Laktaši
Laktaši
|
|
Ukrina
Čečava
|
14.05.2022 17:00 | Laktaši | 3 : 0 | Ukrina | ||||||
Sloga (S)
Srbac
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
14.05.2022 17:00 | Sloga (S) | 0 : 3 | Sloboda | ||||||
Progres
Kneževo
|
|
Dubrave
Dubrave
|
14.05.2022 17:00 | Progres | 3 : 0 | Dubrave | ||||||
Borac
Šamac
|
|
Polet 1926
Brod
|
14.05.2022 17:00 | Borac | 3 : 0 | Polet 1926 | ||||||
Jedinstvo
Žeravica
|
|
Sloga (T)
Trn
|
14.05.2022 17:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Sloga (T) |
Famos
Vojkovići
|
|
Velež
Nevesinje
|
14.05.2022 17:00 | Famos | 1 : 0 | Velež | ||||||
Guber
Srebrenica
|
|
Milići
Milići
|
14.05.2022 17:00 | Guber | 5 : 3 | Milići | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Mladost (R)
Rogatica
|
14.05.2022 17:00 | Ilićka 01 | 5 : 1 | Mladost (R) | ||||||
Mladost (G)
Gacko
|
|
Stakorina
Čajniče
|
14.05.2022 17:00 | Mladost (G) | 2 : 1 | Stakorina | ||||||
Proleter
Dvorovi
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
14.05.2022 17:00 | Proleter | 0 : 1 | Rudar 1925 |
Trebava
Osječani
|
|
Hajduk (B)
Batkuša
|
14.05.2022 17:00 | Trebava | 1 : 1 | Hajduk (B) |
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
Podrinje
Tršić
|
14.05.2022 17:00 | Sloboda | 0 : 4 | Podrinje | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Birač
Derventa
|
14.05.2022 17:30 | Lokomotiva | 3 : 0 | Birač | ||||||
Šekovići
Šekovići
|
|
Tabanci
Tabanci
|
14.05.2022 17:30 | Šekovići | 4 : 1 | Tabanci |
Kozara
Turjak
|
|
Borac (M)
Maglajani
|
14.05.2022 17:30 | Kozara | 3 : 0 | Borac (M) |
Mladost Farmaprom
Zalužani
|
|
Gomionica
Bronzani Majdan
|
14.05.2022 17:00 | Mladost Farmaprom | 3 : 0 | Gomionica |
Stevan Dukić
Rogolji
|
|
Kalemi
Trebovljani
|
14.05.2022 17:30 | Stevan Dukić | 0 : 4 | Kalemi |
Tamaris
Mrčevci
|
|
Župa
Milosavci
|
14.05.2022 17:30 | Tamaris | 1 : 3 | Župa |
Krbeti
Krbeti
|
|
Mladost
Trnjaci
|
14.05.2022 17:00 | Krbeti | 4 : 2 | Mladost | ||||||
Polet
Čović Polje
|
|
Budućnost Red Star
Vučilovac
|
14.05.2022 17:00 | Polet | 3 : 0 | Budućnost Red Star |
Modran
Modran
|
|
Ljeljenča
Ljeljenča
|
14.05.2022 17:00 | Modran | 1 : 5 | Ljeljenča |
Sloga United
Bijeljina
|
|
Zenit
Bijeljina
|
14.05.2022 17:00 | Sloga United | 4 : 3 | Zenit |
Lazarevica
Čengić
|
|
Nacional
Bijeljina
|
14.05.2022 17:00 | Lazarevica | 7 : 1 | Nacional |
Zvijezda
Gradačac
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
14.05.2022 17:00 | Zvijezda | 5 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
14.05.2022 17:00 | Orašje | 4 : 1 | Tomislav | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Radnik
Hadžići
|
14.05.2022 17:00 | Igman | 3 : 0 | Radnik | ||||||
Rudar
Kakanj
|
|
TOŠK
Tešanj
|
14.05.2022 17:00 | Rudar | 3 : 1 | TOŠK | ||||||
Simm Bau
Kosova
|
|
Gradina
Srebrenik
|
14.05.2022 17:00 | Simm Bau | 0 : 1 | Gradina | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Mladost
Doboj-Kakanj
|
14.05.2022 17:00 | Budućnost | 2 : 1 | Mladost | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Goražde
Goražde
|
14.05.2022 17:00 | Bratstvo | 3 : 1 | Goražde |
Krajina
Cazin
|
|
Vlašić
Turbe
|
14.05.2022 17:00 | Krajina | 3 : 2 | Vlašić | ||||||
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
14.05.2022 17:00 | Podgrmeč | 2 : 1 | Kiseljak | ||||||
NK Vitez
Vitez
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
14.05.2022 17:00 | NK Vitez | 0 : 2 | Novi Travnik | ||||||
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Iskra
Bugojno
|
14.05.2022 17:00 | Sloga | 1 : 2 | Iskra | ||||||
Vitez
Bužim
|
|
Krajišnik
Velika Kladuša
|
14.05.2022 17:00 | Vitez | 1 : 1 | Krajišnik |
Odžak 102
