Burnley
Burnley
|
|
Leeds United
Leeds
|
29.08.2020 15:00 | Burnley | 1 : 1 | Leeds United | ||||||
Tottenham Hotspur
London
|
|
Watford
Watford
|
29.08.2020 15:00 | Tottenham Hotspur | 1 : 0 | Watford | ||||||
Wolverhampton Wanderers
Wolverhampton
|
|
Manchester United
Manchester
|
29.08.2020 17:30 | Wolverhampton Wanderers | 0 : 1 | Manchester United |
Dečić
Tuzi
|
|
Jezero
Plav
|
29.08.2020 20:00 | Dečić | 0 : 0 | Jezero | ||||||
Podgorica
Podgorica
|
|
Budućnost
Podgorica
|
29.08.2020 19:00 | Podgorica | 4 : 0 | Budućnost | ||||||
OFK Titograd
Podgorica
|
|
OFK Petrovac
Petrovac
|
29.08.2020 20:00 | OFK Titograd | 2 : 2 | OFK Petrovac |
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
|
Berane
Berane
|
29.08.2020 16:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | Berane | ||||||
Kom
Podgorica
|
|
Mornar
Bar
|
29.08.2020 20:00 | Kom | 1 : 0 | Mornar | ||||||
Arsenal
Tivat
|
|
Drezga
Piperi
|
29.08.2020 16:30 | Arsenal | 1 : 0 | Drezga | ||||||
Igalo
Herceg Novi
|
|
Ibar
Rožaje
|
29.08.2020 16:30 | Igalo | 6 : 0 | Ibar |
Famos
Vojkovići
|
|
Jedinstvo
Brodac
|
29.08.2020 17:00 | Famos | 4 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Mladost (Gacko)
Gacko
|
|
Bratstvo
Bratunac
|
29.08.2020 17:00 | Mladost (Gacko) | 3 : 1 | Bratstvo |
Borac (Šibovska)
Šibovska
|
|
Biseri
Čatrnja
|
29.08.2020 17:00 | Borac (Šibovska) | 4 : 1 | Biseri |
Piperci
Piperci
|
|
Gorica
Pučile
|
29.08.2020 17:30 | Piperci | 3 : 4 | Gorica |
Sloga Junajted
Bijeljina
|
|
Građanski
Bijeljina
|
29.08.2020 17:30 | Sloga Junajted | 2 : 2 | Građanski | ||||||
Ljeskovac
Ljeskovac
|
|
Sloga
Dazdarevo
|
29.08.2020 17:30 | Ljeskovac | 10 : 1 | Sloga |
Igman
Konjic
|
|
Čapljina
Čapljina
|
29.08.2020 17:00 | Igman | 4 : 0 | Čapljina | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Slaven
Živinice
|
29.08.2020 17:00 | Goražde | 0 : 0 | Slaven | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
TOŠK
Tešanj
|
29.08.2020 17:00 | Orašje | 2 : 2 | TOŠK | ||||||
Jedinstvo
Bihać
|
|
Budućnost
Banovići
|
29.08.2020 17:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Budućnost | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
29.08.2020 17:00 | Zvijezda | 1 : 0 | Bratstvo |
Vitez
Bužim
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
29.08.2020 17:00 | Vitez | 1 : 4 | Podgrmeč | ||||||
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Brekovica 78
Brekovica
|
29.08.2020 17:00 | Sloga | 4 : 0 | Brekovica 78 |
Mramor
Mramor
|
|
Prokosovići
Prokosovići
|
29.08.2020 17:00 | Mramor | 0 : 6 | Prokosovići | ||||||
Lokomotiva
Miričina
|
|
Radnički
Lukavac
|
29.08.2020 17:00 | Lokomotiva | 0 : 5 | Radnički | ||||||
Bosna (K)
Kalesija
|
|
Bosna (M)
Mionica
|
29.08.2020 17:00 | Bosna (K) | 3 : 1 | Bosna (M) | ||||||
Mladost
Malešići
|
|
Odžak 102
Odžak
|
29.08.2020 17:00 | Mladost | 2 : 1 | Odžak 102 |
UNIS
Vogošća
|
|
Bosna
Visoko
|
29.08.2020 17:00 | UNIS | 5 : 2 | Bosna | ||||||
Famos
Hrasnica
|
|
Kolina
Ustikolina
|
29.08.2020 17:00 | Famos | 2 : 0 | Kolina |
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Klis
Buturović Polje
|
29.08.2020 17:00 | Tomislav | 1 : 1 | Klis |
Omladinac
Sanica
