Stakorina
Čajniče
|
|
Proleter
Dvorovi
|
01.11.2020 14:00 | Stakorina | 0 : 3 | Proleter | ||||||
Jedinstvo
Brodac
|
|
Vlasenica
Vlasenica
|
01.11.2020 14:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Vlasenica | ||||||
Mladost (Rogatica)
Rogatica
|
|
Drina HE
Višegrad
|
01.11.2020 14:00 | Mladost (Rogatica) | 1 : 2 | Drina HE | ||||||
Glasinac 2011
Sokolac
|
|
Bratstvo
Bratunac
|
01.11.2020 14:00 | Glasinac 2011 | 3 : 0 | Bratstvo | ||||||
Milići
Milići
|
|
Guber
Srebrenica
|
01.11.2020 14:00 | Milići | 1 : 0 | Guber | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Mladost (Gacko)
Gacko
|
01.11.2020 14:00 | Ilićka 01 | 5 : 1 | Mladost (Gacko) | ||||||
Velež
Nevesinje
|
|
Budućnost
Pilica
|
01.11.2020 14:00 | Velež | 0 : 3 | Budućnost |
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Sloga (Dugo Polje)
Dugo Polje
|
01.11.2020 14:00 | Crvena zvijezda | 3 : 2 | Sloga (Dugo Polje) | ||||||
Vučijak
Majevac
|
|
Željezničar
Doboj
|
01.11.2020 14:00 | Vučijak | 1 : 2 | Željezničar | ||||||
Hajduk (Kožuhe)
Kožuhe
|
|
Naša krila
Kostajnica
|
01.11.2020 14:00 | Hajduk (Kožuhe) | 2 : 1 | Naša krila | ||||||
Borac
Lužani
|
|
Rudanka
Rudanka
|
01.11.2020 14:00 | Borac | 0 : 0 | Rudanka | ||||||
Sloga (Jakeš)
Jakeš
|
|
Vranjak
Vranjak
|
01.11.2020 14:00 | Sloga (Jakeš) | 1 : 0 | Vranjak | ||||||
Zvijezda
Kakmuž
|
|
Ozren
Petrovo
|
01.11.2020 14:00 | Zvijezda | 4 : 1 | Ozren | ||||||
Ukrina
Čečava
|
|
Skugrić
Skugrić
|
01.11.2020 14:00 | Ukrina | 1 : 0 | Skugrić |
Podrinje
Tršić
|
|
Tabanci
Tabanci
|
01.11.2020 14:00 | Podrinje | 1 : 1 | Tabanci | ||||||
Lokanj
Lokanj
|
|
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
01.11.2020 14:00 | Lokanj | 1 : 2 | Sloga | ||||||
Jedinstvo
Roćević
|
|
Čelopek
Čelopek
|
01.11.2020 14:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Čelopek | ||||||
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
OFK Šekovići
Šekovići
|
01.11.2020 14:00 | Sloboda | 2 : 1 | OFK Šekovići | ||||||
OFK Janja 2009
Janja
|
|
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
01.11.2020 14:00 | OFK Janja 2009 | 4 : 1 | Zadrugar | ||||||
Partizan
Donja Trnova
|
|
OFK Trnovica
Trnovica
|
01.11.2020 14:00 | Partizan | 3 : 1 | OFK Trnovica | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Mladost
Bogutovo Selo
|
01.11.2020 14:00 | Lokomotiva | 1 : 0 | Mladost |
Polet
Elezagići
|
|
Kozara
Turjak
|
01.11.2020 14:00 | Polet | 1 : 0 | Kozara | ||||||
Biseri
Čatrnja
|
|
Laminci
Laminci
|
01.11.2020 14:00 | Biseri | 3 : 1 | Laminci | ||||||
Torpedo
Cerovljani
|
|
Sloboda
Donji Podgradci
|
01.11.2020 14:00 | Torpedo | 3 : 0 | Sloboda | ||||||
Borac (Šibovska)
Šibovska
|
|
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
01.11.2020 14:00 | Borac (Šibovska) | 4 : 5 | Sloga DIPO | ||||||
Kalemi
Trebovljani
|
|
Borac (Mašići)
Mašići
|
01.11.2020 14:00 | Kalemi | 3 : 3 | Borac (Mašići) | ||||||
Potkozarje
Aleksandrovac
|
|
Obradovac
Gradiška
|
01.11.2020 14:00 | Potkozarje | 2 : 0 | Obradovac | ||||||
Župa
Milosavci
|
|
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
01.11.2020 14:00 | Župa | 3 : 1 | Mladi Krajišnik |
Karanovac
Karanovac
|
|
Mladost
Zalužani
|
01.11.2020 14:00 | Karanovac | 3 : 3 | Mladost | ||||||
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Gomionica
Bronzani Majdan
|
01.11.2020 14:00 | OFK Spartak 2013 | 7 : 1 | Gomionica | ||||||
Omladinac
Banja Luka
|
|
Rekreativo
Banja Luka
|
01.11.2020 14:00 | Omladinac | 1 : 1 | Rekreativo | ||||||
Vrbas
Banja Luka
|
|
OFK Banja Luka
Banja Luka
|
01.11.2020 14:00 | Vrbas | 2 : 3 | OFK Banja Luka | ||||||
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
|
|
Budućnost
Banja Luka
|
01.11.2020 14:00 | Šnjegotina | 1 : 3 | Budućnost |
Rudar
Stanari
|
|
Polet
Podnovlje
|
01.11.2020 17:00 | Rudar | 3 : 1 | Polet | ||||||
BSK
Bušletić
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
01.11.2020 17:00 | BSK | 3 : 0 | Mineral | ||||||
Liješće
Liješće
|
|
Zborište
Zborište
|
01.11.2020 17:00 | Liješće | 5 : 0 | Zborište | ||||||
Ozrenski sokolovi
Boljanić
|
|
Borac (O)
Osinja
|
01.11.2020 17:00 | Ozrenski sokolovi | 1 : 4 | Borac (O) | ||||||
Sloga
Kolibe Gornje
|
|
Zadrugar
Sijekovac
|
01.11.2020 17:00 | Sloga | 3 : 1 | Zadrugar | ||||||
Borac (K)
Kotorsko
|
|
OFK Pridjel
Pridjel Donji
|
