Sloboda
Mrkonjić Grad
|
19.05.2024
17:00
|
Ljubić
Prnjavor
|
19.05.2024 17:00 | Sloboda | : | Ljubić | |||
Omarska
Omarska
|
19.05.2024
17:00
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
19.05.2024 17:00 | Omarska | : | Slavija |
Čelinac
Čelinac
|
19.05.2024
|
Gorica
Šipovo
|
19.05.2024 | Čelinac | : | Gorica | |||
Brdo
Hambarine
|
19.05.2024
|
Sloboda
Novi Grad
|
19.05.2024 | Brdo | : | Sloboda | |||
Jedinstvo
Žeravica
|
19.05.2024
|
FSA
Prijedor
|
19.05.2024 | Jedinstvo | : | FSA | |||
Sloga (T)
Trn
|
19.05.2024
|
Polet 1926
Brod
|
19.05.2024 | Sloga (T) | : | Polet 1926 |
Jedinstvo (B)
Brodac
|
19.05.2024
|
Podrinje
Janja
|
19.05.2024 | Jedinstvo (B) | : | Podrinje | |||
Jedinstvo (R)
Roćević
|
19.05.2024
|
Mladost (G)
Gacko
|
19.05.2024 | Jedinstvo (R) | : | Mladost (G) | |||
Stakorina
Čajniče
|
19.05.2024
|
Budućnost
Pilica
|
19.05.2024 | Stakorina | : | Budućnost | |||
Hercegovac
Bileća
|
19.05.2024
|
Ilićka 01
Brčko
|
19.05.2024 | Hercegovac | : | Ilićka 01 |
13 Skojevki
Grbavci
|
19.05.2024
|
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
19.05.2024 | 13 Skojevki | : | Sloga DIPO | |||
Bratstvo (Kozinci)
Kozinci
|
19.05.2024
|
Plamen
Donje Vodičevo
|
19.05.2024 | Bratstvo (Kozinci) | : | Plamen | |||
Lauš
Banja Luka
|
19.05.2024
|
Polet Krajišnik
Dragočaj-Ramići
|
19.05.2024 | Lauš | : | Polet Krajišnik | |||
Lijevče
Nova Topola
|
19.05.2024
|
Kozara
Donji Orlovci
|
19.05.2024 | Lijevče | : | Kozara | |||
Mladost
Kotor Varoš
|
19.05.2024
|
Budućnost
Banja Luka
|
19.05.2024 | Mladost | : | Budućnost | |||
Bratstvo (Kozarac)
Kozarac
|
19.05.2024
|
Krajina
Banja Luka
|
19.05.2024 | Bratstvo (Kozarac) | : | Krajina | |||
Sloga
Rakelići-Saničani
|
19.05.2024
|
Karanovac
Karanovac
|
19.05.2024 | Sloga | : | Karanovac |
Partizan
Donja Trnova
|
19.05.2024
|
Ljeskovac
Ljeskovac
|
19.05.2024 | Partizan | : | Ljeskovac | |||
Podrinje
Tršić
|
19.05.2024
|
Lokanj
Lokanj
|
19.05.2024 | Podrinje | : | Lokanj | |||
Majevica
Lopare
|
19.05.2024
|
Birač
Derventa
|
19.05.2024 | Majevica | : | Birač | |||
Brezik
Gornji Brezik
|
19.05.2024
|
Šekovići
Šekovići
|
19.05.2024 | Brezik | : | Šekovići |
Knežopoljac
Knežica
|
19.05.2024
|
Rudar
Blagaj
|
19.05.2024 | Knežopoljac | : | Rudar | |||
Brzi
Busnovi
|
19.05.2024
|
Slaven
Dobrljin
|
19.05.2024 | Brzi | : | Slaven | |||
Moštanica
Božići
|
19.05.2024
|
OFK Ravan
Međeđa
|
19.05.2024 | Moštanica | : | OFK Ravan | |||
Podgrmeč
Oštra Luka
|
19.05.2024
|
Ljubija
Ljubija
|
19.05.2024 | Podgrmeč | : | Ljubija | |||
Berek 1975
Prijedor
|
19.05.2024
|
Gomjenica
Prijedor
|
19.05.2024 | Berek 1975 | : | Gomjenica |
Borac (Mag)
Maglajani
|
19.05.2024
|
Laminci
Laminci
|
19.05.2024 | Borac (Mag) | : | Laminci | |||
Biseri
Čatrnja
|
19.05.2024
|
Kozara
Turjak
|
19.05.2024 | Biseri | : | Kozara | |||
Obradovac
Obradovac
|
19.05.2024
|
Sloboda
Donji Podgradci
|
19.05.2024 | Obradovac | : | Sloboda | |||
Borac (ŠI)
Šibovska
|
19.05.2024
|
Župa
Milosavci
|
19.05.2024 | Borac (ŠI) | : | Župa | |||
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
19.05.2024
|
Torpedo
Cerovljani
|
19.05.2024 | Mladi Krajišnik | : | Torpedo | |||
Borac (Maš)
Mašići
|
19.05.2024
|
Milan
Kosjerovo
|
19.05.2024 | Borac (Maš) | : | Milan | |||
Omladinac
Brestovčina
|
19.05.2024
|
Potkozarje
Aleksandrovac
|
19.05.2024 | Omladinac | : | Potkozarje |
OFK Banja Luka
Banja Luka
|
19.05.2024
17:00
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
19.05.2024 17:00 | OFK Banja Luka | : | OFK Spartak 2013 | |||
Mladost
Zalužani
|
19.05.2024
17:00
|
Zmijanje
Kola
|
19.05.2024 17:00 | Mladost | : | Zmijanje | |||
Omladinac
Banja Luka
|
19.05.2024
17:00
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
19.05.2024 17:00 | Omladinac | : | Krupa | |||
Rekreativo
Banja Luka
|
19.05.2024
17:00
|
Sloga Nektar
Potkozarje
|
19.05.2024 17:00 | Rekreativo | : | Sloga Nektar | |||
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
|
19.05.2024
17:00
|
Gomionica
Bronzani Majdan
|
19.05.2024 17:00 | Šnjegotina | : | Gomionica |
Borac (O)
Osinja
|
19.05.2024
17:00
|
Sloboda GS
Grabovica-Stanovi
|
19.05.2024 17:00 | Borac (O) | : | Sloboda GS | |||
Mineral
Banja Vrućica
|
19.05.2024
17:00
|
Zborište
Zborište
|
19.05.2024 17:00 | Mineral | : | Zborište | |||
BSK
Bušletić
|
19.05.2024
17:00
|
Polet
Podnovlje
|
19.05.2024 17:00 | BSK | : | Polet | |||
Borac (K)
Kotorsko
|
19.05.2024
17:00
|
OFK Pridjel
Pridjel Donji
|
19.05.2024 17:00 | Borac (K) | : | OFK Pridjel |
Mladost
Dobrinja
|
19.05.2024
|
Pelagićevo 21
Pelagićevo
|
19.05.2024 | Mladost | : | Pelagićevo 21 | |||
Vranjak
Vranjak
|
19.05.2024
|
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
