Zrinjski
Mostar
|
|
Igman
Konjic
|
25.02.2024 15:00 | Zrinjski | 5 : 0 | Igman | ||||||
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
|
Posušje
Posušje
|
25.02.2024 13:00 | Tuzla City | 0 : 1 | Posušje |
Vojvodina
Novi Sad
|
|
Spartak ŽK
Subotica
|
25.02.2024 18:30 | Vojvodina | 0 : 0 | Spartak ŽK | ||||||
Napredak
Kruševac
|
|
Novi Pazar
Novi Pazar
|
25.02.2024 16:30 | Napredak | 3 : 1 | Novi Pazar | ||||||
Javor Matis
Ivanjica
|
|
Radnički 1923
Kragujevac
|
25.02.2024 14:00 | Javor Matis | 0 : 3 | Radnički 1923 |
RFK Grafičar
Beograd
|
|
Inđija Toyo Tires
Inđija
|
25.02.2024 13:00 | RFK Grafičar | 1 : 0 | Inđija Toyo Tires | ||||||
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
|
|
OFK Beograd
Beograd
|
25.02.2024 13:00 | RFK Novi Sad 1921 | 1 : 0 | OFK Beograd | ||||||
GFK Sloboda
Užice
|
|
Mladost GAT
Novi Sad
|
25.02.2024 17:00 | GFK Sloboda | 0 : 2 | Mladost GAT |
Mura
Mrska Sobota
|
|
Kalcer Radomlje
Radomlje
|
25.02.2024 17:30 | Mura | 0 : 0 | Kalcer Radomlje | ||||||
Rogaška
Rogaška Slatina
|
|
Maribor
Maribor
|
25.02.2024 13:00 | Rogaška | 0 : 0 | Maribor | ||||||
Domžale
Domžale
|
|
Celje
Celje
|
25.02.2024 15:00 | Domžale | 2 : 1 | Celje |
Gorica
Velika Gorica
|
|
Slaven Belupo
Koprivniva
|
25.02.2024 17:30 | Gorica | 1 : 0 | Slaven Belupo | ||||||
Dinamo
Zagreb
|
|
Rijeka
Rijeka
|
25.02.2024 15:00 | Dinamo | 1 : 0 | Rijeka |
Dečić
Tuzi
|
|
OFK Petrovac
Petrovac
|
25.02.2024 17:30 | Dečić | 1 : 1 | OFK Petrovac |
Vardar
Skoplje
|
|
Bregalnica
Štip
|
25.02.2024 14:00 | Vardar | 2 : 0 | Bregalnica | ||||||
Tikveš
Kavadarci
|
|
Rabotnički
Skoplje
|
25.02.2024 14:00 | Tikveš | 2 : 0 | Rabotnički | ||||||
Voska sport
Ohrid
|
|
Sileks
Kratovo
|
25.02.2024 14:00 | Voska sport | 0 : 0 | Sileks | ||||||
AP Brera
Strumica
|
|
Makedonija ĐP
Skoplje
|
25.02.2024 14:00 | AP Brera | 3 : 0 | Makedonija ĐP | ||||||
Škendija
Tetovo
|
|
Gostivar
Gostivar
|
25.02.2024 14:00 | Škendija | 2 : 2 | Gostivar |
Cádiz
Cádiz
|
|
Celta Vigo
Vigo
|
25.02.2024 14:00 | Cádiz | 2 : 2 | Celta Vigo | ||||||
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
|
|
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
|
25.02.2024 18:30 | Las Palmas | 1 : 1 | Osasuna | ||||||
Real Betis
Sevilla
|
|
Athletic Club
Bilbao
|
25.02.2024 16:15 | Real Betis | 3 : 1 | Athletic Club | ||||||
Real Madrid
Madrid
|
|
Sevilla
Sevilla
|