01.11.2020 17:00 | Borac (K) | 1 : 1 | OFK Pridjel |
Pelagićevo
Pelagićevo
|
|
Dobor
Modriča
|
01.11.2020 17:30 | Pelagićevo | 3 : 3 | Dobor | ||||||
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
|
Zadrugar
Tarevci
|
01.11.2020 13:30 | Kladari Gornji | 1 : 1 | Zadrugar | ||||||
Budućnost
Gornja Slatina
|
|
Posavina
Miloševac
|
01.11.2020 13:30 | Budućnost | 2 : 0 | Posavina | ||||||
Partizan
Koprivna
|
|
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
|
01.11.2020 13:30 | Partizan | 0 : 3 | Skugrić 1964 | ||||||
Crkvina
Crkvina
|
|
Trebavac
Vranjak
|
01.11.2020 13:30 | Crkvina | 2 : 1 | Trebavac | ||||||
Sloga 73
Ždreban
|
|
Crvena zvijezda
Gajevi
|
01.11.2020 13:30 | Sloga 73 | 2 : 0 | Crvena zvijezda |
Budućnost Red Star
Vučilovac
|
|
Mladost (Lončari)
Lončari
|
01.11.2020 14:00 | Budućnost Red Star | 0 : 3 | Mladost (Lončari) | ||||||
Gredice
Gredice
|
|
Jugović
Gredice
|
01.11.2020 14:00 | Gredice | 0 : 0 | Jugović | ||||||
Borac
Ražljevo
|
|
Zadrugar
Bukvik
|
01.11.2020 14:00 | Borac | 5 : 0 | Zadrugar | ||||||
Mladost (Sandići)
Sandići
|
|
Slijepčevići
Slijepčevići
|
01.11.2020 14:00 | Mladost (Sandići) | 0 : 0 | Slijepčevići | ||||||
Mladost 2003
Popovo Polje
|
|
Grčica
Brčko
|
01.11.2020 14:00 | Mladost 2003 | 1 : 2 | Grčica | ||||||
Strijelac
Tutnjevac
|
|
Jedinstvo
Koretaši
|
01.11.2020 14:00 | Strijelac | 2 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Majevica
Lopare
|
|
Obilić
Krepšić
|
01.11.2020 14:00 | Majevica | 1 : 5 | Obilić | ||||||
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
|
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
01.11.2020 14:00 | Crvena zvijezda | 2 : 2 | OFK Brezik |
Semberija
Popovi
|
|
Jedinstvo
Suvo Polje
|
01.11.2020 14:00 | Semberija | 3 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Panteri
Zagoni
|
|
Kolektiv
Međaši
|
01.11.2020 14:00 | Panteri | 3 : 1 | Kolektiv | ||||||
Obarska
Velika Obarska
|
|
Balatun
Balatun
|
01.11.2020 14:00 | Obarska | 0 : 0 | Balatun | ||||||
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
|
|
Proleter
Johovac-Ruhotina
|
01.11.2020 14:00 | Miloš Obilić | 0 : 1 | Proleter | ||||||
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
|
Drina (A)
Amajlije
|
01.11.2020 14:00 | OFK Magnojević | 1 : 2 | Drina (A) | ||||||
Novo doba
Čardačine
|
|
Mladost
Velika Obarska
|
01.11.2020 14:00 | Novo doba | 0 : 4 | Mladost | ||||||
Drina (B)
Batar
|
|
Priboj
Priboj
|
01.11.2020 14:00 | Drina (B) | 6 : 1 | Priboj |
Budućnost
Ravno Polje
|
|
Koridor 2011
Bijeljina
|
01.11.2020 14:00 | Budućnost | 1 : 2 | Koridor 2011 | ||||||
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
|
Stević Jovan
Vršani
|
01.11.2020 14:00 | Magnojević 2001 | 4 : 2 | Stević Jovan | ||||||
Sloga 94
Bijeljina
|
|
Kovačići 08
Kovačići
|
01.11.2020 14:00 | Sloga 94 | 4 : 0 | Kovačići 08 | ||||||
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
|
Gorica
Pučile
|
01.11.2020 14:00 | Proleter | 5 : 1 | Gorica | ||||||
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
|
Omladinac
Gornja Čađavica
|
01.11.2020 14:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Omladinac |
Polet
Gornji Kojčinovac
|
|
VSK
Velino Selo
|
01.11.2020 14:30 | Polet | 1 : 1 | VSK | ||||||
Modran
Modran
|
|
OFK Batković
Batković
|
01.11.2020 14:00 | Modran | 1 : 2 | OFK Batković | ||||||
Pobjeda
Triješnica
|
|
Građanski
Bijeljina
|
01.11.2020 14:30 | Pobjeda | 0 : 3 | Građanski | ||||||
Glogovac
Glogovac
|
|
Sloga
Dazdarevo
|
01.11.2020 14:30 | Glogovac | 5 : 2 | Sloga |
Borac
Ugljevička Obrijež
|
|
Lazarevica
Čengić
|
01.11.2020 16:30 | Borac | 9 : 0 | Lazarevica | ||||||
Nacional
Bijeljina
|
|
Sava
Gradac
|
01.11.2020 16:30 | Nacional | 3 : 1 | Sava | ||||||
Zenit
Bijeljina
|
|
BUK
Gornja Bukovica
|
01.11.2020 16:30 | Zenit | 7 : 1 | BUK | ||||||
Crnjelovo
Gornje Crnjelovo
|
|
Mladen Perić
Glogovac
|
01.11.2020 16:30 | Crnjelovo | 1 : 2 | Mladen Perić | ||||||
Koridor 2011-3 Koviljuše
Bijeljina
|
|
Sloga
Donja Bukovica
|
01.11.2020 16:30 | Koridor 2011-3 Koviljuše | 5 : 2 | Sloga |
Radnik
Hadžići
|
|
Budućnost
Banovići
|
01.11.2020 14:30 | Radnik | 3 : 0 | Budućnost | ||||||
Posušje
Posušje
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
01.11.2020 14:30 | Posušje | 1 : 0 | Zvijezda | ||||||
Vis Simm Bau
Kosova
