Mladost
Bogutovo Selo
|
|
Tabanci
Tabanci
|
12.06.2021 17:30 | Mladost | 5 : 2 | Tabanci |
Novo doba
Čardačine
|
|
Priboj
Priboj
|
12.06.2021 18:00 | Novo doba | 1 : 1 | Priboj |
Borac
Trnjaci
|
|
Sloga Junajted
Bijeljina
|
12.06.2021 18:00 | Borac | 2 : 0 | Sloga Junajted |
Sveti Jovan
Donji Brezik
|
|
Čelik
Grbavica
|
12.06.2021 18:00 | Sveti Jovan | 1 : 3 | Čelik |
Lazarevica
Čengić
|
|
Sava
Gradac
|
12.06.2021 18:00 | Lazarevica | 1 : 2 | Sava |
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
12.06.2021 17:30 | Tomislav | 2 : 0 | Podgrmeč | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Borac
Jelah
|
12.06.2021 17:30 | Gradina | 5 : 1 | Borac |
Hajduk
Orašje
|
|
Mladost (D)
Domaljevac
|
12.06.2021 18:00 | Hajduk | 1 : 1 | Mladost (D) | ||||||
Sloga (T)
Tolisa
|
|
Mladost (DS)
Donji Svilaj
|
12.06.2021 18:00 | Sloga (T) | 3 : 0 | Mladost (DS) | ||||||
Frankopan
Špionica Srednja
|
|
Bok
Bok
|
12.06.2021 18:00 | Frankopan | 0 : 3 | Bok | ||||||
Vitanovići 78
Vitanovići
|
|
Mladost (S)
Sibovac
|
12.06.2021 18:00 | Vitanovići 78 | 1 : 4 | Mladost (S) | ||||||
Sloga (P)
Prud
|
|
Mladi zadrugar
Donji Rahić
|
12.06.2021 18:00 | Sloga (P) | 1 : 5 | Mladi zadrugar | ||||||
19 srpanj
Oštra Luka
|
|
Kostrč
Kostrč
|
12.06.2021 18:00 | 19 srpanj | 4 : 1 | Kostrč | ||||||
Dragovoljac
Novo Selo
|
|
Napredak
Matići
|
12.06.2021 18:00 | Dragovoljac | 3 : 1 | Napredak |
Vels
|
|
Švajcarska
|
12.06.2021 15:00 | Vels | 1 : 1 | Švajcarska |
Danska
|
|
Finska
|
12.06.2021 18:00 | Danska | 0 : 1 | Finska | ||||||
Belgija
|
|
Rusija
|
12.06.2021 21:00 | Belgija | 3 : 0 | Rusija |
Igman
Konjic
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
12.06.2021 12:30 | Igman | 1 : 2 | Brotnjo | ||||||
Neum
Neum
|
|
Čapljina
Čapljina
|
12.06.2021 18:00 | Neum | 4 : 4 | Čapljina |
Trebava
Osječani
|
|
Ukrina
Čečava
|
12.06.2021 17:30 | Trebava | 3 : 1 | Ukrina | ||||||
Rudar
Stanari
|
|
Borac
Bosanski Lužani
|
12.06.2021 10:00 | Rudar | 2 : 2 | Borac | ||||||
Vučijak
Majevac
|
|
Rudanka
Rudanka
|
12.06.2021 10:00 | Vučijak | 1 : 1 | Rudanka | ||||||
Zvijezda
Kakmuž
|
|
Naša krila
Kostajnica
|
12.06.2021 10:00 | Zvijezda | 4 : 1 | Naša krila | ||||||
Hajduk
Kožuhe
|
|
Ozren
Petrovo
|
12.06.2021 10:00 | Hajduk | 1 : 0 | Ozren |
Vrbas
Banja Luka
|
|
Polet - Krajišnik
Ramići
|
12.06.2021 10:00 | Vrbas | 4 : 0 | Polet - Krajišnik | ||||||
BSK
Banja Luka
|
|
Progres
Kneževo
|
12.06.2021 16:00 | BSK | 4 : 0 | Progres | ||||||
Lauš
Lauš
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
12.06.2021 11:30 | Lauš | 1 : 4 | Sloboda | ||||||
Čelinac
Čelinac
|
|
Mladost
Kotor Varoš
|
12.06.2021 18:30 | Čelinac | 1 : 0 | Mladost |
Trnovica
Trnovica
|
|
Lokanj
Lokanj
|
12.06.2021 11:00 | Trnovica | 1 : 3 | Lokanj | ||||||
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Budućnost
Pilica
|
12.06.2021 11:00 | Vlasenica | 4 : 1 | Budućnost | ||||||
Guber
Srebrenica
|
|
Jedinstvo
Roćević
|
12.06.2021 11:00 | Guber | 0 : 8 | Jedinstvo |
Troglav 1918
Livno
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
12.06.2021 10:00 | Troglav 1918 | 1 : 6 | Tomislav | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
12.06.2021 10:00 | Igman | 1 : 0 | Brotnjo | ||||||
Neum
Neum
|
|
Čapljina
Čapljina
|
12.06.2021 16:30 | Neum | 3 : 1 | Čapljina |
Omladinac
Han Pijesak
|
|
Famos
Vojkovići
|
12.06.2021 18:00 | Omladinac | 3 : 2 | Famos | ||||||
Mladost
Rogatica
|
|
Olimp
Pale
|
12.06.2021 12:00 | Mladost | 4 : 1 | Olimp |
Priboj
Priboj
|
|
Jedinstvo
Brodac
|
12.06.2021 10:00 | Priboj | 4 : 1 | Jedinstvo |
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
12.06.2021 10:00 | Rudar Prijedor | 0 : 5 | OFK Spartak 2013 |
Polet 1926
Brod
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
12.06.2021 10:00 | Polet 1926 | 1 : 1 | Sloboda |
Omladinac
Banja Luka
|
12.06.2021
09:00
|
Budućnost
Banja Luka
|
12.06.2021 09:00 | Omladinac | : | Budućnost | ||||||
BSK
Banja Luka
|
|
Progres
Kneževo
|
12.06.2021 17:00 | BSK | 3 : 0 | Progres | ||||||
Lauš
Lauš - Banja Luka
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
12.06.2021 10:00 | Lauš | 3 : 0 | Sloboda | ||||||
Čelinac
Čelinac
|
|
Mladost
Kotor Varoš
|
12.06.2021 17:00 | Čelinac | 0 : 1 | Mladost |
Glasinac 2011
Sokolac
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
12.06.2021 10:30 | Glasinac 2011 | 4 : 2 | Slavija | ||||||
Mladost
Rogatica
|
|
Olimp
Pale
|
12.06.2021 10:00 | Mladost | 1 : 0 | Olimp |
Priboj
Priboj
|
|
Jedinstvo
Brodac
|
12.06.2021 10:00 | Priboj | 0 : 3 | Jedinstvo |
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Budućnost
Pilica
|
12.06.2021 10:00 | Vlasenica | 3 : 0 | Budućnost | ||||||
Guber
Srebrenica
|
12.06.2021
10:00
|
Tabanci
Tabanci
|
12.06.2021 10:00 | Guber | : | Tabanci |
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
12.06.2021 11:30 | Rudar Prijedor | 0 : 4 | OFK Spartak 2013 | ||||||
Mineral/Sporting
Banja Vrućica
|
|
Radnik Urije
Urije
|
12.06.2021 10:00 | Mineral/Sporting | 7 : 4 | Radnik Urije |
Mornar
Bar
|
|
Budućnost
Podgorica
|
12.06.2021 19:30 | Mornar | 73 : 80 | Budućnost |