Odžak
|
|
Seona
Seona
|
14.05.2022 17:00 | Odžak 102 | 0 : 0 | Seona | ||||||
Bosna (K)
Kalesija
|
|
Dinamo
Donja Mahala
|
14.05.2022 17:00 | Bosna (K) | 4 : 0 | Dinamo | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Radnički
Lukavac
|
14.05.2022 17:00 | Slaven | 0 : 4 | Radnički |
Krivaja
Zavidovići
|
|
Mošćanica
Sarajevo
|
14.05.2022 17:00 | Krivaja | 4 : 2 | Mošćanica | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Famos
Hrasnica
|
14.05.2022 17:00 | Bosna | 5 : 1 | Famos |
Bajer 99
Velagići
|
|
Željezničar
Bosanska Krupa
|
14.05.2022 17:00 | Bajer 99 | 6 : 0 | Željezničar | ||||||
Borac
Izačić
|
|
Mladost
Vrnograč
|
14.05.2022 17:00 | Borac | 1 : 0 | Mladost | ||||||
Omladinac
Sanica
|
|
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
14.05.2022 17:00 | Omladinac | 1 : 3 | Bratstvo | ||||||
Ključ
Ključ
|
|
Omladinac 75
Pokoj
|
14.05.2022 17:00 | Ključ | 4 : 3 | Omladinac 75 |
Respekt
Sarajevo
|
|
Jedinstvo
Ljubnići
|
14.05.2022 13:30 | Respekt | 5 : 2 | Jedinstvo |
Iskra
Stolac
|
|
Cim
Cim
|
14.05.2022 17:00 | Iskra | 1 : 4 | Cim |
Krušik
Gornje Vukovije
|
|
Omazići 1937
Omazići
|
14.05.2022 17:00 | Krušik | 2 : 1 | Omazići 1937 |
Radnik 018
Lipnica
|
|
Bijeljevac
Miljanovci
|
14.05.2022 17:30 | Radnik 018 | 1 : 5 | Bijeljevac | ||||||
Mladost
Gornja Tuzla
|
|
Sapna
Sapna
|
14.05.2022 17:30 | Mladost | 3 : 2 | Sapna | ||||||
Spreča
Donji Rainci
|
|
Proleter
Slavinovići
|
14.05.2022 17:30 | Spreča | 3 : 2 | Proleter |
Oskova
Oskova
|
|
Vrana
Banovići Selo
|
14.05.2022 17:00 | Oskova | 1 : 0 | Vrana | ||||||
Stupari
Stupari
|
|
Omladinac RMU
Đurđevik
|
14.05.2022 17:00 | Stupari | 0 : 1 | Omladinac RMU |
Metalac
Gornji Milanovac
|
|
Mladost
Lučani
|
14.05.2022 19:00 | Metalac | 0 : 3 | Mladost | ||||||
Spartak ŽK
Subotica
|
|
Radnički 1923
Kragujevac
|
14.05.2022 19:00 | Spartak ŽK | 2 : 1 | Radnički 1923 | ||||||
Kolubara
Lazarevac
|
|
Proleter
Novi Sad
|
14.05.2022 17:00 | Kolubara | 1 : 0 | Proleter |
OFK Bačka
Bačka Palanka
|
|
Mačva
Šabac
|
14.05.2022 17:00 | OFK Bačka | 0 : 1 | Mačva | ||||||
RFK Grafičar
Beograd
|
|
Zlatibor
Čajetina
|
14.05.2022 17:00 | RFK Grafičar | 3 : 1 | Zlatibor | ||||||
Kabel
Novi Sad
|
|
Budućnost
Dobanovci
|
14.05.2022 17:00 | Kabel | 1 : 1 | Budućnost | ||||||
Rad
Beograd
|
|
Timok 1919
Zaječar
|
14.05.2022 17:00 | Rad | 3 : 0 | Timok 1919 |
Budućnost
Podgorica
|
|
Sutjeska
Nikšić
|
14.05.2022 19:00 | Budućnost | 4 : 2 | Sutjeska | ||||||
Dečić
Tuzi
|
|
OFK Petrovac
Petrovac
|
14.05.2022 19:00 | Dečić | 2 : 1 | OFK Petrovac | ||||||
Iskra
Danilovgrad
|
|
Mornar
Bar
|
14.05.2022 19:00 | Iskra | 1 : 0 | Mornar | ||||||
Rudar
Pljevlja
|
|
Podgorica
Podgorica
|
14.05.2022 19:00 | Rudar | 1 : 1 | Podgorica | ||||||
Jezero
Plav
|
|
Zeta
Golubovci
|
14.05.2022 19:00 | Jezero | 0 : 0 | Zeta |
Espanyol
Barcelona
|
|
Valencia
Valencia
|
14.05.2022 18:30 | Espanyol | 1 : 1 | Valencia |
Borussia Dortmund
Dortmund
|
|
Hertha BSC
Berlin
|
14.05.2022 15:30 | Borussia Dortmund | 2 : 1 | Hertha BSC | ||||||
Wolfsburg
Wolfsburg
|
|
Bayern
München
|
14.05.2022 15:30 | Wolfsburg | 2 : 2 | Bayern | ||||||
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
|
|
Freiburg
Freiburg im Breisgau
|
14.05.2022 15:30 | Bayer 04 Leverkusen | 2 : 1 | Freiburg | ||||||
Union Berlin
Berlin
|
|
Bochum
Bochum
|
14.05.2022 15:30 | Union Berlin | 3 : 2 | Bochum | ||||||
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
|
|
Hoffenheim
Sinsheim
|
14.05.2022 15:30 | Borussia M'gladbach | 5 : 1 | Hoffenheim | ||||||
Stuttgart
Stuttgart
|
|
Köln
Köln
|
14.05.2022 15:30 | Stuttgart | 2 : 1 | Köln | ||||||
Mainz 05
Mainz