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
01.11.2020 14:30 | Vis Simm Bau | 3 : 0 | Jedinstvo |
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
01.11.2020 14:30 | Radnik | 5 : 1 | Kiseljak | ||||||
Busovača
Busovača
|
|
Iskra
Bugojno
|
01.11.2020 14:30 | Busovača | 5 : 3 | Iskra |
Krajina
Cazin
|
|
Sloga
Bosanska Otoka
|
01.11.2020 14:30 | Krajina | 5 : 0 | Sloga |
Priluk
Priluk
|
|
Bosna (M)
Mionica
|
01.11.2020 13:30 | Priluk | 1 : 2 | Bosna (M) | ||||||
Prokosovići
Prokosovići
|
|
Odžak 102
Odžak
|
01.11.2020 13:30 | Prokosovići | 4 : 2 | Odžak 102 | ||||||
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Gradina
Srebrenik
|
01.11.2020 13:30 | Gornji Rahić | 3 : 2 | Gradina | ||||||
Svatovac
Poljice
|
|
Dizdaruša
Brčko
|
01.11.2020 13:30 | Svatovac | 4 : 3 | Dizdaruša |
Borac
Jelah
|
|
Stupčanica
Olovo
|
01.11.2020 14:30 | Borac | 6 : 1 | Stupčanica | ||||||
Moševac
Moševac
|
|
Bosna
Visoko
|
01.11.2020 14:30 | Moševac | 3 : 1 | Bosna | ||||||
Azot
Vitkovići
|
|
Kolina
Ustikolina
|
01.11.2020 14:30 | Azot | 2 : 0 | Kolina | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Famos
Hrasnica
|
01.11.2020 14:30 | Ilijaš | 2 : 6 | Famos | ||||||
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
|
Natron
Maglaj
|
01.11.2020 14:30 | SAŠK Napredak | 2 : 2 | Natron | ||||||
Pobjeda
Tešanjka
|
|
UNIS
Vogošća
|
01.11.2020 14:30 | Pobjeda | 1 : 2 | UNIS |
Ljubuški
Ljubuški
|
|
Troglav 1918
Livno
|
01.11.2020 13:30 | Ljubuški | 4 : 0 | Troglav 1918 | ||||||
Grude
Grude
|
|
Stolac
Stolac
|
01.11.2020 13:30 | Grude | 2 : 1 | Stolac | ||||||
Neum
Neum
|
|
Turbina
Jablanica
|
01.11.2020 13:30 | Neum | 1 : 5 | Turbina | ||||||
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
|
|
Rama
Prozor-Rama
|
01.11.2020 13:30 | Bjelopoljac | 5 : 1 | Rama | ||||||
Kamešnica
Podhum
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
01.11.2020 13:30 | Kamešnica | 0 : 3 | Brotnjo |
Hajduk
Orašje
|
|
Kostrč
Kostrč
|
01.11.2020 13:30 | Hajduk | 3 : 1 | Kostrč | ||||||
Napredak
Matići
|
|
Mladi zadrugar
Donji Rahić
|
01.11.2020 13:30 | Napredak | 2 : 0 | Mladi zadrugar | ||||||
Dragovoljac
Novo Selo
|
|
Mladost (S)
Sibovac
|
01.11.2020 13:30 | Dragovoljac | 3 : 0 | Mladost (S) | ||||||
19 srpanj
Oštra Luka
|
|
Bok
Bok
|
01.11.2020 13:30 | 19 srpanj | 3 : 0 | Bok | ||||||
Vitanovići 78
Vitanovići
|
|
Mladost (D)
Domaljevac
|
01.11.2020 13:30 | Vitanovići 78 | 3 : 0 | Mladost (D) | ||||||
Frankopan
Špionica Srednja
|
|
Sloga (T)
Tolisa
|
01.11.2020 13:30 | Frankopan | 1 : 0 | Sloga (T) |
Omadinac
Doglodi-Stup
|
|
Saobraćajac
Sarajevo
|
01.11.2020 10:00 | Omadinac | 0 : 3 | Saobraćajac | ||||||
Butmir
Butmir-Ilidža
|
|
El Tarik
Sarajevo
|
01.11.2020 10:00 | Butmir | 1 : 0 | El Tarik |
Blagaj
Blagaj
|
|
Međugorje
Međugorje
|
01.11.2020 14:30 | Blagaj | 2 : 1 | Međugorje | ||||||
Lokomotiva
Mostar
|
|
Kruševo
Kruševo
|
01.11.2020 14:30 | Lokomotiva | 2 : 1 | Kruševo | ||||||
Sport talent
Mostar
|
|
Višići
Višići
|
01.11.2020 14:30 | Sport talent | 2 : 4 | Višići | ||||||
Buna
Buna
|
|
Mostar
Mostar
|
01.11.2020 14:30 | Buna | 1 : 5 | Mostar | ||||||
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Iskra
Stolac
|
01.11.2020 14:30 | Branitelj | 1 : 4 | Iskra |
Mladost (B)
Velika Brijesnica
|
|
Mramor
Babice
|
01.11.2020 13:30 | Mladost (B) | 5 : 1 | Mramor | ||||||
Rijeka
Šerići
|
|
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
|
01.11.2020 13:30 | Rijeka | 2 : 0 | Mladost (GŽ) | ||||||
Doboj Istok
Doboj Istok
|
|
Omladinac 68
Mionica
|
01.11.2020 13:30 | Doboj Istok | 1 : 0 | Omladinac 68 | ||||||
Mladost (K)
Kikači
|
|
Polet
Palanka
|
01.11.2020 13:30 | Mladost (K) | 4 : 2 | Polet | ||||||
Jedinstvo
Lukavica
|
|
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
01.11.2020 13:30 | Jedinstvo | 5 : 2 | Ingram | ||||||
Jedinstvo 1952
Vučkovci
|
|
Čelić
Čelić
|
01.11.2020 13:30 | Jedinstvo 1952 | 10 : 2 | Čelić | ||||||
Mladost 78
Donje Vukovije
|
|
Trešnjevka
Maoča
|
01.11.2020 13:30 | Mladost 78 | 3 : 1 | Trešnjevka |
Podrinje
Mosorovac
|
|
Mladost (P)
Puračić
|
01.11.2020 14:30 | Podrinje | 4 : 1 | Mladost (P) | ||||||
BSK
Bokavići
|
|
Rudar
Zagorje
|
01.11.2020 14:30 | BSK | 0 : 0 | Rudar | ||||||
Mladost (D)
Doborovci
|
|
Željezničar
Dobošnica
|
01.11.2020 14:30 | Mladost (D) | 2 : 2 | Željezničar | ||||||
