Southampton
Southampton
|
|
Wolverhampton Wanderers
Wolverhampton
|
26.09.2020 15:00 | Southampton | 0 : 1 | Wolverhampton Wanderers | ||||||
Arsenal
London
|
|
Tottenham Hotspur
London
|
26.09.2020 17:30 | Arsenal | 3 : 1 | Tottenham Hotspur |
Jezero
Plav
|
|
OFK Titograd
Podgorica
|
26.09.2020 15:30 | Jezero | 1 : 0 | OFK Titograd |
Mladost (Gacko)
Gacko
|
|
Jedinstvo
Brodac
|
26.09.2020 16:00 | Mladost (Gacko) | 1 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Guber
Srebrenica
|
|
Vlasenica
Vlasenica
|
26.09.2020 16:00 | Guber | 0 : 1 | Vlasenica | ||||||
Bratstvo
Bratunac
|
|
Drina HE
Višegrad
|
26.09.2020 16:00 | Bratstvo | 2 : 1 | Drina HE |
Potkozarje
Aleksandrovac
|
|
Borac (Šibovska)
Šibovska
|
26.09.2020 16:00 | Potkozarje | 3 : 1 | Borac (Šibovska) |
OFK Pridjel
Pridjel Donji
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
26.09.2020 17:00 | OFK Pridjel | 0 : 0 | Mineral |
Piperci
Piperci
|
|
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
26.09.2020 16:00 | Piperci | 1 : 1 | Magnojević 2001 |
Sloga Junajted
Bijeljina
|
|
Polet
Gornji Kojčinovac
|
26.09.2020 16:00 | Sloga Junajted | 1 : 0 | Polet | ||||||
Ljeskovac
Ljeskovac
|
|
Tavna
Banjica
|
26.09.2020 16:00 | Ljeskovac | 1 : 0 | Tavna |
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
|
Sveti Jovan
Donji Brezik
|
26.09.2020 11:00 | Sava 04 | 1 : 7 | Sveti Jovan | ||||||
Polet
Čović Polje
|
|
Mladost
Trnjaci
|
26.09.2020 11:00 | Polet | 0 : 4 | Mladost | ||||||
Čelik
Grbavica
|
|
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
|
26.09.2020 11:00 | Čelik | 0 : 1 | Bobetino Brdo |
Lazarevica
Čengić
|
|
Zenit
Bijeljina
|
26.09.2020 10:30 | Lazarevica | 1 : 10 | Zenit |
Goražde
Goražde
|
|
Radnik
Hadžići
|
26.09.2020 15:30 | Goražde | 1 : 3 | Radnik | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Čapljina
Čapljina
|
26.09.2020 15:30 | Orašje | 3 : 0 | Čapljina | ||||||
Jedinstvo
Bihać
|
|
Rudar
Kakanj
|
26.09.2020 15:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | Rudar | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Travnik
Travnik
|
26.09.2020 15:30 | Zvijezda | 3 : 2 | Travnik | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Slaven
Živinice
|
26.09.2020 15:30 | Bratstvo | 2 : 0 | Slaven | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
TOŠK
Tešanj
|
26.09.2020 15:30 | Budućnost | 1 : 2 | TOŠK |
FK Vitez
Vitez
|
|
NK Vitez
Vitez
|
26.09.2020 15:30 | FK Vitez | 1 : 2 | NK Vitez | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
26.09.2020 15:30 | Iskra | 1 : 1 | Kiseljak |
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Rudar
Kamengrad
|
26.09.2020 15:30 | Sloga | 0 : 1 | Rudar | ||||||
Brekovica 78
Brekovica
|
|
Krajišnik
Velika Kladuša
|
26.09.2020 15:30 | Brekovica 78 | 1 : 0 | Krajišnik | ||||||
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Krajina
Cazin
|
26.09.2020 15:30 | Podgrmeč | 1 : 1 | Krajina |
Lokomotiva
Miričina
|
|
Mramor
Mramor
|
26.09.2020 15:30 | Lokomotiva | 7 : 3 | Mramor | ||||||
Bosna (K)
Kalesija
|
|
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
26.09.2020 15:30 | Bosna (K) | 1 : 1 | Gornji Rahić | ||||||
Mladost
Malešići
|
|
Prokosovići
Prokosovići