|
|
Omladinac 75
Pokoj
|
29.08.2020 17:00 | Omladinac | 2 : 2 | Omladinac 75 | ||||||
Ključ
Ključ
|
|
Željezničar
Bosanska Krupa
|
29.08.2020 17:00 | Ključ | 3 : 1 | Željezničar | ||||||
Mladost
Vrnograč
|
|
Bajer 99
Velagići
|
29.08.2020 17:00 | Mladost | 3 : 2 | Bajer 99 | ||||||
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
|
Borac
Izačić
|
29.08.2020 17:00 | Bratstvo | 1 : 0 | Borac |
Sloga (P)
Prud
|
|
Kostrč
Kostrč
|
29.08.2020 17:00 | Sloga (P) | 2 : 1 | Kostrč |
Sporting
Zenica
|
|
Vareš
Vareš
|
29.08.2020 16:30 | Sporting | 2 : 6 | Vareš | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Proleter
Makljenovac
|
29.08.2020 16:30 | Čelik | 6 : 0 | Proleter |
Mramor
Babice
|
|
Jedinstvo
Lukavica
|
29.08.2020 17:00 | Mramor | 2 : 0 | Jedinstvo |
Omazići 1937
Omazići
|
|
Rudar
Bukinje
|
29.08.2020 17:00 | Omazići 1937 | 3 : 2 | Rudar | ||||||
Mladost (Solina)
Solina
|
|
Srnica
Treštenica
|
29.08.2020 17:00 | Mladost (Solina) | 6 : 0 | Srnica |
Novi Pazar
Novi Pazar
|
|
Radnik
Surdulica
|
29.08.2020 19:30 | Novi Pazar | 0 : 0 | Radnik | ||||||
Rad
Beograd
|
|
Napredak
Kruševac
|
29.08.2020 17:00 | Rad | 3 : 1 | Napredak | ||||||
Zlatibor
Čajetina
|
|
Mladost (L)
Lučani
|
29.08.2020 19:30 | Zlatibor | 1 : 0 | Mladost (L) | ||||||
OFK Bačka
Bačka Palanka
|
|
Voždovac
Beograd
|
29.08.2020 19:30 | OFK Bačka | 2 : 1 | Voždovac | ||||||
Radnički (N)
Niš
|
|
Proleter
Novi Sad
|
29.08.2020 19:30 | Radnički (N) | 3 : 0 | Proleter |
OFK Žarkovo
Beograd
|
|
GFK Dubočica
Leskovac
|
29.08.2020 17:00 | OFK Žarkovo | 1 : 0 | GFK Dubočica | ||||||
Borac 1926
Čačak
|
|
Železničar (P)
Pančevo
|
29.08.2020 19:30 | Borac 1926 | 2 : 1 | Železničar (P) | ||||||
Zemun
Zemun
|
|
GFK Jagodina
Jagodina
|
29.08.2020 17:00 | Zemun | 0 : 1 | GFK Jagodina |
Rennes
Rennes
|
|
Montpellier
Montpellier
|
29.08.2020 17:00 | Rennes | 2 : 1 | Montpellier | ||||||
Strasbourg
Strasbourg
|
|
Nice
Nice
|
29.08.2020 21:00 | Strasbourg | 0 : 2 | Nice |
Mladost
Doboj-Kakanj
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
29.08.2020 17:00 | Mladost | 1 : 0 | Olimpik | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
29.08.2020 17:00 | Velež | 1 : 1 | Tuzla City | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
29.08.2020 17:00 | Radnik | 0 : 2 | Sarajevo | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
29.08.2020 17:00 | Sloboda | 3 : 0 | Široki Brijeg | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Zrinjski
Mostar
|
29.08.2020 17:00 | Željezničar | 1 : 0 | Zrinjski |
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
29.08.2020 17:00 | Slavija | 1 : 2 | Jedinstvo | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
29.08.2020 17:00 | Ljubić | 2 : 1 | Borac | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Leotar
Trebinje
|
29.08.2020 17:00 | Podrinje | 1 : 3 | Leotar | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Tekstilac
Derventa
|
29.08.2020 17:00 | Kozara | 3 : 1 | Tekstilac | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Drina
Zvornik
|
29.08.2020 17:00 | Sloga | 2 : 0 | Drina | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Modriča
Modriča
|
