Osijek
Osijek
|
|
Hajduk
Split
|
03.02.2024 17:30 | Osijek | 1 : 1 | Hajduk | ||||||
Slaven Belupo
Koprivniva
|
|
Rudeš
Zagreb
|
03.02.2024 14:50 | Slaven Belupo | 4 : 0 | Rudeš |
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
|
|
Barcelona
Barcelona
|
03.02.2024 18:30 | Deportivo Alavés | 1 : 3 | Barcelona | ||||||
Girona
Girona
|
|
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
|
03.02.2024 21:00 | Girona | 0 : 0 | Real Sociedad | ||||||
Granada
Granada
|
|
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
|
03.02.2024 16:15 | Granada | 1 : 1 | Las Palmas | ||||||
Valencia
Valencia
|
|
Almería
Almeria
|
03.02.2024 14:00 | Valencia | 2 : 1 | Almería |
Nantes
Nantes
|
|
Lens
Lens
|
03.02.2024 21:00 | Nantes | 0 : 1 | Lens | ||||||
Stade Rennais
Rennes
|
|
Montpellier
Montpellier
|
03.02.2024 17:00 | Stade Rennais | 2 : 1 | Montpellier |
Brighton & Hove Albion
Brighton, East Sussex
|
|
Crystal Palace
London
|
03.02.2024 16:00 | Brighton & Hove Albion | 4 : 1 | Crystal Palace | ||||||
Burnley
Burnley, Lancashire
|
|
Fulham
London
|
03.02.2024 16:00 | Burnley | 2 : 2 | Fulham | ||||||
Everton
Liverpool
|
|
Tottenham Hotspur
London
|
03.02.2024 13:30 | Everton | 2 : 2 | Tottenham Hotspur | ||||||
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
|
|
Luton Town
Luton
|
03.02.2024 16:00 | Newcastle United | 4 : 4 | Luton Town | ||||||
Sheffield United
Sheffield
|
|
Aston Villa
Birmingham
|
03.02.2024 18:30 | Sheffield United | 0 : 5 | Aston Villa |
Köln
Köln
|
|
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
|
03.02.2024 18:30 | Köln | 2 : 0 | Eintracht Frankfurt | ||||||
Mainz 05
Mainz
|
|
Werder Bremen
Bremen
|
03.02.2024 15:30 | Mainz 05 | 0 : 1 | Werder Bremen | ||||||
Darmstadt 98
Darmstadt
|
|
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
|
03.02.2024 15:30 | Darmstadt 98 | 0 : 2 | Bayer 04 Leverkusen | ||||||
Bayern München
München
|
|
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
|
03.02.2024 15:30 | Bayern München | 3 : 1 | Borussia M'gladbach | ||||||
SC Freiburg
Freiburg im Breisgau
|
|
Stuttgart
Stuttgart
|
03.02.2024 15:30 | SC Freiburg | 1 : 3 | Stuttgart | ||||||
Bochum 1848
Bochum
|
|
Augsburg
Augsburg
|
03.02.2024 15:30 | Bochum 1848 | 1 : 1 | Augsburg |
Bologna
Bologna
|
|
Sassuolo
Sassuolo
|
03.02.2024 20:45 | Bologna | 4 : 2 | Sassuolo | ||||||
Empoli
Empoli
|
|
Genoa
Genova
|
03.02.2024 15:00 | Empoli | 0 : 0 | Genoa | ||||||
Frosinone