|
26.09.2020 15:30 | Mladost | 3 : 0 | Prokosovići | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Odžak 102
Odžak
|
26.09.2020 15:30 | Gradina | 8 : 0 | Odžak 102 |
UNIS
Vogošća
|
|
Moševac
Moševac
|
26.09.2020 15:30 | UNIS | 1 : 1 | Moševac | ||||||
Famos
Hrasnica
|
|
Borac
Jelah
|
26.09.2020 15:30 | Famos | 2 : 2 | Borac |
Turbina
Jablanica
|
|
Stolac
Stolac
|
26.09.2020 15:30 | Turbina | 5 : 0 | Stolac |
Mladost
Vrnograč
|
|
Omladinac 75
Pokoj
|
26.09.2020 15:30 | Mladost | 1 : 0 | Omladinac 75 | ||||||
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
|
Ključ
Ključ
|
26.09.2020 15:30 | Bratstvo | 3 : 4 | Ključ | ||||||
Borac
Izačić
|
|
Omladinac
Sanica
|
26.09.2020 15:30 | Borac | 3 : 0 | Omladinac | ||||||
Bajer 99
Velagići
|
|
Željezničar
Bosanska Krupa
|
26.09.2020 15:30 | Bajer 99 | 4 : 1 | Željezničar |
Sloga (P)
Prud
|
|
Hajduk
Orašje
|
26.09.2020 15:30 | Sloga (P) | 3 : 0 | Hajduk |
Sporting
Zenica
|
|
Napredak
Šije
|
26.09.2020 15:00 | Sporting | 2 : 5 | Napredak | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Nemila
Nemila
|
26.09.2020 15:00 | Čelik | 5 : 0 | Nemila |
Bojnik
Bojnik
|
|
Ozren
Semizovac
|
26.09.2020 | Bojnik | 0 : 1 | Ozren |
Mramor
Babice
|
|
Čelić
Čelić
|
26.09.2020 15:30 | Mramor | 2 : 0 | Čelić | ||||||
Sloga
Tojšići
|
|
Jedinstvo 1952
Vučkovci
|
26.09.2020 15:30 | Sloga | 5 : 1 | Jedinstvo 1952 |
Dinamo 75
Prijedor
|
|
Mladost
Vidovice
|
26.09.2020 15:30 | Dinamo 75 | 3 : 1 | Mladost |
Mladost (Solina)
Solina
|
|
Krušik
Gornje Vukovije
|
26.09.2020 15:30 | Mladost (Solina) | 6 : 2 | Krušik | ||||||
Vrana
Banovići Selo
|
|
Napredak
Tupkovići
|
26.09.2020 15:30 | Vrana | 2 : 1 | Napredak |
Memići
Memići
|
|
Sapna
Sapna
|
26.09.2020 15:30 | Memići | 4 : 1 | Sapna |
Konjuh
Kladanj
|
|
Borac
Kovači
|
26.09.2020 15:30 | Konjuh | 4 : 0 | Borac | ||||||
Metalac
Živinice
|
|
Jablanica
Barice
|
26.09.2020 15:30 | Metalac | 2 : 1 | Jablanica |
TSC
Bačka Topola
|
|
Spartak ŽK
Subotica
|
26.09.2020 16:00 | TSC | 3 : 0 | Spartak ŽK | ||||||
Čukarički
Beograd
|
|
Mačva
Šabac
|
26.09.2020 16:00 | Čukarički | 4 : 0 | Mačva | ||||||
Mladost (L)
Lučani
|
|
Crvena zvezda
Beograd
|
26.09.2020 18:00 | Mladost (L) | 0 : 4 | Crvena zvezda | ||||||
Javor Matis
Ivanjica
|
|
Zlatibor
Čajetina
|
26.09.2020 16:00 | Javor Matis | 1 : 1 | Zlatibor | ||||||
Radnik
Surdulica
|
|
Rad
Beograd
|
26.09.2020 16:00 | Radnik | 4 : 2 | Rad |
Brighton
Brighton
|
|
Manchester United
Manchester
|
26.09.2020 13:30 | Brighton | 2 : 3 | Manchester United | ||||||
Crystal Palace
London
|
|
Everton
Liverpool
|
26.09.2020 16:00 | Crystal Palace | 1 : 2 | Everton | ||||||
West Bromwich Albion
West Bromwich
|
|
Chelsea
London
|
26.09.2020 18:30 | West Bromwich Albion | 3 : 3 | Chelsea | ||||||
Burnley
Burnley
|
|
Southampton
Southampton
|
26.09.2020 21:00 | Burnley | 0 : 1 | Southampton |
Watford
Watford
|
|
Luton Town
Luton
|
26.09.2020 13:30 | Watford | 1 : 0 | Luton Town | ||||||
Wycombe Wanderers
High Wycombe
|
|
Swansea City
Swansea
|
26.09.2020 13:30 | Wycombe Wanderers | 0 : 2 | Swansea City | ||||||
Barnsley
Barnsley
|
|
Coventry City
Coventry
|
26.09.2020 16:00 | Barnsley | 0 : 0 | Coventry City | ||||||
