Radnik protutnjao Gackom

U trecem kolu Premijer lige BiH za odbojkaše Radnik je na gostovanju u Gacku slavio protiv istoimene ekipe maksima lnim rezultatom 3:0.

Prava drama vidjena je u prvom setu, s obzirom na to da su gosti direktno iz autobusa izasli u dvoranu, i bio je potre ban period adaptacije. Ipak, i pored vodjstva domacina 20:15, Bijeljinci su uspjeli da preokrenu rezultat u svoju korist i dobiju prvi set rezultatom 27:25.

U drugom i trecem rutinska igra Radnika protiv mlade ekipe Gacka, što je bilo dovoljno za maksimalnu pobjedu.

Nredni meč Radnik gostuje ekipi Kaknja, u derbiju četvrtog kola Premijer lige BiH.

Večeras su odograne još dvije utakmice trećeg kola. Domaljevac je zabilježio treći trijumf, savladavši 7Lukavac u Lukavcu sa 3:1, dok je Borac u Banja Luci bio bolji od Jedinstva iz Brčkog identičnim rezultatom.

Zbog obaveza Mladosti iz Brčkog u Evropi, ranije je u Foči odigrana utakmica u kojoj je aktuelni šampion slavio sa 3:0.

Treće kolo u muškoj konkurenciji zatvaraju Modriča i Kakanj, koji u subotu sa početkom u 16 časov, igraju u Modriči. Naslov možda Domaljevac, Radnik i Mladost maksimalni nakon tri kola