Jedinstvo
Žeravica
|
|
Polet 1926
Brod
|
24.03.2019 11:00 | Jedinstvo | 4 : 0 | Polet 1926 | ||||||
Dubrave
Dubrave
|
|
Vranjak
Vranjak
|
24.03.2019 14:30 | Dubrave | 2 : 0 | Vranjak | ||||||
Mladost
Donja Slatina
|
|
Ozren
Petrovo
|
24.03.2019 14:30 | Mladost | 5 : 0 | Ozren | ||||||
Omarska
Omarska
|
|
Sloga(S)
Srbac
|
24.03.2019 14:30 | Omarska | 3 : 1 | Sloga(S) |
Mladost(R)
Rogatica
|
|
Drina HE
ViŔegrad
|
24.03.2019 14:30 | Mladost(R) | 2 : 1 | Drina HE | ||||||
Jedinstvo(Br)
Brodac
|
|
Guber
Srebrenica
|
24.03.2019 14:30 | Jedinstvo(Br) | 4 : 0 | Guber | ||||||
IliÄka 01
BrÄko
|
|
Stakorina
ÄajniÄe
|
24.03.2019 14:30 | IliÄka 01 | 4 : 0 | Stakorina | ||||||
Glasinac 2011
Sokolac
|
|
Famos
VojkoviÄi
|
24.03.2019 14:30 | Glasinac 2011 | 2 : 0 | Famos |
Mladost
Kotor VaroÅ”
|
|
Bratstvo
Kozarac
|
24.03.2019 14:30 | Mladost | 1 : 3 | Bratstvo | ||||||
Krajina
Banja Luka
|
|
Gorica
Å ipovo
|
24.03.2019 11:00 | Krajina | 0 : 0 | Gorica | ||||||
BSK
Banja Luka
|
|
FSA
Prijedor
|
24.03.2019 14:30 | BSK | 3 : 0 | FSA |
Sloga
JakeÅ”
|
|
SkugriÄ
SkugriÄ
|
24.03.2019 14:30 | Sloga | 3 : 0 | SkugriÄ | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Trebava
OsjeÄani
|
24.03.2019 14:30 | Crvena zvijezda | 3 : 2 | Trebava | ||||||
Sloga
Dugo Polje
|
|
ŽeljezniÄar
Doboj
|
24.03.2019 14:30 | Sloga | 2 : 0 | ŽeljezniÄar | ||||||
NaŔa krila
Kostajnica
|
|
VuÄijak
Majevac
|
24.03.2019 14:30 | NaÅ”a krila | 3 : 1 | VuÄijak | ||||||
Hajduk
BatkuŔa
|
|
Zvijezda
Kakmuž
|
24.03.2019 14:30 | Hajduk | 1 : 1 | Zvijezda |
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
Äelopek
Äelopek
|
24.03.2019 14:30 | Sloboda | 5 : 0 | Äelopek | ||||||
Omladinac
PotoÄari
|
|
OFK Å ekoviÄi
Å ekoviÄi
|
24.03.2019 14:30 | Omladinac | 3 : 3 | OFK Å ekoviÄi | ||||||
BiraÄ
Derventa
|
|
MiliÄi
MiliÄi
|
24.03.2019 14:00 | BiraÄ | 1 : 1 | MiliÄi | ||||||
Jedinstvo
RoÄeviÄ
|
|
Lokomotiva
BrÄko
|
24.03.2019 14:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | Lokomotiva | ||||||
Rudar 1925
Ugljevik
|
|
Partizan
Donja Trnova
|
24.03.2019 14:30 | Rudar 1925 | 3 : 1 | Partizan | ||||||
BSK Ledinci
BatkoviÄ
|
|
Mladost
Bogutovo Selo
|
24.03.2019 14:30 | BSK Ledinci | 2 : 3 | Mladost | ||||||
Podrinje
TrÅ”iÄ
|
|
OFK Trnovica
Trnovica
|
24.03.2019 14:30 | Podrinje | 1 : 2 | OFK Trnovica | ||||||
Majevica
Lopare
|
|
Vlasenica
Vlasenica
|
24.03.2019 14:30 | Majevica | 1 : 2 | Vlasenica |
Biseri
Äatrnja
|
|
Mladi KrajiŔnik
Kukulje
|
24.03.2019 15:00 | Biseri | 1 : 0 | Mladi KrajiŔnik | ||||||
Župa
Milosavci
|
|
Kozara
Turjak
|
24.03.2019 15:00 | Župa | 0 : 3 | Kozara | ||||||
Potkozarje
Aleksandrovac
|
|
Tamaris
MrÄevci
|
24.03.2019 15:00 | Potkozarje | 3 : 0 | Tamaris | ||||||
Borac
Maglajani
|
|
Omladinac
BrestovÄina
|
