Čelik
Zenica
|
|
Mladost
Doboj-Kakanj
|
24.11.2018 17:00 | Čelik | 0 : 3 | Mladost | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
24.11.2018 13:00 | Krupa | 2 : 1 | Željezničar | ||||||
Tuzla Siti
Simin Han
|
|
Zrinjski
Mostar
|
24.11.2018 13:00 | Tuzla Siti | 1 : 2 | Zrinjski |
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Podrinje
Janja
|
24.11.2018 13:00 | Željezničar Sport Team | 5 : 1 | Podrinje | ||||||
Tekstilac
Derventa
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
24.11.2018 13:00 | Tekstilac | 0 : 2 | Rudar Prijedor | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Alfa Modriča
Modriča
|
24.11.2018 15:00 | Borac | 3 : 1 | Alfa Modriča | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
24.11.2018 13:00 | Kozara | 2 : 0 | Slavija | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
24.11.2018 13:00 | Sutjeska | 3 : 0 | Sloboda | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
24.11.2018 13:00 | Drina | 2 : 2 | Sloga |
Radnik
Surdulica
|
|
Mladost
Lučani
|
24.11.2018 16:00 | Radnik | 1 : 0 | Mladost | ||||||
Vojvodina
Novi Sad
|
|
Zemun
Zemun
|
24.11.2018 16:00 | Vojvodina | 0 : 0 | Zemun | ||||||
Napredak
Kruševac
|
|
Mačva
Šabac
|
24.11.2018 13:00 | Napredak | 2 : 0 | Mačva | ||||||
Spartak ŽK
Subotica
|
|
OFK Bačka
Bačka Palanka
|
24.11.2018 13:00 | Spartak ŽK | 3 : 0 | OFK Bačka | ||||||
Voždovac
Beograd
|
|
Proleter
Novi Sad
|
24.11.2018 18:00 | Voždovac | 0 : 0 | Proleter | ||||||
Radnički (N)
Niš
|
|
Crvena zvezda
Beograd
|
24.11.2018 19:00 | Radnički (N) | 2 : 2 | Crvena zvezda |
Javor
Ivanjica
|
|
Bečej 1918
Bečej
|
24.11.2018 13:00 | Javor | 1 : 2 | Bečej 1918 |
Budućnost
Podgorica
|
|
Grbalj
Radanovići
|
24.11.2018 17:00 | Budućnost | 1 : 1 | Grbalj | ||||||
Zeta
Golubovci
|
|
Sutjeska
Nikšić
|
24.11.2018 13:00 | Zeta | 0 : 0 | Sutjeska | ||||||
OFK Titograd
Podgorica
|
|
Mornar
Bar
|
24.11.2018 13:00 | OFK Titograd | 1 : 0 | Mornar | ||||||
Iskra
Danilovgrad
|
|
Lovćen
Cetinje
|
24.11.2018 13:00 | Iskra | 1 : 3 | Lovćen | ||||||
Rudar
Pljevlja
|
|
OFK Petrovac
Petrovac
|
24.11.2018 17:00 | Rudar | 0 : 4 | OFK Petrovac |
Brighton
Brighton
|
|
Leicester
Leicester
|
24.11.2018 16:00 | Brighton | 1 : 1 | Leicester | ||||||
Everton
Liverpool
|
|
Cardiff City
Cardiff
|
24.11.2018 16:00 | Everton | 1 : 0 | Cardiff City | ||||||
Fulham
London
|
|
Southampton
Southampton
|
24.11.2018 16:00 | Fulham | 3 : 2 | Southampton | ||||||
Manchester United
Manchester
|
|
Crystal Palace
London
|
24.11.2018 16:00 | Manchester United | 0 : 0 | Crystal Palace | ||||||
Tottenham Hotspur
London
|
|
Chelsea
London
|