25.02.2024 21:00 | Real Madrid | 1 : 0 | Sevilla |
Le Havre
Le Havre
|
|
Reims
Reims
|
25.02.2024 15:00 | Le Havre | 1 : 2 | Reims | ||||||
Lens
Lens
|
|
Monaco
Monaco
|
25.02.2024 13:00 | Lens | 2 : 3 | Monaco | ||||||
OGC Nice
Nice
|
|
Clermont
Clermont-Ferrand
|
25.02.2024 15:00 | OGC Nice | 0 : 0 | Clermont | ||||||
Olympique de Marseille
Marseille
|
|
Montpellier
Montpellier
|
25.02.2024 20:45 | Olympique de Marseille | 4 : 1 | Montpellier | ||||||
PSG
Paris
|
|
Stade Rennais
Rennes
|
25.02.2024 17:05 | PSG | 1 : 1 | Stade Rennais | ||||||
Toulouse
Toulouse
|
|
Lille
Villeneuve d'Ascq
|
25.02.2024 15:00 | Toulouse | 3 : 1 | Lille |
Wolverhampton
Wolverhampton
|
|
Sheffield United
Sheffield
|
25.02.2024 14:30 | Wolverhampton | 1 : 0 | Sheffield United |
Borussia Dortmund
Dortmund
|
|
Hoffenheim
Sinsheim
|
25.02.2024 17:30 | Borussia Dortmund | 2 : 3 | Hoffenheim | ||||||
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
|
|
Wolfsburg
Wolfsburg
|
25.02.2024 15:30 | Eintracht Frankfurt | 2 : 2 | Wolfsburg | ||||||
Augsburg
Augsburg
|
|
SC Freiburg
Freiburg im Breisgau
|
25.02.2024 19:30 | Augsburg | 2 : 1 | SC Freiburg |
Cagliari
Cagliari
|
|
Napoli
Napoli
|
25.02.2024 15:00 | Cagliari | 1 : 1 | Napoli | ||||||
Juventus
Torino
|
|
Frosinone
Frosinone
|
25.02.2024 12:30 | Juventus | 3 : 2 | Frosinone | ||||||
Lecce
Lecce
|
|
Inter
Milano
|
25.02.2024 18:00 | Lecce | 0 : 4 | Inter | ||||||
Milan
Milano
|
|
Atalanta
Bergamo
|
25.02.2024 20:45 | Milan | 1 : 1 | Atalanta |
Studentski dom
Podgorica
|
|
Nikšić
Nikšić
|
25.02.2024 17:00 | Studentski dom | 0 : 2 | Nikšić | ||||||
Mirabile Moda
Podgorica
|
|
Zora
Spuž
|
25.02.2024 18:00 | Mirabile Moda | 7 : 3 | Zora | ||||||
Ulcinj
Ulcinj
|
|
Cattaro 2019
Kotor
|
25.02.2024 18:00 | Ulcinj | 8 : 1 | Cattaro 2019 | ||||||
Brskovo
Mojkovac
|
|
Pruška
Bijelo Polje
|
25.02.2024 18:00 | Brskovo | 3 : 4 | Pruška |
Mostar SG
Mostar
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
25.02.2024 20:00 | Mostar SG | 5 : 4 | Sarajevo | ||||||
Salines
Tuzla
|
|
Sloboda Kompred
Tuzla
|
25.02.2024 20:00 | Salines | 7 : 4 | Sloboda Kompred |
Young Boys
Zvornik
|
|
Policajac
Banja Luka
|
25.02.2024 15:00 | Young Boys | 9 : 6 | Policajac |
Prijedor
Prijedor
|
|
Rudar Prijedor City
Prijedor
|
25.02.2024 18:00 | Prijedor | 3 : 3 | Rudar Prijedor City |
Jahorina
Pale
|
|
Tango
Istočno Sarajevo
|
