Slavija
IstoÄno Sarajevo
|
|
Äelik
Zenica
|
20.09.2015 16:00 | Slavija | 2 : 1 | Äelik | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
20.09.2015 16:00 | Radnik | 0 : 3 | Sarajevo | ||||||
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
|
Drina
Zvornik
|
20.09.2015 16:00 | ŽeljezniÄar | 3 : 2 | Drina |
Ozren
Petrovo
|
|
Jedinstvo (Ž)
Žeravica
|
20.09.2015 16:00 | Ozren | 2 : 0 | Jedinstvo (Ž) | ||||||
Omarska
Omarska
|
|
Sloga (D)
Doboj
|
20.09.2015 16:00 | Omarska | 2 : 1 | Sloga (D) | ||||||
Borac
Kozarska Dubica
|
|
LijeÅ”Äe
LijeÅ”Äe
|
20.09.2015 16:00 | Borac | 4 : 0 | LijeÅ”Äe | ||||||
Župa
Milosavci
|
|
Mladost (DS)
Donja Slatina
|
20.09.2015 16:00 | Župa | 0 : 1 | Mladost (DS) |
Proleter
Dvorovi
|
|
Napredak
Donji Å epak
|
20.09.2015 16:00 | Proleter | 3 : 0 | Napredak | ||||||
Mladost (R)
Rogatica
|
|
IliÄka 01
BrÄko
|
20.09.2015 16:00 | Mladost (R) | 4 : 0 | IliÄka 01 | ||||||
Jedinstvo (Br)
Brodac
|
|
Lokomotiva
BrÄko
|
20.09.2015 16:00 | Jedinstvo (Br) | 3 : 1 | Lokomotiva |
Gomjenica
Prijedor
|
|
OFK Ravan
MeÄeÄa
|
20.09.2015 11:00 | Gomjenica | 3 : 0 | OFK Ravan | ||||||
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
|
BuduÄnost
Banja Luka
|
20.09.2015 16:00 | Sloga DIPO | 4 : 0 | BuduÄnost |
Hajduk
BatkuŔa
|
|
Sloga
Dugo Polje
|
20.09.2015 16:00 | Hajduk | 0 : 2 | Sloga | ||||||
NaŔa krila
Kostajnica
|
|
OFK Pridjel
Pridjel
|
20.09.2015 16:00 | NaŔa krila | 5 : 1 | OFK Pridjel | ||||||
Posavina
MiloŔevac
|
|
Mineral
Banja VruÄica
|
20.09.2015 16:00 | Posavina | 0 : 6 | Mineral | ||||||
Vranjak
Vranjak
|
|
Polet 1926
Brod
|
20.09.2015 16:00 | Vranjak | 3 : 0 | Polet 1926 |
BiraÄ
Derventa
|
|
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
20.09.2015 16:00 | BiraÄ | 3 : 0 | Zadrugar | ||||||
Podrinje
TrÅ”iÄ
|
|
Guber
Srebrenica
|
20.09.2015 16:00 | Podrinje | 0 : 0 | Guber | ||||||
OFK Trnovica
Trnovica
|
|
Jedinstvo
RoÄeviÄ
|
20.09.2015 16:00 | OFK Trnovica | 2 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Majevica
Lopare
|
|
MiliÄi
MiliÄi
|
20.09.2015 16:00 | Majevica | 0 : 4 | MiliÄi |
Omladinac
DrakseniÄ
|
|
Knežopoljac
Knežica
|
20.09.2015 16:00 | Omladinac | 0 : 2 | Knežopoljac | ||||||
Plamen
Donje VodiÄevo
|
|
Mrakovica
KozaruŔa
|
20.09.2015 16:00 | Plamen | 3 : 1 | Mrakovica | ||||||
Partizan
Kostajnica
|
|
Berek 1975
Prijedor
|
20.09.2015 16:00 | Partizan | 6 : 2 | Berek 1975 | ||||||
Brzi
Busnovi
|
|
Slaven
Dobrljin
|
20.09.2015 16:00 | Brzi | 2 : 1 | Slaven | ||||||
Radnik Urije
Prijedor
|
|
Kozara
Donji Orlovci
|
20.09.2015 16:00 | Radnik Urije | 4 : 0 | Kozara | ||||||
Sloga
RakeliÄi
|
|
Bratstvo
Kozarac
|
20.09.2015 16:00 | Sloga | 3 : 4 | Bratstvo |
Kladari
Gornji Kladari
|
|
