XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 226 utakmica za dan
Subota, 18 Mart 2023


Fudbal

Zrinjski
Mostar
2 : 1
Igman
Konjic
18.03.2023 15:00
Zrinjski
2 : 1
Igman
Borac
Banja Luka
2 : 0
Leotar
Trebinje
18.03.2023 20:30
Borac
2 : 0
Leotar
Radnik
Bijeljina
2 : 2
Slavija
Istočno Sarajevo
18.03.2023 14:30
Radnik
2 : 2
Slavija
Famos
Vojkovići
3 : 1
Ljubić
Prnjavor
18.03.2023 14:30
Famos
3 : 1
Ljubić
Sutjeska
Foča
2 : 1
Drina
Zvornik
18.03.2023 14:30
Sutjeska
2 : 1
Drina
Tekstilac
Derventa
1 : 0
Željezničar
Banja Luka
18.03.2023 14:30
Tekstilac
1 : 0
Željezničar
LaktaŔi
LaktaŔi
1 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
18.03.2023 14:30
LaktaŔi
1 : 0
Rudar Prijedor
Krupa
Krupa na Vrbasu
5 : 1
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
18.03.2023 14:30
Krupa
5 : 1
Sloboda (MG)
Kozara
GradiŔka
0 : 3
Zvijezda 09
Etno Selo StaniÅ”ići
18.03.2023 14:30
Kozara
0 : 3
Zvijezda 09
Modriča
Modriča
4 : 1
Sloboda (NG)
Novi Grad
18.03.2023 14:30
Modriča
4 : 1
Sloboda (NG)
Sloga (T)
Trn
2 : 2
Gorica
Å ipovo
18.03.2023 14:30
Sloga (T)
2 : 2
Gorica
Borac (Å )
Å amac
1 : 3
Jedinstvo
Žeravica
18.03.2023 14:30
Borac (Å )
1 : 3
Jedinstvo
FSA
Prijedor
1 : 3
Sloga (S)
Srbac
18.03.2023 14:30
FSA
1 : 3
Sloga (S)
Drina HE
ViŔegrad
0 : 0
Velež
Nevesinje
18.03.2023 14:30
Drina HE
0 : 0
Velež
Ilićka 01
Brčko
2 : 1
Glasinac 1936
Sokolac
18.03.2023 14:30
Ilićka 01
2 : 1
Glasinac 1936
Vlasenica
Vlasenica
1 : 0
Podrinje
TrÅ”ić
18.03.2023 14:30
Vlasenica
1 : 0
Podrinje
Mladost (G)
Gacko
2 : 2
Proleter
Dvorovi
18.03.2023 14:30
Mladost (G)
2 : 2
Proleter
Budućnost
Pilica
0 : 6
Romanija
Pale
18.03.2023 14:30
Budućnost
0 : 6
Romanija
Rudar 1925
Ugljevik
1 : 0
Guber
Srebrenica
18.03.2023 14:30
Rudar 1925
1 : 0
Guber
Pridjel
Pridjel Donji
5 : 4
NaŔa krila
Kostajnica
18.03.2023 15:00
Pridjel
5 : 4
NaŔa krila
Željezničar
Doboj
3 : 1
Skugrić
Skugrić
18.03.2023 15:00
Željezničar
3 : 1
Skugrić
Zadrugar
Donje Crnjelovo
6 : 0
Birač
Derventa
18.03.2023 14:30
Zadrugar
6 : 0
Birač
Mladost (VO)
Velika Obarska
1 : 1
Lokanj
Lokanj
18.03.2023 14:30
Mladost (VO)
1 : 1
Lokanj
Potkozarje
Aleksandrovac
0 : 0
Bratstvo
Kozinci
18.03.2023 15:30
Potkozarje
0 : 0
Bratstvo
Borac
Drvar
0 : 3
Zmijanje
Kola
18.03.2023 14:30
Borac
0 : 3
Zmijanje
Mladost Farmaprom
Zalužani
1 : 2
Karanovac
Karanovac
18.03.2023 14:30
Mladost Farmaprom
1 : 2
Karanovac
Vrbas
Banja Luka
2 : 3
Omladinac
Banja Luka
18.03.2023 14:30
Vrbas
2 : 3
Omladinac
Goražde
Goražde
3 : 0
Rudar
Kakanj