Sloga
Bikodže
|
|
25 maj
Uroža
|
01.11.2020 14:30 | Sloga | 8 : 0 | 25 maj | ||||||
DSK
Devetak
|
|
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
01.11.2020 14:30 | DSK | 1 : 1 | Bukovik | ||||||
Polet
Hrvati
|
|
Špionica 1953
Špionica
|
01.11.2020 14:30 | Polet | 4 : 0 | Špionica 1953 | ||||||
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
|
Pribava
Pribava
|
01.11.2020 14:30 | Stjepan Polje | 1 : 1 | Pribava |
Krušik
Gornje Vukovije
|
|
Srnica
Treštenica
|
01.11.2020 13:30 | Krušik | 6 : 2 | Srnica | ||||||
Rudar
Bukinje
|
|
Napredak
Tupkovići
|
01.11.2020 13:30 | Rudar | 3 : 0 | Napredak | ||||||
Grivice
Grivice
|
|
Budućnost
Donja Lukavica
|
01.11.2020 13:30 | Grivice | 4 : 0 | Budućnost | ||||||
Slatina
Bašigovci
|
|
Rainci
Gornji Rainci
|
01.11.2020 13:30 | Slatina | 4 : 2 | Rainci | ||||||
Mladost (Suha)
Suha
|
|
OFK Tuzla
Tuzla
|
01.11.2020 13:30 | Mladost (Suha) | 4 : 0 | OFK Tuzla |
Izbor
Brčko
|
|
Koraj
Koraj
|
01.11.2020 13:30 | Izbor | 2 : 2 | Koraj | ||||||
12 decembar
Rajska
|
|
Željezničar
Jelovče Selo
|
01.11.2020 13:30 | 12 decembar | 4 : 2 | Željezničar | ||||||
OFK Vida
Vida
|
|
Mionica 85
Mionica
|
01.11.2020 13:30 | OFK Vida | 1 : 1 | Mionica 85 | ||||||
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
|
Graničar
Brezovo Polje
|
01.11.2020 13:30 | Biberovo Polje | 4 : 1 | Graničar | ||||||
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
|
Trebava
Donja Zelinja
|
01.11.2020 13:30 | OFK Međiđa | 0 : 1 | Trebava | ||||||
Napredak
Omerbegovača
|
|
Ograđenovac
Ograđenovac
|
01.11.2020 13:30 | Napredak | 1 : 2 | Ograđenovac | ||||||
Voćar
Šatorovići
|
|
Sloboda
Kerep
|
01.11.2020 13:30 | Voćar | 3 : 2 | Sloboda |
Gornje Dubrave
Gornje Dubrave
|
|
Pasci 78
Pasci
|
01.11.2020 11:00 | Gornje Dubrave | 1 : 2 | Pasci 78 | ||||||
Mladost
Gornja Tuzla
|
|
Bijeljevac
Miljanovci
|
01.11.2020 11:00 | Mladost | 2 : 1 | Bijeljevac | ||||||
Radnik 2018
Lipnica
|
|
Memići
Memići
|
01.11.2020 11:00 | Radnik 2018 | 4 : 1 | Memići |
Mladost (L)
Lučani
|
|
Proleter
Novi Sad
|
01.11.2020 15:00 | Mladost (L) | 0 : 0 | Proleter | ||||||
Napredak
Kruševac
|
|
Spartak ŽK
Subotica
|
01.11.2020 15:00 | Napredak | 1 : 1 | Spartak ŽK | ||||||
Javor Matis
Ivanjica
|
|
Radnički (N)
Niš
|
01.11.2020 15:00 | Javor Matis | 1 : 0 | Radnički (N) | ||||||
Radnik
Surdulica
|
|
Crvena zvezda
Beograd
|
01.11.2020 15:00 | Radnik | 1 : 4 | Crvena zvezda |
Budućnost
Dobanovci
|
|
IMT
Beograd
|
01.11.2020 13:30 | Budućnost | 2 : 1 | IMT | ||||||
GFK Jagodina
Jagodina
|
|
RFK Grafičar
Beograd
|
01.11.2020 13:30 | GFK Jagodina | 0 : 0 | RFK Grafičar | ||||||
Železničar (P)
Pančevo
|
|
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
|
01.11.2020 13:30 | Železničar (P) | 0 : 1 | Radnički (SM) |
Aston Villa
Birmingem
|
|
Southampton
Southampton
|
01.11.2020 13:00 | Aston Villa | 3 : 4 | Southampton | ||||||
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
|
|
Everton
Liverpool
|
01.11.2020 15:00 | Newcastle United | 2 : 1 | Everton | ||||||
Manchester United
Manchester
|
|
Arsenal
London
|
01.11.2020 17:30 | Manchester United | 0 : 1 | Arsenal | ||||||
Tottenham Hotspur
London
|
|
Brighton
Brighton
|
01.11.2020 20:15 | Tottenham Hotspur | 2 : 1 | Brighton |
Real Betis
Sevilla
|
|
Elche
Elche
|
01.11.2020 14:00 | Real Betis | 3 : 1 | Elche | ||||||
Celta Vigo
Vigo
|
|
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
|
01.11.2020 16:00 | Celta Vigo | 1 : 4 | Real Sociedad | ||||||
Granada
Granada
|
|
Levante
Valencia
|
01.11.2020 18:30 | Granada | 1 : 1 | Levante | ||||||
Valencia
Valencia
|
|
Getafe
Getafe (Madrid)
|
01.11.2020 21:00 | Valencia | 2 : 2 | Getafe |
Freiburg
Freiburg im Breisgau
|
|
Bayer 04
Leverkusen
|
01.11.2020 15:30 | Freiburg | 2 : 4 | Bayer 04 | ||||||
Hertha BSC
Berlin
|
|
Wolfsburg
Wolfsburg
|
01.11.2020 18:00 | Hertha BSC | 1 : 1 | Wolfsburg |
Angers SCO
Angers
|
|
Nice
Nice
|
01.11.2020 15:00 | Angers SCO | 0 : 3 | Nice | ||||||
Dijon
Dijon
|
|
Lorient
Lorient
|
01.11.2020 15:00 | Dijon | 0 : 0 | Lorient | ||||||
Lille
Villeneuve d'Ascq
|
|
Olympique Lyonnais
Lyon
|
01.11.2020 21:00 | Lille | 1 : 1 | Olympique Lyonnais | ||||||
Monaco
Monaco
|
|
Bordeaux
Bordeaux
|
01.11.2020 17:00 | Monaco | 4 : 0 | Bordeaux | ||||||
Nîmes
Nîmes
|
|
Metz
Longeville-lès-Metz