25.02.2024 21:00 | Jahorina | 6 : 3 | Tango | ||||||
Rudo
Rudo
|
|
Kalinovik
Kalinovik
|
25.02.2024 19:00 | Rudo | 5 : 1 | Kalinovik | ||||||
Medi. fakultet
Foča
|
|
Akademac
Trebinje
|
25.02.2024 18:00 | Medi. fakultet | 1 : 4 | Akademac |
Dječaci sa Une
Bihać
|
|
Borac
Izačić
|
25.02.2024 19:00 | Dječaci sa Une | 6 : 5 | Borac | ||||||
Brekovica
Bihać
|
|
Bihać 1260
Bihać
|
25.02.2024 21:00 | Brekovica | 7 : 6 | Bihać 1260 |
Banovići
Banovići
|
|
Lukavac
Lukavac
|
25.02.2024 21:00 | Banovići | 6 : 2 | Lukavac |
Tešanj
Tešanj
|
|
Iskra Vrbas
Bugojno
|
25.02.2024 20:00 | Tešanj | 9 : 6 | Iskra Vrbas | ||||||
Jajce
Jajce
|
|
Vitez
Vitez
|
25.02.2024 20:00 | Jajce | 4 : 6 | Vitez | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Usora
Žabljak-Usora
|
25.02.2024 16:30 | Žepče | 3 : 1 | Usora |
Čapljina
Čapljina
|
|
Zrinjski
Mostar
|
25.02.2024 19:00 | Čapljina | 3 : 2 | Zrinjski |
Jahorina
Pale
|
|
Radnik - MD Shop
Bijeljina
|
25.02.2024 14:30 | Jahorina | 4 : 3 | Radnik - MD Shop |
MNK Seljak
Livno
|
|
MNK Hercegovina
Široki Brijeg
|
25.02.2024 18:00 | MNK Seljak | 1 : 2 | MNK Hercegovina | ||||||
MNK Brotnjo
Čitluk
|
|
FC Mostar SG
Mostar
|
25.02.2024 19:15 | MNK Brotnjo | 8 : 0 | FC Mostar SG |
Jahorina
Pale
|
|
Rogatica
Rogatica
|
25.02.2024 18:00 | Jahorina | 71 : 51 | Rogatica | ||||||
Sloboda 73
Novi Grad
|
|
Drina Princip
Zvornik
|
25.02.2024 18:00 | Sloboda 73 | 79 : 75 | Drina Princip | ||||||
Akademac
Banja Luka
|
|
Student Igokea
Banja Luka
|
25.02.2024 19:00 | Akademac | 80 : 78 | Student Igokea |
Akademija Borac MP 2
Banja Luka
|
|
Partizan Grawe
Banja Luka
|
25.02.2024 18:00 | Akademija Borac MP 2 | 82 : 59 | Partizan Grawe |
Radnik Spark 2
Bijeljina
|
|
Modriča
Modriča
|
25.02.2024 18:00 | Radnik Spark 2 | 68 : 83 | Modriča | ||||||
Zvornik Basket
Zvornik
|
|
Rudar 2015
Ugljevik
|
25.02.2024 18:00 | Zvornik Basket | 59 : 46 | Rudar 2015 |
Čelik
Zenica
|
|
Kozara
Gradiška
|
25.02.2024 17:30 | Čelik | 85 : 64 | Kozara |
Kostajnica
Kostajnica
|
|
Budućnost
Bijeljina
|
25.02.2024 20:00 | Kostajnica | 53 : 49 | Budućnost | ||||||
Lider
Gradiška
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
25.02.2024 19:30 | Lider | 41 : 59 | Sloboda |
Gradina
Srebrenik
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
25.02.2024 17:00 | Gradina | 3 : 0 | Ilijaš | ||||||
7 Lukavac
Lukavac
|
|
Olovo
Olovo
|
25.02.2024 17:00 | 7 Lukavac | 2 : 3 | Olovo |
