Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
08.03.2020 14:00 | Sloboda (MG) | 2 : 2 | Ljubić | ||||||
Mladost
Donja Slatina
|
|
Polet 1926
Brod
|
08.03.2020 14:00 | Mladost | 1 : 1 | Polet 1926 | ||||||
Jedinstvo
Žeravica
|
|
Borac (Š)
Šamac
|
08.03.2020 14:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Borac (Š) |
Budućnost
Pilica
|
|
Milići
Milići
|
08.03.2020 14:00 | Budućnost | 6 : 0 | Milići | ||||||
Romanija
Pale
|
|
Leotar
Trebinje
|
08.03.2020 14:00 | Romanija | 0 : 5 | Leotar | ||||||
Glasinac 2011
Sokolac
|
|
Velež
Nevesinje
|
08.03.2020 14:00 | Glasinac 2011 | 2 : 1 | Velež | ||||||
Mladost (R)
Rogatica
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
08.03.2020 14:00 | Mladost (R) | 4 : 1 | Ilićka 01 | ||||||
Jedinstvo
Brodac
|
|
Famos
Vojkovići
|
08.03.2020 14:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Famos |
Sloga Nektar
Potkozarje
|
|
Mladost
Kotor Varoš
|
08.03.2020 14:00 | Sloga Nektar | 1 : 1 | Mladost | ||||||
Gorica
Šipovo
|
|
Čelinac
Čelinac
|
08.03.2020 14:00 | Gorica | 0 : 2 | Čelinac | ||||||
OFK Brdo
Hambarine
|
|
Sloga
Saničani (Rakelići)
|
08.03.2020 14:00 | OFK Brdo | 1 : 0 | Sloga | ||||||
Plamen
Donje Vodičevo
|
|
OFK Lauš
Banja Luka
|
08.03.2020 14:00 | Plamen | 1 : 0 | OFK Lauš |
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Rudanka
Rudanka
|
08.03.2020 14:00 | Crvena zvijezda | 4 : 0 | Rudanka | ||||||
Sloga (J)
Jakeš
|
|
Skugrić
Skugrić
|
08.03.2020 14:00 | Sloga (J) | 2 : 1 | Skugrić | ||||||
Vučijak
Majevac
|
|
Hajduk (B)
Batkuša
|
08.03.2020 14:00 | Vučijak | 3 : 1 | Hajduk (B) | ||||||
Ozren
Petrovo
|
|
Vranjak
Vranjak
|
08.03.2020 14:00 | Ozren | 3 : 1 | Vranjak | ||||||
Zvijezda
Kakmuž
|
|
Željezničar
Doboj
|
08.03.2020 14:00 | Zvijezda | 5 : 2 | Željezničar | ||||||
Hajduk (K)
Kožuhe
|
|
Naša krila
Kostajnica
|
08.03.2020 14:00 | Hajduk (K) | 2 : 0 | Naša krila |
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
08.03.2020 14:00 | Vlasenica | 3 : 1 | Rudar 1925 | ||||||
Tabanci
Tabanci
|
|
BSK Ledinci
Batković
|
08.03.2020 14:00 | Tabanci | 3 : 0 | BSK Ledinci | ||||||
Čelopek
Čelopek
|
|
Jedinstvo
Roćević
|
08.03.2020 14:00 | Čelopek | 1 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
Omladinac
Potočari
|
08.03.2020 14:00 | Sloboda | 0 : 0 | Omladinac | ||||||
Mladost
Bogutovo Selo
|
|
Guber
Srebrenica
|
08.03.2020 14:00 | Mladost | 2 : 0 | Guber | ||||||
OFK Trnovica
Trnovica
|
|
OFK Janja 2009
Janja
|
08.03.2020 14:00 | OFK Trnovica | 4 : 0 | OFK Janja 2009 | ||||||
Partizan
Donja Trnova
|
|
Podrinje
Tršić
|
08.03.2020 14:00 | Partizan | 3 : 0 | Podrinje |
Kozara
Turjak
|
|
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
08.03.2020 15:00 | Kozara | 2 : 1 | Sloga DIPO |
Rudar
Kakanj
|
|
Orašje
Orašje
|