|
01.11.2020 15:00 | Nîmes | 0 : 1 | Metz | ||||||
Reims
Reims
|
|
Strasbourg
Strasbourg
|
01.11.2020 15:00 | Reims | 2 : 1 | Strasbourg | ||||||
Saint-Etienne
Saint-Ètienne
|
|
Montpellier
Montpellier
|
01.11.2020 13:00 | Saint-Etienne | 0 : 1 | Montpellier |
Napoli
Napoli
|
|
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
|
01.11.2020 18:00 | Napoli | 0 : 2 | Sassuolo | ||||||
Roma
Roma
|
|
Fiorentina
Firenze
|
01.11.2020 18:00 | Roma | 2 : 0 | Fiorentina | ||||||
Sampdoria
Genova
|
|
Genoa
Genova
|
01.11.2020 20:45 | Sampdoria | 1 : 1 | Genoa | ||||||
Spezia
La Spezia
|
|
Juventus
Torino
|
01.11.2020 15:00 | Spezia | 1 : 4 | Juventus | ||||||
Torino
Torino
|
|
Lazio
Roma
|
01.11.2020 15:00 | Torino | 3 : 4 | Lazio | ||||||
Udinese
Udine
|
|
Milan
Milano
|
01.11.2020 12:30 | Udinese | 1 : 2 | Milan |
Borac
Banja Luka
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
01.11.2020 13:30 | Borac | 4 : 3 | Željezničar |
Željezničar
Sarajevo
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
01.11.2020 14:00 | Željezničar | 5 : 0 | Olimpik | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
01.11.2020 14:00 | Zrinjski | 4 : 1 | Zvijezda 09 | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Borac
Banja Luka
|
01.11.2020 16:00 | Velež | 0 : 1 | Borac |
Ilićka 01
Brčko
|
|
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
01.11.2020 12:00 | Ilićka 01 | 2 : 0 | Gornji Rahić | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Sloga
Doboj
|
01.11.2020 12:00 | Modriča | 1 : 0 | Sloga | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
01.11.2020 12:00 | Proleter | 1 : 1 | Bratstvo | ||||||
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Mineral
Teslić
|
01.11.2020 12:00 | Tekstilac Kort | 1 : 2 | Mineral | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Orašje
Orašje
|
01.11.2020 12:00 | Jedinstvo | 6 : 1 | Orašje |
Radnički
Lukavac
|
|
Bosna
Kalesija
|
01.11.2020 12:00 | Radnički | 0 : 2 | Bosna | ||||||
Sloga
Tojšići
|
|
Tuzla City
Simin Han
|
01.11.2020 12:00 | Sloga | 0 : 8 | Tuzla City | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Seona
Seona
|
01.11.2020 12:00 | Podrinje | 4 : 1 | Seona | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Gradina
Srebrenik
|
01.11.2020 12:00 | Budućnost | 4 : 0 | Gradina | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Radnik
Bijeljina
|
01.11.2020 12:00 | Drina | 0 : 2 | Radnik | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Slaven
Živinice
|
01.11.2020 12:00 | Lokomotiva | 2 : 4 | Slaven |
Famos (V)
Vojkovići
|
|
Sutjeska
Foča
|
01.11.2020 12:00 | Famos (V) | 0 : 3 | Sutjeska | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
01.11.2020 12:00 | Ilijaš | 1 : 0 | Sarajevo | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Rudar (B)
Breza
|
01.11.2020 12:00 | Željezničar | 2 : 0 | Rudar (B) | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Famos (H)
Hrasnica
|
01.11.2020 12:00 | Bosna | 2 : 1 | Famos (H) | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
01.11.2020 12:00 | Goražde | 0 : 2 | Slavija | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
01.11.2020 12:00 | Olimpik | 3 : 0 | Novi Grad |
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
NK Vitez
Vitez
|
01.11.2020 12:00 | Novi Travnik | 0 : 2 | NK Vitez | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Borac
Jelah
|
01.11.2020 12:00 | Krivaja | 2 : 1 | Borac | ||||||
Fortuna
Zenica
|
|
Vis Simm Bau
Kosova
|
01.11.2020 12:00 | Fortuna | 2 : 4 | Vis Simm Bau | ||||||
FK Vitez
Vitez
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
01.11.2020 12:00 | FK Vitez | 1 : 3 | Kiseljak |
OFK Spartak
Banja Luka
|
|
Krajina
Cazin
|
01.11.2020 12:00 | OFK Spartak | 0 : 4 | Krajina | ||||||
Borac
Kozarska Dubica
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
01.11.2020 12:00 | Borac | 1 : 2 | Podgrmeč | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
01.11.2020 12:00 | Kozara | 2 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
01.11.2020 12:00 | Ljubić | 4 : 2 | Sloboda | ||||||
Metalleghe BSI
Jajce
|
|
Brdo
Hambarina
|
01.11.2020 12:00 | Metalleghe BSI | 3 : 0 | Brdo |
Brotnjo
Čitluk
|
|
Igman
Konjic
|
01.11.2020 12:30 | Brotnjo | 0 : 0 | Igman | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
Neum
Neum
|