Frosinone
|
|
Milan
Milano
|
03.02.2024 18:00 | Frosinone | 2 : 3 | Milan | ||||||
Udinese
Udine
|
|
Monza
Monza
|
03.02.2024 15:00 | Udinese | 0 : 0 | Monza |
Obilić
Prnjavor
|
|
Rudar Prijedor City
Prijedor
|
03.02.2024 18:30 | Obilić | 7 : 4 | Rudar Prijedor City |
Sokrates
Banja Luka
|
|
Viktorija
Ribnik
|
03.02.2024 19:00 | Sokrates | 3 : 7 | Viktorija | ||||||
Starčevica
Banja Luka
|
|
Teslić
Teslić
|
03.02.2024 21:00 | Starčevica | 2 : 6 | Teslić | ||||||
Student
Banja Luka
|
|
Kneževo
Kneževo
|
03.02.2024 18:00 | Student | 5 : 0 | Kneževo |
Rudo
Rudo
|
|
Zahumlje
Trebinje
|
03.02.2024 19:00 | Rudo | 1 : 4 | Zahumlje | ||||||
Ljubinje
Ljubinje
|
|
Višegrad
Višegrad
|
03.02.2024 15:30 | Ljubinje | 13 : 7 | Višegrad | ||||||
Akademac
Trebinje
|
|
Tango
Istočno Sarajevo
|
03.02.2024 19:30 | Akademac | 3 : 2 | Tango |
Čelinac
Čelinac
|
|
Radnik MD Šop
Bijeljina
|
03.02.2024 19:00 | Čelinac | 3 : 4 | Radnik MD Šop |
Mujo Hrnjica
Velika Kladuša
|
|
Sparta
Sanski Most
|
03.02.2024 19:00 | Mujo Hrnjica | 7 : 0 | Sparta | ||||||
Bihać 1260
Bihać
|
|
Borac
Izačić
|
03.02.2024 20:00 | Bihać 1260 | 4 : 7 | Borac |
Kaskada
Gračanica
|
|
Živinice
Živinice
|
03.02.2024 17:00 | Kaskada | 4 : 3 | Živinice | ||||||
Odžak
Odžak
|
|
Lilium
Doboj Istok
|
03.02.2024 19:00 | Odžak | 1 : 10 | Lilium |
Vitez
Vitez
|
|
Radnik 2022
Donji Vakuf
|
03.02.2024 19:00 | Vitez | 7 : 2 | Radnik 2022 | ||||||
Iskra Vrbas
Bugojno
|
|
Usora
Žabljak-Usora
|
03.02.2024 19:00 | Iskra Vrbas | 4 : 5 | Usora | ||||||
Fojnica
Fojnica
|
|
Žepče
Žepče
|
03.02.2024 20:30 | Fojnica | 6 : 10 | Žepče |
Čulin Mlin
Livno
|
|
Čapljina
Čapljina
|
03.02.2024 18:00 | Čulin Mlin | 9 : 9 | Čapljina | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Rudnik
Mostar
|
03.02.2024 18:30 | Velež | 10 : 7 | Rudnik | ||||||
Konjic
Konjic
|
|
Seljak
Livno
|
03.02.2024 17:00 | Konjic | 4 : 8 | Seljak |
Borac Mozzart
Čačak
|
|
Cedevita Olimpija
Ljubljana
|
03.02.2024 19:00 | Borac Mozzart | 65 : 74 | Cedevita Olimpija |
Borac WWIN
Banja Luka
|
|
Cedevita Junior
Zagreb
|
03.02.2024 15:00 | Borac WWIN | 81 : 71 | Cedevita Junior | ||||||
Podgorica
Podgorica
|
|
Široki
Široki Brijeg
|
03.02.2024 18:00 | Podgorica | 78 : 77 | Široki | ||||||
GGD Šenčur
Šenčur
|
|
TFT Mozzart Skopje
Skopje
|
03.02.2024 12:00 | GGD Šenčur | 77 : 85 | TFT Mozzart Skopje |
Sloboda
Užice
|
|
Čačak 94 Quantox
Čačak
|
03.02.2024 18:00 | Sloboda | 83 : 78 | Čačak 94 Quantox | ||||||
Joker
