Drina
Zvornik
|
|
Vitez
Vitez
|
20.09.2014 16:00 | Drina | 0 : 0 | Vitez | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
20.09.2014 16:00 | Sloboda | 1 : 2 | ŽeljezniÄar | ||||||
Zvijezda GradaÄac
GradaÄac
|
|
Radnik
Bijeljina
|
20.09.2014 16:00 | Zvijezda GradaÄac | 1 : 1 | Radnik | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Slavija
IstoÄno Sarajevo
|
20.09.2014 16:00 | Velež | 2 : 0 | Slavija | ||||||
Mladost
Velika Obarska
|
|
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
|
20.09.2014 16:00 | Mladost | 0 : 2 | Å iroki Brijeg | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Olimpic
Sarajevo
|
20.09.2014 17:00 | Sarajevo | 4 : 2 | Olimpic | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Äelik
Zenica
|
20.09.2014 16:00 | Travnik | 1 : 0 | Äelik |
Napredak
Donji Å epak
|
|
Tekstilac
Derventa
|
20.09.2014 16:00 | Napredak | 3 : 1 | Tekstilac | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
20.09.2014 16:00 | Podrinje | 1 : 1 | Krupa | ||||||
Drina HE
ViŔegrad
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
20.09.2014 16:00 | Drina HE | 1 : 3 | Rudar Prijedor | ||||||
Vlasenica
Zvornik
|
|
Mladost
Gacko
|
20.09.2014 16:00 | Vlasenica | 2 : 1 | Mladost | ||||||
Sloboda (NG)
Novi Grad
|
|
Proleter
TesliÄ
|
20.09.2014 16:00 | Sloboda (NG) | 4 : 3 | Proleter | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Sutjeska
FoÄa
|
20.09.2014 16:00 | Leotar | 2 : 1 | Sutjeska |
Glasinac 2011
Sokolac
|
|
Velež
Nevesinje
|
20.09.2014 16:00 | Glasinac 2011 | 1 : 0 | Velež | ||||||
Rudar
Ugljevik
|
|
Famos
VojkoviÄi
|
20.09.2014 16:00 | Rudar | 1 : 1 | Famos |
LjubiÄ
Prnjavor
|
|
Mineral
Banja VruÄica
|
20.09.2014 16:00 | LjubiÄ | 1 : 0 | Mineral | ||||||
Župa Superpetrol
Milosavci
|
|
Ozren
Petrovo
|
20.09.2014 16:00 | Župa Superpetrol | 3 : 2 | Ozren | ||||||
BSK
Banja Luka
|
|
ModriÄa
ModriÄa
|
20.09.2014 16:00 | BSK | 1 : 1 | ModriÄa |
Mladost (S)
Seferovci
|
|
Gomionica
Bronzani Majdan
|
20.09.2014 16:00 | Mladost (S) | 8 : 2 | Gomionica | ||||||
Karanovac
Karanovac
|
|
BuduÄnost
Banja Luka
|
20.09.2014 16:00 | Karanovac | 4 : 1 | BuduÄnost | ||||||
LauÅ”
Banja Luka
|
|
Naprijed Horizont
Banja Luka
|
20.09.2014 16:00 | LauÅ” | 7 : 0 | Naprijed Horizont | ||||||
FSA
Prijedor
|
|
Sloga (S)
Srbac
|
20.09.2014 16:00 | FSA | 2 : 4 | Sloga (S) | ||||||
Progres
Kneževo
|
|
Potkozarje
Aleksandrovac
|
20.09.2014 16:00 | Progres | 4 : 0 | Potkozarje | ||||||
Brdo
Hambarine
|
|
LijevÄe
Nova Topola
|
20.09.2014 16:00 | Brdo | 4 : 4 | LijevÄe |
Trebava
OsjeÄani
|
|
Crvena zvijezda (G)
Gajevi
|
20.09.2014 16:00 | Trebava | 4 : 1 | Crvena zvijezda (G) |
Bratstvo
Bratunac
|
|
Guber
Srebrenica
|
20.09.2014 16:00 | Bratstvo | 2 : 2 | Guber |
Jablanica
Jablanica
|
|
Ratar
Stara Topola
|
20.09.2014 16:00 | Jablanica | 0 : 4 | Ratar |
Akademac-UIS
TrijeŔnica
|
|
Jedinstvo
Suvo Polje
|
20.09.2014 16:00 | Akademac-UIS | 3 : 2 | Jedinstvo | ||||||
Sloga 94
Bijeljina
|
|
MagnojeviÄ 01
MagnojeviÄ
|
20.09.2014 16:00 | Sloga 94 | 4 : 0 | MagnojeviÄ 01 |
Radnik
Kozarska Dubica
|
|
Blatna
Blatna
|
20.09.2014 16:00 | Radnik | 2 : 0 | Blatna |
Borac
Banja Luka
|
|
Radnik
Bijeljina
|
20.09.2014 16:00 | Borac | 4 : 0 | Radnik |
Borac
Banja Luka
|
|
Radnik
Bijeljina
|
20.09.2014 14:00 | Borac | 2 : 0 | Radnik |
Mladost
NeviÄ Polje
|
|
Äelik
Zenica
|
20.09.2014 16:00 | Mladost | 4 : 0 | Äelik | ||||||
SFK 2000
Sarajevo
|
|
Radnik Etno Selo
Bijeljina
|
20.09.2014 15:30 | SFK 2000 | 6 : 0 | Radnik Etno Selo |
Krivaja
ZavidoviÄi
|
|
Zrinjski
Mostar
|
20.09.2014 19:00 | Krivaja | 41 : 35 | Zrinjski | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
IzviÄaÄ
LjubuŔki
|
20.09.2014 19:00 | Sloboda | 26 : 22 | IzviÄaÄ | ||||||
Derventa
Derventa
|
|
Lokomotiva
BrÄko
|
20.09.2014 19:00 | Derventa | 28 : 23 | Lokomotiva | ||||||
Konjuh
Živinice
|
|
Prijedor
Prijedor
|
20.09.2014 19:00 | Konjuh | 30 : 23 | Prijedor |