Velež
Nevesinje
|
|
Guber
Srebrenica
|
25.05.2022 17:00 | Velež | 6 : 2 | Guber |
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
Janja 2009
Janja
|
25.05.2022 18:00 | Sloboda | 1 : 5 | Janja 2009 | ||||||
Podrinje
Tršić
|
|
Mladost (VO)
Velika Obarska
|
25.05.2022 18:00 | Podrinje | 5 : 1 | Mladost (VO) | ||||||
Omladinac
Potočari
|
|
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
25.05.2022 18:00 | Omladinac | 2 : 2 | Zadrugar | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Jedinstvo
Roćević
|
25.05.2022 18:00 | Lokomotiva | 4 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Partizan
Donja Trnova
|
|
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
|
25.05.2022 18:00 | Partizan | 3 : 1 | Mladost (BS) | ||||||
Trnovica
Trnovica
|
|
Tabanci
Tabanci
|
25.05.2022 18:00 | Trnovica | 6 : 0 | Tabanci | ||||||
Lokanj
Lokanj
|
|
Šekovići
Šekovići
|
25.05.2022 18:00 | Lokanj | 1 : 1 | Šekovići |
Župa
Milosavci
|
|
Polet
Mali Sitneši
|
25.05.2022 19:30 | Župa | 6 : 2 | Polet |
Berek 1975
Prijedor
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
25.05.2022 18:00 | Berek 1975 | 2 : 3 | Rudar Prijedor |
Zvijezda
Gradačac
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
25.05.2022 17:30 | Zvijezda | 1 : 2 | Tomislav | ||||||
Jedinstvo
Bihać
|
|
Radnik
Hadžići
|
25.05.2022 17:30 | Jedinstvo | 5 : 3 | Radnik | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
TOŠK
Tešanj
|
25.05.2022 17:30 | Orašje | 2 : 1 | TOŠK | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Gradina
Srebrenik
|
25.05.2022 17:30 | Igman | 1 : 0 | Gradina | ||||||
Rudar
Kakanj
|
|
Mladost
Doboj-Kakanj
|
25.05.2022 17:30 | Rudar | 1 : 0 | Mladost | ||||||
Simm Bau
Kosova
|
|
Goražde
Goražde
|
25.05.2022 17:30 | Simm Bau | 1 : 0 | Goražde | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Travnik
Travnik
|
25.05.2022 17:30 | Budućnost | 2 : 1 | Travnik | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
GOŠK
Gabela
|
25.05.2022 17:30 | Bratstvo | 1 : 2 | GOŠK |
Orahovica 74
Orahovica
|
|
Dinamo
Donja Mahala
|
25.05.2022 17:30 | Orahovica 74 | 3 : 1 | Dinamo |
Cim
Cim
|
|
Međugorje
Međugorje
|
25.05.2022 17:30 | Cim | 4 : 3 | Međugorje |
Omarska
Omarska
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
25.05.2022 17:00 | Omarska | 0 : 2 | OFK Spartak 2013 |
Sutjeska
Nikšić
|
|
Petrovac
Petrovac
|
25.05.2022 17:30 | Sutjeska | 1 : 3 | Petrovac | ||||||
Iskra
Danilovgrad
|
|
Budućnost
Padgorica
|
25.05.2022 17:30 | Iskra | 3 : 1 | Budućnost | ||||||
Podgorica
Podgorica
|
|
Zeta
Golubovci
|
25.05.2022 17:30 | Podgorica | 1 : 1 | Zeta |
Cetinje
Cetinje
|
|
Jezero
Plav
|
25.05.2022 17:30 | Cetinje | 1 : 9 | Jezero | ||||||
Mornar
Bar
|
|
Titograd
Podgorica
|
25.05.2022 17:30 | Mornar | 1 : 2 | Titograd | ||||||
Rudar
Pljevlja
|
|
Dečić
Tuzi
|
25.05.2022 17:30 | Rudar | 2 : 0 | Dečić | ||||||
Bokelj
Kotor
|
|
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
25.05.2022 17:30 | Bokelj | 4 : 2 | Jedinstvo |
Omarska
Omarska
|
|
OFK Spartak
Banja Luka
|
25.05.2022 15:00 | Omarska | 0 : 10 | OFK Spartak |
Gorica
Šipovo
|
|
Čelinac
Čelinac
|
25.05.2022 18:30 | Gorica | 0 : 3 | Čelinac |
Željezničar
Bosanska Krupa
|
|
Vitez
Bužim
|
25.05.2022 17:30 | Željezničar | 2 : 1 | Vitez | ||||||
Brekovica 78
Brekovica
|
|
Krajišnik
Velika Kladuša
|
25.05.2022 17:30 | Brekovica 78 | 3 : 2 | Krajišnik |
Borac (BL)
Banja Luka
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
25.05.2022 16:30 | Borac (BL) | 10 : 3 | Ljubić | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
25.05.2022 16:00 | Proleter | 0 : 2 | Mineral |
Zenit
Bijeljina
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
25.05.2022 19:00 | Zenit | 2 : 1 | Zvijezda 09 |
Gorica
Šipovo
|
|
Čelinac
Čelinac
|
25.05.2022 17:00 | Gorica | 1 : 7 | Čelinac |
Sloga United
Bijeljina
|
|
Priboj
Priboj
|
25.05.2022 17:00 | Sloga United | 3 : 0 | Priboj |
