Ukrina
Čečava
|
|
BSK
Banja Luka
|
30.04.2022 16:30 | Ukrina | 0 : 2 | BSK | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Jedinstvo
Žeravica
|
30.04.2022 16:30 | Polet 1926 | 0 : 9 | Jedinstvo | ||||||
Dubrave
Dubrave
|
|
Proleter
Teslić
|
30.04.2022 16:30 | Dubrave | 2 : 0 | Proleter | ||||||
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Gorica
Šipovo
|
30.04.2022 16:30 | Sloboda | 1 : 0 | Gorica | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
Borac
Šamac
|
30.04.2022 16:30 | Željezničar | 0 : 1 | Borac | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
Progres
Kneževo
|
30.04.2022 16:30 | Laktaši | 3 : 0 | Progres | ||||||
Brdo
Hambarine
|
|
Sloga (S)
Srbac
|
30.04.2022 16:30 | Brdo | 3 : 0 | Sloga (S) |
Jedinstvo (Br)
Brodac
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
30.04.2022 16:30 | Jedinstvo (Br) | 1 : 1 | Rudar 1925 | ||||||
Milići
Milići
|
|
Mladost (G)
Gacko
|
30.04.2022 16:30 | Milići | 1 : 0 | Mladost (G) | ||||||
Velež
Nevesinje
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
30.04.2022 16:30 | Velež | 1 : 0 | Ilićka 01 | ||||||
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Romanija
Pale
|
30.04.2022 16:30 | Vlasenica | 0 : 1 | Romanija | ||||||
Famos
Vojkovići
|
|
Guber
Srebrenica
|
30.04.2022 16:30 | Famos | 5 : 1 | Guber |
13 Skojevki
Grbavci
|
|
Lauš
Banja Luka
|
30.04.2022 16:30 | 13 Skojevki | 0 : 2 | Lauš | ||||||
Rekreativo
Banja Luka
|
|
FSA
Prijedor
|
30.04.2022 16:30 | Rekreativo | 0 : 4 | FSA | ||||||
Krajina
Banja Luka
|
|
Bratstvo
Kozarac
|
30.04.2022 16:30 | Krajina | 2 : 1 | Bratstvo | ||||||
Naprijed
Banja Luka
|
|
Lijevče
Nova Topola
|
30.04.2022 16:30 | Naprijed | 2 : 0 | Lijevče | ||||||
Slaven
Dobrljin
|
|
Plamen
Donje Vodičevo
|
30.04.2022 16:30 | Slaven | 0 : 2 | Plamen | ||||||
Svodna
Svodna
|
|
Crni vrh
Jaružani
|
30.04.2022 16:30 | Svodna | 1 : 2 | Crni vrh |
Hajduk (B)
Batkuša
|
|
Vranjak
Vranjak
|
30.04.2022 16:30 | Hajduk (B) | 1 : 0 | Vranjak | ||||||
Hajduk (K)
Kožuhe
|
|
Sloga (DP)
Dugo Polje
|
30.04.2022 16:30 | Hajduk (K) | 5 : 1 | Sloga (DP) | ||||||
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Ozren
Petrovo
|
30.04.2022 16:30 | Mineral | 2 : 2 | Ozren | ||||||
Rudanka
Rudanka
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
30.04.2022 16:30 | Rudanka | 3 : 2 | Crvena zvijezda | ||||||
Borac
B.Lužani
|
|
Naša krila
Kostajnica
|
30.04.2022 16:30 | Borac | 2 : 0 | Naša krila | ||||||
Trebava
Osječani
|
|
Vučijak
Majevac
|
30.04.2022 16:30 | Trebava | 5 : 3 | Vučijak | ||||||
Zvijezda
Kakmuž
|
|
Sloga (J)
Jakeš
|
30.04.2022 16:30 | Zvijezda | 6 : 1 | Sloga (J) |
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
|
Šekovići
Šekovići
|
30.04.2022 16:30 | Zadrugar | 3 : 0 | Šekovići | ||||||
Birač
Derventa
|
|
Lokanj
Lokanj
|
30.04.2022 16:30 | Birač | 4 : 0 | Lokanj | ||||||
Mladost (VO)
Velika Obarska
|
|
Trnovica
Trnovica
|
30.04.2022 16:30 | Mladost (VO) | 0 : 6 | Trnovica | ||||||
Podrinje
Tršić
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
30.04.2022 16:30 | Podrinje | 3 : 2 | Lokomotiva |
Željeznica
Trnovo
|
|
Hercegovac
Bileća
|
30.04.2022 14:00 | Željeznica | 0 : 3 | Hercegovac |
Ravan
Međeđa
|
|
Berek 1975
Prijedor
|
30.04.2022 17:00 | Ravan | 0 : 4 | Berek 1975 | ||||||
Ljubija
Ljubija
|
|
Kozara
Donji Orlovci
|
30.04.2022 17:00 | Ljubija | 0 : 1 | Kozara | ||||||
Podgrmeč
Oštra Luka
|
|
Knežopoljac
Knežica
|
30.04.2022 17:00 | Podgrmeč | 0 : 5 | Knežopoljac | ||||||
Rasavci
Rasavci
|
|
Mrakovica
Kozaruša
|
30.04.2022 17:00 | Rasavci | 3 : 0 | Mrakovica | ||||||
Brzi
Busnovi
|
|
Gomjenica
Prijedor
|
30.04.2022 17:00 | Brzi | 1 : 3 | Gomjenica |
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
|
Kozara
Turjak
|
30.04.2022 17:00 | Mladi Krajišnik | 4 : 1 | Kozara | ||||||
Omladinac
Brestovčina
|
|
Biseri
Čatrnja
|
30.04.2022 17:00 | Omladinac | 5 : 1 | Biseri | ||||||
Obradovac
Gradiška
|
|
Polet
Elezagići
|
30.04.2022 17:00 | Obradovac | 1 : 0 | Polet | ||||||
Bratstvo
Kozinci
|
|
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
30.04.2022 17:00 | Bratstvo | 0 : 2 | Sloga DIPO | ||||||
Potkozarje
Aleksandrovac
|
|
Torpedo
Cerovljani
|
30.04.2022 17:00 | Potkozarje | 0 : 3 | Torpedo |
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
|
|
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
|
30.04.2022 16:30 | Šnjegotina | 0 : 3 | Polet Krajišnik | ||||||
Budućnost
Banja Luka
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
30.04.2022 16:30 | Budućnost | 2 : 2 | OFK Spartak 2013 | ||||||
Mladost Farmaprom
Zalužani
|
|
Vrbas
Banja Luka
|
30.04.2022 16:30 | Mladost Farmaprom | 4 : 1 | Vrbas | ||||||
Karanovac
Karanovac
|
|
OFK Banja Luka
Banja Luka
|
30.04.2022 16:30 | Karanovac | 2 : 2 | OFK Banja Luka | ||||||
Sloga Nektar
Potkozarje
|
|
Gomionica
Bronzani Majdan
|
30.04.2022 17:00 | Sloga Nektar | 3 : 0 | Gomionica | ||||||
Borac
Drvar
|
|
Sloboda
Piskavica
|
30.04.2022 16:30 | Borac | 4 : 1 | Sloboda |
Zadrugar
Sijekovac
|
|
Ozrenski sokolovi
Boljanić
|
30.04.2022 17:00 | Zadrugar | 1 : 1 | Ozrenski sokolovi | ||||||
Borac (K)
Kotorsko
|
|
Borac (O)
Osinja
|
30.04.2022 17:00 | Borac (K) | 2 : 0 | Borac (O) | ||||||
4. juli
Pojezna
|
|
Polet
Podnovlje
|
30.04.2022 14:00 | 4. juli | 0 : 8 | Polet | ||||||