Birmingham City
Birmingham
|
|
Rotherham United
Rotherham
|
26.09.2020 16:00 | Birmingham City | 1 : 1 | Rotherham United | ||||||
Cardiff City
Cardiff
|
|
Reading
Reading
|
26.09.2020 16:00 | Cardiff City | 1 : 2 | Reading | ||||||
Derby County
Derby
|
|
Blackburn Rovers
Blackburn
|
26.09.2020 16:00 | Derby County | 0 : 4 | Blackburn Rovers | ||||||
Millwall
London
|
|
Brentford
Brentford
|
26.09.2020 16:00 | Millwall | 1 : 1 | Brentford | ||||||
Preston North End
Preston
|
|
Stoke City
Stoke-on-Trent
|
26.09.2020 16:00 | Preston North End | 0 : 1 | Stoke City | ||||||
Queens Park Rangers
London
|
|
Middlesbrough
Middlesbrough
|
26.09.2020 16:00 | Queens Park Rangers | 1 : 1 | Middlesbrough |
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
|
|
Getafe
Getafe (Madrid)
|
26.09.2020 13:00 | Deportivo Alavés | 0 : 0 | Getafe | ||||||
Real Betis
Sevilla
|
|
Real Madrid
Madrid
|
26.09.2020 21:00 | Real Betis | 2 : 3 | Real Madrid | ||||||
Valencia
Valencia
|
|
Huesca
Huesca
|
26.09.2020 16:00 | Valencia | 1 : 1 | Huesca | ||||||
Elche
Elche
|
|
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
|
26.09.2020 18:30 | Elche | 0 : 3 | Real Sociedad |
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
|
|
Union Berlin
Berlin
|
26.09.2020 15:30 | Borussia M'gladbach | 1 : 1 | Union Berlin | ||||||
Bayer 04
Leverkusen
|
|
RB Leipzig
Leipzig
|
26.09.2020 15:30 | Bayer 04 | 1 : 1 | RB Leipzig | ||||||
Schalke 04
Gelsenkirchen
|
|
Werder
Bremen
|
26.09.2020 18:30 | Schalke 04 | 1 : 3 | Werder | ||||||
Mainz 05
Mainz
|
|
Stuttgart
Stuttgart
|
26.09.2020 15:30 | Mainz 05 | 1 : 4 | Stuttgart | ||||||
Augsburg
Augsburg
|
|
Borussia Dortmund
Dortmund
|
26.09.2020 15:30 | Augsburg | 2 : 0 | Borussia Dortmund | ||||||
Arminia
Bielefeld
|
|
Köln
Köln
|
26.09.2020 15:30 | Arminia | 1 : 0 | Köln |
Olympique Marseille
Marseille
|
|
Metz
Longeville-lès-Metz
|
26.09.2020 21:00 | Olympique Marseille | 1 : 1 | Metz | ||||||
Saint-Etienne
Saint-Ètienne
|
|
Rennes
Rennes
|
26.09.2020 17:00 | Saint-Etienne | 0 : 3 | Rennes |
Torino
Torino
|
|
Atalanta
Bergamo
|
26.09.2020 15:00 | Torino | 2 : 4 | Atalanta | ||||||
Cagliari
Cagliari
|
|
Lazio
Roma
|
26.09.2020 18:00 | Cagliari | 0 : 2 | Lazio | ||||||
Sampdoria
Genova
|
|
Benevento
Benevento
|
26.09.2020 18:00 | Sampdoria | 2 : 3 | Benevento | ||||||
Internazionale
Milano
|
|
Fiorentina
Firenze
|
26.09.2020 20:45 | Internazionale | 4 : 3 | Fiorentina |
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Zrinjski
Mostar
|
26.09.2020 16:00 | Krupa | 0 : 3 | Zrinjski | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
26.09.2020 16:00 | Sarajevo | 1 : 1 | Željezničar | ||||||
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
|
Sloboda
Tuzla
|
26.09.2020 16:00 | Tuzla City | 2 : 1 | Sloboda | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
Borac
Banja Luka
|
26.09.2020 16:00 | Olimpik | 1 : 4 | Borac | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Radnik
Bijeljina
|
26.09.2020 16:00 | Velež | 2 : 1 | Radnik |
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Podrinje
Janja
|
26.09.2020 16:00 | Slavija | 2 : 0 | Podrinje | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