18.03.2023 15:00
Goražde
3 : 0
Rudar
Tomislav
Tomislavgrad
3 : 0
Gradina
Srebrenik
18.03.2023 15:00
Tomislav
3 : 0
Gradina
Budućnost
Banovići
4 : 0
Travnik
Travnik
18.03.2023 15:00
Budućnost
4 : 0
Travnik
Simm-Bau
Kosova
0 : 0
Stupčanica
Olovo
18.03.2023 15:00
Simm-Bau
0 : 0
Stupčanica
Radnik
Hadžići
0 : 1
Jedinstvo
Bihać
18.03.2023 15:00
Radnik
0 : 1
Jedinstvo
Mladost
Doboj/Kakanj
4 : 1
Radnički
Lukavac
18.03.2023 15:00
Mladost
4 : 1
Radnički
Podgrmeč
Sanski Most
3 : 2
Brnjaci
Brnjaci
18.03.2023 15:00
Podgrmeč
3 : 2
Brnjaci
Novi Travnik
Novi Travnik
1 : 1
Iskra
Bugojno
18.03.2023 15:00
Novi Travnik
1 : 1
Iskra
Sloga
Bosanska Otoka
4 : 2
Romari
Vitez
18.03.2023 15:00
Sloga
4 : 2
Romari
Odžak 102
Odžak
3 : 0
Prokosovići
Prokosovići
18.03.2023 15:00
Odžak 102
3 : 0
Prokosovići
UNIS
VogoŔća
2 : 0
Kolina
Ustikolina
18.03.2023 15:00
UNIS
2 : 0
Kolina
Krivaja
Zavidovići
3 : 1
Bosna
Visoko
18.03.2023 15:00
Krivaja
3 : 1
Bosna
Rudar
Breza
0 : 0
Usora
Žabljak-Usora
18.03.2023 15:00
Rudar
0 : 0
Usora
Čapljina
Čapljina
0 : 2
ViÅ”ići
ViÅ”ići
18.03.2023 15:00
Čapljina
0 : 2
ViÅ”ići
DSK
Devetak
2 : 1
Jedinstvo 1952
Vučkovci
18.03.2023 15:00
DSK
2 : 1
Jedinstvo 1952
Međugorje
Međugorje
5 : 0
Blagaj
Blagaj
18.03.2023 16:00
Međugorje
5 : 0
Blagaj
KruŔik
Gornje Vukovije
2 : 1
Mladost (Suha)
Suha
18.03.2023 15:00
KruŔik
2 : 1
Mladost (Suha)
Mladost (Solina)
Solina
4 : 1
Memići
Memići
18.03.2023 15:00
Mladost (Solina)
4 : 1
Memići
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 1
Kolubara
Lazarevac
18.03.2023 14:00
Novi Pazar
0 : 1
Kolubara
TSC
Bačka Topola
2 : 1
Mladost (L)
Lučani
18.03.2023 18:00
TSC
2 : 1
Mladost (L)
Javor Matis
Ivanjica
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
18.03.2023 16:00
Javor Matis
1 : 1
Vojvodina
OFK VrŔac
VrŔac
1 : 0
Loznica
Loznica
18.03.2023 14:00
OFK VrŔac
1 : 0
Loznica
Mačva
Å abac
1 : 1
Rad
Beograd
18.03.2023 15:00
Mačva
1 : 1
Rad
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 0
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
18.03.2023 15:00
Radnički (NB)
1 : 0
RFK Novi Sad 1921
GFK Sloboda
Užice
1 : 0
Trayal
KruŔevac
18.03.2023 15:00
GFK Sloboda
1 : 0
Trayal
OFK Petrovac
Petrovac
1 : 1
Sutjeska
NikÅ”ić
18.03.2023 18:00
OFK Petrovac
1 : 1
Sutjeska
Arsenal
Tivat
0 : 1
Rudar
Pljevlja
18.03.2023 15:00
Arsenal
0 : 1
Rudar
Jedinstvo
Bijelo Polje
0 : 0
Dečić
Tuzi
18.03.2023 15:00
Jedinstvo
0 : 0
Dečić
Jezero
Plav
1 : 2
Budućnost
Podgorica
18.03.2023 15:00
Jezero
1 : 2
Budućnost
Mornar