Sloboda
Grabovica
|
|
BSK
Bušletić
|
30.04.2022 17:00 | Sloboda | 1 : 0 | BSK | ||||||
Zborište
Zborište
|
|
OFK Pridjel
Pridjel Donji
|
30.04.2022 17:00 | Zborište | 3 : 7 | OFK Pridjel |
Jedinstvo
Koretaši
|
|
Grčica
Brčko
|
30.04.2022 17:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | Grčica | ||||||
Majevica
Lopare
|
|
Mladost (S)
Sandići
|
30.04.2022 15:00 | Majevica | 4 : 2 | Mladost (S) |
Drina (A)
Amajlije
|
|
Novo doba
Čardačine
|
30.04.2022 17:00 | Drina (A) | 2 : 1 | Novo doba | ||||||
Kolektiv
Međaši
|
|
Drina (B)
Batar
|
30.04.2022 17:00 | Kolektiv | 0 : 3 | Drina (B) | ||||||
Balatun
Balatun
|
|
Ljeskovac
Ljeskovac
|
30.04.2022 17:00 | Balatun | 2 : 4 | Ljeskovac | ||||||
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
|
Obarska
Velika Obarska
|
30.04.2022 17:00 | OFK Magnojević | 3 : 1 | Obarska |
Jadar
Nova Kasaba
|
|
Polet
Kravica
|
30.04.2022 17:00 | Jadar | 0 : 0 | Polet | ||||||
Borac
Osmaci
|
|
Branjevo
Branjevo
|
30.04.2022 17:00 | Borac | 3 : 1 | Branjevo |
Radnik Urije
Prijedor
|
|
Rudar
Blagaj
|
30.04.2022 17:00 | Radnik Urije | 1 : 6 | Rudar | ||||||
Partizan
Kostajnica
|
|
7. Republika
Svodna
|
30.04.2022 17:00 | Partizan | 11 : 3 | 7. Republika | ||||||
Moštanica
Božići
|
|
Kiseljak
Koprivna
|
30.04.2022 17:00 | Moštanica | 1 : 0 | Kiseljak |
Milan
Kosjerovo
|
|
Bratstvo
Povelič
|
30.04.2022 17:00 | Milan | 6 : 1 | Bratstvo | ||||||
Polet
Mali Sitneši
|
|
Vrbas
Prijebljezi
|
30.04.2022 17:00 | Polet | 0 : 8 | Vrbas |
Polet
Čović Polje
|
|
Mladost
Trnjaci
|
30.04.2022 16:30 | Polet | 4 : 0 | Mladost |
Modran
Modran
|
|
Koridor 2011
Bijeljina
|
30.04.2022 17:00 | Modran | 2 : 1 | Koridor 2011 |
Borac
Trnjaci
|
|
Pobjeda
Triješnica
|
30.04.2022 17:00 | Borac | 5 : 1 | Pobjeda | ||||||
Sloga
Dazdarevo
|
|
Mladen Perić
Glogovac
|
30.04.2022 17:00 | Sloga | 11 : 1 | Mladen Perić | ||||||
Sloga United
Bijeljina
|
|
OFK Batković
Batković
|
30.04.2022 17:00 | Sloga United | 4 : 1 | OFK Batković |
Lazarevica
Čengić
|
|
Koviljuše
Bijeljina
|
30.04.2022 16:30 | Lazarevica | 0 : 8 | Koviljuše |
Zvijezda
Gradačac
|
|
Orašje
Orašje
|
30.04.2022 17:00 | Zvijezda | 1 : 1 | Orašje | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
30.04.2022 17:00 | Igman | 2 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Rudar
Kakanj
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
30.04.2022 17:00 | Rudar | 2 : 1 | Tomislav | ||||||
Simm Bau
Kosova
|
|
Radnik
Hadžići
|
30.04.2022 17:00 | Simm Bau | 2 : 0 | Radnik | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
TOŠK
Tešanj
|
30.04.2022 17:00 | Budućnost | 1 : 1 | TOŠK | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Gradina
Srebrenik
|
30.04.2022 17:00 | Bratstvo | 3 : 1 | Gradina | ||||||
GOŠK
Gabela
|
|
Mladost
Doboj-Kakanj
|
30.04.2022 17:00 | GOŠK | 1 : 1 | Mladost | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Goražde
Goražde
|
30.04.2022 17:00 | Travnik | 3 : 1 | Goražde |
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Krajišnik
Velika Kladuša
|
30.04.2022 17:00 | Novi Travnik | 3 : 0 | Krajišnik | ||||||
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Vitez
Bužim
|
30.04.2022 17:00 | Kiseljak | 2 : 0 | Vitez | ||||||
Vlašić
Turbe
|
|
Sloga
Bosanska Otoka
|
30.04.2022 17:00 | Vlašić | 1 : 3 | Sloga | ||||||
FK Vitez
Vitez
|
|
NK Vitez
Vitez
|
30.04.2022 17:00 | FK Vitez | 1 : 1 | NK Vitez | ||||||
Brekovica 78
Brekovica
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
30.04.2022 17:00 | Brekovica 78 | 1 : 6 | Podgrmeč | ||||||
Brnjaci
Brnjaci
|
|
Krajina
Cazin
|
30.04.2022 17:00 | Brnjaci | 3 : 2 | Krajina | ||||||
Rudar (K)
Kamengrad
|
|
Rudar (HB)
Han Bila
|
30.04.2022 17:00 | Rudar (K) | 2 : 1 | Rudar (HB) |
Mladost (M)
Malešići
|
|
Svatovac
Poljice
|
30.04.2022 17:00 | Mladost (M) | 3 : 1 | Svatovac | ||||||
Lokomotiva
Miričina
|
|
Radnički
Lukavac
|
30.04.2022 17:00 | Lokomotiva | 2 : 5 | Radnički | ||||||
Mladost (K)
Kikači
|
|
Slaven
Živinice
|
30.04.2022 17:00 | Mladost (K) | 4 : 0 | Slaven | ||||||
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Prokosovići
Prokosovići
|
30.04.2022 17:00 | Gornji Rahić | 3 : 1 | Prokosovići | ||||||
Dinamo
Donja Mahala
|
|
Priluk
Priluk
|
30.04.2022 17:00 | Dinamo | 3 : 0 | Priluk | ||||||
Seona
Seona
|
|
Dizdaruša
Brčko
|
30.04.2022 17:00 | Seona | 2 : 0 | Dizdaruša | ||||||
Orahovica 74
Orahovica
|
|
Bosna (M)
Mionica
|
30.04.2022 17:00 | Orahovica 74 | 5 : 1 | Bosna (M) | ||||||
Odžak 102
Odžak
|
|
Bosna (K)
Kalesija
|
30.04.2022 17:00 | Odžak 102 | 2 : 0 | Bosna (K) |
Mošćanica
Sarajevo
|
|
Baton
Sarajevo
|
30.04.2022 17:00 | Mošćanica | 3 : 1 | Baton | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Rudar
Breza
|
30.04.2022 17:00 | Čelik | 5 : 1 | Rudar | ||||||
Borac
Jelah
|
|
Usora
Žabljak-Usora
|
30.04.2022 17:00 | Borac | 4 : 1 | Usora | ||||||
Famos
Hrasnica
|
|
Azot
Vitkovići
|
30.04.2022 17:00 | Famos | 1 : 2 | Azot | ||||||
Moševac
Moševac
|
|
Natron
Maglaj
|
30.04.2022 13:00 | Moševac | 4 : 0 | Natron | ||||||
UNIS
Vogošća
|
|
Kolina
Ustikolina
|
30.04.2022 17:00 | UNIS | 1 : 2 | Kolina | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Bosna
Visoko
|
30.04.2022 17:00 | Krivaja | 0 : 4 | Bosna | ||||||
Stupčanica
Olovo
