Borac (BL)
Banja Luka
|
|
Drina
Zvornik
|
09.10.2016 18:00 | Borac (BL) | 1 : 0 | Drina |
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
|
|
Mladost (R)
Rogatica
|
09.10.2016 15:30 | Mladost (BS) | 5 : 3 | Mladost (R) | ||||||
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Napredak
Donji Šepak
|
09.10.2016 15:30 | Vlasenica | 1 : 3 | Napredak | ||||||
Sloga Junajted
Bijeljina
|
|
Mladost (G)
Gacko
|
09.10.2016 15:30 | Sloga Junajted | 4 : 1 | Mladost (G) | ||||||
Proleter
Dvorovi
|
|
Glasinac 2011
Sokolac
|
09.10.2016 15:30 | Proleter | 4 : 1 | Glasinac 2011 |
Borac
Kozarska Dubica
|
|
Proleter
Teslić
|
09.10.2016 15:30 | Borac | 1 : 1 | Proleter | ||||||
Omarska
Omarska
|
|
BSK
Banja Luka
|
09.10.2016 15:30 | Omarska | 1 : 0 | BSK | ||||||
Mladost
Donja Slatina
|
|
Ozren
Petrovo
|
09.10.2016 15:30 | Mladost | 4 : 1 | Ozren | ||||||
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Željezničar (D)
Doboj
|
09.10.2016 15:30 | Mineral | 1 : 1 | Željezničar (D) |
Liješće
Liješće
|
|
Hajduk
Batkuša
|
09.10.2016 15:30 | Liješće | 1 : 1 | Hajduk | ||||||
Sloga
Dugo Polje
|
|
Skugrić
Skugrić
|
09.10.2016 15:30 | Sloga | 2 : 1 | Skugrić | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Ozren
Paklenica
|
09.10.2016 15:30 | Crvena zvijezda | 5 : 2 | Ozren | ||||||
Zvijezda
Kakmuž
|
|
Naša krila
Kostajnica
|
09.10.2016 15:30 | Zvijezda | 2 : 2 | Naša krila |
Mladost
Velika Obarska
|
|
Lokanj
Lokanj
|
09.10.2016 15:30 | Mladost | 2 : 1 | Lokanj | ||||||
OFK Trnovica
Trnovica
|
|
Radnički
Karakaj
|
09.10.2016 15:30 | OFK Trnovica | 0 : 0 | Radnički | ||||||
Milići
Milići
|
|
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
09.10.2016 15:30 | Milići | 2 : 2 | Sloga | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Omladinac
Potočari
|
09.10.2016 15:30 | Lokomotiva | 0 : 2 | Omladinac | ||||||
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
|
Jedinstvo
Roćević
|
09.10.2016 15:30 | Zadrugar | 1 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Podrinje
Tršić
|
|
Partizan
Donja Trnova
|
09.10.2016 15:30 | Podrinje | 0 : 0 | Partizan | ||||||
OFK Šekovići
Šekovići
|
|
Bratstvo
Bratunac
|
09.10.2016 15:30 | OFK Šekovići | 0 : 0 | Bratstvo |
Stakorina
Čajniče
|
|
Željeznica
Trnovo
|
09.10.2016 15:30 | Stakorina | 0 : 3 | Željeznica | ||||||
Rudo
Rudo
|
|
OFK Podgrab
Podgrab
|
09.10.2016 15:30 | Rudo | 2 : 1 | OFK Podgrab |
Gomjenica
Prijedor
|
|
Lijevče
Nova Topola
|
09.10.2016 11:00 | Gomjenica | 1 : 1 | Lijevče | ||||||
Sloga
Gornji Podgradci
|
|
Dubrave
Dubrave
|
09.10.2016 15:30 | Sloga | 1 : 2 | Dubrave | ||||||
Mladost
Kotor Varoš