19.05.2024 | Vranjak | : | Kladari Gornji | |||
Zadrugar
Tarevci
|
19.05.2024
|
Trebavac
Vranjak
|
19.05.2024 | Zadrugar | : | Trebavac | |||
Partizan
Koprivna
|
19.05.2024
|
Višnjik
Modriča
|
19.05.2024 | Partizan | : | Višnjik | |||
Sloga
Jakeš
|
19.05.2024
|
Dobor
Modriča
|
19.05.2024 | Sloga | : | Dobor |
Posavina
Miloševac
|
19.05.2024
|
Bratstvo
Donja Dubica
|
19.05.2024 | Posavina | : | Bratstvo | |||
Crvena zvijezda
Gajevi
|
19.05.2024
|
Budućnost
Gornja Slatina
|
19.05.2024 | Crvena zvijezda | : | Budućnost | |||
Mladost
Srpska Tišina
|
19.05.2024
|
Sloga 73
Ždreban
|
19.05.2024 | Mladost | : | Sloga 73 |
Mladost (S)
Sandići
|
19.05.2024
17:00
|
Sloboda
Mrtvica
|
19.05.2024 17:00 | Mladost (S) | : | Sloboda | |||
Mladost (L)
Lončari
|
19.05.2024
17:00
|
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
|
19.05.2024 17:00 | Mladost (L) | : | Bobetino Brdo | |||
Grčica
Brčko
|
19.05.2024
17:00
|
Gredice
Gredice
|
19.05.2024 17:00 | Grčica | : | Gredice | |||
Jedinstvo
Koretaši
|
19.05.2024
17:00
|
Strijelac
Tutnjevac
|
19.05.2024 17:00 | Jedinstvo | : | Strijelac | |||
Polet
Čović Polje
|
19.05.2024
17:00
|
Obilić
Krepšić
|
19.05.2024 17:00 | Polet | : | Obilić | |||
Zadrugar
Bukvik
|
19.05.2024
17:00
|
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
19.05.2024 17:00 | Zadrugar | : | Sava 04 |
Sloga 94
Bijeljina
|
19.05.2024
|
Obarska
Velika Obarska
|
19.05.2024 | Sloga 94 | : | Obarska | |||
Gorica
Pučile
|
19.05.2024
|
Balatun
Balatun
|
19.05.2024 | Gorica | : | Balatun | |||
Drina (Amajlije)
Amajlije
|
19.05.2024
|
OFK Batković
Batković
|
19.05.2024 | Drina (Amajlije) | : | OFK Batković | |||
VSK
Velino Selo
|
19.05.2024
|
Jedinstvo
Suvo Polje
|
19.05.2024 | VSK | : | Jedinstvo | |||
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
19.05.2024
|
Panteri
Zagoni
|
19.05.2024 | OFK Magnojević | : | Panteri | |||
Kolektiv
Međaši
|
19.05.2024
|
Borac
Trnjaci
|
19.05.2024 | Kolektiv | : | Borac | |||
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
19.05.2024
|
Semberija
Popovi
|
19.05.2024 | Magnojević 2001 | : | Semberija |
Branjevo
Branjevo
|
19.05.2024
|
Polet
Kravica
|
19.05.2024 | Branjevo | : | Polet | |||
Čelopek
Čelopek
|
19.05.2024
|
Pecka
Roćević
|
19.05.2024 | Čelopek | : | Pecka | |||
Jadar
Nova Kasaba
|
19.05.2024
|
Jasenica
Jasenica
|
19.05.2024 | Jadar | : | Jasenica | |||
Radnički
Karakaj
|
19.05.2024
|
Borac
Osmaci
|
19.05.2024 | Radnički | : | Borac | |||
Milići
Milići
|
19.05.2024
|
Bratstvo
Bratunac
|
19.05.2024 | Milići | : | Bratstvo | |||
Jardan
Jardan
|
19.05.2024
|
Mladost
Divič
|
19.05.2024 | Jardan | : | Mladost |
Mrakovica
Kozaruša
|
19.05.2024
17:00
|
Partizan
Kostajnica
|
19.05.2024 17:00 | Mrakovica | : | Partizan | |||
Kiseljak
Koprivna
|
19.05.2024
17:00
|
Svodna
Svodna
|
19.05.2024 17:00 | Kiseljak | : | Svodna | |||
Rasavci
Rasavci
|
19.05.2024
17:00
|
Radnik Urije
Prijedor
|
19.05.2024 17:00 | Rasavci | : | Radnik Urije |
Ratar
Stara Topola
|
19.05.2024
|
Bratstvo
Orahova
|
19.05.2024 | Ratar | : | Bratstvo | |||
Romanovci
Romanovci
|
19.05.2024
|
Vilusi
Vilusi
|
19.05.2024 | Romanovci | : | Vilusi | |||
Stevan Dukić
Rogolji
|
19.05.2024
|
Mladost
Seferovci
|
19.05.2024 | Stevan Dukić | : | Mladost |
Jugović
Gredice
|
19.05.2024
11:00
|
Čelik
Grbavica
|
19.05.2024 11:00 | Jugović | : | Čelik | |||
Mladost
Bogutovo Selo
|
19.05.2024
11:00
|
Krbeti
Krbeti
|
19.05.2024 11:00 | Mladost | : | Krbeti | |||
Mladost
Trnjaci
|
19.05.2024
11:00
|
Slijepčevići
Slijepčevići
|
19.05.2024 11:00 | Mladost | : | Slijepčevići |
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
19.05.2024
|
Piperci
Piperci
|
19.05.2024 | Jedinstvo | : | Piperci | |||
Budućnost
Ravno Polje
|
19.05.2024
|
Sloboda
Donji Dragaljevac
|
19.05.2024 | Budućnost | : | Sloboda | |||
Majevica
Donje Zabrđe
|
19.05.2024
|
Borac
Ugljevička Obrijež
|
19.05.2024 | Majevica | : | Borac | |||
Omladinac
Gornja Čađavica
|
19.05.2024
|
Sloga
Donja Bukovica
|
19.05.2024 | Omladinac | : | Sloga | |||
Ljeljenča
Ljeljenča
|
19.05.2024
|
BUK
Gornja Bukovica
|
19.05.2024 | Ljeljenča | : | BUK | |||
Stević Jovan
Vršani
|
19.05.2024
|
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
19.05.2024 | Stević Jovan | : | Proleter |
Koridor 2011
Bijeljina
|
19.05.2024
|
Sloga Junajted
Bijeljina
|
19.05.2024 | Koridor 2011 | : | Sloga Junajted | |||
Koviljuše
Bijeljina
|
19.05.2024
|
OFK Crnjelovo
Gornje Crnjelovo
|
19.05.2024 | Koviljuše | : | OFK Crnjelovo | |||
Sloga
Dazdarevo
|
19.05.2024
|
Polet
Gornji Kojčinovac
|
19.05.2024 | Sloga | : | Polet | |||
Modran
Modran
|
19.05.2024
|
Novo doba
Čardačine
|