24.03.2019 15:00 | Borac | 0 : 4 | Omladinac | ||||||
13 Skojevki
Grbavci
|
|
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
24.03.2019 15:00 | 13 Skojevki | 1 : 1 | Sloga DIPO | ||||||
Kalemi
Trebovljani
|
|
Torpedo
Cerovljani
|
24.03.2019 15:00 | Kalemi | 1 : 1 | Torpedo |
Sloga Nektar
Potkozarje
|
|
Vrbas
Banja Luka
|
24.03.2019 14:30 | Sloga Nektar | 0 : 0 | Vrbas | ||||||
Å njegotina
Å njegotina Velika
|
|
Borac
Drvar
|
24.03.2019 14:30 | Å njegotina | 3 : 0 | Borac | ||||||
Džaja
Banja Luka
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
24.03.2019 14:30 | Džaja | 4 : 0 | OFK Spartak 2013 | ||||||
Omladinac
Banja Luka
|
|
OFK Banja Luka 2017
Banja Luka
|
24.03.2019 14:30 | Omladinac | 5 : 1 | OFK Banja Luka 2017 |
Sloga 73
Ždreban
|
|
Borac(O)
Osinja
|
24.03.2019 14:30 | Sloga 73 | 1 : 0 | Borac(O) | ||||||
BuduÄnost
Gornja Slatina
|
|
Ukrina
ÄeÄava
|
24.03.2019 14:00 | BuduÄnost | 2 : 2 | Ukrina | ||||||
BSK
BuÅ”letiÄ
|
|
Borac(K)
Kotorsko
|
24.03.2019 14:30 | BSK | 1 : 2 | Borac(K) | ||||||
SkugriÄ 1964
MiÅ”iÄi-Potpolje
|
|
PelagiÄevo
PelagiÄevo
|
24.03.2019 14:30 | SkugriÄ 1964 | 2 : 2 | PelagiÄevo | ||||||
Hajduk
Kožuhe
|
|
Bratstvo
Donja Dubica
|
24.03.2019 14:30 | Hajduk | 2 : 1 | Bratstvo | ||||||
Borac(BL)
Bosanski Lužani
|
|
Trebavac
Vranjak
|
24.03.2019 14:30 | Borac(BL) | 3 : 2 | Trebavac | ||||||
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
|
Rudar
Stanari
|
24.03.2019 14:30 | Kladari Gornji | 2 : 0 | Rudar |
JugoviÄ
Gredice 1
|
|
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
24.03.2019 14:30 | JugoviÄ | 3 : 2 | OFK Brezik | ||||||
GrÄica
BrÄko
|
|
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
24.03.2019 14:30 | GrÄica | 2 : 0 | Crvena zvijezda | ||||||
Borac
Ražljevo
|
|
SlijepÄeviÄi
SlijepÄeviÄi
|
24.03.2019 14:30 | Borac | 3 : 3 | SlijepÄeviÄi | ||||||
Jedinstvo
KoretaŔi
|
|
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
24.03.2019 14:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Sava 04 | ||||||
Mladost(S)
SandiÄi
|
|
Zadrugar
Bukvik
|
24.03.2019 14:30 | Mladost(S) | 2 : 2 | Zadrugar | ||||||
Mladost(L)
LonÄari
|
|
ObiliÄ
KrepÅ”iÄ
|
24.03.2019 14:30 | Mladost(L) | 6 : 5 | ObiliÄ | ||||||
Mladost 2003
Popovo Polje
|
|
Gredice
Gredice 1
|
24.03.2019 14:30 | Mladost 2003 | 3 : 0 | Gredice |
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
|
Jedinstvo
Suvo Polje
|
24.03.2019 14:30 | Zadrugar | 8 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Kolektiv
MeÄaÅ”i
|
|
Novo doba
ÄardaÄine
|
24.03.2019 14:30 | Kolektiv | 0 : 1 | Novo doba | ||||||
Semberija
Popovi
|
|
Proleter
Johovac-Ruhotina
|
24.03.2019 14:30 | Semberija | 1 : 1 | Proleter | ||||||
Priboj
Priboj
|
|
Balatun
Balatun
|
24.03.2019 14:30 | Priboj | 4 : 2 | Balatun | ||||||
OFK MagnojeviÄ