Sombor
|
|
OKK Beograd
Beograd
|
03.02.2024 19:00 | Joker | 78 : 86 | OKK Beograd | ||||||
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
|
|
Zdravlje Leskovac
Leskovac
|
03.02.2024 18:00 | OKK Novi Pazar | 99 : 89 | Zdravlje Leskovac | ||||||
Tamiš
Pančevo
|
|
Mladost MaxBet
Zemun
|
03.02.2024 18:30 | Tamiš | 80 : 76 | Mladost MaxBet | ||||||
Metalac
Valjevo
|
|
Vršac
Vršac
|
03.02.2024 18:00 | Metalac | 89 : 96 | Vršac |
Sloboda
Tuzla
|
|
Mladost
Mrkonjić Grad
|
03.02.2024 19:00 | Sloboda | 103 : 88 | Mladost | ||||||
Bosna Meridianbet
Sarajevo
|
|
Leotar
Trebinje
|
03.02.2024 20:00 | Bosna Meridianbet | 104 : 86 | Leotar | ||||||
Orlovik
Žepče
|
|
Prijedor - Spartak
Prijedor
|
03.02.2024 18:00 | Orlovik | 92 : 79 | Prijedor - Spartak | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Spars
Sarajevo
|
03.02.2024 19:00 | Slavija | 83 : 102 | Spars |
Student Igokea
Banja Luka
|
|
Budućnost BN
Bijeljina
|
03.02.2024 17:00 | Student Igokea | 70 : 73 | Budućnost BN | ||||||
Drina Princip
Zvornik
|
|
Olimp
Šekovići
|
03.02.2024 | Drina Princip | 20 : 0 | Olimp | ||||||
Rogatica
Rogatica
|
|
Radnik BN Basket
Bijeljina
|
03.02.2024 18:00 | Rogatica | 76 : 71 | Radnik BN Basket | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Sloboda 73
Novi Grad
|
03.02.2024 20:00 | Sutjeska | 65 : 59 | Sloboda 73 | ||||||
Derventa
Derventa
|
03.02.2024
18:00
|
Derventa
Derventa
|
03.02.2024 18:00 | Derventa | : | Derventa |
Bratunac
Bratunac
|
|
Zvornik Basket
Zvornik
|
03.02.2024 19:00 | Bratunac | 82 : 72 | Zvornik Basket | ||||||
Rudar
Ugljevik
|
|
Radnik Spark 2
Bijeljina
|
03.02.2024 18:00 | Rudar | 84 : 58 | Radnik Spark 2 |
Jumper
Zenica
|
|
Orlovi
Banja Luka
|
03.02.2024 18:00 | Jumper | 63 : 74 | Orlovi | ||||||
Mladi Krajišnik
Banja Luka
|
|
Jedinstvo BHT
Tuzla
|
03.02.2024 18:00 | Mladi Krajišnik | 47 : 59 | Jedinstvo BHT |
Kostajnica
Kostajnica
|
|
Lider
Gradiška
|
03.02.2024 17:00 | Kostajnica | 62 : 39 | Lider |
Domaljevac
Domaljevac
|
|
Modriča
Modriča
|
03.02.2024 19:00 | Domaljevac | 3 : 0 | Modriča | ||||||
Kakanj 78
Kakanj
|
|
Ljubinje
Ljubinje
|
03.02.2024 16:00 | Kakanj 78 | 3 : 0 | Ljubinje |
Tempo
Ražljevo
|
|
Maglić
Foča
|
03.02.2024 19:30 | Tempo | 3 : 1 | Maglić | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Gradiška
Gradiška
|
03.02.2024 20:00 | Drina | 3 : 1 | Gradiška |
Rudar
Pljevlja
|
|
Albatros
Herceg Novi
|
03.02.2024 16:00 | Rudar | 0 : 3 | Albatros | ||||||
Luka Bar
