Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
|
|
Željezničar
Banja Luka
|
02.10.2022 15:30 | Sloboda (MG) | 0 : 1 | Željezničar | ||||||
Omarska
Omarska
|
|
Sutjeska
Foča
|
02.10.2022 15:30 | Omarska | 2 : 1 | Sutjeska |
Hajduk (B)
Batkuša
|
|
Vučijak
Majevac
|
02.10.2022 | Hajduk (B) | 7 : 1 | Vučijak | ||||||
Ozren
Petrovo
|
|
Sloga
Dugo Polje
|
02.10.2022 | Ozren | 4 : 1 | Sloga | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
Rudanka
Rudanka
|
02.10.2022 | Željezničar | 1 : 1 | Rudanka | ||||||
Pridjel
Pridjel Donji
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
02.10.2022 | Pridjel | 3 : 1 | Crvena zvijezda | ||||||
Omladinac
Modriča
|
|
Trebava
Osječani
|
02.10.2022 | Omladinac | 1 : 0 | Trebava | ||||||
Naša krila
Kostajnica
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
02.10.2022 | Naša krila | 2 : 1 | Mineral | ||||||
Skugrić
Skugrić
|
|
Hajduk (K)
Kožuhe
|
02.10.2022 | Skugrić | 4 : 2 | Hajduk (K) |
Budućnost
Skelani
|
02.10.2022
15:30
|
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
|
02.10.2022 15:30 | Budućnost | : | Mladost (BS) | |||
Drina
Batar
|
02.10.2022
15:30
|
Jedinstvo
Roćević
|
02.10.2022 15:30 | Drina | : | Jedinstvo |
Gomionica
Bronzani Majdan
|
|
Borac
Drvar
|
02.10.2022 15:30 | Gomionica | 3 : 0 | Borac |
Rudar (HB)
Han Bila
|
|
Sloga
Bosanska Otoka
|
02.10.2022 15:30 | Rudar (HB) | 4 : 1 | Sloga | ||||||
Rudar (K)
Kamengrad
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
02.10.2022 15:30 | Rudar (K) | 4 : 1 | Kiseljak | ||||||
NK Vitez
Vitez
|
|
Romari
Vitez
|
02.10.2022 15:30 | NK Vitez | 1 : 0 | Romari | ||||||
Brnjaci
Brnjaci
|
|
Iskra
Bugojno
|
02.10.2022 15:30 | Brnjaci | 1 : 0 | Iskra | ||||||
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
|
Krajina
Cazin
|
02.10.2022 15:30 | Bratstvo | 3 : 2 | Krajina | ||||||
Vitez
Bužim
|
|
Vlašić
Turbe
|
02.10.2022 15:30 | Vitez | 1 : 1 | Vlašić |
Prokosovići
Prokosovići
|
|
Priluk
Priluk
|
02.10.2022 15:30 | Prokosovići | 0 : 4 | Priluk | ||||||
Sloga
Tojšići
|
|
Mladost (M)
Malešići
|
02.10.2022 15:30 | Sloga | 2 : 1 | Mladost (M) | ||||||
Orahovica 74
Orahovica
|
|
Odžak 102
Odžak
|
02.10.2022 15:30 | Orahovica 74 | 4 : 2 | Odžak 102 | ||||||
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Lokomotiva
Miričina
|
02.10.2022 15:30 | Gornji Rahić | 6 : 1 | Lokomotiva | ||||||
Mladost (K)
Kikači
|
|
Svatovac
Poljice
|
02.10.2022 15:30 | Mladost (K) | 0 : 2 | Svatovac | ||||||
Seona
Seona
|
|
Dizdaruša
Brčko
|
02.10.2022 15:30 | Seona | 2 : 0 | Dizdaruša | ||||||
Dinamo
Donja Mahala
|
|
Bosna (M)
Mionica
|
02.10.2022 15:30 | Dinamo | 2 : 1 | Bosna (M) |
Kolina
Ustikolina
|
|
Bosna
Visoko
|
02.10.2022 15:30 | Kolina | 3 : 0 | Bosna | ||||||
Baton
Sarajevo
|
|
Žepče
Žepče
|
02.10.2022 15:30 | Baton | 4 : 1 | Žepče | ||||||
Usora
Žabljak-Usora
|
|
UNIS
Vogošća
|
02.10.2022 15:30 | Usora | 3 : 1 | UNIS | ||||||
Famos
Hrasnica