19.05.2024 | Modran | : | Novo doba | |||
Glogovac
Glogovac
|
19.05.2024
|
Pobjeda
Triješnica
|
19.05.2024 | Glogovac | : | Pobjeda | |||
Zenit
Bijeljina
|
19.05.2024
|
Tavna
Banjica
|
19.05.2024 | Zenit | : | Tavna |
TOŠK
Tešanj
|
19.05.2024
17:00
|
Bratstvo
Gračanica
|
19.05.2024 17:00 | TOŠK | : | Bratstvo |
Rudar (HB)
Han Bila
|
19.05.2024
17:30
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
19.05.2024 17:30 | Rudar (HB) | : | Novi Travnik | |||
Rudar (K)
Kamengrad
|
19.05.2024
17:30
|
Kiseljak
Kiseljak
|
19.05.2024 17:30 | Rudar (K) | : | Kiseljak | |||
Brnjaci
Brnjaci
|
19.05.2024
17:30
|
Vitez (B)
Bužim
|
19.05.2024 17:30 | Brnjaci | : | Vitez (B) | |||
FK Vitez
Vitez
|
19.05.2024
17:30
|
Romari
Vitez
|
19.05.2024 17:30 | FK Vitez | : | Romari |
Radnički
Lukavac
|
19.05.2024
17:00
|
Mladost (K)
Kikači
|
19.05.2024 17:00 | Radnički | : | Mladost (K) | |||
Napredak
Matići
|
19.05.2024
17:00
|
Orahovica 74
Orahovica
|
19.05.2024 17:00 | Napredak | : | Orahovica 74 | |||
Dinamo
Donja Mahala
|
19.05.2024
17:00
|
Sloga
Tojšići
|
19.05.2024 17:00 | Dinamo | : | Sloga | |||
Omladinac 68
Mionica
|
19.05.2024
17:00
|
Svatovac
Poljice
|
19.05.2024 17:00 | Omladinac 68 | : | Svatovac | |||
Prokosovići
Prokosovići
|
19.05.2024
17:00
|
Bosna (M)
Mionica
|
19.05.2024 17:00 | Prokosovići | : | Bosna (M) | |||
Bosna (K)
Kalesija
|
19.05.2024
17:00
|
Mladost (D)
Domaljevac
|
19.05.2024 17:00 | Bosna (K) | : | Mladost (D) | |||
Dizdaruša
Brčko
|
19.05.2024
17:00
|
Priluk
Priluk
|
19.05.2024 17:00 | Dizdaruša | : | Priluk | |||
Lokomotiva
Miričina
|
19.05.2024
17:00
|
Seona
Seona
|
19.05.2024 17:00 | Lokomotiva | : | Seona |
Rudar
Breza
|
19.05.2024
17:30
|
Baton
Sarajevo
|
19.05.2024 17:30 | Rudar | : | Baton | |||
Igman
Ilidža
|
19.05.2024
17:30
|
Krivaja
Zavidovići
|
19.05.2024 17:30 | Igman | : | Krivaja | |||
UNIS
Vogošća
|
19.05.2024
17:30
|
Žepče 1919
Žepče
|
19.05.2024 17:30 | UNIS | : | Žepče 1919 | |||
Bosna
Visoko
|
19.05.2024
17:30
|
Ilijaš
Ilijaš
|
19.05.2024 17:30 | Bosna | : | Ilijaš | |||
Natron
Maglaj
|
19.05.2024
17:30
|
Usora
Žabljak-Usora
|
19.05.2024 17:30 | Natron | : | Usora |
Grude
Grude
|
19.05.2024
17:00
|
Turbina
Jablanica
|
19.05.2024 17:00 | Grude | : | Turbina | |||
Klis
Buturović Polje
|
19.05.2024
17:00
|
Brotnjo
Čitluk
|
19.05.2024 17:00 | Klis | : | Brotnjo | |||
Čapljina
Čapljina
|
19.05.2024
17:00
|
Kamešnica
Podhum
|
19.05.2024 17:00 | Čapljina | : | Kamešnica | |||
Troglav 1918
Livno
|
19.05.2024
17:00
|
Rama
Prozor-Rama
|
19.05.2024 17:00 | Troglav 1918 | : | Rama | |||
Međugorje
Međugorje
|
19.05.2024
17:00
|
Neum
Neum
|
19.05.2024 17:00 | Međugorje | : | Neum | |||
Sloga
Gornji Vakuf - Uskoplje
|
19.05.2024
17:00
|
Ljubuški
Ljubuški
|
19.05.2024 17:00 | Sloga | : | Ljubuški | |||
Višići
Višići
|
19.05.2024
17:00
|
Kruševo
Kruševo
|
19.05.2024 17:00 | Višići | : | Kruševo |
Ključ
Ključ
|
19.05.2024
|
Željezničar
Bosanska Krupa
|
19.05.2024 | Ključ | : | Željezničar |
Dragovoljac
Novo Selo
|
19.05.2024
17:30
|
Hajduk
Orašje
|
19.05.2024 17:30 | Dragovoljac | : | Hajduk | |||
Sloga (T)
Tolisa
|
19.05.2024
17:30
|
Ratkovići
Ratkovići
|
19.05.2024 17:30 | Sloga (T) | : | Ratkovići | |||
HAŠK Napredak
Ulović
|
19.05.2024
17:30
|
Mladi zadrugar
Donji Rahić
|
19.05.2024 17:30 | HAŠK Napredak | : | Mladi zadrugar | |||
19 srpanj
Oštra Luka
|
19.05.2024
17:30
|
Sloga (P)
Prud
|
19.05.2024 17:30 | 19 srpanj | : | Sloga (P) | |||
Mladost
Donji Svilaj
|
19.05.2024
17:30
|
Korpar
Grebnice
|
19.05.2024 17:30 | Mladost | : | Korpar |
Trešnjevka
Maoča
|
19.05.2024
17:30
|
Izbor
Brčko
|
19.05.2024 17:30 | Trešnjevka | : | Izbor | |||
GFK Brčko
Brčko
|
19.05.2024
17:30
|
Frankopan
Špionica Srednja
|
19.05.2024 17:30 | GFK Brčko | : | Frankopan | |||
Mladost (S)
Sibovac
|
19.05.2024
17:30
|
Mladost (V)
Vidovice
|
19.05.2024 17:30 | Mladost (S) | : | Mladost (V) |
Novi Šeher
Novi Šeher
|
19.05.2024
17:00
|
Čelični grad-Steel City
Zenica
|
19.05.2024 17:00 | Novi Šeher | : | Čelični grad-Steel City | |||
Fortuna
Zenica
|
19.05.2024
17:00
|
Pobjeda
Tešanjka
|
19.05.2024 17:00 | Fortuna | : | Pobjeda | |||
Proleter
Makljenovac
|
19.05.2024
17:00
|
Zmaj
Buzić Mahala
|
19.05.2024 17:00 | Proleter | : | Zmaj | |||
Vareš
Vareš
|
19.05.2024
17:00
|
Napredak
Šije
|
19.05.2024 17:00 | Vareš | : | Napredak | |||
Borac
Tetovo - Zenica
|
19.05.2024
17:00
|
Liješeva
Liješeva
|
19.05.2024 17:00 | Borac | : | Liješeva |
Kreševo
Kreševo
|
19.05.2024
17:00
|
Kaćuni
Kaćuni
|
19.05.2024 17:00 | Kreševo | : | Kaćuni | |||
Jajce
Jajce
|
19.05.2024
17:00
|
Radnik
Donji Vakuf
|
19.05.2024 17:00 | Jajce | : | Radnik | |||
Vlašić
Turbe
|
19.05.2024
17:00