08.03.2020 15:00 | Rudar | 2 : 2 | Orašje | ||||||
GOŠK
Gabela
|
|
Radnik
Hadžići
|
08.03.2020 15:00 | GOŠK | 3 : 1 | Radnik | ||||||
TOŠK
Tešanj
|
|
Igman
Konjic
|
08.03.2020 15:00 | TOŠK | 1 : 0 | Igman |
Inđija
Inđija
|
|
Voždovac
Beograd
|
08.03.2020 14:00 | Inđija | 3 : 0 | Voždovac |
Zemun
Zemun
|
|
Smederevo 1924
Smederevo
|
08.03.2020 14:00 | Zemun | 1 : 1 | Smederevo 1924 | ||||||
Novi Pazar
Novi Pazar
|
|
Radnički (P)
Pirot
|
08.03.2020 14:00 | Novi Pazar | 2 : 0 | Radnički (P) | ||||||
Budućnost
Dobanovci
|
|
Dinamo
Vranje
|
08.03.2020 14:00 | Budućnost | 0 : 1 | Dinamo | ||||||
Kolubara
Lazarevac
|
|
OFK Bačka
Bačka Palanka
|
08.03.2020 16:00 | Kolubara | 1 : 0 | OFK Bačka |
Dečić
Tuzi
|
|
Lovćen
Cetinje
|
08.03.2020 14:30 | Dečić | 1 : 2 | Lovćen | ||||||
Mornar
Bar
|
|
Otrant Olympic
Ulcinj
|
08.03.2020 14:30 | Mornar | 1 : 0 | Otrant Olympic | ||||||
Arsenal
Tivat
|
|
Ibar
Rožaje
|
08.03.2020 14:30 | Arsenal | 1 : 1 | Ibar | ||||||
Jezero
Plav
|
|
Jedinstvo (BP)
Bijelo Polje
|
08.03.2020 14:30 | Jezero | 0 : 2 | Jedinstvo (BP) |
Chelsea
London
|
|
Everton
Liverpool
|
08.03.2020 15:00 | Chelsea | 4 : 0 | Everton | ||||||
Manchester United
Manchester
|
|
Manchester City
Manchester
|
08.03.2020 17:30 | Manchester United | 2 : 0 | Manchester City |
Real Betis
Sevilla
|
|
Real Madrid
Madrid
|
08.03.2020 21:00 | Real Betis | 2 : 1 | Real Madrid | ||||||
Levante
Valencia
|
|
Granada
Granada
|
08.03.2020 16:00 | Levante | 1 : 1 | Granada | ||||||
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
|
|
Espanyol
Barcelona
|
08.03.2020 12:00 | Osasuna | 1 : 0 | Espanyol | ||||||
Villarreal
Villarreal
|
|
Leganés
Leganés
|
08.03.2020 18:30 | Villarreal | 1 : 2 | Leganés | ||||||
Real Valladolid
Valladolid
|
|
Athletic Club
Bilbao
|
08.03.2020 14:00 | Real Valladolid | 1 : 4 | Athletic Club |
Bayern München
München
|
|
Augsburg
Augsburg
|
08.03.2020 15:30 | Bayern München | 2 : 0 | Augsburg | ||||||
Mainz 05
Mainz
|
|
Fortuna
Düsseldorf
|
08.03.2020 18:00 | Mainz 05 | 1 : 1 | Fortuna |
Udinese
Udine
|
|
Fiorentina
Firenze
|
08.03.2020 18:00 | Udinese | 0 : 0 | Fiorentina | ||||||
Milan
Milano
|
|
Genoa
Genova
|
08.03.2020 15:00 | Milan | 1 : 2 | Genoa | ||||||
Sampdoria
Genova
|
|
Verona
Verona
|
08.03.2020 15:00 | Sampdoria | 2 : 1 | Verona | ||||||
Juventus
Torino
|
|
Internazionale
Milano
|
08.03.2020 20:45 | Juventus | 2 : 0 | Internazionale | ||||||
Parma
Parma
|
|
SPAL
Ferrara
|
08.03.2020 13:45 | Parma | 0 : 1 | SPAL |
Lille
Villeneuve d'Ascq
|
|
Olympique Lyonnais
Lyon
|
08.03.2020 21:00 | Lille | 1 : 0 | Olympique Lyonnais | ||||||
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
|
|
Bordeaux
Bordeaux
|
08.03.2020 15:00 | Saint-Étienne | 1 : 1 | Bordeaux | ||||||
Rennes
Rennes
|
|
Montpellier
Montpellier
|