Gornji MagnojeviÄ
|
|
MiloÅ” ObiliÄ
Novo Naselje Janja
|
24.03.2019 14:30 | OFK MagnojeviÄ | 4 : 1 | MiloÅ” ObiliÄ | ||||||
Drina
Amajlije
|
|
SteviÄ Jovan
VrŔani
|
24.03.2019 14:30 | Drina | 2 : 0 | SteviÄ Jovan | ||||||
OFK Janja 2009
Janja
|
|
Obarska
Velika Obarska
|
24.03.2019 14:30 | OFK Janja 2009 | 3 : 3 | Obarska |
Obradovac
GradiŔka
|
|
Bratstvo(K)
Kozinci
|
24.03.2019 16:00 | Obradovac | 1 : 0 | Bratstvo(K) | ||||||
Laminci
Laminci
|
|
Borac
MaÅ”iÄi
|
24.03.2019 16:00 | Laminci | 3 : 0 | Borac | ||||||
Romanovci
Romanovci
|
|
Mladost
Seferovci
|
24.03.2019 16:00 | Romanovci | 6 : 1 | Mladost | ||||||
Polet
ElezagiÄi
|
|
Bratstvo(O)
Orahova
|
24.03.2019 16:00 | Polet | 3 : 0 | Bratstvo(O) |
Omladinac
ModriÄa
|
|
Zvijezda
KruŔkovo Polje
|
24.03.2019 15:00 | Omladinac | 1 : 4 | Zvijezda | ||||||
Partizan
Koprivna
|
|
Dobor
ModriÄa
|
24.03.2019 15:00 | Partizan | 4 : 2 | Dobor | ||||||
Mladost(ST)
Srpska TiŔina
|
|
Crvena zvijezda
Gajevi
|
24.03.2019 15:00 | Mladost(ST) | 0 : 2 | Crvena zvijezda | ||||||
Sloga
Srednja Slatina
|
|
Jedinstvo
Obudovac
|
24.03.2019 15:00 | Sloga | 2 : 3 | Jedinstvo |
Olimpik
Sarajevo
|
|
Velež
Mostar
|
24.03.2019 15:30 | Olimpik | 2 : 2 | Velež | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Zvijezda
GradaÄac
|
24.03.2019 15:30 | Goražde | 3 : 0 | Zvijezda | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Metalleghe BSI
Jajce
|
24.03.2019 15:30 | Igman | 0 : 1 | Metalleghe BSI | ||||||
Vitez
Vitez
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
24.03.2019 15:30 | Vitez | 2 : 0 | Novi Travnik | ||||||
OraŔje
OraŔje
|
|
Bratstvo
GraÄanica
|
24.03.2019 15:30 | OraŔje | 0 : 1 | Bratstvo | ||||||
Rudar
Kakanj
|
|
Bosna
Visoko
|
24.03.2019 15:30 | Rudar | 2 : 2 | Bosna | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Äapljina
Äapljina
|
24.03.2019 15:30 | Slaven | 3 : 1 | Äapljina | ||||||
TOÅ K
TeŔanj
|
|
Jedinstvo
BihaÄ
|
24.03.2019 15:30 | TOÅ K | 4 : 0 | Jedinstvo |
Travnik
Travnik
|
|
FK Vitez
Vitez
|
24.03.2019 15:30 | Travnik | 2 : 0 | FK Vitez | ||||||
BusovaÄa
BusovaÄa
|
|
Iskra
Bugojno
|
24.03.2019 15:30 | BusovaÄa | 3 : 0 | Iskra | ||||||
Rudar
Han Bila
|
|
PodgrmeÄ
Sanski Most
|
24.03.2019 15:30 | Rudar | 4 : 1 | PodgrmeÄ | ||||||
Brekovica 78
Brekovica
|
|
VlaÅ”iÄ
Turbe
|
24.03.2019 15:30 | Brekovica 78 | 3 : 2 | VlaÅ”iÄ | ||||||
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Krajina
Cazin
|
24.03.2019 15:30 | Kiseljak | 2 : 0 | Krajina | ||||||
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
24.03.2019 15:30 | Sloga | 2 : 0 | Bratstvo |
Dinamo
Donja Mahala
|
|
Seona
Seona
|
24.03.2019 15:30 | Dinamo | 1 : 0 | Seona | ||||||
ÄeliÄ
ÄeliÄ
|
|
Bosna(K)
Kalesija
|
24.03.2019 15:30 | ÄeliÄ | 1 : 1 | Bosna(K) | ||||||
ProkosoviÄi
ProkosoviÄi
|
|