|
|
Jahorina
Prača
|
30.04.2022 17:00 | Stupčanica | 8 : 1 | Jahorina |
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
|
|
Klis
Buturović Polje
|
30.04.2022 17:00 | Bjelopoljac | 0 : 2 | Klis | ||||||
Rama
Prozor-Rama
|
|
Grude
Grude
|
30.04.2022 17:00 | Rama | 5 : 1 | Grude | ||||||
Stolac
Stolac
|
|
Ljubuški
Ljubuški
|
30.04.2022 17:00 | Stolac | 4 : 3 | Ljubuški | ||||||
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
|
|
Turbina
Jablanica
|
30.04.2022 17:00 | Sloga | 6 : 1 | Turbina | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
Neum
Neum
|
30.04.2022 17:00 | Čapljina | 1 : 2 | Neum |
Bajer 99
Velagići
|
|
Borac
Izačić
|
30.04.2022 17:00 | Bajer 99 | 1 : 0 | Borac | ||||||
Omladinac
Sanica
|
|
Željezničar
Bosanska Krupa
|
30.04.2022 17:00 | Omladinac | 3 : 0 | Željezničar | ||||||
Ključ
Ključ
|
|
Mladost
Vrnograč
|
30.04.2022 17:00 | Ključ | 3 : 1 | Mladost | ||||||
Omladinac 75
Pokoj
|
|
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
30.04.2022 17:00 | Omladinac 75 | 2 : 3 | Bratstvo |
Kaćuni
Kaćuni
|
|
Šantići
Šantići
|
30.04.2022 17:00 | Kaćuni | 2 : 0 | Šantići | ||||||
Fojnica
Fojnica
|
|
Busovača
Busovača
|
30.04.2022 17:00 | Fojnica | 3 : 1 | Busovača | ||||||
Bilalovac
Bilalovac
|
|
Kreševo
Kreševo
|
30.04.2022 17:00 | Bilalovac | 2 : 1 | Kreševo | ||||||
Romari
Vitez
|
|
OFK Lugovi
Lugovi
|
30.04.2022 15:00 | Romari | 10 : 0 | OFK Lugovi |
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Mladost
Nević Polje
|
30.04.2022 17:00 | Radnik | 3 : 0 | Mladost | ||||||
Jajce
Jajce
|
|
Gorica
Guča Gora
|
30.04.2022 14:30 | Jajce | 3 : 0 | Gorica | ||||||
Dnoluka
Kruščica
|
|
Sport Prevent
Bugojno
|
30.04.2022 17:30 | Dnoluka | 1 : 1 | Sport Prevent | ||||||
Nova Bila
Nova Bila
|
|
Karaula
Karaula
|
30.04.2022 17:00 | Nova Bila | 9 : 2 | Karaula |
Hajduk
Orašje
|
|
Sloga (P)
Prud
|
30.04.2022 17:00 | Hajduk | 0 : 0 | Sloga (P) | ||||||
Kostrč
Kostrč
|
|
Napredak
Matići
|
30.04.2022 17:00 | Kostrč | 0 : 2 | Napredak | ||||||
19 srpanj
Oštra Luka
|
|
Sloga (T)
Tolisa
|
30.04.2022 17:00 | 19 srpanj | 3 : 1 | Sloga (T) |
Mramor (M)
Mramor
|
|
Trešnjevka
Maoča
|
30.04.2022 17:00 | Mramor (M) | 2 : 0 | Trešnjevka | ||||||
Rijeka
Šerići
|
|
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
30.04.2022 17:00 | Rijeka | 2 : 1 | Ingram | ||||||
Mladost (B)
Velika Brijesnica
|
|
Doboj Istok
Doboj Istok
|
30.04.2022 17:00 | Mladost (B) | 2 : 3 | Doboj Istok | ||||||
Omladinac 68
Mionica
|
|
Mladost 78
Donje Vukovije
|
30.04.2022 17:00 | Omladinac 68 | 2 : 0 | Mladost 78 | ||||||
Mladost (P)
Puračić
|
|
Jedinstvo 1952
Vučkovci
|
30.04.2022 17:00 | Mladost (P) | 1 : 0 | Jedinstvo 1952 | ||||||
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
|
|
Mramor (B)
Babice
|
30.04.2022 17:00 | Mladost (GŽ) | 3 : 2 | Mramor (B) | ||||||
Slatina
Bašigovci
|
|
Vražići 92
Vražići
|
30.04.2022 17:00 | Slatina | 2 : 1 | Vražići 92 | ||||||
Sloga
Tojšići
|
|
Trebava
Donja Zelinja
|
30.04.2022 17:00 | Sloga | 2 : 0 | Trebava |
Nemila
Nemila
|
|
Novi Šeher
Novi Šeher
|
30.04.2022 16:30 | Nemila | 6 : 0 | Novi Šeher | ||||||
Vareš
Vareš
|
|
Čelični grad-Steel City
Zenica
|
30.04.2022 16:30 | Vareš | 1 : 0 | Čelični grad-Steel City | ||||||
Fortuna
Zenica
|
|
Sporting
Zenica
|
30.04.2022 16:30 | Fortuna | 5 : 1 | Sporting | ||||||
Napredak
Šije
|
|
Borac
Tetovo -Zenica
|
30.04.2022 16:30 | Napredak | 1 : 5 | Borac | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Proleter
Makljenovac
|
30.04.2022 16:30 | Žepče | 4 : 1 | Proleter |
DSK
Devetak
|
|
Jedinstvo
Lukavica
|
30.04.2022 17:00 | DSK | 4 : 0 | Jedinstvo | ||||||
BSK
Bokavići
|
|
Polet
Hrvati
|
30.04.2022 17:00 | BSK | 4 : 0 | Polet | ||||||
Rudar
Zagorje
|
|
Turija
Turija
|
30.04.2022 17:00 | Rudar | 3 : 1 | Turija | ||||||
Sloga
Bikodže
|
|
Pribava
Pribava
|
30.04.2022 17:00 | Sloga | 1 : 4 | Pribava | ||||||
25 maj
Uroža
|
|
Željezničar
Dobošnica
|
30.04.2022 17:00 | 25 maj | 4 : 3 | Željezničar | ||||||
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
|
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
30.04.2022 17:00 | Stjepan Polje | 2 : 0 | Bukovik | ||||||
Mladost
Doborovci
|
|
Špionica 1953
Špionica
|
30.04.2022 17:00 | Mladost | 2 : 1 | Špionica 1953 |
Sloboda
Kerep
|
|
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
30.04.2022 17:00 | Sloboda | 1 : 2 | OFK Međiđa | ||||||
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
|
Voćar
Šatorovići
|
30.04.2022 17:00 | Biberovo Polje | 3 : 1 | Voćar | ||||||
Brka 1948
Brka
|
|
OFK Vida
Vida
|
30.04.2022 17:00 | Brka 1948 | 1 : 2 | OFK Vida | ||||||
Čelić
Čelić
|
|
Posavina
Brod
|
30.04.2022 17:00 | Čelić | 4 : 2 | Posavina | ||||||
Željezničar
Jelovče Selo
|
|
Graničar
Brezovo Polje
|
30.04.2022 17:00 | Željezničar | 2 : 1 | Graničar | ||||||
12 decembar
Rajska
|
|
Mionica 85
Mionica
|
30.04.2022 17:00 | 12 decembar | 7 : 4 | Mionica 85 |
Krušik
Gornje Vukovije
|
|
OFK Tuzla
Tuzla
|
30.04.2022 17:00 | Krušik | 5 : 1 | OFK Tuzla | ||||||
Partizan
Kiseljak
|
|
Omazići 1937
Omazići
|
30.04.2022 17:00 | Partizan | 3 : 0 | Omazići 1937 | ||||||
Srnica
Treštenica
|
|
Budućnost
Donja Lukavica
|
30.04.2022 17:00 | Srnica | 2 : 1 | Budućnost | ||||||
Rainci
Gornji Rainci
|
|
Mladost (Suh.)