26.09.2020 16:00 | Kozara | 1 : 3 | Ljubić | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
26.09.2020 16:00 | Sloga | 2 : 2 | Jedinstvo | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
26.09.2020 16:00 | Rudar Prijedor | 2 : 0 | Borac | ||||||
Sloboda
Novi Grad
|
|
Leotar
Trebinje
|
26.09.2020 16:00 | Sloboda | 0 : 0 | Leotar | ||||||
Željezničar
Banja Luka
|
|
Tekstilac
Derventa
|
26.09.2020 16:00 | Željezničar | 0 : 0 | Tekstilac | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Drina
Zvornik
|
26.09.2020 16:00 | Sutjeska | 1 : 0 | Drina | ||||||
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
|
Modriča
Modriča
|
26.09.2020 16:00 | Zvijezda 09 | 2 : 2 | Modriča |
Mladost
Donji Kakanj
|
|
Borac
Banja Luka
|
26.09.2020 12:00 | Mladost | 1 : 0 | Borac |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Igman
Ilidža
|
26.09.2020 12:00 | Sarajevo | 4 : 0 | Igman |
TOŠK
Tešanj
|
|
Vis Simm Bau
Kosova
|
26.09.2020 12:00 | TOŠK | 0 : 5 | Vis Simm Bau | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
26.09.2020 12:00 | Žepče | 1 : 1 | Krivaja | ||||||
Natron
Maglaj
|
|
NK Vitez
Vitez
|
26.09.2020 12:00 | Natron | 2 : 3 | NK Vitez |
Zrinjski
Mostar
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
26.09.2020 16:00 | Zrinjski | 8 : 0 | Krupa | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
26.09.2020 16:00 | Borac | 3 : 0 | Olimpik | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Velež
Mostar
|
26.09.2020 16:30 | Radnik | 3 : 0 | Velež |
Rudar
Stanari
|
|
Zvijezda
Kakmuž
|
26.09.2020 10:00 | Rudar | 5 : 0 | Zvijezda | ||||||
Rudanka
Rudanka
|
|
Naša krila
Kostajnica
|
26.09.2020 10:00 | Rudanka | 1 : 3 | Naša krila |
Velež
Nevesinje
|
|
LeoStars
Trebinje
|
26.09.2020 13:00 | Velež | 8 : 1 | LeoStars |
Novi Šeher
Novi Šeher
|
|
Don Bosco
Žepče
|
26.09.2020 11:00 | Novi Šeher | 0 : 5 | Don Bosco |
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Radnik
Hadžići
|
26.09.2020 10:00 | Novi Grad | 0 : 1 | Radnik | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Igman
Ilidža
|
26.09.2020 10:00 | Sarajevo | 4 : 0 | Igman |
TOŠK
Tešanj
|
|
Vis Simm Bau
Kosova
|
26.09.2020 10:00 | TOŠK | 1 : 4 | Vis Simm Bau | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
26.09.2020 10:00 | Žepče | 1 : 0 | Krivaja | ||||||
Natron
Maglaj
|
|
NK Vitez
Vitez
|
26.09.2020 10:00 | Natron | 1 : 6 | NK Vitez |
Mladost
Kotor Varoš
|
|
Gorica
Šipovo
|
26.09.2020 12:00 | Mladost | 2 : 0 | Gorica | ||||||
Čelinac
Čelinac
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
26.09.2020 12:00 | Čelinac | 0 : 6 | Sloboda | ||||||
Lauš
Lauš
|
|
Progres
Kneževo
|
26.09.2020 12:00 | Lauš | 5 : 2 | Progres | ||||||
BSK
Banja Luka
|
|
Borac
Banja Luka
|
26.09.2020 19:30 | BSK | 1 : 1 | Borac | ||||||
Omladinac
Banja Luka
|
|
Polet - Krajišnik
Ramići
|
26.09.2020 12:00 | Omladinac | 6 : 0 | Polet - Krajišnik | ||||||
Vrbas
Banja Luka
|
|
Krajina
Banja Luka
|
26.09.2020 12:00 | Vrbas | 1 : 3 | Krajina |
Jedinstvo
Roćević
|
|
Lokanj
Lokanj
|
26.09.2020 11:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Lokanj |
Troglav 1918
Livno
|
|
Grude
Grude
|
26.09.2020 10:00 | Troglav 1918 | 3 : 1 | Grude | ||||||
Posušje
