Tekstilac
Derventa
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
05.10.2019 15:30 | Tekstilac | 0 : 1 | Krupa | ||||||
ŽeljezniÄar Sport Team
Banja Luka
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
05.10.2019 15:30 | ŽeljezniÄar Sport Team | 0 : 1 | Rudar Prijedor | ||||||
Jedinstvo
BrÄko
|
|
Podrinje
Janja
|
05.10.2019 15:30 | Jedinstvo | 0 : 1 | Podrinje | ||||||
Slavija
IstoÄno Sarajevo
|
|
ModriÄa Alfa
ModriÄa
|
05.10.2019 15:30 | Slavija | 2 : 1 | ModriÄa Alfa |
Sloga (T)
Trn
|
|
Borac (KD)
Kozarska Dubica
|
05.10.2019 15:30 | Sloga (T) | 1 : 3 | Borac (KD) | ||||||
Proleter
TesliÄ
|
|
LjubiÄ
Prnjavor
|
05.10.2019 15:30 | Proleter | 1 : 3 | LjubiÄ | ||||||
LaktaŔi
LaktaŔi
|
|
Sloga (D)
Doboj
|
05.10.2019 15:30 | LaktaŔi | 0 : 2 | Sloga (D) |
Mladost (G)
Gacko
|
|
Velež
Nevesinje
|
05.10.2019 15:30 | Mladost (G) | 3 : 1 | Velež | ||||||
Famos
VojkoviÄi
|
|
MiliÄi
MiliÄi
|
05.10.2019 15:30 | Famos | 3 : 2 | MiliÄi | ||||||
Sutjeska
FoÄa
|
|
Romanija
Pale
|
05.10.2019 15:30 | Sutjeska | 2 : 3 | Romanija | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Glasinac 2011
Sokolac
|
05.10.2019 15:30 | Drina | 4 : 0 | Glasinac 2011 |
OFK LauÅ”
Banja Luka
|
|
Sloga
SaniÄani (RakeliÄi)
|
05.10.2019 15:30 | OFK LauÅ” | 6 : 1 | Sloga | ||||||
Bratstvo
Kozarac
|
|
Äelinac
Äelinac
|
05.10.2019 15:30 | Bratstvo | 2 : 2 | Äelinac | ||||||
LijevÄe
Nova Topola
|
|
FSA
Prijedor
|
05.10.2019 15:30 | LijevÄe | 3 : 0 | FSA |
Guber
Srebrenica
|
|
Omladinac
PotoÄari
|
05.10.2019 15:30 | Guber | 0 : 3 | Omladinac | ||||||
Bratstvo
Bratunac
|
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
05.10.2019 15:30 | Bratstvo | 2 : 0 | Sloboda |
Potkozarje
Aleksandrovac
|
|
13 Skojevki
Grbavci
|
05.10.2019 16:00 | Potkozarje | 2 : 2 | 13 Skojevki |
BSK
Banja Luka
|
|
Naprijed
Banja Luka
|
05.10.2019 15:30 | BSK | 3 : 1 | Naprijed |
OFK Pridjel
Pridjel Donji
|
|
Mineral
Banja VruÄica
|
05.10.2019 15:30 | OFK Pridjel | 2 : 3 | Mineral |
Sveti Jovan
Donji Brezik
|
|
Krbeti
Krbeti
|
05.10.2019 16:00 | Sveti Jovan | 2 : 0 | Krbeti |
Ljeskovac
Ljeskovac
|
|
OFK BatkoviÄ
BatkoviÄ
|
05.10.2019 15:30 | Ljeskovac | 4 : 2 | OFK BatkoviÄ |
Lazarevica
ÄengiÄ
|
|
Modran
Modran
|
05.10.2019 15:30 | Lazarevica | 0 : 2 | Modran |
Igman
Konjic
|
|
Rudar
Kakanj
|
05.10.2019 15:30 | Igman | 1 : 0 | Rudar | ||||||
Äapljina
Äapljina
|
|
Travnik
Travnik
|