Bar
0 : 0
Iskra
Danilovgrad
18.03.2023 18:00
Mornar
0 : 0
Iskra
Bokelj
Kotor
1 : 1
Grbalj
Radanovići
18.03.2023 14:30
Bokelj
1 : 1
Grbalj
Podgorica
Podgorica
1 : 0
Igalo
Herceg Novi
18.03.2023 14:30
Podgorica
1 : 0
Igalo
Kom
Podgorica
0 : 1
Berane
Berane
18.03.2023 14:30
Kom
0 : 1
Berane
Ortrant - Olimpic
Ulcinj
0 : 1
Mladost DG
Podgoriva
18.03.2023 14:30
Ortrant - Olimpic
0 : 1
Mladost DG
Aston Villa
Birmingham
3 : 0
AFC Bournemouth
Bournemouth, Dorset
18.03.2023 16:00
Aston Villa
3 : 0
AFC Bournemouth
Brentford
1 : 1
Leicester City
Leicester
18.03.2023 16:00
Brentford
1 : 1
Leicester City
Chelsea
London
2 : 2
Everton
Liverpool
18.03.2023 18:30
Chelsea
2 : 2
Everton
Southampton
Southampton, Hampshire
3 : 3
Tottenham Hotspur
London
18.03.2023 16:00
Southampton
3 : 3
Tottenham Hotspur
Wolverhampton
Wolverhampton
2 : 4
Leeds United
18.03.2023 16:00
Wolverhampton
2 : 4
Leeds United
1899 Hoffenheim
3 : 1
Hertha BSC
Berlin
18.03.2023 15:30
1899 Hoffenheim
3 : 1
Hertha BSC
Borussia Dortmund
Dortmund
6 : 1
1. FC Kƶln
Kƶln
18.03.2023 18:30
Borussia Dortmund
6 : 1
1. FC Kƶln
FC Augsburg
Augsburg
1 : 1
FC Schalke 04
Gelsenkirchen
18.03.2023 15:30
FC Augsburg
1 : 1
FC Schalke 04
VfB Stuttgart
Stuttgart
0 : 1
VfL Wolfsburg
Wolfsburg
18.03.2023 15:30
VfB Stuttgart
0 : 1
VfL Wolfsburg
VfL Bochum
1 : 0
RB Leipzig
Leipzig
18.03.2023 15:30
VfL Bochum
1 : 0
RB Leipzig
RC Lens
3 : 0
Angers
Angers
18.03.2023 21:00
RC Lens
3 : 0
Angers
Toulouse
Toulouse
0 : 2
Lille OSC
18.03.2023 17:00
Toulouse
0 : 2
Lille OSC
Monza
Monza
1 : 1
Cremonese
Cremona
18.03.2023 15:00
Monza
1 : 1
Cremonese
Salernitana
Salerno
2 : 2
Bologna
Bologna
18.03.2023 18:00
Salernitana
2 : 2
Bologna
Udinese
Udine
3 : 1
Milan
Milano
18.03.2023 20:45
Udinese
3 : 1
Milan
AtlƩtico Madrid
Madrid
3 : 0
Valencia
Valencia
18.03.2023 21:00
AtlƩtico Madrid
3 : 0
Valencia
Espanyol
Barcelona
1 : 3
Celta Vigo
18.03.2023 18:30
Espanyol
1 : 3
Celta Vigo
Rayo Vallecano
Madrid
2 : 2
Girona FC
Girona
18.03.2023 16:15
Rayo Vallecano
2 : 2
Girona FC
UD AlmerĆ­a
Almeria
1 : 1
CƔdiz CF
Cadiz
18.03.2023 14:00
UD AlmerĆ­a
1 : 1
CƔdiz CF
GOÅ K
Gabela
6 : 0
Brotnjo
Čitluk
18.03.2023 13:30
GOÅ K
6 : 0
Brotnjo
PosuŔje
PosuŔje
3 : 1
Stolac
Stolac
18.03.2023 13:30
PosuŔje
3 : 1
Stolac
Branitelj
Rodoč-Jasenica
3 : 2
Neum
Neum
18.03.2023 13:30
Branitelj
3 : 2
Neum
Grude
Grude
2 : 2
LjubuŔki
LjubuŔki
18.03.2023 11:00
Grude
2 : 2
LjubuŔki
Stupčanica
Olovo
2 : 0
Novi Grad
Sarajevo
18.03.2023 13:30
Stupčanica
2 : 0
