Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
09.04.2016 16:30 | Široki Brijeg | 2 : 0 | Rudar Prijedor | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
09.04.2016 16:30 | Čelik | 2 : 0 | Slavija | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Borac
Banja Luka
|
09.04.2016 18:00 | Zrinjski | 2 : 1 | Borac | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Vitez
Vitez
|
09.04.2016 16:30 | Travnik | 3 : 1 | Vitez | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
09.04.2016 14:30 | Drina | 0 : 2 | Željezničar | ||||||
Olimpic
Sarajevo
|
|
Velež
Mostar
|
09.04.2016 16:30 | Olimpic | 1 : 0 | Velež | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Mladost
Doboj - Kakanj
|
09.04.2016 16:30 | Sloboda | 2 : 0 | Mladost |
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Kozara
Gradiška
|
09.04.2016 15:30 | Vlasenica | 0 : 6 | Kozara | ||||||
Sloboda (NG)
Novi Grad
|
|
Sutjeska
Foča
|
09.04.2016 15:30 | Sloboda (NG) | 2 : 0 | Sutjeska | ||||||
Borac
Šamac
|
|
Drina HE
Višegrad
|
09.04.2016 15:30 | Borac | 3 : 0 | Drina HE | ||||||
Mladost
Velika Obarska
|
|
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
09.04.2016 15:30 | Mladost | 5 : 0 | Zvijezda 09 | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Leotar
Trebinje
|
09.04.2016 15:30 | Krupa | 3 : 0 | Leotar | ||||||
Tekstilac
Derventa
|
|
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
|
09.04.2016 15:30 | Tekstilac | 2 : 2 | Sloboda (MG) |
Ljubić
Prnjavor
|
|
Željezničar
Doboj
|
09.04.2016 15:30 | Ljubić | 2 : 1 | Željezničar | ||||||
Sloga (D)
Doboj
|
|
Omarska
Omarska
|
09.04.2016 15:30 | Sloga (D) | 2 : 2 | Omarska | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
BSK
Banja Luka
|
09.04.2016 15:30 | Laktaši | 4 : 1 | BSK | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Sloga (S)
Srbac
|
09.04.2016 15:30 | Modriča | 0 : 0 | Sloga (S) |
Napredak
Donji Šepak
|
|
Proleter
Dvorovi
|
09.04.2016 15:30 | Napredak | 4 : 1 | Proleter | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Mladost (R)
Rogatica
|
09.04.2016 15:30 | Ilićka 01 | 2 : 0 | Mladost (R) | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Jedinstvo (Br)
Brodac
|
09.04.2016 15:30 | Lokomotiva | 2 : 1 | Jedinstvo (Br) | ||||||
Glasinac 2011
Sokolac
|
|
Mladost (G)
Gacko
|
09.04.2016 15:30 | Glasinac 2011 | 2 : 2 | Mladost (G) |
OFK Brdo
Hambarine
|
|
Željezničar
Banja Luka
|
09.04.2016 15:30 | OFK Brdo | 0 : 0 | Željezničar | ||||||
Lijevče
Nova Topola
|
|
Karanovac
Karanovac
|
09.04.2016 15:30 | Lijevče | 0 : 2 | Karanovac | ||||||
OFK Lauš
Banja Luka
|
|
Progres
Kneževo
|
09.04.2016 15:30 | OFK Lauš | 0 : 0 | Progres |
OFK Pridjel
Pridjel
|
|
Naša krila
Kostajnica
|
09.04.2016 15:30 | OFK Pridjel | 1 : 2 | Naša krila | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Vranjak
Vranjak
|
09.04.2016 15:30 | Polet 1926 | 0 : 2 | Vranjak |