|
Busovača
Busovača
|
19.05.2024 17:00 | Vlašić | : | Busovača | |||
Sport Prevent
Bugojno
|
19.05.2024
17:00
|
Fojnica
Fojnica
|
19.05.2024 17:00 | Sport Prevent | : | Fojnica |
Karaula
Karaula
|
19.05.2024
17:00
|
Nova Bila
Nova Bila
|
19.05.2024 17:00 | Karaula | : | Nova Bila | |||
OFK Lugovi
Lugovi
|
19.05.2024
17:00
|
Bilalovac CPU
Bilalovac
|
19.05.2024 17:00 | OFK Lugovi | : | Bilalovac CPU | |||
Bobovac
Nević Polje
|
19.05.2024
17:00
|
Dnoluka
Kruščica
|
19.05.2024 17:00 | Bobovac | : | Dnoluka |
Jahorina
Prača
|
19.05.2024
|
Drina
Goražde
|
19.05.2024 | Jahorina | : | Drina | |||
BKB
Berič-Kiseljak
|
19.05.2024
|
Radnički
Goražde
|
19.05.2024 | BKB | : | Radnički |
Cim
Cim
|
19.05.2024
|
Fortuna
Mostar
|
19.05.2024 | Cim | : | Fortuna | |||
Iskra
Stolac
|
19.05.2024
|
Mostar
Mostar
|
19.05.2024 | Iskra | : | Mostar | |||
Neretva 2020
Čeljevo
|
19.05.2024
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
19.05.2024 | Neretva 2020 | : | Branitelj | |||
Lokomotiva
Mostar
|
19.05.2024
|
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
|
19.05.2024 | Lokomotiva | : | Bjelopoljac |
Vir
Vir
|
19.05.2024
17:30
|
Šujica
Šujica
|
19.05.2024 17:30 | Vir | : | Šujica | |||
Mesihovina
Mesihovina
|
19.05.2024
17:30
|
Drinovci
Drinovci
|
19.05.2024 17:30 | Mesihovina | : | Drinovci | |||
Šator
Glamoč
|
19.05.2024
17:30
|
Kupres
Kupres
|
19.05.2024 17:30 | Šator | : | Kupres | |||
Rakitno
Rakitno
|
19.05.2024
17:30
|
Junak
Srđevići
|
19.05.2024 17:30 | Rakitno | : | Junak |
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
|
19.05.2024
|
Mladost (S)
Solina
|
19.05.2024 | Mladost (GŽ) | : | Mladost (S) | |||
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
19.05.2024
|
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
19.05.2024 | OFK Međiđa | : | Ingram | |||
Rainci
Gornji Rainci
|
19.05.2024
|
Jedinstvo
Vučkovci
|
19.05.2024 | Rainci | : | Jedinstvo | |||
Vražići 92
Vražići
|
19.05.2024
|
DSK
Devetak
|
19.05.2024 | Vražići 92 | : | DSK | |||
Trebava
Donja Zelinja
|
19.05.2024
|
Slatina
Bašigovci
|
19.05.2024 | Trebava | : | Slatina | |||
Doboj Istok
Doboj Istok
|
19.05.2024
|
Rudar
Zagorje
|
19.05.2024 | Doboj Istok | : | Rudar | |||
Mladost (P)
Puračić
|
19.05.2024
|
Mladost 78
Donje Vukovije
|
19.05.2024 | Mladost (P) | : | Mladost 78 | |||
Željezničar
Jelovče Selo
|
19.05.2024
|
Rijeka
Šerići
|
19.05.2024 | Željezničar | : | Rijeka |
Miri
Miričina
|
19.05.2024
|
Teočak
Teočak
|
19.05.2024 | Miri | : | Teočak | |||
Mramor (M)
Mramor
|
19.05.2024
|
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
19.05.2024 | Mramor (M) | : | Stjepan Polje | |||
Mramor (B)
Babice
|
19.05.2024
|
Jedinstvo (L)
Lukavica
|
19.05.2024 | Mramor (B) | : | Jedinstvo (L) | |||
Mladost (VB)
Velika Brijesnica
|
19.05.2024
|
Mladost (D)
Doborovci
|
19.05.2024 | Mladost (VB) | : | Mladost (D) | |||
Sloga
Bikodže
|
19.05.2024
|
Rudar
Bukinje
|
19.05.2024 | Sloga | : | Rudar | |||
Turija
Turija
|
19.05.2024
|
Jedinstvo (H)
Huskići
|
19.05.2024 | Turija | : | Jedinstvo (H) | |||
Željezničar
Dobošnica
|
19.05.2024
|
Pribava
Pribava
|
19.05.2024 | Željezničar | : | Pribava |
Mionica 85
Mionica
|
19.05.2024
|
Voćar
Šatorovići
|
19.05.2024 | Mionica 85 | : | Voćar | |||
12 decembar
Rajska
|
19.05.2024
|
Graničar
Brezovo Polje
|
19.05.2024 | 12 decembar | : | Graničar | |||
Mladost
Tinja
|
19.05.2024
|
OFK Vida
Vida
|
19.05.2024 | Mladost | : | OFK Vida | |||
Sladna
Sladna
|
19.05.2024
|
Čelić
Čelić
|
19.05.2024 | Sladna | : | Čelić | |||
25 maj
Uroža
|
19.05.2024
|
Špionica 1953
Špionica
|
19.05.2024 | 25 maj | : | Špionica 1953 | |||
Koraj
Koraj
|
19.05.2024
|
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
19.05.2024 | Koraj | : | Biberovo Polje | |||
Sloboda
Kerep
|
19.05.2024
|
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
19.05.2024 | Sloboda | : | Bukovik |
Jablanica
Barice
|
19.05.2024
|
OFK Tuzla
Tuzla
|
19.05.2024 | Jablanica | : | OFK Tuzla | |||
Omazići 1937
Omazići
|
19.05.2024
|
Toplice
Gornja Lukavica
|
19.05.2024 | Omazići 1937 | : | Toplice | |||
Memići
Memići
|
19.05.2024
|
Jedinstvo
Donje Dubrave
|
19.05.2024 | Memići | : | Jedinstvo | |||
Sapna
Sapna
|
19.05.2024
|
Mladost (GT)
Gornja Tuzla
|
19.05.2024 | Sapna | : | Mladost (GT) | |||
Krušik
Gornje Vukovije
|
19.05.2024
|
Mladost (S)
Suha
|
19.05.2024 | Krušik | : | Mladost (S) | |||
Proleter
Slavinovići
|
19.05.2024
|
Slaven
Živinice
|
19.05.2024 | Proleter | : | Slaven | |||
Partizan
Kiseljak
|
19.05.2024
|
Omladinac RMU
Đurđevik
|
19.05.2024 | Partizan | : | Omladinac RMU |
Kralupi
Kralupi
|
19.05.2024
15:00
|
Ljiljan
Zimča
|
19.05.2024 15:00 | Kralupi | : | Ljiljan | |||