Suha
|
30.04.2022 17:00 | Rainci | 4 : 5 | Mladost (Suh.) | ||||||
Jablanica
Barice
|
|
Mladost (Sol.)
Solina
|
30.04.2022 17:00 | Jablanica | 3 : 1 | Mladost (Sol.) | ||||||
Memići
Memići
|
|
Rudar
Bukinje
|
30.04.2022 17:00 | Memići | 6 : 2 | Rudar | ||||||
Napredak
Tupkovići
|
|
Grivice
Grivice
|
30.04.2022 17:00 | Napredak | 3 : 1 | Grivice |
Kolubara
Lazarevac
|
|
Mladost
Lučani
|
30.04.2022 18:30 | Kolubara | 3 : 0 | Mladost | ||||||
Novi Pazar
Novi Pazar
|
|
Radnički 1923
Kragujevac
|
30.04.2022 16:00 | Novi Pazar | 2 : 1 | Radnički 1923 |
Budućnost
Podgorica
|
|
Dečić
Tuzi
|
30.04.2022 19:00 | Budućnost | 1 : 2 | Dečić | ||||||
Iskra
Danilovgrad
|
|
Sutjeska
Nikšić
|
30.04.2022 18:00 | Iskra | 0 : 3 | Sutjeska | ||||||
Rudar
Pljevlja
|
|
OFK Petrovac
Petrovac
|
30.04.2022 16:00 | Rudar | 1 : 0 | OFK Petrovac | ||||||
Jezero
Plav
|
|
Mornar
Bar
|
30.04.2022 16:00 | Jezero | 1 : 2 | Mornar | ||||||
Zeta
Golubovci
|
|
Podgorica
Podgorica
|
30.04.2022 17:00 | Zeta | 1 : 0 | Podgorica |
Alaves
Vitoria-Gasteiz
|
|
Villarreal
Villarreal
|
30.04.2022 14:00 | Alaves | 2 : 1 | Villarreal | ||||||
Athletic Bilbao
Bilbao
|
|
Atletico Madrid
Madrid
|
30.04.2022 21:00 | Athletic Bilbao | 2 : 0 | Atletico Madrid | ||||||
Real Madrid
Madrid
|
|
Espanyol
Barcelona
|
30.04.2022 16:15 | Real Madrid | 4 : 0 | Espanyol | ||||||
Valencia
Valencia
|
|
Levante
Valencia
|
30.04.2022 18:30 | Valencia | 1 : 1 | Levante |
Borussia Dortmund
Dortmund
|
|
Bochum
Bochum
|
30.04.2022 15:30 | Borussia Dortmund | 3 : 4 | Bochum | ||||||
Stuttgart
Stuttgart
|
|
Wolfsburg
Wolfsburg
|
30.04.2022 15:30 | Stuttgart | 1 : 1 | Wolfsburg | ||||||
Hoffenheim
Sinsheim
|
|
Freiburg
Freiburg im Breisgau
|
30.04.2022 18:30 | Hoffenheim | 3 : 4 | Freiburg | ||||||
Mainz 05
Mainz
|
|
Bayern
München
|
30.04.2022 15:30 | Mainz 05 | 3 : 1 | Bayern | ||||||
Augsburg
Augsburg
|
|
Köln
Köln
|
30.04.2022 15:30 | Augsburg | 1 : 4 | Köln | ||||||
Arminia
Bielefeld
|
|
Hertha BSC
Berlin
|
30.04.2022 15:30 | Arminia | 1 : 1 | Hertha BSC |
Cagliari
Cagliari
|
|
Hellas Verona
Verona
|
30.04.2022 15:00 | Cagliari | 1 : 2 | Hellas Verona | ||||||
Napoli
Napoli
|
|
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
|
30.04.2022 15:00 | Napoli | 6 : 1 | Sassuolo | ||||||
Sampdoria
Genova
|
|
Genoa
Genova
|
30.04.2022 18:00 | Sampdoria | 1 : 0 | Genoa | ||||||
Spezia
La Spezia
|
|
Lazio
Roma
|
30.04.2022 20:45 | Spezia | 3 : 4 | Lazio |
Lens
Lens
|
|
Nantes
Nantes
|
30.04.2022 17:00 | Lens | 2 : 2 | Nantes | ||||||
Rennes
Rennes
|
|
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
|
30.04.2022 21:00 | Rennes | 2 : 0 | Saint-Étienne |
Radnik
Bijeljina
|
|
Posušje
Posušje
|
30.04.2022 15:00 | Radnik | 0 : 0 | Posušje | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Sloboda
Tuzla
|
30.04.2022 16:30 | Rudar Prijedor | 1 : 0 | Sloboda | ||||||
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
30.04.2022 19:00 | Tuzla City | 0 : 0 | Željezničar | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
30.04.2022 17:00 | Borac | 1 : 0 | Sarajevo |
Drina
Zvornik
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
30.04.2022 16:30 | Drina | 4 : 0 | Borac | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Budućnost
Pilica
|
30.04.2022 16:30 | Podrinje | 0 : 1 | Budućnost | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
30.04.2022 16:30 | Ljubić | 2 : 3 | Slavija | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Kozara
Gradiška
|
30.04.2022 16:30 | Sutjeska | 5 : 1 | Kozara | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
30.04.2022 16:30 | Sloga | 1 : 1 | Krupa | ||||||
Omarska
Omarska
|
|
Tekstilac
Derventa
|
30.04.2022 16:30 | Omarska | 0 : 0 | Tekstilac | ||||||
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
30.04.2022 16:30 | Zvijezda 09 | 1 : 0 | Sloboda |
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
30.04.2022 11:00 | Rudar Prijedor | 0 : 1 | Krupa | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Radnik (B)
Bijeljina
|
30.04.2022 13:30 | Sloboda | 4 : 0 | Radnik (B) |
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
30.04.2022 12:30 | Slavija | 5 : 1 | Novi Grad | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Famos
Hrasnica
|
30.04.2022 12:00 | Sarajevo | 3 : 5 | Famos | ||||||
Stupčanica
Olovo
|
|
Rudar
Kakanj
|
30.04.2022 13:30 | Stupčanica | 0 : 4 | Rudar |
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Simm Bau
Kosova
|
30.04.2022 13:30 | Kiseljak | 5 : 0 | Simm Bau |
Leotar
Trebinje
|
|
GOŠK
Gabela
|
30.04.2022 11:00 | Leotar | 1 : 0 | GOŠK | ||||||
Grude
Grude
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
30.04.2022 13:30 | Grude | 2 : 2 | Brotnjo | ||||||
Klis
Buturović polje
|
|
Igman
Konjic
|
30.04.2022 13:30 | Klis | 0 : 2 | Igman |
Rudar
Pljevlja
|
|
Jezero
Plav
|
30.04.2022 16:30 | Rudar | 5 : 0 | Jezero | ||||||
Bokelj
Kotor
|
|
Mornar
Bar
|
30.04.2022 16:30 | Bokelj | 2 : 1 | Mornar | ||||||
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
30.04.2022
16:30
|
Cetinje
Cetinje
|
30.04.2022 16:30 | Jedinstvo | : | Cetinje | ||||||
Dečić
Tuzi
|
|
Titograd
Podgorica
|
30.04.2022 16:30 | Dečić | 1 : 0 | Titograd |
Zrinjski
Mostar
|
|