Bar
|
|
Budućnost
Podgorica
|
03.02.2024 16:00 | Luka Bar | 3 : 0 | Budućnost |
Igman
Ilidža
|
|
Centar ORT
Sarajevo
|
03.02.2024 17:00 | Igman | 3 : 2 | Centar ORT | ||||||
Bimal-Jedinstvo
Brčko
|
|
Inova
Banja Luka
|
03.02.2024 18:00 | Bimal-Jedinstvo | 3 : 0 | Inova | ||||||
BL Volley
Banjaluka
|
|
Goražde
Goražde
|
03.02.2024 14:00 | BL Volley | 3 : 1 | Goražde | ||||||
Kula Gradačac
Gradačac
|
|
Sloboda
Tuzla
|
03.02.2024 18:00 | Kula Gradačac | 3 : 1 | Sloboda | ||||||
Mostar
Mostar
|
|
Gacko
Gacko
|
03.02.2024 | Mostar | 0 : 3 | Gacko |
Velež
Nevesinje
|
|
Borac
Banja Luka
|
03.02.2024 18:00 | Velež | 0 : 3 | Borac | ||||||
Bratunac
Bratunac
|
|
Radnik
Bijeljina
|
03.02.2024 14:00 | Bratunac | 1 : 3 | Radnik | ||||||
Maglić
Foča
|
|
Libero
Bijeljina
|
03.02.2024 17:00 | Maglić | 3 : 2 | Libero | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
ŽOK Leotar
Trebinje
|
03.02.2024 15:00 | Slavija | 0 : 3 | ŽOK Leotar | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
03.02.2024 17:00 | Drina | 1 : 3 | Crvena zvijezda |
Derventa
Derventa
|
|
Balkana MP
Mrkonjić Grad
|
03.02.2024 18:00 | Derventa | 3 : 0 | Balkana MP | ||||||
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
|
Kozara
Gradiška
|
03.02.2024 19:00 | Kotor Varoš | 0 : 3 | Kozara |
Han Pijesak
Han Pijesak
|
|
Modriča - Optima
Modriča
|
03.02.2024 14:00 | Han Pijesak | 0 : 3 | Modriča - Optima | ||||||
Modriča - Novoprom
Modriča
|
|
Rudar
Ugljevik
|
03.02.2024 20:00 | Modriča - Novoprom | 3 : 0 | Rudar |
HE na Drini
Višegrad
|
|
Stakorina
Čajniče
|
03.02.2024 18:00 | HE na Drini | 3 : 0 | Stakorina | ||||||
Rudo
Rudo
|
|
OOK Leotar
Trebinje
|
03.02.2024 14:00 | Rudo | 3 : 0 | OOK Leotar |
Banjaluka volej
Banja Luka
|
|
Pliva
Šipovo
|
03.02.2024 11:00 | Banjaluka volej | 2 : 3 | Pliva |
Ukrina
Prnjavor
|
|
Prijedor 2
Prijedor
|
03.02.2024 13:00 | Ukrina | 3 : 0 | Prijedor 2 |
Ljubinje - Bankom
Ljubinje
|
|
Gacko
Gacko
|
03.02.2024 18:00 | Ljubinje - Bankom | 3 : 1 | Gacko |
Borac M:TEL
Banja Luka
|
|
Hercegovina
Nevesinje
|
03.02.2024 17:00 | Borac M:TEL | 28 : 24 | Hercegovina | ||||||
Maglaj
Maglaj
|
|
Konjuh
Živinice
|
03.02.2024 18:00 | Maglaj | 36 : 37 | Konjuh |
ŠF Fair Play 1
Sarajevo
|
|
OFK Biser
Sarajevo
|
03.02.2024 | ŠF Fair Play 1 | 2 : 1 | OFK Biser | ||||||
ŠF Winner
Sarajevo
|
|
FK Romanija
Pale
|
03.02.2024 | ŠF Winner | 2 : 0 | FK Romanija | ||||||
ŠF Tango
Istočno Sarajevo
|
|
ŠF Mlade nade 1
Sarajevo
|