Napredak 1955
Radovlje
|
19.05.2024
17:30
|
Moštre
Moštre
|
19.05.2024 17:30 | Napredak 1955 | : | Moštre | |||
OFK Visoko
Visoko
|
19.05.2024
17:30
|
Gračanica
Gračanica
|
19.05.2024 17:30 | OFK Visoko | : | Gračanica | |||
Dijamant
Građevac
|
19.05.2024
17:30
|
7 april
Buci
|
19.05.2024 17:30 | Dijamant | : | 7 april | |||
Kološići
Kološići
|
19.05.2024
15:00
|
Poriječani
Poriječani
|
19.05.2024 15:00 | Kološići | : | Poriječani |
Hajduk
Split
|
19.05.2024
17:00
|
Gorica
Velika Gorica
|
19.05.2024 17:00 | Hajduk | : | Gorica | |||
Osijek
Osijek
|
19.05.2024
19:30
|
Rijeka
Rijeka
|
19.05.2024 19:30 | Osijek | : | Rijeka |
AP Brera
Strumica
|
19.05.2024
17:00
|
Makedonija ĐP
Skoplje
|
19.05.2024 17:00 | AP Brera | : | Makedonija ĐP | |||
Bregalnica
Štip
|
19.05.2024
17:00
|
Sileks
Kratovo
|
19.05.2024 17:00 | Bregalnica | : | Sileks | |||
Rabotnički
Skoplje
|
19.05.2024
17:00
|
Škendija
Tetovo
|
19.05.2024 17:00 | Rabotnički | : | Škendija | |||
Struga
Struge
|
19.05.2024
17:00
|
Škupi
Skoplje
|
19.05.2024 17:00 | Struga | : | Škupi | |||
Vardar
Skoplje
|
19.05.2024
17:00
|
Tikveš
Kavadarci
|
19.05.2024 17:00 | Vardar | : | Tikveš | |||
Voska sport
Ohrid
|
19.05.2024
17:00
|
Gostivar
Gostivar
|
19.05.2024 17:00 | Voska sport | : | Gostivar |
Athletic Club
Bilbao
|
19.05.2024
21:00
|
Sevilla
Sevilla
|
19.05.2024 21:00 | Athletic Club | : | Sevilla | |||
Atlético Madrid
Madrid
|
19.05.2024
21:00
|
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
|
19.05.2024 21:00 | Atlético Madrid | : | Osasuna | |||
Barcelona
Barcelona
|
19.05.2024
21:00
|
Rayo Vallecano
Madrid
|
19.05.2024 21:00 | Barcelona | : | Rayo Vallecano | |||
Cádiz
Cádiz
|
19.05.2024
21:00
|
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
|
19.05.2024 21:00 | Cádiz | : | Las Palmas | |||
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
|
19.05.2024
21:00
|
Getafe
Getafe (Madrid)
|
19.05.2024 21:00 | Deportivo Alavés | : | Getafe | |||
Granada
Granada
|
19.05.2024
21:00
|
Celta Vigo
Vigo
|
19.05.2024 21:00 | Granada | : | Celta Vigo | |||
Mallorca
Palma de Mallorca
|
19.05.2024
21:00
|
Almería
Almeria
|
19.05.2024 21:00 | Mallorca | : | Almería | |||
Real Betis
Sevilla
|
19.05.2024
21:00
|
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
|
19.05.2024 21:00 | Real Betis | : | Real Sociedad | |||
Valencia
Valencia
|
19.05.2024
21:00
|
Girona
Girona
|
19.05.2024 21:00 | Valencia | : | Girona | |||
Villarreal
Villarreal
|
19.05.2024
21:00
|
Real Madrid
Madrid
|
19.05.2024 21:00 | Villarreal | : | Real Madrid |
Bologna
Bologna
|
19.05.2024
18:30
|
Juventus
Torino
|
19.05.2024 18:30 | Bologna | : | Juventus | |||
Fiorentina
Firenze
|
19.05.2024
18:30
|
Napoli
Napoli
|
19.05.2024 18:30 | Fiorentina | : | Napoli | |||
Inter
Milano
|
19.05.2024
18:30
|
Lazio
Roma
|
19.05.2024 18:30 | Inter | : | Lazio | |||
Lecce
Lecce
|
19.05.2024
18:30
|
Atalanta
Bergamo
|
19.05.2024 18:30 | Lecce | : | Atalanta | |||
Monza
Monza
|
19.05.2024
18:30
|
Frosinone
Frosinone
|
19.05.2024 18:30 | Monza | : | Frosinone | |||
Roma
Roma
|
19.05.2024
18:30
|
Genoa
Genova
|
19.05.2024 18:30 | Roma | : | Genoa | |||
Salernitana
Salerno
|
19.05.2024
18:30
|
Hellas Verona
Verona
|
19.05.2024 18:30 | Salernitana | : | Hellas Verona | |||
Sassuolo
Sassuolo
|
19.05.2024
18:30
|
Cagliari
Cagliari
|
19.05.2024 18:30 | Sassuolo | : | Cagliari | |||
Torino
Torino
|
19.05.2024
18:30
|
Milan
Milano
|
19.05.2024 18:30 | Torino | : | Milan | |||
Udinese
Udine
|
19.05.2024
18:30
|
Empoli
Empoli
|
19.05.2024 18:30 | Udinese | : | Empoli |
Radnik (H)
Hadžići
|
19.05.2024
17:00
|
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
19.05.2024 17:00 | Radnik (H) | : | Željezničar Sport team | |||
Sarajevo
Sarajevo
|
19.05.2024
17:00
|
Željezničar
Sarajevo
|
19.05.2024 17:00 | Sarajevo | : | Željezničar | |||
Zrinjski
Mostar
|
19.05.2024
17:00
|
Kozara
Gradiška
|
19.05.2024 17:00 | Zrinjski | : | Kozara | |||
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
19.05.2024
17:00
|
Velež
Mostar
|
19.05.2024 17:00 | Zvijezda 09 | : | Velež |
BSK
Banja Luka
|
19.05.2024
12:00
|
Rudar (KG)
Kamengrad
|
19.05.2024 12:00 | BSK | : | Rudar (KG) | |||
Podgrmeč
Sanski Most
|
19.05.2024
12:00
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
19.05.2024 12:00 | Podgrmeč | : | Sloboda | |||
Borac
Kozarska Dubica
|
19.05.2024
12:00
|
Laktaši
Laktaši
|
19.05.2024 12:00 | Borac | : | Laktaši | |||
OFK Spartak
Banja Luka
|
19.05.2024
12:00
|
Jedinstvo
Bihać
|
19.05.2024 12:00 | OFK Spartak | : | Jedinstvo | |||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
19.05.2024
12:00
|
Krajina
Cazin
|