Akademija
Herceg Novi
|
|
Albatros
Herceg Novi
|
25.02.2024 15:00 | Akademija | 0 : 3 | Albatros | ||||||
Morača
Podgorca
|
|
Budućnost
Podgorica
|
25.02.2024 16:30 | Morača | 3 : 1 | Budućnost |
ŽOK Leotar
Trebinje
|
|
Velež
Nevesinje
|
25.02.2024 15:00 | ŽOK Leotar | 1 : 3 | Velež | ||||||
Libero
Bijeljina
|
|
Jahorina
Pale
|
25.02.2024 14:30 | Libero | 3 : 2 | Jahorina | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Borac
Banja Luka
|
25.02.2024 14:00 | Radnik | 0 : 3 | Borac |
Vožd
Prijedor
|
|
Smeč
Novi Grad
|
25.02.2024 12:00 | Vožd | 3 : 0 | Smeč |
Sloga
Doboj
|
|
Modriča - Optima
Modriča
|
25.02.2024 17:00 | Sloga | 3 : 1 | Modriča - Optima |
Rudo
Rudo
|
|
HE na Drini
Višegrad
|
25.02.2024 14:00 | Rudo | 0 : 3 | HE na Drini |
Orašje
Orašje
|
|
Mikasa
Tuzla
|
25.02.2024 17:00 | Orašje | 3 : 0 | Mikasa |
Kakanj
Kakanj
|
|
Čapljina
Čapljina
|
25.02.2024 15:00 | Kakanj | 3 : 2 | Čapljina | ||||||
Breza 1934
Breza
|
|
Alipašino Polje
Sarajevo
|
25.02.2024 20:00 | Breza 1934 | 3 : 0 | Alipašino Polje | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Bosna
Sarajevo
|
25.02.2024 18:00 | Ilijaš | 3 : 0 | Bosna | ||||||
Vogošća
Vogošća
|
|
Željezara
Zenica
|
25.02.2024 17:00 | Vogošća | 3 : 1 | Željezara |
Srebrenik
Srebrenik
|
|
Smeč DN
Brčko
|
25.02.2024 14:00 | Srebrenik | 1 : 3 | Smeč DN | ||||||
Sloboda 2
Tuzla
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
25.02.2024 16:00 | Sloboda 2 | 0 : 3 | Krivaja |
Stakorina
Čajniče
|
|
Ljubinje - Bankom
Ljubinje
|
25.02.2024 13:00 | Stakorina | 1 : 3 | Ljubinje - Bankom |
Pliva
Šipovo
|
|
Prijedor
Prijedor
|
25.02.2024 13:00 | Pliva | 3 : 1 | Prijedor | ||||||
Banjaluka volej
Banja Luka
|
|
Inova
Banja Luka
|
25.02.2024 19:00 | Banjaluka volej | 0 : 3 | Inova |
Gradiška
Gradiška
|
|
Bimal Jedinstvo
Brčko
|
25.02.2024 16:30 | Gradiška | 3 : 1 | Bimal Jedinstvo | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
25.02.2024 19:30 | Kozara | 0 : 3 | Crvena zvijezda |
Libero
Bijeljina
|
|
Slavija
Istočno Novo Sarajevo
|
25.02.2024 12:00 | Libero | 3 : 0 | Slavija | ||||||
Bratunac
Bratunac
|
|
Volero
Pale
|
25.02.2024 17:00 | Bratunac | 3 : 0 | Volero |
Jajce
Jajce
|
|
Sana 7
Sanski Most
|
25.02.2024 17:00 | Jajce | 30 : 24 | Sana 7 | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Čelik Junior
Zenica
|
25.02.2024 20:00 | Žepče | 35 : 37 | Čelik Junior | ||||||