Novi Grad
Famos
Hrasnica
2 : 0
Sutjeska
Foča
18.03.2023 13:30
Famos
2 : 0
Sutjeska
Željezničar
Sarajevo
0 : 0
Sarajevo
Sarajevo
18.03.2023 13:30
Željezničar
0 : 0
Sarajevo
Fortuna
Zenica
8 : 2
Sport Prevent
Bugojno
18.03.2023 12:00
Fortuna
8 : 2
Sport Prevent
Borac
Jelah
3 : 2
NK Vitez
Vitez
18.03.2023 13:30
Borac
3 : 2
NK Vitez
Sloboda
Tuzla
3 : 0
Igman
Konjic
18.03.2023 15:00
Sloboda
3 : 0
Igman
Sloga
Doboj
3 : 0
PosuŔje
PosuŔje
18.03.2023 15:30
Sloga
3 : 0
PosuŔje
Spartak 2013
Banja Luka
0 : 2
Krupa
Krupa na Vrbasu
18.03.2023 15:00
Spartak 2013
0 : 2
Krupa
Stupčanica
Olovo
0 : 1
Novi Grad
Sarajevo
18.03.2023 11:00
Stupčanica
0 : 1
Novi Grad
Famos
Hrasnica
5 : 2
Sutjeska
Foča
18.03.2023 11:00
Famos
5 : 2
Sutjeska
Željezničar
Sarajevo
0 : 0
Sarajevo
Sarajevo
18.03.2023 11:00
Željezničar
0 : 0
Sarajevo
Fortuna
Zenica
1 : 0
Sport Prevent
Bugojno
18.03.2023 10:00
Fortuna
1 : 0
Sport Prevent
Borac
Jelah
1 : 2
NK Vitez
Vitez
18.03.2023 11:00
Borac
1 : 2
NK Vitez
GOÅ K
Gabela
2 : 1
Brotnjo
Čitluk
18.03.2023 11:00
GOÅ K
2 : 1
Brotnjo
Branitelj
Rodoč-Jasenica
5 : 1
Neum
Neum
18.03.2023 11:00
Branitelj
5 : 1
Neum
Grude
Grude
1 : 1
LjubuŔki
LjubuŔki
18.03.2023 09:00
Grude
1 : 1
LjubuŔki
Rudanka
Rudanka
10 : 0
Ozren
Petrovo
18.03.2023 11:00
Rudanka
10 : 0
Ozren
Glasinac 1936
Sokolac
5 : 1
Baton
Sarajevo
18.03.2023 12:00
Glasinac 1936
5 : 1
Baton
Sloboda
Tuzla
1 : 0
Igman
Konjic
18.03.2023 13:00
Sloboda
1 : 0
Igman
Sloga
Doboj
1 : 0
PosuŔje
PosuŔje
18.03.2023 13:30
Sloga
1 : 0
PosuŔje
Modriča Alfa
Modriča
1 : 0
Sloboda
Mrkonjić Grad
18.03.2023 10:00
Modriča Alfa
1 : 0
Sloboda
Tekstilac
Derventa
1 : 1
Ljubić
Prnjavor
18.03.2023 10:00
Tekstilac
1 : 1
Ljubić
Spartak 2013
Banja Luka
3 : 1
Željezničar
Doboj
18.03.2023 10:00
Spartak 2013
3 : 1
Željezničar
Sloga
Doboj
2 : 0
Mineral
Banja Vrućica
18.03.2023 10:00
Sloga
2 : 0
Mineral
Borac
Banja Luka
1 : 0
Polet 1926
Brod
18.03.2023 10:00
Borac
1 : 0
Polet 1926
Krupa
Krupa na Vrbasu
3 : 1
Proleter
Teslić
18.03.2023 10:00
Krupa
3 : 1
Proleter
LaktaŔi
LaktaŔi
0 : 8
Željezničar Sport Team
Banja Luka
18.03.2023 10:00
LaktaŔi
0 : 8
Željezničar Sport Team
Kozara
GradiŔka
3 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
18.03.2023 10:00
Kozara
3 : 1
Rudar Prijedor
Full Time
Karakaj
1 : 3
Drina
Zvornik
18.03.2023 10:00
Full Time
1 : 3
Drina
Radnički 1971
Karakaj
2 : 4
Ilićka 01
Brčko
18.03.2023 10:00
Radnički 1971
2 : 4
Ilićka 01
Vlasenica
Vlasenica
2 : 5
Zvijezda 09
Etno selo StaniÅ”ić
18.03.2023 10:00