08.03.2020 17:00 | Rennes | 5 : 0 | Montpellier |
Željezničar
Sarajevo
|
|
Tuzla Siti
Simin Han-Tuzla
|
08.03.2020 18:00 | Željezničar | 1 : 0 | Tuzla Siti | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Borac
Banja Luka
|
08.03.2020 14:30 | Velež | 2 : 1 | Borac | ||||||
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Zrinjski
Mostar
|
08.03.2020 18:00 | Široki Brijeg | 1 : 1 | Zrinjski |
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Velež
Mostar
|
08.03.2020 13:00 | Rudar Prijedor | 2 : 4 | Velež | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
08.03.2020 15:00 | Sarajevo | 1 : 2 | Zvijezda 09 | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
08.03.2020 14:30 | Travnik | 0 : 0 | Krupa | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
Mladost
Doboj-Kakanj
|
08.03.2020 12:00 | Olimpik | 1 : 1 | Mladost |
Krajina
Cazin
|
08.03.2020
16:00
|
Kozara
Gradiška
|
08.03.2020 16:00 | Krajina | : | Kozara | ||||||
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
08.03.2020
12:00
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
08.03.2020 12:00 | Željezničar Sport team | : | Podgrmeč | ||||||
Jedinstvo
Bihać
|
|
Metalleghe BSI
Jajce
|
08.03.2020 12:00 | Jedinstvo | 3 : 3 | Metalleghe BSI |
Lokomotiva
Brčko
|
|
Radnik
Bijeljina
|
08.03.2020 12:00 | Lokomotiva | 0 : 5 | Radnik | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Podrinje
Janja
|
08.03.2020 12:00 | Slaven | 5 : 2 | Podrinje | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Sloga (T)
Tojšići
|
08.03.2020 12:00 | Radnički | 1 : 1 | Sloga (T) | ||||||
Tuzla Siti
Simin Han
|
|
Budućnost
Banovići
|
08.03.2020 12:00 | Tuzla Siti | 7 : 0 | Budućnost |
Romari
Vitez
|
|
Borac
Jelah
|
08.03.2020 13:30 | Romari | 4 : 2 | Borac | ||||||
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Čelik
Zenica
|
08.03.2020 13:30 | Novi Travnik | 1 : 2 | Čelik | ||||||
NK Vitez
Vitez
|
|
Vis Simm Bau
Kosova
|
08.03.2020 13:30 | NK Vitez | 3 : 0 | Vis Simm Bau |
Radnik
Bijeljina
|
|
Čelik
Zenica
|
08.03.2020 15:00 | Radnik | 3 : 0 | Čelik | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Zrinjski
Mostar
|
08.03.2020 15:00 | Sloboda | 3 : 2 | Zrinjski |
Krajina
Cazin
|
08.03.2020
16:00
|
Kozara
Gradiška
|
08.03.2020 16:00 | Krajina | : | Kozara | ||||||
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
08.03.2020
10:00
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
08.03.2020 10:00 | Željezničar Sport Team | : | Podgrmeč | ||||||
Jedinstvo
Bihać
|
|
Metalleghe BSI
Jajce
|
08.03.2020 10:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | Metalleghe BSI | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
08.03.2020
10:00
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
08.03.2020 10:00 | Rudar Prijedor | : | Krupa |