19.05.2024 12:00 | Rudar Prijedor | : | Krajina | |||
Omarska
Omarska
|
19.05.2024
12:00
|
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
19.05.2024 12:00 | Omarska | : | Željezničar Sport team | |||
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
19.05.2024
12:00
|
Ljubić
Prnjavor
|
19.05.2024 12:00 | Bratstvo | : | Ljubić |
Zvijezda Gradačac
Gradačac
|
19.05.2024
12:00
|
Budućnost
Banovići
|
19.05.2024 12:00 | Zvijezda Gradačac | : | Budućnost | |||
Bratstvo
Gračanica
|
19.05.2024
12:00
|
Radnik
Bijeljina
|
19.05.2024 12:00 | Bratstvo | : | Radnik | |||
Drina
Zvornik
|
19.05.2024
12:00
|
Ilićka 01
Brčko
|
19.05.2024 12:00 | Drina | : | Ilićka 01 | |||
Rudanka
Rudanka
|
19.05.2024
12:00
|
Sloboda
Tuzla
|
19.05.2024 12:00 | Rudanka | : | Sloboda | |||
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
19.05.2024
12:00
|
Lokomotiva
Brčko
|
19.05.2024 12:00 | Gornji Rahić | : | Lokomotiva | |||
Gradina
Srebrenik
|
19.05.2024
12:00
|
Modriča
Modriča
|
19.05.2024 12:00 | Gradina | : | Modriča | |||
Slaven
Živinice
|
19.05.2024
12:00
|
Sloga
Doboj
|
19.05.2024 12:00 | Slaven | : | Sloga |
Rudar
Breza
|
19.05.2024
12:30
|
Baton
Sarajevo
|
19.05.2024 12:30 | Rudar | : | Baton | |||
Sutjeska
Foča
|
19.05.2024
12:30
|
Famos (H)
Hrasnica
|
19.05.2024 12:30 | Sutjeska | : | Famos (H) | |||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
19.05.2024
12:30
|
Željezničar
Sarajevo
|
19.05.2024 12:30 | Slavija | : | Željezničar | |||
UNIS
Vogošća
|
19.05.2024
12:30
|
Bosna
Visoko
|
19.05.2024 12:30 | UNIS | : | Bosna | |||
Romanija
Pale
|
19.05.2024
12:30
|
Goražde
Goražde
|
19.05.2024 12:30 | Romanija | : | Goražde | |||
Novi Grad
Sarajevo
|
19.05.2024
12:30
|
Igman
Ilidža
|
19.05.2024 12:30 | Novi Grad | : | Igman |
Travnik
Travnik
|
19.05.2024
12:30
|
Čelik
Zenica
|
19.05.2024 12:30 | Travnik | : | Čelik | |||
Simm Bau
Kosova
|
19.05.2024
12:30
|
Krivaja
Zavidovići
|
19.05.2024 12:30 | Simm Bau | : | Krivaja | |||
Kiseljak
Kiseljak
|
19.05.2024
12:30
|
Rudar
Kakanj
|
19.05.2024 12:30 | Kiseljak | : | Rudar | |||
Mladost
Donji Kakanj
|
19.05.2024
12:30
|
Romari
Vitez
|
19.05.2024 12:30 | Mladost | : | Romari | |||
Borac
Jelah
|
19.05.2024
12:30
|
NK Vitez
Vitez
|
19.05.2024 12:30 | Borac | : | NK Vitez |
Velež
Nevesinje
|
19.05.2024
12:30
|
Igman
Konjic
|
19.05.2024 12:30 | Velež | : | Igman | |||
Posušje
Posušje
|
19.05.2024
12:30
|
Leotar
Trebinje
|
19.05.2024 12:30 | Posušje | : | Leotar | |||
Tomislav
Tomislavgrad
|
19.05.2024
12:30
|
Brotnjo
Čitluk
|
19.05.2024 12:30 | Tomislav | : | Brotnjo | |||
Međugorje
Međugorje
|
19.05.2024
12:30
|
Troglav 1918
Livno
|
19.05.2024 12:30 | Međugorje | : | Troglav 1918 | |||
Stolac
Stolac
|
19.05.2024
12:30
|
Grude
Grude
|
19.05.2024 12:30 | Stolac | : | Grude | |||
GOŠK
Gabela
|
19.05.2024
12:30
|
Ljubuški
Ljubuški
|
19.05.2024 12:30 | GOŠK | : | Ljubuški |
BSK
Banja Luka
|
19.05.2024
10:00
|
Rudar
Kamengrad
|
19.05.2024 10:00 | BSK | : | Rudar | |||
Podgrmeč
Sanski Most
|
19.05.2024
10:00
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
19.05.2024 10:00 | Podgrmeč | : | Sloboda | |||
Borac
Kozarska Dubica
|
19.05.2024
10:00
|
Laktaši
Laktaši
|
19.05.2024 10:00 | Borac | : | Laktaši | |||
OFK Spartak
Banja Luka
|
19.05.2024
10:00
|
Jedinstvo
Bihać
|
19.05.2024 10:00 | OFK Spartak | : | Jedinstvo | |||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
19.05.2024
10:00
|
Krajina
Cazin
|
19.05.2024 10:00 | Rudar Prijedor | : | Krajina | |||
Omarska
Omarska
|
19.05.2024
10:00
|
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
19.05.2024 10:00 | Omarska | : | Željezničar Sport team | |||
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
19.05.2024
10:00
|
Ljubić
Prnjavor
|
19.05.2024 10:00 | Bratstvo | : | Ljubić |
Zvijezda
Gradačac
|
19.05.2024
10:00
|
Budućnost
Banovići
|
19.05.2024 10:00 | Zvijezda | : | Budućnost | |||
Bratstvo
Gračanica
|
19.05.2024
10:00
|
Radnik
Bijeljina
|
19.05.2024 10:00 | Bratstvo | : | Radnik | |||
Drina
Zvornik
|
19.05.2024
10:00
|
Ilićka 01
Brčko
|
19.05.2024 10:00 | Drina | : | Ilićka 01 | |||
Željezničar
Doboj
|
19.05.2024
10:00
|
Sloboda
Tuzla
|
19.05.2024 10:00 | Željezničar | : | Sloboda | |||
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
19.05.2024
10:00
|
Lokomotiva
Brčko
|
19.05.2024 10:00 | Gornji Rahić | : | Lokomotiva | |||
Gradina
Srebrenik
|
19.05.2024
10:00
|
Modriča Alfa
Modriča
|
19.05.2024 10:00 | Gradina | : | Modriča Alfa | |||
Slaven
Živinice
|
19.05.2024
10:00
|
Sloga
Doboj
|
19.05.2024 10:00 | Slaven | : | Sloga |
Trebava
Osječani
|
19.05.2024
10:00
|
Ozren
Petrovo
|
19.05.2024 10:00 | Trebava | : | Ozren | |||
Rudar