|
|
Eintracht
Frankfurt am Main
|
14.05.2022 15:30 | Mainz 05 | 2 : 2 | Eintracht | ||||||
Augsburg
Augsburg
|
|
Greuther Fürth
Fürth
|
14.05.2022 15:30 | Augsburg | 2 : 1 | Greuther Fürth | ||||||
Arminia
Bielefeld
|
|
RB Leipzig
Leipzig
|
14.05.2022 15:30 | Arminia | 1 : 1 | RB Leipzig |
Empoli
Empoli
|
|
Salernitana
Salerno
|
14.05.2022 15:00 | Empoli | 1 : 1 | Salernitana | ||||||
Hellas Verona
Verona
|
|
Torino
Torino
|
14.05.2022 18:00 | Hellas Verona | 0 : 1 | Torino | ||||||
Roma
Roma
|
|
Venezia
Venecia
|
14.05.2022 20:45 | Roma | 1 : 1 | Venezia | ||||||
Udinese
Udine
|
|
Spezia
La Spezia
|
14.05.2022 18:00 | Udinese | 2 : 3 | Spezia |
Bordeaux
Bordeaux
|
|
Lorient
Lorient
|
14.05.2022 21:00 | Bordeaux | 0 : 0 | Lorient | ||||||
Olympique Lyonnais
Lyon
|
|
Nantes
Nantes
|
14.05.2022 21:00 | Olympique Lyonnais | 3 : 2 | Nantes | ||||||
Metz
Longeville-lès-Metz
|
|
Angers
Angers
|
14.05.2022 21:00 | Metz | 1 : 0 | Angers | ||||||
Monaco
Monaco
|
|
Brest
Brest
|
14.05.2022 21:00 | Monaco | 4 : 2 | Brest | ||||||
Montpellier
Montpellier
|
|
PSG
Paris
|
14.05.2022 21:00 | Montpellier | 0 : 4 | PSG | ||||||
Nice
Nice
|
|
Lille
Villeneuve d'Ascq
|
14.05.2022 21:00 | Nice | 1 : 3 | Lille | ||||||
Rennes
Rennes
|
|
Olympique Marseille
Marseille
|
14.05.2022 21:00 | Rennes | 2 : 0 | Olympique Marseille | ||||||
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
|
|
Reims
Reims
|
14.05.2022 21:00 | Saint-Étienne | 1 : 2 | Reims | ||||||
Strasbourg
Strasbourg
|
|
Clermont
Clermont-Ferrand
|
14.05.2022 21:00 | Strasbourg | 1 : 0 | Clermont | ||||||
Troyes
Troyes
|
|
Lens
Lens
|
14.05.2022 21:00 | Troyes | 1 : 3 | Lens |
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
14.05.2022 17:00 | Široki Brijeg | 2 : 0 | Sarajevo | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
14.05.2022 17:00 | Velež | 1 : 0 | Tuzla City | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
14.05.2022 15:00 | Leotar | 2 : 0 | Rudar Prijedor |
Drina
Zvornik
|
|
Modriča Alfa
Modriča
|
14.05.2022 17:00 | Drina | 4 : 0 | Modriča Alfa | ||||||
Borac
Kozarska Dubica
|
|
Budućnost
Pilica
|
14.05.2022 17:00 | Borac | 5 : 1 | Budućnost | ||||||
Željezničar ST
Banja Luka
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
14.05.2022 17:00 | Željezničar ST | 0 : 2 | Slavija | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Kozara
Gradiška
|
14.05.2022 17:00 | Podrinje | 3 : 1 | Kozara | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
14.05.2022 17:00 | Ljubić | 2 : 4 | Krupa | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Tekstilac
Derventa
|
14.05.2022 17:00 | Sutjeska | 2 : 0 | Tekstilac | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
14.05.2022 17:00 | Sloga | 2 : 2 | Sloboda | ||||||
Omarska
Omarska
|
|
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
14.05.2022 17:00 | Omarska | 1 : 1 | Zvijezda 09 |
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Radnik (B)
Bijeljina
|
14.05.2022 15:00 | Krupa | 2 : 4 | Radnik (B) | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
14.05.2022 15:30 | Sloboda | 1 : 2 | Široki Brijeg |
Igman
Ilidža
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
14.05.2022 12:30 | Igman | 3 : 0 | Novi Grad | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Baton
Sarajevo
|
14.05.2022 12:30 | Sarajevo | 4 : 0 | Baton |
Čelik
Zenica
|
|
TOŠK
Tešanj
|
14.05.2022 12:30 | Čelik | 3 : 0 | TOŠK |
Neum
Neum
|
|
Igman
Konjic
|
14.05.2022 12:30 | Neum | 1 : 6 | Igman | ||||||
Grude
Grude
|
|
Posušje
Posušje
|
14.05.2022 10:00 | Grude | 1 : 3 | Posušje | ||||||
Klis
Buturović polje
|
|
Velež
Mostar
|