Posušje
|
|
Neum
Neum
|
26.09.2020 15:00 | Posušje | 7 : 0 | Neum |
OFK Glasinac 2011
Sokolac
|
|
Mladost
Rogatica
|
26.09.2020 16:00 | OFK Glasinac 2011 | 6 : 0 | Mladost |
Radnik Hadžići
Hadžići
|
|
FA Academica
Sarajevo
|
26.09.2020 12:00 | Radnik Hadžići | 1 : 8 | FA Academica | ||||||
Mlade Nade
Sarajevo
|
|
Željezničar 1
Sarajevo
|
26.09.2020 12:00 | Mlade Nade | 2 : 3 | Željezničar 1 | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Ozren
Semizovac
|
26.09.2020 12:00 | Sarajevo | 2 : 0 | Ozren | ||||||
Jedinstvo
Ljubinići
|
|
Dar
Sarajevo
|
26.09.2020 12:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Dar | ||||||
Željezničar 2
Sarajevo
|
|
Bambinosi
Sarajevo
|
26.09.2020 12:00 | Željezničar 2 | 4 : 1 | Bambinosi | ||||||
Romanija
Pale
|
|
Glasinac 2011
Sokolac
|
26.09.2020 12:00 | Romanija | 2 : 5 | Glasinac 2011 |
Priboj
Priboj
|
|
Mladost (BS)
Bogutovo selo
|
26.09.2020 11:00 | Priboj | 1 : 3 | Mladost (BS) |
FSA Prijedor
Prijedor
|
|
Crni vrh
Jaružani
|
26.09.2020 11:30 | FSA Prijedor | 5 : 1 | Crni vrh | ||||||
Dubrave
Dubrave
|
|
Sloga (S)
Srbac
|
26.09.2020 11:30 | Dubrave | 0 : 5 | Sloga (S) | ||||||
Lijevče
Lijevče
|
|
Sloga (T)
Trn
|
26.09.2020 11:30 | Lijevče | 4 : 2 | Sloga (T) |
Zrinjski
Mostar
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
26.09.2020 14:00 | Zrinjski | 5 : 0 | Krupa | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
26.09.2020 14:00 | Borac | 3 : 0 | Olimpik | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Velež
Mostar
|
26.09.2020 14:30 | Radnik | 1 : 1 | Velež |
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
26.09.2020 10:00 | Rudar Prijedor | 2 : 0 | Mineral | ||||||
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Sloga
Doboj
|
26.09.2020 10:00 | OFK Spartak 2013 | 2 : 2 | Sloga | ||||||
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Polet 1926
Brod
|
26.09.2020 10:00 | Tekstilac Kort | 3 : 1 | Polet 1926 | ||||||
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
|
Kozara
Gradiška
|
26.09.2020 10:00 | Željezničar Sport team | 1 : 0 | Kozara | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
26.09.2020 10:00 | Proleter | 5 : 1 | Sloboda | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
26.09.2020 10:00 | Željezničar | 3 : 0 | Borac |
Dubrave
Dubrave
|
|
Sloga (S)
Srbac
|
26.09.2020 10:00 | Dubrave | 0 : 6 | Sloga (S) | ||||||
Lijevče
Lijevče
|
|
Sloga (T)
Trn
|
26.09.2020 10:00 | Lijevče | 3 : 3 | Sloga (T) |
Čelinac
Čelinac
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
26.09.2020 09:30 | Čelinac | 5 : 0 | Sloboda | ||||||
Lauš
Lauš - Banja Luka
|
|
Progres
Kneževo
|
26.09.2020 10:00 | Lauš | 11 : 1 | Progres | ||||||
BSK
Banja Luka
|
|
Budućnost
Banja Luka
|
26.09.2020 18:00 | BSK | 2 : 0 | Budućnost | ||||||
Omladinac
Banja Luka
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
26.09.2020 09:00 | Omladinac | 0 : 11 | Željezničar Sport Team | ||||||
Vrbas
Banja Luka
|
|
Spartak 2013
Banja Luka
|
26.09.2020 09:00 | Vrbas | 1 : 8 | Spartak 2013 |
Zenit
Bijeljina
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
26.09.2020 10:00 | Zenit | 3 : 2 | Rudar 1925 | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
