Tuzla Siti
Simin Han
|
|
Čelik
Zenica
|
02.03.2019 15:00 | Tuzla Siti | 1 : 1 | Čelik | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
02.03.2019 15:00 | Sarajevo | 2 : 1 | Krupa | ||||||
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
02.03.2019 15:00 | Zvijezda 09 | 1 : 1 | Široki Brijeg |
Velež
Mostar
|
|
Čapljina
Čapljina
|
02.03.2019 15:00 | Velež | 4 : 0 | Čapljina | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
02.03.2019 15:00 | Bosna | 0 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
TOŠK
Tešanj
|
02.03.2019 15:00 | Bratstvo | 0 : 1 | TOŠK | ||||||
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Slaven
Živinice
|
02.03.2019 15:00 | Novi Travnik | 2 : 1 | Slaven | ||||||
Metalleghe BSI
Jajce
|
|
Rudar
Kakanj
|
02.03.2019 15:00 | Metalleghe BSI | 2 : 1 | Rudar | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Orašje
Orašje
|
02.03.2019 15:00 | Zvijezda | 1 : 1 | Orašje | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Igman
Konjic
|
02.03.2019 15:00 | Goražde | 0 : 2 | Igman |
Dinamo
Vranje
|
|
Napredak
Kruševac
|
02.03.2019 15:00 | Dinamo | 4 : 0 | Napredak | ||||||
Spartak ŽK
Subotica
|
|
Čukarički
Beograd
|
02.03.2019 15:00 | Spartak ŽK | 1 : 2 | Čukarički | ||||||
Voždovac
Beograd
|
|
Vojvodina
Novi Sad
|
02.03.2019 15:00 | Voždovac | 1 : 0 | Vojvodina | ||||||
Radnički (N)
Niš
|
|
Radnik
Surdulica
|
02.03.2019 15:00 | Radnički (N) | 4 : 1 | Radnik | ||||||
Crvena zvezda
Beograd
|
|
Partizan
Beograd
|
02.03.2019 18:00 | Crvena zvezda | 1 : 1 | Partizan | ||||||
Proleter
Novi Sad
|
|
Mladost
Lučani
|
02.03.2019 15:00 | Proleter | 2 : 0 | Mladost |
Budućnost
Podgorica
|
|
Lovćen
Cetinje
|
02.03.2019 14:00 | Budućnost | 7 : 0 | Lovćen | ||||||
OFK Petrovac
Petrovac
|
|
Mornar
Bar
|
02.03.2019 14:00 | OFK Petrovac | 2 : 1 | Mornar | ||||||
Rudar
Pljevlja
|
|
Sutjeska
Nikšić
|
02.03.2019 14:00 | Rudar | 1 : 1 | Sutjeska | ||||||
Iskra
Danilovgrad
|
|
Grbalj
Radanovići
|
02.03.2019 14:00 | Iskra | 1 : 1 | Grbalj | ||||||
OFK Titograd
Podgorica
|
|
Zeta
Golubovci
|
02.03.2019 13:00 | OFK Titograd | 0 : 2 | Zeta |
AFC Bournemouth
Bournemouth
|
|
Manchester City
Manchester
|
02.03.2019 16:00 | AFC Bournemouth | 0 : 1 | Manchester City | ||||||
Brighton
Brighton
|
|
Huddersfield Town
Huddersfield
|
02.03.2019 16:00 | Brighton | 1 : 0 | Huddersfield Town | ||||||
Burnley
Burnley
|
|
Crystal Palace
London
|
02.03.2019 16:00 | Burnley | 1 : 3 | Crystal Palace | ||||||
Manchester United
Manchester
|
|
Southampton
Southampton
|
02.03.2019 16:00 | Manchester United | 3 : 2 | Southampton | ||||||
Tottenham Hotspur
London
|
|
Arsenal
London
|
02.03.2019 13:30 | Tottenham Hotspur | 1 : 1 | Arsenal | ||||||
West Ham United
London
|
|
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
|
02.03.2019 18:30 | West Ham United | 2 : 0 | Newcastle United | ||||||
Wolverhampton
Wolverhampton
|
|
Cardiff City
Cardiff
|
02.03.2019 16:00 | Wolverhampton | 2 : 0 | Cardiff City |