14.05.2022 12:30 | Klis | 1 : 6 | Velež | ||||||
Troglav 1918
Livno
|
|
Stolac
Stolac
|
14.05.2022 13:00 | Troglav 1918 | 0 : 0 | Stolac | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
14.05.2022 12:30 | Čapljina | 1 : 4 | Branitelj |
Zeta
Golubovci
|
|
Budućnost
Padgorica
|
14.05.2022 17:30 | Zeta | 2 : 3 | Budućnost |
Mornar
Bar
|
|
Jezero
Plav
|
14.05.2022 17:30 | Mornar | 2 : 1 | Jezero | ||||||
Bokelj
Kotor
|
|
Titograd
Podgorica
|
14.05.2022 17:30 | Bokelj | 3 : 0 | Titograd |
Zrinjski
Mostar
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
14.05.2022 15:00 | Zrinjski | 2 : 1 | Sarajevo | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
14.05.2022 16:30 | Borac | 3 : 2 | Željezničar |
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Leotar
Trebinje
|
14.05.2022 11:30 | Rudar Prijedor | 3 : 0 | Leotar | ||||||
Posušje
Posušje
|
|
Sloboda
Tuzla
|
14.05.2022 12:30 | Posušje | 1 : 2 | Sloboda |
Igman
Ilidža
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
14.05.2022 10:00 | Igman | 3 : 0 | Novi Grad | ||||||
Mladost
Doboj-Kakanj
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
14.05.2022 10:00 | Mladost | 2 : 1 | Ilijaš | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Baton
Sarajevo
|
14.05.2022 10:00 | Sarajevo | 6 : 1 | Baton | ||||||
Stupčanica
Olovo
|
|
Radnik
Hadžići
|
14.05.2022 10:00 | Stupčanica | 2 : 1 | Radnik |
Čelik
Zenica
|
|
TOŠK
Tešanj
|
14.05.2022 10:00 | Čelik | 8 : 1 | TOŠK |
Neum
Neum
|
|
Igman
Konjic
|
14.05.2022 10:00 | Neum | 2 : 1 | Igman | ||||||
Klis
Buturović polje
|
|
Velež
Mostar
|
14.05.2022 10:00 | Klis | 0 : 2 | Velež | ||||||
Troglav 1918
Livno
|
|
Stolac
Stolac
|
14.05.2022 11:00 | Troglav 1918 | 4 : 0 | Stolac | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
14.05.2022 10:00 | Čapljina | 1 : 1 | Branitelj |
Plamen
Donje Vodičevo
|
|
Partizan
Kostajnica
|
14.05.2022 11:00 | Plamen | 5 : 4 | Partizan | ||||||
OFK Brdo
Hambarine
|
|
Bratstvo
Kozarac
|
14.05.2022 10:00 | OFK Brdo | 3 : 2 | Bratstvo |
Čelinac
Čelinac
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
14.05.2022 13:30 | Čelinac | 0 : 2 | Željezničar Sport Team | ||||||
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Krajina
Banja Luka
|
14.05.2022 13:00 | Sloboda | 3 : 0 | Krajina | ||||||
Progres
Kneževo
|
|
Lauš
Banja Luka
|
14.05.2022 11:30 | Progres | 3 : 0 | Lauš | ||||||
Omladinac
Banja Luka
|
|
BSK
Banja Luka
|
14.05.2022 10:30 | Omladinac | 0 : 0 | BSK |
Hajduk
Kožuhe
|
|
Željezničar
Doboj
|
14.05.2022 10:00 | Hajduk | 3 : 0 | Željezničar | ||||||
Trebava
Osječani
|
|
Naša krila
Kostajnica
|
14.05.2022 10:00 | Trebava | 3 : 1 | Naša krila | ||||||
Vučijak
Majevica
|
|
Rudanka
Rudanka
|
14.05.2022 10:00 | Vučijak | 0 : 2 | Rudanka |
Jedinstvo
Brodac
|
|
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
14.05.2022 17:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Sloga |
Brekovica 78
Brekovica
|
|
Vitez
Bužim
|
14.05.2022 13:30 | Brekovica 78 | 4 : 1 | Vitez |
Rama
Rama-Prozor
|
|
Turbina
Jablanica
|
14.05.2022 17:00 | Rama | 4 : 0 | Turbina |
Proleter
Slavinovići
|
|
Jedinstvo
Lukavica
|
14.05.2022 10:00 | Proleter | 3 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Betaclub Tango
Lukavac
|
|
Memići
Memići
|
14.05.2022 10:00 | Betaclub Tango | 3 : 0 | Memići | ||||||
Eurogol
Živinice
|
|
Tuzla
Tuzla
|
14.05.2022 17:00 | Eurogol | 2 : 0 | Tuzla |
Glasinac 1936
Sokolac
|
|
Baton
Sarajevo
|
14.05.2022 11:30 | Glasinac 1936 | 3 : 1 | Baton |
Omladinac
Doglodi
|
|
Romanija
Pale
|
14.05.2022 11:00 | Omladinac | 1 : 4 | Romanija | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Young Boys