29.08.2020 17:00 | Rudar Prijedor | 3 : 2 | Modriča | ||||||
Sloboda
Novi Grad
|
|
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
29.08.2020 17:00 | Sloboda | 2 : 1 | Zvijezda 09 | ||||||
Željezničar
Banja Luka
|
|
Sutjeska
Foča
|
29.08.2020 17:00 | Željezničar | 2 : 1 | Sutjeska |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Famos (H)
Hrasnica
|
29.08.2020 12:00 | Sarajevo | 9 : 1 | Famos (H) | ||||||
Olimp
Pale
|
|
Bosna
Visoko
|
29.08.2020 12:00 | Olimp | 4 : 1 | Bosna |
Natron
Maglaj
|
|
Travnik
Travnik
|
29.08.2020 12:00 | Natron | 3 : 2 | Travnik | ||||||
Borac
Jelah
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
29.08.2020 12:00 | Borac | 0 : 4 | Kiseljak |
Borac
Banja Luka
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
29.08.2020 17:30 | Borac | 3 : 1 | Široki Brijeg | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
29.08.2020 17:30 | Radnik | 1 : 0 | Krupa | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
29.08.2020 18:00 | Velež | 1 : 1 | Sarajevo |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Famos (H)
Hrasnica
|
29.08.2020 10:00 | Sarajevo | 8 : 0 | Famos (H) | ||||||
Olimp
Pale
|
|
Bosna
Visoko
|
29.08.2020 10:00 | Olimp | 2 : 1 | Bosna |
Natron
Maglaj
|
|
Travnik
Travnik
|
29.08.2020 10:00 | Natron | 2 : 8 | Travnik | ||||||
Borac
Jelah
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
29.08.2020 10:00 | Borac | 1 : 3 | Kiseljak | ||||||
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
29.08.2020 10:00 | Novi Travnik | 3 : 2 | Radnik |
Progres
Kneževo
|
|
Gorica
Šipovo
|
29.08.2020 12:00 | Progres | 2 : 4 | Gorica | ||||||
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Borac
Banja Luka
|
29.08.2020 12:00 | Sloboda | 1 : 6 | Borac | ||||||
Mladost
Kotor Varoš
|
|
Polet - Krajišnik
Ramići
|
29.08.2020 12:00 | Mladost | 3 : 0 | Polet - Krajišnik | ||||||
Čelinac
Čelinac
|
|
Krajina
Banja Luka
|
29.08.2020 12:00 | Čelinac | 0 : 4 | Krajina | ||||||
Lauš
Lauš
|
|
Vrbas
Banja Luka
|
29.08.2020 12:00 | Lauš | 1 : 1 | Vrbas | ||||||
BSK
Banja Luka
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
29.08.2020 12:00 | BSK | 0 : 0 | Omladinac |
Troglav 1918
Livno
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
29.08.2020 12:00 | Troglav 1918 | 2 : 1 | Brotnjo | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Posušje
Posušje
|
29.08.2020 15:00 | Leotar | 2 : 2 | Posušje | ||||||
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
GOŠK
Gabela
|
29.08.2020 10:00 | Branitelj | 2 : 4 | GOŠK |
Ozren
Semizovac
|
|
FA Academica
Sarajevo
|
29.08.2020 | Ozren | 1 : 7 | FA Academica | ||||||
Željezničar 1
Sarajevo
|
|
Dar
Sarajevo
|
29.08.2020 | Željezničar 1 | 7 : 1 | Dar | ||||||
Radnik Hadžići
Hadžići
|
|
Bambinosi
Sarajevo
|
29.08.2020 | Radnik Hadžići | 5 : 1 | Bambinosi | ||||||
Mlade Nade
Sarajevo
|
|
Glasinac 2011
Sokolac
|
29.08.2020 | Mlade Nade | 2 : 1 | Glasinac 2011 | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Romanija
Pale
|
29.08.2020 | Sarajevo | 8 : 1 | Romanija | ||||||
Jedinstvo
Ljubinići
|
|
Željezničar 2
Sarajevo
|
29.08.2020 | Jedinstvo | 2 : 6 | Željezničar 2 |
Mladost (VO)
Velika Obarska
|
|