05.10.2019 15:30 | Äapljina | 1 : 0 | Travnik | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Slaven
Živinice
|
05.10.2019 15:30 | Goražde | 2 : 0 | Slaven | ||||||
Jedinstvo
BihaÄ
|
|
Radnik
HadžiÄi
|
05.10.2019 15:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | Radnik | ||||||
Zvijezda
GradaÄac
|
|
OraŔje
OraŔje
|
05.10.2019 15:30 | Zvijezda | 2 : 1 | OraŔje | ||||||
Metalleghe BSI
Jajce
|
|
GOÅ K
Gabela
|
05.10.2019 15:30 | Metalleghe BSI | 1 : 0 | GOÅ K | ||||||
BuduÄnost
BanoviÄi
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
05.10.2019 15:30 | BuduÄnost | 1 : 1 | Olimpik |
NK Vitez
Vitez
|
|
Sloga
Bosanska Otoka
|
05.10.2019 15:30 | NK Vitez | 0 : 0 | Sloga | ||||||
Vitez
Bužim
|
|
Iskra
Bugojno
|
05.10.2019 15:30 | Vitez | 1 : 1 | Iskra | ||||||
Brekovica 78
Brekovica
|
|
PodgrmeÄ
Sanski Most
|
05.10.2019 15:30 | Brekovica 78 | 1 : 1 | PodgrmeÄ |
Orahovica 74
Orahovica
|
|
Priluk
Priluk
|
05.10.2019 15:30 | Orahovica 74 | 2 : 1 | Priluk | ||||||
Bosna (K)
Kalesija
|
|
Odžak 102
Odžak
|
05.10.2019 15:30 | Bosna (K) | 3 : 1 | Odžak 102 | ||||||
Lokomotiva
MiriÄina
|
|
Svatovac
Poljice
|
05.10.2019 15:30 | Lokomotiva | 0 : 0 | Svatovac | ||||||
Mramor
Mramor
|
|
ÄeliÄ
ÄeliÄ
|
05.10.2019 15:30 | Mramor | 6 : 1 | ÄeliÄ | ||||||
RadniÄki
Lukavac
|
|
Gradina
Srebrenik
|
05.10.2019 15:30 | RadniÄki | 1 : 2 | Gradina |
Bosna
Visoko
|
|
IlijaÅ”
IlijaÅ”
|
05.10.2019 15:30 | Bosna | 3 : 0 | IlijaÅ” | ||||||
Krivaja
ZavidoviÄi
|
|
StupÄanica
Olovo
|
05.10.2019 15:30 | Krivaja | 2 : 2 | StupÄanica | ||||||
Borac
Jelah
|
|
Azot
VitkoviÄi
|
05.10.2019 15:30 | Borac | 1 : 0 | Azot | ||||||
MoÅ”Äanica
Sarajevo
|
|
Famos
Hrasnica
|
05.10.2019 15:30 | MoÅ”Äanica | 1 : 4 | Famos |
Turbina
Jablanica
|
|
Neum
Neum
|
05.10.2019 15:30 | Turbina | 1 : 2 | Neum |
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
|
Omladinac 75
Pokoj
|
05.10.2019 15:30 | Bratstvo | 3 : 2 | Omladinac 75 | ||||||
KljuÄ
KljuÄ
|
|
ŽeljezniÄar
Bosanska Krupa
|
05.10.2019 15:30 | KljuÄ | 4 : 0 | ŽeljezniÄar | ||||||
Omladinac
Sanica
|
|
Rudar
Kamengrad
|
05.10.2019 15:30 | Omladinac | 1 : 3 | Rudar |
Hajduk
OraŔje
|
|
Bok
Bok
|
05.10.2019 15:30 | Hajduk | 1 : 1 | Bok |
Omadinac
Doglodi-Stup
|
|
Jedinstvo
LjubniÄi
|
05.10.2019 16:00 | Omadinac | 2 : 1 | Jedinstvo |
Iskra
Stolac
|
|
Blagaj
Blagaj
|
05.10.2019 16:00 | Iskra | 0 : 2 | Blagaj |
Vrana
BanoviÄi Selo
|
|
Grivice
Grivice
|
05.10.2019 15:30 | Vrana | 4 : 3 | Grivice |
Radnik 018
Lipnica
|
|