03.02.2024 | ŠF Tango | 3 : 1 | ŠF Mlade nade 1 | ||||||
SA Ilijaš
Ilijaš
|
|
SFK 2000
Sarajevo
|
03.02.2024 | SA Ilijaš | 5 : 0 | SFK 2000 | ||||||
ŠF Tango
Istočno Sarajevo
|
|
FK Igman 1
Ilidža
|
03.02.2024 | ŠF Tango | 1 : 2 | FK Igman 1 | ||||||
BAAP Sportivo
Sarajevo
|
|
ŠF Mlade nade 1
Sarajevo
|
03.02.2024 | BAAP Sportivo | 0 : 4 | ŠF Mlade nade 1 | ||||||
FK Igman 1
Ilidža
|
|
SK Tempo 1
Istočno Sarajevo
|
03.02.2024 | FK Igman 1 | 1 : 1 | SK Tempo 1 | ||||||
SK Tempo 1
Istočno Sarajevo
|
|
OFK Biser
Sarajevo
|
03.02.2024 | SK Tempo 1 | 3 : 1 | OFK Biser | ||||||
FK Romanija
Pale
|
|
ŠF Fair Play 2
Sarajevo
|
03.02.2024 | FK Romanija | 0 : 0 | ŠF Fair Play 2 |
OFK Mladost
Ilidža
|
|
ŠF Mlade nade 2
Sarajevo
|
03.02.2024 | OFK Mladost | 3 : 0 | ŠF Mlade nade 2 | ||||||
ŠF Lion
Rakovica
|
|
SK Tempo 2
Istočno Sarajevo
|
03.02.2024 | ŠF Lion | 1 : 2 | SK Tempo 2 | ||||||
SK Tempo 2
Istočno Sarajevo
|
|
ŠF Tango
Istočno Sarajevo
|
03.02.2024 | SK Tempo 2 | 2 : 0 | ŠF Tango | ||||||
FK Igman 2
Ilidža
|
|
FK Famos
Vojkovići
|
03.02.2024 | FK Igman 2 | 2 : 1 | FK Famos | ||||||
ŠF Tango
Istočno Sarajevo
|
|
FK Atletiko
Sarajevo
|
03.02.2024 | ŠF Tango | 3 : 2 | FK Atletiko | ||||||
FK Atletiko
Sarajevo
|
|
ŠF La Paz
Pazarić
|
03.02.2024 | FK Atletiko | 1 : 4 | ŠF La Paz | ||||||
FK Famos
Vojkovići
|
|
OFK Mladost
Ilidža
|
03.02.2024 | FK Famos | 1 : 1 | OFK Mladost | ||||||
FK Igman 2
Ilidža
|
|
ŠF Tango
Istočno Sarajevo
|
03.02.2024 | FK Igman 2 | 6 : 0 | ŠF Tango | ||||||
SK Tempo 3
Istočno Sarajevo
|
|
ŠF Kickers
Sarajevo
|
03.02.2024 | SK Tempo 3 | 0 : 1 | ŠF Kickers | ||||||
FK Čaja
Visoko
|
|
FK Atletiko
Sarajevo
|
03.02.2024 | FK Čaja | 0 : 1 | FK Atletiko | ||||||
FK Atletiko
Sarajevo
|
|
FK Igman 2
Ilidža
|
03.02.2024 | FK Atletiko | 0 : 6 | FK Igman 2 |
FK Famos
Vojkovići
|
|
ŠF Tango 1
Istočno Sarajevo
|
03.02.2024 | FK Famos | 0 : 2 | ŠF Tango 1 | ||||||
FK Mlade nade 1
Sarajevo
|
|
FK Unis
Vogošća
|
03.02.2024 | FK Mlade nade 1 | 1 : 1 | FK Unis | ||||||
FK Unis
Vogošća
|
|
ŠF Tango 1
Istočno Sarajevo
|
03.02.2024 | FK Unis | 2 : 2 | ŠF Tango 1 | ||||||
SK Tempo 2
Istočno Sarajevo
|
|
ŠF Fair Play 1
Sarajevo
|
03.02.2024 | SK Tempo 2 | 4 : 2 | ŠF Fair Play 1 | ||||||
OFK Biser 1
Sarajevo
|
|
ŠF Tango 1
Istočno Sarajevo
|
03.02.2024 | OFK Biser 1 | 4 : 2 | ŠF Tango 1 | ||||||
SK Tempo 2
Istočno Sarajevo
|
|
FK Romanija 1
Pale
|
03.02.2024 | SK Tempo 2 | 3 : 3 | FK Romanija 1 | ||||||