Sarajevo
|
14.05.2022 09:00 | Željezničar | 1 : 0 | Young Boys | ||||||
Miske - Akademija
Sarajevo
|
|
Mlade Nade
Sarajevo
|
14.05.2022 16:00 | Miske - Akademija | 0 : 1 | Mlade Nade |
Podgorica
Podgorica
|
|
OFK Titograd
Podgorica
|
14.05.2022 18:00 | Podgorica | 3 : 2 | OFK Titograd |
Zrinjski
Mostar
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
14.05.2022 13:00 | Zrinjski | 3 : 0 | Sarajevo | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
14.05.2022 14:30 | Borac | 1 : 0 | Željezničar |
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Leotar
Trebinje
|
14.05.2022 09:30 | Rudar Prijedor | 0 : 0 | Leotar | ||||||
Posušje
Posušje
|
|
Sloboda
Tuzla
|
14.05.2022 11:00 | Posušje | 1 : 1 | Sloboda |
Borac (BL)
Banja Luka
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
14.05.2022 10:30 | Borac (BL) | 0 : 6 | Željezničar Sport Team | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Modriča Alfa
Modriča
|
14.05.2022 10:00 | Proleter | 1 : 6 | Modriča Alfa | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
14.05.2022 10:00 | Krupa | 4 : 0 | Ljubić | ||||||
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
14.05.2022 10:00 | OFK Spartak 2013 | 5 : 0 | Mineral | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
Borac (Š)
Šamac
|
14.05.2022 10:00 | Željezničar | 0 : 1 | Borac (Š) | ||||||
Radnik Urije
Prijedor
|
|
Kozara
Gradiška
|
14.05.2022 10:00 | Radnik Urije | 0 : 3 | Kozara | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Sloga
Doboj
|
14.05.2022 10:00 | Polet 1926 | 2 : 3 | Sloga |
Zenit
Bijeljina
|
|
Radnik
Bijeljina
|
14.05.2022 09:30 | Zenit | 8 : 1 | Radnik | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
14.05.2022 10:00 | Lokomotiva | 3 : 2 | Zvijezda 09 | ||||||
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
Mladost
Bogutovo selo
|
14.05.2022 10:00 | Sloboda | 1 : 3 | Mladost | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
14.05.2022 10:00 | Ilićka 01 | 3 : 0 | Jedinstvo |
Sloboda
Novi Grad
|
|
Omladinac
Draksenić
|
14.05.2022 11:00 | Sloboda | 5 : 0 | Omladinac |
13 Skojevki
Grbavci
|
|
Sloga
Srbac
|
14.05.2022 10:00 | 13 Skojevki | 3 : 2 | Sloga |
Naprijed
Banja Luka
|
|
Gorica
Šipovo
|
14.05.2022 10:00 | Naprijed | 2 : 1 | Gorica | ||||||
Čelinac
Čelinac
|
|
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
14.05.2022 12:00 | Čelinac | 0 : 3 | Željezničar Sport team | ||||||
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Mladost Farmaprom
Zalužani
|
14.05.2022 11:00 | Sloboda | 12 : 2 | Mladost Farmaprom | ||||||
Vrbas
Banja Luka
|
|
Mladost
Kotor Varoš
|
14.05.2022 09:30 | Vrbas | 1 : 1 | Mladost | ||||||
Džaja
Banja Luka
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
14.05.2022 13:00 | Džaja | 1 : 1 | OFK Spartak 2013 | ||||||
Omladinac
Banja Luka
|
|
BSK
Banja Luka
|
14.05.2022 09:00 | Omladinac | 1 : 0 | BSK |
Janja 2009
Janja
|
|
Partizan
Donja Trnova
|
14.05.2022 10:00 | Janja 2009 | 1 : 8 | Partizan |
Jedinstvo
Brodac
|
|
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
14.05.2022 16:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Sloga |
Lokanj
Lokanj
|
|
Young Boys 2018
Jardan
|
14.05.2022 10:00 | Lokanj | 0 : 4 | Young Boys 2018 | ||||||
Birač
Derventa
|
|
Milići
Milići
|
14.05.2022 10:00 | Birač | 0 : 12 | Milići |
Rudar
Kamengrad
|
|
Ključ
Ključ
|
14.05.2022 11:30 | Rudar | 2 : 1 | Ključ | ||||||
OFK Bihać
Bihać
|
|
Brekovica 78
Brekovica
|
14.05.2022 11:30 | OFK Bihać | 14 : 0 | Brekovica 78 |
Olimpija
Tržac
|
|
Mladost (P)
Polje - Cazin
|
14.05.2022 11:30 | Olimpija | 0 : 10 | Mladost (P) | ||||||
Mladost (V)
Vrnograč
|
|
