XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 84 utakmica za dan
Subota, 2 Februar 2019

Fudbal

02.02.2019 16:00 Brighton 0 : 0 Watford
02.02.2019 16:00 Burnley 1 : 1 Southampton
02.02.2019 18:30 Cardiff City 2 : 0 AFC Bournemouth
02.02.2019 16:00 Chelsea 5 : 0 Huddersfield Town
02.02.2019 16:00 Crystal Palace 2 : 0 Fulham
02.02.2019 16:00 Everton 1 : 3 Wolverhampton
02.02.2019 13:30 Tottenham Hotspur 1 : 0 Newcastle United
02.02.2019 18:30 Barcelona 2 : 2 Valencia
02.02.2019 20:45 Celta de Vigo 1 : 0 Sevilla
02.02.2019 16:15 Real Sociedad 2 : 1 Athletic Club
02.02.2019 13:00 Levante 0 : 0 Getafe
02.02.2019 18:30 Schalke 04 0 : 2 Borussia Mönchengladbach
02.02.2019 15:30 Hoffenheim 1 : 1 Fortuna
02.02.2019 15:30 Bayer Leverkusen 3 : 1 Bayern
02.02.2019 15:30 Eintracht 1 : 1 Borussia Dortmund
02.02.2019 15:30 Hertha BSC 0 : 1 Wolfsburg
02.02.2019 15:30 Nürnberg 1 : 1 Werder
02.02.2019 15:00 Empoli 2 : 2 Chievo
02.02.2019 20:30 Juventus 3 : 3 Parma
02.02.2019 18:00 Napoli 3 : 0 Sampdoria
02.02.2019 20:00 Angers 1 : 0 Dijon
02.02.2019 20:00 Monaco 2 : 1 Toulouse
02.02.2019 21:00 Reims 2 : 1 Olympique Marseille
02.02.2019 20:00 Rennes 1 : 0 Amiens SC

Futsal

02.02.2019 19:30 Jošavka 5 : 2 Kotor Varoš
02.02.2019 18:00 Ljubinje 6 : 9 Nevesinje

Košarka

02.02.2019 21:00 Igokea 75 : 78 Cedevita
02.02.2019 19:00 Crvena zvezda MTS 89 : 61 Petrol Olimpija
02.02.2019 17:00 Cibona 59 : 83 Partizan NIS
02.02.2019 18:00 Zrinjski 100 : 71 Kakanj
02.02.2019 19:00 Spars 68 : 62 Sloboda
02.02.2019 18:00 Široki 86 : 80 Bratunac TRB
02.02.2019 18:30 Sokolac 96 : 61 Slavija 1996
02.02.2019 19:00 Sutjeska 62 : 91 Leotar
02.02.2019 19:00 Radnik BN Basket 62 : 63 Budućnost BN Basket
02.02.2019 Mladost 72 : 79 OKK Borac Mako Print
02.02.2019 SKK Borac 1947 59 : 67 Sloboda 73
02.02.2019 Rookie 77 : 62 Lijevče
02.02.2019 18:00 Čelik Subor 73 : 56 Sloboda
02.02.2019 20:00 Orlovi 45 : 84 RMU Banovići

Odbojka

02.02.2019 19:00 Bosna 1 : 3 Majevica
02.02.2019 19:00 Domaljevac 3 : 2 Jedinstvo
02.02.2019 16:30 Borac 0 : 3 Mladost
02.02.2019 18:00 Radnik 3 : 0 Modriča
02.02.2019 19:00 Mladost 0 : 3 Bosna
02.02.2019 16:00 Ilidža 0 : 3 Ilijaš
02.02.2019 17:00 Goražde 1 : 3 Kula Gradačac
02.02.2019 18:00 Smeč 1 : 3 Gacko
02.02.2019 13:30 Jahorina 3 : 0 Modriča
02.02.2019 15:00 Vitez 1 : 3 Gradina-Herceg
02.02.2019 18:00 Maglaj 3 : 2 Kakanj
02.02.2019 16:00 Orašje 3 : 2 Bihać
02.02.2019 18:00 Čapljina 0 : 3 Novi Grad
02.02.2019 14:00 Ilidža 2 : 3 Alipašino Polje
02.02.2019 17:00 Troglav 0 : 3 Smeč
02.02.2019 14:00 Vogošća 0 : 3 Igman

Rukomet

1/4 Finala Prva utakmica
02.02.2019 Vogošća Poljine Hills 30 : 25 Gračanica
02.02.2019 Borac M:TEL 30 : 26 Sloga(D)
02.02.2019 Bosna 31 : 18 Zrinjski
1/4 Finala Prva utakmica
02.02.2019 Goražde 25 : 29 Hadžići
02.02.2019 Grude 39 : 26 Mira

Vaterpolo

02.02.2019 Spartak Prozivka 22 : 7 Banja Luka
02.02.2019 Rasina 8 : 6 Dorćol
02.02.2019 Palilula 9 : 11 Partizan NBG 011 Vukovi

FFA

02.02.2019 21:00 Borac A 3 : 0 Polet Krajišnik
02.02.2019 13:24 Mladost Farmaprom B 0 : 5 Montevideo
02.02.2019 16:24 Borac C 1 : 2 Borac D
02.02.2019 21:30 Polet Krajišnik 0 : 3 Borac D
02.02.2019 15:12 Borac D 1 : 6 Mladost Farmaprom A
02.02.2019 19:00 Polet Krajišnik 0 : 3 Banja Luka
02.02.2019 09:48 Mladost Farmaprom B 0 : 1 Montevideo
02.02.2019 09:12 Mladost Farmaprom A 4 : 3 Laktaši
02.02.2019 19:30 Montevideo 3 : 0 Polet Krajišnik
02.02.2019 08:00 Mladost 0 : 1 Krajina B
02.02.2019 14:00 Mladost Farmaprom B 0 : 2 Montevideo
02.02.2019 17:00 Borac C 0 : 7 Džaja
02.02.2019 11:00 Laktaši 1 : 4 Krupa
02.02.2019 17:36 Mladost Farmaprom A 1 : 0 Borac B
02.02.2019 18:12 Mladost Farmaprom B 0 : 14 Borac A
02.02.2019 12:12 Montevideo 7 : 0 Rekreativo
02.02.2019 08:36 Borac 2 : 2 BSK
02.02.2019 10:24 Laktaši 3 : 3 Krupa
02.02.2019 12:48 Rekreativo 1 : 5 Laktaši
02.02.2019 11:36 Krupa 3 : 3 Rekreativo
Ognjen9 je podelio utakmicu
Tabela 3.kan.sjever ima ja mislim grešku posavina ima 10 bodova a ljiljani 3 manje po ovoj tabeli... provjerite to malo... pozzz