Zrinjski
Mostar
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
13.05.2017 19:00 | Zrinjski | 3 : 2 | Sarajevo | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Radnik
Bijeljina
|
13.05.2017 17:00 | Sloboda | 2 : 0 | Radnik |
Olimpic
Sarajevo
|
|
Mladost
Kakanj
|
13.05.2017 17:00 | Olimpic | 3 : 3 | Mladost | ||||||
Äelik
Zenica
|
|
Metalleghe-BSI
Jajce
|
13.05.2017 17:00 | Äelik | 0 : 0 | Metalleghe-BSI |
Kozara
GradiŔka
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
13.05.2017 17:00 | Kozara | 2 : 0 | Tekstilac Kort | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Drina
Zvornik
|
13.05.2017 17:00 | Podrinje | 2 : 3 | Drina |
Zvijezda 09
Etno Selo StaniÅ”iÄi
|
|
Slavija
IstoÄno Sarajevo
|
13.05.2017 17:00 | Zvijezda 09 | 2 : 1 | Slavija | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Borac
Å amac
|
13.05.2017 17:00 | Sloga | 3 : 1 | Borac | ||||||
Sutjeska
FoÄa
|
|
Sloboda
MrkonjiÄ Grad
|
13.05.2017 17:00 | Sutjeska | 1 : 1 | Sloboda |
Napredak
Donji Å epak
|
|
Guber
Srebrenica
|
13.05.2017 17:30 | Napredak | 5 : 1 | Guber | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Jedinstvo (BÄ)
BrÄko
|
13.05.2017 17:30 | Leotar | 0 : 1 | Jedinstvo (BÄ) | ||||||
IliÄka 01
BrÄko
|
|
Sloga Junajted
Bijeljina
|
13.05.2017 17:30 | IliÄka 01 | 2 : 1 | Sloga Junajted | ||||||
Mladost (G)
Gacko
|
|
Glasinac 2011
Sokolac
|
13.05.2017 17:30 | Mladost (G) | 2 : 2 | Glasinac 2011 |
LaktaŔi
LaktaŔi
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
13.05.2017 17:30 | LaktaŔi | 3 : 0 | Borac | ||||||
LjubiÄ
Prnjavor
|
|
ModriÄa
ModriÄa
|
13.05.2017 17:30 | LjubiÄ | 4 : 2 | ModriÄa | ||||||
Proleter
TesliÄ
|
|
Omarska
Omarska
|
13.05.2017 17:30 | Proleter | 1 : 2 | Omarska | ||||||
ŽeljezniÄar Sport Team
Banja Luka
|
|
Mladost
Donja Slatina
|
13.05.2017 17:30 | ŽeljezniÄar Sport Team | 4 : 0 | Mladost |
OFK Pridjel
Pridjel Donji
|
|
Ozren
Paklenica
|
13.05.2017 17:00 | OFK Pridjel | 2 : 0 | Ozren | ||||||
Trebava
OsjeÄani
|
|
Polet 1926
Brod
|
13.05.2017 17:00 | Trebava | 3 : 1 | Polet 1926 |
Lokanj
Lokanj
|
|
Rudar
Ugljevik
|
13.05.2017 17:00 | Lokanj | 4 : 2 | Rudar | ||||||
Partizan
Donja Trnova
|
|
Bratstvo
Bratunac
|
13.05.2017 17:00 | Partizan | 4 : 0 | Bratstvo |
Karanovac
Karanovac
|
|
LauÅ”
Banja Luka
|
13.05.2017 17:30 | Karanovac | 2 : 1 | LauÅ” | ||||||
FSA
Prijedor
|
|
Partizan
Kostajnica
|
13.05.2017 17:30 | FSA | 4 : 3 | Partizan |
Borac
IstoÄni Drvar
|
|
Vrbas
Banja Luka
|
13.05.2017 16:30 | Borac | 3 : 0 | Vrbas | ||||||
Mladost Farma Prom
Zalužani
|
|
Polet KrajiŔnik
DragoÄaj-RamiÄi
|
13.05.2017 16:30 | Mladost Farma Prom | 3 : 1 | Polet KrajiŔnik |
Sloboda
Donji Podgradci
|
|
Mladi KrajiŔnik
Kukulje
|
13.05.2017 18:00 | Sloboda | 3 : 5 | Mladi KrajiŔnik |
Brodac
Brodac
|
|
BSK Ledinci
BatkoviÄ
|
13.05.2017 17:00 | Brodac | 2 : 1 | BSK Ledinci |
Jablanica
Jablanica
|
|
Romanovci
Romanovci
|
13.05.2017 17:30 | Jablanica | 0 : 1 | Romanovci | ||||||
Bratstvo
Orahova
|
|
Mladost
Seferovci
|
13.05.2017 17:30 | Bratstvo | 4 : 2 | Mladost |
OFK Janja 2009
Janja
|
|
Drina
Batar
|
13.05.2017 17:00 | OFK Janja 2009 | 5 : 2 | Drina | ||||||
Borac
Trnjaci
|
|
Modran
Modran
|
13.05.2017 17:00 | Borac | 4 : 0 | Modran |
Sloga 94
Bijeljina
|
|
Koridor 2011
Bijeljina
|
13.05.2017 17:00 | Sloga 94 | 4 : 3 | Koridor 2011 | ||||||
Obarska
Velika Obarska
|
|
LjeljenÄa
LjeljenÄa
|
13.05.2017 17:00 | Obarska | 4 : 1 | LjeljenÄa |
Banjaluka
Banjaluka
|
|
SFK 2000
Sarajevo
|
13.05.2017 17:00 | Banjaluka | 0 : 5 | SFK 2000 |
Sloga
Kakmuž-Petrovo
|
|
Äelik
Doboj
|
13.05.2017 16:00 | Sloga | 8 : 1 | Äelik |
Konjuh
Živinice
|
|
Borac M:TEL
Banja Luka
|
13.05.2017 20:00 | Konjuh | 30 : 25 | Borac M:TEL | ||||||
VogoÅ”Äa
VogoÅ”Äa
|
|
IzviÄaÄ
LjubuŔki
|
13.05.2017 20:00 | VogoÅ”Äa | 24 : 19 | IzviÄaÄ |
Srbac
Srbac
|
|
SrednjoŔkolac
Novi Grad
|
13.05.2017 19:00 | Srbac | 30 : 27 | SrednjoŔkolac |