Radnički
Ćoralić
|
14.05.2022 11:30 | Mladost (V) | 0 : 4 | Radnički |
Čelik
Zenica
|
|
Sporting
Zenica
|
14.05.2022 11:30 | Čelik | 3 : 0 | Sporting | ||||||
Stupčanica
Olovo
|
|
Borac - Tetovo
Tetovo - Zenica
|
14.05.2022 11:30 | Stupčanica | 3 : 0 | Borac - Tetovo |
Borac
Jelah
|
|
Moševac
Moševac
|
14.05.2022 11:30 | Borac | 9 : 1 | Moševac | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Nemila
Nemila
|
14.05.2022 11:30 | Krivaja | 11 : 0 | Nemila | ||||||
Simm Bau
Kosova
|
|
Natron
Maglaj
|
14.05.2022 11:30 | Simm Bau | 0 : 3 | Natron |
Radnik
Hadžići
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
14.05.2022 10:00 | Radnik | 2 : 1 | Novi Grad |
Miske - Akademija
Sarajevo
|
|
Baton 2
Sarajevo
|
14.05.2022 14:00 | Miske - Akademija | 3 : 0 | Baton 2 | ||||||
FA Akademica
Sarajevo
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
14.05.2022 10:30 | FA Akademica | 0 : 6 | Željezničar |
Sokolac
Sokolac
|
|
AF Devetka
Sarajevo
|
14.05.2022 15:00 | Sokolac | 4 : 0 | AF Devetka | ||||||
UNIS
Vogošča
|
|
Soccer
Sarajevo
|
14.05.2022 10:00 | UNIS | 4 : 0 | Soccer | ||||||
FA Akademica
Sarajevo
|
|
Famos (H)
Hrasnica
|
14.05.2022 09:00 | FA Akademica | 2 : 1 | Famos (H) |
Šampion
Ilidža
|
|
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
14.05.2022 16:30 | Šampion | 0 : 2 | SAŠK Napredak |
Branitelj
Rodoč/Jasenica
|
|
Neum
Neum
|
14.05.2022 11:30 | Branitelj | 1 : 2 | Neum |
Međugorje
Međugorje
|
|
Cim
Mostar
|
14.05.2022 11:00 | Međugorje | 0 : 4 | Cim | ||||||
Bjelopoljac
Bijelo Polje - Mostar
|
|
Klis
Buturović polje
|
14.05.2022 11:30 | Bjelopoljac | 3 : 4 | Klis |
Di - Five
Doboj - Istok
|
|
Orašje
Orašje
|
14.05.2022 11:00 | Di - Five | 6 : 0 | Orašje | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Gradina
Srebrenik
|
14.05.2022 11:00 | Radnički | 1 : 1 | Gradina | ||||||
Betaclub Tango
Lukavac
|
|
Eurofudbal
Stjepan Polje
|
14.05.2022 11:00 | Betaclub Tango | 3 : 2 | Eurofudbal |
Eurogol
Živinice
|
|
Asscheim
Živinice - Kovači
|
14.05.2022 11:00 | Eurogol | 0 : 1 | Asscheim | ||||||
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Proleter
Slavinovići
|
14.05.2022 11:00 | Gornji Rahić | 0 : 5 | Proleter | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Tuzla City
Simin Han -Tuzla
|
14.05.2022 11:00 | Slaven | 1 : 4 | Tuzla City | ||||||
Bambi
Tuzla
|
|
Colibri
Husino
|
14.05.2022 11:00 | Bambi | 0 : 3 | Colibri | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Budućnost
Banovići
|
14.05.2022 11:00 | Sloboda | 0 : 4 | Budućnost |
Borac (BL)
Banja Luka
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
14.05.2022 09:00 | Borac (BL) | 3 : 0 | Željezničar Sport Team | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Modriča Alfa
Modriča
|
14.05.2022 12:00 | Proleter | 1 : 2 | Modriča Alfa | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
14.05.2022 12:00 | Krupa | 8 : 1 | Ljubić | ||||||
Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Mineral ZTC
Banja Vrućica
|
14.05.2022 12:00 | Spartak 2013 | 5 : 2 | Mineral ZTC | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
Borac (Š)
Šamac
|
14.05.2022 12:00 | Željezničar | 4 : 0 | Borac (Š) | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Kozara
Gradiška
|
14.05.2022 12:00 | Rudar Prijedor | 0 : 3 | Kozara | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Sloga
Doboj
|
14.05.2022 12:00 | Polet 1926 | 0 : 2 | Sloga |
Borac
Kozarska Dubica
|
|
Partizan
Kostajnica
|
14.05.2022 11:00 | Borac | 1 : 0 | Partizan | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Gomjenica
Prijedor
|
14.05.2022 13:00 | Rudar Prijedor | 0 : 3 | Gomjenica |