|
|
FSA
Prijedor
|
09.10.2016 15:30 | Mladost | 1 : 1 | FSA | ||||||
Kladari
Kladari
|
|
Partizan
Kostajnica
|
09.10.2016 15:30 | Kladari | 1 : 2 | Partizan |
Gorica
Šipovo
|
|
Budućnost
Banja Luka
|
09.10.2016 15:30 | Gorica | 4 : 1 | Budućnost | ||||||
Omladinac
Banja Luka
|
|
Gomionica
Bronzani Majdan
|
09.10.2016 15:30 | Omladinac | 1 : 3 | Gomionica | ||||||
Krajina
Banja Luka
|
|
Polet Krajišnik
Dragočaj-Ramići
|
09.10.2016 11:00 | Krajina | 1 : 0 | Polet Krajišnik | ||||||
Džaja
Banja Luka
|
|
Rekreativo
Banja Luka
|
09.10.2016 15:30 | Džaja | 1 : 0 | Rekreativo |
Borac
Osmaci
|
|
Jadar
Nova Kasaba
|
09.10.2016 15:00 | Borac | 0 : 6 | Jadar | ||||||
Branjevo
Branjevo
|
|
Birač
Derventa
|
09.10.2016 15:00 | Branjevo | 0 : 3 | Birač | ||||||
Budućnost
Skelani
|
|
Tabanci
Tabanci
|
09.10.2016 15:00 | Budućnost | 1 : 3 | Tabanci | ||||||
Jasenica
Jasenica
|
|
Polet
Kravica
|
09.10.2016 15:00 | Jasenica | 1 : 0 | Polet | ||||||
Srpski soko
Čelopek
|
|
Jardan
Jardan
|
09.10.2016 15:00 | Srpski soko | 1 : 0 | Jardan |
Pelagićevo
Pelagićevo
|
|
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
09.10.2016 15:30 | Pelagićevo | 2 : 1 | Kladari Gornji | ||||||
Sloga
Jakeš
|
|
Rudar
Stanari
|
09.10.2016 15:30 | Sloga | 2 : 0 | Rudar | ||||||
Hajduk
Kožuhe
|
|
Bosna
Modrički Lug
|
09.10.2016 15:30 | Hajduk | 6 : 0 | Bosna | ||||||
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
|
|
Borac
Osinja
|
09.10.2016 15:30 | Skugrić 1964 | 3 : 2 | Borac | ||||||
Crkvina
Crkvina
|
|
Polet
Čović Polje
|
09.10.2016 15:30 | Crkvina | 8 : 1 | Polet | ||||||
Mladost
Dobrinja
|
|
Posavina
Miloševac
|
09.10.2016 15:30 | Mladost | 6 : 0 | Posavina | ||||||
Ukrina
Čečava
|
|
Bratstvo
Donja Dubica
|
09.10.2016 15:30 | Ukrina | 2 : 1 | Bratstvo |
Kozara
Turjak
|
|
Borac (Š)
Šibovska
|
09.10.2016 16:00 | Kozara | 2 : 0 | Borac (Š) | ||||||
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
|
Sloboda
Donji Podgradci
|
09.10.2016 16:00 | Mladi Krajišnik | 1 : 0 | Sloboda | ||||||
Ratar
Stara Topola
|
|
Torpedo
Cerovljani
|
09.10.2016 16:00 | Ratar | 1 : 1 | Torpedo | ||||||
Biseri
Čatrnja
|
|
Kalemi
Trebovljani
|
09.10.2016 16:00 | Biseri | 1 : 3 | Kalemi | ||||||
Vrbas
Prijebljezi
|
|
Borac (M)
Maglajani
|
09.10.2016 16:00 | Vrbas | 1 : 1 | Borac (M) | ||||||
Tamaris
Mrčevci
|
|
Milan
Kosjerovo
|
09.10.2016 16:00 | Tamaris | 1 : 1 | Milan |
Obilić
Krepšić
|
|
Majevica
Lopare
|
09.10.2016 15:00 | Obilić | 2 : 0 | Majevica | ||||||
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
|
Grčica
Brčko
|
09.10.2016 15:00 | OFK Brezik | 4 : 0 | Grčica | ||||||
Jugović