Drina
Zvornik
|
08.03.2020
10:00
|
Slaven
Živinice
|
08.03.2020 10:00 | Drina | : | Slaven | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Podrinje
Janja
|
08.03.2020 10:00 | Slaven | 2 : 0 | Podrinje | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Sloga(T)
Tojšići
|
08.03.2020 10:00 | Radnički | 4 : 0 | Sloga(T) | ||||||
Tuzla City
Simin Han
|
|
Budućnost
Banovići
|
08.03.2020 10:00 | Tuzla City | 4 : 0 | Budućnost |
Romari
Vitez
|
|
Borac
Jelah
|
08.03.2020 11:00 | Romari | 3 : 0 | Borac | ||||||
Travnik
Travnik
|
08.03.2020
11:00
|
Krivaja
Zavidovići
|
08.03.2020 11:00 | Travnik | : | Krivaja | ||||||
NK Vitez
Vitez
|
|
Vis Simm Bau
Kosova
|
08.03.2020 11:00 | NK Vitez | 1 : 4 | Vis Simm Bau |
Radnik
Bijeljina
|
|
Čelik
Zenica
|
08.03.2020 13:00 | Radnik | 3 : 4 | Čelik | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Zrinjski
Mostar
|
08.03.2020 13:00 | Sloboda | 2 : 1 | Zrinjski |
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Borac
Banja Luka
|
08.03.2020 09:00 | Krupa | 2 : 1 | Borac |
Radnik Urije
Prijedor
|
|
Borac
Banja Luka
|
08.03.2020 10:30 | Radnik Urije | 0 : 9 | Borac |
Lepoglava
Lepoglava
|
|
Katarina Zrinski
Čakovec
|
08.03.2020 14:30 | Lepoglava | 0 : 2 | Katarina Zrinski |
Beli anđeo
Popovo Polje
|
|
Seljak
Livno
|
08.03.2020 20:00 | Beli anđeo | 3 : 4 | Seljak |
Leotar
Trebinje
|
|
Radnički
Novo Goražde
|
08.03.2020 15:30 | Leotar | 8 : 2 | Radnički |
Neimari
Zenica
|
|
DiaBIH
Ilidža
|
08.03.2020 20:00 | Neimari | 6 : 2 | DiaBIH | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Drina
Goražde
|
08.03.2020 19:30 | Žepče | 6 : 6 | Drina |
Hercegovina
Široki Brijeg
|
|
Sparta
Sanski Most
|
08.03.2020 14:00 | Hercegovina | 9 : 2 | Sparta | ||||||
Konjodor
Bužim
|
|
Rudnik
Mostar
|
08.03.2020 18:00 | Konjodor | 3 : 0 | Rudnik | ||||||
Neretva
Jablanica
|
|
Mostarske Kiše
Mostar
|
08.03.2020 16:00 | Neretva | 5 : 4 | Mostarske Kiše |
Zadar
Zadar
|
|
Koper Primorska
Kopar
|
08.03.2020 18:00 | Zadar | 99 : 79 | Koper Primorska |
Drina-Princip
Zvornik
|
|
Budućnost BN
Bijeljina
|
08.03.2020 18:00 | Drina-Princip | 83 : 53 | Budućnost BN |
Brčko
Brčko Distriht
|
|
Travnik
Travnik
|
08.03.2020 18:00 | Brčko | 87 : 62 | Travnik | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Bošnjak
Hadžići
|
08.03.2020 14:00 | Čelik | 83 : 51 | Bošnjak |
Feniks
Banja Luka
|
|
Ušće
Banja Luka
|
08.03.2020 19:30 | Feniks | 74 : 53 | Ušće |
RMU Banovići
Banovići
|
|
Čelik
Zenica
|
08.03.2020 17:00 | RMU Banovići | 86 : 56 | Čelik |
Gacko
Gacko
|
|
Jahorina
Pale
|
08.03.2020 19:00 | Gacko | 3 : 0 | Jahorina |
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Gradina-Herceg
Srebrenik
|
08.03.2020 18:00 | Ilijaš | 1 : 3 | Gradina-Herceg | ||||||
Bosna
Kalesija
|
|
7 Lukavac
Lukavac
|