Vlasenica
2 : 5
Zvijezda 09
Borac
Å amac
3 : 0
Podrinje
Janja
18.03.2023 10:00
Borac
3 : 0
Podrinje
Gorica
Å ipovo
0 : 2
Mladost
Kotor VaroÅ”
18.03.2023 10:00
Gorica
0 : 2
Mladost
Omladinac
Banja Luka
2 : 0
Naprijed
Banja Luka
18.03.2023 09:00
Omladinac
2 : 0
Naprijed
IlijaÅ”
IlijaÅ”
1 : 2
Igman
ilidža
18.03.2023 11:30
IlijaÅ”
1 : 2
Igman
Romanija
Pale
0 : 6
Baton 2
Sarajevo
18.03.2023 13:30
Romanija
0 : 6
Baton 2
Igman
ilidža
0 : 2
Betaklub
Doglodi
18.03.2023 16:00
Igman
0 : 2
Betaklub
Mlade Nade
Ilidža
0 : 8
Miske - Akademija
Sarajevo
18.03.2023 13:30
Mlade Nade
0 : 8
Miske - Akademija
Cim
Mostar
1 : 1
Lokomotiva
Mostar
18.03.2023
Cim
1 : 1
Lokomotiva
Iskra
Stolac
3 : 0
Klis
Buturović polje
18.03.2023
Iskra
3 : 0
Klis
Međugorje
Međugorje
1 : 6
UÅ S Fortuna
Mostar
18.03.2023
Međugorje
1 : 6
UÅ S Fortuna
ViÅ”ići
ViÅ”ići
2 : 3
Bjelopoljac
Bijelo Polje - Mostar
18.03.2023
ViÅ”ići
2 : 3
Bjelopoljac
Velež
Mostar
2 : 1
Blagaj
Blagaj
18.03.2023 11:30
Velež
2 : 1
Blagaj
Drinovci
Drinovci
2 : 2
Grude
Grude
18.03.2023 15:30
Drinovci
2 : 2
Grude
Modriča Alfa
Modriča
1 : 1
Sloboda
Mrkonjić Grad
18.03.2023 12:00
Modriča Alfa
1 : 1
Sloboda
Tekstilac
Derventa
4 : 0
Ljubić
Prnjavor
18.03.2023 12:00
Tekstilac
4 : 0
Ljubić
Spartak 2013
Banja Luka
4 : 1
Željezničar
Doboj
18.03.2023 12:00
Spartak 2013
4 : 1
Željezničar
Sloga
Doboj
2 : 1
Mineral
Banja Vrućica
18.03.2023 12:00
Sloga
2 : 1
Mineral
Borac
Banja Luka
13 : 0
Polet 1926
Brod
18.03.2023 12:00
Borac
13 : 0
Polet 1926
Krupa
Krupa na Vrbasu
1 : 6
Proleter
Teslić
18.03.2023 11:30
Krupa
1 : 6
Proleter
LaktaŔi
LaktaŔi
0 : 6
Željezničar Sport Team
Banja Luka
18.03.2023 12:00
LaktaŔi
0 : 6
Željezničar Sport Team
Kozara
GradiŔka
0 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
18.03.2023 12:00
Kozara
0 : 1
Rudar Prijedor
Full Time
Karakaj
1 : 1
Drina
Zvornik
18.03.2023 12:00
Full Time
1 : 1
Drina
Pelagićevo
Pelagićevo
5 : 2
Lokomotiva
Brčko
18.03.2023 12:00
Pelagićevo
5 : 2
Lokomotiva
Borac
Å amac
3 : 0
Podrinje
Janja
18.03.2023 12:00
Borac
3 : 0
Podrinje
Olimp
Pale
1 : 3
Željezničar 2
Sarajevo
18.03.2023 11:00
Olimp
1 : 3
Željezničar 2
Sparta
Sarajevo
7 : 1
Radnik
Hadžići
18.03.2023 11:00
Sparta
7 : 1
Radnik
Baton
Sarajevo
3 : 0
Unis
VogoŔća
18.03.2023 11:00
Baton
3 : 0
Unis
JAcademy
Sarajevo
0 : 8
Sarajevo
Sarajevo
18.03.2023 18:00
JAcademy
0 : 8
Sarajevo
Bambinosi
Sarajevo
6 : 1
Famos
Hrasnica
18.03.2023 13:00
Bambinosi
6 : 1
Famos
Fair - Play
Sarajevo
2 : 2
Betaklub
Doglodi
18.03.2023 12:00