SpreÄa
Donji Rainci
|
05.10.2019 15:30 | Radnik 018 | 6 : 2 | SpreÄa |
ÄukariÄki
Beograd
|
|
Javor Matis
Ivanjica
|
05.10.2019 18:00 | ÄukariÄki | 2 : 0 | Javor Matis | ||||||
MaÄva
Å abac
|
|
RadniÄki (N)
NiÅ”
|
05.10.2019 18:00 | MaÄva | 0 : 1 | RadniÄki (N) | ||||||
Rad
Beograd
|
|
Proleter
Novi Sad
|
05.10.2019 18:00 | Rad | 1 : 1 | Proleter | ||||||
Radnik
Surdulica
|
|
TSC
BaÄka Topola
|
05.10.2019 18:00 | Radnik | 1 : 0 | TSC |
Smederevo 1924
Smederevo
|
|
RadniÄki (P)
Pirot
|
05.10.2019 15:00 | Smederevo 1924 | 1 : 0 | RadniÄki (P) | ||||||
Kabel
Novi Sad
|
|
Zemun
Zemun
|
05.10.2019 15:00 | Kabel | 2 : 0 | Zemun | ||||||
Metalac
Gornji Milanovac
|
|
Kolubara
Lazarevac
|
05.10.2019 18:00 | Metalac | 2 : 1 | Kolubara | ||||||
SinÄeliÄ
Beograd
|
|
Trayal
KruŔevac
|
05.10.2019 15:00 | SinÄeliÄ | 0 : 0 | Trayal | ||||||
Zlatibor
Äajetina
|
|
OFK Žarkovo
Beograd
|
05.10.2019 15:00 | Zlatibor | 1 : 1 | OFK Žarkovo |
Sutjeska
NikÅ”iÄ
|
|
Zeta
Golubovci
|
05.10.2019 14:30 | Sutjeska | 2 : 1 | Zeta | ||||||
Grbalj
RadanoviÄi
|
|
Rudar
Pljevlja
|
05.10.2019 14:30 | Grbalj | 2 : 2 | Rudar | ||||||
BuduÄnost
Podgorica
|
|
Podgorica
Podgorica
|
05.10.2019 14:30 | BuduÄnost | 1 : 0 | Podgorica | ||||||
OFK Petrovac
Petrovac
|
|
Kom
Podgorica
|
05.10.2019 14:30 | OFK Petrovac | 2 : 1 | Kom |
Brighton
Brighton
|
|
Tottenham
London
|
05.10.2019 13:30 | Brighton | 3 : 0 | Tottenham | ||||||
Burnley
Burnley
|
|
Everton
Liverpool
|
05.10.2019 16:00 | Burnley | 1 : 0 | Everton | ||||||
Liverpool
Liverpool
|
|
Leicester
Leicester
|
05.10.2019 16:00 | Liverpool | 2 : 1 | Leicester | ||||||
Norwich City
Norwich
|
|
Aston Villa
Birmingem
|
05.10.2019 16:00 | Norwich City | 1 : 5 | Aston Villa | ||||||
Watford
Watford
|
|
Sheffield United
Sheffield
|
05.10.2019 16:00 | Watford | 0 : 0 | Sheffield United | ||||||
West Ham
London
|
|
Crystal Palace
London
|
05.10.2019 18:30 | West Ham | 1 : 2 | Crystal Palace |
LeganƩs
LeganƩs
|
|
Levante
Valencia
|
05.10.2019 13:00 | LeganƩs | 1 : 2 | Levante | ||||||
Osasuna
Pamplona (IruƱea)
|
|
Villarreal
Villarreal
|
05.10.2019 21:00 | Osasuna | 2 : 1 | Villarreal | ||||||
Real Madrid
Madrid
|
|
Granada
Granada
|
05.10.2019 16:00 | Real Madrid | 4 : 2 | Granada | ||||||
Valencia
Valencia
|
|
Deportivo AlavƩs
Vitoria-Gasteiz
|
05.10.2019 18:30 | Valencia | 2 : 1 | Deportivo AlavƩs |
Bayern MĆ¼nchen
MĆ¼nchen
|
|
Hoffenheim
Sinsheim
|