24.11.2018 18:30 | Tottenham Hotspur | 3 : 1 | Chelsea | ||||||
Watford
Watford
|
|
Liverpool
Liverpool
|
24.11.2018 16:00 | Watford | 0 : 3 | Liverpool | ||||||
West Ham United
London
|
|
Manchester City
Manchester
|
24.11.2018 16:00 | West Ham United | 0 : 4 | Manchester City |
Atlético Madrid
Madrid
|
|
Barcelona
Barcelona
|
24.11.2018 20:45 | Atlético Madrid | 1 : 1 | Barcelona | ||||||
Eibar
Eibar
|
|
Real Madrid
Madrid
|
24.11.2018 13:00 | Eibar | 3 : 0 | Real Madrid | ||||||
Huesca
Huesca
|
|
Levante
Valencia
|
24.11.2018 18:30 | Huesca | 2 : 2 | Levante | ||||||
Valencia
Valencia
|
|
Rayo Vallecano
Madrid
|
24.11.2018 16:15 | Valencia | 3 : 0 | Rayo Vallecano |
Bayern
München
|
|
Fortuna
Düsseldorf
|
24.11.2018 15:30 | Bayern | 3 : 3 | Fortuna | ||||||
Schalke 04
Gelsenkirchen
|
|
Nürnberg
Nürnberg
|
24.11.2018 18:30 | Schalke 04 | 5 : 2 | Nürnberg | ||||||
Hertha BSC
Berlin
|
|
Hoffenheim
Sinsheim
|
24.11.2018 15:30 | Hertha BSC | 3 : 3 | Hoffenheim | ||||||
Augsburg
Augsburg
|
|
Eintracht
Frankfurt am Main
|
24.11.2018 15:30 | Augsburg | 1 : 3 | Eintracht | ||||||
Mainz 05
Mainz
|
|
Borussia Dortmund
Dortmund
|
24.11.2018 15:30 | Mainz 05 | 1 : 2 | Borussia Dortmund | ||||||
Wolfsburg
Wolfsburg
|
|
RB Leipzig
Leipzig
|
24.11.2018 15:30 | Wolfsburg | 1 : 0 | RB Leipzig |
Internazionale
Milano
|
|
Frosinone
Frosinone
|
24.11.2018 20:30 | Internazionale | 3 : 0 | Frosinone | ||||||
Juventus
Torino
|
|
SPAL
Ferrara
|
24.11.2018 18:00 | Juventus | 2 : 0 | SPAL | ||||||
Udinese
Udine
|
|
Roma
Roma
|
24.11.2018 15:00 | Udinese | 1 : 0 | Roma |
Caen
Caen
|
|
Monaco
Monaco
|
24.11.2018 20:00 | Caen | 0 : 1 | Monaco | ||||||
Dijon
Dijon
|
|
Bordeaux
Bordeaux
|
24.11.2018 20:00 | Dijon | 0 : 0 | Bordeaux | ||||||
Nantes
Nantes
|
|
Angers
Angers
|
24.11.2018 20:00 | Nantes | 1 : 1 | Angers | ||||||
PSG
Paris
|
|
Toulouse
Toulouse
|
24.11.2018 17:00 | PSG | 1 : 0 | Toulouse | ||||||
Reims
Reims
|
|
Guingamp
Guingamp
|
24.11.2018 20:00 | Reims | 2 : 1 | Guingamp | ||||||
Strasbourg
Strasbourg
|
|
Nîmes
Nîmes
|
24.11.2018 20:00 | Strasbourg | 0 : 1 | Nîmes |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Zrinjski
Mostar
|
24.11.2018 14:00 | Sarajevo | 0 : 2 | Zrinjski | ||||||
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Sloboda
Tuzla
|
24.11.2018 14:30 | Široki Brijeg | 3 : 1 | Sloboda | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Mladost
Doboj- Kakanj
|
24.11.2018 14:00 | Radnik | 0 : 1 | Mladost |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Zrinjski
Mostar
|
24.11.2018 12:00 | Sarajevo | 5 : 0 | Zrinjski | ||||||
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Sloboda