Fair - Play
2 : 2
Betaklub
Željezničar
Sarajevo
0 : 7
Sparta
Sarajevo
18.03.2023 09:00
Željezničar
0 : 7
Sparta
IlijaÅ”
IlijaÅ”
0 : 3
F.A. Akademika
Sarajevo
18.03.2023 09:30
IlijaÅ”
0 : 3
F.A. Akademika
Iskra
Bugojno
3 : 0
Fortuna
Živinice
18.03.2023 14:00
Iskra
3 : 0
Fortuna
Inter
PosuŔje
5 : 0
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
18.03.2023 10:00
Inter
5 : 0
Å iroki Brijeg
Spartak DOO
Subotica
4 : 0
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
18.03.2023 15:00
Spartak DOO
4 : 0
ŽFU Zvezda B 2018
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 0
Rad
Beograd
18.03.2023 15:00
Radnički 1923
3 : 0
Rad
Lokomotiva
Brčko
0 : 12
Radnik Bumerang
Bijeljina
18.03.2023 11:00
Lokomotiva
0 : 12
Radnik Bumerang
Borac
Banja Luka
0 : 10
Emina
Mostar
18.03.2023 14:00
Borac
0 : 10
Emina

Futsal

Konjic
Konjic
2 : 8
Mostar SG
Mostar
18.03.2023 18:00
Konjic
2 : 8
Mostar SG
Salines
Tuzla
7 : 2
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
18.03.2023 17:00
Salines
7 : 2
Sloga
Borac
Banja Luka
2 : 6
Radnik MD Å op
Bijeljina
18.03.2023 20:00
Borac
2 : 6
Radnik MD Å op
Čulin Mlin
Livno
2 : 1
Lilium
Doboj Istok
18.03.2023 19:00
Čulin Mlin
2 : 1
Lilium
Bubamara
Cazin
3 : 3
Čapljina
Čapljina
18.03.2023 19:00
Bubamara
3 : 3
Čapljina
Jahorina
Pale
2 : 1
Doboj
Doboj
18.03.2023 18:00
Jahorina
2 : 1
Doboj

KoŔarka

MZT Skopje Aerodrom
Skopje
78 : 84
Igokea m:tel
Aleksandrovac
18.03.2023 17:00
MZT Skopje Aerodrom
78 : 84
Igokea m:tel
Cedevita Olimpija
Ljubljana
91 : 85
Cibona
Zagreb
18.03.2023 19:00
Cedevita Olimpija
91 : 85
Cibona
Promo
Donji Vakuf
80 : 85
Bosna Meridianbet
Sarajevo
18.03.2023 18:00
Promo
80 : 85
Bosna Meridianbet
Spars
Sarajevo
110 : 86
Zrinjski
Mostar
18.03.2023 16:30
Spars
110 : 86
Zrinjski
Budućnost Prolab
Bijeljina
85 : 63
Borac Wwin
Banja Luka
18.03.2023 19:00
Budućnost Prolab
85 : 63
Borac Wwin
Radnik BN Basket
Bijeljina
82 : 73
Olimp
Šekovići
18.03.2023 16:30
Radnik BN Basket
82 : 73
Olimp
Rogatica
Rogatica
73 : 63
Sutjeska
Foča
18.03.2023 18:00
Rogatica
73 : 63
Sutjeska
Student-Igokea
Banja Luka
20 : 0
Sokolac
Sokolac
18.03.2023
Student-Igokea
20 : 0
Sokolac
Sloga
Kraljevo
70 : 79
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
18.03.2023 19:30
Sloga
70 : 79
OKK Novi Pazar
Dunav
Stari Banovci
95 : 96
Kolubara LA 2003
Lazarevac
18.03.2023 18:00
Dunav
95 : 96
Kolubara LA 2003
Dynamic BalkanBet
Beograd
86 : 88
TamiÅ”
Pančevo
18.03.2023 18:00
Dynamic BalkanBet
86 : 88
TamiÅ”
Sloboda
Užice