05.10.2019 15:30 | Bayern MĆ¼nchen | 1 : 2 | Hoffenheim | ||||||
Bayer Leverkusen
Leverkusen
|
|
RB Leipzig
Leipzig
|
05.10.2019 15:30 | Bayer Leverkusen | 1 : 1 | RB Leipzig | ||||||
Freiburg
Freiburg im Breisgau
|
|
Borussia Dortmund
Dortmund
|
05.10.2019 15:30 | Freiburg | 2 : 2 | Borussia Dortmund | ||||||
Schalke 04
Gelsenkirchen
|
|
Kƶln
Kƶln
|
05.10.2019 00:00 | Schalke 04 | 1 : 1 | Kƶln | ||||||
Paderborn
Paderborn
|
|
Mainz 05
Mainz
|
05.10.2019 15:30 | Paderborn | 1 : 2 | Mainz 05 |
Genoa
Genova
|
|
Milan
Milano
|
05.10.2019 20:45 | Genoa | 1 : 2 | Milan | ||||||
Verona
Verona
|
|
Sampdoria
Genova
|
05.10.2019 18:00 | Verona | 2 : 0 | Sampdoria | ||||||
SPAL
Ferrara
|
|
Parma
Parma
|
05.10.2019 15:00 | SPAL | 1 : 0 | Parma |
Dijon
Dijon
|
|
Strasbourg
Strasbourg
|
05.10.2019 20:00 | Dijon | 1 : 0 | Strasbourg | ||||||
Montpellier
Montpellier
|
|
Monaco
Monaco
|
05.10.2019 20:00 | Montpellier | 3 : 1 | Monaco | ||||||
PSG
Paris
|
|
Angers
Angers
|
05.10.2019 17:30 | PSG | 4 : 0 | Angers | ||||||
Toulouse
Toulouse
|
|
Bordeaux
Bordeaux
|
05.10.2019 20:00 | Toulouse | 1 : 3 | Bordeaux | ||||||
Brest
Brest
|
|
Metz
Longeville-lĆØs-Metz
|
05.10.2019 20:00 | Brest | 2 : 0 | Metz | ||||||
Nantes
Nantes
|
|
Nice
Nice
|
05.10.2019 20:00 | Nantes | 1 : 0 | Nice |
Radnik
Bijeljina
|
|
Sloboda
Tuzla
|
05.10.2019 15:30 | Radnik | 3 : 2 | Sloboda | ||||||
Äelik
Zenica
|
|
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
|
05.10.2019 15:30 | Äelik | 2 : 0 | Å iroki Brijeg | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
05.10.2019 15:30 | Zrinjski | 0 : 0 | Sarajevo | ||||||
Tuzla Siti
Simin Han-Tuzla
|
|
Zvijezda 09
Etno Selo StaniÅ”iÄi
|
05.10.2019 15:30 | Tuzla Siti | 3 : 0 | Zvijezda 09 |
Mladost
Doboj-Kakanj
|
|
Slavija
IstoÄno Sarajevo
|
05.10.2019 16:00 | Mladost | 1 : 1 | Slavija | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Zvijezda 09
Etno selo StaniÅ”iÄ
|
05.10.2019 17:30 | Borac | 3 : 0 | Zvijezda 09 | ||||||
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
05.10.2019 12:00 | ŽeljezniÄar | 1 : 2 | Sarajevo |
Radnik
HadžiÄi
|
|
Famos
Hrasnica
|
05.10.2019 12:30 | Radnik | 9 : 0 | Famos | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Olimp
Pale
|
05.10.2019 12:30 | Sarajevo | 0 : 1 | Olimp | ||||||
Igman
Ilidža
|
|
IlijaÅ”
IlijaÅ”
|
05.10.2019 12:30 | Igman | 0 : 0 | IlijaÅ” |
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Äelik
Zenica
|
05.10.2019 12:30 | Kiseljak | 1 : 3 | Äelik | ||||||