26.09.2020 10:00 | Radnik | 0 : 2 | Jedinstvo | ||||||
Pelagićevo
Pelagićevo
|
|
Podrinje
Janja
|
26.09.2020 10:00 | Pelagićevo | 0 : 4 | Podrinje | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
26.09.2020 10:00 | Ilićka 01 | 2 : 3 | Zvijezda 09 | ||||||
Borac
Šamac
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
26.09.2020 10:00 | Borac | 5 : 4 | Lokomotiva | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
26.09.2020 10:00 | Drina | 4 : 1 | Sloboda |
Velež
Nevesinje
|
|
LeoStars
Trebinje
|
26.09.2020 11:15 | Velež | 0 : 0 | LeoStars | ||||||
Stakorina
Čajniče
|
|
Sutjeska
Foča
|
26.09.2020 11:15 | Stakorina | 0 : 4 | Sutjeska |
Šekovići
Šekovići
|
|
Radnički
Karakaj
|
26.09.2020 10:00 | Šekovići | 2 : 1 | Radnički | ||||||
Branjevo
Branjevo
|
|
Borac
Osmaci
|
26.09.2020 10:00 | Branjevo | 2 : 0 | Borac |
Priboj
Priboj
|
|
Mladost (BS)
Bogutovo selo
|
26.09.2020 10:00 | Priboj | 0 : 17 | Mladost (BS) |
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Ključ
Ključ
|
26.09.2020 11:15 | Podgrmeč | 8 : 1 | Ključ | ||||||
Omladinac 75 Brekovica
Brekovica - Bihać
|
|
Bihać
Bihać
|
26.09.2020 11:15 | Omladinac 75 Brekovica | 0 : 5 | Bihać | ||||||
Kamenica
Kamenica - Bihać
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
26.09.2020 11:15 | Kamenica | 0 : 7 | Jedinstvo |
Gomila
Stijena
|
|
Ćoralići
Ćoralići
|
26.09.2020 11:15 | Gomila | 0 : 2 | Ćoralići | ||||||
Mladost (P)
Polje - Cazin
|
|
Krajina
Cazin
|
26.09.2020 11:15 | Mladost (P) | 5 : 1 | Krajina |
Brnjaci
Brnjaci
|
|
Romari
Vitez
|
26.09.2020 10:00 | Brnjaci | 1 : 10 | Romari |
Metalleghe BSI
Jajce
|
|
Travnik
Travnik
|
26.09.2020 10:00 | Metalleghe BSI | 2 : 0 | Travnik |
Stolac
Stolac
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
26.09.2020 11:30 | Stolac | 1 : 4 | Brotnjo | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Mostar
Mostar
|
26.09.2020 11:30 | Velež | 0 : 1 | Mostar | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
Branitelj
Rodoč - Jasenica
|
26.09.2020 11:30 | Čapljina | 4 : 1 | Branitelj | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Blagaj
Blagaj
|
26.09.2020 11:30 | Igman | 5 : 1 | Blagaj |
Radnički
Lukavac
|
|
Kolibri
Husino
|
26.09.2020 11:00 | Radnički | 1 : 4 | Kolibri | ||||||
Bambi
Tuzla
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
26.09.2020 11:00 | Bambi | 1 : 3 | Bratstvo | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Gradina
Srebrenik
|
26.09.2020 11:00 | Sloboda | 3 : 2 | Gradina | ||||||
Eurogol
Živinoce
|
|
Proleter
Tuzla
|
26.09.2020 11:00 | Eurogol | 2 : 0 | Proleter | ||||||
Eurofudbal
Stjepan Polje
|
|
Betaklub Tango
Devetak
|
26.09.2020 11:00 | Eurofudbal | 1 : 1 | Betaklub Tango |
Igman
ilidža
|
|
Radnik
Hadžići
|
26.09.2020 10:30 | Igman | 1 : 2 | Radnik | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
26.09.2020 12:00 | Olimpik | 0 : 1 | Slavija | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Jedinstvo
Ilijaš - Ljubinci
|
26.09.2020 08:30 | Željezničar | 3 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Unis
Vogošča
|
26.09.2020 10:00 | Sarajevo | 8 : 0 | Unis |
Famos
Vojkovići
|
|
Betaklub
Sarajevo
|
26.09.2020 10:30 | Famos | 2 : 3 | Betaklub |