Stanari
|
19.05.2024
10:00
|
Vučijak
Majevica
|
19.05.2024 10:00 | Rudar | : | Vučijak | |||
Naša krila
Kostajnica
|
19.05.2024
10:00
|
Zvijezda
Kakmuž
|
19.05.2024 10:00 | Naša krila | : | Zvijezda | |||
Hajduk
Kožuhe
|
19.05.2024
10:00
|
Ukrina
Čečava
|
19.05.2024 10:00 | Hajduk | : | Ukrina |
Lijevče
Nova Topola
|
19.05.2024
10:00
|
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
19.05.2024 10:00 | Lijevče | : | Sloga DIPO | |||
Polet
Mali Sitneši
|
19.05.2024
10:00
|
Kozara
Turjak
|
19.05.2024 10:00 | Polet | : | Kozara |
Budućnost
Pilica
|
19.05.2024
11:00
|
Guber
Srebrenica
|
19.05.2024 11:00 | Budućnost | : | Guber | |||
Bratstvo
Bratunac
|
19.05.2024
11:00
|
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
19.05.2024 11:00 | Bratstvo | : | Zadrugar | |||
Podrinje
Janja
|
19.05.2024
11:00
|
Jadar
Nova Kasaba
|
19.05.2024 11:00 | Podrinje | : | Jadar | |||
Jedinstvo (B)
Brodac
|
19.05.2024
11:00
|
Vlasenica
Vlasenica
|
19.05.2024 11:00 | Jedinstvo (B) | : | Vlasenica |
Rudar
Breza
|
19.05.2024
10:00
|
Baton
Sarajevo
|
19.05.2024 10:00 | Rudar | : | Baton | |||
Sarajevo
Sarajevo
|
19.05.2024
10:00
|
Radnik (H)
Hadžići
|
19.05.2024 10:00 | Sarajevo | : | Radnik (H) | |||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
19.05.2024
10:00
|
Željezničar
Sarajevo
|
19.05.2024 10:00 | Slavija | : | Željezničar | |||
Romanija
Pale
|
19.05.2024
10:00
|
Goražde
Goražde
|
19.05.2024 10:00 | Romanija | : | Goražde |
Simm Bau
Kosova
|
19.05.2024
10:00
|
Krivaja
Zavidovići
|
19.05.2024 10:00 | Simm Bau | : | Krivaja | |||
Kiseljak
Kiseljak
|
19.05.2024
10:00
|
Rudar (K)
Kakanj
|
19.05.2024 10:00 | Kiseljak | : | Rudar (K) | |||
Mladost
Doboj - Kakanj
|
19.05.2024
10:00
|
Romari
Vitez
|
19.05.2024 10:00 | Mladost | : | Romari | |||
Borac
Jelah
|
19.05.2024
10:00
|
NK Vitez
Vitez
|
19.05.2024 10:00 | Borac | : | NK Vitez | |||
Fortuna
Zenica
|
19.05.2024
10:00
|
Natron
Maglaj
|
19.05.2024 10:00 | Fortuna | : | Natron |
Međugorje
Međugorje
|
19.05.2024
10:00
|
Troglav 1918
Livno
|
19.05.2024 10:00 | Međugorje | : | Troglav 1918 |
Krajišnik
Velika Kladuša
|
19.05.2024
13:30
|
Bihać
Bihać
|
19.05.2024 13:30 | Krajišnik | : | Bihać | |||
Ključ
Ključ
|
19.05.2024
13:30
|
Borac
Izačić
|
19.05.2024 13:30 | Ključ | : | Borac |
Napredak
Donji Šepak
|
19.05.2024
10:30
|
Zenit
Bijeljina
|
19.05.2024 10:30 | Napredak | : | Zenit | |||
Ilićka 01
Brčko
|
19.05.2024
10:00
|
Drina
Zvornik
|
19.05.2024 10:00 | Ilićka 01 | : | Drina | |||
Lokomotiva
Brčko
|
19.05.2024
10:00
|
Mladost
Bogutovo selo
|
19.05.2024 10:00 | Lokomotiva | : | Mladost | |||
Radnički
Karakaj
|
19.05.2024
10:00
|
Sloga junajted
Bijeljina
|
19.05.2024 10:00 | Radnički | : | Sloga junajted |
Drina
Amajlije
|
19.05.2024
11:00
|
Partizan
Donja Trnova
|
19.05.2024 11:00 | Drina | : | Partizan | |||
Janja 2009
Janja
|
19.05.2024
11:00
|
Mladost
Velika Obarska
|
19.05.2024 11:00 | Janja 2009 | : | Mladost | |||
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
19.05.2024
11:00
|
Sloga 94
Bijeljina
|
19.05.2024 11:00 | OFK Brezik | : | Sloga 94 | |||
Radnik
Bijeljina
|
19.05.2024
11:00
|
Ljeskovac
Ljeskovac
|
19.05.2024 11:00 | Radnik | : | Ljeskovac |
Budućnost
Pilica
|
19.05.2024
10:00
|
Guber
Srebrenica
|
19.05.2024 10:00 | Budućnost | : | Guber | |||
Bratstvo
Bratunac
|
19.05.2024
10:00
|
Zadrugar
Gornje Crnjelovo
|
19.05.2024 10:00 | Bratstvo | : | Zadrugar | |||
Podrinje
Janja
|
19.05.2024
10:00
|
Jadar
Nova Kasaba
|
19.05.2024 10:00 | Podrinje | : | Jadar | |||
Jedinstvo (B)
Brodac
|
19.05.2024
10:00
|
Vlasenica
Vlasenica
|
19.05.2024 10:00 | Jedinstvo (B) | : | Vlasenica |
Branjevo
Branjevo
|
19.05.2024
10:00
|
Birač
Derventa
|
19.05.2024 10:00 | Branjevo | : | Birač |
Mladost
Rogatica
|
19.05.2024
10:00
|
Drina HE
Višegrad
|
19.05.2024 10:00 | Mladost | : | Drina HE | |||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
19.05.2024
10:00
|
Rudo
Rudo
|
19.05.2024 10:00 | Slavija | : | Rudo | |||
Famos
Vojkovići
|
19.05.2024
10:00
|
Glasinac 2011
Sokolac
|
19.05.2024 10:00 | Famos | : | Glasinac 2011 |
Romari
Vitez
|
19.05.2024
10:00
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
19.05.2024 10:00 | Romari | : | Novi Travnik | |||
FK Vitez
Vitez
|
19.05.2024
10:00
|
Busovača
Busovača
|
19.05.2024 10:00 | FK Vitez | : | Busovača | |||
Vitez
Vitez
|
19.05.2024
10:00
|
Rudar
Han Bila
|
19.05.2024 10:00 | Vitez | : | Rudar | |||
Kreševo
Kreševo
|
19.05.2024
10:00
|
Rijeka
Rijeka - Vitez
|
19.05.2024 10:00 | Kreševo | : | Rijeka |
Jajce
Jajce
|
19.05.2024
10:00
|
Vlašić
Turbe
|
19.05.2024 10:00 | Jajce | : | Vlašić |
Bosna
Visoko
|
19.05.2024
12:30
|
Rudar (K)
Kakanj