Mladost
MaleÅ”iÄi
|
24.03.2019 15:30 | ProkosoviÄi | 1 : 0 | Mladost | ||||||
Bosna(M)
Mionica
|
|
Gradina
Srebrenik
|
24.03.2019 15:30 | Bosna(M) | 2 : 3 | Gradina |
Vis
Kosova
|
|
Famos
Hrasnica
|
24.03.2019 15:30 | Vis | 4 : 1 | Famos | ||||||
Usora
Žabljak-Usora
|
|
Natron
Maglaj
|
24.03.2019 15:30 | Usora | 3 : 0 | Natron | ||||||
Jedinstvo
LjubniÄi
|
|
SAÅ K Napredak
Sarajevo
|
24.03.2019 15:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | SAÅ K Napredak | ||||||
ŽepÄe
ŽepÄe
|
|
Radnik
HadžiÄi
|
24.03.2019 15:30 | ŽepÄe | 3 : 1 | Radnik | ||||||
MoŔevac
MoŔevac
|
|
Azot
VitkoviÄi
|
24.03.2019 15:30 | MoŔevac | 4 : 3 | Azot |
KameŔnica
Podhum
|
|
Branitelj
RodoÄ-Jasenica
|
24.03.2019 15:30 | KameŔnica | 3 : 0 | Branitelj | ||||||
Brotnjo
Äitluk
|
|
Bjelopoljac
Bijelo Polje(Potoci)
|
24.03.2019 15:30 | Brotnjo | 0 : 2 | Bjelopoljac | ||||||
Neum
Neum
|
|
Rama
Prozor-Rama
|
24.03.2019 15:30 | Neum | 0 : 2 | Rama | ||||||
Grude
Grude
|
|
Klis
ButuroviÄ Polje
|
24.03.2019 15:30 | Grude | 1 : 1 | Klis | ||||||
PosuŔje
PosuŔje
|
|
Troglav 1918
Livno
|
24.03.2019 15:30 | PosuŔje | 3 : 0 | Troglav 1918 |
Sloga(T)
Tolisa
|
|
Dubrave
Dubrave
|
24.03.2019 15:30 | Sloga(T) | 3 : 0 | Dubrave | ||||||
19 srpanj
OŔtra Luka
|
|
Mladost(S)
Sibovac
|
24.03.2019 15:30 | 19 srpanj | 3 : 1 | Mladost(S) | ||||||
Dragovoljac
Novo Selo
|
|
Mladost(DS)
Donji Svilaj
|
24.03.2019 15:30 | Dragovoljac | 2 : 1 | Mladost(DS) | ||||||
Mladost (D)
Domaljevac
|
|
Bok
Bok
|
24.03.2019 15:30 | Mladost (D) | 2 : 0 | Bok | ||||||
KostrÄ
KostrÄ
|
|
Hajduk
OraŔje
|
24.03.2019 15:30 | KostrÄ | 3 : 2 | Hajduk | ||||||
VitanoviÄi 78
VitanoviÄi
|
|
DizdaruŔa
BrÄko
|
24.03.2019 15:30 | VitanoviÄi 78 | 3 : 2 | DizdaruÅ”a |
DSK
Devetak
|
|
VražiÄi 92
VražiÄi
|
24.03.2019 15:30 | DSK | 2 : 0 | VražiÄi 92 | ||||||
ŽeljezniÄar
DoboŔnica
|
|
Mladost(T)
Tinja
|
24.03.2019 15:30 | ŽeljezniÄar | 1 : 2 | Mladost(T) | ||||||
Orahovica 74
Orahovica
|
|
Mladost(B)
Velika Brijesnica
|
24.03.2019 15:30 | Orahovica 74 | 2 : 1 | Mladost(B) | ||||||
Mladost(K)
KikaÄi
|
|
TreŔnjevka
MaoÄa
|
24.03.2019 15:30 | Mladost(K) | 2 : 1 | TreŔnjevka | ||||||
Polet
Palanka
|
|
Gornji RahiÄ
Gornji RahiÄ
|
24.03.2019 15:30 | Polet | 1 : 1 | Gornji RahiÄ | ||||||
Doboj Istok
Doboj Istok
|
|
Rijeka
Å eriÄi
|
24.03.2019 15:30 | Doboj Istok | 2 : 1 | Rijeka | ||||||
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
|
OmaziÄi 1937
OmaziÄi
|
24.03.2019 15:30 | Ingram | 4 : 0 | OmaziÄi 1937 |
Trebava
Donja Zelinja
|
|
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
24.03.2019 15:30 | Trebava | 1 : 0 | Biberovo Polje | ||||||
Sloboda
Kerep
|
|
Jedinstvo
VuÄkovci
|
24.03.2019 15:30 | Sloboda | 2 : 0 | Jedinstvo | ||||||
OFK MeÄiÄa
Donja MeÄiÄa
|
|
12 decembar
Rajska
|