Radnički
Ripač
|
|
Ključ
Ključ
|
25.05.2022 15:30 | Radnički | 1 : 3 | Ključ | ||||||
Kolibri
Bihać
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
25.05.2022 15:30 | Kolibri | 0 : 3 | Jedinstvo | ||||||
Rudar
Kamengrad
|
|
Metalac
Veliki Lug
|
25.05.2022 15:30 | Rudar | 2 : 0 | Metalac |
Jezerski
Jezerski
|
|
Krajina
Cazin
|
25.05.2022 15:30 | Jezerski | 2 : 2 | Krajina |
Miske - Akademija
Sarajevo
|
|
Baton
Sarajevo
|
25.05.2022 14:00 | Miske - Akademija | 1 : 1 | Baton | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Baton 2
Sarajevo
|
25.05.2022 14:00 | Slavija | 3 : 0 | Baton 2 |
Rama
Prozor /Rama
|
|
Zrinjski
Mostar
|
25.05.2022 17:30 | Rama | 1 : 0 | Zrinjski | ||||||
Neum
Neum
|
|
Čapljina
Čapljina
|
25.05.2022 18:30 | Neum | 2 : 2 | Čapljina |
Klis
Buturović polje
|
|
Međugorje
Međugorje
|
25.05.2022 18:00 | Klis | 5 : 1 | Međugorje |
Kolibri
Husino
|
|
Gradina
Srebrenik
|
25.05.2022 18:00 | Kolibri | 0 : 3 | Gradina | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
25.05.2022 18:30 | Zvijezda | 1 : 5 | Tuzla City |
Borac (BL)
Banja Luka
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
25.05.2022 18:00 | Borac (BL) | 7 : 0 | Ljubić | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Mineral ZTC
Banja Vrućica
|
25.05.2022 17:45 | Proleter | 1 : 2 | Mineral ZTC |
Partizan
Kostajnica
|
|
Bratstvo
Kozarac
|
25.05.2022 18:00 | Partizan | 0 : 3 | Bratstvo |
AN Jedinstvo
Bihać
|
|
Ključ
Ključ
|
25.05.2022 14:00 | AN Jedinstvo | 0 : 0 | Ključ | ||||||
Kolibri
Bihać
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
25.05.2022 14:00 | Kolibri | 4 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Rudar
Kamengrad
|
|
Omladinac 75
Pokoj
|
25.05.2022 14:00 | Rudar | 3 : 0 | Omladinac 75 | ||||||
Borac
Izačić
|
|
Omladinac
Sanica
|
25.05.2022 14:00 | Borac | 3 : 2 | Omladinac | ||||||
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
|
|
Bihać
Bihać
|
25.05.2022 14:00 | Mladost 1938 | 6 : 0 | Bihać |
Gomila
Stijena
|
|
Krajišnik
Velika Kladuša
|
25.05.2022 14:00 | Gomila | 2 : 4 | Krajišnik | ||||||
Zvijezda
Velika Kladuša
|
|
Vitez
Bužim
|
25.05.2022 14:00 | Zvijezda | 2 : 0 | Vitez | ||||||
Mladost (V)
Vrnograč
|
|
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
25.05.2022 17:00 | Mladost (V) | 1 : 2 | Bratstvo | ||||||
Jezerski
Jezerski
|
|
Krajina
Cazin
|
25.05.2022 18:00 | Jezerski | 0 : 3 | Krajina |
J Akademija
Sarajevo
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
25.05.2022 18:00 | J Akademija | 2 : 7 | Željezničar | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Miske - Akademija
Sarajevo
|
25.05.2022 10:00 | Sarajevo | 5 : 1 | Miske - Akademija |
Tuzla Siti
Simin Han
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
25.05.2022 18:00 | Tuzla Siti | 2 : 0 | Zvijezda | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Bambi
Tuzla
|
25.05.2022 10:00 | Sloboda | 3 : 0 | Bambi |
Bajo Pivljanin
Plužine
|
|
Brskovo
Mojkovac
|
25.05.2022 19:00 | Bajo Pivljanin | 3 : 1 | Brskovo | 1:0 | |||||
Studentski dom
Podgorica
|
|
Titograd
Podgorica
|
25.05.2022 18:00 | Studentski dom | 0 : 5 | Titograd | 0:1 |
Široki
Široki Brijeg
|
|
Borac
Banja Luka
|
25.05.2022 20:00 | Široki | 89 : 54 | Borac | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Sloboda
Tuzla
|
25.05.2022 19:00 | Leotar | 87 : 78 | Sloboda | ||||||
Spars Realway
Sarajevo
|
|
Igokea
Aleksandrovac
|
25.05.2022 17:00 | Spars Realway | 68 : 101 | Igokea |
Hanters
Prijedor
|
|
Pliva
Šipovo
|
25.05.2022 18:00 | Hanters | 69 : 73 | Pliva |
Mladost
Banja Luka
|
|
ORK Borac
Banja Luka
|
25.05.2022 | Mladost | 28 : 26 | ORK Borac |
Sloga 2
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
|
Bosna 2
Visoko
|
25.05.2022 17:00 | Sloga 2 | 29 : 38 | Bosna 2 |
Bosna TS
Tešanj
|
|
Sloboda 2
Tuzla
|
25.05.2022 19:30 | Bosna TS | 27 : 32 | Sloboda 2 |