Guber
Srebrenica
|
|
Podrinje
Tršić
|
09.04.2016 15:30 | Guber | 0 : 1 | Podrinje |
Mladost
Zalužani
|
|
Sloga-Nektar
Potkozarje
|
09.04.2016 15:30 | Mladost | 3 : 3 | Sloga-Nektar | ||||||
Borac
Istočni Drvar
|
|
Krajina
Banja Luka
|
09.04.2016 15:30 | Borac | 1 : 5 | Krajina |
Željezničar
Ravnice
|
|
Rudar
Blagaj
|
09.04.2016 15:30 | Željezničar | 2 : 2 | Rudar | ||||||
Radnik
Kozarska Dubica
|
|
Svodna
Svodna
|
09.04.2016 15:30 | Radnik | 2 : 1 | Svodna |
Obradovac
Obradovac
|
|
Bratstvo
Orahova
|
09.04.2016 17:00 | Obradovac | 5 : 0 | Bratstvo | ||||||
Vilusi
Vilusi
|
|
Stevan Dukić
Rogolji
|
09.04.2016 17:00 | Vilusi | 0 : 2 | Stevan Dukić |
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
09.04.2016 12:00 | Slavija | 0 : 2 | Široki Brijeg | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
09.04.2016 12:00 | Borac | 0 : 1 | Rudar Prijedor | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Čelik
Zenica
|
09.04.2016 12:00 | Radnik | 1 : 4 | Čelik | ||||||
Vitez
Vitez
|
|
Zrinjski
Mostar
|
09.04.2016 12:00 | Vitez | 0 : 3 | Zrinjski | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
09.04.2016 12:00 | Željezničar | 1 : 2 | Sarajevo | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Travnik
Travnik
|
09.04.2016 12:00 | Velež | 3 : 1 | Travnik | ||||||
Mladost
Donji Kakanj
|
|
Drina
Zvornik
|
09.04.2016 12:00 | Mladost | 5 : 1 | Drina | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Olimpic
Sarajevo
|
09.04.2016 12:00 | Sloboda | 5 : 0 | Olimpic |
Čelik
Zenica
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
09.04.2016 10:00 | Čelik | 1 : 2 | Široki Brijeg | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Zrinjski
Mostar
|
09.04.2016 10:00 | Rudar Prijedor | 0 : 1 | Zrinjski | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
09.04.2016 10:00 | Slavija | 0 : 3 | Sarajevo | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Travnik
Travnik
|
09.04.2016 10:00 | Borac | 5 : 1 | Travnik | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Drina
Zvornik
|
09.04.2016 10:00 | Radnik | 2 : 0 | Drina | ||||||
Vitez
Vitez
|
|
Olimpic
Sarajevo
|
09.04.2016 10:00 | Vitez | 0 : 1 | Olimpic | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Sloboda
Tuzla
|
09.04.2016 10:00 | Željezničar | 3 : 1 | Sloboda | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Mladost
Donji Kakanj
|
09.04.2016 10:00 | Velež | 0 : 0 | Mladost |
Stakorina
Čajniče
|
|
Mladost (R)
Rogatica
|
09.04.2016 | Stakorina | 2 : 0 | Mladost (R) | ||||||
Velež
Nevesinje
|
|
Romanija
Pale
|
09.04.2016 | Velež | 1 : 1 | Romanija |
Stakorina
Čajniče
|
|
Mladost (R)
Rogatica
|
09.04.2016 | Stakorina | 1 : 3 | Mladost (R) | ||||||
Velež
Nevesinje
|
09.04.2016
|
Romanija
Pale
|
09.04.2016 | Velež | : | Romanija | ||||||
Han Pijesak
Han Pijesak
|
|
Rudo
Rudo
|