Sloboda
Donji Podgradci
|
20.09.2015 16:00 | Kladari | 8 : 1 | Sloboda | ||||||
Torpedo
Cerovljani
|
|
Milan
Kosjerovo
|
20.09.2015 16:00 | Torpedo | 2 : 0 | Milan | ||||||
Borac (M)
Maglajani
|
|
Bratstvo
Kozinci
|
20.09.2015 16:00 | Borac (M) | 1 : 0 | Bratstvo | ||||||
Biseri
Äatrnja
|
|
Tamaris
MrÄevci
|
20.09.2015 16:00 | Biseri | 0 : 3 | Tamaris | ||||||
Ratar
Stara Topola
|
|
Kozara
Turjak
|
20.09.2015 16:00 | Ratar | 1 : 4 | Kozara |
Gomionica
Bronzani Majdan
|
|
Borac
IstoÄni Drvar
|
20.09.2015 16:00 | Gomionica | 2 : 3 | Borac | ||||||
Gorica
Å ipovo
|
|
Sloga-Nektar
Potkozarje
|
20.09.2015 16:00 | Gorica | 0 : 0 | Sloga-Nektar | ||||||
Å njegotina
Å njegotina
|
|
Rekreativo
Banja Luka
|
20.09.2015 16:00 | Å njegotina | 5 : 3 | Rekreativo | ||||||
Äelinac
Äelinac
|
|
Polet-KrajiŔnik
DragoÄaj
|
20.09.2015 16:00 | Äelinac | 3 : 0 | Polet-KrajiÅ”nik |
Sloboda
Vinska
|
|
Sloga
JakeÅ”
|
20.09.2015 17:00 | Sloboda | 4 : 1 | Sloga | ||||||
Crvena Zvijezda
Gajevi
|
|
Crkvina
Crkvina
|
20.09.2015 17:00 | Crvena Zvijezda | 1 : 2 | Crkvina | ||||||
Rudar
Stanari
|
|
Kladari
Kladari Gornji
|
20.09.2015 17:00 | Rudar | 2 : 1 | Kladari | ||||||
PelagiÄevo
PelagiÄevo
|
|
Mladost
Dobrinja
|
20.09.2015 17:00 | PelagiÄevo | 5 : 0 | Mladost | ||||||
Ukrina
ÄeÄava
|
|
Bratstvo
Donja Dubica
|
20.09.2015 17:00 | Ukrina | 2 : 1 | Bratstvo | ||||||
Jedinstvo
Crkvina
|
|
Bosna
ModriÄki Lug
|
20.09.2015 17:00 | Jedinstvo | 0 : 4 | Bosna | ||||||
Zvijezda
Kakmuž
|
|
Borac
Osinja
|
20.09.2015 17:00 | Zvijezda | 3 : 1 | Borac |
Sveti Jovan
Donji Brezik
|
|
GrÄica
BrÄko
|
20.09.2015 16:00 | Sveti Jovan | 1 : 0 | GrÄica | ||||||
Mladost (S)
SandiÄi
|
|
Mladost (T)
Trnjaci
|
20.09.2015 16:00 | Mladost (S) | 3 : 1 | Mladost (T) | ||||||
Mladost 2003
Popovo Polje
|
|
Omladinac
PotoÄari
|
20.09.2015 16:00 | Mladost 2003 | 0 : 1 | Omladinac | ||||||
Gredice
Gredice 1
|
|
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
20.09.2015 16:00 | Gredice | 4 : 1 | OFK Brezik | ||||||
SlijepÄeviÄi
SlijepÄeviÄi
|
|
JugoviÄ
BrÄko
|
20.09.2015 16:00 | SlijepÄeviÄi | 2 : 0 | JugoviÄ | ||||||
OFK Krbeti
Krbeti
|
|
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
20.09.2015 16:00 | OFK Krbeti | 1 : 0 | Sava 04 | ||||||
ObiliÄ
KrepÅ”iÄ
|
|
Mladost (L)
LonÄari
|
20.09.2015 16:00 | ObiliÄ | 3 : 0 | Mladost (L) |
MeÄaÅ”i
MeÄaÅ”i
|
|
Sloga 94
Bijeljina
|
20.09.2015 16:00 | MeÄaÅ”i | 0 : 2 | Sloga 94 | ||||||
Novo doba
ÄardaÄine
|
|
SFK Akademac UIS
Bijeljina
|
20.09.2015 16:00 | Novo doba | 3 : 2 | SFK Akademac UIS | ||||||
Jedinstvo
Suvo Polje
|
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
20.09.2015 16:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Sloboda | ||||||