Espanyol
Barcelona
|
|
Real Valladolid
Valladolid
|
02.03.2019 13:00 | Espanyol | 3 : 1 | Real Valladolid | ||||||
Huesca
Huesca
|
|
Sevilla
Sevilla
|
02.03.2019 18:30 | Huesca | 2 : 1 | Sevilla | ||||||
Real Madrid
Madrid
|
|
Barcelona
Barcelona
|
02.03.2019 20:45 | Real Madrid | 0 : 1 | Barcelona | ||||||
Villarreal
Villarreal
|
|
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
|
02.03.2019 16:15 | Villarreal | 1 : 2 | Deportivo Alavés |
Schalke 04
Gelsenkirchen
|
|
Fortuna
Düsseldorf
|
02.03.2019 15:30 | Schalke 04 | 0 : 4 | Fortuna | ||||||
Bayer Leverkusen
Leverkusen
|
|
Freiburg
Freiburg im Breisgau
|
02.03.2019 15:30 | Bayer Leverkusen | 2 : 0 | Freiburg | ||||||
Eintracht
Frankfurt am Main
|
|
Hoffenheim
Sinsheim
|
02.03.2019 15:30 | Eintracht | 3 : 2 | Hoffenheim | ||||||
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
|
|
Bayern
München
|
02.03.2019 18:30 | Borussia Mönchengladbach | 1 : 5 | Bayern | ||||||
Hertha BSC
Berlin
|
|
Mainz 05
Mainz
|
02.03.2019 15:30 | Hertha BSC | 2 : 1 | Mainz 05 | ||||||
Nürnberg
Nürnberg
|
|
RB Leipzig
Leipzig
|
02.03.2019 15:30 | Nürnberg | 0 : 1 | RB Leipzig |
Empoli
Empoli
|
|
Parma
Parma
|
02.03.2019 15:00 | Empoli | 3 : 3 | Parma | ||||||
Lazio
Roma
|
|
Roma
Roma
|
02.03.2019 20:30 | Lazio | 3 : 0 | Roma | ||||||
Milan
Milano
|
|
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
|
02.03.2019 18:00 | Milan | 1 : 0 | Sassuolo |
Angers
Angers
|
|
Monaco
Monaco
|
02.03.2019 20:00 | Angers | 2 : 2 | Monaco | ||||||
Caen
Caen
|
|
PSG
Paris
|
02.03.2019 17:00 | Caen | 1 : 2 | PSG | ||||||
Nîmes
Nîmes
|
|
Rennes
Rennes
|
02.03.2019 20:00 | Nîmes | 3 : 1 | Rennes | ||||||
Reims
Reims
|
|
Amiens SC
Amiens
|
02.03.2019 20:00 | Reims | 2 : 2 | Amiens SC |
Mladost
Donji Kakanj
|
|
Čelik
Zenica
|
02.03.2019 10:00 | Mladost | 1 : 0 | Čelik | ||||||
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
02.03.2019 14:00 | Široki Brijeg | 2 : 1 | Zvijezda 09 |
GOŠK
Gabela
|
|
Mladost
Doboj- Kakanj
|
02.03.2019 14:30 | GOŠK | 1 : 3 | Mladost | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Radnik
Bijeljina
|
02.03.2019 15:00 | Željezničar | 4 : 1 | Radnik | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
02.03.2019 12:00 | Zrinjski | 0 : 0 | Široki Brijeg |
GOŠK
Gabela
|
|
Mladost
Doboj - Kakanj
|
02.03.2019 13:00 | GOŠK | 0 : 4 | Mladost | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Radnik
Bijeljina
|
02.03.2019 13:00 | Željezničar | 6 : 0 | Radnik | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
02.03.2019 10:00 | Zrinjski | 0 : 1 | Široki Brijeg |
Seljak
Livno
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
02.03.2019 19:00 | Seljak | 2 : 3 | Brotnjo |
Brod
Brod
|
|
Jahorina
Pale
|
02.03.2019 20:00 | Brod | 4 : 2 | Jahorina |
Jošavka
Čelinac
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
02.03.2019 19:00 | Jošavka | 5 : 2 | Ljubić | ||||||
Viktorija
Ribnik
|
|