SK Tempo 1
Istočno Sarajevo
|
|
FK Famos
Vojkovići
|
03.02.2024 | SK Tempo 1 | 4 : 3 | FK Famos | ||||||
SK Tempo 1
Istočno Sarajevo
|
|
OFK Biser 2
Sarajevo
|
03.02.2024 | SK Tempo 1 | 2 : 1 | OFK Biser 2 | ||||||
FK Radnik 1
Hadžići
|
|
FK Famos
Vojkovići
|
03.02.2024 | FK Radnik 1 | 3 : 0 | FK Famos | ||||||
SK Tempo 2
Istočno Sarajevo
|
|
SK Tempo 1
Istočno Sarajevo
|
03.02.2024 | SK Tempo 2 | 2 : 3 | SK Tempo 1 |
FK Igman
Ilidža
|
|
FK Mlade nade 2
Sarajevo
|
03.02.2024 | FK Igman | 2 : 1 | FK Mlade nade 2 | ||||||
FK Radnik 2
Hadžići
|
|
BAAP Sportivo
Sarajevo
|
03.02.2024 | FK Radnik 2 | 5 : 1 | BAAP Sportivo | ||||||
FK Romanija 2
Pale
|
|
OFK Biser 3
Sarajevo
|
03.02.2024 | FK Romanija 2 | 4 : 1 | OFK Biser 3 | ||||||
FK Mlade nade 2
Sarajevo
|
|
FK Radnik 3
Hadžići
|
03.02.2024 | FK Mlade nade 2 | 3 : 0 | FK Radnik 3 | ||||||
SK Tempo 3
Istočno Sarajevo
|
|
ŠF Fair Play 2
Sarajevo
|
03.02.2024 | SK Tempo 3 | 0 : 3 | ŠF Fair Play 2 | ||||||
OFK Mladost
Ilidža
|
|
FK Radnik 3
Hadžići
|
03.02.2024 | OFK Mladost | 3 : 1 | FK Radnik 3 | ||||||
FK Romanija 2
Pale
|
|
ŠF Winner
Sarajevo
|
03.02.2024 | FK Romanija 2 | 0 : 0 | ŠF Winner |
SK Tempo 1
Istočno Sarajevo
|
|
Fair Play
Sarajevo
|
03.02.2024 | SK Tempo 1 | 3 : 2 | Fair Play | ||||||
FK Radnik 1
Hadžići
|
|
La Paz
Pazarić
|
03.02.2024 | FK Radnik 1 | 4 : 2 | La Paz | ||||||
ŠF Kickers 1
Sarajevo
|
|
ŠF Tango
Istočno Sarajevo
|
03.02.2024 | ŠF Kickers 1 | 3 : 0 | ŠF Tango | ||||||
La Paz
Pazarić
|
|
FK Famos 1
Vojkovići
|
03.02.2024 | La Paz | 2 : 1 | FK Famos 1 | ||||||
FK Čaja
Visoko
|
|
FK Famos 1
Vojkovići
|
03.02.2024 | FK Čaja | 3 : 0 | FK Famos 1 | ||||||
FK Radnik 1
Hadžići
|
|
FK Igman 1
Ilidža
|
03.02.2024 | FK Radnik 1 | 3 : 0 | FK Igman 1 | ||||||
Mlade nade
Sarajevo
|
|
FK Unis 1
Vogošća
|
03.02.2024 | Mlade nade | 1 : 0 | FK Unis 1 | ||||||
OFK Biser 1
Sarajevo
|
|
FK Čaja
Visoko
|
03.02.2024 | OFK Biser 1 | 1 : 0 | FK Čaja |
FK Unis 2
Vogošća
|
|
SK Tempo 2
Istočno Sarajevo
|
03.02.2024 | FK Unis 2 | 0 : 1 | SK Tempo 2 | ||||||
ŠF Kickers 2
Sarajevo
|
|
FK Romanija
Pale
|
03.02.2024 | ŠF Kickers 2 | 2 : 2 | FK Romanija | ||||||
OFK Mladost
Ilidža
|
|
SK Tempo 2
Istočno Sarajevo
|
03.02.2024 | OFK Mladost | 2 : 3 | SK Tempo 2 | ||||||
FK Atletiko
Sarajevo
|
|
FK Dobrinja
Sarajevo
|
03.02.2024 | FK Atletiko | 2 : 2 | FK Dobrinja |
SFK 2000
Sarajevo
|
|
SK Tempo 3
Istočno Sarajevo
|
03.02.2024 | SFK 2000 | 2 : 1 | SK Tempo 3 |