08.03.2020 19:00 | Bosna | 3 : 0 | 7 Lukavac | ||||||
Olovo
Olovo
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
08.03.2020 17:30 | Olovo | 3 : 2 | Krivaja |
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Smeč
Lukavac
|
08.03.2020 17:00 | Novi Grad | 1 : 3 | Smeč |
Glasinac
Sokolac
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
08.03.2020 14:00 | Glasinac | 3 : 0 | Slavija |
Pliva
Šipovo
|
|
Prijedor
Prijedor
|
08.03.2020 13:00 | Pliva | 0 : 3 | Prijedor | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Balkana MP
Mrkonjić Grad
|
08.03.2020 13:30 | Borac | 3 : 0 | Balkana MP |
Drina 2
Zvornik
|
|
Bratunac
Bratunac
|
08.03.2020 12:00 | Drina 2 | 1 : 3 | Bratunac | ||||||
Han Pijesak
Han Pijesak
|
|
Libero
Bijeljina
|
08.03.2020 16:00 | Han Pijesak | 0 : 3 | Libero |
OOK Leotar
Trebinje
|
|
ŽOK Leotar 2
Trebinje
|
08.03.2020 11:00 | OOK Leotar | 1 : 3 | ŽOK Leotar 2 |
Orašje
Orašje
|
|
Kakanj
Kakanj
|
08.03.2020 18:00 | Orašje | 3 : 2 | Kakanj |
Smeč
Široki Brijeg
|
|
Ilidža
Ilidža
|
08.03.2020 11:00 | Smeč | 3 : 2 | Ilidža | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Čapljina
Čapljina
|
08.03.2020 16:00 | Ilijaš | 3 : 0 | Čapljina | ||||||
Alipašino Polje
Sarajevo
|
|
SA Volley
Sarajevo
|
08.03.2020 13:00 | Alipašino Polje | 2 : 3 | SA Volley | ||||||
Igman
Ilidža
|
|
Centar ORT
Sarajevo
|
08.03.2020 15:00 | Igman | 3 : 1 | Centar ORT |
Stars
Živinice
|
|
Tešanj
Tešanj
|
08.03.2020 13:30 | Stars | 3 : 2 | Tešanj | ||||||
Lami
Brčko
|
|
Sloboda 2
Tuzla
|
08.03.2020 13:00 | Lami | 2 : 3 | Sloboda 2 | ||||||
Lukavac
Lukavac
|
|
Kula-Gradačac 2
Gradačac
|
08.03.2020 12:00 | Lukavac | 3 : 2 | Kula-Gradačac 2 |
Delminium
Tomislavgrad
|
|
Turbina
Jablanica
|
08.03.2020 13:00 | Delminium | 0 : 3 | Turbina | ||||||
Mostar 2
Mostar
|
|
Breza 1934
Breza
|
08.03.2020 15:00 | Mostar 2 | 0 : 3 | Breza 1934 | ||||||
Vogošća
Vogošća
|
|
Željezara
Zenica
|
08.03.2020 17:00 | Vogošća | 3 : 0 | Željezara |
Kozara
Gradiška
|
|
Bijeljina
Bijeljina
|
08.03.2020 16:00 | Kozara | 29 : 28 | Bijeljina | ||||||
Mladost
Banja Luka
|
|
Jedinstvo 2015
Brčko
|
08.03.2020 15:00 | Mladost | 27 : 26 | Jedinstvo 2015 | ||||||
Srbac
Srbac
|
|
Prijedor
Prijedor
|
08.03.2020 18:00 | Srbac | 19 : 24 | Prijedor | ||||||
ORK Borac
Banja Luka
|
|
Derventa
Derventa
|
08.03.2020 17:00 | ORK Borac | 31 : 35 | Derventa | ||||||
Višegrad
Višegrad
|
|
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
|
08.03.2020 18:00 | Višegrad | 27 : 24 | Kozara Mlijekoprodukt |
Žepče
Žepče
|
|
Rudar
Banovići
|
08.03.2020 16:30 | Žepče | 27 : 25 | Rudar |
Jedinstvo (T)
Tuzla
|
|
Jedinstvo (B)
Brčko
|
08.03.2020 16:00 | Jedinstvo (T) | 30 : 39 | Jedinstvo (B) |
Goražde 2
Goražde
|
|
Hrasnica
Hrasnica
|
08.03.2020 13:00 | Goražde 2 | 31 : 29 | Hrasnica |