|
|
Azot
Vitkovići
|
02.10.2022 15:30 | Famos | 5 : 0 | Azot | ||||||
Natron
Maglaj
|
|
Čelik
Zenica
|
02.10.2022 15:30 | Natron | 0 : 4 | Čelik | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Mošćanica
Sarajevo
|
02.10.2022 15:30 | Ilijaš | 0 : 2 | Mošćanica |
Brekovica 78
Brekovica
|
|
Omladinac 75
Pokoj
|
02.10.2022 15:30 | Brekovica 78 | 0 : 2 | Omladinac 75 | ||||||
Željezničar
Bosanska Krupa
|
|
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
|
02.10.2022 15:30 | Željezničar | 0 : 3 | Mladost 1938 |
Igman
Ilidža
|
|
Butmir
Butmir-Ilidža
|
02.10.2022 15:30 | Igman | 3 : 0 | Butmir |
Respekt
Sarajevo
|
|
Hrid
Sarajevo
|
02.10.2022 18:30 | Respekt | 2 : 3 | Hrid | ||||||
Bojnik
Bojnik
|
|
Pofalićki
Sarajevo
|
02.10.2022 15:30 | Bojnik | 3 : 3 | Pofalićki | ||||||
Ozren
Semizovac
|
|
Mladost
Župča
|
02.10.2022 16:00 | Ozren | 0 : 0 | Mladost | ||||||
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
|
Omadinac
Doglodi-Stup
|
02.10.2022 16:00 | SAŠK Napredak | 2 : 3 | Omadinac |
Partizan
Beograd
|
|
Vojvodina
Novi Sad
|
02.10.2022 19:00 | Partizan | 4 : 1 | Vojvodina | ||||||
Mladost GAT
Novi Sad
|
|
Crvena zvezda
Beograd
|
02.10.2022 17:00 | Mladost GAT | 0 : 4 | Crvena zvezda | ||||||
Spartak ŽK
Subotica
|
|
Radnički 1923
Kragujevac
|
02.10.2022 15:00 | Spartak ŽK | 1 : 2 | Radnički 1923 |
Inđija Toyo Tires
Inđija
|
|
Jedinstvo (Ub)
Ub
|
02.10.2022 15:00 | Inđija Toyo Tires | 2 : 1 | Jedinstvo (Ub) | ||||||
Metalac
Gornji Milanovac
|
|
Trayal
Kruševac
|
02.10.2022 18:00 | Metalac | 1 : 0 | Trayal | ||||||
Loznica
Loznica
|
|
Železničar
Pančevo
|
02.10.2022 15:00 | Loznica | 0 : 0 | Železničar | ||||||
Rad
Beograd
|
|
IMT
Beograd
|
02.10.2022 17:00 | Rad | 2 : 3 | IMT |
Budućnost
Podgorica
|
|
Iskra
Danilovgrad
|
02.10.2022 15:00 | Budućnost | 0 : 1 | Iskra |
Igalo
Herceg Novi
|
|
Bokelj
Kotor
|
02.10.2022 15:30 | Igalo | 0 : 1 | Bokelj | ||||||
Grbalj
Radanovići
|
|
Mladost DG
Podgoriva
|
02.10.2022 15:30 | Grbalj | 2 : 3 | Mladost DG | ||||||
Zeta
Golubovci
|
|
Ortrant - Olimpic
Ulcinj
|
02.10.2022 15:30 | Zeta | 2 : 0 | Ortrant - Olimpic | ||||||
Podgorica
Podgorica
|
|
Kom
Podgorica
|
02.10.2022 15:30 | Podgorica | 0 : 1 | Kom |
Leeds United
|
|
Aston Villa
Birmingham
|
02.10.2022 17:30 | Leeds United | 0 : 0 | Aston Villa | ||||||
Manchester City
Manchester
|
|
Manchester United
Manchester
|
02.10.2022 15:00 | Manchester City | 6 : 3 | Manchester United |
FC Schalke 04
Gelsenkirchen
|
|
FC Augsburg
Augsburg
|
02.10.2022 17:30 | FC Schalke 04 | 2 : 3 | FC Augsburg | ||||||
Hertha BSC
Berlin
|
|
1899 Hoffenheim
|
02.10.2022 15:30 | Hertha BSC | 1 : 1 | 1899 Hoffenheim |
AC Ajaccio
|
|
Clermont Foot 63
|
02.10.2022 15:00 | AC Ajaccio | 1 : 3 | Clermont Foot 63 | ||||||
AJ Auxerre
|
|
Stade Brestois 29
|
02.10.2022 15:00 | AJ Auxerre | 1 : 1 | Stade Brestois 29 | ||||||
AS Monaco
|
|
FC Nantes
|
02.10.2022 17:05 | AS Monaco | 4 : 1 | FC Nantes | ||||||