Sokrates
Banja Luka
|
02.03.2019 17:00 | Viktorija | 9 : 1 | Sokrates |
Krka
Novo Mesto
|
|
Cedevita
Zagreb
|
02.03.2019 19:00 | Krka | 82 : 71 | Cedevita | ||||||
Igokea
Aleksandrovac
|
|
Mornar
Bar
|
02.03.2019 17:00 | Igokea | 81 : 60 | Mornar |
Spars
Sarajevo
|
|
Bratunac TRB
Bratunac
|
02.03.2019 19:00 | Spars | 84 : 75 | Bratunac TRB | ||||||
Mladost
Mrkonjić Grad
|
|
Široki
Široki Brijeg
|
02.03.2019 19:00 | Mladost | 65 : 83 | Široki |
Sokolac
Sokolac
|
|
Leotar
Trebinje
|
02.03.2019 19:30 | Sokolac | 85 : 86 | Leotar | ||||||
Obilić
Pale
|
|
Budućnost BN Basket
Bijeljina
|
02.03.2019 19:00 | Obilić | 55 : 82 | Budućnost BN Basket | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Student-Igokea
Banja Luka
|
02.03.2019 19:30 | Sutjeska | 78 : 71 | Student-Igokea | ||||||
Radnik BN Basket
Bijeljina
|
|
Prijedor
Prijedor
|
02.03.2019 19:00 | Radnik BN Basket | 74 : 54 | Prijedor |
Rogatica
Rogatica
|
|
Gacko
Gacko
|
02.03.2019 | Rogatica | 76 : 56 | Gacko | ||||||
Velež
Nevesinje
|
|
Igman
Istočna Ilidža
|
02.03.2019 | Velež | 77 : 73 | Igman |
Mladost
Kotor Varoš
|
|
Sloboda 73
Novi Grad
|
02.03.2019 | Mladost | 74 : 80 | Sloboda 73 |
Rudar Sport
Ugljevik
|
|
Mladi Krajišnik
Banja Luka
|
02.03.2019 16:30 | Rudar Sport | 62 : 72 | Mladi Krajišnik | ||||||
RMU Banovići
Banovići
|
|
Leotar 03
Trebinje
|
02.03.2019 18:00 | RMU Banovići | 100 : 54 | Leotar 03 |
Sloboda
Tuzla
|
|
Napredak
Odžak
|
02.03.2019 12:00 | Sloboda | 3 : 1 | Napredak |
Jedinstvo
Brčko
|
|
Majevica
Lopare
|
02.03.2019 19:00 | Jedinstvo | 1 : 3 | Majevica | ||||||
Kakanj 78
Kakanj
|
|
Mladost
Brčko
|
02.03.2019 19:00 | Kakanj 78 | 1 : 3 | Mladost | ||||||
Bosna
Kalesija
|
|
Modriča
Modriča
|
02.03.2019 19:00 | Bosna | 3 : 2 | Modriča | ||||||
Gacko
Gacko
|
|
Radnik
Bijeljina
|
02.03.2019 19:00 | Gacko | 3 : 1 | Radnik |
Ljubinje
Ljubinje
|
|
Jahorina
Pale
|
02.03.2019 19:00 | Ljubinje | 3 : 0 | Jahorina |
Bosna
Kalesija
|
|
Kakanj
Kakanj
|
02.03.2019 16:00 | Bosna | 0 : 3 | Kakanj | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Maglaj
Maglaj
|
02.03.2019 19:00 | Žepče | 1 : 3 | Maglaj |
Čapljina
Čapljina
|
|
Igman
Ilidža
|
02.03.2019 15:00 | Čapljina | 0 : 3 | Igman | ||||||
Ilidža
Ilidža
|
|
Vogošća
Vogošća
|
02.03.2019 15:30 | Ilidža | 3 : 1 | Vogošća |
Stars
Živinice
|
|
Orašje 2
Orašje
|
02.03.2019 12:00 | Stars | 3 : 0 | Orašje 2 |
Delminium
Tomislavgrad
|
|
Sa Volley
Sarajevo
|
02.03.2019 13:00 | Delminium | 0 : 3 | Sa Volley |
Gacko
Gacko
|
|
Kula Gradačac
Gradačac
|
02.03.2019 16:00 | Gacko | 3 : 2 | Kula Gradačac | ||||||
Maglić
Foča
|
|
Sloboda
Tuzla
|
02.03.2019 16:00 | Maglić | 1 : 3 | Sloboda | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Modriča
Modriča
|
02.03.2019 16:00 | Goražde | 3 : 0 | Modriča | ||||||
Bimal-Jedinstvo
Brčko
|
|
Jahorina
Pale
|
02.03.2019 16:00 | Bimal-Jedinstvo | 3 : 0 | Jahorina | ||||||
Smeč
Lukavac
|
|
BL Volley
Banja Luka
|