Rudar
Kamengrad
|
|
Ključ
Ključ
|
14.05.2022 10:00 | Rudar | 0 : 3 | Ključ | ||||||
Bihać
Bihać
|
|
Omladinac
Sanica
|
14.05.2022 10:00 | Bihać | 11 : 1 | Omladinac |
Mladost (V)
Vrnograč
|
|
Radnički
Ćoralići
|
14.05.2022 10:00 | Mladost (V) | 0 : 11 | Radnički | ||||||
Jezerski
Jezerski
|
|
Vitez
Bužim
|
14.05.2022 10:00 | Jezerski | 4 : 1 | Vitez | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
14.05.2022 10:00 | Krajina | 3 : 0 | Bratstvo |
Čelik
Zenica
|
|
Sporting
Zenica
|
14.05.2022 10:00 | Čelik | 0 : 2 | Sporting |
Borac
Jelah
|
|
Moševac
Moševac
|
14.05.2022 10:00 | Borac | 7 : 1 | Moševac | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Nemila
Nemila
|
14.05.2022 10:00 | Krivaja | 2 : 0 | Nemila | ||||||
Simm Bau
Kosova
|
|
Natron
Maglaj
|
14.05.2022 10:00 | Simm Bau | 1 : 0 | Natron |
Glasinac 1936
Ilidža
|
|
Radnik
Hadžići
|
14.05.2022 10:00 | Glasinac 1936 | 0 : 1 | Radnik | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Olimp
Pale
|
14.05.2022 13:00 | Sarajevo | 6 : 1 | Olimp | ||||||
Bambinosi
Sarajevo
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
14.05.2022 11:00 | Bambinosi | 0 : 2 | Željezničar |
Sokolac
Sokolac
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
14.05.2022 13:30 | Sokolac | 0 : 6 | Novi Grad | ||||||
Miske - Akademija
Sarajevo
|
|
Sparta
Sarajevo
|
14.05.2022 12:00 | Miske - Akademija | 1 : 1 | Sparta | ||||||
Igman
Ilidža
|
|
Betaclub
Doglodi
|
14.05.2022 08:00 | Igman | 0 : 3 | Betaclub |
Sparta
Sarajevo
|
|
F.A. Academica
Sarajevo
|
14.05.2022 16:00 | Sparta | 4 : 1 | F.A. Academica | ||||||
S.A. Ilijaš
ilijaš
|
|
Famos
Vojkovići
|
14.05.2022 16:00 | S.A. Ilijaš | 0 : 1 | Famos |
Di - Five
Doboj - Istok
|
|
Orašje
Orašje
|
14.05.2022 10:00 | Di - Five | 0 : 5 | Orašje | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Gradina
Srebrenik
|
14.05.2022 10:00 | Radnički | 0 : 2 | Gradina | ||||||
Betaclub Tango
Lukavac
|
|
Eurofudbal
Stjepan Polje
|
14.05.2022 10:00 | Betaclub Tango | 4 : 1 | Eurofudbal |
Eurogol
Živinice
|
|
Asscheim
Živinice - Kovači
|
14.05.2022 10:00 | Eurogol | 1 : 0 | Asscheim | ||||||
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Proleter
Slavinovići
|
14.05.2022 10:00 | Gornji Rahić | 0 : 8 | Proleter | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Tuzla City
Simin Han
|
14.05.2022 10:00 | Slaven | 0 : 13 | Tuzla City | ||||||
Bambi
Tuzla
|
|
Colibri
Husino
|
14.05.2022 10:00 | Bambi | 3 : 0 | Colibri | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Budućnost
Banovići
|
14.05.2022 10:00 | Sloboda | 0 : 2 | Budućnost |
Prijedor
Prijedor
|
|
Borac (BL)
Banja Luka
|
14.05.2022 10:00 | Prijedor | 2 : 4 | Borac (BL) |
Libero
Goražde
|
|
Mladost
Nević Polje
|
14.05.2022 17:00 | Libero | 7 : 0 | Mladost | ||||||
ŽNK Sloboda
Tuzla
|
|
Sana 2014
Sanski Most
|
14.05.2022 15:00 | ŽNK Sloboda | 3 : 0 | Sana 2014 |
Emina
Mostar
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
14.05.2022 14:00 | Emina | 5 : 1 | Lokomotiva |
Studentski dom
Podgorica
|
|
Titograd
Podgorica
|
14.05.2022 16:00 | Studentski dom | 3 : 5 | Titograd | ||||||
Cattaro 2019
Kotor
|
|
Zora
Spuž
|
14.05.2022 16:00 | Cattaro 2019 | 13 : 10 | Zora | ||||||
Onogošt
Nikšić
|
|
Gorštak
Kolašin
|
14.05.2022 16:00 | Onogošt | 2 : 3 | Gorštak | ||||||
Bajo Pivljanin
Plužine
|
|
Brskovo
Mojkovac
|
14.05.2022 16:00 | Bajo Pivljanin | 5 : 2 | Brskovo | ||||||
Pruška
Bijelo Polje
|
|
Mirabile Moda
Podgorica
|
14.05.2022 16:00 | Pruška | 9 : 7 | Mirabile Moda | ||||||
Dolcinium
Ulcinj
|
|
Ulcinj
Ulcinj
|
14.05.2022 16:00 | Dolcinium | 1 : 3 | Ulcinj |
Igokea
Aleksandrovac
|
|