Tuzla
|
24.11.2018 13:00 | Široki Brijeg | 0 : 1 | Sloboda | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Mladost
Doboj - Kakanj
|
24.11.2018 12:00 | Radnik | 0 : 3 | Mladost |
Mostar SG Staklorad
Mostar
|
|
Zrinjski
Mostar
|
24.11.2018 19:30 | Mostar SG Staklorad | 3 : 2 | Zrinjski | ||||||
Kaskada
Gračanica
|
|
Beli anđeo
Popovo polje
|
24.11.2018 15:30 | Kaskada | 10 : 4 | Beli anđeo | ||||||
Seljak
Livno
|
|
Leotar
Trebinje
|
24.11.2018 19:00 | Seljak | 1 : 0 | Leotar | ||||||
Salines
Tuzla
|
|
Centar
Sarajevo
|
24.11.2018 17:00 | Salines | 2 : 7 | Centar |
Petrol Olimpija
Ljubljana
|
|
FMP
Železnik
|
24.11.2018 19:00 | Petrol Olimpija | 88 : 86 | FMP | ||||||
Partizan NIS
Beograd
|
|
Crvena zvezda MTS
Beograd
|
24.11.2018 17:00 | Partizan NIS | 71 : 77 | Crvena zvezda MTS | ||||||
Mega Bemax
Beograd
|
|
Cibona
Zagreb
|
24.11.2018 21:00 | Mega Bemax | 82 : 80 | Cibona |
Široki
Široki Brijeg
|
|
Bosna Royal
Sarajevo
|
24.11.2018 | Široki | 105 : 73 | Bosna Royal | ||||||
Mladost
Mrkonjić Grad
|
|
Bratunac TRB
Bratunac
|
24.11.2018 | Mladost | 84 : 75 | Bratunac TRB | ||||||
Vogošća
Vogošća
|
|
Kakanj
Kakanj
|
24.11.2018 | Vogošća | 85 : 75 | Kakanj |
Leotar
Trebinje
|
|
Sokolac
Sokolac
|
24.11.2018 19:30 | Leotar | 100 : 82 | Sokolac | ||||||
Varda HE
Višegrad
|
|
Slavija 1996
Istočno Sarajevo
|
24.11.2018 19:30 | Varda HE | 72 : 67 | Slavija 1996 | ||||||
Student-Igokea
Banja Luka
|
|
Sutjeska
Foča
|
24.11.2018 19:00 | Student-Igokea | 67 : 59 | Sutjeska | ||||||
Prijedor
Prijedor
|
|
Radnik BN Basket
Bijeljina
|
24.11.2018 19:00 | Prijedor | 66 : 46 | Radnik BN Basket |
Šamac
Šamac
|
|
Teslić
Teslić
|
24.11.2018 | Šamac | 65 : 75 | Teslić | ||||||
WBS
Teslić
|
|
Zvornik Basket
Zvornik
|
24.11.2018 | WBS | 80 : 73 | Zvornik Basket |
OKK Borac Mako Print
Banja Luka
|
|
Mladost Bulldogs
Prnjavor
|
24.11.2018 | OKK Borac Mako Print | 56 : 70 | Mladost Bulldogs |
Orlovi
Banja Luka
|
|
Čelik Subor
Zenica
|
24.11.2018 20:15 | Orlovi | 84 : 57 | Čelik Subor | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Play Off Ultra
Sarajevo
|
24.11.2018 15:30 | Željezničar | 42 : 99 | Play Off Ultra | ||||||
Mladi Krajišnik
Banja Luka
|
|
Rudar Sport
Ugljevik
|
24.11.2018 18:00 | Mladi Krajišnik | 71 : 49 | Rudar Sport | ||||||
Leotar 03
Trebinje
|
|
RMU Banovići
Banovići
|
24.11.2018 16:30 | Leotar 03 | 48 : 84 | RMU Banovići |
Olovo
Olovo
|
|
Bosna
Sarajevo
|
24.11.2018 15:00 | Olovo | 3 : 1 | Bosna |
Domaljevac
Domaljevac
|
|
Radnik
Bijeljina
|
24.11.2018 18:00 | Domaljevac | 3 : 2 | Radnik | ||||||
Gacko
Gacko
|
|
Modriča
Modriča
|
