Omladinac
Zadrugar
Tri komada Minerala

Mineral

Fudbaleri Minerala upisali su još jednu pobjedu u Regionalnoj ligi Centar i tako su zadržali prvo mjesto na tabeli.

Ove subote na Banji Vrućici pao je stari rival OFK Pridjel sa 3:0.

Igrač utakmice je bio najiskusniji fudbaler i kapiten Danijel Popović koji je sa dva gola i jednom asistencijom donio Mineralu tri boda.

Prvo je u 18. minuti odlično reagovao u kaznenom prostoru za 1:0.

U finišu prvog poluvremena sjajno pogađa iz slobodnog udarca sa nekih 20 metara za 2:0.

Konačan rezultat je postavljen u 70-oj minuti kada je Popović ubacio sa desne strane, a prvi svoj gol u žutom dresu je postigao Vasilije Bebić za 3:0.

Mineral je zadržao prvo mjesto sa dva boda više od Skugrića i šest od Ozrena.

U narednom kolu gostujemo u Modriči kod Omladinca.

Mineral – Pridjel 3:0 (2:0)

Teslić. Stadion: Minerala. Gledalaca: 30. Sudije: Zoran Tepić () [Glavni], MARKO POPRATIN (Brod) [Pomoćnik], Boško Dubov (BROD) [Pomoćnik], Strijelci: Danijel Popović 18', Danijel Popović 45', Vasilije Bebić 70', [Mineral (Banja Vrućica)]; Žuti kartoni:

DOMAĆI TIM: Siniša Jović (G) , Severin Živković (84. Petar Kolobarić), Nemanja Đukarić , Danijel Popović (K) , Srđan Stanković , Nemanja Pavlović , David Božić (73. Nikola Kusić), Igor Prodanović (60. Nikola Milanović), Srđan Radešić (60. Mihajlo Sarić), Omar Karabegović (60. Vasilije Bebić), Srđan Ostojić

GOSTUJUĆI TIM: Stefan Stevanović (G) , Marko Maksimović (K) , Darko Jozić , Ozrenko Nikolić , Nedim Grahić , Stevo Guzina , Zvjezdan Filipović , Elvir Bjelobrković , Milan Manojlović (14. Marko Blagojević), Slobodan Petrović , Aleksandar Savić