24.03.2019 15:30 | OFK MeÄiÄa | 4 : 0 | 12 decembar | ||||||
OgraÄenovac
OgraÄenovac
|
|
VoÄar
Å atoroviÄi
|
24.03.2019 15:30 | OgraÄenovac | 1 : 0 | VoÄar | ||||||
GraniÄar
Brezovo Polje
|
|
Koraj
Koraj
|
24.03.2019 15:30 | GraniÄar | 2 : 1 | Koraj | ||||||
Omladinac 68
Mionica
|
|
OFK Vida
Vida
|
24.03.2019 15:30 | Omladinac 68 | 4 : 1 | OFK Vida |
Orahovica 77
Orahovica
|
|
Sloga
Bikodže
|
24.03.2019 15:30 | Orahovica 77 | 4 : 1 | Sloga | ||||||
Turija
Turija
|
|
Mladost(D)
Doborovci
|
24.03.2019 15:30 | Turija | 4 : 3 | Mladost(D) | ||||||
25 maj
Uroža
|
|
Mramor
Babice
|
24.03.2019 15:30 | 25 maj | 2 : 2 | Mramor | ||||||
Pribava
Pribava
|
|
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
24.03.2019 17:30 | Pribava | 2 : 1 | Stjepan Polje | ||||||
BSK
BokaviÄi
|
|
Å pionica 1953
Å pionica
|
24.03.2019 15:30 | BSK | 0 : 3 | Å pionica 1953 | ||||||
Polet
Hrvati
|
|
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
24.03.2019 17:30 | Polet | 4 : 0 | Bukovik | ||||||
Rudar
Zagorje-Lukavac Mjesto
|
|
Mladost(P)
PuraÄiÄ
|
24.03.2019 15:30 | Rudar | 5 : 1 | Mladost(P) |
Vrana
BanoviÄi Selo
|
|
OFK Tuzla
Tuzla
|
24.03.2019 15:30 | Vrana | 2 : 2 | OFK Tuzla | ||||||
Partizan
Kiseljak
|
|
Srnica
TreŔtenica
|
24.03.2019 15:30 | Partizan | 3 : 0 | Srnica | ||||||
Mladost 78
Donje Vukovije
|
|
Rudar
Bukinje
|
24.03.2019 15:30 | Mladost 78 | 1 : 2 | Rudar | ||||||
Rainci
Gornji Rainci
|
|
Metalac
Živinice
|
24.03.2019 15:30 | Rainci | 3 : 0 | Metalac | ||||||
Slatina
BaŔigovci
|
|
Mladost(GŽ)
Gornje Živinice
|
24.03.2019 15:30 | Slatina | 2 : 0 | Mladost(GŽ) |
Berane
Berane
|
|
Kom
Podgorica
|
24.03.2019 15:00 | Berane | 0 : 4 | Kom | ||||||
Jezero
Plav
|
|
Arsenal
Tivat
|
24.03.2019 15:00 | Jezero | 1 : 0 | Arsenal | ||||||
Igalo
Herceg Novi
|
|
Otrant-Olympic
Ulcinj
|
24.03.2019 15:00 | Igalo | 0 : 2 | Otrant-Olympic | ||||||
Bokelj
Kotor
|
|
DeÄiÄ
Tuzi
|
24.03.2019 15:00 | Bokelj | 0 : 0 | DeÄiÄ | ||||||
OFK Mladost LjeŔkopolje 1970
Podgorica
|
|
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
24.03.2019 15:00 | OFK Mladost LjeŔkopolje 1970 | 2 : 2 | Jedinstvo |
Kozara
GradiŔka
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
24.03.2019 12:00 | Kozara | 2 : 2 | Rudar Prijedor | ||||||
Jedinstvo
BihaÄ
|
|
Krajina
Cazin
|
24.03.2019 12:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Krajina | ||||||
PodgrmeÄ
Sanski Most
|
|
ŽeljezniÄar Sport Team
Banja Luka
|
24.03.2019 12:00 | PodgrmeÄ | 1 : 1 | ŽeljezniÄar Sport Team |
Tekstilac
Derventa
|
|
Borac
Å amac
|
24.03.2019 12:00 | Tekstilac | 2 : 5 | Borac | ||||||
ModriÄa
ModriÄa
|
|
Sloga
Doboj
|
24.03.2019 12:00 | ModriÄa | 4 : 0 | Sloga |
Sloga(GC)
Gornje Crnjelovo
|
|
Podrinje
Janja
|
24.03.2019 12:00 | Sloga(GC) | 3 : 2 | Podrinje | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