02.03.2019 16:00 | Smeč | 1 : 3 | BL Volley |
Ljubinje
Ljubinje
|
|
Inova
Banja Luka
|
02.03.2019 16:00 | Ljubinje | 0 : 3 | Inova | ||||||
HE na Drini
Višegrad
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
02.03.2019 17:00 | HE na Drini | 3 : 0 | Crvena zvijezda | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Glasinac
Sokolac
|
02.03.2019 | Kozara | 0 : 3 | Glasinac | ||||||
Derventa
Derventa
|
|
Radnik
Bijeljina
|
02.03.2019 16:30 | Derventa | 0 : 3 | Radnik | ||||||
Hercegovac
Bileća
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
02.03.2019 17:00 | Hercegovac | 3 : 0 | Slavija |
Balkana MP
Mrkonjić Grad
|
|
Pliva
Šipovo
|
02.03.2019 16:00 | Balkana MP | 1 : 3 | Pliva | ||||||
Prijedor
Prijedor
|
|
Smeč
Novi Grad
|
02.03.2019 18:00 | Prijedor | 3 : 0 | Smeč |
OK Leotar
Trebinje
|
|
Rudo
Rudo
|
02.03.2019 | OK Leotar | 3 : 0 | Rudo | ||||||
Zelengora
Kalinovik
|
|
Stakorina
Čajniče
|
02.03.2019 14:00 | Zelengora | 3 : 2 | Stakorina |
Gradačac
Gradačac
|
|
Kakanj
Kakanj
|
02.03.2019 | Gradačac | 36 : 31 | Kakanj | ||||||
Čelik Junior
Zenica
|
|
Lukavac
Lukavac
|
02.03.2019 | Čelik Junior | 28 : 22 | Lukavac | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Sloboda
Tuzla
|
02.03.2019 | Krivaja | 28 : 30 | Sloboda |
Travnik AG
Travnik
|
|
Radnički
Goražde
|
02.03.2019 | Travnik AG | 31 : 36 | Radnički | ||||||
Jajce
Jajce
|
|
Neretva
Jablanica
|
02.03.2019 | Jajce | 45 : 27 | Neretva | ||||||
Velež
Mostar
|
|
RA Čapljina
Čapljina
|
02.03.2019 | Velež | 23 : 30 | RA Čapljina | ||||||
Vogošča Poljine Hills 2
Vogošća
|
|
Izviđač CO 2
Ljubuški
|
02.03.2019 | Vogošča Poljine Hills 2 | 23 : 33 | Izviđač CO 2 |
Sloga(D)
Doboj
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
02.03.2019 | Sloga(D) | 28 : 25 | Slavija | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Bosna
Visoko
|
02.03.2019 | Leotar | 22 : 22 | Bosna | ||||||
Konjuh
Živinice
|
|
Sloga(GV-U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
02.03.2019 | Konjuh | 31 : 29 | Sloga(GV-U) | ||||||
Maglaj
Maglaj
|
|
Derventa
Derventa
|
02.03.2019 | Maglaj | 32 : 24 | Derventa | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Vogošća Poljine Hills
Vogošća
|
02.03.2019 | Lokomotiva | 28 : 27 | Vogošća Poljine Hills | ||||||
Gračanica
Gračanica
|
|
Zrinjski
Mostar
|
02.03.2019 | Gračanica | 29 : 19 | Zrinjski |
Višegrad
Višegrad
|
|
Hercegovina
Nevesinje
|
02.03.2019 19:00 | Višegrad | 26 : 30 | Hercegovina | ||||||
Prijedor
Prijedor
|
|
Kozara
Gradiška
|
02.03.2019 17:00 | Prijedor | 30 : 25 | Kozara |
Grude
Grude
|
|
Dubica
Kozarska Dubica
|
02.03.2019 | Grude | 36 : 27 | Dubica | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Hrasnica
Hrasnica
|
02.03.2019 | Krivaja | 40 : 20 | Hrasnica | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Katarina
Mostar
|
02.03.2019 | Goražde | 29 : 28 | Katarina | ||||||
Jedinstvo(T)
Tuzla
|
|
Hadžići
Hadžići
|
02.03.2019 | Jedinstvo(T) | 29 : 33 | Hadžići |