Gredice 1
|
|
Mladost (S)
Sandići
|
09.10.2016 15:00 | Jugović | 4 : 4 | Mladost (S) | ||||||
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
|
Mladost (T)
Trnjaci
|
09.10.2016 15:00 | Sava 04 | 5 : 5 | Mladost (T) | ||||||
Gredice
Gredice 1
|
|
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
09.10.2016 15:00 | Gredice | 3 : 1 | Crvena zvijezda | ||||||
Slijepčevići
Slijepčevići
|
|
Sveti Jovan
Donji Brezik
|
09.10.2016 15:00 | Slijepčevići | 4 : 1 | Sveti Jovan |
Plamen
Donje Vodičevo
|
|
Berek 1975
Prijedor
|
09.10.2016 15:30 | Plamen | 6 : 0 | Berek 1975 | ||||||
Slaven
Dobrljin
|
|
Omladinac
Draksenić
|
09.10.2016 15:30 | Slaven | 5 : 2 | Omladinac | ||||||
Bratstvo
Kozarac
|
|
Mrakovica
Kozaruša
|
09.10.2016 15:30 | Bratstvo | 0 : 0 | Mrakovica | ||||||
Podgrmeč
Oštra Luka
|
|
Radnik
Kozarska Dubica
|
09.10.2016 15:30 | Podgrmeč | 1 : 1 | Radnik | ||||||
Knežopoljac
Knežica
|
|
Sloga
Rakelići(Saničani)
|
09.10.2016 15:30 | Knežopoljac | 0 : 6 | Sloga |
27. Juli
Kalenderovci
|
|
Radnički
Brodsko Polje
|
09.10.2016 15:30 | 27. Juli | 2 : 3 | Radnički | ||||||
Polet
Podnovlje
|
|
OFK Zborište
Zborište
|
09.10.2016 15:30 | Polet | 4 : 2 | OFK Zborište | ||||||
Zadrugar
Sijekovac
|
|
Vučijak
Majevac
|
09.10.2016 15:30 | Zadrugar | 1 : 2 | Vučijak | ||||||
Borac (BL)
Bosanski Lužani
|
|
Borac (K)
Kotorsko
|
09.10.2016 15:30 | Borac (BL) | 3 : 0 | Borac (K) | ||||||
4. juli
Pojezna
|
|
Željezničar
Pridjel Gornji
|
09.10.2016 15:30 | 4. juli | 1 : 4 | Željezničar |
Radnik Urije
Prijedor
|
|
OFK Rasavci
Rasavci
|
09.10.2016 15:30 | Radnik Urije | 0 : 0 | OFK Rasavci | ||||||
Ljubija
Ljubija
|
|
Moštanica
Božići
|
09.10.2016 15:30 | Ljubija | 1 : 0 | Moštanica | ||||||
Kiseljak
Koprivna
|
|
Svodna
Svodna
|
09.10.2016 15:30 | Kiseljak | 2 : 1 | Svodna | ||||||
Blatna
Blatna
|
|
Rudar
Blagaj
|
09.10.2016 15:30 | Blatna | 7 : 3 | Rudar |
Sloga 73
Ždreban
|
|
Omladinac
Modriča
|
09.10.2016 15:30 | Sloga 73 | 1 : 1 | Omladinac | ||||||
Mladost (B)
Botajica
|
|
Mladost (ST)
Srpska Tišina
|
09.10.2016 15:30 | Mladost (B) | 3 : 3 | Mladost (ST) | ||||||
Sloboda
Vinska
|
|
Zvijezda
Kruškovo Polje
|
09.10.2016 15:30 | Sloboda | 1 : 4 | Zvijezda | ||||||
Jedinstvo
Obudovac 2(Branica)
|
|
Partizan
Koprivna
|
09.10.2016 15:30 | Jedinstvo | 2 : 3 | Partizan | ||||||
Trebavac
Vranjak
|
|
Sloga (SS)
Srednja Slatina
|
09.10.2016 15:30 | Trebavac | 1 : 0 | Sloga (SS) | ||||||
Omladinac
Modriča
|
|
Sloga (SS)
Srednja Slatina
|
09.10.2016 15:00 | Omladinac | 2 : 1 | Sloga (SS) | ||||||
Partizan
Koprivna
|
|
Trebavac
Vranjak
|
09.10.2016 15:00 | Partizan | 1 : 1 | Trebavac | ||||||