Tuzla City
Tuzla
|
30.04.2022 16:00 | Zrinjski | 2 : 0 | Tuzla City | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
30.04.2022 14:00 | Željezničar | 0 : 1 | Sarajevo |
Posušje
Posušje
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
30.04.2022 16:00 | Posušje | 1 : 0 | Rudar Prijedor |
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
30.04.2022 10:00 | Slavija | 8 : 3 | Novi Grad | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Famos
Hrasnica
|
30.04.2022 10:00 | Sarajevo | 2 : 2 | Famos | ||||||
Stupčanica
Olovo
|
|
Rudar
Kakanj
|
30.04.2022 11:00 | Stupčanica | 1 : 5 | Rudar |
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Simm Bau
Kosova
|
30.04.2022 11:00 | Kiseljak | 7 : 1 | Simm Bau |
Grude
Grude
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
30.04.2022 11:00 | Grude | 2 : 1 | Brotnjo | ||||||
Klis
Buturović polje
|
|
Igman
Konjic
|
30.04.2022 11:00 | Klis | 1 : 3 | Igman |
Plamen
Donje Vodičevo
|
|
Rudar
Blagaj
|
30.04.2022 11:00 | Plamen | 3 : 2 | Rudar | ||||||
OFK Brdo
Hambarine
|
|
Radnik Urije
Prijedor
|
30.04.2022 10:00 | OFK Brdo | 3 : 1 | Radnik Urije |
Omladinac
Banja Luka
|
|
Mladost
Kotor Varoš
|
30.04.2022 11:30 | Omladinac | 2 : 2 | Mladost | ||||||
BSK
Banja Luka
|
|
OFK Spartak
Banja Luka
|
30.04.2022 11:30 | BSK | 1 : 0 | OFK Spartak |
Trebava
Osječani
|
|
Ukrina
Čečava
|
30.04.2022 10:00 | Trebava | 3 : 2 | Ukrina | ||||||
Borac
Bosanski Lužani
|
|
Željezničar
Doboj
|
30.04.2022 10:00 | Borac | 4 : 1 | Željezničar | ||||||
Vučijak
Majevica
|
|
Naša krila
Kostajnica
|
30.04.2022 10:00 | Vučijak | 3 : 0 | Naša krila | ||||||
Ozren
Petrovo
|
|
Zvijezda
Kakmuž
|
30.04.2022 10:00 | Ozren | 0 : 2 | Zvijezda |
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
|
Proleter
Dvorovi
|
30.04.2022 11:00 | Sloga | 2 : 1 | Proleter |
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Bratstvo
Bratunac
|
30.04.2022 11:00 | Vlasenica | 3 : 1 | Bratstvo | ||||||
Jedinstvo
Roćević
|
|
Branjevo
Branjevo
|
30.04.2022 11:00 | Jedinstvo | 2 : 4 | Branjevo |
Gomila
Stijena
|
|
Željezničar
Bosanska Krupa
|
30.04.2022 13:30 | Gomila | 5 : 0 | Željezničar | ||||||
Brekovica 78
Brekovica
|
|
OFK Bihać
Bihać
|
30.04.2022 13:30 | Brekovica 78 | 3 : 2 | OFK Bihać | ||||||
Krajišnik
Velika Kladuša
|
|
Kamenica
Bihać
|
30.04.2022 13:30 | Krajišnik | 9 : 0 | Kamenica |
Sporting
Zenica
|
|
Natron
Maglaj
|
30.04.2022 11:00 | Sporting | 3 : 0 | Natron |
Rama
Rama-Prozor
|
|
Blagaj
Blagaj
|
30.04.2022 11:00 | Rama | 0 : 2 | Blagaj | ||||||
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
|
|
Mostar
Mostar
|
30.04.2022 11:00 | Sloga | 4 : 1 | Mostar |
Eurogol
Živinice
|
|
Jedinstvo
Lukavica
|
30.04.2022 11:00 | Eurogol | 3 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Mladost
Solina
|
|
Memići
Memići
|
30.04.2022 11:00 | Mladost | 3 : 0 | Memići | ||||||
Konjuh
Kladanj
|
|
Tuzla
Tuzla
|
30.04.2022 11:00 | Konjuh | 3 : 0 | Tuzla |
Arsenal
Tivat
|
|
Zeta
Podgorica
|
30.04.2022 16:30 | Arsenal | 2 : 5 | Zeta | ||||||
Mornar 1923
Bar
|
|
Kom
Podgorica
|
30.04.2022 16:30 | Mornar 1923 | 0 : 2 | Kom | ||||||
Sutjeska
Nikšić
|
|
Budućnost
Podgorica
|
30.04.2022 16:30 | Sutjeska | 1 : 5 | Budućnost | ||||||
Berane
Berane
|
|
Podgorica
Podgorica
|
30.04.2022 16:30 | Berane | 1 : 1 | Podgorica |
Budva
Budva
|
|
Petrovac
Petrovac
|
30.04.2022 16:30 | Budva | 2 : 0 | Petrovac | ||||||
Grbalj
Grbalj
|
|
Dečić
Tuzi
|
30.04.2022 16:30 | Grbalj | 4 : 1 | Dečić | ||||||
Jezero
Plav
|
|
Brskovo
Mojkovac
|
30.04.2022 16:30 | Jezero | 1 : 1 | Brskovo | ||||||
Igalo
Igalo
|
|
Polet Stars 2000
Nikšić
|
30.04.2022 16:30 | Igalo | 0 : 3 | Polet Stars 2000 |
Zrinjski
Mostar
|
|
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
30.04.2022 14:00 | Zrinjski | 5 : 1 | Tuzla City | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
30.04.2022 12:00 | Željezničar | 2 : 1 | Sarajevo |
Posušje
Posušje
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
30.04.2022 14:30 | Posušje | 1 : 0 | Rudar Prijedor |
Proleter
Teslić
|
|
Tekstilac
Derventa
|
30.04.2022 10:00 | Proleter | 0 : 3 | Tekstilac | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
30.04.2022 10:00 | Krupa | 0 : 2 | Željezničar Sport Team | ||||||
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Modriča Alfa
Modriča
|
30.04.2022 10:00 | OFK Spartak 2013 | 1 : 1 | Modriča Alfa | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
30.04.2022 10:00 | Željezničar | 3 : 0 | Ljubić | ||||||
Radnik Urije
Prijedor
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
30.04.2022 12:00 | Radnik Urije | 0 : 3 | Mineral | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Borac (Š)
Šamac
|
30.04.2022 10:00 | Polet 1926 | 0 : 1 | Borac (Š) | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Kozara
Gradiška
|
30.04.2022 10:00 | Sloga | 4 : 3 | Kozara |
Podrinje
Janja
|
|
Radnik
Bijeljina
|
30.04.2022 10:00 | Podrinje | 2 : 5 | Radnik | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Zenit
Bijeljina
|
30.04.2022 10:00 | Lokomotiva | 0 : 1 | Zenit | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Mladost
Bogutovo selo
|
30.04.2022 10:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Mladost |