Vis Simm Bau
Kosova
|
|
Borac
Jelah
|
05.10.2019 12:30 | Vis Simm Bau | 0 : 0 | Borac | ||||||
TOÅ K
TeŔanj
|
|
Romari
Vitez
|
05.10.2019 12:30 | TOÅ K | 1 : 2 | Romari | ||||||
ZSK 2013
Zenica
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
05.10.2019 12:30 | ZSK 2013 | 4 : 2 | Novi Travnik |
Branitelj
RodoÄ-Jasenica
|
|
Grude
Grude
|
05.10.2019 12:30 | Branitelj | 5 : 0 | Grude | ||||||
Troglav 1918
Livno
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
05.10.2019 12:30 | Troglav 1918 | 1 : 4 | Tomislav | ||||||
PosuŔje
PosuŔje
|
|
Stolac
Stolac
|
05.10.2019 12:30 | PosuŔje | 5 : 2 | Stolac |
Borac
Banja Luka
|
|
Zvijezda 09
Etno selo StaniÅ”iÄ
|
05.10.2019 15:00 | Borac | 3 : 0 | Zvijezda 09 | ||||||
Mladost
Donji Kakanj
|
|
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
05.10.2019 12:30 | Mladost | 0 : 1 | ŽeljezniÄar | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Velež
Mostar
|
05.10.2019 11:00 | Zrinjski | 1 : 1 | Velež |
Radnik
HadžiÄi
|
|
Famos
Hrasnica
|
05.10.2019 10:00 | Radnik | 10 : 0 | Famos | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Olimp
Pale
|
05.10.2019 10:00 | Sarajevo | 8 : 0 | Olimp | ||||||
Igman
Ilidža
|
|
IlijaÅ”
IlijaÅ”
|
05.10.2019 10:00 | Igman | 2 : 2 | IlijaÅ” |
Vis Simm Bau
Kosova
|
|
Borac
Jelah
|
05.10.2019 10:00 | Vis Simm Bau | 7 : 3 | Borac | ||||||
TOÅ K
TeŔanj
|
|
Romari
Vitez
|
05.10.2019 10:00 | TOÅ K | 1 : 4 | Romari | ||||||
ZSK 2013
Zenica
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
05.10.2019 10:00 | ZSK 2013 | 2 : 3 | Novi Travnik |
Branitelj
RodoÄ-Jasenica
|
|
Grude
Grude
|
05.10.2019 10:00 | Branitelj | 0 : 1 | Grude | ||||||
Troglav 1918
Livno
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
05.10.2019 10:00 | Troglav 1918 | 1 : 2 | Tomislav | ||||||
PosuŔje
PosuŔje
|
|
Stolac
Stolac
|
05.10.2019 10:00 | PosuŔje | 10 : 0 | Stolac |
LijevÄe
LijevÄe
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
05.10.2019 11:30 | LijevÄe | 2 : 1 | Sloboda | ||||||
Omarska
Omarska
|
|
Jedinstvo
Žeravica
|
05.10.2019 11:30 | Omarska | 9 : 0 | Jedinstvo |
Borac
Banja Luka
|
|
Zvijezda 09
Etno selo StaniÅ”iÄ
|
05.10.2019 13:00 | Borac | 10 : 0 | Zvijezda 09 | ||||||
Mladost
Doboj - Kakanj
|
|
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
05.10.2019 11:00 | Mladost | 0 : 1 | ŽeljezniÄar | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Velež
Mostar
|