83 : 95
Vojvodina
Novi Sad
18.03.2023 18:00
Sloboda
83 : 95
Vojvodina
RMU Banovići
Banovići
62 : 52
Mladi KrajiŔnik
Banja Luka
18.03.2023 18:00
RMU Banovići
62 : 52
Mladi KrajiŔnik
Zrinjski 2010
Mostar
70 : 66
Lavovi
Brčko
18.03.2023 17:00
Zrinjski 2010
70 : 66
Lavovi
Feniks
Banja Luka
70 : 85
Orlovi
Banja Luka
18.03.2023 17:30
Feniks
70 : 85
Orlovi
Igman
Istočna Ilidža
67 : 45
WBS
Teslić
18.03.2023 16:30
Igman
67 : 45
WBS

Odbojka

Domaljevac
Domaljevac
0 : 3
Modriča
Modriča
18.03.2023 18:00
Domaljevac
0 : 3
Modriča
Kakanj 78
Kakanj
3 : 0
Jedinstvo
Brčko
18.03.2023 19:00
Kakanj 78
3 : 0
Jedinstvo
Polufinale druga utakmica
Crvena zvijezda
Obudovac
3 : 2
Gacko
Gacko
18.03.2023 20:00
Crvena zvijezda
3 : 2
Gacko
Budva
Budva
3 : 0
Jedinstvo
Bijelo polje
18.03.2023 18:00
Budva
3 : 0
Jedinstvo
Budućnost Volley Bemaxs
Podgorica
3 : 0
Mornar
Bar
18.03.2023 17:00
Budućnost Volley Bemaxs
3 : 0
Mornar
1/4 finale prva utakmica
Gacko
Gacko
3 : 0
Mostar
Mostar
18.03.2023 18:00
Gacko
3 : 0
Mostar
Bimal-Jedinstvo
Brčko
3 : 0
Kula Gradačac
Gradačac
18.03.2023 17:00
Bimal-Jedinstvo
3 : 0
Kula Gradačac
BL Volley
Banjaluka
3 : 0
Sloboda
Tuzla
18.03.2023 16:00
BL Volley
3 : 0
Sloboda
Goražde
Goražde
3 : 0
Igman
Ilidža
18.03.2023 19:00
Goražde
3 : 0
Igman
Maglić
Foča
3 : 1
Drina
Zvornik
18.03.2023 18:00
Maglić
3 : 1
Drina
Velež
Nevesinje
3 : 2
Glasinac
Sokolac
18.03.2023 18:00
Velež
3 : 2
Glasinac
Inova
Banja Luka
3 : 0
ŽOK Leotar
Trebinje
18.03.2023 15:00
Inova
3 : 0
ŽOK Leotar
Crvena zvijezda
Obudovac
2 : 3
Radnik
Bijeljina
18.03.2023 17:00
Crvena zvijezda
2 : 3
Radnik
Ljubinje Bankom
Ljubinje
3 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
18.03.2023 18:00
Ljubinje Bankom
3 : 0
Slavija
Kozara
GradiŔka
3 : 0
Prijedor
Prijedor
18.03.2023 13:30
Kozara
3 : 0
Prijedor
Balkana MP
Mrkonjić Grad
2 : 3
Kotor VaroÅ”
Kotor VaroÅ”
18.03.2023 14:00
Balkana MP
2 : 3
Kotor VaroÅ”
Stars
Živinice
3 : 1
Žepče
Žepče
18.03.2023 16:00
Stars
3 : 1
Žepče
Bosna
Kalesija
3 : 2
OraŔje
OraŔje
18.03.2023 15:00
Bosna
3 : 2
OraŔje
Čelik-R
Zenica
0 : 3
Centar ORT
Sarajevo
18.03.2023 15:00
Čelik-R
0 : 3
Centar ORT
AlipaŔino Polje
Sarajevo
0 : 3
Novi Grad
Sarajevo
18.03.2023 14:00
AlipaŔino Polje
0 : 3
Novi Grad
Mediteran Bemaks
Budva
3 : 1
Akademija
Herceg Novi
18.03.2023 17:00
Mediteran Bemaks
3 : 1
Akademija
Luka Bar
Bar
3 : 0
Morača
Podgorca
18.03.2023 17:00
Luka Bar
3 : 0
Morača
Herceg Novi
Herceg Novi
3 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