Donji Vakuf
Donji Vakuf
|
|
Iskra
Bugojno
|
25.02.2024 17:00 | Donji Vakuf | 19 : 37 | Iskra |
Radnički
Goražde
|
|
Međugorje
Međugorje
|
25.02.2024 15:00 | Radnički | 36 : 27 | Međugorje |
FK Atletiko
Sarajevo
|
|
FK Igman 2
Ilidža
|
25.02.2024 | FK Atletiko | 0 : 3 | FK Igman 2 | ||||||
SK Tempo 1
Istočno Sarajevo
|
|
ŠF Tempo Ilijaš
Ilijaš
|
25.02.2024 | SK Tempo 1 | 0 : 1 | ŠF Tempo Ilijaš |
Fair Play
Sarajevo
|
|
FK Famos
Vojkovići
|
25.02.2024 | Fair Play | 3 : 0 | FK Famos | ||||||
FK Radnik 1
Hadžići
|
|
La Paz
Pazarić
|
25.02.2024 | FK Radnik 1 | 1 : 0 | La Paz |
OFK Biser
Sarajevo
|
|
SK Tempo 2
Istočno Sarajevo
|
25.02.2024 | OFK Biser | 2 : 3 | SK Tempo 2 | ||||||
ŠF Lion
Rakovica
|
|
SFK 2000
Sarajevo
|
25.02.2024 | ŠF Lion | 2 : 1 | SFK 2000 |
SK Tempo 1
Istočno Sarajevo
|
|
FK Željezničar 1
Sarajevo
|
25.02.2024 | SK Tempo 1 | 5 : 0 | FK Željezničar 1 | ||||||
ŠF Kickers
Sarajevo
|
|
FK Radnik 1
Hadžići
|
25.02.2024 | ŠF Kickers | 1 : 5 | FK Radnik 1 | ||||||
FK Radnik 1
Hadžići
|
|
FK Rudar 1
Breza
|
25.02.2024 | FK Radnik 1 | 3 : 1 | FK Rudar 1 | ||||||
OFK Mladost 1
Ilidža
|
|
Fair Play 1
Sarajevo
|
25.02.2024 | OFK Mladost 1 | 0 : 1 | Fair Play 1 |
FK Mlade nade
Sarajevo
|
|
ŠF Tempo Ilijaš
Ilijaš
|
25.02.2024 | FK Mlade nade | 1 : 5 | ŠF Tempo Ilijaš | ||||||
ŠF Tango 2
Istočno Sarajevo
|
|
FK Dobrinja
Sarajevo
|
25.02.2024 | ŠF Tango 2 | 0 : 0 | FK Dobrinja | ||||||
Fair Play 2
Sarajevo
|
|
SA Ilijaš
Ilijaš
|
25.02.2024 | Fair Play 2 | 0 : 2 | SA Ilijaš | ||||||
SA Ilijaš
Ilijaš
|
|
OFK Biser 1
Sarajevo
|
25.02.2024 | SA Ilijaš | 6 : 3 | OFK Biser 1 |
OFK Mladost 2
Ilidža
|
|
ŠF Piksi
Pale
|
25.02.2024 | OFK Mladost 2 | 2 : 1 | ŠF Piksi | ||||||
FK Željezničar 2
Sarajevo
|
|
ŠF Lion
Rakovica
|
25.02.2024 | FK Željezničar 2 | 0 : 2 | ŠF Lion | ||||||
FK Radnik 2
Hadžići
|
|
BAAP Sportivo
Sarajevo
|
25.02.2024 | FK Radnik 2 | 2 : 3 | BAAP Sportivo |
ŠF Tango
Istočno Sarajevo
|
|
ŠF Tempo Ilijaš
Ilijaš
|
25.02.2024 | ŠF Tango | 1 : 1 | ŠF Tempo Ilijaš | ||||||
FK Sokolac 1
Sokolac
|
|
FK Romanija 1
Pale
|
25.02.2024 | FK Sokolac 1 | 2 : 0 | FK Romanija 1 | ||||||
FK Radnik 1
Hadžići
|
|
FK Rudar 1
Breza
|
25.02.2024 | FK Radnik 1 | 1 : 2 | FK Rudar 1 | ||||||
FK Sokolac 1
Sokolac
|
|
SK Tempo
Istočno Sarajevo
|
25.02.2024 | FK Sokolac 1 | 1 : 2 | SK Tempo | ||||||
ŠF Kickers 1
Sarajevo
|
|
City Academy
Sarajevo