24.11.2018 18:00 | Gacko | 3 : 0 | Modriča | ||||||
Bosna
Kalesija
|
|
Mladost
Brčko
|
24.11.2018 19:00 | Bosna | 0 : 3 | Mladost | ||||||
Kakanj 78
Kakanj
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
24.11.2018 18:00 | Kakanj 78 | 3 : 2 | Jedinstvo |
Ljubinje
Ljubinje
|
|
Maglić
Foča
|
24.11.2018 18:00 | Ljubinje | 3 : 0 | Maglić | ||||||
Tempo
Ražljevo
|
|
Jahorina
Pale
|
24.11.2018 18:00 | Tempo | 3 : 0 | Jahorina |
Lukavac
Lukavac
|
|
Maglaj
Maglaj
|
24.11.2018 | Lukavac | 0 : 3 | Maglaj | ||||||
Bosna
Kalesija
|
|
Bihać
Bihać
|
24.11.2018 | Bosna | 1 : 3 | Bihać |
Mostar
Mostar
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
24.11.2018 | Mostar | 3 : 1 | Novi Grad | ||||||
Alipašino Polje
Sarajevo
|
|
Igman
Ilidža
|
24.11.2018 | Alipašino Polje | 1 : 3 | Igman | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Smeč
Široki Brijeg
|
24.11.2018 | Ilijaš | 3 : 2 | Smeč |
Zavidovići
Zavidovići
|
|
Napredak
Odžak
|
24.11.2018 | Zavidovići | 0 : 3 | Napredak | ||||||
Sloboda 2
Tuzla
|
|
Orašje 2
Orašje
|
24.11.2018 | Sloboda 2 | 3 : 0 | Orašje 2 |
Delminium
Tomislavgrad
|
|
Čelik-R
Zenica
|
24.11.2018 18:00 | Delminium | 0 : 3 | Čelik-R | ||||||
Centar ORT
Sarajevo
|
|
Ljubuški
Ljubuški
|
24.11.2018 18:00 | Centar ORT | 3 : 0 | Ljubuški | ||||||
Sa Volley
Sarajevo
|
|
Breza 1934
Breza
|
24.11.2018 18:00 | Sa Volley | 3 : 0 | Breza 1934 |
BL Volley
Banja Luka
|
|
Kula Gradačac
Gradačac
|
24.11.2018 16:00 | BL Volley | 3 : 0 | Kula Gradačac | ||||||
Smeč
Lukavac
|
|
Jahorina
Pale
|
24.11.2018 18:00 | Smeč | 3 : 1 | Jahorina | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Sloboda
Tuzla
|
24.11.2018 19:00 | Goražde | 1 : 3 | Sloboda | ||||||
Maglić
Foča
|
|
Gacko
Gacko
|
24.11.2018 19:00 | Maglić | 0 : 3 | Gacko |
Ljubinje
Ljubinje
|
|
Kozara
Gradiška
|
24.11.2018 18:00 | Ljubinje | 3 : 0 | Kozara | ||||||
HE na Drini
Višegrad
|
|
Derventa
Derventa
|
24.11.2018 18:00 | HE na Drini | 3 : 0 | Derventa | ||||||
Inova
Banja Luka
|
|
Hercegovac
Bileća
|
24.11.2018 18:00 | Inova | 3 : 0 | Hercegovac | ||||||
Glasinac
Sokolac
|
|
Radnik
Bijeljina
|
24.11.2018 18:00 | Glasinac | 3 : 2 | Radnik |
Balkana MP
Mrkonjić Grad
|
|
Borac
Banja Luka
|
24.11.2018 18:00 | Balkana MP | 3 : 1 | Borac | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
Prijedor
Prijedor
|
24.11.2018 18:00 | Laktaši | 3 : 1 | Prijedor | ||||||
Smeč
Novi Grad
|
|
Gradiška
Gradiška
|
24.11.2018 18:00 | Smeč | 0 : 3 | Gradiška |
Radnik 2
Bijeljina
|
|
Han Pijesak
Han Pijesak
|
24.11.2018 18:00 | Radnik 2 | 3 : 2 | Han Pijesak | ||||||
Jahorina 2
Pale
|
|
Mladost
Rogatica
|
24.11.2018 11:00 | Jahorina 2 | 1 : 3 | Mladost |