01.11.2020 12:30 | Čapljina | 1 : 3 | Neum | ||||||
Grude
Grude
|
|
Posušje
Posušje
|
01.11.2020 12:30 | Grude | 3 : 1 | Posušje | ||||||
Stolac
Stolac
|
|
GOŠK
Gabela
|
01.11.2020 12:30 | Stolac | 0 : 1 | GOŠK | ||||||
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Leotar
Trebinje
|
01.11.2020 12:30 | Branitelj | 0 : 2 | Leotar |
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
01.11.2020 14:00 | Krupa | 0 : 1 | Olimpik | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Tuzla Siti
Simin Han
|
01.11.2020 14:00 | Sarajevo | 6 : 1 | Tuzla Siti |
Radnički
Lukavac
|
|
Bosna
Kalesija
|
01.11.2020 10:00 | Radnički | 1 : 1 | Bosna | ||||||
Sloga
Tojšići
|
|
Tuzla Siti
Simin Han
|
01.11.2020 10:00 | Sloga | 1 : 2 | Tuzla Siti | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Seona
Seona
|
01.11.2020 10:00 | Podrinje | 4 : 1 | Seona | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Gradina
Srebrenik
|
01.11.2020 10:00 | Budućnost | 3 : 1 | Gradina | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
01.11.2020 10:00 | Drina | 0 : 2 | Zvijezda 09 | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Slaven
Živinice
|
01.11.2020 10:00 | Lokomotiva | 4 : 3 | Slaven |
Zvijezda
Kakmuž
|
|
Ozren
Petrovo
|
01.11.2020 10:00 | Zvijezda | 2 : 2 | Ozren | ||||||
Vučijak
Majevac
|
|
Naša krila
Kostajnica
|
01.11.2020 10:00 | Vučijak | 1 : 0 | Naša krila | ||||||
Ukrina
Čečava
|
|
Borac
Bosanski Lužani
|
01.11.2020 10:00 | Ukrina | 1 : 1 | Borac |
Proleter
Teslić
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
01.11.2020 10:00 | Proleter | 0 : 1 | Bratstvo | ||||||
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Mineral
Teslić
|
01.11.2020 09:30 | Tekstilac Kort | 0 : 0 | Mineral |
Radnik
Hadžići
|
|
Rudar (K)
Kakanj
|
01.11.2020 10:00 | Radnik | 1 : 2 | Rudar (K) | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
01.11.2020 10:00 | Ilijaš | 1 : 8 | Sarajevo | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Rudar (B)
Breza
|
01.11.2020 10:00 | Željezničar | 2 : 1 | Rudar (B) | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Famos (H)
Hrasnica
|
01.11.2020 10:00 | Bosna | 3 : 2 | Famos (H) | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
01.11.2020 10:00 | Goražde | 2 : 0 | Slavija | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
01.11.2020 10:00 | Olimpik | 4 : 1 | Novi Grad |
Krivaja
Zavidovići
|
|
Borac
Jelah
|
01.11.2020 10:00 | Krivaja | 2 : 1 | Borac | ||||||
Fortuna
Zenica
|
|
Vis Simm Bau
Kosova
|
01.11.2020 10:00 | Fortuna | 3 : 5 | Vis Simm Bau | ||||||
FK Vitez
Vitez
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
01.11.2020 10:00 | FK Vitez | 0 : 2 | Kiseljak |
Gorica
Šipovo
|
|
Borac
Banja Luka
|
01.11.2020 12:00 | Gorica | 0 : 3 | Borac | ||||||
Lauš
Lauš
|
|
BSK
Banja Luka
|
01.11.2020 12:00 | Lauš | 0 : 1 | BSK |
Laktaši
Laktaši
|
|
Sloga (T)
Trn
|
01.11.2020 11:30 | Laktaši | 1 : 0 | Sloga (T) | ||||||
Jedinstvo
Žeravica
|
|
Dubrave
Dubrave
|
01.11.2020 11:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | Dubrave |
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
01.11.2020 12:00 | Krupa | 2 : 1 | Olimpik | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Tuzla City
Simin Han
|
01.11.2020 12:00 | Sarajevo | 3 : 1 | Tuzla City |
Laktaši
Laktaši
|
|
Sloga (T)
Trn
|
01.11.2020 10:00 | Laktaši | 3 : 0 | Sloga (T) | ||||||
Jedinstvo
Žeravica
|
|
Dubrave
Dubrave
|
01.11.2020 10:00 | Jedinstvo | 14 : 0 | Dubrave |
Budućnost
Banja Luka
|
|
Spartak 2013
Banja Luka
|
01.11.2020 10:00 | Budućnost | 2 : 2 | Spartak 2013 | ||||||
Progres
Kneževo
|
|
Mladost Farma Prom
Banja Luka
|
01.11.2020 10:00 | Progres | 1 : 2 | Mladost Farma Prom | ||||||
Naprijed
Banja Luka
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
01.11.2020 10:00 | Naprijed | 0 : 5 | Sloboda | ||||||
Mladost
Kotor Varoš
|
|
Vrbas
Banja Luka
|
01.11.2020 10:00 | Mladost | 7 : 0 | Vrbas | ||||||
Čelinac
Čelinac
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
01.11.2020 10:00 | Čelinac | 4 : 0 | Omladinac | ||||||
Lauš
Lauš - Banja Luka
|
|
BSK
Banja Luka
|
01.11.2020 10:00 | Lauš | 2 : 1 | BSK |
Mladost (BS)
Bogutovo selo
|
|
Priboj
Priboj
|
01.11.2020 10:30 | Mladost (BS) | 10 : 3 | Priboj |
Fojnica
Fojnica
|
|
Lašva
Lašva - Dolac
|
01.11.2020 10:00 | Fojnica | 0 : 4 | Lašva | ||||||