BuduÄnost
BanoviÄi
|
24.03.2019 12:00 | Slaven | 2 : 3 | BuduÄnost | ||||||
Lokomotiva
BrÄko
|
|
Sloga(T)
TojÅ”iÄi
|
24.03.2019 12:00 | Lokomotiva | 0 : 3 | Sloga(T) | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Drina
Zvornik
|
24.03.2019 12:00 | Gradina | 0 : 2 | Drina |
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Goražde
Goražde
|
24.03.2019 13:00 | Novi Grad | 7 : 0 | Goražde | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Sutjeska
FoÄa
|
24.03.2019 13:00 | Sarajevo | 1 : 2 | Sutjeska | ||||||
IlijaÅ”
IlijaÅ”
|
|
Bosna
Visoko
|
24.03.2019 13:00 | IlijaÅ” | 2 : 1 | Bosna |
NK Vitez
Vitez
|
|
Krivaja
ZavidoviÄi
|
24.03.2019 13:00 | NK Vitez | 11 : 0 | Krivaja |
Leotar
Trebinje
|
|
PosuŔje
PosuŔje
|
24.03.2019 13:00 | Leotar | 1 : 0 | PosuŔje | ||||||
Stolac
Stolac
|
|
Igman
Konjic
|
24.03.2019 13:00 | Stolac | 5 : 0 | Igman |
Kozara
GradiŔka
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
24.03.2019 10:00 | Kozara | 3 : 0 | Rudar Prijedor | ||||||
Jedinstvo
BihaÄ
|
|
Krajina
Cazin
|
24.03.2019 10:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Krajina | ||||||
PodgrmeÄ
Sanski Most
|
|
ŽeljezniÄar Sport Team
Banja Luka
|
24.03.2019 10:00 | PodgrmeÄ | 2 : 0 | ŽeljezniÄar Sport Team | ||||||
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Borac
Banja Luka
|
24.03.2019 10:00 | Sloga | 0 : 4 | Borac |
Tekstilac
Derventa
|
|
Borac
Å amac
|
24.03.2019 10:00 | Tekstilac | 7 : 0 | Borac | ||||||
ModriÄa
ModriÄa
|
|
Sloga
Doboj
|
24.03.2019 10:00 | ModriÄa | 1 : 0 | Sloga |
Sloga(GC)
Gornje Crnjelovo
|
|
Podrinje
Janja
|
24.03.2019 10:00 | Sloga(GC) | 2 : 3 | Podrinje | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
BuduÄnost
BanoviÄi
|
24.03.2019 10:00 | Slaven | 1 : 1 | BuduÄnost | ||||||
Lokomotiva
BrÄko
|
|
Sloga(T)
TojÅ”iÄi
|
24.03.2019 10:00 | Lokomotiva | 5 : 0 | Sloga(T) | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Drina
Zvornik
|
24.03.2019 10:00 | Gradina | 0 : 0 | Drina |
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Goražde
Goražde
|
24.03.2019 17:00 | Novi Grad | 0 : 1 | Goražde | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Sutjeska
FoÄa
|
24.03.2019 11:00 | Sarajevo | 5 : 1 | Sutjeska | ||||||
IlijaÅ”
IlijaÅ”
|
|
Bosna
Visoko
|
24.03.2019 11:00 | IlijaÅ” | 2 : 4 | Bosna | ||||||
Rudar
Kakanj
|
|
Bosna Union
Sarajevo
|
24.03.2019 11:00 | Rudar | 2 : 3 | Bosna Union |
NK Vitez
Vitez
|
|
Krivaja
ZavidoviÄi
|
24.03.2019 11:00 | NK Vitez | 3 : 2 | Krivaja | ||||||
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Travnik
Travnik
|
24.03.2019 11:00 | Novi Travnik | 1 : 3 | Travnik |
Leotar
Trebinje
|
|
PosuŔje
PosuŔje
|
24.03.2019 11:00 | Leotar | 0 : 0 | PosuŔje | ||||||
Stolac
Stolac
|
|
Igman
