hercegovac |
Mikasa
Tuzla
|
|
Bosna
Kalesija
|
18.11.2023 17:30 | Mikasa | 1 : 3 | Bosna | ||||||
Napredak
Odžak
|
|
Stars
Živinice
|
18.11.2023 18:30 | Napredak | 3 : 2 | Stars |
Željezara
Zenica
|
|
AlipaŔino Polje
Sarajevo
|
18.11.2023 18:00 | Željezara | 3 : 0 | AlipaŔino Polje | ||||||
Äelik-R
Zenica
|
|
Breza 1934
Breza
|
18.11.2023 14:00 | Äelik-R | 3 : 2 | Breza 1934 |
Star
Donii Vakuf
|
|
Block Out
Zenica
|
18.11.2023 14:00 | Star | 1 : 3 | Block Out |
Banjaluka volej
Banja Luka
|
|
Kotor VaroÅ”
Kotor VaroÅ”
|
18.11.2023 13:00 | Banjaluka volej | 3 : 1 | Kotor VaroÅ” |
Inova
Banja Luka
|
|
Ukrina
Prnjavor
|
18.11.2023 11:00 | Inova | 3 : 0 | Ukrina | ||||||
GradiŔka
GradiŔka
|
|
LaktaŔi
LaktaŔi
|
18.11.2023 11:00 | GradiŔka | 3 : 0 | LaktaŔi |
ModriÄa Novopro
ModriÄa
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
18.11.2023 20:00 | ModriÄa Novopro | 0 : 3 | Crvena zvijezda |
Radnik
Bijeljina
|
|
Bratunac
Bratunac
|
18.11.2023 10:30 | Radnik | 1 : 3 | Bratunac |
Jahorina
Pale
|
|
Igman
IstoÄna Ilidža
|
18.11.2023 15:00 | Jahorina | 1 : 3 | Igman |
Mladost
Rogatica
|
|
Stakorina
ÄajniÄe
|
18.11.2023 11:00 | Mladost | 3 : 2 | Stakorina |
Hercegovina
Nevesinje
|
|
Maglaj
Maglaj
|
18.11.2023 19:00 | Hercegovina | 36 : 33 | Maglaj | ||||||
GraÄanica
GraÄanica
|
|
Goražde
Goražde
|
18.11.2023 18:00 | GraÄanica | 36 : 23 | Goražde | ||||||
Äapljina
Äapljina
|
|
IzviÄaÄ
LjubuŔki
|
18.11.2023 17:30 | Äapljina | 25 : 31 | IzviÄaÄ |
Kozara (G)
GradiŔka
|
|
Bijeljina
Bijeljina
|
18.11.2023 19:30 | Kozara (G) | 33 : 32 | Bijeljina | ||||||
ORK BL
Banja Luka
|
|
Slavija
IstoÄno Sarajevo
|
18.11.2023 18:00 | ORK BL | 35 : 33 | Slavija |
Äelinac
Äelinac
|
|
Prijedor
Prijedor
|
18.11.2023 17:00 | Äelinac | 25 : 22 | Prijedor | ||||||
Sava
Brod
|
|
Srbac
Srbac
|
18.11.2023 15:00 | Sava | 27 : 23 | Srbac | ||||||
Borac M:TEL 2
Banja Luka
|
|
Sloga 2
Doboj
|
18.11.2023 16:30 | Borac M:TEL 2 | 27 : 27 | Sloga 2 |
Iskra
Bugojno
|
|
Jajce
Jajce
|
18.11.2023 18:00 | Iskra | 31 : 26 | Jajce | ||||||
GradaÄac 1954
GradaÄac
|
|
Krajina
Cazin
|
18.11.2023 19:30 | GradaÄac 1954 | 53 : 22 | Krajina | ||||||
Donji Vakuf
Donji Vakuf
|
|
Sloboda 2
Tuzla
|
18.11.2023 17:45 | Donji Vakuf | 31 : 38 | Sloboda 2 | ||||||
ŽepÄe
ŽepÄe
|
|
Sana 7
Sanski Most
|
18.11.2023 19:00 | ŽepÄe | 41 : 24 | Sana 7 | ||||||
Borac
Travnik
|
|
Kakanj
Kakanj
|
18.11.2023 18:00 | Borac | 28 : 28 | Kakanj |
Rvacka
Livno
|
|
IzviÄaÄ 2
LjubuŔki
|
18.11.2023 16:00 | Rvacka | 32 : 35 | IzviÄaÄ 2 | ||||||
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Zrinjski
Mostar
|
18.11.2023 18:00 | Kiseljak | 20 : 39 | Zrinjski | ||||||
BrijeÅ”Äe
Sarajevo
|
|
MeÄugorje
MeÄugorje
|
18.11.2023 18:00 | BrijeÅ”Äe | 38 : 25 | MeÄugorje | ||||||
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
|
Bosna
Sarajevo
|
18.11.2023 19:00 | Sloga | 24 : 24 | Bosna | ||||||
Bosna Ekoenergija
Visoko
|
|
RadniÄki
Goražde
|
18.11.2023 17:30 | Bosna Ekoenergija | 33 : 27 | RadniÄki |
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
|
|
Grude
Grude
|
18.11.2023 17:00 | Sloga 2013 | 27 : 35 | Grude | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
IzviÄaÄ
LjubuŔki
|
18.11.2023 18:00 | Krajina | 36 : 27 | IzviÄaÄ |
Borja
TesliÄ
|
|
Radnik
Bijeljina
|
18.11.2023 18:30 | Borja | 27 : 40 | Radnik | ||||||
Derventa
Derventa
|
|
Mira
Prijedor
|
18.11.2023 19:30 | Derventa | 31 : 22 | Mira | ||||||
Mladost 1960
Banja Luka
|
|
Borac 2
Banja Luka
|
18.11.2023 16:00 | Mladost 1960 | 24 : 29 | Borac 2 |