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
FK Vitez
Vitez
|
01.11.2020 10:00 | Novi Travnik | 4 : 2 | FK Vitez | ||||||
Rudar
Han Bila
|
|
Brnjaci
Brnjaci
|
01.11.2020 10:00 | Rudar | 2 : 0 | Brnjaci |
Vlašić
Turbe
|
|
AN Vrbas
Gornji Vakuf - Uskoplje
|
01.11.2020 10:00 | Vlašić | 3 : 2 | AN Vrbas | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Globus
Bugojno
|
01.11.2020 10:00 | Iskra | 2 : 0 | Globus |
Brotnjo
Čitluk
|
|
Branitelj
Rodoč - Jasenica
|
01.11.2020 11:30 | Brotnjo | 2 : 2 | Branitelj | ||||||
Neum
Neum
|
|
GOŠK
Gabela
|
01.11.2020 11:30 | Neum | 5 : 1 | GOŠK |
Kolibri
Husino
|
|
Gradina
Srebrenik
|
01.11.2020 11:00 | Kolibri | 1 : 4 | Gradina |
Modriča Alfa
Modriča
|
|
Radnik Urije
Urije
|
01.11.2020 11:30 | Modriča Alfa | 3 : 0 | Radnik Urije |
Kolibri
Husino
|
|
Gradina
Srebrenik
|
01.11.2020 10:00 | Kolibri | 3 : 1 | Gradina | ||||||
Tuzla City
Simin Han
|
|
Proleter
Tuzla
|
01.11.2020 10:00 | Tuzla City | 2 : 1 | Proleter | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Budućnost
Banovići
|
01.11.2020 10:00 | Zvijezda | 7 : 1 | Budućnost |
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
FK Vitez
Vitez
|
01.11.2020 12:00 | Novi Travnik | 8 : 0 | FK Vitez | ||||||
Bilalovac CPU
Bilalovac
|
|
Brnjaci
Brnjaci
|
01.11.2020 12:00 | Bilalovac CPU | 1 : 2 | Brnjaci |
Metalleghe BSI
Jajce
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
01.11.2020 12:00 | Metalleghe BSI | 1 : 0 | Radnik |
Iskra
Bugojno
|
|
Emina
Mostar
|
01.11.2020 13:00 | Iskra | 0 : 2 | Emina | ||||||
Fortuna
Živinice
|
|
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
|
01.11.2020 12:00 | Fortuna | 0 : 5 | Lokomotiva |
Banja Luka
Banja Luka
|
|
Modriča Alfa
Modriča
|
01.11.2020 14:30 | Banja Luka | 1 : 2 | Modriča Alfa |
Mostar SG
Mostar
|
|
Salines
Tuzla
|
01.11.2020 18:00 | Mostar SG | 6 : 1 | Salines | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Bosna Kompred
Tuzla
|
01.11.2020 18:00 | Zrinjski | 4 : 1 | Bosna Kompred |
Zadar
Zadar
|
|
Split
Split
|
01.11.2020 21:00 | Zadar | 66 : 72 | Split |
Student Igokea
Banja Luka
|
|
Sloboda 73
Novi Grad
|
01.11.2020 19:00 | Student Igokea | 90 : 62 | Sloboda 73 |
Una
Kozarska Dubica
|
|
Kozara
Gradiška
|
01.11.2020 18:00 | Una | 50 : 83 | Kozara | ||||||
Partizan Grave
Banja Luka
|
|
Hunters
Prijedor
|
01.11.2020 18:00 | Partizan Grave | 60 : 85 | Hunters | ||||||
Lijevče
Nova Topola
|
|
Stars Basket
Gradiška
|
01.11.2020 18:00 | Lijevče | 78 : 63 | Stars Basket |
Mladost (MG)
Mrkonjić Grad
|
|
SKK Borac 1947
Banja Luka
|
01.11.2020 13:30 | Mladost (MG) | 44 : 66 | SKK Borac 1947 | ||||||
Ušće
Banja Luka
|
|
OKK Borac Mako Print
Banja Luka
|
01.11.2020 18:00 | Ušće | 60 : 69 | OKK Borac Mako Print | ||||||
SKK Borac 1947
Banja Luka
|
|
Mladost (KV)
Kotor Varoš
|
01.11.2020 18:00 | SKK Borac 1947 | 88 : 64 | Mladost (KV) | ||||||
Borac 72
Istočni Drvar
|
01.11.2020
18:00
|
Mladost (MG)
Mrkonjić Grad
|
01.11.2020 18:00 | Borac 72 | : | Mladost (MG) |
Lovćen 1947
Cetinje
|
|
Sutjeska
Nikšić
|
01.11.2020 19:30 | Lovćen 1947 | 83 : 95 | Sutjeska |
Olovo
Olovo
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
01.11.2020 17:30 | Olovo | 2 : 3 | Ilijaš | ||||||
Ilidža
Ilidža
|
|
Block Out
Zenica
|
01.11.2020 17:30 | Ilidža | 3 : 0 | Block Out | ||||||
Bosna
Sarajevo
|
|
Breza 1934
Breza
|
01.11.2020 17:00 | Bosna | 3 : 1 | Breza 1934 |
Maglić
Foča
|
|
HE na Drini
Višegrad
|
01.11.2020 18:00 | Maglić | 1 : 3 | HE na Drini | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Radnik
Bijeljina
|
01.11.2020 18:00 | Crvena zvijezda | 3 : 2 | Radnik | ||||||
Ljubinje
Ljubinje
|
|
Libero
Bijeljina
|
01.11.2020 18:00 | Ljubinje | 3 : 1 | Libero |
Kozara
Gradiška
|
|
Gradiška
Gradiška
|
01.11.2020 17:30 | Kozara | 0 : 3 | Gradiška | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
01.11.2020 17:30 | Borac | 3 : 0 | Kotor Varoš |
Modriča - Optima
Modriča
|
|
Modriča
Modriča
|
01.11.2020 17:30 | Modriča - Optima | 0 : 3 | Modriča | ||||||
Crvena zvijezda 2
Obudovac
|
|
Panter
Doboj
|
01.11.2020 17:30 | Crvena zvijezda 2 | 1 : 3 | Panter |
Mladost
Rogatica
|
|
Rudo
Rudo
|
01.11.2020 14:00 | Mladost | 1 : 3 | Rudo |
Alipašino Polje
Sarajevo
|
|
Vogošća
Vogošća
|
01.11.2020 18:30 | Alipašino Polje | 0 : 3 | Vogošća | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