Zelengora
Kalinovik
|
|
Velež
Nevesinje
|
24.11.2018 18:00 | Zelengora | 2 : 3 | Velež | ||||||
Gacko 2
Gacko
|
|
OK Leotar
Trebinje
|
24.11.2018 11:00 | Gacko 2 | 0 : 3 | OK Leotar | ||||||
Stakorina
Čajniče
|
|
Rudo
Rudo
|
24.11.2018 18:00 | Stakorina | 3 : 1 | Rudo |
Gradačac
Gradačac
|
|
Žepče
Žepče
|
24.11.2018 | Gradačac | 31 : 24 | Žepče | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Rudar
Banovići
|
24.11.2018 | Krajina | 28 : 26 | Rudar | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
24.11.2018 | Čelik | 27 : 28 | Krivaja | ||||||
Kakanj
Kakanj
|
|
Sana 7
Sanski Most
|
24.11.2018 | Kakanj | 39 : 35 | Sana 7 | ||||||
Lukavac
Lukavac
|
|
Bosna 2
Visoko
|
24.11.2018 | Lukavac | 36 : 44 | Bosna 2 |
RA Čapljina
Čapljina
|
|
Travnik AG
Travnik
|
24.11.2018 | RA Čapljina | 34 : 24 | Travnik AG | ||||||
Bosna
Sarajevo
|
|
Neretva
Jablanica
|
24.11.2018 | Bosna | 31 : 31 | Neretva | ||||||
Vogošča Poljine Hills 2
Vogošća
|
|
Jajce
Jajce
|
24.11.2018 | Vogošča Poljine Hills 2 | 23 : 32 | Jajce | ||||||
Iskra
Bugojna
|
|
Velež
Mostar
|
24.11.2018 | Iskra | 28 : 20 | Velež |
Derventa
Derventa
|
|
Sloga(D)
Doboj
|
24.11.2018 19:00 | Derventa | 27 : 25 | Sloga(D) | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
24.11.2018 18:00 | Zrinjski | 31 : 24 | Slavija | ||||||
Gračanica
Gračanica
|
|
Leotar
Trebinje
|
24.11.2018 19:30 | Gračanica | 24 : 20 | Leotar | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Konjuh
Živinice
|
24.11.2018 00:00 | Lokomotiva | 32 : 30 | Konjuh |
Prijedor
Prijedor
|
|
Jedinstvo 2015
Brčko
|
24.11.2018 17:00 | Prijedor | 34 : 18 | Jedinstvo 2015 | ||||||
Hercegovac
Bileća
|
|
Čelinac
Čelinac
|
24.11.2018 18:00 | Hercegovac | 28 : 28 | Čelinac | ||||||
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
|
|
Hercegovina
Nevesinje
|
24.11.2018 20:00 | Kozara Mlijekoprodukt | 15 : 25 | Hercegovina |
Turbina
Jablanica
|
|
Sloga 2013
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
24.11.2018 | Turbina | 29 : 26 | Sloga 2013 | ||||||
Neretva
Jablanica
|
|
Iskra(S)
Stolac
|
24.11.2018 | Neretva | 28 : 21 | Iskra(S) | ||||||
Iskra(B)
Bugojno
|
|
Krajina
Cazin
|
24.11.2018 | Iskra(B) | 23 : 38 | Krajina |
Grude
Grude
|
|
Izviđač
Ljubuški
|
24.11.2018 20:00 | Grude | 34 : 24 | Izviđač | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Jedinstvo(T)
Tuzla
|
24.11.2018 18:30 | Krivaja | 38 : 24 | Jedinstvo(T) |
Singidunum
Beograd
|
|
ŽAK
Kikinda
|
24.11.2018 | Singidunum | 13 : 7 | ŽAK | ||||||
Partizan NBG 011 Vukovi
Beograd
|
|
Banja Luka
Banja Luka
|
24.11.2018 | Partizan NBG 011 Vukovi | 27 : 8 | Banja Luka |