Priboj
Priboj
|
29.08.2020 11:00 | Mladost (VO) | 1 : 0 | Priboj | ||||||
Proleter
Dvorovi
|
|
Jedinstvo
Brodac
|
29.08.2020 11:00 | Proleter | 0 : 3 | Jedinstvo |
Borac
Banja Luka
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
29.08.2020 15:00 | Borac | 0 : 1 | Široki Brijeg | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
29.08.2020 15:30 | Radnik | 1 : 1 | Krupa | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
29.08.2020 16:00 | Velež | 1 : 1 | Sarajevo |
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Polet 1926
Brod
|
29.08.2020 10:00 | Mineral | 1 : 1 | Polet 1926 | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
Kozara
Gradiška
|
29.08.2020 10:00 | Ljubić | 2 : 8 | Kozara | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Modriča Alfa
Modriča
|
29.08.2020 10:00 | Rudar Prijedor | 2 : 0 | Modriča Alfa | ||||||
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
29.08.2020 10:00 | OFK Spartak 2013 | 4 : 2 | Sloboda | ||||||
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
29.08.2020 10:00 | Tekstilac Kort | 10 : 0 | Borac | ||||||
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
|
Željezničar
Doboj
|
29.08.2020 10:00 | Željezničar Sport team | 10 : 0 | Željezničar |
Omladinac
Banja Luka
|
|
Vrbas
Banja Luka
|
29.08.2020 10:00 | Omladinac | 9 : 1 | Vrbas |
Podrinje
Janja
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
29.08.2020 10:00 | Podrinje | 5 : 3 | Rudar 1925 | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
29.08.2020 10:00 | Jedinstvo | 0 : 7 | Zvijezda 09 | ||||||
Zenit
Bijeljina
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
29.08.2020 10:00 | Zenit | 3 : 0 | Lokomotiva | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
29.08.2020 10:00 | Radnik | 4 : 2 | Sloboda | ||||||
Pelagićevo
Pelagićevo
|
|
Drina
Zvornik
|
29.08.2020 10:00 | Pelagićevo | 1 : 11 | Drina | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Borac
Šamac
|
29.08.2020 10:00 | Ilićka 01 | 1 : 1 | Borac |
Mladost (VO)
Velika Obarska
|
|
Priboj
Priboj
|
29.08.2020 10:00 | Mladost (VO) | 2 : 0 | Priboj | ||||||
Proleter
Dvorovi
|
|
Jedinstvo
Brodac
|
29.08.2020 10:00 | Proleter | 0 : 3 | Jedinstvo |
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Kamenica
Kamenica - Bihać
|
29.08.2020 11:30 | Podgrmeč | 12 : 1 | Kamenica |
Gomila
Stijena
|
|
Mladost (V)
Vrnograč
|
29.08.2020 11:30 | Gomila | 3 : 2 | Mladost (V) |
Mostar
Mostar
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
29.08.2020 11:30 | Mostar | 0 : 4 | Brotnjo | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Branitelj
Rodoč - Jasenica
|
29.08.2020 11:30 | Zrinjski | 7 : 0 | Branitelj | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Igman
Konjic
|
29.08.2020 11:30 | Velež | 2 : 0 | Igman | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
GOŠK
Gabela
|
29.08.2020 11:30 | Čapljina | 0 : 2 | GOŠK |
Slaven
Živinice
|
|
Kolibri
Husino
|
29.08.2020 11:00 | Slaven | 3 : 0 | Kolibri | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Gradina
Srebrenik
|
29.08.2020 11:00 | Radnički | 2 : 3 | Gradina | ||||||
Bambi
Tuzla
|
|
Proleter
Tuzla
|