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Valter
Sarajevo
|
26.09.2020 10:00 | Slavija | 0 : 2 | Valter | ||||||
AF Devetka
Sarajevo
|
|
Mlade Nade
Ilidža
|
26.09.2020 10:00 | AF Devetka | 2 : 2 | Mlade Nade | ||||||
J Akademi
Sarajevo
|
|
FA Akademika
Sarajevo
|
26.09.2020 10:00 | J Akademi | 0 : 2 | FA Akademika | ||||||
Novi Grad 1
Sarajevo
|
|
Atletiko
Sarajevo
|
26.09.2020 10:00 | Novi Grad 1 | 1 : 5 | Atletiko |
Vratnik
Sarajevo
|
|
Omladinac
Doglode
|
26.09.2020 10:00 | Vratnik | 2 : 0 | Omladinac | ||||||
Biser 96
Sarajevo
|
|
Sarajevo 3
Sarajevo
|
26.09.2020 10:00 | Biser 96 | 1 : 2 | Sarajevo 3 | ||||||
La Paz
Pazarić
|
|
KMN Vogošća
Vogošča
|
26.09.2020 10:00 | La Paz | 1 : 0 | KMN Vogošća |
Velež
Nevesinje
|
|
LeoStars
Trebinje
|
26.09.2020 10:00 | Velež | 0 : 3 | LeoStars |
Radnik Urije
Urije
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
26.09.2020 11:30 | Radnik Urije | 2 : 0 | Ljubić | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Mineral/Sporting
Banja Vrućica
|
26.09.2020 11:30 | Rudar Prijedor | 1 : 3 | Mineral/Sporting | ||||||
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Sloga
Doboj
|
26.09.2020 11:30 | OFK Spartak 2013 | 0 : 3 | Sloga | ||||||
Tekstilac
Derventa
|
|
Polet 1926
Brod
|
26.09.2020 11:30 | Tekstilac | 3 : 0 | Polet 1926 | ||||||
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Kozara
Gradiška
|
26.09.2020 11:30 | Željezničar Sport Team | 5 : 0 | Kozara | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
Borac (KD)
Kozarska Dubica
|
26.09.2020 11:30 | Željezničar | 7 : 0 | Borac (KD) |
Radnički
Lukavac
|
|
Kolibri
Husino
|
26.09.2020 10:00 | Radnički | 3 : 0 | Kolibri | ||||||
Bambi
Tuzla
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
26.09.2020 10:00 | Bambi | 1 : 1 | Bratstvo | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Gradina
Srebrenik
|
26.09.2020 10:00 | Sloboda | 5 : 2 | Gradina | ||||||
Eurogol
Živinice
|
|
Proleter
Tuzla
|
26.09.2020 10:00 | Eurogol | 0 : 4 | Proleter | ||||||
Eurofudbal
Stjepan Polje
|
|
Betaklub Tango
Devetak
|
26.09.2020 10:00 | Eurofudbal | 3 : 2 | Betaklub Tango |
Stolac
Stolac
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
26.09.2020 10:00 | Stolac | 0 : 0 | Brotnjo | ||||||
Neum
Neum
|
|
Zrinjski
Mostar
|
26.09.2020 10:00 | Neum | 0 : 4 | Zrinjski | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Mostar
Mostar
|
26.09.2020 10:00 | Velež | 3 : 0 | Mostar | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Blagaj
Blagaj
|
26.09.2020 10:00 | Igman | 3 : 1 | Blagaj |
Bjelopoljac
Bijelo Polje - Mostar
|
|
Lokomotiva
Mostar
|
26.09.2020 10:00 | Bjelopoljac | 0 : 3 | Lokomotiva | ||||||
Sport talent
Mostar
|
|
Međugorje
Međugorje
|
26.09.2020 10:00 | Sport talent | 3 : 0 | Međugorje | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Turbina
Jablanica
|
26.09.2020 10:00 | Velež | 10 : 0 | Turbina | ||||||
Cim
Mostar
|
|
Višići
Višići
|
26.09.2020 10:00 | Cim | 6 : 0 | Višići | ||||||
Klis
Buturović polje
|
|
Iskra
Stolac
|
26.09.2020 10:00 | Klis | 1 : 2 | Iskra |
Brnjaci
Brnjaci
|
|
Romari
Vitez
|
26.09.2020 12:00 | Brnjaci | 1 : 6 | Romari |
Metalleghe BSI
Jajce
|
|
Travnik