Konjic
|
24.03.2019 11:00 | Stolac | 3 : 0 | Igman |
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Polet 1926
Brod
|
24.03.2019 10:00 | OFK Spartak 2013 | 1 : 3 | Polet 1926 | ||||||
Sloga(D)
Doboj
|
|
ŽeljezniÄar Sport Team
Banja Luka
|
24.03.2019 10:00 | Sloga(D) | 0 : 0 | ŽeljezniÄar Sport Team |
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Polet 1926
Brod
|
24.03.2019 11:30 | OFK Spartak 2013 | 7 : 0 | Polet 1926 | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
ŽeljezniÄar Sport team
Banja Luka
|
24.03.2019 11:30 | Sloga | 0 : 2 | ŽeljezniÄar Sport team |
Gradina
Srebrenik
|
|
Lokomotiva
BrÄko
|
24.03.2019 15:00 | Gradina | 1 : 7 | Lokomotiva | ||||||
Alfa ModiÄa
ModriÄa
|
|
Iskra
Bugojno
|
24.03.2019 15:00 | Alfa ModiÄa | 1 : 11 | Iskra | ||||||
Banja Luka
Banja Luka
|
|
SFK 2000
Sarajevo
|
24.03.2019 15:00 | Banja Luka | 1 : 4 | SFK 2000 | ||||||
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
|
Emina
Mostar
|
24.03.2019 15:00 | Radnik Bumerang | 5 : 0 | Emina |
Sokrates
Banja Luka
|
|
LjubiÄ
Prnjavor
|
24.03.2019 20:00 | Sokrates | 2 : 3 | LjubiÄ |
Borac
ÄaÄak
|
|
Sixt Primorska
Kopar
|
24.03.2019 21:00 | Borac | 69 : 73 | Sixt Primorska | 0:2 | |||||
MZT Skopje Aerodrom
Skopje
|
|
OKK Spars
Sarajevo
|
24.03.2019 17:00 | MZT Skopje Aerodrom | 84 : 70 | OKK Spars | 2:0 |
Sutjeska
FoÄa
|
|
Sokolac
Sokolac
|
24.03.2019 19:00 | Sutjeska | 74 : 62 | Sokolac | ||||||
Radnik BN Basket
Bijeljina
|
|
Borac
Banja Luka
|
24.03.2019 19:00 | Radnik BN Basket | 64 : 72 | Borac |
WBS
TesliÄ
|
|
TesliÄ
TesliÄ
|
24.03.2019 | WBS | 20 : 0 | TesliÄ | ||||||
Å amac
Å amac
|
|
Rudar
Ugljevik
|
24.03.2019 | Å amac | 86 : 70 | Rudar |
SKK Borac 1947
Banja Luka
|
|
OKK Borac Mako Print
Banja Luka
|
24.03.2019 18:30 | SKK Borac 1947 | 51 : 82 | OKK Borac Mako Print | ||||||
Rookie
Banja Luka
|
|
Sloboda 73
Novi Grad
|
24.03.2019 20:30 | Rookie | 69 : 96 | Sloboda 73 |
Jedinstvo Piemonte
Tuzla
|
|
BrÄanka
BrÄko
|
24.03.2019 17:00 | Jedinstvo Piemonte | 86 : 57 | BrÄanka | ||||||
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
|
Orlovi
Banja Luka
|
24.03.2019 14:30 | ŽeljezniÄar | 55 : 84 | Orlovi |
Sloboda
Tuzla
|
|
Bosna
Sarajevo
|
24.03.2019 18:00 | Sloboda | 0 : 3 | Bosna |
Gradina-Herceg
Srebrenik
|
|
Lukavac
Lukavac
|
24.03.2019 13:00 | Gradina-Herceg | 3 : 0 | Lukavac | ||||||
BihaÄ
BihaÄ
|
|
Kakanj
Kakanj
|
24.03.2019 15:00 | BihaÄ | 3 : 1 | Kakanj |
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Ilidža
Ilidža
|
24.03.2019 12:00 | Novi Grad | 3 : 1 | Ilidža | ||||||
Mostar
Mostar
|
|
Äapljina
Äapljina
|
24.03.2019 16:30 | Mostar | 3 : 0 | Äapljina |
Stars
Živinice
|
|
TeŔanj
TeŔanj
|
24.03.2019 13:00 | Stars | 3 : 1 | TeŔanj |
Äelik-R
Zenica
|
|
Delminium
Tomislavgrad
|