Lorient
Lorient
|
|
Lille OSC
|
02.10.2022 13:00 | Lorient | 2 : 1 | Lille OSC | ||||||
RC Lens
|
|
Olympique Lyonnais
Lyon
|
02.10.2022 20:45 | RC Lens | 1 : 0 | Olympique Lyonnais | ||||||
Toulouse
Toulouse
|
|
Montpellier
Montpellier
|
02.10.2022 15:00 | Toulouse | 4 : 2 | Montpellier | ||||||
Troyes
Troyes
|
|
Stade de Reims
|
02.10.2022 15:00 | Troyes | 2 : 2 | Stade de Reims |
Atalanta
Ciserano
|
|
Fiorentina
Firenze
|
02.10.2022 18:00 | Atalanta | 1 : 0 | Fiorentina | ||||||
Juventus
Torino
|
|
Bologna
Bologna
|
02.10.2022 20:45 | Juventus | 3 : 0 | Bologna | ||||||
Lazio
Roma
|
|
Spezia
La Spezia
|
02.10.2022 12:30 | Lazio | 4 : 0 | Spezia | ||||||
Lecce
Lecce
|
|
Cremonese
Cremona
|
02.10.2022 15:00 | Lecce | 1 : 1 | Cremonese | ||||||
Sampdoria
Genova
|
|
Monza
Monza
|
02.10.2022 15:00 | Sampdoria | 0 : 3 | Monza | ||||||
Sassuolo
Sassuolo
|
|
Salernitana
Salerno
|
02.10.2022 15:00 | Sassuolo | 5 : 0 | Salernitana |
Celta Vigo
|
|
Real Betis Balompié
Seville
|
02.10.2022 16:15 | Celta Vigo | 1 : 0 | Real Betis Balompié | ||||||
Espanyol
Barcelona
|
|
Valencia
Valencia
|
02.10.2022 14:00 | Espanyol | 2 : 2 | Valencia | ||||||
Girona FC
Girona
|
|
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
|
02.10.2022 18:30 | Girona FC | 3 : 5 | Real Sociedad | ||||||
Real Madrid
Madrid
|
|
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
|
02.10.2022 21:00 | Real Madrid | 1 : 1 | Osasuna |
Kom
Podgorica
|
|
Berane
Berane
|
02.10.2022 15:00 | Kom | 6 : 3 | Berane | ||||||
Rudar
Pljevlja
|
|
Arsenal
Tivat
|
02.10.2022 12:00 | Rudar | 2 : 3 | Arsenal | ||||||
Dečić
Tuzi
|
|
Mladost
Donja Gorica
|
02.10.2022 14:00 | Dečić | 2 : 2 | Mladost | ||||||
Petrovac
Petrovac
|
|
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
02.10.2022 15:00 | Petrovac | 2 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Budućnost
Padgorica
|
|
Zeta
Golubovci
|
02.10.2022 15:00 | Budućnost | 5 : 1 | Zeta | ||||||
Podgorica
Podgorica
|
|
Sutjeska
Nikšić
|
02.10.2022 11:00 | Podgorica | 3 : 1 | Sutjeska |
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
|
Borac
Banja Luka
|
02.10.2022 10:00 | Željezničar Sport team | 0 : 2 | Borac |
Troglav 1918
Livno
|
|
Čapljina
Čapljina
|
02.10.2022 12:30 | Troglav 1918 | 4 : 0 | Čapljina | ||||||
GOŠK
Gabela
|
|
Ljubuški
Ljubuški
|
02.10.2022 12:00 | GOŠK | 4 : 0 | Ljubuški | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
02.10.2022 12:00 | Leotar | 3 : 1 | Tomislav | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Neum
Neum
|
02.10.2022 13:30 | Brotnjo | 4 : 2 | Neum |
BSK
Banja Luka
|
|
Krajina
Cazin
|
02.10.2022 12:00 | BSK | 3 : 2 | Krajina | ||||||
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
OFK Spartak
Banja Luka
|
02.10.2022 12:00 | Podgrmeč | 1 : 2 | OFK Spartak | ||||||
Sloboda
Novi Grad
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