05.10.2019 09:00 | Zrinjski | 2 : 1 | Velež |
Polet 1926
Brod
|
|
ŽeljezniÄar
Doboj
|
05.10.2019 10:00 | Polet 1926 | 4 : 1 | ŽeljezniÄar | ||||||
Kozara
GradiŔka
|
|
Sloga
Doboj
|
05.10.2019 10:00 | Kozara | 1 : 0 | Sloga | ||||||
Mineral
Banja VruÄica
|
|
Tekstilac
Derventa
|
05.10.2019 10:00 | Mineral | 3 : 0 | Tekstilac | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Alfa ModriÄa
ModriÄa
|
05.10.2019 13:00 | Krupa | 3 : 0 | Alfa ModriÄa | ||||||
ŽeljezniÄar Sport Team
Banja Luka
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
05.10.2019 10:00 | ŽeljezniÄar Sport Team | 2 : 0 | OFK Spartak 2013 |
Borac
Å amac
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
05.10.2019 10:00 | Borac | 6 : 0 | Rudar 1925 | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
IliÄka 01
BrÄko
|
05.10.2019 09:00 | Radnik | 0 : 7 | IliÄka 01 | ||||||
Lokomotiva
BrÄko
|
|
Zenit
Bijeljina
|
05.10.2019 10:00 | Lokomotiva | 3 : 4 | Zenit |
Olimp
Pale
|
|
Romanija
Pale
|
05.10.2019 16:30 | Olimp | 5 : 0 | Romanija |
Leotar
Trebinje
|
|
Hercegovac
BileÄa
|
05.10.2019 11:00 | Leotar | 0 : 3 | Hercegovac |
LijevÄe
LijevÄe
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
05.10.2019 10:00 | LijevÄe | 0 : 7 | Sloboda | ||||||
Omarska
Omarska
|
|
Jedinstvo
Žeravica
|
05.10.2019 10:00 | Omarska | 3 : 8 | Jedinstvo |
Å ator
GlamoÄ
|
|
KameŔnica
Podhum
|
05.10.2019 11:30 | Šator | 2 : 4 | KameŔnica | ||||||
Drinovci
Drinovci
|
|
Blato
Ljuti Dolac
|
05.10.2019 11:00 | Drinovci | 3 : 0 | Blato | ||||||
Grude
Grude
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
05.10.2019 11:30 | Grude | 2 : 3 | Tomislav | ||||||
LjubuŔki
LjubuŔki
|
|
PosuŔje
PosuŔje
|
05.10.2019 13:30 | LjubuŔki | 0 : 4 | PosuŔje | ||||||
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
|
|
Troglav 1918
Livno
|
05.10.2019 11:30 | Å iroki Brijeg | 0 : 1 | Troglav 1918 |
Å ator
GlamoÄ
|
|
KameŔnica
Podhum
|
05.10.2019 10:00 | Šator | 0 : 4 | KameŔnica | ||||||
Drinovci
Drinovci
|
|
Blato
Ljuti Dolac
|
05.10.2019 10:00 | Drinovci | 0 : 2 | Blato | ||||||
Grude
Grude
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
05.10.2019 10:00 | Grude | 2 : 4 | Tomislav | ||||||
LjubuŔki
LjubuŔki
|
|
PosuŔje
PosuŔje
|
05.10.2019 12:00 | LjubuŔki | 0 : 3 | PosuŔje | ||||||
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
|
|
Troglav 1918
Livno
|
05.10.2019 10:00 | Å iroki Brijeg | 3 : 0 | Troglav 1918 |
Polet 1926
Brod
|
|
ŽeljezniÄar