Svodna
Svodna
|
|
Omladinac
Draksenić
|
30.04.2022 11:00 | Svodna | 6 : 3 | Omladinac | ||||||
Borac
Kozarska Dubica
|
|
Omarska
Omarska
|
30.04.2022 11:00 | Borac | 2 : 1 | Omarska | ||||||
Sloboda
Novi Grad
|
|
Sloga
Saničani(Rakelići)
|
30.04.2022 11:00 | Sloboda | 5 : 1 | Sloga |
13 Skojevki
Grbavci
|
|
Borac
Maglajani
|
30.04.2022 10:00 | 13 Skojevki | 3 : 2 | Borac |
Naprijed
Banja Luka
|
|
Čelinac
Čelinac
|
30.04.2022 10:00 | Naprijed | 0 : 8 | Čelinac | ||||||
Vrbas
Banja Luka
|
|
Mladost Farmaprom
Zalužani
|
30.04.2022 10:30 | Vrbas | 5 : 0 | Mladost Farmaprom | ||||||
Džaja
Banja Luka
|
|
Lauš
Lauš - Banja Luka
|
30.04.2022 09:00 | Džaja | 3 : 0 | Lauš | ||||||
Omladinac
Banja Luka
|
|
Mladost
Kotor Varoš
|
30.04.2022 09:00 | Omladinac | 2 : 1 | Mladost | ||||||
BSK
Banja Luka
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
30.04.2022 10:00 | BSK | 1 : 2 | OFK Spartak 2013 |
Sloga United
Bijeljina
|
|
Partizan
Donja Trnova
|
30.04.2022 10:00 | Sloga United | 5 : 2 | Partizan |
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
|
Proleter
Dvorovi
|
30.04.2022 11:00 | Sloga | 2 : 3 | Proleter |
Birač
Derventa
|
|
Young Boys 2018
Jardan
|
30.04.2022 10:00 | Birač | 0 : 3 | Young Boys 2018 |
Radnički
Ripač
|
|
Rudar
Kamengrad
|
30.04.2022 11:30 | Radnički | 0 : 2 | Rudar | ||||||
Una Nacionalni park
Kulen Vakuf
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
30.04.2022 11:30 | Una Nacionalni park | 0 : 8 | Jedinstvo | ||||||
OFK Bihać
Bihać
|
|
Metalac
Veliki Lug
|
30.04.2022 11:30 | OFK Bihać | 3 : 0 | Metalac | ||||||
Brekovica 78
Brekovica
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
30.04.2022 11:30 | Brekovica 78 | 0 : 7 | Podgrmeč |
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
ABC
Podzvizd
|
30.04.2022 11:30 | Sloga | 1 : 1 | ABC | ||||||
Mladost (V)
Vrnograč
|
|
Krajišnik
Velika Kladuša
|
30.04.2022 10:30 | Mladost (V) | 1 : 2 | Krajišnik | ||||||
Jezerski
Jezerski
|
|
Mladost (P)
Polje - Cazin
|
30.04.2022 11:30 | Jezerski | 0 : 2 | Mladost (P) | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Radnički
Ćoralić
|
30.04.2022 11:30 | Krajina | 1 : 1 | Radnički |
Fortuna
Zenica
|
|
Čelik
Zenica
|
30.04.2022 14:30 | Fortuna | 0 : 1 | Čelik | ||||||
Mladost
Doboj - Kakanj
|
|
Borac - Tetovo
Tetovo - Zenica
|
30.04.2022 11:30 | Mladost | 3 : 0 | Borac - Tetovo | ||||||
Tempo sport
Zenica
|
|
Bosna
Visoko
|
30.04.2022 11:30 | Tempo sport | 0 : 5 | Bosna | ||||||
Čelični grad - Steel City
Zenica
|
|
Rudar (B)
Breza
|
30.04.2022 11:30 | Čelični grad - Steel City | 2 : 2 | Rudar (B) |
Krivaja
Zavidovići
|
|
Moševac
Moševac
|
30.04.2022 11:30 | Krivaja | 7 : 0 | Moševac | ||||||
Usora
Usora - Žabljak
|
|
Borac
Jelah
|
30.04.2022 11:30 | Usora | 0 : 8 | Borac | ||||||
TOŠK
Tešanj
|
|
Pobjeda
Tešanjka
|
30.04.2022 11:30 | TOŠK | 6 : 1 | Pobjeda | ||||||
Don Bosco
Žepče
|
|
Žepče 1919
Žepče
|
30.04.2022 11:30 | Don Bosco | 0 : 0 | Žepče 1919 |
Sokolac
Sokolac
|
|
Una Premium
Sarajevo
|
30.04.2022 11:00 | Sokolac | 5 : 1 | Una Premium |
Di - Five
Doboj - Istok
|
|
Sloboda
Tuzla
|
30.04.2022 11:00 | Di - Five | 0 : 1 | Sloboda | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
30.04.2022 11:00 | Orašje | 1 : 2 | Bratstvo | ||||||
Betaclub Tango
Lukavac
|
|
Gradina
Srebrenik
|
30.04.2022 11:00 | Betaclub Tango | 2 : 1 | Gradina | ||||||
Eurofudbal
Stjepan Polje
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
30.04.2022 11:00 | Eurofudbal | 0 : 4 | Zvijezda |
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Asscheim
Živinice - Kovači
|
30.04.2022 11:00 | Gornji Rahić | 0 : 2 | Asscheim | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Eurogol
Živinice
|
30.04.2022 11:00 | Slaven | 0 : 1 | Eurogol | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Tuzla City
Simin Han -Tuzla
|
30.04.2022 10:00 | Sloboda | 1 : 0 | Tuzla City | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Colibri
Husino
|
30.04.2022 11:00 | Budućnost | 1 : 2 | Colibri |
Proleter
Teslić
|
|
Tekstilac
Derventa
|
30.04.2022 12:00 | Proleter | 1 : 3 | Tekstilac | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
30.04.2022 12:00 | Krupa | 1 : 2 | Željezničar Sport Team | ||||||
Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Modriča Alfa
Modriča
|
30.04.2022 12:00 | Spartak 2013 | 5 : 0 | Modriča Alfa | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
30.04.2022 12:00 | Željezničar | 1 : 2 | Ljubić | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Mineral ZTC
Banja Vrućica
|
30.04.2022 10:00 | Rudar Prijedor | 2 : 6 | Mineral ZTC | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Borac (Š)
Šamac
|
30.04.2022 12:00 | Polet 1926 | 2 : 1 | Borac (Š) |
Borac
Kozarska Dubica
|
|
Ljubija
Ljubija
|
30.04.2022 12:30 | Borac | 5 : 0 | Ljubija | ||||||
Bratstvo
Kozarac
|
|
Gomjenica
Prijedor
|
30.04.2022 15:30 | Bratstvo | 3 : 0 | Gomjenica |
AN Jedinstvo
Bihać
|
|
Rudar
Kamengrad
|
30.04.2022 10:00 | AN Jedinstvo | 2 : 1 | Rudar | ||||||
Borac
Izačić
|
|
Ključ
Ključ
|
30.04.2022 10:00 | Borac | 1 : 5 | Ključ | ||||||
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
30.04.2022 10:00 | Mladost 1938 | 9 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Bihać