02.10.2022 12:00 | Sloboda | 0 : 3 | Rudar Prijedor |
Baton
Sarajevo
|
|
Rudar
Breza
|
02.10.2022 13:30 | Baton | 12 : 2 | Rudar | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Sutjeska
Foča
|
02.10.2022 12:30 | Ilijaš | 7 : 1 | Sutjeska | ||||||
UNIS
Vogošća
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
02.10.2022 13:30 | UNIS | 5 : 3 | Novi Grad | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Stupčanica
Olovo
|
02.10.2022 13:30 | Sarajevo | 1 : 0 | Stupčanica | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
02.10.2022 12:30 | Goražde | 2 : 0 | SAŠK Napredak | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
02.10.2022 13:30 | Bosna | 1 : 2 | Slavija |
Rudar
Kakanj
|
|
NK Vitez
Vitez
|
02.10.2022 13:30 | Rudar | 4 : 0 | NK Vitez | ||||||
TOŠK
Tešanj
|
|
Romari
Vitez
|
02.10.2022 13:30 | TOŠK | 1 : 8 | Romari | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Mladost
Doboj/kakanj
|
02.10.2022 13:30 | Travnik | 0 : 2 | Mladost | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Fortuna
Zenica
|
02.10.2022 13:30 | Krivaja | 1 : 1 | Fortuna | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Borac
Jelah
|
02.10.2022 13:30 | Iskra | 10 : 0 | Borac | ||||||
FK Vitez
Vitez
|
|
Simm Bau
Kosova
|
02.10.2022 13:30 | FK Vitez | 2 : 1 | Simm Bau |
Borac
Banja Luka
|
|
Krajina
Cazin
|
02.10.2022 10:00 | Borac | 1 : 1 | Krajina | ||||||
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Spartak 2013
Banja Luka
|
02.10.2022 10:00 | Podgrmeč | 2 : 4 | Spartak 2013 | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
02.10.2022 10:00 | Laktaši | 1 : 2 | Željezničar Sport Team |
Lokomotiva
Brčko
|
|
Radnik
Bijeljina
|
02.10.2022 10:00 | Lokomotiva | 2 : 3 | Radnik |
Baton
Sarajevo
|
|
Rudar
Breza
|
02.10.2022 11:00 | Baton | 7 : 0 | Rudar | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Sutjeska
Foča
|
02.10.2022 10:00 | Ilijaš | 0 : 0 | Sutjeska | ||||||
UNIS
Vogošća
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
02.10.2022 11:00 | UNIS | 0 : 0 | Novi Grad | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Stupčanica
Olovo
|
02.10.2022 11:00 | Sarajevo | 8 : 0 | Stupčanica | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
02.10.2022 10:00 | Goražde | 2 : 1 | SAŠK Napredak | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
02.10.2022 11:00 | Bosna | 1 : 3 | Slavija |
Rudar
Kakanj
|
|
NK Vitez
Vitez
|
02.10.2022 11:00 | Rudar | 9 : 0 | NK Vitez | ||||||
TOŠK
Tešanj
|
|
Romari
Vitez
|
02.10.2022 11:00 | TOŠK | 1 : 0 | Romari | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Mladost
Doboj/Kakanj
|
02.10.2022 11:00 | Travnik | 1 : 4 | Mladost | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Fortuna
Zenica
|
02.10.2022 11:00 | Krivaja | 4 : 0 | Fortuna | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Borac
Jelah
|
02.10.2022 11:00 | Iskra | 4 : 2 | Borac | ||||||
FK Vitez
Vitez
|
|
Simm Bau
Kosova
|