Travnik
|
26.09.2020 12:00 | Metalleghe BSI | 1 : 1 | Travnik |
Bambinosi 1
Sarajevo
|
|
Sarajevo 2
Sarajevo
|
26.09.2020 15:00 | Bambinosi 1 | 2 : 1 | Sarajevo 2 | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
Radnik
Hadžići
|
26.09.2020 09:00 | Olimpik | 2 : 1 | Radnik |
Famos
Vojkovići
|
|
Betaklub
Doglodi
|
26.09.2020 10:00 | Famos | 1 : 1 | Betaklub | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
26.09.2020 10:00 | Slavija | 0 : 1 | Željezničar |
Šampioni
Ilidža
|
|
Bambinosi 2
Sarajevo
|
26.09.2020 10:00 | Šampioni | 5 : 1 | Bambinosi 2 | ||||||
Valter
Sarajevo
|
|
Olimpik 2
Sarajevo
|
26.09.2020 10:00 | Valter | 3 : 1 | Olimpik 2 | ||||||
Fer plej
Sarajevo
|
|
Željezničar 3
Sarajevo
|
26.09.2020 10:00 | Fer plej | 2 : 0 | Željezničar 3 | ||||||
AF Devetka
Sarajevo
|
|
Unis
Vogošća
|
26.09.2020 10:00 | AF Devetka | 5 : 1 | Unis |
S.A. Ilijaš
ilijaš
|
|
F.A. Akademika
Sarajevo
|
26.09.2020 10:00 | S.A. Ilijaš | 5 : 0 | F.A. Akademika | ||||||
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
|
Dobrinja
Dobrinja - Sarajevo
|
26.09.2020 10:00 | SAŠK Napredak | 2 : 0 | Dobrinja | ||||||
Romanija
Pale
|
|
ŠF Soker
Sarajevo
|
26.09.2020 10:00 | Romanija | 1 : 0 | ŠF Soker | ||||||
Dar
Sarajevo
|
|
La Paz
Pazarić
|
26.09.2020 10:00 | Dar | 6 : 1 | La Paz |
Sloga
Zemun
|
|
Kolubara
Lazarevac
|
26.09.2020 17:30 | Sloga | 4 : 0 | Kolubara | ||||||
Požarevac
Požarevac
|
|
Vojvodina
Novi Sad
|
26.09.2020 15:30 | Požarevac | 2 : 2 | Vojvodina | ||||||
Radnički 1923
Kragujevac
|
|
TSC
Kanjiža
|
26.09.2020 15:30 | Radnički 1923 | 0 : 2 | TSC | ||||||
Mašinac Trejs
Niš
|
|
Crvena zvezda
Beograd
|
26.09.2020 15:00 | Mašinac Trejs | 2 : 1 | Crvena zvezda | ||||||
Spartak
Subotica
|
|
Zemun
Zemun
|
26.09.2020 14:00 | Spartak | 13 : 0 | Zemun |
Jedinstvo 2014
Pirot
|
|
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
|
26.09.2020 16:00 | Jedinstvo 2014 | 1 : 3 | ŽGFK Lavice Dubočica |
Emina
Mostar
|
|
Banja Luka
Banja Luka
|
26.09.2020 16:00 | Emina | 7 : 0 | Banja Luka |
ŽFK Sloga
Petrovo
|
|
Mladost
Rogatica
|
26.09.2020 16:30 | ŽFK Sloga | 3 : 4 | Mladost | ||||||
Borac
Šamac
|
|
Prijedor
Prijedor
|
26.09.2020 12:00 | Borac | 3 : 2 | Prijedor |
Čelik
Zenica
|
|
Sana 2014
Sanski Most
|
26.09.2020 16:00 | Čelik | 1 : 2 | Sana 2014 |
Brotnjo
Čitluk
|
|
Respekt
Sarajevo
|
26.09.2020 16:00 | Brotnjo | 7 : 1 | Respekt |
Fortuna
Živinice
|
|
Iskra
Bugojno
|
26.09.2020 12:00 | Fortuna | 0 : 8 | Iskra | ||||||
Modriča Alfa
Modriča
|
|
SFK 2000
Sarajevo
|
26.09.2020 11:00 | Modriča Alfa | 0 : 3 | SFK 2000 | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
26.09.2020 16:00 | Lokomotiva | 0 : 7 | Radnik Bumerang |
Bajo Pivljanin
Plužine
|
|
Gorštak
Kolašin
|
26.09.2020 16:00 | Bajo Pivljanin | 5 : 4 | Gorštak |
Jahorina
Pale
|
|
HE na Drini
Višegrad
|
26.09.2020 18:00 | Jahorina | 3 : 0 | HE na Drini |
Mira
Prijedor
|
|
Grude
Grude
|
26.09.2020 18:00 | Mira | 28 : 34 | Grude | ||||||
Katarina
Mostar
|
|
Goražde
Goražde
|
26.09.2020 18:00 | Katarina | 28 : 21 | Goražde | ||||||
Knežopoljka
Kozarska Dubica
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
26.09.2020 18:00 | Knežopoljka | 24 : 19 | Jedinstvo |