Centar ORT
Sarajevo
|
01.11.2020 18:30 | Čapljina | 0 : 3 | Centar ORT | ||||||
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Volley
Sarajevo
|
01.11.2020 18:30 | Novi Grad | 3 : 0 | Volley |
Breza 1934
Breza
|
|
Delminium
Tomislavgrad
|
01.11.2020 15:00 | Breza 1934 | 3 : 0 | Delminium | ||||||
Željezara
Zenica
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
01.11.2020 15:00 | Željezara | 3 : 0 | Krivaja | ||||||
Student
Mostar
|
|
Turbina
Jablanica
|
01.11.2020 15:00 | Student | 3 : 0 | Turbina |
Smeč
Novi Grad
|
|
Kozara
Gradiška
|
01.11.2020 12:00 | Smeč | 1 : 3 | Kozara | ||||||
Prijedor
Prijedor
|
|
Pionir - Prijedor
Kozarska Dubica
|
01.11.2020 12:00 | Prijedor | 3 : 0 | Pionir - Prijedor |
Pliva
Šipovo
|
|
Inova
Banja Luka
|
01.11.2020 12:00 | Pliva | 0 : 3 | Inova | ||||||
Balkana MP
Mrkonjić Grad
|
|
Banjaluka volej
Banja Luka
|
01.11.2020 12:00 | Balkana MP | 2 : 3 | Banjaluka volej |
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
|
Laktaši
Laktaši
|
01.11.2020 12:00 | Kotor Varoš | 3 : 0 | Laktaši | ||||||
Derventa
Derventa
|
|
Panter
Doboj
|
01.11.2020 12:00 | Derventa | 0 : 3 | Panter |
Bimnal Jedinstvo
Brčko
|
|
Modriča Optima
Modriča
|
01.11.2020 12:00 | Bimnal Jedinstvo | 3 : 0 | Modriča Optima | ||||||
Tempo
Ražljevo
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
01.11.2020 12:00 | Tempo | 0 : 3 | Crvena zvijezda |
Net
Vlasenica
|
|
Radnik
Bijeljina
|
01.11.2020 12:00 | Net | 2 : 3 | Radnik | ||||||
Libero
Bijeljina
|
|
Rudar
Ugljevik
|
01.11.2020 12:00 | Libero | 3 : 0 | Rudar |
Slavija
Istočno Novo Sarajevo
|
|
Volero
Pale
|
01.11.2020 12:00 | Slavija | 0 : 3 | Volero |
He na Drini
Višegrad
|
|
Stakorina
Čajniče
|
01.11.2020 12:00 | He na Drini | 1 : 3 | Stakorina | ||||||
Maglić
Foča
|
|
Rudo
Rudo
|
01.11.2020 12:00 | Maglić | 3 : 0 | Rudo |
Hercegovac
Bileća
|
|
Gacko
Gacko
|
01.11.2020 12:00 | Hercegovac | 3 : 0 | Gacko | ||||||
Velež
Nevesinje
|
|
Ljubinje - Bankom
Ljubinje
|
01.11.2020 12:00 | Velež | 3 : 0 | Ljubinje - Bankom |
Gradiška
Kozara
|
|
Modriča
Modriča
|
01.11.2020 14:00 | Gradiška | 3 : 1 | Modriča | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
01.11.2020 14:00 | Borac | 3 : 0 | Crvena zvijezda |
Mladost
Brčko
|
|
Radnik
Bijlejina
|
01.11.2020 14:30 | Mladost | 0 : 3 | Radnik |
Vogošća
Vogošća
|
|
Sloga (Do)
Doboj
|
01.11.2020 18:00 | Vogošća | 28 : 27 | Sloga (Do) |
Sloga 2
Doboj
|
|
Kozara (Gr)
Gradiška
|
01.11.2020 18:00 | Sloga 2 | 36 : 35 | Kozara (Gr) |
Srbac
Srbac
|
|
ORK Sava Brod 2019
Brod
|
01.11.2020 18:00 | Srbac | 51 : 19 | ORK Sava Brod 2019 | ||||||
Derventa 2
Derventa
|
|
Laktaši
Laktaši
|
01.11.2020 12:00 | Derventa 2 | 23 : 34 | Laktaši | ||||||
Prijedor 2
Prijedor
|
|
Srednjoškolac
Novi Grad
|
01.11.2020 17:00 | Prijedor 2 | 29 : 30 | Srednjoškolac | ||||||
Borac M:TEL 2
Banja Luka
|
|
Čelinac
Čelinac
|
01.11.2020 14:00 | Borac M:TEL 2 | 28 : 18 | Čelinac |
Izviđač
Ljubuški
|
|
Grude
Grude
|
01.11.2020 18:30 | Izviđač | 23 : 27 | Grude | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Mira
Prijedor
|
01.11.2020 18:30 | Krivaja | 37 : 31 | Mira | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Hadžići
Hadžići
|
01.11.2020 18:30 | Jedinstvo | 29 : 39 | Hadžići | ||||||
Borac
Banjaluka
|
|
Goražde
Goražde
|
01.11.2020 18:30 | Borac | 35 : 14 | Goražde |
Radnik
Bijeljina
|
|
Leotar
Trebinje
|
01.11.2020 18:00 | Radnik | 10 : 0 | Leotar | ||||||
Borac 2
Banja Luka
|
|
Rogatica
Rogatica
|
01.11.2020 18:00 | Borac 2 | 24 : 25 | Rogatica | ||||||
Borja
Teslić
|
|
Nestro grupa Brod
Brod
|
01.11.2020 18:00 | Borja | 36 : 11 | Nestro grupa Brod |
Živinice
Živinice
|
|
Turbina
Jablanica
|
01.11.2020 18:00 | Živinice | 14 : 29 | Turbina | ||||||
Lokomotiva
Mostar
|
|
Bihać
Bihać
|
01.11.2020 18:00 | Lokomotiva | 47 : 22 | Bihać | ||||||
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
|
|
Jedinstvo
Tuzla
|
01.11.2020 18:00 | Sloga 2013 | 36 : 25 | Jedinstvo | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Ilidža
Ilidža
|
01.11.2020 18:00 | Krajina | 27 : 33 | Ilidža |
Rudar
Pljevlja
|
|
Nikšić
Nikšić
|
01.11.2020 17:00 | Rudar | 37 : 19 | Nikšić | ||||||
Budućnost 2
Podgorica
|
|
Feniks
Podgorica
|
01.11.2020 19:30 | Budućnost 2 | 39 : 17 | Feniks |