88'
Ostalo
Navijači domaćih napuštaju tribine
85'
Klasičan kontranapad gostiju po desnoj strani i Stevanović sa tri četiri metra je matirao Kneževića
84'
Udarac Turanjanina iz slobodnog udarca sa više od 25 metara odbranio je lako Lakić
80'
Ostalo
Derbi ulazi u finiš, tempo igre splasnuo
79'
Šut Turanjanina sa 17 metara zaustavila je desna stativa gola Lakića
62'
Identična situacija u šesnaestercu Radnika Škorić opet gađao isto mjesto i opet je bio neprecizan
61'
Pokušaj Škorića iskosa sa desne strane gađao je suprotne rašlje Lakića i bio neprecizan
60'
Nakon kontre Došlo pogađa mrežu Laktaša. radnik vodi.
54'
U prvom napadu stopostotna šansa za domaćina, šut Turanjanina sa 15 metara skinuo golman Lakić, sjajnom intervencijom
46'
Još jedan loš šut Šikanjića sa 25 metara, jako neprecizno
44'
Solo prodor Šikanjića, u šesnaestercu je prevario dva defanzivac Radnika i šutirao pravo u Lakića.
40'
Škorić sa 40 metara iskosa s desne strane iz slobodnog udarca pokušao je da iznenadi Lakića koji je uhvatio parabolu
31'
Ostalo
Sudijska pauza, da se igrači osvježe. Igra se na 26 stepeni.
30'
Šut na gol
Dejan Živković
Živković je izašao sam pred gol Laktaša, a golman Knežević snažan šut iskosa sa lijeve strane odbranio boksovanjem lopte
23'
Još jedan pokušaj domaćih iz daljine, blag udarac Šikanjića zaustavio Lakić
18'
Korner
Opasan napad Radnika, Ostojić umalo nije postigao autogol. Poslije kornera ništa značajno se nije desilo
15'
Odmah u kontranapadu šut Turanjanina zaustavio je golman Lakić
15'
Sjajna šansa za goste, Stjepanović sam izašao pred Kneževića koji je odlično intervenisao i odbranio svoj gol.
12'
Pokušaj Škorića iz daljine jako neprecizno
4'
Ofsajd
Već u prvom napadu kad su krenuli s centra gosti su opasno ušli u šesnaesterac Laktaša ali je dosuđen ofsajd