09.04.2016 | Han Pijesak | 7 : 0 | Rudo | ||||||
Glasinac
Sokolac
|
|
Mladost (G)
Gacko
|
09.04.2016 | Glasinac | 0 : 3 | Mladost (G) |
SFK 2000
Sarajevo
|
|
Modriča
Modriča
|
09.04.2016 | SFK 2000 | 11 : 1 | Modriča | ||||||
Banjaluka
Banjaluka
|
|
Gradina
Srebrenik
|
09.04.2016 | Banjaluka | 5 : 0 | Gradina |
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
|
Mostar
Mostar
|
09.04.2016 | Radnik Bumerang | 2 : 0 | Mostar | ||||||
Mladost
Nević Polje
|
|
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
|
09.04.2016 | Mladost | 1 : 3 | Lokomotiva |
Zrinjski
Mostar
|
|
Leotar
Trebinje
|
09.04.2016 18:00 | Zrinjski | 6 : 2 | Leotar | ||||||
Centar
Sarajevo
|
|
Brotnjo Premier SK
Čitluk
|
09.04.2016 18:00 | Centar | 3 : 4 | Brotnjo Premier SK | ||||||
Mostar SG
Mostar
|
|
Seljak
Livno
|
09.04.2016 18:00 | Mostar SG | 6 : 4 | Seljak |
Jošavka
Čelinac
|
|
Sofić Konjic
Buturović Polje
|
09.04.2016 | Jošavka | 4 : 9 | Sofić Konjic | ||||||
Čelinac
Čelinac
|
|
Bosna Kompred
Tuzla
|
09.04.2016 | Čelinac | 2 : 2 | Bosna Kompred | ||||||
Tango
Istočno Sarajevo
|
|
Kaskada
Gračanica
|
09.04.2016 | Tango | 5 : 6 | Kaskada |
Leotar Swisslion
Trebinje
|
|
Široki
Široki Brijeg
|
09.04.2016 20:00 | Leotar Swisslion | 65 : 52 | Široki | ||||||
Spars
Sarajevo
|
|
Igokea
Aleksandrovac
|
09.04.2016 19:00 | Spars | 63 : 101 | Igokea | ||||||
Kakanj
Kakanj
|
|
Mladost
Mrkonjić Grad
|
09.04.2016 19:00 | Kakanj | 90 : 67 | Mladost |
Zrinjski
Mostar
|
|
Radnik BN Basket
Bijeljina
|
09.04.2016 20:00 | Zrinjski | 83 : 79 | Radnik BN Basket | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Student
Mostar
|
09.04.2016 19:30 | Sloboda | 83 : 52 | Student | ||||||
Građanski
Bijeljina
|
|
Bošnjak
Hadžići
|
09.04.2016 19:30 | Građanski | 72 : 67 | Bošnjak |
Teslić
Teslić
|
|
Student
Banja Luka
|
09.04.2016 19:00 | Teslić | 62 : 108 | Student | ||||||
Bratunac
Bratunac
|
|
Rogatica
Rogatica
|
09.04.2016 19:00 | Bratunac | 85 : 79 | Rogatica | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Kozara
Gradiška
|
09.04.2016 19:00 | Borac | 75 : 83 | Kozara | ||||||
HEO
Bileća
|
|
Drina Birač
Zvornik
|
09.04.2016 19:00 | HEO | 99 : 57 | Drina Birač | ||||||
Prijedor
Prijedor
|
|
Slavija 1996
Istočno Sarajevo
|
09.04.2016 19:00 | Prijedor | 94 : 54 | Slavija 1996 |
Zrinjski
Mostar
|
|
Mira
Prijedor
|
09.04.2016 20:00 | Zrinjski | 23 : 32 | Mira | ||||||
Rogatica
Rogatica
|
|
Goražde
Goražde
|
09.04.2016 20:00 | Rogatica | 13 : 22 | Goražde | ||||||
Bihać
Bihać
|
|
Lokomotiva
Mostar
|
09.04.2016 20:00 | Bihać | 29 : 26 | Lokomotiva | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Ilidža
Ilidža
|
09.04.2016 20:00 | Krivaja | 26 : 25 | Ilidža | ||||||
Grude
Grude
|
|
Jedinstvo
Tuzla
|
09.04.2016 20:00 | Grude | 30 : 21 | Jedinstvo | ||||||
Izviđač
Ljubuški
|
|
Katarina
Mostar
|
09.04.2016 20:00 | Izviđač | 29 : 28 | Katarina |