18.03.2023 18:00
Herceg Novi
3 : 0
Jedinstvo
Gimnazijalac
Kotor
0 : 3
Galeb
Bar
18.03.2023 18:00
Gimnazijalac
0 : 3
Galeb
Budućnost
Podgorica
0 : 3
Albatros
Herceg Novi
18.03.2023 19:30
Budućnost
0 : 3
Albatros
Vožd Prijedor
Prijedor
2 : 3
Kotor VaroÅ”
Kotor VaroÅ”
18.03.2023 13:00
Vožd Prijedor
2 : 3
Kotor VaroÅ”
Modriča Novoprom
Modriča
3 : 1
Inova
Banja Luka
18.03.2023 13:00
Modriča Novoprom
3 : 1
Inova

Rukomet

Gračanica
Gračanica
30 : 25
Iskra
Bugojna
18.03.2023 18:00
Gračanica
30 : 25
Iskra
Leotar
Trebinje
22 : 32
Izviđač CO
LjubuŔki
18.03.2023 19:00
Leotar
22 : 32
Izviđač CO
Bosna
Visoko
23 : 24
VogoŔća
VogoŔća
18.03.2023 19:00
Bosna
23 : 24
VogoŔća
Kakanj
Kakanj
18 : 60
Konjuh
Živinice
18.03.2023 18:00
Kakanj
18 : 60
Konjuh
Borac m:tel
Banja Luka
28 : 27
Hercegovina
Nevesinje
18.03.2023 19:00
Borac m:tel
28 : 27
Hercegovina
Maglaj
Maglaj
30 : 25
Goražde
Goražde
18.03.2023 19:00
Maglaj
30 : 25
Goražde
Sloga
Doboj
36 : 30
Gradačac
Gradačac
18.03.2023 18:00
Sloga
36 : 30
Gradačac
Bijeljina
Bijeljina
18 : 25
Mladost
Banja Luka
18.03.2023 18:00
Bijeljina
18 : 25
Mladost
Slavija
Istočno Sarajevo
30 : 35
Kozara (KD)
Kozarska Dubica
18.03.2023 20:00
Slavija
30 : 35
Kozara (KD)
Borac M:TEL 2
Banja Luka
29 : 32
Prijedor
Prijedor
18.03.2023 13:15
Borac M:TEL 2
29 : 32
Prijedor
Perihel
Brčko
46 : 17
Sava 2019
Brod
18.03.2023 15:00
Perihel
46 : 17
Sava 2019
Velež
Mostar
22 : 21
Zrinjski
Mostar
18.03.2023 20:00
Velež
22 : 21
Zrinjski
Žepče
Žepče
42 : 36
Sana 7
Sanski Most
18.03.2023 19:00
Žepče
42 : 36
Sana 7
Rudar
Banovići
25 : 29
Čelik Junior
Zenica
18.03.2023 20:00
Rudar
25 : 29
Čelik Junior
Kiseljak
Kiseljak
33 : 26
Jajce
Jajce
18.03.2023 17:00
Kiseljak
33 : 26
Jajce
Zrinjski
Mostar
28 : 26
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
18.03.2023 20:00
Zrinjski
28 : 26
Sloga 2013
Hadžići
Hadžići
34 : 24
Knežopoljka
Kozarska Dubica
18.03.2023 18:00
Hadžići
34 : 24
Knežopoljka
Krivaja
Zavidovići
26 : 16
Ilidža
Ilidža
18.03.2023 19:00
Krivaja
26 : 16
Ilidža
Leotar
Trebinje
31 : 20
Borja
Teslić
18.03.2023 21:00
Leotar
31 : 20
Borja
Turbina
Jablanica
21 : 31
Goražde
Goražde
18.03.2023 19:30
Turbina
21 : 31
Goražde
Bihać
Bihać
31 : 42
Živinice
Živinice
18.03.2023 17:30
Bihać
31 : 42
Živinice
Komovi
Andrijevica
33 : 30
Rudar
Pljevlja
18.03.2023
Komovi
33 : 30
Rudar
Lovćen
Cetinje
37 : 16
Mornar 7
Bar
18.03.2023
Lovćen
37 : 16
Mornar 7
Jedinstvo
Bijelo Polje
21 : 47
Budvanska rivijera
Budva
18.03.2023
Jedinstvo
21 : 47
Budvanska rivijera