Bihać
|
|
Omladinac 75
Pokoj
|
30.04.2022 10:00 | Bihać | 4 : 0 | Omladinac 75 |
Gomila
Stijena
|
|
ABC
Podzvizd
|
30.04.2022 10:00 | Gomila | 3 : 1 | ABC | ||||||
Mladost (V)
Vrnograč
|
|
Krajišnik
Velika Kladuša
|
30.04.2022 09:30 | Mladost (V) | 0 : 6 | Krajišnik | ||||||
Jezerski
Jezerski
|
|
Mladost (P)
Polje - Cazin
|
30.04.2022 10:00 | Jezerski | 0 : 3 | Mladost (P) | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Radnički
Ćoralići
|
30.04.2022 10:00 | Krajina | 1 : 2 | Radnički | ||||||
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
|
Vitez
Bužim
|
30.04.2022 10:00 | Bratstvo | 3 : 4 | Vitez |
Fortuna
Zenica
|
|
Čelik
Zenica
|
30.04.2022 13:00 | Fortuna | 7 : 0 | Čelik | ||||||
Mladost (DK)
Doboj - Kakanj
|
|
Borac - Tetovo
Zenica
|
30.04.2022 10:00 | Mladost (DK) | 3 : 0 | Borac - Tetovo | ||||||
Tempo sport
Zenica
|
|
Bosna
Visoko
|
30.04.2022 10:00 | Tempo sport | 2 : 1 | Bosna | ||||||
Čelični grad - Steel city
Zenica
|
|
Rudar (B)
Breza
|
30.04.2022 10:00 | Čelični grad - Steel city | 0 : 3 | Rudar (B) |
Krivaja
Zavidovići
|
|
Moševac
Moševac
|
30.04.2022 10:00 | Krivaja | 6 : 0 | Moševac | ||||||
Usora
Usora
|
|
Borac
Jelah
|
30.04.2022 10:00 | Usora | 0 : 4 | Borac | ||||||
TOŠK
Tešanj
|
|
Pobjeda
Tepanjka
|
30.04.2022 10:00 | TOŠK | 5 : 0 | Pobjeda | ||||||
Don Bosco
Žepče
|
|
Žepče 1919
Žepče
|
30.04.2022 10:00 | Don Bosco | 4 : 1 | Žepče 1919 |
Di - Five
Doboj - Istok
|
|
Sloboda
Tuzla
|
30.04.2022 10:00 | Di - Five | 0 : 6 | Sloboda | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Perfekt
Srebrenik
|
30.04.2022 17:00 | Radnički | 3 : 0 | Perfekt | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Orašje
Orašje
|
30.04.2022 10:00 | Bratstvo | 2 : 2 | Orašje | ||||||
Betaclub Tango
Lukavac
|
|
Gradina
Srebrenik
|
30.04.2022 10:00 | Betaclub Tango | 3 : 5 | Gradina | ||||||
Eurofudbal
Stjepan Polje
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
30.04.2022 10:00 | Eurofudbal | 1 : 1 | Zvijezda |
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Asscheim
Živinice - Kovači
|
30.04.2022 10:00 | Gornji Rahić | 0 : 3 | Asscheim | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Eurogol
Živinice
|
30.04.2022 10:00 | Slaven | 1 : 7 | Eurogol | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Tuzla City
Simin Han
|
30.04.2022 09:00 | Sloboda | 0 : 9 | Tuzla City | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Colibri
Husino
|
30.04.2022 10:00 | Budućnost | 3 : 0 | Colibri |
Emina
Mostar
|
|
Drina
Zvornik
|
30.04.2022 14:00 | Emina | 10 : 0 | Drina | ||||||
Fortuna
Živinice
|
|
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
|
30.04.2022 14:00 | Fortuna | 4 : 1 | Lokomotiva |
Modriča Ducla
Modriča
|
|
BSK-Spartak 2013
Banja Luka
|
30.04.2022 11:00 | Modriča Ducla | 1 : 2 | BSK-Spartak 2013 | ||||||
Mladost
Rogatica
|
|
Sloga (S)
Srbac
|
30.04.2022 11:00 | Mladost | 3 : 7 | Sloga (S) |
FK Sarajevo
Sarajevo
|
|
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
|
30.04.2022 16:00 | FK Sarajevo | 2 : 0 | Željezničar 2011 | ||||||
Libero
Goražde
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
30.04.2022 17:00 | Libero | 5 : 0 | Brotnjo | ||||||
ŽNK Sloboda
Tuzla
|
|
Respekt
Sarajevo
|
30.04.2022 13:00 | ŽNK Sloboda | 4 : 2 | Respekt | ||||||
Sana 2014
Sanski Most
|
|
Mladost
Nević Polje
|
30.04.2022 14:30 | Sana 2014 | 10 : 1 | Mladost |
Požarevac
Požarevac
|
|
Vojvodina
Novi Sad
|
30.04.2022 17:30 | Požarevac | 0 : 3 | Vojvodina | ||||||
TSC
Kanjiža
|
|
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
|
30.04.2022 17:30 | TSC | 7 : 0 | ŽFU Zvezda B 2018 |
Jedinstvo 2014
Pirot
|
|
Kolubara
Lazarevac
|
30.04.2022 15:00 | Jedinstvo 2014 | 0 : 2 | Kolubara | ||||||
Napredak Junior 2018
Kruševac
|
|
Mačva
Šabac
|
30.04.2022 15:00 | Napredak Junior 2018 | 5 : 1 | Mačva | ||||||
Spartak DOO
Subotica
|
|
Levač
Rekovac
|
30.04.2022 15:00 | Spartak DOO | 12 : 0 | Levač | ||||||
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
|
|
Zemun
Zemun
|
30.04.2022 15:00 | ŽGFK Lavice Dubočica | 4 : 3 | Zemun |
Iskra
Bugojno
|
|
SFK 2000
Sarajevo
|
30.04.2022 16:00 | Iskra | 0 : 3 | SFK 2000 |
Salines
Tuzla
|
|
MNK Hercegovina
Široki brijeg
|
30.04.2022 20:00 | Salines | 3 : 0 | MNK Hercegovina | ||||||
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
|
Doboj
Doboj
|
30.04.2022 20:45 | Sloga | 8 : 1 | Doboj |
Mirabile Moda
Podgorica
|
|
Zora
Spuž
|
30.04.2022 16:30 | Mirabile Moda | 5 : 12 | Zora | ||||||
Nikšić
Nikšić
|
|
Onogošt
Nikšić
|
30.04.2022 16:30 | Nikšić | 3 : 1 | Onogošt | ||||||
Brskovo
Mojkovac
|
|
Pruška
Bijelo Polje
|
30.04.2022 16:30 | Brskovo | 7 : 3 | Pruška | ||||||
Gorštak
Kolašin
|
|
Cattaro 2019
Kotor
|
30.04.2022 16:30 | Gorštak | 16 : 3 | Cattaro 2019 | ||||||
Bajo Pivljanin
Plužine
|
|
Studentski dom
Podgorica
|
30.04.2022 16:30 | Bajo Pivljanin | 3 : 4 | Studentski dom | ||||||
Titograd
Podgorica
|
|
Dolcinium
Ulcinj
|
30.04.2022 16:30 | Titograd | 3 : 0 | Dolcinium |
Budućnost
Podgorica
|
|
FMP
Železnik
|
30.04.2022 21:00 | Budućnost | 76 : 70 | FMP | 1:0 | |||||
Cedevita Olimpija
Ljubljana
|
|
Igokea
Aleksandrovac
|
30.04.2022 19:00 | Cedevita Olimpija | 93 : 79 | Igokea | 1:0 |