29.08.2020 11:00 | Bambi | 6 : 0 | Proleter | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Eurofudbal
Stjepan Polje
|
29.08.2020 11:00 | Budućnost | 2 : 0 | Eurofudbal | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Eurogol
Živinoce
|
29.08.2020 11:00 | Sloboda | 0 : 2 | Eurogol |
Radnik
Hadžići
|
|
Jedinstvo
Ilijaš - Ljubinci
|
29.08.2020 14:00 | Radnik | 11 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Unis
Vogošča
|
29.08.2020 09:30 | Ilijaš | 3 : 2 | Unis | ||||||
Igman
ilidža
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
29.08.2020 19:30 | Igman | 2 : 5 | Sarajevo | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
29.08.2020 17:30 | Olimpik | 0 : 2 | Željezničar |
Sokolac
Sokolac
|
|
Sarajevo 2
Sarajevo
|
29.08.2020 10:00 | Sokolac | 2 : 5 | Sarajevo 2 | ||||||
Famos
Vojkovići
|
|
Novi Grad 1
Sarajevo
|
29.08.2020 12:00 | Famos | 2 : 2 | Novi Grad 1 |
Valter
Sarajevo
|
|
FA Akademika
Sarajevo
|
29.08.2020 10:00 | Valter | 4 : 0 | FA Akademika | ||||||
Famos
Hrasnica
|
|
Atletiko
Sarajevo
|
29.08.2020 10:00 | Famos | 6 : 1 | Atletiko | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Novi Grad 1
Sarajevo
|
29.08.2020 10:00 | Slavija | 6 : 0 | Novi Grad 1 | ||||||
AF Devetka
Sarajevo
|
|
J Akademi
Sarajevo
|
29.08.2020 10:00 | AF Devetka | 5 : 2 | J Akademi |
Omladinac
Doglode
|
|
KMN Vogošća
Vogošča
|
29.08.2020 10:00 | Omladinac | 0 : 3 | KMN Vogošća | ||||||
Jang Bojs
Sarajevo
|
|
La Paz
Pazarić
|
29.08.2020 10:00 | Jang Bojs | 3 : 1 | La Paz | ||||||
Vratnik
Sarajevo
|
|
Biser 96
Sarajevo
|
29.08.2020 10:00 | Vratnik | 2 : 0 | Biser 96 |
Radnik Urije
Urije
|
|
Sloga
Doboj
|
29.08.2020 11:30 | Radnik Urije | 0 : 5 | Sloga | ||||||
Mineral/Sporting
Banja Vrućica
|
|
Polet 1926
Brod
|
29.08.2020 11:30 | Mineral/Sporting | 4 : 0 | Polet 1926 | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
Kozara
Gradiška
|
29.08.2020 11:30 | Ljubić | 1 : 5 | Kozara | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Modriča Alfa
Modriča
|
29.08.2020 11:30 | Rudar Prijedor | 0 : 1 | Modriča Alfa | ||||||
Tekstilac
Derventa
|
|
Borac (KD)
Kozarska Dubica
|
29.08.2020 11:30 | Tekstilac | 12 : 1 | Borac (KD) | ||||||
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Željezničar
Doboj
|
29.08.2020 11:30 | Željezničar Sport Team | 11 : 0 | Željezničar |
Slaven
Živinice
|
|
Kolibri
Husino
|
29.08.2020 10:00 | Slaven | 0 : 2 | Kolibri | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Gradina
Srebrenik
|
29.08.2020 10:00 | Radnički | 6 : 0 | Gradina | ||||||
Bambi
Tuzla
|
|
Proleter
Tuzla
|
29.08.2020 10:00 | Bambi | 1 : 2 | Proleter | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Eurofudbal
Stjepan Polje
|
29.08.2020 10:00 | Budućnost | 6 : 1 | Eurofudbal | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Eurogol
Živinice
|
29.08.2020 10:00 | Sloboda | 1 : 3 | Eurogol |
Zrinjski
Mostar
|
|
Branitelj
Rodoč - Jasenica
|
29.08.2020 10:00 | Zrinjski | 4 : 0 | Branitelj | ||||||
Neum
Neum
|
|
Blagaj
Blagaj
|
29.08.2020 10:00 | Neum | 0 : 0 | Blagaj | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Igman
Konjic
|
29.08.2020 10:00 | Velež | 8 : 0 | Igman |
Radnik
Hadžići