Doboj
|
05.10.2019 11:30 | Polet 1926 | 0 : 2 | ŽeljezniÄar | ||||||
Kozara
GradiŔka
|
|
Sloga
Doboj
|
05.10.2019 11:30 | Kozara | 3 : 1 | Sloga | ||||||
Mineral
Banja VruÄica
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
05.10.2019 11:30 | Mineral | 1 : 2 | Tekstilac Kort | ||||||
Radnik Urije
Prijedor
|
|
Alfa ModriÄa
ModriÄa
|
05.10.2019 14:30 | Radnik Urije | 0 : 0 | Alfa ModriÄa | ||||||
ŽeljezniÄar Sport team
Banja Luka
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
05.10.2019 11:30 | ŽeljezniÄar Sport team | 1 : 1 | OFK Spartak 2013 |
Leotar
Trebinje
|
|
Hercegovac
BileÄa
|
05.10.2019 10:30 | Leotar | 2 : 0 | Hercegovac |
Alfa ModriÄa
ModriÄa
|
|
Drina
Zvornik
|
05.10.2019 11:00 | Alfa ModriÄa | 0 : 1 | Drina |
Jedinstvo
Žeravica
|
|
Banja Luka
Banja Luka
|
05.10.2019 16:00 | Jedinstvo | 1 : 8 | Banja Luka |
Äelik
Doboj
|
|
Mladost
Rogatica
|
05.10.2019 15:30 | Äelik | 0 : 0 | Mladost |
Alfa ModriÄa
ModriÄa
|
|
Emina
Mostar
|
05.10.2019 15:30 | Alfa ModriÄa | 0 : 12 | Emina |
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
|
Tango
IstoÄno Sarajevo
|
05.10.2019 19:00 | Sloga | 7 : 0 | Tango | ||||||
Brotnjo
Äitluk
|
|
Seljak
Livno
|
05.10.2019 18:00 | Brotnjo | 6 : 1 | Seljak | ||||||
Kaskada
GraÄanica
|
|
Zrinjski
Mostar
|
05.10.2019 15:30 | Kaskada | 3 : 3 | Zrinjski | ||||||
Centar
Sarajevo
|
|
Salines
Tuzla
|
05.10.2019 20:00 | Centar | 3 : 5 | Salines |
Cibona
Zagreb
|
|
Mornar
Bar
|
05.10.2019 20:00 | Cibona | 88 : 92 | Mornar | ||||||
Igokea
Aleksandrovac
|
|
Partizan NIS
Beograd
|
05.10.2019 18:00 | Igokea | 73 : 75 | Partizan NIS |
Radnik
Bijeljina
|
|
Borac
Banja Luka
|
05.10.2019 18:00 | Radnik | 0 : 3 | Borac | ||||||
Jedinstvo
BrÄko
|
|
Kakanj 78
Kakanj
|
05.10.2019 19:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Kakanj 78 |
Gacko
Gacko
|
|
GradiŔka
GradiŔka
|
05.10.2019 | Gacko | 3 : 0 | GradiŔka | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Jahorina
Pale
|
05.10.2019 | Drina | 3 : 1 | Jahorina |
Gradina-Herceg
Srebrenik
|
|
Bosna
Kalesija
|
05.10.2019 18:00 | Gradina-Herceg | 3 : 0 | Bosna | ||||||
Napredak
Odžak
|
|
Galeb
BrÄko
|
05.10.2019 18:00 | Napredak | 3 : 0 | Galeb | ||||||
BihaÄ
BihaÄ
|
|
7 Lukavac
Lukavac
|
05.10.2019 16:00 | BihaÄ | 2 : 3 | 7 Lukavac |
Breza 1934
Breza
|
|
Block Out
Zenica
|
05.10.2019 19:00 | Breza 1934 | 3 : 1 | Block Out |
MagliÄ
FoÄa
|
|
Goražde
Goražde
|
05.10.2019 17:00 | MagliÄ | 0 : 3 | Goražde | ||||||