Crvena zvijezda
Gajevi
|
|
Jedinstvo
Obudovac 2(Branica)
|
09.10.2016 15:00 | Crvena zvijezda | 5 : 2 | Jedinstvo | ||||||
Mladost (ST)
Srpska Tišina
|
|
Sloboda
Vinska
|
09.10.2016 15:00 | Mladost (ST) | 6 : 0 | Sloboda | ||||||
Sloga 73
Ždreban
|
|
Mladost (B)
Botajica
|
09.10.2016 15:00 | Sloga 73 | 0 : 0 | Mladost (B) |
13 Skojevki
Grbavci
|
|
Obradovac
Gradiška
|
09.10.2016 16:00 | 13 Skojevki | 2 : 2 | Obradovac | ||||||
Polet
Elezagići
|
|
Vilusi
Vilusi
|
09.10.2016 16:00 | Polet | 0 : 2 | Vilusi | ||||||
Stevan Dukić
Rogolji
|
|
Laminci
Laminci
|
09.10.2016 16:00 | Stevan Dukić | 1 : 2 | Laminci | ||||||
Borac
Mašići
|
|
Omladinac
Brestovčina
|
09.10.2016 16:00 | Borac | 2 : 1 | Omladinac |
Crvena zemlja
Nova Ves
|
|
Biseri
Lišnja
|
09.10.2016 15:30 | Crvena zemlja | 5 : 4 | Biseri | ||||||
Budućnost
Donji Galjipovci
|
|
Župa
Milosavci
|
09.10.2016 15:30 | Budućnost | 2 : 4 | Župa | ||||||
Potkozarje
Aleksandrovac
|
|
Crni vrh
Jaružani
|
09.10.2016 15:30 | Potkozarje | 5 : 1 | Crni vrh |
Budućnost Red Star
Vučilovac
|
|
Jedinstvo
Koretaši
|
09.10.2016 11:00 | Budućnost Red Star | 0 : 2 | Jedinstvo | ||||||
Borac
Ražljevo
|
|
Mladost
Lončari
|
09.10.2016 11:00 | Borac | 7 : 4 | Mladost | ||||||
Zadrugar
Bukvik
|
|
Čelik
Grbavica
|
09.10.2016 11:00 | Zadrugar | 3 : 2 | Čelik | ||||||
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
|
|
Sloboda
Mrtvica
|
09.10.2016 11:00 | Bobetino Brdo | 1 : 2 | Sloboda |
VSK
Velino Selo
|
|
Drina
Batar
|
09.10.2016 15:30 | VSK | 2 : 2 | Drina | ||||||
Bjeloševac
Bjeloševac
|
|
Modran
Modran
|
09.10.2016 15:30 | Bjeloševac | 2 : 0 | Modran | ||||||
Tavna
Banjica
|
|
Mladost
Patkovača
|
09.10.2016 15:30 | Tavna | 4 : 0 | Mladost | ||||||
Međaši
Međaši
|
|
Glogovac
Glogovac
|
09.10.2016 15:30 | Međaši | 0 : 3 | Glogovac | ||||||
OFK Batković
Batković
|
|
OFK Janja 2009
Janja
|
09.10.2016 15:30 | OFK Batković | 1 : 3 | OFK Janja 2009 |
Polet
Mala Obarska
|
|
Koridor 2011
Bijeljina
|
09.10.2016 15:30 | Polet | 4 : 3 | Koridor 2011 | ||||||
Sloboda
Donji Dragaljevac
|
|
Omladinac
Gornja Čađavica
|
09.10.2016 15:30 | Sloboda | 2 : 1 | Omladinac | ||||||
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
|
Građanski
Bijeljina
|
09.10.2016 15:30 | Magnojević 2001 | 1 : 5 | Građanski | ||||||
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
|
Ljeljenča
Ljeljenča
|
09.10.2016 15:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Ljeljenča | ||||||
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
|
Sloga 94
Bijeljina
|
09.10.2016 15:30 | OFK Magnojević | 1 : 2 | Sloga 94 |
Nacional
Bijeljina
