85.'
Ekipa Sloge je povela sa 1:0. Gosti igraju praktično sa juniorima.
33.'
Protokol
Glavni sudija: Slaviša, Mazić (Vlasenica) Prvi pomoćni sudija: Bojan, Rakić (Bijeljina) Drugi pomoćni sudija: Radmilo, Vuković (Bijeljina) Četvrti sudija: Boško, Lazić (Zvornik) Delegat: Siniša, Stojčić (Laktaši) Кontrolor suđenja: Robert, Zrilić (Banja Luka)
Pobeda boljeg

Sloga je pobedila prošarani sastav Slobode i okončala svoja domaćinstva za sezonu koja se završava u subotu. Tim iz Novog Grada nije pružio igru koja zaslužuje da se hvali, ali treba im odati priznanje za borbenost i želju da izbegnu kanonadu. U tome su uspeli, jer Dobojlije su slavile „samo“ sa 2:0. U 33.minutu Enver Buljubašić sve je uradio sam, pa šutirao, ali je golman gostiju Milan Kondić odbio loptu na koju je natrčao Tomas Dadić i poslao je u mrežu. U 83.minutu Buljubašić je izveo slobodan udarac sa 18 metara, postigao je prelep pogodak.

Dobojlije su igrale onoliko koliko je bilo dovoljno za rutinsku pobedu.

Sloga – Sloboda 2:0 (1:0)

Stadion: „Luke“. Igrano bez prisustva publike. Sudija: Slaviša Mazić(Vlasenica). Strelci: Dadić u 33.i Buljubašić u 83.minutu. Žuti kartoni: Hadžimujić, Buljubašić, Ristić(Sloga), Šumić, Hušić, Stupar(Sloboda).

SLOGA: I. Marković, Andrić, Nikolić, Aljetić, Buljubašić(od 87.min.Trifković), Đuranović(od 87.min.Miljić), Komljenović(od 63.min.Hadžimujić), Vasiljević, Perić(od 87.min.Cetić), Dadić(od 63.min.Starčević), Ristić.

SLOBODA: Kondić, Repija, Šumić, Dodig, Stanić, Senić, Dojčinović, Arbutina(od 63.min.Majetić ), Stupar, Hušić, Vujanović.

Igrač utakmice: Enver Buljubašić (Sloga).

Prva liga RS Prva liga RS m:tel Prva liga Republike Srpske Sloga Sloboda