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Mostar
Mostar
|
05.10.2019 19:30 | Novi Grad | 0 : 3 | Mostar | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
SmeÄ
Lukavac
|
05.10.2019 19:00 | Sloboda | 3 : 0 | SmeÄ | ||||||
Gacko
Gacko
|
|
HE na Drini
ViŔegrad
|
05.10.2019 18:30 | Gacko | 3 : 1 | HE na Drini |
Drina
Zvornik
|
|
Radnik
Bijeljina
|
05.10.2019 14:00 | Drina | 0 : 3 | Radnik | ||||||
Slavija
IstoÄno Sarajevo
|
|
Hercegovac
BileÄa
|
05.10.2019 18:00 | Slavija | 3 : 1 | Hercegovac | ||||||
Jahorina
Pale
|
|
ModriÄa
ModriÄa
|
05.10.2019 18:00 | Jahorina | 3 : 0 | ModriÄa |
Lokomotiva
BrÄko
|
|
Sloboda
Tuzla
|
05.10.2019 18:00 | Lokomotiva | 29 : 27 | Sloboda | ||||||
Iskra
Bugojna
|
|
Borac m:tel
Banja Luka
|
05.10.2019 19:00 | Iskra | 23 : 29 | Borac m:tel | ||||||
Konjuh
Živinice
|
|
Leotar
Trebinje
|
05.10.2019 19:00 | Konjuh | 27 : 26 | Leotar | ||||||
Maglaj
Maglaj
|
|
Sloga (GV-U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
05.10.2019 19:00 | Maglaj | 23 : 23 | Sloga (GV-U) | ||||||
GraÄanica
GraÄanica
|
|
IzviÄaÄ CO
LjubuŔki
|
05.10.2019 19:00 | GraÄanica | 23 : 18 | IzviÄaÄ CO | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Drina
Zvornik
|
05.10.2019 19:30 | Goražde | 31 : 25 | Drina |
Hercegovina
Nevesinje
|
|
Prijedor
Prijedor
|
05.10.2019 18:00 | Hercegovina | 27 : 19 | Prijedor | ||||||
Jedinstvo 2015
BrÄko
|
|
Bijeljina
Bijeljina
|
05.10.2019 17:00 | Jedinstvo 2015 | 25 : 29 | Bijeljina |
Sava
Brod
|
|
TesliÄ
TesliÄ
|
05.10.2019 19:00 | Sava | 19 : 27 | TesliÄ |
Kakanj
Kakanj
|
|
Krajina
Cazin
|
05.10.2019 18:00 | Kakanj | 34 : 27 | Krajina |
IzviÄaÄ CO 2
LjubuŔki
|
|
VogoÅ”Äa PH 2
VogoÅ”Äa
|
05.10.2019 19:00 | IzviÄaÄ CO 2 | 31 : 17 | VogoÅ”Äa PH 2 | ||||||
BrijeÅ”Äe
Sarajevo
|
|
RA Äapljina
Äapljina
|
05.10.2019 20:00 | BrijeÅ”Äe | 38 : 20 | RA Äapljina |
Krivaja
ZavidoviÄi
|
|
Katarina
Mostar
|
05.10.2019 15:30 | Krivaja | 38 : 24 | Katarina | ||||||
Mira
Prijedor
|
|
Zrinjski
Mostar
|
05.10.2019 18:00 | Mira | 46 : 22 | Zrinjski | ||||||
Jedinstvo (B)
BrÄko
|
|
Jedinstvo (T)
Tuzla
|
05.10.2019 15:00 | Jedinstvo (B) | 34 : 18 | Jedinstvo (T) | ||||||
IzviÄaÄ
LjubuŔki
|
|
Borac
Banjaluka
|
05.10.2019 15:00 | IzviÄaÄ | 28 : 26 | Borac |
Rogatica
Rogatica
|
|
Borac 2
Banja Luka
|
05.10.2019 16:00 | Rogatica | 14 : 27 | Borac 2 |
Hrasnica
Hrasnica
|
|
Krajina
Cazin
|
05.10.2019 17:00 | Hrasnica | 35 : 28 | Krajina |