|
|
Sinđelić
Golo Brdo
|
09.10.2016 10:30 | Nacional | 2 : 6 | Sinđelić |
Sava
Gradac
|
|
Mladen Perić
Glogovac
|
09.10.2016 10:30 | Sava | 2 : 1 | Mladen Perić | ||||||
Sloga
Donja Bukovica
|
|
Buk
Gornja Bukovica
|
09.10.2016 10:30 | Sloga | 1 : 2 | Buk |
Banja Luka
Banja Luka
|
|
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
09.10.2016 15:35 | Banja Luka | 1 : 0 | Radnik Bumerang | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Gradina
Srebrenik
|
09.10.2016 15:30 | Modriča | 2 : 3 | Gradina |
Sokolac
Sokolac
|
|
Mladost
Rogatica
|
09.10.2016 11:00 | Sokolac | 0 : 2 | Mladost | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Čelik
Doboj
|
09.10.2016 14:00 | Drina | 1 : 3 | Čelik | ||||||
Sloga
Kakmuž-Petrovo
|
|
Centar
Brčko
|
09.10.2016 15:00 | Sloga | 9 : 1 | Centar |
Leotar Ocean Link
Trebinje
|
|
Salines
Tuzla
|
09.10.2016 17:30 | Leotar Ocean Link | 4 : 0 | Salines | ||||||
Tango
Istočno Sarajevo
|
|
Čelinac
Čelinac
|
09.10.2016 16:00 | Tango | 5 : 3 | Čelinac | ||||||
Seljak
Livno
|
|
Centar
Sarajevo
|
09.10.2016 16:00 | Seljak | 1 : 5 | Centar |
MZT Skopje Aerodrom
Skopje
|
|
Cibona
Zagreb
|
09.10.2016 21:00 | MZT Skopje Aerodrom | 85 : 89 | Cibona | ||||||
Union Olimpija
Ljubljana
|
|
Mornar
Bar
|
09.10.2016 19:00 | Union Olimpija | 81 : 72 | Mornar | ||||||
Budućnost VOLI
Podgorica
|
|
Krka
Novo Mesto
|
09.10.2016 21:00 | Budućnost VOLI | 91 : 62 | Krka | ||||||
Crvena zvezda mts
Beograd
|
|
Mega Leks
Beograd
|
09.10.2016 17:00 | Crvena zvezda mts | 96 : 76 | Mega Leks |
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Modriča Optima
Modriča
|
09.10.2016 14:00 | Crvena zvijezda | 0 : 3 | Modriča Optima |
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
09.10.2016 12:00 | Crvena zvijezda | 2 : 3 | Slavija |
Laktaši
Laktaši
|
|
Bijeljina
Bijeljina
|
09.10.2016 15:00 | Laktaši | 28 : 35 | Bijeljina |
Srbac
Srbac
|
|
Prijedor 2
Prijedor
|
09.10.2016 14:00 | Srbac | 29 : 25 | Prijedor 2 | ||||||
Borac M:TEL 2
Banja Luka
|
|
Derventa 2
Derventa
|
09.10.2016 19:00 | Borac M:TEL 2 | 38 : 27 | Derventa 2 | ||||||
Čelinac
Čelinac
|
|
Kozara Mlijekoprodukt 2
Kozarska Dubica
|
09.10.2016 18:00 | Čelinac | 39 : 38 | Kozara Mlijekoprodukt 2 | ||||||
Teslić
Teslić
|
|
Kozara
Kozarska Dubica
|
09.10.2016 18:00 | Teslić | 24 : 34 | Kozara |
Mira
Prijedor
|
|
Neretva
Jablanica
|
09.10.2016 17:00 | Mira | 28 : 21 | Neretva |
Laktaši
Laktaši
|
|
Knežopoljka
Kozarska Dubica
|
09.10.2016 13:00 | Laktaši | 26 : 33 | Knežopoljka | ||||||
Rogatica
Rogatica
|
|
Nestro grupa Brod
Brod
|
09.10.2016 | Rogatica | 22 : 25 | Nestro grupa Brod |