Mladost (Solina)
Solina
|
|
OFK Tuzla
Tuzla
|
10.06.2023 16:30 | Mladost (Solina) | 3 : 1 | OFK Tuzla | ||||||
BuduÄnost
Donja Lukavica
|
|
MemiÄi
MemiÄi
|
10.06.2023 17:30 | BuduÄnost | 3 : 0 | MemiÄi |
Manchester City
Manchester
|
|
Internazionale
Milano
|
10.06.2023 21:00 | Manchester City | 1 : 0 | Internazionale |
Drina
Zvornik
|
|
Velež
Nevesinje
|
10.06.2023 17:00 | Drina | 0 : 3 | Velež |
Jedinstvo
BihaÄ
|
|
Zvijezda
GradaÄac
|
10.06.2023 17:30 | Jedinstvo | 0 : 1 | Zvijezda | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Igman
Ilidža
|
10.06.2023 17:30 | Velež | 3 : 0 | Igman |
Omladinac
ModriÄa
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
10.06.2023 10:00 | Omladinac | 1 : 3 | Crvena zvijezda |
Hajduk
Kožuhe
|
|
Pridjel
Pridjel Donji
|
10.06.2023 10:00 | Hajduk | 3 : 0 | Pridjel | ||||||
Trebava
OsjeÄani
|
|
Zvijezda
Kakmuž
|
10.06.2023 10:00 | Trebava | 1 : 4 | Zvijezda |
Eurogol
Živinice
|
|
Proleter
SlavinoviÄi
|
10.06.2023 11:00 | Eurogol | 6 : 0 | Proleter | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Rainci
Gornji Rainci
|
10.06.2023 11:00 | Sloboda | 5 : 0 | Rainci |
Sloboda
MrkonjiÄ Grad
|
|
Tekstilac
Derventa
|
10.06.2023 10:00 | Sloboda | 1 : 0 | Tekstilac | ||||||
Spartak 2013
Banja Luka
|
|
ModriÄa Alfa
ModriÄa
|
10.06.2023 14:00 | Spartak 2013 | 3 : 1 | ModriÄa Alfa | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
LjubiÄ
Prnjavor
|
10.06.2023 10:00 | Sloga | 2 : 3 | LjubiÄ | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Mineral
Banja VruÄica
|
10.06.2023 10:00 | Krupa | 5 : 1 | Mineral | ||||||
ŽeljezniÄar Sport Team
Banja Luka
|
|
Polet 1926
Brod
|
10.06.2023 10:00 | ŽeljezniÄar Sport Team | 5 : 0 | Polet 1926 | ||||||
Kozara
GradiŔka
|
|
Proleter
TesliÄ
|
10.06.2023 10:00 | Kozara | 5 : 0 | Proleter | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
LaktaŔi
LaktaŔi
|
10.06.2023 10:00 | Rudar Prijedor | 6 : 0 | LaktaŔi |
Radnik
Bijeljina
|
|
Borac
Å amac
|
10.06.2023 10:00 | Radnik | 5 : 0 | Borac | ||||||
IliÄka 01
BrÄko
|
|
Vlasenica
Vlasenica
|
10.06.2023 10:00 | IliÄka 01 | 8 : 0 | Vlasenica | ||||||
Lokomotiva
BrÄko
|
|
RadniÄki 1971
Karakaj
|
10.06.2023 10:00 | Lokomotiva | 9 : 1 | RadniÄki 1971 |
Bratstvo
Kozarac
|
|
Rasavci
Rasavci
|
10.06.2023 18:00 | Bratstvo | 2 : 4 | Rasavci |
Progres
Kneževo
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
10.06.2023 09:00 | Progres | 0 : 4 | Omladinac |
Famos
VojkoviÄi
|
|
Hercegovac
BileÄa
|
10.06.2023 12:00 | Famos | 0 : 1 | Hercegovac |
Stolac
Stolac
|
|
Mostar
Mostar
|
10.06.2023 10:30 | Stolac | 1 : 2 | Mostar | ||||||
Brotnjo
Äitluk
|
|
Zrinjski
Mostar
|
10.06.2023 11:30 | Brotnjo | 0 : 3 | Zrinjski | ||||||
Blagaj
Blagaj
|
|
Äapljina
Äapljina
|
10.06.2023 10:30 | Blagaj | 0 : 1 | Äapljina | ||||||
Rama
Rama -Prozor
|
|
KruŔevo
KruŔevo
|
10.06.2023 11:30 | Rama | 3 : 3 | KruŔevo |
Sloboda
MrkonjiÄ Grad
|
|
Tekstilac
Derventa
|
10.06.2023 12:00 | Sloboda | 2 : 1 | Tekstilac | ||||||
Spartak 2013
Banja Luka
|
|
ModriÄa Alfa
ModriÄa
|
10.06.2023 16:00 | Spartak 2013 | 0 : 1 | ModriÄa Alfa | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
LjubiÄ
Prnjavor
|
10.06.2023 12:00 | Sloga | 10 : 0 | LjubiÄ | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Mineral
Banja VruÄica
|
10.06.2023 12:00 | Krupa | 1 : 1 | Mineral | ||||||
ŽeljezniÄar Sport Team
Banja Luka
|
|
Polet 1926
Brod
|
10.06.2023 12:00 | ŽeljezniÄar Sport Team | 9 : 0 | Polet 1926 | ||||||
Kozara
GradiŔka
|
|
Proleter
TesliÄ
|
10.06.2023 12:00 | Kozara | 4 : 0 | Proleter | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
LaktaŔi
LaktaŔi
|
10.06.2023 12:00 | Rudar Prijedor | 8 : 0 | LaktaŔi |
Radnik
Bijeljina
|
|
Borac
Å amac
|
10.06.2023 12:00 | Radnik | 0 : 0 | Borac | ||||||
IliÄka 01
BrÄko
|
|
Vlasenica
Vlasenica
|
10.06.2023 12:00 | IliÄka 01 | 0 : 1 | Vlasenica | ||||||
Lokomotiva
BrÄko
|
|
RadniÄki 1971
Karakaj
|
10.06.2023 12:00 | Lokomotiva | 1 : 1 | RadniÄki 1971 |
BSK
Banja Luka
|
|
BuduÄnost
Banja Luka
|
10.06.2023 18:00 | BSK | 0 : 0 | BuduÄnost | ||||||
ŽeljezniÄar Sport team
Banja Luka
|
|
Borac
Banja Luka
|
10.06.2023 18:00 | ŽeljezniÄar Sport team | 1 : 2 | Borac |
Sloboda
Tuzla
|
|
RadniÄki
Lukavac
|
10.06.2023 | Sloboda | 6 : 0 | RadniÄki |
Mladost
Rogatica
|
|
LjubiÄ
Prnjavor
|
10.06.2023 13:00 | Mladost | 0 : 4 | LjubiÄ |