02.10.2022 11:00 | FK Vitez | 1 : 1 | Simm Bau |
Troglav 1918
Livno
|
|
Čapljina
Čapljina
|
02.10.2022 10:00 | Troglav 1918 | 2 : 1 | Čapljina | ||||||
GOŠK
Gabela
|
|
Ljubuški
Ljubuški
|
02.10.2022 10:00 | GOŠK | 4 : 0 | Ljubuški | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Neum
Neum
|
02.10.2022 11:00 | Brotnjo | 4 : 3 | Neum |
Sloga (S)
Srbac
|
|
Lijevče
Nova Topola
|
02.10.2022 10:00 | Sloga (S) | 1 : 1 | Lijevče | ||||||
Sloga (T)
Trn
|
|
Potkozarje
Aleksandrovac
|
02.10.2022 10:00 | Sloga (T) | 5 : 0 | Potkozarje |
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
|
Čelinac
Čelinac
|
02.10.2022 14:00 | Željezničar Sport team | 4 : 1 | Čelinac |
Famos
Vojkovići
|
|
Romanija
Pale
|
02.10.2022 14:00 | Famos | 1 : 2 | Romanija |
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
ABC
Podzvizd
|
02.10.2022 13:30 | Sloga | 1 : 2 | ABC |
Baton
Sarajevo
|
|
Famos (H)
Hrasnica
|
02.10.2022 15:30 | Baton | 1 : 2 | Famos (H) |
Sokolac
Sokolac
|
|
FA Akademika
Sarajevo
|
02.10.2022 10:00 | Sokolac | 2 : 4 | FA Akademika | ||||||
Novi Grad 2
Sarajevo - Novi Grad
|
|
Miske - Akademija
Sarajevo
|
02.10.2022 10:00 | Novi Grad 2 | 1 : 5 | Miske - Akademija | ||||||
Jang bojs
Sarajevo
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
02.10.2022 10:00 | Jang bojs | 0 : 2 | Željezničar |
Sloga
Srbac
|
|
Lijevče
Nova Topola
|
02.10.2022 12:00 | Sloga | 0 : 5 | Lijevče |
Naprijed
Banja Luka
|
|
BSK
Banja Luka
|
02.10.2022 10:00 | Naprijed | 2 : 2 | BSK | ||||||
Željezničar Sport tim
Banja Luka
|
|
Čelinac
Čelinac
|
02.10.2022 16:00 | Željezničar Sport tim | 0 : 1 | Čelinac | ||||||
Budućnost
Banja Luka
|
|
Mladost Farma prom
Banja Luka
|
02.10.2022 10:00 | Budućnost | 0 : 3 | Mladost Farma prom |
Budućnost
Skelani
|
|
Trnovica
Trnovica
|
02.10.2022 10:00 | Budućnost | 3 : 0 | Trnovica |
Famos
Vojkovići
|
|
Romanija
Pale
|
02.10.2022 12:00 | Famos | 6 : 0 | Romanija |
Radnički (R)
Ripač
|
|
Metalac
Veliki Lug
|
02.10.2022 12:30 | Radnički (R) | 1 : 3 | Metalac | ||||||
Kolibri
Bihać
|
|
Ključ
Ključ
|
02.10.2022 11:30 | Kolibri | 0 : 4 | Ključ | ||||||
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
|
|
Omladinac
Sanica
|
02.10.2022 11:30 | Mladost 1938 | 5 : 0 | Omladinac |
Gomila
Stijena
|
|
Krajišnik
Velika Kladuša
|
02.10.2022 11:30 | Gomila | 0 : 9 | Krajišnik | ||||||
Vitez
Bužim
|
|
Radnički
Ćoralić
|
02.10.2022 11:30 | Vitez | 2 : 1 | Radnički | ||||||
Mladost (P-C)
Polje - Cazin
|
|
Mladost (V)
Vrnograč
|
02.10.2022 11:30 | Mladost (P-C) | 14 : 0 | Mladost (V) | ||||||
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
|
Krajina
Cazin
|
02.10.2022 11:30 | Bratstvo | 0 : 6 | Krajina |
Nemila
Nemila
|
|
Usora
Usora - Žabljak
|
02.10.2022 10:00 | Nemila | 4 : 0 | Usora |
Mladost
Župča
|
|
Fair-Play
Sarajevo
|
02.10.2022 11:00 | Mladost | 1 : 4 | Fair-Play |
FA Akademika
Sarajevo
|
|
Mlade Nade
Ilidža
|
02.10.2022 08:30 | FA Akademika | 9 : 0 | Mlade Nade |