|
25.02.2024 | ŠF Kickers 1 | 4 : 0 | City Academy | ||||||
ŠF Tango
Istočno Sarajevo
|
|
FK Dobrinja
Sarajevo
|
25.02.2024 | ŠF Tango | 1 : 2 | FK Dobrinja | ||||||
FK Dobrinja
Sarajevo
|
|
ŠF Fair Play 1
Sarajevo
|
25.02.2024 | FK Dobrinja | 1 : 2 | ŠF Fair Play 1 |
OFK Mladost
Ilidža
|
|
ŠF Mlade nade
Sarajevo
|
25.02.2024 | OFK Mladost | 4 : 0 | ŠF Mlade nade | ||||||
FK Famos
Vojkovići
|
|
FK Dobrinja 1
Sarajevo
|
25.02.2024 | FK Famos | 0 : 2 | FK Dobrinja 1 | ||||||
FK Dobrinja 1
Sarajevo
|
|
OFK Mladost
Ilidža
|
25.02.2024 | FK Dobrinja 1 | 1 : 5 | OFK Mladost |
FK Unis
Vogošća
|
|
SK Tempo
Istočno Sarajevo
|
25.02.2024 | FK Unis | 3 : 1 | SK Tempo |
ŠF Fair Play
Sarajevo
|
|
ŠF Tempo Ilijaš
Ilijaš
|
25.02.2024 | ŠF Fair Play | 4 : 4 | ŠF Tempo Ilijaš | ||||||
FK Sokolac
Sokolac
|
|
ŠF Kickers
Sarajevo
|
25.02.2024 | FK Sokolac | 3 : 5 | ŠF Kickers |
FK Rudar
Breza
|
|
SK Tempo
Istočno Sarajevo
|
25.02.2024 | FK Rudar | 2 : 1 | SK Tempo |
FK Rudar
Breza
|
|
FK Unis
Vogošća
|
25.02.2024 | FK Rudar | 0 : 3 | FK Unis | ||||||
FK Romanija 1
Pale
|
|
ŠF Fair Play
Sarajevo
|
25.02.2024 | FK Romanija 1 | 1 : 0 | ŠF Fair Play | ||||||
FK Unis
Vogošća
|
|
SK Tempo 1
Istočno Sarajevo
|
25.02.2024 | FK Unis | 2 : 4 | SK Tempo 1 | ||||||
FK Rudar
Breza
|
|
ŠF Tango
Istočno Sarajevo
|
25.02.2024 | FK Rudar | 1 : 7 | ŠF Tango | ||||||
City Academy
Sarajevo
|
|
SK Tempo 1
Istočno Sarajevo
|
25.02.2024 | City Academy | 0 : 3 | SK Tempo 1 |
SK Tempo 3
Istočno Sarajevo
|
|
ŠF Tempo Ilijaš
Ilijaš
|
25.02.2024 | SK Tempo 3 | 0 : 5 | ŠF Tempo Ilijaš | ||||||
ŠF Lion
Sarajevo
|
|
FK Rudar
Breza
|
25.02.2024 | ŠF Lion | 3 : 0 | FK Rudar | ||||||
SK Tempo 2
Istočno Sarajevo
|
|
ŠF La Paz
Pazarić
|
25.02.2024 | SK Tempo 2 | 0 : 2 | ŠF La Paz | ||||||
OFK Mladost
Ilidža
|
|
ŠF Tempo Ilijaš
Ilijaš
|
25.02.2024 | OFK Mladost | 1 : 1 | ŠF Tempo Ilijaš | ||||||
ŠF La Paz
Pazarić
|
|
FK Romanija 1
Pale
|
25.02.2024 | ŠF La Paz | 1 : 0 | FK Romanija 1 | ||||||
FK Romanija 1
Pale
|
|
FK Famos
Vojkovići
|
25.02.2024 | FK Romanija 1 | 1 : 4 | FK Famos | ||||||
OFK Mladost
Ilidža
|
|
SK Tempo 2
Istočno Sarajevo
|
25.02.2024 | OFK Mladost | 2 : 0 | SK Tempo 2 | ||||||
FK Rudar
Breza
|
|
OFK Biser 1
Sarajevo
|
25.02.2024 | FK Rudar | 0 : 3 | OFK Biser 1 | ||||||
OFK Biser 1
Sarajevo
|
|
FK Dobrinja
Sarajevo
|
25.02.2024 | OFK Biser 1 | 0 : 1 | FK Dobrinja |