24.03.2019 17:00 | Äelik-R | 3 : 0 | Delminium | ||||||
Breza 1934
Breza
|
|
Sa Volley
Sarajevo
|
24.03.2019 13:00 | Breza 1934 | 0 : 3 | Sa Volley | ||||||
Mostar 2
Mostar
|
|
Student
Mostar
|
24.03.2019 14:00 | Mostar 2 | 0 : 3 | Student |
Hercegovac
BileÄa
|
|
Kozara
GradiŔka
|
24.03.2019 15:00 | Hercegovac | 3 : 0 | Kozara | ||||||
Glasinac
Sokolac
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
24.03.2019 13:00 | Glasinac | 3 : 0 | Crvena zvijezda |
Borac
Banja Luka
|
|
Balkana MP
MrkonjiÄ Grad
|
24.03.2019 11:30 | Borac | 0 : 3 | Balkana MP | ||||||
GradiŔka
GradiŔka
|
|
SmeÄ
Novi Grad
|
24.03.2019 16:00 | GradiÅ”ka | 3 : 1 | SmeÄ |
Derventa 2
Derventa
|
|
Kotor VaroÅ”
Kotor VaroÅ”
|
24.03.2019 | Derventa 2 | 0 : 3 | Kotor VaroÅ” |
Han Pijesak
Han Pijesak
|
|
Radnik 2
Bijeljina
|
24.03.2019 18:00 | Han Pijesak | 0 : 3 | Radnik 2 |
Rudo
Rudo
|
|
Stakorina
ÄajniÄe
|
24.03.2019 15:00 | Rudo | 3 : 1 | Stakorina |
Sana 7
Sanski Most
|
|
GradaÄac
GradaÄac
|
24.03.2019 17:00 | Sana 7 | 24 : 42 | GradaÄac | ||||||
Bosna 2
Visoko
|
|
Krajina
Cazin
|
24.03.2019 14:00 | Bosna 2 | 42 : 26 | Krajina | ||||||
Lukavac
Lukavac
|
|
Äelik
Zenica
|
24.03.2019 19:00 | Lukavac | 28 : 48 | Äelik |
Donji Vakuf
Donji Vakuf
|
|
Iskra
Bugojna
|
24.03.2019 17:00 | Donji Vakuf | 18 : 27 | Iskra | ||||||
BrijeÅ”Äe
Sarajevo
|
|
Velež
Mostar
|
24.03.2019 | BrijeÅ”Äe | 34 : 29 | Velež | ||||||
IzviÄaÄ CO 2
LjubuŔki
|
|
Jajce
Jajce
|
24.03.2019 18:00 | IzviÄaÄ CO 2 | 27 : 32 | Jajce | ||||||
Bosna
Sarajevo
|
|
MeÄugorje
MeÄugorje
|
24.03.2019 17:00 | Bosna | 31 : 21 | MeÄugorje |
Leotar
Trebinje
|
|
VogoÅ”Äa Poljine Hills
VogoÅ”Äa
|
24.03.2019 17:00 | Leotar | 30 : 22 | VogoÅ”Äa Poljine Hills |
Mladost
Banja Luka
|
|
Prijedor
Prijedor
|
24.03.2019 18:00 | Mladost | 33 : 20 | Prijedor | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Hercegovina
Nevesinje
|
24.03.2019 18:00 | Drina | 23 : 18 | Hercegovina | ||||||
Kotor VaroÅ”
Kotor VaroÅ”
|
|
ORK Borac
Banja Luka
|
24.03.2019 17:00 | Kotor VaroÅ” | 28 : 27 | ORK Borac | ||||||
Kozara
GradiŔka
|
|
Äelinac
Äelinac
|
24.03.2019 18:00 | Kozara | 39 : 32 | Äelinac |
Prijedor 2
Prijedor
|
|
Sloga
Prnjavor
|
24.03.2019 | Prijedor 2 | 35 : 27 | Sloga | ||||||
Srbac
Srbac
|
|
TesliÄ
TesliÄ
|
24.03.2019 | Srbac | 34 : 23 | TesliÄ | ||||||
Kozara Mlijekoprodukt 2
Kozarska Dubica
|
|
SrednjoŔkolac
Novi Grad
|
24.03.2019 | Kozara Mlijekoprodukt 2 | 39 : 28 | SrednjoŔkolac |
Knežopoljka
Kozarska Dubica
|
|
Borja
TesliÄ
|
24.03.2019 | Knežopoljka | 30 : 7 | Borja | ||||||
Omladinac
Banja Luka
|
|
Nestro grupa Brod
Brod
|
24.03.2019 13:30 | Omladinac | 23 : 27 | Nestro grupa Brod | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Rogatica
Rogatica
|
24.03.2019 15:30 | Borac | 34 : 14 | Rogatica |