Svjetsko prvenstvo u nogometu 2022 Kladionica
XS
SM
MD
LG

ŽOK "Partizan" Beograd pobjednik Memorijalnog odbojkaškog turnira "Veselinka Slijepčević Obradović" 

Partizan, Beograd

Povodom Gospojinskih svečanosti Opštine Pale posle dvodnevnog nadmetanja danas  je u paljanskoj ljepotici dvorani "Peki" završen 4 Memorijalni  odbojkaški turnir "Veselinka Slijepčević Obradović" koji je održan u pomen prerano preminule digogodišlje članice paljanskog kluba.  

Pokrovitelj je bila Opština Pale, a tehničku organizaciju je obavio ŽOK Jahorina.

Turnir je bio međunarodnog karaktera, pored domaćina Jahorine  premijerligaša BiH sudjelovale su i ekipe ŽOK Partizan Beograd, ŽOK Igman Ilidža član prvog razreda klupske elite BiH i ŽOK Dubrovnik, a tokom nadmetanja igrao je svako sa svakim.

Slavile su talentovane mlađane Beograđanke razvojnog sasatava ŽOK "Partizan", kao jedina ekipa sa sve tri pobjede zauzela je prvo mjesto i sasvim zasluženoš osvajaju pobjednički pehar. Drugoplasirane su bili "Jahorinke" treće, Ilidžanke, a Dubrovčanke zauzele četvrto mjesto.

Za najboljeg igrača turnira proglašena je Teodora Kladar iz pobjedničkog sastava.  

Mečeve su sudili Srđan Furtula  i Dragan Gutalj oba iz Pala i Miroslav Čolić iz Istočnog Novog Sarajeva, liniju su "nadgledali" Anđela Jugović, Jovana Ćuzulan i Lazar Košarac, dok su posao za zapisničkim stolom bavljali: Njegoslav Topalović, Bojana Boka Milidrag i Anđela Klačar svi iz Pala.

Ekipe su igrale u sastavu:

Partizan: Teodora Kladar, Sunčica Lekić. Sanja Perović, Helena Isailović, libero  Milica Stamenić, Tanja Perić, kapiten Anđela Radović, Minja Vukosav, libero  Anastasija Peruničić,   Tanja Perić, Lenka Šilobad, Zara Petrić Nešić, Anđela  Đačić Treneri Aleksandar  Berjan, Ranko Ivanović

Jahorina: Staša Čvoro, Ana Ognjenović, libero Anastasija Pandurević, libero Katarina Klačar, Kristina Topić, Bojana Milidrag, Isidora Vuković, Anja Gutalj, kapiten Nikolina Klačar, Sonja Jegdić, Marija Kovačvić, Mirjana Kovačević, Helena Todorović Trener Siniša Rulj  

Igman: Ilma Čaušević, Ema Smailagić, Nona Vranković, Adna Sadiković, Nataša Pavlović, Amina Buljubašiuć, Milica Kovač, Lea Thurm, libero Majra Ganić, Naida Šuta, kapiten Merima Hadžić, Asja  Osmanović Treneri Almir Džihan,   Adisa Divoš

Dubrovnik: Mia Obradović, Manuela Karač, Hana Dilberović, Iva Maslić, libero Lucija Svetac, Mia Vukas, libero Marija Kristić, Karla Leto, Doris Buzolić, Lara Tolić, Ema Sušić, Gabrijela Stipanović, Nika Hajdić Treneri Marija Vreća, Marija Radić

Ostali fotosi:

4. Memorijalni turnir "Veselinka Slijepčević  Obradović"

SPC "Peki" Pale

Subota  20. avgust

Partizan - Igman 3: 2

Jahorina - Dubrovnik  3: 0

Igman - Dubrovnik 3: 0

Jahorina - Partizan 1: 3

Nedelja 21. avgust 

Partizan - Dubrovnik 3: 0

Jahorina - Igman 3: 2

Tabela

1. Partizan 8

2. Jahorina 5

Z. Igman 4

4. Dubrovnik 0