Borac
Maglajani
|
|
Lijevče
Nova Topola
|
02.10.2022 10:00 | Borac | 2 : 2 | Lijevče | ||||||
Sloga
Trn
|
|
Crni vrh
Jaružani
|
02.10.2022 12:00 | Sloga | 6 : 2 | Crni vrh |
Džaja
Banja Luka
|
|
BSK
Banja Luka
|
02.10.2022 10:00 | Džaja | 1 : 5 | BSK | ||||||
Lauš
Banja Luka
|
|
Čelinac
Čelinac
|
02.10.2022 14:30 | Lauš | 0 : 2 | Čelinac |
AN Jedinstvo
Bihać
|
|
Ključ
Ključ
|
02.10.2022 10:00 | AN Jedinstvo | 2 : 0 | Ključ | ||||||
Mladost
Bosanski Petrovac
|
|
Bajer 99
Velagići
|
02.10.2022 10:00 | Mladost | 5 : 0 | Bajer 99 |
Gomila
Stijena
|
|
Krajišnik
Velika Kladuša
|
02.10.2022 10:00 | Gomila | 1 : 7 | Krajišnik | ||||||
Zvijezda
Velika Kladuša
|
|
ABC
Podzvizd
|
02.10.2022 10:00 | Zvijezda | 7 : 0 | ABC | ||||||
Vitez
Bužim
|
|
Radnički
Ćoralići
|
02.10.2022 10:00 | Vitez | 0 : 6 | Radnički | ||||||
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
|
Krajina
Cazin
|
02.10.2022 10:00 | Bratstvo | 1 : 2 | Krajina |
Mladost (DK)
Doboj - Kakanj
|
|
Tempo sport
Zenica
|
02.10.2022 10:00 | Mladost (DK) | 2 : 2 | Tempo sport | ||||||
Vareš
Vareš
|
|
Stupčanica
Olovo
|
02.10.2022 10:00 | Vareš | 0 : 0 | Stupčanica |
Nemila
Nemila
|
|
Usora
Usora
|
02.10.2022 11:30 | Nemila | 7 : 1 | Usora |
F.A. Akademika
Sarajevo
|
|
Fair - Play
Sarajevo
|
02.10.2022 10:00 | F.A. Akademika | 5 : 0 | Fair - Play | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
02.10.2022 16:00 | Ilijaš | 4 : 0 | Željezničar |
Split
Split
|
|
Osijek
Osijek
|
02.10.2022 18:00 | Split | 0 : 1 | Osijek | ||||||
Hajduk
Split
|
|
Agram
Zagreb
|
02.10.2022 18:00 | Hajduk | 3 : 1 | Agram | ||||||
Donat
Zadar
|
|
Viktorija
Slavonski Brod
|
02.10.2022 18:00 | Donat | 7 : 0 | Viktorija | ||||||
Dinamo
Zagreb
|
|
Rijeka
Rijeka
|
02.10.2022 18:00 | Dinamo | 11 : 1 | Rijeka |
Borac
Banja Luka
|
|
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
02.10.2022 16:00 | Borac | 0 : 18 | Radnik Bumerang |
Budućnost VOLI
Podgorica
|
|
Split
Split
|
02.10.2022 19:00 | Budućnost VOLI | 94 : 59 | Split | ||||||
Cedevita Olimpija
Ljubljana
|
|
Borac Mozzart
Čačak
|
02.10.2022 21:00 | Cedevita Olimpija | 98 : 81 | Borac Mozzart | ||||||
Cibona
Zagreb
|
|
Partizan Mozzart Bet
Beograd
|
02.10.2022 17:00 | Cibona | 81 : 105 | Partizan Mozzart Bet |
Mladost MaxBet
Zemun
|
|
Sloboda
Užice
|
02.10.2022 13:00 | Mladost MaxBet | 78 : 110 | Sloboda | ||||||
Metalac
Valjevo
|
|
Zdravlje Leskovac
Leskovac
|
02.10.2022 19:00 | Metalac | 79 : 70 | Zdravlje Leskovac |
Morača
Podgorca
|
|
Herceg Novi
Herceg Novi
|
02.10.2022 17:00 | Morača | 0 : 3 | Herceg Novi | ||||||
Akademija
Herceg Novi
|
|
Albatros
Herceg Novi
|
02.10.2022 19:30 | Akademija | 1 : 3 | Albatros |
Komovi
Andrijevica
|
|
Berane 1949
Berane
|
02.10.2022 19:30 | Komovi | 22 : 26 | Berane 1949 | ||||||
Mornar 7
Bar
|
|
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
02.10.2022 19:30 | Mornar 7 | 25 : 25 | Jedinstvo |