Široki
Široki Brijeg
|
14.05.2022 19:00 | Igokea | 88 : 72 | Široki | ||||||
Spars Realway
Sarajevo
|
|
Leotar
Trebinje
|
14.05.2022 17:00 | Spars Realway | 66 : 71 | Leotar |
Modriča - Novoprom
Modriča
|
|
Drina
Zvornik
|
14.05.2022 16:00 | Modriča - Novoprom | 3 : 0 | Drina |
Krivaja
Zavidovići
|
|
Izviđač CO
Ljubuški
|
14.05.2022 18:00 | Krivaja | 28 : 34 | Izviđač CO | ||||||
Vogošća
Vogošća
|
|
Bosna Eko Energija (V)
Visoko
|
14.05.2022 18:00 | Vogošća | 26 : 27 | Bosna Eko Energija (V) | ||||||
Sloga (GV/U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
|
Maglaj
Maglaj
|
14.05.2022 18:00 | Sloga (GV/U) | 42 : 33 | Maglaj | ||||||
Borac M:TEL
Banja Luka
|
|
Gračanica
Gračanica
|
14.05.2022 18:00 | Borac M:TEL | 24 : 26 | Gračanica | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Konjuh
Živinice
|
14.05.2022 18:00 | Leotar | 29 : 19 | Konjuh | ||||||
Iskra
Bugojna
|
|
Sloboda
Tuzla
|
14.05.2022 18:00 | Iskra | 24 : 23 | Sloboda | ||||||
Bosna (S)
Sarajevo
|
|
Gradačac
Gradačac
|
14.05.2022 18:00 | Bosna (S) | 27 : 35 | Gradačac |
Srbac
Srbac
|
|
Sloga (P)
Prnjavor
|
14.05.2022 20:00 | Srbac | 44 : 32 | Sloga (P) |
Jedinstvo 2015
Brčko
|
|
Drina
Zvornik
|
14.05.2022 00:00 | Jedinstvo 2015 | 26 : 31 | Drina | ||||||
Mladost
Banja Luka
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
14.05.2022 00:00 | Mladost | 35 : 25 | Slavija | ||||||
Kozara (G)
Gradiška
|
|
Derventa
Derventa
|
14.05.2022 | Kozara (G) | 27 : 26 | Derventa | ||||||
Hercegovina
Nevesinje
|
|
ORK Borac
Banja Luka
|
14.05.2022 00:00 | Hercegovina | 30 : 24 | ORK Borac | ||||||
Bijeljina
Bijeljina
|
|
Višegrad
Višegrad
|
14.05.2022 | Bijeljina | 35 : 33 | Višegrad |
Međugorje
Međugorje
|
|
Rvacka
Livno
|
14.05.2022 19:00 | Međugorje | 23 : 23 | Rvacka | ||||||
Respect
Sarajevo
|
|
Goražde
Goražde
|
14.05.2022 15:00 | Respect | 24 : 42 | Goražde | ||||||
Radnički
Goražde
|
|
Bosna 2
Visoko
|
14.05.2022 20:00 | Radnički | 39 : 35 | Bosna 2 | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
Sloga 2
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
14.05.2022 17:00 | Čapljina | 39 : 19 | Sloga 2 |
Jajce
Jajce
|
|
Kakanj
Kakanj
|
14.05.2022 18:00 | Jajce | 29 : 34 | Kakanj | ||||||
Sana 7
Sanski Most
|
|
Čelik Junior
Zenica
|
14.05.2022 19:00 | Sana 7 | 20 : 35 | Čelik Junior | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Travnik
Travnik
|
14.05.2022 19:00 | Žepče | 48 : 27 | Travnik | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Gračanica 2
Gračanica
|
14.05.2022 18:00 | Čelik | 34 : 28 | Gračanica 2 |
Jedinstvo
Brčko
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
14.05.2022 15:30 | Jedinstvo | 32 : 27 | Krivaja | ||||||
Izviđač CO
Ljubuški
|
|
Zrinjski
Mostar
|
14.05.2022 17:00 | Izviđač CO | 19 : 16 | Zrinjski | ||||||
Hadžići
Hadžići
|
|
Borac
Banjaluka
|
14.05.2022 20:00 | Hadžići | 30 : 21 | Borac |
Goražde
Goražde
|
|
Živinice
Živinice
|
14.05.2022 17:00 | Goražde | 37 : 25 | Živinice | ||||||
Jedinstvo
Tuzla
|
|
Bosna
Tešanj
|
14.05.2022 18:00 | Jedinstvo | 32 : 22 | Bosna |
Berane 1949
Berane
|
|
Partizan 1949
Tivat
|
14.05.2022 18:00 | Berane 1949 | 34 : 28 | Partizan 1949 | ||||||
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
|
Lovćen
Cetinje
|
14.05.2022 18:00 | Jedinstvo | 22 : 29 | Lovćen | ||||||
Budvanska rivijera
Budva
|
|
Mornar 7
Bar
|
14.05.2022 18:00 | Budvanska rivijera | 40 : 27 | Mornar 7 | ||||||
Danilovgrad
Danilovgrad
|
|
Budućnost
Podgorica
|
14.05.2022 18:00 | Danilovgrad | 31 : 38 | Budućnost |
Berane 1949
Berane
|
|
Partizan 1949
Tivat
|
14.05.2022 16:00 | Berane 1949 | 33 : 22 | Partizan 1949 |