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
29.08.2020 10:00 | Radnik | 0 : 8 | Sarajevo | ||||||
Bambinosi 1
Sarajevo
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
29.08.2020 10:00 | Bambinosi 1 | 1 : 6 | Željezničar | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
F.A. Akademika
Sarajevo
|
29.08.2020 10:00 | Olimpik | 3 : 0 | F.A. Akademika |
Mlade nade
Ilidža
|
|
Olimp
Pale
|
29.08.2020 10:00 | Mlade nade | 3 : 0 | Olimp | ||||||
Famos
Vojkovići
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
29.08.2020 10:00 | Famos | 7 : 3 | Novi Grad |
Bambinosi 2
Sarajevo
|
|
Željezničar 3
Sarajevo
|
29.08.2020 10:00 | Bambinosi 2 | 1 : 1 | Željezničar 3 | ||||||
Mlade nade 2
Ilidža
|
|
Unis
Vogošća
|
29.08.2020 10:00 | Mlade nade 2 | 13 : 0 | Unis | ||||||
Šampioni
Ilidža
|
|
AF Devetka
Sarajevo
|
29.08.2020 10:00 | Šampioni | 4 : 1 | AF Devetka | ||||||
Valter
Sarajevo
|
|
Fer plej
Sarajevo
|
29.08.2020 10:00 | Valter | 0 : 0 | Fer plej |
ŠF Soker
Sarajevo
|
|
F.A. Akademika
Sarajevo
|
29.08.2020 10:00 | ŠF Soker | 1 : 1 | F.A. Akademika | ||||||
Dobrinja
Dobrinja - Sarajevo
|
|
La Paz
Pazarić
|
29.08.2020 10:00 | Dobrinja | 3 : 0 | La Paz | ||||||
S.A. Ilijaš
ilijaš
|
|
Dar
Sarajevo
|
29.08.2020 10:00 | S.A. Ilijaš | 2 : 5 | Dar | ||||||
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
|
Romanija
Pale
|
29.08.2020 10:00 | SAŠK Napredak | 9 : 0 | Romanija |
Sloga
Zemun
|
|
TSC
Kanjiža
|
29.08.2020 17:00 | Sloga | 1 : 1 | TSC | ||||||
Vojvodina
Novi Sad
|
|
Crvena zvezda
Beograd
|
29.08.2020 17:00 | Vojvodina | 1 : 2 | Crvena zvezda | ||||||
Kolubara
Lazarevac
|
|
Zemun
Zemun
|
29.08.2020 18:00 | Kolubara | 0 : 2 | Zemun | ||||||
Požarevac
Požarevac
|
|
Spartak
Subotica
|
29.08.2020 17:00 | Požarevac | 0 : 2 | Spartak | ||||||
Radnički 1923
Kragujevac
|
|
Mašinac Trejs
Niš
|
29.08.2020 17:00 | Radnički 1923 | 1 : 2 | Mašinac Trejs |
Moskva
Novi Sad
|
|
Loznica
Loznica
|
29.08.2020 17:00 | Moskva | 4 : 2 | Loznica | ||||||
Radnički 2012
Niš
|
|
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
|
29.08.2020 11:00 | Radnički 2012 | 2 : 1 | ŽGFK Lavice Dubočica |
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
|
SFK 2000
Sarajevo
|
29.08.2020 17:30 | Radnik Bumerang | 0 : 8 | SFK 2000 | ||||||
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
|
|
Fortuna
Živinice
|
29.08.2020 17:00 | Lokomotiva | 0 : 0 | Fortuna |
Inter
Posušje
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
29.08.2020 11:00 | Inter | 1 : 12 | Široki Brijeg |
Iskra
Bugojno
|
|
Emina
Mostar
|
29.08.2020 15:00 | Iskra | 4 : 0 | Emina | ||||||
Modriča Alfa
Modriča
|
|
Banja Luka
Banja Luka
|
29.08.2020 10:00 | Modriča Alfa | 1 : 1 | Banja Luka |
Balkana MP
Mrkonjić Grad
|
|
Pliva
Šipovo
|
29.08.2020 16:00 | Balkana MP | 2 : 3 | Pliva |
Panter
Doboj
|
|
Gradiška
Gradiška
|
29.08.2020 | Panter | 3 : 0 | Gradiška | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
Smeč DN
Brčko
|
29.08.2020 | Laktaši | 3 : 0 | Smeč DN |
Rudo
Rudo
|
29.08.2020
|
Drina 2
Zvornik
|
29.08.2020 | Rudo | : | Drina 2 | ||||||
Mladost
Rogatica
|
|
Libero
Bijeljina
|
29.08.2020 | Mladost | 0 : 3 | Libero |