Borac
Čačak
|
30.04.2022
17:00
|
Zlatibor
Čajetina
|
30.04.2022 17:00 | Borac | : | Zlatibor |
Mladost
Mrkonjić Grad
|
|
Borac
Banja Luka
|
30.04.2022 19:00 | Mladost | 60 : 88 | Borac | ||||||
Promo
Donji Vakuf
|
|
Široki
Široki Brijeg
|
30.04.2022 18:00 | Promo | 68 : 117 | Široki |
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Budućnost BN
Bijeljina
|
30.04.2022 20:00 | Slavija | 70 : 76 | Budućnost BN |
Pliva
Šipovo
|
|
Hanters
Prijedor
|
30.04.2022 19:30 | Pliva | 80 : 75 | Hanters |
Play Off
Sarajevo
|
|
Orlovi
Banja Luka
|
30.04.2022 18:00 | Play Off | 67 : 56 | Orlovi | 1:1 |
Gradiška
Gradiška
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
30.04.2022 18:00 | Gradiška | 3 : 2 | Crvena zvijezda |
Balkana
Mrkonjić Grad
|
|
Borac
Banja Luka
|
30.04.2022 14:00 | Balkana | 2 : 3 | Borac | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Inova
Banja Luka
|
30.04.2022 19:30 | Kozara | 3 : 0 | Inova | ||||||
Bratunac
Bratunac
|
|
Glasinac
Sokolac
|
30.04.2022 16:00 | Bratunac | 0 : 3 | Glasinac |
Bratunac
Bratunac
|
|
Sloga
Doboj
|
30.04.2022 12:00 | Bratunac | 3 : 0 | Sloga | ||||||
Gradiška
Gradiška
|
|
Bratunac
Bratunac
|
30.04.2022 14:30 | Gradiška | 1 : 3 | Bratunac | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Gradiška
Gradiška
|
30.04.2022 17:00 | Sloga | 2 : 3 | Gradiška |
Galeb
Bar
|
|
Luka Bar
Bar
|
30.04.2022 18:00 | Galeb | 3 : 0 | Luka Bar |
Gradačac
Gradačac
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
30.04.2022 18:00 | Gradačac | 35 : 27 | Krivaja | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Sloga (D)
Doboj
|
30.04.2022 18:00 | Sloboda | 28 : 26 | Sloga (D) | ||||||
Gračanica
Gračanica
|
|
Bosna (S)
Sarajevo
|
30.04.2022 18:00 | Gračanica | 34 : 25 | Bosna (S) | ||||||
Maglaj
Maglaj
|
|
Iskra
Bugojna
|
30.04.2022 18:00 | Maglaj | 32 : 27 | Iskra | ||||||
Izviđač CO
Ljubuški
|
|
Borac M:TEL
Banja Luka
|
30.04.2022 20:00 | Izviđač CO | 36 : 29 | Borac M:TEL | ||||||
Vogošća
Vogošća
|
|
Sloga (GV/U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
30.04.2022 20:00 | Vogošća | 34 : 27 | Sloga (GV/U) |
Laktaši 2020
Laktaši
|
|
Prijedor
Prijedor
|
30.04.2022 12:30 | Laktaši 2020 | 23 : 32 | Prijedor | ||||||
Srednjoškolac
Novi Grad
|
|
Sava 2019
Brod
|
30.04.2022 18:00 | Srednjoškolac | 21 : 35 | Sava 2019 | ||||||
Sloga (P)
Prnjavor
|
|
Čelinac
Čelinac
|
30.04.2022 16:30 | Sloga (P) | 33 : 33 | Čelinac |
Hercegovina
Nevesinje
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
30.04.2022 14:00 | Hercegovina | 36 : 31 | Slavija | ||||||
Bijeljina
Bijeljina
|
|
ORK Borac
Banja Luka
|
30.04.2022 13:00 | Bijeljina | 33 : 32 | ORK Borac | ||||||
Kozara (KD)
Kozarska Dubica
|
|
Višegrad
Višegrad
|
30.04.2022 20:00 | Kozara (KD) | 35 : 35 | Višegrad |
Međugorje
Međugorje
|
|
Briješće
Sarajevo
|
30.04.2022 20:00 | Međugorje | 32 : 30 | Briješće | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Izviđač CO 2
Ljubuški
|
30.04.2022 20:00 | Velež | 33 : 34 | Izviđač CO 2 | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
Goražde
Goražde
|
30.04.2022 19:00 | Čapljina | 21 : 31 | Goražde |
Jajce
Jajce
|
|
Sana 7
Sanski Most
|
30.04.2022 18:00 | Jajce | 34 : 28 | Sana 7 | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Kakanj
Kakanj
|
30.04.2022 16:00 | Žepče | 33 : 40 | Kakanj | ||||||
Rudar
Banovići
|
|
Čelik Junior
Zenica
|
30.04.2022 18:00 | Rudar | 26 : 29 | Čelik Junior | ||||||
Bosna TS
Tešanj
|
|
Travnik
Travnik
|
30.04.2022 20:00 | Bosna TS | 46 : 30 | Travnik | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Donji Vakuf
Donji Vakuf
|
30.04.2022 17:00 | Čelik | 47 : 27 | Donji Vakuf | ||||||
Sloboda 2
Tuzla
|
|
Gračanica 2
Gračanica
|
30.04.2022 20:00 | Sloboda 2 | 33 : 31 | Gračanica 2 |
Goražde
Goražde
|
|
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
|
30.04.2022 20:00 | Goražde | 27 : 27 | Sloga 2013 | ||||||
Turbina
Jablanica
|
|
Živinice
Živinice
|
30.04.2022 15:00 | Turbina | 38 : 28 | Živinice | ||||||
Hadžići 2
Hadžići
|
|
Krajina
Cazin
|
30.04.2022 17:00 | Hadžići 2 | 50 : 32 | Krajina | ||||||
Jedinstvo
Tuzla
|
|
Lokomotiva
Mostar
|
30.04.2022 14:00 | Jedinstvo | 37 : 32 | Lokomotiva | ||||||
Bosna
Tešanj
|
|
Bihać
Bihać
|
30.04.2022 16:30 | Bosna | 34 : 8 | Bihać |
Rudar
Pljevlja
|
|
Nikšić
Nikšić
|
30.04.2022 19:30 | Rudar | 32 : 30 | Nikšić | ||||||
Mornar 7
Bar
|
|
Zeta
Podgorica
|
30.04.2022 13:00 | Mornar 7 | 27 : 27 | Zeta | ||||||
Trebjesa
Nikšić
|
|
Tivat
Tivat
|
30.04.2022 17:30 | Trebjesa | 20 : 30 | Tivat |
Partizan 1949
Tivat
|
|
Mornar 7
Bar
|
30.04.2022 18:00 | Partizan 1949 | 25 : 32 | Mornar 7 | ||||||
Berane 1949
Berane
|
|
Budućnost
Podgorica
|
30.04.2022 18:00 | Berane 1949 | 31 : 27 | Budućnost | ||||||
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
|
Brskovo
Mojkovac
|
30.04.2022 19:30 | Jedinstvo | 30 : 25 | Brskovo | ||||||
Budvanska rivijera
Budva
|
|
Rudar
Pljevlja
|
30.04.2022 18:00 | Budvanska rivijera | 35 : 32 | Rudar | ||||||
Danilovgrad
Danilovgrad
|
|
Lovćen
Cetinje
|
30.04.2022 18:00 | Danilovgrad | 24 : 42 | Lovćen |
Berane 1949
Berane
|
|
Budućnost
Podgorica
|
30.04.2022 15:30 | Berane 1949 | 36 : 21 | Budućnost |