|
19.05.2024 12:30 | Bosna | : | Rudar (K) | |||
Rudar (B)
Breza
|
19.05.2024
12:30
|
Stupčanica
Olovo
|
19.05.2024 12:30 | Rudar (B) | : | Stupčanica | |||
Čelik
Zenica
|
19.05.2024
12:30
|
Tempo sport
Zenica
|
19.05.2024 12:30 | Čelik | : | Tempo sport | |||
Fortuna
Zenica
|
19.05.2024
12:30
|
Sporting
Zenica
|
19.05.2024 12:30 | Fortuna | : | Sporting |
TOŠK
Tešanj
|
19.05.2024
11:30
|
Pobjeda
Tešanjka
|
19.05.2024 11:30 | TOŠK | : | Pobjeda | |||
Natron
Maglaj
|
19.05.2024
11:30
|
Žepče 1919
Žepče
|
19.05.2024 11:30 | Natron | : | Žepče 1919 | |||
Krivaja
Zavidovići
|
19.05.2024
11:30
|
Moševac
Moševac
|
19.05.2024 11:30 | Krivaja | : | Moševac | |||
Borac
Jelah
|
19.05.2024
11:30
|
Don Bosco
Žepče
|
19.05.2024 11:30 | Borac | : | Don Bosco |
Branitelj
Rodoč - Jasenica
|
19.05.2024
11:30
|
UŠS Fortuna
Mostar
|
19.05.2024 11:30 | Branitelj | : | UŠS Fortuna | |||
Međugorje
Međugorje
|
19.05.2024
11:30
|
Klis
Buturović polje
|
19.05.2024 11:30 | Međugorje | : | Klis | |||
Igman
Konjic
|
19.05.2024
11:30
|
Bjelopoljac
Bijelo Polje - Mostar
|
19.05.2024 11:30 | Igman | : | Bjelopoljac | |||
Lokomotiva
Mostar
|
19.05.2024
11:30
|
Turbina
Jablanica
|
19.05.2024 11:30 | Lokomotiva | : | Turbina | |||
Iskra
Stolac
|
19.05.2024
11:30
|
Višići
Višići
|
19.05.2024 11:30 | Iskra | : | Višići |
Gradina
Srebrenik
|
19.05.2024
11:00
|
Bosna
Kalesija
|
19.05.2024 11:00 | Gradina | : | Bosna | |||
Budućnost
Banovići
|
19.05.2024
11:00
|
Sloboda
Tuzla
|
19.05.2024 11:00 | Budućnost | : | Sloboda | |||
Radnički
Lukavac
|
19.05.2024
11:00
|
Zvijezda
Gradačac
|
19.05.2024 11:00 | Radnički | : | Zvijezda | |||
Orašje
Orašje
|
19.05.2024
11:00
|
Bratstvo
Gračanica
|
19.05.2024 11:00 | Orašje | : | Bratstvo | |||
Kolibri
Husino
|
19.05.2024
11:00
|
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
19.05.2024 11:00 | Kolibri | : | Tuzla City |
Konjuh
Kladanj
|
19.05.2024
|
Šampion 2017
Brčko
|
19.05.2024 | Konjuh | : | Šampion 2017 | |||
Eurogol
Živinoce
|
19.05.2024
|
Proleter
Tuzla
|
19.05.2024 | Eurogol | : | Proleter | |||
Di - Five
Doboj - Istok
|
19.05.2024
|
Sloboda
Tuzla
|
19.05.2024 | Di - Five | : | Sloboda | |||
Bambi
Tuzla
|
19.05.2024
|
Betaklub Tango
Devetak
|
19.05.2024 | Bambi | : | Betaklub Tango | |||
ŠF Živinice 22
Živinice
|
19.05.2024
|
Slaven
Živinice
|
19.05.2024 | ŠF Živinice 22 | : | Slaven |
Bosna
Visoko
|
19.05.2024
10:00
|
Rudar (K)
Kakanj
|
19.05.2024 10:00 | Bosna | : | Rudar (K) | |||
Rudar (B)
Breza
|
19.05.2024
10:00
|
Stupčanica
Olovo
|
19.05.2024 10:00 | Rudar (B) | : | Stupčanica | |||
Čelik
Zenica
|
19.05.2024
10:00
|
Tempo sport
Zenica
|
19.05.2024 10:00 | Čelik | : | Tempo sport | |||
Fortuna
Zenica
|
19.05.2024
10:00
|
Sporting
Zenica
|
19.05.2024 10:00 | Fortuna | : | Sporting | |||
Vareš
Vareš
|
19.05.2024
10:00
|
Mladost (DK)
Doboj - Kakanj
|
19.05.2024 10:00 | Vareš | : | Mladost (DK) |
TOŠK
Tešanj
|
19.05.2024
10:00
|
Pobjeda
Tešanjka
|
19.05.2024 10:00 | TOŠK | : | Pobjeda | |||
Novi Šeher
Novi Šeher
|
19.05.2024
10:00
|
Nemila
Nemila
|
19.05.2024 10:00 | Novi Šeher | : | Nemila | |||
Simm Bau
Kosova
|
19.05.2024
10:00
|
Usora
Usora
|
19.05.2024 10:00 | Simm Bau | : | Usora | |||
Natron
Maglaj
|
19.05.2024
10:00
|
Žepče 1919
Žepče
|
19.05.2024 10:00 | Natron | : | Žepče 1919 | |||
Krivaja
Zavidovići
|
19.05.2024
10:00
|
Moševac
Moševac
|
19.05.2024 10:00 | Krivaja | : | Moševac | |||
Borac
Jelah
|
19.05.2024
10:00
|
Don Bosco
Žepče
|
19.05.2024 10:00 | Borac | : | Don Bosco |
Gradina
Srebrenik
|
19.05.2024
10:00
|
Bosna
Kalesija
|
19.05.2024 10:00 | Gradina | : | Bosna | |||
Budućnost
Banovići
|
19.05.2024
10:00
|
Sloboda
Tuzla
|
19.05.2024 10:00 | Budućnost | : | Sloboda | |||
Radnički
Lukavac
|
19.05.2024
10:00
|
Zvijezda
Gradačac
|
19.05.2024 10:00 | Radnički | : | Zvijezda | |||
Orašje
Orašje
|
19.05.2024
10:00
|
Bratstvo
Gračanica
|
19.05.2024 10:00 | Orašje | : | Bratstvo | |||
Kolibri
Husino
|
19.05.2024
10:00
|
Tuzla Siti
Simin Han
|
19.05.2024 10:00 | Kolibri | : | Tuzla Siti |
Konjuh
Kladanj
|
19.05.2024
10:00
|
Šampion 2017
Brčko
|
19.05.2024 10:00 | Konjuh | : | Šampion 2017 | |||
Eurogol
Živinice
|
19.05.2024
10:00
|
Proleter
Tuzla
|
19.05.2024 10:00 | Eurogol | : | Proleter | |||
Di - Five
Doboj - Istok
|
19.05.2024
10:00
|
Sloboda
Tuzla
|
19.05.2024 10:00 | Di - Five | : | Sloboda | |||
Bambi
Tuzla
|
19.05.2024
10:00
|
Betaklub Tango
Devetak
|
19.05.2024 10:00 | Bambi | : | Betaklub Tango | |||
ŠF Živinice 22
Živinice
|
19.05.2024
10:00
|
Slaven
Živinice
|
19.05.2024 10:00 | ŠF Živinice 22 | : | Slaven |
Leotar
Trebinje
|
19.05.2024
|
Mladost
Rogatica
|
19.05.2024 | Leotar | : | Mladost |