BSK Ledinci
BatkoviÄ
|
|
Semberija
Popovi
|
20.09.2015 16:00 | BSK Ledinci | 0 : 3 | Semberija | ||||||
Majevica
Donje ZabrÄe
|
|
Priboj
Priboj
|
20.09.2015 16:00 | Majevica | 2 : 1 | Priboj | ||||||
MiloÅ” ObiliÄ
Novo Naselje Janja
|
|
Drina
Amajlije
|
20.09.2015 16:00 | MiloÅ” ObiliÄ | 1 : 1 | Drina |
Jardan
Jardan
|
|
BuduÄnost (S)
Skelani
|
20.09.2015 16:00 | Jardan | 1 : 0 | BuduÄnost (S) | ||||||
Jasenica
Jasenica
|
|
BuduÄnost (P)
Pilica
|
20.09.2015 16:00 | Jasenica | 0 : 2 | BuduÄnost (P) | ||||||
Srpski Soko
Äelopek
|
|
Tabanci
Tabanci
|
20.09.2015 16:00 | Srpski Soko | 2 : 1 | Tabanci | ||||||
Jadar
Nova Kasaba
|
|
Branjevo
Branjevo
|
20.09.2015 16:00 | Jadar | 0 : 2 | Branjevo |
MoŔtanica
BožiÄi
|
|
Rudar
Blagaj
|
20.09.2015 16:00 | MoŔtanica | 0 : 3 | Rudar | ||||||
Rasavci
Rasavci
|
|
PodgrmeÄ
OŔtra Luka
|
20.09.2015 16:00 | Rasavci | 3 : 2 | PodgrmeÄ |
Polet
ElezagiÄi
|
|
Omladinac
BrestovÄina
|
20.09.2015 16:00 | Polet | 0 : 2 | Omladinac | ||||||
Borac
MaÅ”iÄi
|
|
Stevan DukiÄ
Rogolji
|
20.09.2015 16:00 | Borac | 9 : 3 | Stevan DukiÄ | ||||||
Obradovac
Obradovac
|
|
Jablanica
Jablanica
|
20.09.2015 16:00 | Obradovac | 4 : 1 | Jablanica | ||||||
Kalemi
Trebovljani
|
|
Bratstvo
Orahova
|
20.09.2015 16:00 | Kalemi | 5 : 0 | Bratstvo | ||||||
Novi Napredak
Gornji Karajzovci
|
|
Romanovci
Romanovci
|
20.09.2015 16:00 | Novi Napredak | 1 : 1 | Romanovci |
Vrbas
Prijebljezi
|
|
Biseri
LiŔnja
|
20.09.2015 16:00 | Vrbas | 2 : 1 | Biseri | ||||||
Bratstvo
PoveliÄ
|
|
BuduÄnost
Donji Galjipovci
|
20.09.2015 16:00 | Bratstvo | 0 : 1 | BuduÄnost |
Mladost
Botajica
|
|
Omladinac
ModriÄa
|
20.09.2015 16:00 | Mladost | 2 : 0 | Omladinac | ||||||
VuÄijak
Gnionica
|
|
Trebavac
Vranjak
|
20.09.2015 16:00 | VuÄijak | 3 : 1 | Trebavac | ||||||
SkugriÄ 1964
MiÅ”iÄi-Potpolje
|
|
Sloga 73
Ždreban
|
20.09.2015 16:00 | SkugriÄ 1964 | 3 : 0 | Sloga 73 |
Polet
ÄoviÄ Polje
|
|
Jedinstvo
Obudovac 2
|
20.09.2015 16:00 | Polet | 5 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Sloga
Srednja Slatina
|
|
Zvijezda
KruŔkovo Polje
|
20.09.2015 16:00 | Sloga | 3 : 4 | Zvijezda | ||||||
Sutjeska
Brvnik
|
|
Mladost
Srpska TiŔina
|
20.09.2015 16:00 | Sutjeska | 1 : 4 | Mladost |
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
|
|
Äelik
Grbavica
|
20.09.2015 11:00 | Bobetino Brdo | 5 : 0 | Äelik | ||||||
Sloboda
Mrtvica
|
|
Zadrugar
Bukvik
|
20.09.2015 11:00 | Sloboda | 0 : 2 | Zadrugar | ||||||
Jedinstvo
KoretaŔi
|
|
Borac
Ražljevo
|
20.09.2015 11:00 | Jedinstvo | 3 : 3 | Borac | ||||||
BuduÄnost Red Star
VuÄilovac
|
|
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
20.09.2015 11:00 | BuduÄnost Red Star | 0 : 4 | Crvena zvijezda |